>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy wąs redakcji C+

andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Oglądam ofertę na jutro i patrzę, że Fortuna dała zakłady specjalne: najlepszy wąs redakcji Canal +:
Smokowski @ 2,38
Nahorny @ 1,45
Nie wiem o co chodzi, ale to jakiś żart. Dają takie badziewia, a tymczasem oferta u nich leży i kwiczy. Snooker bez żadnych podgier, itfy tylko na live, prawie wcale w ofercie dziennej. Nie idźcie tą drogą Fortuno, nie idżcie.
A w samym konkursie nie wiem o co chodzi. Widziałem zdjęcia obu i Nahornego napewno prezentuje się lepiej. Ale o czym ja w ogóle pisze? :;/:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Ostatnio w studiu o tym rozmawiali, Nahorny ma to wygrać ponoć w cuglach, nawet fajny kurs dali, do jakiegoś dubla...
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Tez dziwię się, że takie coś wstawili, ale jeśli ma 66 % w tej chwili to do jutra raczej Pan Rafał nie przegra.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ej czekajcie czekajcie, bo ja czegoś chyba nie rozumiem.
Po oddaniu głosu pokazują nam się wyniki i widzimy, że Nahorny ma wielką przewagę. Jako, że głosowanie trwa do jutra do 12 to właściwie nie ma możliwości żeby Smoku wygrał, bo pewnie tyle osób nawet nie zagłosuje ogółem ile ma straty.. Wygrana speca od PL jest więc pewna, a kurs na fortunie to ..1,45? Gdzie tu haczyk? Przecież to lokata w stylu tych z betsafe, że jakieś wydarzenie już się odbyło i znamy wynik..
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
właśnie też się cały czas zastanawiam , fakt, że solo można tylko zagrać za 100 zł, ale jeśli to to głosowanie decyduje o rozliczeniu zakładu, to to jest lokata i trzeba to rano wykorzystać.
 
M 465

michal91

Użytkownik
Pograłem dzisiaj z rana w ziemniaku. Ok 9.40 kurs już spadł do 1.35, przy 4 kuponie już miałem 1.25. Ciągle autoryzacja, max 100zł.
 
Do góry Bottom