>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najnowsze informacje od bukmacherów odnoszące się do zmiany ustawy w Polsce

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie umieszczamy wszystkie informacje, kroki posunięte przez zagranicznych bukmacherów związane z wprowadzoną ustawą hazardową w Polsce.
Lista:
1. Betclic zmienia adres strony internetowej na Betclic.bet -- &gt;
2. Sportingbull wprowadza zewnętrzną aplikację do pobrania na komputery stacjonarne. --&gt;
3. Bet-at-home wprowadza nową metodę płatności --&gt;
4. Bet-at-home wprowadza nowy adres strony internetowej dla polskich graczy na

www24.bet-at-home.com/pl
5. Unibet uruchamia nowy adres strony internetowej dla polskich klientów --&gt; https://pl.unibet-1.com
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
al_capone 29K

al_capone

Gangster
2. Sportingbull wprowadza zewnętrzną aplikację do pobrania na komputery stacjonarne.
WAŻNA INFORMACJA O DOSTĘPIE DO SPORTINGBULL &lt;table width=&quot;100%&quot; cellspacing=&quot;0&quot; cellpadding=&quot;0&quot; border=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td style=&quot;font-size: 18px; line-height: 22px; font-family: Helvetica,Arial,sans-serif; font-weight: bold;&quot; valign=&quot;top&quot; align=&quot;left&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;line-height: 100%; font-size: 0%;&quot; valign=&quot;top&quot; height=&quot;6&quot; align=&quot;center&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;line-height: 20px; font-family: Helvetica,Arial,sans-serif; font-size: 14px;&quot; valign=&quot;top&quot; align=&quot;left&quot;&gt; Drogi kliencie!
Z radością prezentujemy nasz specjalny program o nazwie “Sportingbull PL”, który zapewni Ci gwarantowany dostęp do strony Sportingbull bez przerwy, gdziekolwiek jesteś.
Żeby zacząć korzystać z programu Sportingbull PL należy:
Pobrać program &quot;Sportingbull PL&quot; z tego linku .
Zapisz plik &quot;SportingbullPL.exe&quot; i uruchom go.*
Program instaluje się 2 minuty. Po zainstalowaniu utworzona zostanie ikona na pulpicie do uruchamiania programu.

Korzystanie z serwisu Sportingbull w oknie programu jest identyczne jak korzystanie z serwisu w przeglądarce. Logując się podaj te same dane nazwy użytkownika i hasła. Obstawiaj zakłady i graj w swoje ulubione gry w programie Sportingbull PL. &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ja myślę, że ten temat to nie jest najlepszy pomysł, bo jak zaczniemy podawać nowe adresy (jak w przypadku Betclic) to tylko kwestią czasu jest, kiedy zostaną one poblokowane.
Co do Trustly to system ten jest popularny w Niemczech (wiem, bo tam mieszkam), ale też wymaga podania podmiotowi zewnętrznemu danych do logowania w banku. Do tej pory nie słyszałem o nadużyciach, ale trzeba o tym pamiętać.
Nie wiem, czy ta metoda sprawdzi się w Polsce w obliczu nowej ustawy, bo nigdy z niej nie korzystałem. Nie wiem, jak to wygląda od strony technicznej jesli chodzi o depozyty i późniejsze wypłaty.
Widzę duże ryzyko w Polsce, bo jak komuś coś zgienie z konta (niekoniecznie przez Trustly) a w inny sposób, to w przypadku reklamacji bank będzie miał asa w rękawie, że podal pan/pani dane do logowania osobom trzecim i w ten sposób wymiga się od odpowiedzialności.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Tez mysle ze powinienes usunac to info z forum. Te kur.. z rzadu napewno inwigiluja forum i szukaja tylko takich informacji. Kazdy kto gra u danego buka ten otrxymal od niego info co i jak.
Proponuje usunac jsk najszybciej ten temat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A ciekawe czy po tych 14 dniach co Skrill rozsyłał to będzie też odrzucał wpłaty/wypłaty kasy do/z buka właśnie z tych domen bez VPN DNS itp. Bo pewnie jeśli jakis link znów przestanie działać po jakimś czasie to taki Unibet znów zrobi kolejna alternatywe. Tylko czy Skrill na to pójdzie? Czy nie będzie im odczytywało, że to jednak przelew do/z Unibetu tylko że po prostu z innego linku?
 
M 62

morskiroman

Użytkownik
Witam, ma ktos wiadomosci co z bukmacherem Dafabet, mam tam sume pieniezna, wyplata nie dochodzi, a gdy chce wejsc na strone, pojawia sie ze ta witryna jest nieosiagalna...
 
piokaka 0

piokaka

Użytkownik
Jak wygląda sytuacja z Marathonbet? jeden z lepszych buków który został na polskim rynku w sumie
Nie został bo jest wyłączony tak samo jak reszta. I nawet atki betclic działa to nie wpłacisz inaczej jak konto bankowe czyli gleba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom