>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Najnowsze informacje od bukmacherów odnoszące się do zmiany ustawy w Polsce

Status
Zamknięty.
B 0

bartc1

Użytkownik
Owszem Trustly przez konto ale jednak bank widzi pośrednika a nie jak w tradycyjnym przelewie widać skąd dokąd, czy mówię źle?
 
piokaka 0

piokaka

Użytkownik
Owszem Trustly przez konto ale jednak bank widzi pośrednika a nie jak w tradycyjnym przelewie widać skąd dokąd, czy mówię źle?
Jeżeli dajesz gwarancję że to bezpieczne z naszym prawem to mówisz dobrze ???? ✅
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
Jest jeden buk ktory ma skrilla i psc caly czas dostepne, rejestracja dla Polakow jest wylaczona lecz Ci co maja twm konto moga grac a nawet posiadaja promo do 300 od depozytu ????
 
B 6

bruksel19911

Użytkownik
Dobrze, że w Polsce jest tych kilku naziemnych buków

Dobrze że jest tu kilku opłaconych kołków z STS, takich jak ty.
Bez ciebie było by tu nudno ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 41

kupsobiemozg

Użytkownik
Nie tylko u Ciebie. U mnie nie działają wszystkie spoza listy, a podobno ma się ona jeszcze wkrótce powiększyć. No jestem ciekawy jak to wszystko będzie wyglądać. Dobrze, że w Polsce jest tych kilku naziemnych buków.
Bardzo źle moim skromnym zdaniem jak robimy już ustawę to powinniśmy zlikwidować możliwość obstawiania u innych bukmacherów niż państwowe firmy. Czyli działa tylko totolotek reszta ban. Jak monopol państwowy to państwowy a nie cyrk na kółkach i nabijanie kasy prywaciarzom :grin:
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Nie tylko u Ciebie. U mnie nie działają wszystkie spoza listy, a podobno ma się ona jeszcze wkrótce powiększyć. No jestem ciekawy jak to wszystko będzie wyglądać. Dobrze, że w Polsce jest tych kilku naziemnych buków.
no rzeczywiście bardzo dobrze, jakby ich nie było nikt by nie płakał i wszystko dla nas wyglądałoby jak dawniej ...
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Nic się specjalnie nie zmieniło, przed ustawą też przecież działali nielegalnie.
Wychodzi na to, że zwinęło się kilku bukmacherów którzy nie mogli zrobić inaczej z powodu wymagań swoich komisji licencyjnych, reszta ma to gdzieś, odpowiedzialność tak jak wcześniej jest po stronie gracza. W praktyce wychodzi na to że kolejna ustawa śmiechu warta.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wychodzi na to, że zwinęło się kilku bukmacherów którzy nie mogli zrobić inaczej z powodu wymagań swoich komisji licencyjnych
Ale tych wg Ciebie &quot;kilku&quot; którzy się zwinęli z Bet365, Betfair czy Pinnacle itd. na czele*, dla środowiska graczy miało kluczowe lub o wiele większe znaczenie, niż dziesiątki innych firm które nie ogłosiły że zaprzestają obsługi zarejestrowanych z Polski dotychczasowych swoich klientów.
* tu jest ich wykaz w liczbie 25 firm wg stanu spraw na 5.04.2017, zrobiony przez Admina Marcina-Odrę
https://forum.bukmacherskie.com/f98/lista-bukmacherow-ktore-zostaja-i-wycofuja-sie-z-dniem-1-04-2017-a-144238.html
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom