>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Narciarstwo alpejskie 2011/2012

Status
Zamknięty.
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
zgadzam się z Tobą w 100%, jeśli przejedzie zjazd jak dzisiaj to w slalomie ich zmiażdży. Ja ze swej strony dorzucam jeszcze taki dubelek:
Pinturault-Innerhofer 1 @ 1,65, Fortuna - dzisiaj obaj nie ukończyli zjazdu, także jest pewne ryzyko, ale myślę, że się uda. Francuz zdecydowanie lepszy slalomista, w ostatniej superkombinacji w Chamonix lepszy od Włocha o przeszło 1,50 sekundy. Jak nie straci dużo w zjeździe ( oby dojechał) to nie wyobrażam sobie , aby był gorszy o Innerhofera.
Jansrud-Janka 1 @ 1,55 Fortuna - Norweg bardzo dobrze dzisiaj w zjeździe, znakomite 7 miejsce , niewiele gorszy od Janki ( 5 miejsce) . Jeśli jutro osiągnie podobny wynik to w slalomie będzie lepszy od Szwajcara i w całej kombinacji również.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Slalom Gigant pań godzina 9:35
Tina Maze-Maria Riesch typ 2 ( kurs 1,95) betclic
Słowenka traci formę coraz gorsze wyniki a Maria po wyleczeniu się z choroby jest naprawdę mocna.Moim zdaniem taki kurs to promocja
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
ciekawy bład? ma Betsafe,ma w ofercie pary h2h konkurencji która aktualnie trwa wydaje mi się że zrobili to celowo ale dziwie się czemu takie kursy Jansrud - Aksel Lund Svindal typ 2 ( kurs 2,20) po piweszym przejezdzie Aksel ma 0,45 sekundy przewagi na tak prostym gigancie powinno to spokojnie wystarczyć do tego warto dodać kolejny pojedynek Hircher-Ligety typ 1 Marcel popełnil jeden powazny błąd gdyby nie on to miałbym przewagę około sekundy.Gby połączymy te dwa typy mamy AKO 4,18!!! naprawdę mocno polecam!!
✅ pewniak __________________
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Bansko|Bułgaria
Slalom panów,godzina 9:00
Marcel Hirscher wygra ( kurs 2,55) betsafe ✅ ????
Marcel jest w fenomenalnej formie dziś wygrał gigant z przewagą ponad sekundową,jutro wystartuje w swojej koronnej konkurencji jaką jest slalom.Główny rywal Marcela o małą kryształową kulę w slalomie jest Ivica Kostelic który,w Bansko nie wystartuję ponieważ miał operowane kolano.
Hirscher to taka męska wydania Schield w chwili obecnej a kurs 2,55 to promocja.

Jean Baptiste Grange top 3 ( kurs 7,00) bet365 ⛔ szkoda mi tego chłopa
Tutaj typ dla chętnych,dziś Jean pojechał dobrze gigant w którym mam nadzieje nabierze pewności siebie i wkońcu zrobi dobry wynik w slalomie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Slalom ciąg dalszy tym razem pojedynek betsafe
▶Stefano Gross - Giuliano Razzoli typ 1 (kurs 1,57)✅
Stefan bardzo dobrze czuje się na tej trasie warto przypomnieć jego świetny wynik z ubiegło rocznych zawodów gdy zajął 12 miejsce startując z odległym 42 numerem ,teraz jak wiemy Gross awansował do czołowej grupy slalomistów gdzie uzyskuję rewelacyjne wyniki mimo już dużego stażu w Pucharze Świata.Jego rywalem w pojedynku będzie kolega z kadry który,po początkowo świetnych wynikach gaśnie.Zawsze zwracam w slalomie uwagę również na numery startowe tutaj również przewagę ma Stefan który,wystartuje z numerem 6 natomiast Razzoli numer 14.Myślę że w tym pojedynku Stefan spokojnie będzie wyżej od kumpla.do tej pary szukałem dubelka i wybrałem:
▶Mario Matt-Andre Myhre typ 1 ( kurs 1,60)✅
Mario jest bardzo regularny rzadko wypada i notuje bardzo dobre wyniki w okolicach podium rok temu w Bułgarii wygrał.Jego rywalem będzie Szwed Andre Myhrer który też oczywiście nie jest &quot;ogórkiem&quot; na trasach slalomowych ale notuje gorsze wyniki od Matta.Wystartują odpowiednio numer 2 i 3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Soczi|Rosja
Kombinacja pań,godzina 8:00
▶Elisabeth Goergel TOP 3 ( kurs 4,00) bet365 zawody odwołane,mgła
Moim zdaniem ten kurs to value ,Goergel dobrze czuje się na tej trasie podczas sobotniego zjazdu zajeła świetne 2 miejsce,podczas ostatniej kombinacji jechała świetnie slalom lecz niestety upadła jeśli wyciągnie z tego wnioski będzie podium.

ZAPRASZAM DO DYSKUSJI ???? TO NAPRAWDĘ FAJNY SPORT,SZCZEGÓLNIE KONKURENCJE SZYBKOŚCIOWE
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Supergigant panów,godzina 11:30
Crans Montana|Szwajcaria
▶Erik Guay-Jan Hudec typ 1 ( kurs 1,60)⛔
Pojedynek dwóch Kanadyjczyków w którym nie wiedzę żadnych szans dla Janka który,nie osiągnął nigdy dobrego rezultatu w tej właśnie konkurencji,jedyne jego sukcesy to czołowe miejsca na własnym &quot;podwórku&quot; w innej lidzę.Erik jest dosyć regularny w ostatnim czasie ,widać u niego formę zwyżkową i powinien sobie spokojnie z kumplem poradzić.
▶Max Franz ( Top 3) kurs 11⛔
Młody Austryjak nadzieja na dalsze lata osiągnął w ostatnich zawodach świetne 5 miejsce startując z 54 numerem dzięki tej pozycji awansował do najlepszych i w dzisiejszych zawodach wystartuje z numerem 23 osobiście liczę na sporą niespodziankę.

e@Warunki śniegowe ustaliły dzisiejsze zawody,mocno operujące słońce zmiękczyło śnieg i numery początkowe miały świetne warunki do uzyskania dobrego wyniki skorzystał na tym Jan Hudec który,świetnie pojechał górną część trasy i zyskał dużą przewagę nad najlepszymi zawodnikami.
Dzisiejszymi warunkami nie ma sensu wzorować się na następne zawody które,odbędą się już jutro.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Supergigant panów,godzina 11:30
Crans Montana|Szwajcaria
Ja pograłem taki dubelek w Totomixie:
Viletta-Streitberger KL1 @ 1 @ 1,65 - Szwajcar w tym sezonie w supergigancie lepsze rezultaty od Austriaka. Odpowiednio: 23,1,21, może to nie są wyniki rewelacyjne oprócz oczywiście zwycięstwa w Beaver Creek , ale co ma powiedzieć Streitberger, 2 razy nie ukończył , raz był 34. Dzisiaj może się poprawić, ale nie na tyle, by być lepszy od Viletty.
Feuz-Cuche KL1 @ 1 @ 1,70 - Dwóch Szwajcarów. Jeśli chodzi o supergigant, Feuz, który ma znakomity sezon był odpowiednio : 20,3,1, Cuche natomiast : 2,9,19, tylko w początkowych zawodach sezonu w Lake Louise Didier był lepszy, później już zdecydowanie w tej specjalności brylował nad nim Feuz.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Zjazd kobiet |Bansko|Bułgaria
Przedostatnio zjazd pań potem już tylko końcówka w Sladming.
Daniela Merighetti - Marion Rolland typ 2 ( kurs 1,65)
Marion zdecydowanie lepsza w każdym treningu,dziś pojechała bardzo dobrze zajmując 3 miejsce w treningu,zawodniczka ta operuję bardzo czystą jazdą na krawędzi i utrzymuje doskonałą linie.Powinna spokojnie sobie poradzić z doświadczoną Danielą która ostatnio nie prezentuje się dobrze.
Lotte Smiseth Sejersted - Anja Paerson typ 2 ( kurs 1,85)

Lotte to typowa zawodniczka treningów młody talent który w czołówce jeszcze nigdy nie zamieszał natomiast Anja świetnie czuję się na tej trasie a kurs dali taki ponieważ Anja odpuściła totalnie drugi trening pojechała sztywno szczególnie końcówkę i jestem spokojny o lepsze miejsce.
Ten dubel muszę przyznać że atakuje mocno.!

Maria Höfl-Riesch wygra
(kurs 2,70)
Maria Höfl-Riesch TOP 3
(kurs 1,55)

Maria ostatnio pokazuję wielką klasę!Po różnych problemach powróciła na najlepsze tory a buki dalej są zapatrzone w Vonn która,ma problemy osobiste bowiem rozwodzi się z mężem.

Silne porywy wiatru uniemożliwiły w sobotę rozegranie zjazdu kobiet zaliczanego do alpejskiego Pucharu Świata w bułgarskiej miejscowości Bansko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 174

dziurka

Użytkownik
ja też coś skrobnę na temat dzisiejszego zjazdu kobiet odbywającego się w bułgarskim Bansko...(typy dla wielbicieli niższych kursów ;) ) troche inny rodzaj analizy opierający się na statystykach, zobaczymy co z tego wyjdzie
Merighetti-Sejersted 1,29 10 lat starsza doświadczona Włoszka wcale nie prezentuje się tak źle jak napisał Pawicki ostatni zjazd w Sochi 7 natomiast Norweżka nie ukończyła trasy w Gapa Daniela 5 a Norweżka kolejny raz nie dojechała w St.Moritz był podobnie treningi odpowiednio 13-7 i 15-24 warto dodać że Włoszka w 2009 w Bułgarii zajmowała miejsca w okolicach pierwszej 10
Rolland-Schnarf 1,3 Francuzka dobre msc w treningach 3 i 12 zaś Włoszka 17-7 ostatnie wyniki w zjeździe Włoszki to 5 11 9 11 zaś Francuzka plasowała się 11 16 13 16 Marion dobrze spisywała się na ostatnich zawodach w Bansko gdzie zajmowała 6 7 8 miejscu zaś Francuzka 33 13 13
Tina Weirather- MANCUSO Julia 1,55 zawodniczka z Liechtensteinu wywarła na mnie spore wrażenie w jej koronnej dyscyplinie jaką jest zjazd radzi sobie bardzo dobrze ostatnie jej miejsca to 4 3 3 5 9 te właśnie wyniki potwierdzają równą formę Julia tez nie radzi sobie najgorzej 6 13 5 9 2 tylko w Bad Kleinkirchheim okazała się lepsza od Tiny która na treningach również prezentowała się dużo lepiej 9 i 14 natomiast Julia 18 i 23
i już na sucho bo nie ma czasu
Goergl-Marchand Arvier 1,34
Maria Hoefl-Riesch top 3 1,42 oba treningi należały do niej ostatnio zwycięstwo równa bardzo dobra forma a Lindsey jak by delikatnie obniżyła loty...
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Jako że zjazd pań przesunięty jest na 13:30 (up@ mój dubelek) to napiszę coś o supergigancie panów.
Crans-Montana|Szwajcaria
Drugie zawody rozgrywane w ciągu dwóch dni,oto wyniki wczorajszych zawodów:

Warunki śniegowe ustaliły dzisiejsze zawody,mocno operujące słońce zmiękczyło śnieg i numery początkowe miały świetne warunki do uzyskania dobrego wyniki skorzystał na tym Jan Hudec który,świetnie pojechał górną część trasy i zyskał dużą przewagę nad najlepszymi zawodnikami.
Dzisiejszymi warunkami nie ma sensu wzorować się na następne zawody które,odbędą się już jutro.
Tutaj pobawiłem się troszke w Gmocha.
Na czerwono zaznaczyłem zawodników którzy mieli świetne warunki to własnie numery 6,7,8,9 wiedzieli czego spodziewać się na trasie,oraz mieli twardy snieg.
Na czarno zaznaczyłem zawodników którzy na szybko zakładali specialny smar aby narty szły lepiej.
To tak wszystko smiesznie brzmi ciężko mi się takie coś tłumaczy jak ktoś nie oglądał ale chodzi mi o to że te nazwiska które miały początkowe numery i zajmowały świetne miejsce tego nie powtórzą poprostu mieli farta takie są moje odczucia.
Pojedynki.
Aksel Lund Svindal - Jan Hudec typ 1 ( kurs 1,90) ⛔
Silvan Zurbriggen - Christoph Innerhofer typ 2 ( kurs 1,90) ✅
Może mam złe myślenie ale zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Patrick Kueng - Sandro Viletta typ 1 ( kurs 1,72) obaj nie wystartowali
Wczoraj obaj zaliczyli upadek lecz grożniejszy był wypadek Viletty który,po nieudanym skoku stracił kontrolę nad lotem i bardzo nieprzyjemnie upadł,uderzenie było tak mocne że aż mu kask odleciał,po chwili okazało się że Sandro trafił do szpitala.Po takim wypadku zawsze czuje się respekt przed górą,jesli wystartuję to moim zdaniem będzie to spokojna jazda.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Slalom gigant start godzina 10:00
Cyprien Richard - Alexis Pinturault typ 1 ( kurs 1,85)⛔ brak słów
Alexis miał gorączkę i startuje na pewno osłabiony.
Jean Baptiste Grange - Andre Myhrer typ 2 ( kurs 1,60) ⛔
Dwóch slalomistów którzy traktują gigant głownie jako przetarcie przed zawodami slalomowymi których,tu nie będzie.Andre ostatnio w rewelacyjnej formie w konkurencjach technicznych jego rywalem w pojedynku będzie Jean który w tym roku jeździ słabo najczęściej po banalnych błędach wypada z trasy,szczególnie w gigantach w których jeździ agresywnie.Tutaj kluczową rolą będą numery startowe i tu duża przewaga Myhrera który,wystartuję z numerem 17 natomiast Grange dopiero z 31 ,taka różnica w konkurencjach technicznych daje bardzo dużo,trasa z przejazdem kolejnych zawodników staje się miększa oraz robi się wiele dziur.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
supergigant pań start 11:00
Maria Höfl-Riesch wygra (kurs 4,00)⛔Jednak troszkę mnie poniosło
Praktycznie można tutaj powtórzyć zdanie które napisałem kilka postów wcześniej o tych problemach Vonn.
Supergigant to również konkurencja szybkościowa w którym jest więcej zakrętów niż w zjeżdzie myślę że kurs 4,0 jest troszkę przesadzony.Jak ktoś jest w formie to wszystko wygra.
Anja Paerson - Lotte Smiseth Sejersted typ 1 ( kurs 1,70) ✅
w sumie to też można przeczytać post wyżej.

Sorka za takie analizy z dupy,ale źle się czuje :jezora:
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
na Tobecie można zagrać na live po 1 przejeździe:
fajny dubel znalazłem:
Ted Ligety - Didier Cuche 1 @ 1,45 - Amerykanin 7 , Szwajcar 8 co jest na pewno dużym zaskoczeniem, Ted poniżej oczekiwań, w drugim zaryzykuje i powinien być lepszy od Didiera

Philipp Schörghofer - Alexis Pinturault 2 @ 1,72
- Francuz 9, Austriak 10, ale Alexis o wiele lepszy przejazd, Philipp wiele błędów, chyba jednak choroba nie przeszkadza Francuzowi, według mnie pewniak na drugi przejazd.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Dzięki bardzo za miłe słowa ???? fajnie się prowadziło dział mam nadzieje że dużo osób skorzystało na tych dobrych typach.Na ten sezon osobiście kończę,pozdrawiam Pawacki
 
psm 921

psm

Użytkownik
2.03 godz.10:00
Supergigant-Kvitflell (NOR)
B.Feuz w top 3✅✅✅✅✅ (Szwajcar wygral dzisiejsze zawody)
kurs 3,00
unibet

Jako ze Pawecki sezon zakonczyl ktos musi cos skrobnac w tym watku bo przeciez decydujace rozstrzygniecia przed nami,a wlasnie jednym z nich jest pojedynek o mala krysztalowa kule w supergigancie pomiedzy Svindalem (288pkt)i Cuche (281).Ja odrazu zaznaczam ze ten typ jest czysto dla zabawy za minimalna stawke jako ze w Kvitfjell zobaczymy jeszcze jeden SG 4 marca gdzie bedziemy wiedziec juz znacznie wiecej,jak kto sie czuje na tych trasach.Ja stawiam na objawienie alpejskiego pucharu swiata jak dla mnie,czyli mlodego Szwjacara Beata Feuza.W zeszlym roku 25-latek w dwuch zjazdach na tym stoku byl 1 i 3 !!!.W tym sezonie swietnie spisuje sie w konkurencjach szybkosciowych,glownie w zjezdzie ale odnosil tez sukcesy w SG,jedna wygrana i jedno trzecie miejsce w 4 zawodach w tym sezonie to swietny wynik.Ponadto Szwajcar walczy tez o 2 miejsce w generalce,takze na pewno da z siebie wszystko.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Narciars. Alp. K. | Ofterschwang - slalom gigant, godz. 10:15
Typy z fortuny:
Ten bukmacher zawsze wystawia bogatą ofertę, można na dzisiaj znaleźć według mnie kilka pewniaków, bazując na poprzednich zawodach w tej specjalności:
Vonn-Marmottan 1 @ 1,32✅ - Amerykanka w każdym starcie w gigancie lepsza od Francuzki, która tylko raz była 7, reszty zawodów nie ukończyła lub była daleko, Vonn odpowiednio: 1,12,5,4,8
Fenninger-Mancuso 1 @ 1,30⛔ - Austriaczka bardzo równa w tym sezonie, na niezłym poziomie, miejsca w gigancie: 6,4,1,8,6, Julia to nie jest specjalistka od tej konkurencji, jej pozycje to odzwierciedlają: 10,3,17,19,16, nie powinna zagrozić Annie. - Austriaczka pojechała zbyt brawurowo i nie ukończyła 1 przejazdu.
Maze-Duerr L. 1 @ 1,33✅ - wszechstronna Słowenka ma bardzo dobry sezon, we wszystkich konkurencjach w czołówce, w gigancie : 23,7,14,5,2, może nie rewelacyjnie, ale poziom trzyma, Niemka to specjalistka od slalomu klasycznego, w gigancie potrafi zaskoczyć, ale w tym sezonie głównie pod koniec trzeciej dziesiątki.
M.Riesch Hoefl-Marlies Schild 1 @ 1,27⛔ - Niemka wraca do wielkiej dyspozycji, było to już widać w Bansko, Austriaczka to wielka gwiazda, ale klasycznego slalomu, w gigancie już jest gorzej, choć może pokusić się o niespodziankę, mało jednak w nią wierzę, Hoefl - Riesch w gigancie w tym sezonie: 24,n,10,6,3 - pechowo Niemka upadła w pierwszym przejeździe
Worley-Brignone 1 @ 1,50✅ - i najbardziej wyrównany pojedynek dwóch specjalistek od giganta, lepsze wrażenie na mnie robi jednak Tessa, której wyniki w tej specjalności imponują: 4,n,3,1,1, Włoszka ma trochę słabszy sezon: n,n,2,2,13, choć dwa drugie miejsca pokazują , że jest znakomitą gigancistką, Worley jest jednak w kapitalnej dyspozycji, ostatnie 2 wygrane dobitnie to potwierdzają.
AKO: 4,35
Polecam
3 typy na 5 trafione, mogło być lepiej , ale nie składamy broni, jutro kolejna okazja, slalom, moje typy wieczorkiem
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Super G(niedziela)

Jansrud TOP 3@2,30 Bwin✅✅ w końcu wygrał,brawo!

Kjetil czuje się tu wyśmienicie w tym roku.Na treningach do zjazdu dwa razy najszybszy.W pierwszym Super G był 3 ze stratą 0,03 sekundy do zwycięzców(Kroel i Feuz ten sam czas mieli).Dziś w zjeździe był drugi tracąc do Kroela 0,02 sekundy. Ktoś powie,że to nie jest zawodnik z czołówki PŚ i nie pojedzie tylu zawodów z rzędu na takim wysokim poziomie.A ja w niego wierzę,bo widziałem jakie miał miny po tym jak przegrał 2 razy tak minimalnie na oczach rodaków.Liczę na jego sportową złość i podium. Najgroźniejszy będzie Kroel,który też tu śmiga niesamowicie agresywnie na tej trasie i skutecznie przy tym. W Szwajcarów nie wierzę za bardzo,reszta Austriaków też raczej nie powalczy o wygraną.Svindal coraz lepszy i on może też wskoczyć na podium,ale większe szanse daję Jansrudowi stąd mój typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom