>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Narciarstwo alpejskie 2012/2013

Status
Zamknięty.
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Po przerwie świąteczne wracamy na trasy,już jutro kolejny slalom pań w Schladming.
Pod nieobeność najlepszej slalomistki znów próbuje atakować Zettel,na którą jest świetny kurs.
Zettel wygra ( kurs 7,0) ⛔2 miejsce..0,10 straty ???? to boli.
Mielzynski E.-Gagnon M. M.typ 2 ( kurs 1,80) STS⛔ Mielzynski pojechała na swoim poziomie 16 miejsce natomiast Gangone jechała jak by nie mogła..może ciota?
Pojedynek dwóch Kanadyjek,w której lepsza jest Gangone,bukmacherzy zauważyłem za bardzo odnoszą się do ostatnich zawodów,w ofercie mamy dużo Szwedek,które dobrze pojechały w Are i również takie perełki jak ta para Gangone jechała w ostatnich zawodach na lidera lecz niestety przydarzył się upadek,Mielzynski ze swoim dalszym numerem musi jeździć na maksa i od czasu do czasu osiągnie dobry rezultat ( czytaj ostatnie zawody) lecz nie jest to zawodniczka powtarzalna i jutro może być totalna klapa,Gangone to czołowa grupa i moim zdaniem wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Fortuna po raz kolejny nas rozpieszcza. Ode mnie na jutro:
- Shiffrin-Velez Zuzulová V. 1 @ 1,5 - Amerykanka w wybornej formie. Wygrana w Are. Dziś również w gigancie niezły występ. A przecież to slalom jest Jej koronną konkurencją. Słowaczka , również solidne występy: 5,11,7 , ale to może nie wystarczyć na będącą w gazie Shiffrin.
- Zettel-Geiger Ch. 1 @ 1,42 - tylko wypadnięcie z trasy Austriaczki według mnie może popsuć ten typ. Niestety zdarzyło Jej się to już dwa razy w tym sezonie. Oprócz tego zwycięstwo w Aspen. Niemka to utalentowana alpejka, na razie miejsca na granicy pierwszej i drugiej dziesiątki: 11,10,n. Zettel powinna walczyć jutro o zwycięstwo.
- Hansdotter-Eklund N. 1 @ 1,38 - pojedynek dwóch Szwedek, tak jak wspomniał Pawacki buki zasugerowały się wynikami z Are. Hansdotter to jednak dwie półki wyżej, dobry sezon, szczególnie ostatnie występy: n,13,2 - to miejsca w slalomach, natomiast dla Eklund był to raczej należy się spodziewać jednorazowy wyskok 6 miejsce u siebie w domu.
- M.Riesch Hoefl-Duerr L. 1 @ 1,32 - Dwie Niemki. Maria powalczy jutro o zwycięstwo. Dziś potwierdziła stabilną, dobrą formę. W slalomach również solidnie, oprócz występu w Are: 1,4,11. Nie powinna mieć kłopotów ze swoją rodaczką
- Pietilae Holmner-Borssen 1 @ 1,48 - chyba najtrudniejszy pojedynek dwóch Szwedek, ale dla mnie faworytką jest ta pierwsza. Bardzo dobre wyniki slalomowe: 8,5,4 cały czas w czołówce. Może jutro podium??? Borssen natomiast spuściła z tonu po niezłym początku sezonu: 6,12,18 w tej konkurencji dobrze to obrazuje.
 
D 174

dziurka

Użytkownik
Jutro kolejny dzień zawodów w austriackim Semmering, tym razem rozgrywany będzie slalom. Będą to 3 zawody slalomowe w tym roku po Levi,Aspen i Are. Na początek wpadła mi w oko para Zahrobska-Aubert typ grany raczej przeciwko Francuzce niż na Czeszkę ???? 30 letnia Aubert startowała w tym sezonie tylko w slalomie i to bardzo bardzo słabo, zajmowała odpowiednio miejsca 27,DNF2przejazd,15 natomiast 27 letnia Sarka prezentuje przeciętną ale za to równą formę plasowała się na miejscach 13,14,14. Większe szanse daje Czeszce, Aubert wygląda mi na już wypaloną zawodniczkę. Znaczenie będzie tutaj miał również numer startowy. Niestety nie pojawiła się jeszcze lista starostować ale myślę że będzie to różnica 10-15 nr.startowych. Typ: S.Zahrobska-Aubert S.1 1,52 Fortuna
Kolejna parą nad którą warto się zastanowić to Velez Zuzulová V.-Swenn Larsson A. Słowaczkę opisywałem już wyżej więc podam tylko miejsca zajmowane w tym sezonie w slalomie: 5,11,7. 21 letnia szwedka w slalomie radziła sobie z różnym skutkiem: 7,25,13 startowała również w SG ale nie ukończyła żadnego z 4 w których startowała.
Doświadczona Słowaczka nie powinna mieć żadnego problemu z pokonaniem Szwedki.
Typ: Velez Zuzulová V.-Swenn Larsson A. 1 1,33 Fortuna
Następnym typem który wybrałem będzie pojedynek dwóch Szwedek Hansdotter-Eklund N. nie rozumiem za bardzo dlaczego fortuna wystawiła taką parę, wiadomo slalom gdzie o upadek nie trudno... Pierwsza ze szwedek niezwykle doświadczona 7 sezon w alpejskim pucharze specjalistka od slalomu i slalomu giganta w tym radzi sobie bardzo dobrze w slalomie zajmowała miejsca: n,11,2 w SG: 18,n,11,5,5 i dzisiaj 11 natomiast młodsza szwedzka zawodniczka radzi sobie dosyc przeciętnie w slalomie 22,27,6 w SG:n,n,n. Typ Hansdotter-Eklund N. 1 1,38 Fortuna
oraz suche typy: (które pewnie opisze radhu21....
Pietilae Holmner-Borssen 1 1,48 Fortuna
M.Riesch Hoefl-Duerr L. 1 1,32 Fortuna
Shiffrin 1-6 1,35 Fortuna
Wg. mnie faworytką jutrzejszych zawodów jest M.Riesch Hoefl dziś spisała się bardzo dobrze w tym sezonie już wygrywała, po cichu liczę na jej zwycięstwo. O Zettel trochę się obawiam jeździ na granicy ryzyka dziś pierwszy przejazd bardzo przeciętny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jutro kolejny dzień zawodów w austriackim Semmering, tym razem rozgrywany będzie slalom. Będą to 3 zawody slalomowe w tym roku po Levi,Aspen i Are. Na początek wpadła mi w oko para Zahrobska-Aubert typ grany raczej przeciwko Francuzce niż na Czeszkę ???? 30 letnia Aubert startowała w tym sezonie tylko w slalomie i to bardzo bardzo słabo, zajmowała odpowiednio miejsca 27,DNF2przejazd,15 natomiast 27 letnia Sarka prezentuje przeciętną ale za to równą formę plasowała się na miejscach 13,14,14. Większe szanse daje Czeszce, Aubert wygląda mi na już wypaloną zawodniczkę. Znaczenie będzie tutaj miał również numer startowy. Niestety nie pojawiła się jeszcze lista starostować ale myślę że będzie to różnica 10-15 nr.startowych. Typ: S.Zahrobska-Aubert S.1 1,52 Fortuna
Kolejna parą nad którą warto się zastanowić to Velez Zuzulová V.-Swenn Larsson A. Słowaczkę opisywałem już wyżej więc podam tylko miejsca zajmowane w tym sezonie w slalomie: 5,11,7. 21 letnia szwedka w slalomie radziła sobie z różnym skutkiem: 7,25,13 startowała również w SG ale nie ukończyła żadnego z 4 w których startowała.
Doświadczona Słowaczka nie powinna mieć żadnego problemu z pokonaniem Szwedki.
Typ: Velez Zuzulová V.-Swenn Larsson A. 1 1,33 Fortuna
Następnym typem który wybrałem będzie pojedynek dwóch Szwedek Hansdotter-Eklund N. nie rozumiem za bardzo dlaczego fortuna wystawiła taką parę, wiadomo slalom gdzie o upadek nie trudno... Pierwsza ze szwedek niezwykle doświadczona 7 sezon w alpejskim pucharze specjalistka od slalomu i slalomu giganta w tym radzi sobie bardzo dobrze w slalomie zajmowała miejsca: n,11,2 w SG: 18,n,11,5,5 i dzisiaj 11 natomiast młodsza szwedzka zawodniczka radzi sobie dosyc przeciętnie w slalomie 22,27,6 w SG:n,n,n. Typ Hansdotter-Eklund N. 1 1,38 Fortuna
oraz suche typy: (które pewnie opisze radhu21....
Pietilae Holmner-Borssen 1 1,48 Fortuna
M.Riesch Hoefl-Duerr L. 1 1,32 Fortuna
Shiffrin 1-6 1,35 Fortuna
Wg. mnie faworytką jutrzejszych zawodów jest M.Riesch Hoefl dziś spisała się bardzo dobrze w tym sezonie już wygrywała, po cichu liczę na jej zwycięstwo. O Zettel trochę się obawiam jeździ na granicy ryzyka dziś pierwszy przejazd bardzo przeciętny.
O ile w GS granie kursów 1,3-1,5 jeszcze ma jakiś sens,o tyle w slalomie według mnie już nie bardzo. Dziś trasa GS była bardzo łatwa i mała ilość zawodniczek wypadała.Slalom nawet jak jest teoretycznie łatwy,to jednak więcej zawodniczek nie dojeżdża do mety.Ja slalomów po prostu nie gram z zasady i dobrze na tym wychodzę.Piszę to tak ku przestrodze i refleksji.Nie mówię,że typy są złe.Mówię tylko że taka Shiffrin czy Hoefl jadą na granicy zawsze,jeden błąd i płaczesz że ci nie wszedł kurs rzędy 1,35(co u naziemnych w rzeczywistości równa się 1,18)
 
D 174

dziurka

Użytkownik
Levy zgadza się że salom jest bardzie ryzykowny i dla tego gram go bardziej ostrożnie podałem swoje propozycje kto chce to zagra kto nie to nie. Wydaje mi się że i tak to slalom jest bardziej przewidywalny niż skoki które grasz...
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Two skiers who may not have the usual confidence level are Aksel Lund Svindal and Erik Guay. Svindal said a sore throat was trying to get a strong hold and he elected to sit out the training. Guay said he was dealing with a fever.

ja też nie mam confidence, na razie wszystko do piachu...


bwin

  • Downhill (Bormio/ITA)
    Which nation will have the highest positioned athlete?
  • France/Canada
    Pick: France 1.75 ✅

    Head-to-Head
    Pick: Klaus Kröll (AUT)
  • Downhill (Bormio/ITA)
    Head-to-Head Svindal/Kröll
    Pick: Klaus Kröll (AUT) 2.25 ⛔ kurrr.

jest tych Francuzów konkretnych ze 2-3, ma z kim przegrać chory Guay
Kroell bardzo mocny na tej górce...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Zjazd panów na szybko bo trzeba jeszcze obstawić.
Jansrud K.-Nyman S. typ 1 ( kurs 1,58) Fortuna ⛔ 37-26
Troszkę śmieszy mnie ta para,przypadkowy zwycięzca w ostatnich zawodach przeciwko świetnemu zawodnikowi jakim jest Jansrud.
Nyman prócz zwycięstwa po warcie jakim dała mu zmiana pogody nie notował żadnych wyników w &quot;30&quot; Ta wygrana ma tak na niego wpłynąć? moja odpowiedz NIE
na treningach Jansrud jechał słabiej ale to na zawodach da z siebie 100 %
e@Jansrud wyjechał poza trasę i ponownie na nią wrócił stracił całą prędkość i niestety taki dobry bet poszedł do śmieci Nyman,Perko pokazali że podium w ostatnich zawodach to ich największy fart w życiu.Jansrud stracił do niego tylko lekko ponad sekunde zatrzymując się na trasie ! jechał naprawdę dobrze na czołowe miejsce.

Paris D
.-Kueng P.( kurs 1,40) Fortuna ✅ 1-29
Tutaj to tylko katastrofa musiała by być żeby to nie weszło.Zawodnik gospodarzy będzie walczył o podium a Kueng co najwyżej o &quot;10&quot;
Paris w treningach dwa razy na trzeciej pozycji dla odważniejszych proponuje:
Paris D. TOP 6 ( kurs 2,25) ✅ 1 miejsce ????
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Innerhofer - Jansrud 1 @ 1,45 Totolotek - Norweg pewnie pojedzie lepiej niż na treningach, ale na Włocha to nie wystarczy. Reprezentant gospodarzy może powalczyć o zwycięstwo, dwa razy 2 w treningach. Po Jansrudzie nie spodziewam się, żeby włączył się do walki o czołowe lokaty. ✅ 9-26

Kroell - Guay 1 @ 1,45 Totolotek - Kanadyjczyk ponoć chory, więc może być ciężko o dobry wynik. Austriak solidny jak zawsze, na treningach dobre wyniki: 7,1. ✅ 4-21

Właściwie nie mogło być inaczej!!!!!:grin:
 
M 0

marszym2007

Użytkownik
Ja mam tylko nadzieję, że częściej będą dawać takie pary z Johannesem bo akurat nie dojrzałem tej małej literki J, ale tak się zastanawiam jak podejść do faktu, iż w tabeli na miejsca przy J Kreoll były miejsca zajmowane przez Klausa w tym sezonie oraz do faktu, iż wczoraj na oficjalnej stronie w wynikach w parze kreoll-jansrud było rozstrzygniecie 1. Eh.
 
P 402

plastelina

Użytkownik

bwin
Paralell-Slalom (Munich/GER)
Who will finish in the top 3?
Pick: Julia Mancuso (USA) 9.00 ⛔


lekka przesada, wygrała kiedyś tego typu event w Moskwie

Andre Myhrer - Luca Aerni
Rodzaj zakładu:1-2
Twój typ: 1
1.27 ✅
tobet


arcymistrz vs przypadkowy koleś z dziką kartą
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Przed nami prestiżowe zawody 43 kilometry od Zagrzebia na najwyższym szczycie w Chorwackim- Sljeme.

Pogoda:

Jutro będzie dość ciepło,startujemy na wysokości 978 metrów,gdzie będzie panowała temperatura w okolicach 6 stopni co daje nam duży przywilej dla pań startujących z pierwszymi numerami,ponieważ trasa potem może się posypać,zrobić się miękka i mocno dziurawa.
Lista Startowa:

Moją główną faworytką pod nieobecność najlepszej alpejki Schield jest Słowaczka Valez-Zuzulova,która w ostatnim czasie znajduje się w rewelacyjnej formie.Wygrała ona 29 grudnia swój pierwszy slalom a 1 stycznia wygrała slalom równoległy pokonując aż 8 zawodniczek nie przegrywając żadnej pary,po takich wyczynach jest na pewno mocno uskrzydlona.
Valez-Zuzulova wygra ( kurs 4,80) Expekt
 
D 174

dziurka

Użytkownik
Ostatni konkurs srednio udany 4/6, mam nadzieje że dziś będzie lepiej. Dziś kolejne zawody slalomowe. Pawacki przybliżył miejscowość i warunki pogodowe, więc nie ma co tego powtarzać. Na dziś wybrałem 3 pary, pierwsza z nich jest:
Poutiainen-Swenn Larsson A. 1 1,3 Fortuna 32 letnia Finka niezwykle doświadczona zawodniczka spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze, świadczą o tym zajmowane przez nia w tym sezonie pozycje: 7,8,8,2. Widać też że Tanje leży ta górka bo kolejno od 2005 roku zajmowała tu miejsca: 1,6,6, DNS1,1,7,8,4,6. Natomiast młoda szwedka średnio radzi sobie w tym sezonie w slalomie: 7,25,13,DNF1. W ubiegłym sezonie w Zagrzebiu nie ukończyła 2 przejazdu.
Niestety nie mam czasu na dalszą analizę, więc podam suche typy:
Pietilae Holmner-Curtoni I. 1 1,29
i tradycyjnie w tym sezonie
Velez Zuzulová V.-Holdener W. 1 1,3
 
P 402

plastelina

Użytkownik
baw live

Slalom (Zagreb/CRO) - 1st run (Head-to-Head Eklund/Stiegler) Stiegler ✅

Eklund doznała urazu wczoraj na treningu, nie będzie szaleć po takiej przygodzie
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Jens Byggmark TOP 3 ( kurs 5,00) betclick

Już jutro po raz pierwszy w karierze z pierwszym numerem startowym wystartuje bardzo utalentowany Szwed,jest on w czołówce najlepszych slalomistów a jego piękny swobodny,luźny styl robi wrażenie.
Jest to slalomista,który daje z siebie 100 % totalny świr,jutro wystartuje po całkowitej gładkiej,świeżej trasie i mam osobistą nadzieje że zaskoczy i powalczy o zwycięstwo.
http://www.youtube.com/watch?v=IU7oUQ6dPro
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 402

plastelina

Użytkownik
Slalom (Zagreb/CRO)
Which nationalities will finish in the Top 3?
Pick: Sweden 2.00
bwin

Byggmark j.w.
do tego Myhrer OFC
kręci się koło podium w tym sezonie 1-4-4
lubi Zagrzeb
2011 win
2012 - megaszybki również, 1 przejazd 2 miejsce ( +0.1 s do Hirschera), 2 przejazd pędził po 1/2 miejsce
i ... głupi błąd w końcówce i 5 miejsce ostatecznie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom