>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nauka prawdziwego traidingu

mrtrader 11

mrtrader

Użytkownik
Dzień 2.
Niestety ostatnie dni miałem mało wolnego, więc dopiero dzisiaj siadłem na rynku.
Total P&amp;L: +3,92e
Total bank: 25.84e
%per day: 17,88%
 
mrtrader 11

mrtrader

Użytkownik
Dzień 3
Total P&amp;L: +3,09e
Total bank: 28.93e
%per day: 10,68%
Przez ostatnie dni bawiłem się troche layowaniem psów. Layowałem te które miały kurs 8-12. Wyszło na to, że z 10e zrobiłem 80e, potem powrót do 10e i wróciłem z zerem.
Na dłuższą metę nie ma sensu.
Co do pre-playa, wróciłem na konie, ponieważ psy stały się dla mnie nieprzewidywalne. W koniach jeszcze można jakąkolwiek logikę ruchu kursów odnaleźć dlatego raczej zostanę tutaj. Jest dużo więcej filmów i poradników na ten temat.
Fajną rzeczą jest jeszcze to, że koniki można wspomóc in-playem. Na samym początku można kilka tików uskubać, ale też trzeba uważać na ryzyko.
https://www.youtube.com/watch?v=VST2iJHnTWI
Filmik motywujący do nauki traidingu pre i in na koniach ????
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Napisałeś: &quot;Fajną rzeczą jest jeszcze to, że koniki można wspomóc in-playem.&quot;, to się tylko tak wydaje, kilka razy się uda ale przyjdzie taka gonitwa, że kurs od startu będzie szedł przeciw tobie i cała stawka pójdzie w ....... ????
Taka jest ludzka natura, że jak samemu się nie przekonasz to nie uwierzysz, a kilka osób już o tym pisało ????
Życzę sukcesów, też lubię pograć na konikach ????
 
mrtrader 11

mrtrader

Użytkownik
Wiem, że kiedyś wpadnę, bo prawda jest taka, że od nieszczęścia ciągle uciekać bez końca. Zastanawiam się czy nie można się zabezpieczyć jakoś. Staram się grać tylko jak wystartują, przed pierwszą przeszkodą, zanim któryś upadnie przez przypadek.
Grasz pre-play? Jak Ci to wychodzi
 
mrtrader 11

mrtrader

Użytkownik
Dzień 4
Total P&amp;L: +3,58e
Total bank: 32,51 e
%per day: 12,37%
Dzisiaj bardzo słaby dzień. Wyszedłem na plus dzięki korektach w in-play. Myślę, że muszę zmienić swoje nastawienie- skupić się na nauce i analizie tego co robię, a nie na zarobku, który tak na prawdę jest główną moją myślą. Zapewne prędzej czy później, tak jak mój przedmówca powiedział, pośliznę się na tym.
Kwestia czasu.
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
Grywam i &quot;pre&quot; i &quot;in&quot;, ale od jakiegoś czasu już nie wchodzę w &quot;in&quot; w oczekiwaniu zysku z &quot;pre&quot;. Efekty niestety nie są dobre. Gdy kurs &quot;pre&quot; nie idzie po mojej myśli wychodzę, ale większość takich wyjść kasuje mi zysk z kilku wcześniejszych gonitw. Ostatnio grałem tak na początku grudnia. Obecnie testuję treningowo grę &quot;in&quot;, wchodzę tuż przed startem, jest lepiej ale za mało jeszcze testów wykonałem aby uznać to za dobry sposób gry, po prostu dopisuje mi szczęście ????
 
mrtrader 11

mrtrader

Użytkownik
No myślę, że &quot;in&quot; jest dobry na cięcie strat za &quot;pre&quot; ale pierwsze 20% wyścigu, kiedy konie biegną w kupie jeszcze. Wiadome jest, że zawsze możesz polecieć jeszcze bardziej, dlatego nie można być zachłannym.
Mógłbyś przybliżyć o co chodzi w tym twoich sposobie gry? Masz jakieś wybrane typy na które wchodzisz? Obserwujesz live?
 
Do góry Bottom