>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 17-01-2006

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
Sacramento Kings - Phoenix Suns Suns -7 @ 1.91 BAW
Walka pomiedzy dwoma &quot;atakujacymi&quot; zespolami. Sacramento sie dalej toczy bez silnych zawodnikow, ale tej nocy zmierza sie z jedna z najbardziej ofensywnych druzyn ligi. Sacramento jest w klopotach bo graja bez Rahima i Stojakovica i tez mozliwe, ze nie zagra Bibby. Ale nawet gdyby Bibby gral to nie daje im wiekszych szans, jego najwieksza zdobycz punktowa to 42 pkt z Orlando. I moim zdaniem spokojnie wygra Phoenix z Nashem na czele.
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Wtorek:

Utah Jazz - Toronto Raptors 1 111-98 ????

Analiza: W Wtorkowy Wieczór w Hali Delta Center Staną Naprzeciwko siebie Druzyny Utah i Toronto. Druzyna Utah Jazz Zaliczyła Serie Loss 2 (Miami, LA Clippers) Prezentując Się Dobrze w Obu Meczach Na Tle Przeciwnika, Na Pochwałe Mogą Liczyć Andrei Kirilenko i Mehmet Okur, Którzy Byli Liderami Swych Druzyn. Toronto Po Wygranej We Własnej Hali z Ekipą New York Knikcs Rozpoczynają Serie 5 Wyjazdowych Meczy Przeciwko Utah. W Toronto Na Wyróznienie Powinni Zasłużyć Mo Petterson i Chris Bosh. Faworytem w Tym Spotkaniu Jest Mimo Wszystko Ekipa Utah Jazz, Która Po Serii Loss 2 Będzie Chciała Wygrać Ten z Niezbyt Wymagającym Przeciwnkiem Na Wyjazdach...
 
polko 0

polko

Użytkownik
Witam !
Sacramento Kings - Phoenix Suns over 209.5 ⛔
Oczywiscie wygraja Slonca, ale kurs 1.3 nie wart swieczki. Co do typu na handi to jakos nie mam przekonania. Jedno wiem na pewno. Rzuca bardzo duzo ???? Wynik meczu jakies 111-104 ????

Utah Jazz - Toronto Raptors 1 1.44 ✅
Mecz z typu pewniak. Utah gra we wlasnej hali. Beda chcieli przerwac passe lost -2. Co prawda nie gra Boozer, ale Okur i Kirilenko poradza sobie.
 
polko 0

polko

Użytkownik
wlasnie wynalazlem, ze w Sacramento nie graja Shareef Abdur-Rahim i Bonzi Wells, a to gracze z pierwszej piatki raczej, wiec podzielam typ damiana77 :!: Phoenix wygra dosc wysoko. Wynik meczu to raczej 114 - 98.
Pozdro :wink:
 
pewniaczek 2

pewniaczek

Użytkownik
Z Informacji Jakie Mam Wynika, Ze Bozni Wells i Abdur -Rahim Są Gotowi Do Gry, Ale Decyzja Czy Zagrają Ma Zostać Podjeta tuż Przed Meczem....
 
polko 0

polko

Użytkownik
typy 1/2 ▶ zabraklo tylko 1 pkt ???? to co zrobilo Sacramento zaskoczylo mnie tak, ze bede musial chyba jeszcze bardziej analizowac kazdy mecz...
lacznie 15/20 ▶ 75%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom