>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2017/2018 - dyskusje, pytania, ciekawostki

Status
Zamknięty.
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Nie



Aktualne starcia w NBA jakieś takie bez jajeczne ... prawdziwa rywalizacja zacznie sie w 1/2, czyli Rockets vs Warriors &amp; Cavs vs Boston
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Kto wie ... jeszcze Phila dla D... wyciągnie jako pierwsza w historii z 0-3, kolejny mecz będzie arcy ciekawy, zresztą jak kazdy już w tej serii (w takich okolicznościach). Poziom dzisiejszego meczu na 1-3 dla mnie żenujący, jak sie 76ers poprawią, to kto wie ...
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
LeBrons plan.
Śmiech na sali z tych zawodników Toronto - oni chyba nigdy nic nie osiągną. Nie przepadam za James&#39;em, ale z meczu na mecz potwierdza, ze jest najlepszym koszykarzem w HISTORII nba, ba, nawet i o wiele lepszym o Jordana. Czekam jedynie az rzuci takiego game winnera w meczu Conference Finals przy stanie 3-3 lub w Finałach. Wtedy nikt nie bedzie miał wątpliwości.
Ty chyba spotkań NBA nie oglądałes, James nie jest lepszy od Jordana. Mike przejmował zawsze spotkania w końcówce z taką gracją i plastycznością, że słów brakuje aby to opisać. Za to James tego nigdy nie potrafił, a slynie jedynie z tego, że robi kupę w gacie w takich momentach. Ten pseudo rzut z Toronto na zwycięstwo to wyrzucenie &#39;&#39;gorącej piłki&quot; z rąk i nie wiem czym tu się można jarać (pobiegł na aferę i pilka w górę)..
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
ale głupoty
Ten pseudo rzut z Toronto na zwycięstwo to wyrzucenie &#39;&#39;gorącej piłki&quot; z rąk i nie wiem czym tu się można jarać (pobiegł na aferę i pilka w górę)..
kolego piszesz....jasne porównywać ich nie ma co każdy jest inny ale liderami we własnych drużynach byli...i po prostu sa topowymi postaciami w historii nba tak jak wielu innych odnośnie MJ tak przejmował te spotkania jak piszesz zawsze....szczególnie w swojej końcówce kariery z Iversonem Brayantem i innymi ze ....Pozdrawiam
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Za to James tego nigdy nie potrafił, a slynie jedynie z tego, że robi kupę w gacie w takich momentach. Ten pseudo rzut z Toronto na zwycięstwo to wyrzucenie &#39;&#39;gorącej piłki&quot; z rąk i nie wiem czym tu się można jarać (pobiegł na aferę i pilka w górę)..
Kolego to jest twoja kwintesencja wiedzy.... Koles rzuca notorycznie ile pkt 40 ? ale ty wiesz lepiej.... Patrz dalej w niebo z avatarku to moze jakieś modrości w życiu swoim zobaczysz ...mimo wszystko pozdrawiam eksperta jeszcze troszkę w swoim życiu głupot usłyszysz szczególnie z swoich ust przy takiej historycznej wiedzy :eek:kay:
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Napisałes , ze Jordan jest słabszy, bo topił z Kobe i Iversonem (mając 39-40 lat i samych spadów do okoła, a potrafil grac na + 40 pkt, grając pojedynek z samym &quot;Kobe&quot;). To mają być twoje argumenty ? Widze potrafisz argumentować, tak jak typować ...

 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
76ers faworytem @ 1.85 w kolejnym starciu. Tatum sie zaczyna gotować, a Morris spotkania sam nie przejmie. Tam zaczyna być naprawdę gorąco ... Phila zagrała bardzo słabo, a wygrała mecz #4. Może historyczny wynik, z 0-3 na 4-3 ... ;)
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dzisiaj chyba nie ma co dyskutować, Rockets i Warriors wchodzą dziś do finału zachodu, chociaż jeszcze trzymam kciuki za Utah Jazz.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Schodząc z temu, ten sezon, te play-off&#39;s mialy być hot, zresztą jak co roku... A wyszło znowu jak zwykle, czyli cienko. Ten sezon będzie zapewne ostatni i odpuszczam NBA na dobre.
Czasy Mike&#39;a to było coś, nawet jego epizod w Wizards w wieku 40l. (gra z nudów zamiast emerytury) dostarczala wiecej emocji, jak to co jest teraz aktualnie w NBA.
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
76ers faworytem @ 1.85 w kolejnym starciu. Tatum sie zaczyna gotować, a Morris spotkania sam nie przejmie. Tam zaczyna być naprawdę gorąco ... Phila zagrała bardzo słabo, a wygrała mecz #4. Może historyczny wynik, z 0-3 na 4-3 ... ;)
Skoro 76 zagrali słabo do boston nie wyszedł na parkiet. Brown bieda, pół składu po 3 faule do HT. Ni uja na awans 76ers. Boston to zamyka.
 
P 87

plmati

Użytkownik
Ja na serio nie ogarniam Rakiet ???? Gdyby nie CP3 to ja ich cieniutko widze. Gry Hardena nigdy nie zrozumiem... Zreszta 3 kwarta +11, schodzi CP3 za kreowanie bierze się Brodacz. Jaki tego skutek? W niespełna 4 minuty Rakiety z +11 na -3... Kazda kolejna akcje Brodacz gra w identyczny sposob mimo, ze kazda konczy sie dokladnie tak samo ???? W 2 kwarcie było dokladnie to samo. Zchodzi CP3, za kreowanie bierze się Brodoty i niecałe 2 minuty z +8 na remis ???? Trzeba sobie powiedzie wprost, że obecnie dla rakiet lepiejby było gdyby Brodacz został troszeczkę dłużej przytrzymytwane na ławce, bo on sprawia wrażenie, że mu się nie chce... Pod koniec 3 kwart ma 22% skuteczności ???? Gwiazda zespołu ???? To nawet Carmelo w OCK nigdy się tak nie zbłaźnił. Mam ogromną nadzieję, że Utah to wygra. Rakiety w 3 kwarcie z +11 na -6 ???? Ten zespół jest tak dziwny, że to jest aż niewytłumaczalne ????
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Ja na serio nie ogarniam Rakiet ???? Gdyby nie CP3 to ja ich cieniutko widze. Gry Hardena nigdy nie zrozumiem... Zreszta 3 kwarta +11, schodzi CP3 za kreowanie bierze się Brodacz. Jaki tego skutek? W niespełna 4 minuty Rakiety z +11 na -3... Kazda kolejna akcje Brodacz gra w identyczny sposob mimo, ze kazda konczy sie dokladnie tak samo ???? W 2 kwarcie było dokladnie to samo. Zchodzi CP3, za kreowanie bierze się Brodoty i niecałe 2 minuty z +8 na remis ???? Trzeba sobie powiedzie wprost, że obecnie dla rakiet lepiejby było gdyby Brodacz został troszeczkę dłużej przytrzymytwane na ławce, bo on sprawia wrażenie, że mu się nie chce... Pod koniec 3 kwart ma 22% skuteczności ???? Gwiazda zespołu ???? To nawet Carmelo w OCK nigdy się tak nie zbłaźnił. Mam ogromną nadzieję, że Utah to wygra. Rakiety w 3 kwarcie z +11 na -6 ???? Ten zespół jest tak dziwny, że to jest aż niewytłumaczalne ????
Broda słynie z tego im większa presja i obrona to odcina sie mu dopływ krwi do baniaka. On już to pokazał z SAS bodajze rok temu. Gra na hura w play-off&#39;s to najgorsze co można zrobić, ale to jest gra Hardena, szybkie nieprzemyślane akcje ...
Skoro 76 zagrali słabo do boston nie wyszedł na parkiet. Brown bieda, pół składu po 3 faule do HT. Ni uja na awans 76ers. Boston to zamyka.
76ers postawią wszystko na jedną kartę w meczu #5, tj na dystans Belinelliego i Redick&#39;a. Bedzie napewno ciekawie i ja naprawdę w nich wierzę ...
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Ta 76ers, a zwlaszcza trener to się nadają ...
Przy +4 (94-90) zdjęcie Ilyasovy i Redick&#39;a było decydujące. Pseudo gwiazda Embild i te czeresniak McD ... to same straty. Simmons z tym swoim kompletnym brakiem rzutu to parodia NBA, największe dziwadło obok uszatego z Lakers ... jakieś śmieszne straty (wybita pilka na koźle), brak rzutu z pod samej obręczy, a w tym dominował Simmons (jego dwutakty i piłka w powietrze to poziom podwórka), no i &quot;inteligentny&quot; Embild czy jak sie to piszę ...
James wybiera LA Lakers a nie popaprancow
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Harden grał chory jeśli dobrze pamiętam, ale hejcik musi być. Sam za nim nie przepadam ale bądźmy obiektywni.
Chemtrials jeszcze przed meczem pisałeś o wyższości tych wszystkich graczy nad Celtami, pisałeś że Tatum to przecież pierwszoroczniak i nie podola ( kij że wszyscy komentują jego grę w stylu - &quot;pierwszy rok w NBA a gra jakby był tam od lat 10&quot;), a teraz już ich mieszasz z błotem bo typ nie wszedł? Przykra sprawa. Simmons przegrał solo game 3 a i tak wszyscy widzieli w nim niewiadomo jakiego lidera pisałem że sixers pierwszą rundę przejdą a dalej już out, to jeszcze zbyt młoda drużyna.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
Spotkanie/zwyciestwo bylo podane na tacy, 2x mieli szansę zamknąć bezpiecznie ten mecz, ale trener/Simmons/Embild oddali mecz, zachowania jak z treningu ...
Piszę bo przez to zdarzenie źle wytypowalem ?! No a o czym mam pisać, jak nie o tym co się wydarzyło na parkiecie. To są play-off&#39;s , więc liczą się konkrety, a nie kazamaty. Ja przedstawilem obraz meczu, a nie jestem fanem talentu 76ers, a Celtics byli i tak do ogrania, nawet ze stanu 0-3.
Szanse na mecz #1, Celtics vs Cavs są 50/50, a ja to co tu piszę wykorzystam na dalszym etapie, krytyka Bostonu, czy 76ers nie pójdzie w błoto ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom