>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2018/2019 - dyskusje, pytania, ciekawostki

Status
Zamknięty.
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Panowie pytanko o Westbrooka, ktos oglada mecze OKC ostatnio? Czy on odpuscil juz nabijanie pktow? I skupil sie przedwszystkim na dostarczaniu pilke kolegom? Bo ostatnie jego zdobycze pktowe nie przypominaja Russela z poprzedniego sezonu. Pozdrawiam
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Hornets 1,51 betsson
rewanż za najbardziej frajerską porażkę z przedwczoraj, to co Kemba i spółka odstawili w końcówce spotkania z Nets jest niewytłumaczalne -

Sam Kemba był jednym z głównych winowajców, liczę że chłopaki wyjdą na pełnej i wezmą rewanż.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
a mnie ciekawi BKN ... o 1 grają w Szarlot gdzie mają prawie 900 km i o 23 troszkę ponad 1000 km do Milłoki, ktoś ma jakieś pomysły ?
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Single na pinnacle.

Nikola Vucevic ORL
over 36,5 pkt. + zbiórki + asysty - 1,815

Jest w gazie. W ostatnich 10 meczach kręci statystyki 19,3/14,3/3,4. Ostatni mecz z Toronto: 30 pkt, 20 zbiórek, 8 asyst w zaledwie 33 minuty. Do tego gra Detroit będzie sprzyjać punktowaniu (23cia drużyna w lidze jeśli chodzi o obronę &quot;pomalowanego&quot;), oraz zbiórkom (42,6% skuteczności z gry w ostatnich 5 meczach - 25 miejsce w lidze).
Serge Ibaka TOR
under 7,5 zbiórek - 1,813

Ibaka kręci 7,3 zbiórki w 31 minut w ostatnich 10 meczach. Przeciwko Bulls będzie miał mniej okazji, bo będzie musiał biegać za Markanenem poza linię za 3 pkt. Do tego mecz rozgrywany w Toronto, po fatalnej przegranej z Magic, czyli blowout jest bardziej niż prawdopodobny, co za tym idzie jeszcze mniej minut dla starterów.
Kyle Kuzma LAL
over 25,5 pkt. - 1,8

Pod nieobecność LeBrona bierze grę w ataku na siebie - gra ponad 40 minut i oddaje ponad 20 rzutów. W czwartek, również przeciwko Sacramento, rzucił 33 punkty w 40 minut.
Po co podajesz typy z Pinnacle jak tam Polacy nie mogą grać? dla dwóch osób na 100000 które siedzą za granicą akurat?
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Po co podajesz typy z Pinnacle jak tam Polacy nie mogą grać? dla dwóch osób na 100000 które siedzą za granicą akurat?
O czym ty mówisz? mieszkam w Polsce i gram bet365, Pinek itd to nic trudnego i mnóstwo osób w polsce tam gra. Wystarczy poświęcić troszkę czasu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
E 12

emu999

Użytkownik
O czym ty mówisz? mieszkam w Polsce i gram bet365, Pinek itd to nic trudnego i mnóstwo osób w polsce tam gra. Wystarczy poświęcić troszkę czasu.
MOŻE NAPISZ JAK TO ZROBIŁES !!
O czym ty mówisz? mieszkam w Polsce i gram bet365, Pinek itd to nic trudnego i mnóstwo osób w polsce tam gra. Wystarczy poświęcić troszkę czasu.
 
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Po co podajesz typy z Pinnacle jak tam Polacy nie mogą grać? dla dwóch osób na 100000 które siedzą za granicą akurat?
Wystarczy się trochę zainteresować betbrokerami. Myślę, że warto poświęcić na to chwilę, jeżeli ktoś poważnie myśli o zakładach. Podaję typy na pinnacle, bo z nich korzystam. Można zrobić to samo, albo poszukać podobnego zakładu u buków rekreacyjnych. Czy się mylę? Czy jednak mam nic nie pisać?
Przepraszam za offtopic, ale odpowiadam na zarzut pod moim adresem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Harden chyba specjalnie odpuścił ostatnią akcję meczu z GSW , żeby była dogrywka i miał szanse po raz kolejny 40+ zaliczyć. Bo jak inaczej nazwać rzut przez ręce z 10 metra? 9/10 przypadków szedłby na kosz pod faul , lub ewentualnie jakiś step back shot. Do triple double mu 1 zbiórki brakowało , ale wątpie żeby na to sie napalał mając mistrzów na patelni.
Zrobił to skubany ! 44/10/15 i game winner na sekunde przed końcem dogrywki + dymy do Draymonda. Świetnie się to oglądało , ale sędziowie pchali GSW niemiłosiernie. To co nie gwizdneli Durantowi jak łapał piłkę za linią w ostatniej minucie dogrywki to skandal. Chyba to widzieli wszyscy na hali. Niedowiary
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Brawo Rockets. Jak większość kibiców NBA nie kibicuję GSW i cieszy mnie dzisiejszy wynik. Harden miazga, 3pt na dogrywke, 3pt z mega trudnej pozycji w OT i 3pt na wygraną. 44 punkty przy tylko 9 FT.
A sędziowie z tym podaniem Duranta... no ludzie :cwl::cwl: Dobrze, że Rockets wygrali, przynajmniej sprawiedliwie, co by było gdyby te 2 punkty zadecydowały :mad:
1081070530151751680
A w San Antonio ładnie przywitali Kawhiego.
id=614888788957114;type=video
I jeszcze to
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Co myślicie o graniu coś w strone Gortata ? Dziś Polish Heritage Night,dużo zaproszonych gości, do LA przyjeżdżają m.in. Edyta Górniak, Ewelina Lisowska, Patricia Kazadi, Konrad Bukowiecki, Łozo, Grubson, Baron oraz pięściarz Andrzej Fonfara. Linia na punkty i zbiórki to 6.5, asysty 1.5 , faule 2.5. Myślę , że coach da mu pograć przynajmniej 25 minut. Sam Marcin na pewno motywacja podwójna, żeby zagrać dobry mecz. Zastanawiam się czy punkty uderzyć czy zbiórki. Vucevic dobrze zbiera a do tego będzie go wysoko wyciągał. Bardziej skłaniałbym się na punkty. Jakie są wasze przemyślenia na ten temat ?
 
B 0

borbet1910

Użytkownik
Co myślicie o graniu coś w strone Gortata ? Dziś Polish Heritage Night,dużo zaproszonych gości, do LA przyjeżdżają m.in. Edyta Górniak, Ewelina Lisowska, Patricia Kazadi, Konrad Bukowiecki, Łozo, Grubson, Baron oraz pięściarz Andrzej Fonfara. Linia na punkty i zbiórki to 6.5, asysty 1.5 , faule 2.5. Myślę , że coach da mu pograć przynajmniej 25 minut. Sam Marcin na pewno motywacja podwójna, żeby zagrać dobry mecz. Zastanawiam się czy punkty uderzyć czy zbiórki. Vucevic dobrze zbiera a do tego będzie go wysoko wyciągał. Bardziej skłaniałbym się na punkty. Jakie są wasze przemyślenia na ten temat ?
Pokryje linię 6.5 punktów na spokojnie. Marcin jest w gazie, bardziej mnie martwi to, dlaczego na fortunie nie można tego postawić, będę musiał wymyślić coś innego na to spotkanie
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tomek Tibodo nareszcie zwolniony! Dziwny to był moment na pogonienie go ze stołka, ale w końcu to zrobili. Szczerze myślałem, że zostanie do końca kontraktu i będą się z nim męczyć jeszcze przez chyba 2 lata. A tu nagle ni stąd ni zowąd takie info. Ciekawe czemu akurat teraz, coś tam musiało być na rzeczy. Niby przez niezadowalające wyniki, no ale to już było wiadomo nie od dziś. Myślę, że to był naprawdę niezły trener, tylko że starej szkoły a NBA sporo ewaluowała od czasów kiedy tak dobrze mu szło w Chicago i potrafił zrobić naprawdę super zespół oparty na bardzo dobrej grze w destrukcji. Właściwie jakiś tam sentyment pozostał, bo to dzięki Chicago i za tego trenera jakoś zacząłem się interesować NBA, chociaż wcześniej kosz mnie w ogóle nie obchodził ????
Problem w tym że jego następcami mogliby zostać Monty Williams albo Fred Hoiberg...mam nadzieję że to jakiś żart i wezmą prawdziwego fachowca, ale jakiegoś perspektywicznego młodego trenera, który już gdzieś jest asystentem. Problem Wilków to głównie Wiggins i jego wysoki kontrakt. Chłop się w ogóle nie sprawdził i niestety jest mocno przepłacony. O ile Towns to jest mega zdolny człowiek, pokazujący swoje umiejętności, chociaż trochę leniwy. Tyle z Wigginsa w tym sezonie nie ma zbyt wielkiego pożytku. Skuteczność marna, rzut niepewny, znika w wielu meczach i z &quot;następcy Lebrona&quot; staje się zwykłym średniakiem na 15 pkt na mecz. Szkoda że tyle się teraz płaci tym pseudo grajkom.
Kolejny mega przepłacony gracz to Chandler &quot;wiecznie kontuzjowany&quot; Parsons. Memphis go podobno pogoniło i teraz nie wiedzą co z nim zrobić. Ten kontrakt to jest hit. Nawet sobie spojrzałem ile i kiedy on ostatnio w ogóle grał coś w kosza...powalające liczby.
Parsons sezony:
2015/2016 - 61 meczów średnio 29min i 13,7 pkt na mecz (Dallas)
2016/2017 - 34 mecze średnio 19minut i 6,2 pkt (Memphis)
2017/2018 - 36 meczów (8 w pierwszym składzie) 19min i 7,9 pkt
2018/2019 - 3 mecze to nawet nie przytaczam statystyk...
I gość dostał maksa od Memphis gdzie jeszcze za następny sezon 2019/2020 dostanie 25mln...przecież to jakieś żarty ten kontrakt. Już wtedy miał problemy z kolanami i ze zdrowiem. W sumie to najlepiej grał w Houston. Wtedy jeszcze się nawet zapowiadał. Teraz to pewnie wrak zawodnika. Ciekawe kiedy takie przepłacanie się skończy. Ten kontrakt telewizyjny trochę zepsuł ten rynek i teraz jak ktoś wyskoczy w jednym sezonie i coś pogra już woła o maksa. Co za czasy. A potem sielanka.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Virginia całokształtem gry.
Michigan najlepszą obroną w kraju (na świecie?)
Gonzaga jeśli ew. mecz z Duke poszedłby w wymianę ognia.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
panowie jest gdzies strona na której w szybki sposób można zobaczyć ile razy w tym sezonie dane dwa zespoły beda grały ze sobą
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Houston kolejny mecz 25/68 za 3 gdzie w meczu oddali 100 rzutów...:facepalm: wcześniej chyba 70 trójek oddali w meczu. W sumie to rzadko kiedy ich oglądam bo to klepanie trójek robi się naprawdę żenujące w pewnym momencie. Fakt, że wygrywają z takim składem to i tak jakiś wyczyn i chyba tylko dzięki tej taktyce trójek bo inaczej nie mieliby czego szukać. W PO już tak różowo nie będzie nawet jak będą mieli wszystkich zdrowych, chociaż ofensywnie to jest maszynka do zdobywania punktów. Ciekaw jestem jak poukładają defensywę. Pewnie będą groźni. Te rekordy trójek mnie martwią, mam nadzieję że przyjdzie taki czas że wrócimy do tej zasady po mistrzostwie dla Detroit chyba w 2004 roku. Wtedy zmieniło się krycie i nie można już tak z łapami wyskakiwać do atakującego zawodnika. Gwizdanie co chwila faulu i rzucanie osobistych tylko męczą oczy i psują strasznie widowisko. Mecz się rozciąga w czasie i nie wiem naprawdę czemu to ma służyć. Do tego gwizdanie co chwila techników również jest chorym zwyczajem. Teraz to za byle co można dostać technika. Chociaż to też zależy jakiego kalibru jest to gracz i jaki ma status w lidze ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom