>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2k14 - rozmowy, porady, spostrzeżenia

waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Benek , czyli rozumiem , że spokojnie można kupić 13 zamiast 14 i wielkiej różnicy nie będzie ? Bo cenowo wiadomo, że 13 już w fajnej cenie.
Ja to bardzo dawno grałem w NBA i to na PC, na PS jeszcze nigdy ale zamierzam teraz kupić na PS3. Gracie real mecz czasowo czy jakoś skrócona kwarta ?
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Benek , czyli rozumiem , że spokojnie można kupić 13 zamiast 14 i wielkiej różnicy nie będzie ? Bo cenowo wiadomo, że 13 już w fajnej cenie.

Ja to bardzo dawno grałem w NBA i to na PC, na PS jeszcze nigdy ale zamierzam teraz kupić na PS3. Gracie real mecz czasowo czy jakoś skrócona kwarta ?

ja gram 10 minut kwartę ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Benek , czyli rozumiem , że spokojnie można kupić 13 zamiast 14 i wielkiej różnicy nie będzie ? Bo cenowo wiadomo, że 13 już w fajnej cenie.

Ja to bardzo dawno grałem w NBA i to na PC, na PS jeszcze nigdy ale zamierzam teraz kupić na PS3. Gracie real mecz czasowo czy jakoś skrócona kwarta ?
Naprawdę nie ma dużej różnicy. Przynajmniej w moim mniemaniu ;)
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Naprawdę nie ma dużej różnicy. Przynajmniej w moim mniemaniu ;)

Różnica - przynajmniej na PCcie - jest kolosalna między 13, a 14.

Pierwszy raz jak zagrałem, to w oczy rzuciła się niesamowita płynność w poruszaniu się zawodników. Obrona w porównaniu z poprzedniczką również została lepiej zaimplementowana a i AI w tej kwestii przeszła gruntowną zmianę.

Najlepszy myk w 13 był taki, że po wznowieniu gry biegło się sprintem do dolnej części łuku przeciwnika i rzucało za 3 - obrońca był minięty i z 2-3 metry za Tobą, a i nawet odpalając to z biegu trafiało się 4/5 rzutów.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Ja dopiero dzisiaj zakupiłem czternastkę (2K13 było świetne dlatego katowałem tak długo) i po rozegraniu 6-7 spotkań rzuciła mi się oczy jedna rzecz - w każdym meczu jest od cholery bloków. W poprzednich wersjach można było spokojnie ładować dobrze zbudowanym zawodnikiem spod kosza i praktycznie zawsze to były pewne pkt a tutaj już na starcie dostałem kilka czap.
Na pierwszy rzut oka w porównaniu z 2K13 większych różnic nie widać chociaż gameplay wydaje się być ulepszony i ogólnie czternastka jest taka &quot;bardziej dopracowana&quot;. Pod względem grafiki to nie będę się wypowiadał bo ja gram na X360 a wiadomo, że to nie to samo co wersja na PS4, która wygląda po prostu bajecznie.

Rozegrałem już trochę takich treningowych spotkań i teraz zacząłbym coś już na dłużej jakąś rozgrywkę. Na początek pełny sezon kimś tylko nie mogę się właśnie zdecydować kim. Żadni tam Heat, Pacers czy Thunder. Chciałbym coś takiego ambitniejszego, jakąś taką typowo średnią ekipę z potencjałem na PO. Jest kilka takich drużyn ale nie wiem kim tam się fajnie gra więc zapytam was bo pewnie nie tylko ja mam takie wymagania co do teamu. A nie lubię tak zaczynać sezonu daną drużyną i po paru spotkaniach rezygnować bo to jednak nie to... Podrzućcie jakieś propozycje ;)
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Przerzucił się ktoś z Was z 2k14 na 2k15?
Ja mam mieszane uczucia co do nowej wersji, grywalnie dla mnie 14 poziom wyżej ;)
 
Do góry Bottom