>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2k17/18 - LAX

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Długo się zastanawiałem czy zakładać temat, ale jednak spróbuję i w tym roku podzielić się moimi przemyśleniami. Tak więc lecimy z nowym sezonem, 2017/18 w najlepszej koszykarskiej lidze świata. Mam nadzieję że czas pozwoli na pisanie i temat nie zniknie w połowie roku ;)
Typów po kilka w tygodniu, na pewno nie codziennie. Jedynie single, rzadziej jakieś ako od święta. Raczej do godziny 22-23 powinny zawsze się pojawiać. Zresztą kto śledził w tamtym roku wie jaki mam styl gry. Będę rozliczał płaską stawką, bo przeważnie tak też gram. Postaram się to robić jak w tamtym roku, na koniec każdego tygodnia.
Na początku raczej spokojnie, trzeba się przyjrzeć jak grają. Z ekip które mam na uwadze tak przed pierwszymi spotkaniami, to na pewno Hornets, Blazers, Wolves powinni dać zarobić. Ze słabszych uwagę należy zwrócić na Mavs i Nets. Myślę że będą mocno niedoceniani przez buków a stać ich na kilka niespodzianek. Za to Bulls, Kings i może Hawks i Knicks to dla mnie pewniacy do przyjmowania blowoutów.
Więc jeszcze chwila i zaczynamy, myślę że koło środy czwartku powinny pojawić się pierwsze typy. Także czekamy i powodzenia! Z fartem w nowym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dobra gramy pierwszy typ bo nie mogę już czekać ???? Chociaż radzę ostrożnie przez pierwsze dwa tygodnie ;)
Wybierałem dziś pomiędzy: WAS -7, HOU -7.5 i NOP win. Pewniak dla mnie dziś to blowout Rockets na Kings, a więc na początek proszę bardzo:
Rockets -7.5
1.89 Dafabet
105-100
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
W Pacers dziś Turner doubtful, Jefferson też questionable. A i tak tam nie ma kto bronić. Za to Blazers z McCollumem. Wygrają to, będzie szybki mecz jak poprzedni z Nets. Ambitni gracze z Portland nie odpuszczą takiej okazji, żeby osiągnąć coś na zachodzie muszą walczyć o każde zwycięstwo, a o ich nastawienie jestem spokojny. Talentem są wyżej niż przeciwnik, trzeba to tylko udowodnić na parkiecie.
Blazers -4.5
1.89 Dafabet
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Z bólem serca, ale przeciwko swoim... Lakersi nie dadzą rady frontcourtowi Pelicans, z takimi drużynami niestety nie mają raczej szans. A skąd taki kurs u ruskich to nie wiem, ale biorę.
Pelicans win
1.70 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Jako że typ na Pels jest na jutro, można napisać staty z pierwszego, rozgrzewkowego tygodnia. I jak to w takich rozgrzewkowych tygodniach bywa, jest strata ????
Week 1

Zagrane: 3
Trafione: 1
Bilans: -1,11
Yield: -37%
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No wczoraj przez chwilę Lakers narobili nerwów, ostatecznie jednak zakończyło się tak jak przewidywałem. Dzisiaj miałem naprawdę dużo pomysłów - Wizards, Suns ???? , bankowo Bucks do jakiegoś kuponu można dorzucić. Po długich przemyśleniach gram:
Devin Booker over 22,5
1.90 1xbet
22 pts
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Ale zapomniałem wstawić tu typu rano :eek: Pisałem w dziale NBA że zagrałem na NOP za 2.08. Teraz kursy spadają, można złapać jeszcze 1.98. Także żeby być uczciwym wrzucam taki kurs jak jest na tą chwilę i życzę powodzenia.
Pelicans win
1.98 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Zamykamy drugi tydzień, na szczęście trochę lepiej. Chociaż 6 zagranych w tygodniu to jak na mnie dużo.
Week 2

Zagrane: 6
Trafione: 5
Bilans: +3,123
Yield: +52%
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No chyba nie ma co czekać bo już tylko będzie spadać. Minnesota w pełnym składzie, Miami bez Whiteside&#39;a. Trzeba spróbować.
Minnesota win

1.7 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lax 1,2K

lax

Użytkownik
New Orleans Pelicans

1.47 1xbet
Wiem że malutki kurs, ale ich zwycięstwa jestem pewien. A nie chcę wchodzić w handi, bo to dla obu drużyn 3 mecz w 4 dni, obie w b2b, często się dzieją jakieś jaja w takich sytuacjach. Poza tym nie bardzo mam czas dzisiaj siedzieć i rozkminiać. Ale tak jak mówię, moim zdaniem 99% że NOP to wezmą. Może ktoś skorzysta, do jakiegoś dubla się nadaje.
 
Do góry Bottom