>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2k17/18 - LAX

lax 1,2K

lax

Użytkownik
Wizards over 103,5
1,97 1xbet
Pomyłka, w pośpiechu podałem złą linię. Po prostu spojrzałem odwrotnie, wydawało mi się że to linia na drużynę 2. Nie będę liczył tego typu.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Prosty dubel na dzisiaj, bo co tu kombinować. Dwa mecze z dużą różnicą poziomu pomiędzy stronami. Co tu się może innego wydarzyć niż pewna wygrana gospodarzy w obydwu przypadkach?
Bucks + Pelicans
1.946 1xbet
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Week 8

Zagrane: 4
Trafione: 2
Bilans: -0,232
Yield: -6%

Minimalna strata w tym tygodniu, a mogło być lepiej gdyby nie te nieszczęsne Sacramento które położyło jeden kupon ogrywając NOP po dogrywce. Swoją drogą dzisiaj będę czekał w czasie meczu na lepszy kurs na Toronto, ew. handicap w okolicach -3 jak się uda złapać to śmiało gram.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Jednak spróbuję szczęścia znowu z dwoma pewniakami ????
Raptors + Timberwolves
1.676 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Trochę zamuliłem ostatnio, ale nic wartego grania nie było. Za to dziś zatrzęsienie, sporo fajnych meczów. Zastanawiałem się nad kilkoma wariantami, ale ostatecznie gram to czego jestem mega pewny. Powiem tylko że osobiście zagrałem to za podwójną stawkę. Z fartem.
Utah Jazz (bez OT)
1.65 1xbet
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Nawet nie wiecie jak mnie to zaskoczyło. Nic nie poradzę, mnie też to mocno uderzyło po kieszeni ???? Jeszcze na święta się coś zarobi.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Trochę rozkminiałem mecz Bucks - Bulls, i doszedłem do wniosku że musi tu być spokojna wygrana Milwaukee. Wiem, wiem, taka sama gadka była jak grali z Utah. Tamten wynik był dla mnie szokiem, ale znowu nie widzę tu argumentu za Bulls. Gram taki trochę egzotyczny zakład, dlatego że kurs wysoki a szanse wydają mi się więcej jak duże.
Bucks vs. Bulls
MIL wygra obie połowy - tak
2.22 1xbet
Zadziwiają mnie ci Bulls, ale co zrobić... Odrobi się ten tydzień
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Zabijcie mnie ale znowu muszę zagrać przeciwko Bulls ???? Miami mocno osłabione, a Pacers jednak po przemyśleniu trochę się obawiam. Do trzech razy sztuka ;)
76ers
1.81 1xbet
 
Do góry Bottom