>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA All Star Weekend 2015

Status
Zamknięty.
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
MVP - Melo gra u siebie, sezon z NY stracony, to chociaż może w all star game sobie odbije i sie rozrzuca, Nowojorskie kosze ma obrzucane jak mało kto. W moich oczach ma podobne szanse zgarnac ta nagrode jak James, a różnica w kursach kolosalna. Lebron - 5, Anthony - 12. Pobieram oczywiscie Asa Knicks.
 
weed233 854

weed233

Użytkownik
MVP - Melo gra u siebie, sezon z NY stracony, to chociaż może w all star game sobie odbije i sie rozrzuca, Nowojorskie kosze ma obrzucane jak mało kto. W moich oczach ma podobne szanse zgarnac ta nagrode jak James, a różnica w kursach kolosalna. Lebron - 5, Anthony - 12. Pobieram oczywiscie Asa Knicks.
Mowil w wywiadzie ze bedzie szczesliwy jak pogra kilka minut, na wiecej mu zdrowie nie pozwala a zagra dla fanow aby docenic ze glosowali
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik


East - West
Typ: 1
Kurs: 2,4
Stawka: 3/10j

Przyznam się bez bicia, że pograłem po kursie 2,4 a nie tak jak teraz nawet można 2,55. Wydawało mi się, że kursy będą systematycznie spadać, a jednak rosną z nieznanych mi przyczyn. Nie rozumiem takiego faworyzowania drużyny West. Przecież aż trzech koszykarzy Zachodu z wyjściowej piątki doznało kontuzji i dziś nie zagrają. Mowa oczywiście o K.Bryant, A.Davis oraz B.Griffin. Zastanawiam się w takim razie jakie kursy zostałyby wystawione jeśli owa trójka była zdrowa...1,3 na Zachód? Rzeczą oczywistą jest, że w Meczu Gwiazd jak nazwa wskazuje jest kim zastąpić nieobecnych niemniej jednak nie wydaje mi się, że aż w takim stopniu. Griffin oraz Davis byli w świetnej formie. Statystycznie biorąc pod uwagę H2H to West ma sporą przewagę ale takie mecze rządzą się swoimi prawami niczym derby tylko są o wiele bardziej efektowne. East można rzecz, że gra u siebie bo przecież mecz Nowym Jorku i przedstawiciel gospodarzy Carmelo Anthony powinien błyszczeć. Ostatnio pograłem Team World w którym również widziałem spore value i się opłaciło, w nocy może być bardzo podobnie.
 
czarny23 29

czarny23

Użytkownik
co sądzicie żeby pograć undery J. Butlera 9,5 pkt i Carmelo 21,5 na mecz gwiazd, wyczytałem że pierwszy ma wejść na chwilę, a drugi zagra parę minut, obaj borykają się z kontuzjami. Potwierdzi ktoś abo zaprzeczy? oferta z sts
J. Butlera under 9,5 pkt
Carmelo under 21,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dziś ruszam dwóch rozgrywających, jednego z Zachodu, a drugiego ze Wschodu. Kursy na nich są tak wysokie, że stawka wcale nie musi być wysoka, by dużo wygrać. Pytanie tylko, dlaczego właśnie któryś z nich?
Russell Westbrook - MVP All Star Game | @21.00 | Ónibet
Pierwszą opcją moim zdaniem jest rozgrywający, który na co dzień reprezentuje zespół Oklahoma City Thunder. Westbrook akurat w obecnym sezonie jest bardziej znaczący dla swojej drużyny niż Durant. Głównie z tego powodu, że mniej pauzował. Nie mam zamiaru odbierać zasług Durantuli, bo to przecież ciągle aktualny MVP, ale chodzi mi o to, że Russell jest tak samo ważny dla swojej ekipy, co KD. Gram w jego stronę dlatego, że w ostatnich 2 latach nagrodę MVP w Meczu Gwiazd zgarniał zawodnik występujący na &quot;jedynce&quot;. ASG 2013 - Chris Paul, a rok później, czyli sezon temu Kyrie. Może to trochę za przeproszeniem gówniany argument, ale jednak coś jest na rzeczy, że dwóch PG nie bez powodu sięgnęło po tą prestiżową nagrodę. Ja wiem, że to w ASG będzie wyglądać inaczej i PGs nie będą mieć w rękach piłki tak długo jak w zwykłych meczach w sezonie zasadniczym, ale Russell potrafi wbijać się pod kosz niczym maszyna, jest bardzo atletyczny, ma dobrze opanowane zwody, przyśpieszenie, gra efektownie, a także efektywnie. Z sezonu na sezon Westbrick dojrzewa coraz bardziej. W kursie wynoszącym 21.00 widzę value. Ja wiem, że tu będą chcieli pokazać się wszyscy, ale mam przeczucie, że to któryś z rozgrywających sięgnie po tą nagrodę, a z takiego kursu aż żal nie skorzystać. Oczywiście trzeba takie kursy grać z głową, a nie all in, ale to chyba wie większość.
Kyrie Irving - MVP All Star Game | @19.00 | Ónibet
Mógłbym przekopiować treść, którą zamieściłem pod typem na Westbrooka. Kyrie sezon temu poprowadził Wschód do zwycięstwa rzucając 31 punktów. Z tego co pamiętam, wtedy Irving brylował szczególnie w 4-tej kwarcie. Dla mnie jest to inny typ zawodnika niż Russ, mimo tego, że pozycja ta sama. Wydaje mi się, że Kyrie jest jeszcze bardziej &quot;bezczelnym&quot; zawodnikiem od Westbrooka. Potrafi świetnie wkręcić swojego rywala w parkiet, a do tego lubi grać pod publiczkę, a taki mecz to idealna okazja do tego, aby każdy z nich, a w szczególności Irving pokazał na co go stać.
Są to typy na czuja, które podparłem pewną tezą. Wszystko będzie zależało od tego, która drużyna wygra. Nie ma pewności, że wejdą (zresztą nigdy), więc jak już je zagracie to róbcie to z rozwagą. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Kilka ciekawych betów ode mnie z krótkim komentarzem, stawki jak to na all star raczej delikatnie, choć kilka betów wygląda naprawdę fajnie. Powinny jeszcze umilić i tak świetny wieczór z NBA ;-)
Z betów za poważniejsze stawki pograłem West -2 ✅(2 dni temu w maratonie po 1,96) i dziś over 297,5@1,91 ✅ w unibecie, zapowiada się kolejny raz strzelanina.
Bwin:
- Chris Paul over 10,5 asyst@1,90 ✅
Paul zaczyna z ławki, obok np. Cousinsa czy Duranta, myślę, że na tej dwójce trochę asyst może nabić, generalnie zachód ma niesamowicie utalentowany strzelecko skład i Paul którego rekord asyst w All-Starze wynosi 15 powinien tych 11 asyst rozdać. Rok temu 13 asyst z ławki.
- Carmelo Anthony under 3,5 trójek@1,70 ✅
Melo raczej wielkich minut nie zagra, a linia stosunkowo wysoka - licząc, że Melo trafi 50% prób dystansowych, musiałby rzucać aż 8 razy, dla mnie trochę za dużo. W zeszłym roku co prawda Melo zapakował 8 trójek, ale drugi raz raczej 8/13 nie trafi i pewnie 30 minut też nie pogra.
- James Harden over 30,5 pkt+zbiórek+asyst@1,85 ✅
Haren jest w tym sezonie tytanem ofensywy i realnym kandydatem do MVP, w takim meczu powinien tym bardziej poszaleć.
- Marc Gasol +5,5 pkt@1,70 vs Pau Gasol ✅

5 pkt po prostu wydaje mi się sporym zapasem dla nie mniej utalentowanego, młodszego z braci Gasolów.
- John Wall over 10,5 asyst@1,70 ⛔
Wall w tym sezonie topowy podający, do tego info na które nakierował mnie mati:
John Wall (ankle) will not be on a minutes restriction during the All-Star game on Sunday night.
He is said to be gunning for Magic Johnson&#39;s assist record (22) on Sunday night, so we should be in for quite a show
- Over 31,5 trójek w meczu@2,02 ✅ (Sbobet, 32,5 jest w bwinie)
zawodników, którzy nie będą rzucać za 3 w tym all-starze można policzyć na palcach jednej ręki, pod tym względem moim zdaniem lepiej to wygląda niż rok temu, gdzie mieliśmy na parkiecie np. Davisa, Noaha, Hibberta czy Parkera. Wtedy padło 30 trójek, czyli blisko, mimo słabej skuteczności na poziomie 30% na dystansie.
- Największa przewaga w meczu: under 17 pkt@1,85 ⛔ (bwin)
Moim faworytem jest na pewno zachód i nie zdziwię się jak wygrają nawet powyżej 10 pkt, ale żeby ktoś odjechał na 18 pkt? To różnica na poziomie blow-outu, nie widzę tu takiej dysproporcji w dowolnej fazie meczu
I na koniec 2 bety bardziej na czuja:
- Duncan więcej pkt od Nowitzkiego@2,40 ⛔ (unibet)
Nowitzki rok temu jedyny zawodnik z całego meczu z dorobkiem 0 pkt (0/2 z gry w 8 minut), dla Duncana to może być ostatni All-Star i mając wokół siebie dobrych podających ma spore szanse rzucić więcej pkt od Niemca.
- Teague więcej asyst od Lillarda@1,72 zwrot(unibet)
Lillard przede wszystkim łowca pkt i kocur na dystansie, w takim meczu i zważywszy na okoliczności (pominięcie go przy pierwotnym wyborze) nie spodziewam się wielu asyst w jego wykonaniu, aczkolwiek to bardzo luźna koncepcja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
alves94 560

alves94

Użytkownik
Dorzucam:
Więcej punktów: Klay Thompson vs Carmelo Anthony, typ: 1 @1.60 - ónibet (kurcze, Melo grał 30 minut, a Klay 19. Nie mówię już o skuteczności tego drugiego. 2/11 jak nie mniej, żenada)
Jak już tutaj to było wspomniane, &#39;Melo&#39; wystąpi dzisiaj kilka minut, żeby podziękować kibicom, którzy na niego głosowali, tym bardziej, że gra u siebie. Jeśli tylko Klay dostanie więcej minut, to uważam, że spokojnie w obecnej formie przerzuca Melo. Może rzuci 38 pkt w 1 kwarcie? ???? Obaj zawodnicy zaczynają w pierwszym składzie.
Więcej asyst: John Wall vs Stephen Curry, typ: 1 @1.57 - ónibet
Pobieram cytat od Bizonka, że Wall nie będzie miał ograniczenia minutowego i że zamierze pobić rekord asyst w ASG. Ponadto: Curry apg - 7.5, Wall apg - 10.1. Różnica prawie 3 asyst na mecz, to dosyć dużo. Obaj zaczynają w pierwszym składzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom