>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA All-Star Weekend 2018

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Donovan Mitchell dostanie nagrody RoTY - 3.75/unibet
Każdy kto śledzi chociaż trochę NBA widzi co wyprawia rookie z Utah. Fenomenalny sezon i fantastyczna dla oka gra. Dla mnie po takim kursie to obowiązek zagrać. W szczególności, że zdrowę Utah ma spore szansę na PO, a 76&#39;s przy ataku Detroit może mieć problem żeby awansować do PO, a jeżeli tak będzie to dla mnie ROTY powinno trafić właśnie do Mitchella. Większej analizy myślę, że nie potrzeba.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Donovan Mitchell dostanie nagrody RoTY - 3.75/unibet
Każdy kto śledzi chociaż trochę NBA widzi co wyprawia rookie z Utah. Fenomenalny sezon i fantastyczna dla oka gra. Dla mnie po takim kursie to obowiązek zagrać. W szczególności, że zdrowę Utah ma spore szansę na PO, a 76&#39;s przy ataku Detroit może mieć problem żeby awansować do PO, a jeżeli tak będzie to dla mnie ROTY powinno trafić właśnie do Mitchella. Większej analizy myślę, że nie potrzeba.
Znakomity typ! Swietny kurs! Przyznam szczerze ze nie zwracalem uwagi na te oferte, ale gdy zobaczylem kurs od razu zagralem. Patrzac po kolei najlepsi Rookie to Kuzma, Tatum, Simmons, Mitchell, Smith Jr. Oczywiscie nalezy wyroznic jeszcze &quot;nowych z Atlanty, Sacramento i Chicago, ale oni liczyc sie nie beda w wyscigu.
Tatum- gracz swiety, dojrzaly, ale Boston troszke siadl z forma, a co za tym idzie Tatum tez wyglada troszke bladziej.
Kuzma okazal sie stealem tego draftu, ale jednak mial problem z utrzymaniem formy
Simmons- dlugo byl kandydatem nr 1 do ROTY, ale rowniez mial slabszy okres, no i nie jest nr 1 w swoim zespole. Role lidera dzieli z Embidem, ktory pokazuje kawal dobrego basketu.
No i gosc o ktorym mowa-Donovan Mitchell. Trzeba powiedziec ze trafil do idealnego zespolu. Utah nie ma dobrego strzelca. Nie od dzis wiadomo ze Rubio, Gobert, Favors strzelcami nie sa, a Ingles dlugo nie spelnial oczekiwan. Mitchell dostal ogromny kredyt zaufania, oddaje mnostwo rzutow, nawet tych decydujacych. Swietne gra w ataku i nie ustepuje w obronie. Ten rok poprostu musi skonczyc z tytulem
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Również nie patrzyłem zakładów na ROY, ale rzeczywiście taki kurs na niego to okazja jakich mało. Ta sytuacja przypomina mi sezon 2012/13, gdy Lillard został jednogłośnie uznany ROY, mimo że każdy przed sezonem już przyznawał ten tytuł Anthonemu Davisowi. Pamiętam dobrze jak Lillard zaliczał w tamtym sezonie świetne strzelecko występy i wyrastał na lidera Blazers. Dokładnie tak jak teraz Mitchell. Naprawdę zdziwiłbym się gdyby tytuł wygrał w tym roku ktoś inny. Ewentualną przeszkodą może być jedynie brak awansu do PO, ale patrząc na formę Jazz, wydaje mi się że się zmieszczą w ósemce.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wielu właśnie porównuje Mitchella z Lillardem. Obejrzałem dziś z ciekawości mecz Utah, bo chciałem zobaczyć dlaczego maja tak długą passę zwycięstw. Główna w tym zasługa właśnie rookie. Ta trójka, która rzucił bodajże 2 minuty przed końcem była decydująca. Warto dodać, że była to mega trudna trójka pod presja czasu. Rodzi nam się świetny gracz na miarę All Stara. Póki co faworytem nadal jest Simmons, ale dla mnie ten kurs to Value.
Ktoś widział może gdzieś zakłady na sobotnie konkursy pod czas ASW?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Co do Mitchela to świetny typ, sam pogram za więcej na to. Generalnie nie rozumiem jak może być kurs na Simmons 1,37 bodajże. No fakt gość jest dobry, świetnie penetruje, dużo widzi, zbiera, ma świetny przegląd pola, ale póki co nie ma rzutu a jego Philadelphia według mnie dopiero teraz zaczyna coś grać. Jednak ledwie łapanie się do 8 na wschodzie takiej drużynie nie przystoi. Ile można mieć picków z numerem 1!? I tak za dużo mieli szczęścia, tylko nie rozumiem tego zamiłowanie do brania kontuzjowanych graczy...No dobra wiem nie mieli szczęścia.

Co do Mitchela to podziwiam gościa przede wszystkim za zimną krew w końcówkach. Jeżeli nie idzie mu w meczu, jak chociażby z SAS ostatnio, to bierze piłe w końcówkach i decyduje o losach spotkania. Nieprawdopodobny talent. Atletyczny, potrafi rzucić z każdej pozycji, widzi lepiej ustawionych kolegów i w obronie nie odstaje. Przy jego wzroście to wcale nie jest takie proste. Przed sezonem zanotowałem sobie jego nazwisko, obok Dennisa Smitha Juniora, to miałoby być odkrycie. Póki co Dennis jeszcze ma sporo do nadrobienia. Oby tylko dopisało zdrowie i Utah awansowało do PO wtedy ROTY ląduje u Mitchela!
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Nie przepadam za all star weekend szczerze mowiac, wolalbym w tym czasie normalne spotkania sezonu regularnego. Do typów bukmacherskich przy takich wydarzeniach trzeba podchodzic z dystansem, bo to jest cyrk bez obrony. W Rising Stars Challenge chyba jednak jest troche wiecej tej obrony i ogolnego zaangazowania w gre i wynik niz w All Star Game. Moze niedzielne ASG nabierze troche wiecej emocji dzieki zmienieniu zasad doboru druzyn, zamiast East - West mamy zespoły wybrane przez Currego i LeBrona. Podam taki luzny typ, do grania za mala stawkę. Jesli sklady sa takie jak na wiki (https://en.wikipedia.org/wiki/Rising_Stars_Challenge) i te nieobecnosci, ktore sa wypisane ponizej to sa wszystkie nieobecnosci, to dla mnie sklad Team World jest lepszy. Przede wszystkim mowie tu o strefie podkoszowej: Embiid to tutaj nie ma absolutnie zadnego przeciwnika. W Team USA tylko Kuzma i Collins pod koszem, Embiid powinien szaleć w tym meczu i nie zdziwie się jesli bedzie MVP tego meczu. W Team World jest jeszcze Saric, Sabonis, Maarkanen, a Team USA ma 0,5 centra Collinsa, Kuzmę na PF/SF, i to tyle z ludzi grajacych pod koszem. Na PG tez bardziej mi sie podoba Simmons niz Fox, Lonzo nie zagra. Wiadomo jest Mitchell, ktory moze zniszczyc i podkreslam ten mecz to tez jest w połowie cyrk, wiecej smiechow niz walki, ale na papierze podoba mi sie bardziej sklad Team World. Co ciekawe najwyzszy kurs na nich jest na fortunie, nie na unibecie czy 1xbet. Rekreacyjnie mozna zagrac.
Rising Stars Challenge
Team USA - Team World
@2,24 fortuna
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Dobry ????
W gąszczu betów na ten tragiczny czas All Star Break, znalazłem coś ciekawego :
KTO ZDOBĘDZIE WIĘCEJ PUNKTÓW ?
Mitchell Donovan/ Jamal Murray
Mitchell Donovan
1,85 ⛔⛔⛔ oj oj mocno przestrzelony typ, jak mówiłem loteriada
Podkreślam że to jest All Star Break, a wszyscy wiemy jak to wygląda - loteriada. Obaj rookie grają dobry sezon, jednak Donovan ma znaczną przewagę nad kolegą o nazwisku Murray - jest bardziej popularny.
All Star z prawdziwego zdarzenia z tego Mitchella ???? . Na poważnie - jakiś mniejszy pieniądz można postawić myślę bo :
▶ Murray ma w składzie Simmonsa, który może przejmować część jego kompetencji jako rozgrywajka
▶ Mitchell bardziej popularny jak mówiłem, toteż myślę, że bd grał dość dużo minut
▶ Donovan jest po prostu lepszy ????
Nie polecam grać za dużo bo tak jak mówiłem to je loteriada.
POWODZENIA!
:rolleyes:
 
K 1,5K

karmelo5

Użytkownik
co myślicie o linii wystawionej na sobotni mecz?
buki różnie do tego podeszły i np. w bwin można złapać linię 340,5 pkt po kursie 1,9
dwa poprzednie mecze to 369 i 374 punktów, także zdecydowanie ponad, a nie widzę argumentów za tym, żeby nagle zawodnicy zaczęli bronić ;)
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Nie przepadam za all star weekend szczerze mowiac, wolalbym w tym czasie normalne spotkania sezonu regularnego. Do typów bukmacherskich przy takich wydarzeniach trzeba podchodzic z dystansem, bo to jest cyrk bez obrony. W Rising Stars Challenge chyba jednak jest troche wiecej tej obrony i ogolnego zaangazowania w gre i wynik niz w All Star Game. Moze niedzielne ASG nabierze troche wiecej emocji dzieki zmienieniu zasad doboru druzyn, zamiast East - West mamy zespoły wybrane przez Currego i LeBrona. Podam taki luzny typ, do grania za mala stawkę. Jesli sklady sa takie jak na wiki (https://en.wikipedia.org/wiki/Rising_Stars_Challenge) i te nieobecnosci, ktore sa wypisane ponizej to sa wszystkie nieobecnosci, to dla mnie sklad Team World jest lepszy. Przede wszystkim mowie tu o strefie podkoszowej: Embiid to tutaj nie ma absolutnie zadnego przeciwnika. W Team USA tylko Kuzma i Collins pod koszem, Embiid powinien szaleć w tym meczu i nie zdziwie się jesli bedzie MVP tego meczu. W Team World jest jeszcze Saric, Sabonis, Maarkanen, a Team USA ma 0,5 centra Collinsa, Kuzmę na PF/SF, i to tyle z ludzi grajacych pod koszem. Na PG tez bardziej mi sie podoba Simmons niz Fox, Lonzo nie zagra. Wiadomo jest Mitchell, ktory moze zniszczyc i podkreslam ten mecz to tez jest w połowie cyrk, wiecej smiechow niz walki, ale na papierze podoba mi sie bardziej sklad Team World. Co ciekawe najwyzszy kurs na nich jest na fortunie, nie na unibecie czy 1xbet. Rekreacyjnie mozna zagrac.
Rising Stars Challenge
Team USA - Team World
@2,24 fortuna
✅✅✅ 124-155 kto by sie spodziewal takiego blowoutu w takim meczu, wygrana prawie 30 pkt, a przeciez wynik tez bardzo niski jak na takie mecze, overy wszystkie tu potopione, tymbardziej dziwi taka przewaga. Mało tego, bo Embiid zagrał... 8 minut i byl non factorem w tym meczu, ale rowniez Mitchell zagral slabo i tylko 7 pkt. mimo ze gral az 23 minuty co na pewno pomoglo. Duzo szczescia w tym typie, zaskakujące rozmiary zwyciestwa, jak i bardzo niski wynik przypominajacy normalne mecze NBA.
 
wyjasniator 54

wyjasniator

Użytkownik
Czym tu się fascynować ludzie, przecież to było wiadome że to ustawiony mecz ???? Zero defensu zwykła pokazówka jak we wszystkich tego typu all star game ???? Kto stawiał cokolwiek na faworyta w tym meczu albo ma nierówno pod sufitem albo ... (wolę przemilczeć) lub na linię punktówą, przecież o to tu chodzi żeby pelikan zjadł żabę a wy się zachwycacie, trochę dystansu ludzie do takich pokazówek które mają promować graczy i koszykówkę.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Czym tu się fascynować ludzie, przecież to było wiadome że to ustawiony mecz ???? Zero defensu zwykła pokazówka jak we wszystkich tego typu all star game ???? Kto stawiał cokolwiek na faworyta w tym meczu albo ma nierówno pod sufitem albo ... (wolę przemilczeć) lub na linię punktówą, przecież o to tu chodzi żeby pelikan zjadł żabę a wy się zachwycacie, trochę dystansu ludzie do takich pokazówek które mają promować graczy i koszykówkę.
jak wiedziales ze mecz ustawiony to czemu nie dales znac? Kursy byly zle wystawione i tyle, nic tu nie bylo ustawione, szkoda ze dopiero po meczu jestes taki madry a nie przed.
nikt sie tu niczym nie zachwyca to po 1. po 2 nie masz nic ciekawego do powiedzenia, nie podasz zadnego typu tylko potrafisz obrazac, po co tacy ludzie sie tu wypowiadaja i tylko psuja atmosfere, get lost
po 3 troche ... od rzeczy najpierw mowisz ze to zwykla pokazowka bez defensu, a potem obrazasz ludzi ktorzy grali linie punktowa (chociaz na wczoraj nikt nic takiego nie podawal), skoro tak jak mowisz to &quot;pokazowka bez defencu&quot; to chyba wlasnie powinno sie grac overy, tymbardziej ze wyniki w tych spotkaniach caly czas rosna w 2010, 2011 w all star game bylo po 280 pkt, ostatnie 2 lata to powyzej 370 pkt.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
All-Star Weekend trwa, można odpocząć od ligi i dla mnie osobiście to jest dobra zabawa, a żeby lepiej się oglądało nadchodzący konkurs trójek i wsadów postanowiłem sobie za mniejsze stawki pograć kupony, próbując trafić zwycięzce zarówno jednego jak i drugiego konkursu, fajnie by było gdyby się udało trafić ale nawet jak się nie uda to na pewno będzie mi się lepiej oglądać te dwa konkursy ze względu na to, że będę trzymał kciuki za tych zawodników których mam na kuponach.
Co do konkursu trójek to mamy 8 zawodników - K.Thompson, E.Gordon, T.Harris, B.Beal, D.Booker, W.Ellington, K.Lowry, P.George. Faworytem na pewno jest Klay Thompson zawodnik Golden State w obecnym sezonie zalicza 45,4% za trzy. Najlepszy w lidze. Na 405 prób trafił 184 razy. W 2016 roku udało mu się wygrać ten konkurs, rok temu przegrał z E.Gordonem który w obecnym sezonie prezentuje najgorszą skuteczność ze wszystkich uczestników konkursu - 33,4 %, ale jest to na pewno spowodowane tym, że w całej lidze podejmuje (zaraz po J.Hardenie) najwięcej prób za 3 pkt. podjął tych prób 461 z czego trafił 154 razy. P.George też podejmuje dużo prób - 433 z czego trafił 187 - skuteczność 43,2 % (tuż za Thompsonem). Praktycznie tyle samo prób co Paul podejmuje W.Ellington, zawodnik Miami Heat podjął 434 próby z czego trafił 168 razy - skuteczność gorsza bo 38,7%. Co do skutecznośc pozostałych uczestników to T.Harris - 40,2%, K.Lowry 38,9%, D.Booker 38,3 % oraz B.Beal 37,0%. Jeśli chodzi o doświadczenie w takich konkursach to przewagę na pewno ma Klay Thompson - brał udział już w 3 konkursach, K.Lowry ma za sobą 2 wystepy, po jednym wystepie mają B.Beal, E.Gordon, D.Booker, P.George, a debiutować będą T.Harris oraz W.Ellington. Wiadomo statystyki to jedno, nie zawsze się na nie powinno patrzeć, ważna jest też dyspozycja dnia, każdy z tych zawodników jest dobrym shooterem i myślę, że zobaczymy wyrównaną walkę, ja osobiście upatruję zwycięzcy spośród trójki: Thompson, George, Ellington.
Jeśli chodzi o konkurs wsadów, chyba każdy lubi oglądać efektowne dunki. Rywalizować między sobą będą Dennis Smith Jr., Victor Oladipo, Donovan Mitchell oraz Larry Nance Jr. Uważam, że obsada konkursu bardzo fajna i nastawiam się na dobre show. Ten konkurs może wygrać każdy z nich, bo na końcowy wynik będzię się składać wiele czynników ale o nich nie będę się rozpisywał. Z tej czwórki tylko V.Oladipo miał okazję brać udział w konkursie wsadów i było to w 2015 roku (w tym czasie reprezentował barwy Orlando Magic), zajął wtedy drugie miejsce. Larry Nance Jr. - tutaj pojawia się trochę historii a dlaczego? Już wyjaśniam - jego ojciec Larry Nance w 1984 roku brał udział w konkursie wsadów i go wygrał, teraz szansa przed synem, trzeba przyznać, że w świecie NBA świetnie by się sprzedała taka historia. No i dwóch debiutantów D.Mitchell oraz D.Smith Jr. Osobiście będę właśnie trzymał kciuki za tych dwóch chłopaków, nazwisko Mitchell w ostatnim czasie jest na topie, mówi się o nim że zgarnie nagrodę Rookie of the Year, w meczach nie raz efektownie kończy akcję dunkami więc na pewno stać go na dobre show. No i Dennis, ten chłopak potrafi latać więc nie bez powodu jest uznawanay przez wielu jako faworyt. Co bym polecał? Polecam odpalić kilka filmików o każdym z tych 4 uczestników i zobaczyć na własne oczy co potrafią zrobić pod koszem.
U mnie będzie to wyglądać tak:
W.Ellington + D.Smith Jr. - ako: 25.65 (sts)
P.George + D.Mitchell - ako: 21.00 (sts)
Powodzenia i dobrej zabawy! ????
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja tez sie pobawie w konkursy.
Konkurs trójek:
Gordon @6.2
Chyba najtrudniejszy konkurs do typowania,ja stawiam na obronce tytulu z zeszlego roku. Fortuna dala przyjemny kurs, na sts widzialem @4.7 chyba.
Konkurs umiejętności:
Lou Williams @4.50
Moze wreszcie wygra zawodnik, ktory &quot;powinien&quot; i wysoki gracz tym razem nie wygra. Lou jest szybki i zwinny a do tego umie rzucac za 3. Z wysokich graczy typowalbym i chyba tez zagram Markannena @8 , chlopak ma dosc pewny rzut za 3 i pewnie bedzie chcial dac z siebie 100% jako rookie z europy ;)
Konkurs wsadów:
Oladipo @5.15
Wedlug bukow najslabszy kandydat, najwyzszy kurs. Wedlug mnie najslabszy bedzie Nance Jr. - robi fajne postery w meczach ale wysocy gracze nie wygladaja tak widowiskowo i premiuje on niskich skoczow. Smitha jakos nie trawie i nie przepadam za nim. Boje sie o Mitchella i wedlug mnie stac go na najlepsze dunki. Jednak wybiore Oladipo ze wzgledu na kurs jak i to, ze jest wybitnym showmanem, bankowo wymysli cos kreatywnego plus ma doswiadczenie bo bral udzial w konkursie w 2015r.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Nie podałeś żadnego argumentu za swoimi typami. W konkursie wsadów szanse są mniej więcej wyrównane chociaż nie rozumiem skąd tak niski kurs na Dennisa. Ja mu daję najmniejsze prawdopodobieństwo wygranej.
Między tymi dwoma dublami nie ma jakiejkolwiek korelacji.
Nic ciekawego nie ma do stawiania na te konkursy. Szkoda tracić pieniędzy.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
All-Star Weekend trwa, można odpocząć od ligi i dla mnie osobiście to jest dobra zabawa, a żeby lepiej się oglądało nadchodzący konkurs trójek i wsadów postanowiłem sobie za mniejsze stawki pograć kupony, próbując trafić zwycięzce zarówno jednego jak i drugiego konkursu, fajnie by było gdyby się udało trafić ale nawet jak się nie uda to na pewno będzie mi się lepiej oglądać te dwa konkursy ze względu na to, że będę trzymał kciuki za tych zawodników których mam na kuponach.
Co do konkursu trójek to mamy 8 zawodników - K.Thompson, E.Gordon, T.Harris, B.Beal, D.Booker, W.Ellington, K.Lowry, P.George. Faworytem na pewno jest Klay Thompson zawodnik Golden State w obecnym sezonie zalicza 45,4% za trzy. Najlepszy w lidze. Na 405 prób trafił 184 razy. W 2016 roku udało mu się wygrać ten konkurs, rok temu przegrał z E.Gordonem który w obecnym sezonie prezentuje najgorszą skuteczność ze wszystkich uczestników konkursu - 33,4 %, ale jest to na pewno spowodowane tym, że w całej lidze podejmuje (zaraz po J.Hardenie) najwięcej prób za 3 pkt. podjął tych prób 461 z czego trafił 154 razy. P.George też podejmuje dużo prób - 433 z czego trafił 187 - skuteczność 43,2 % (tuż za Thompsonem). Praktycznie tyle samo prób co Paul podejmuje W.Ellington, zawodnik Miami Heat podjął 434 próby z czego trafił 168 razy - skuteczność gorsza bo 38,7%. Co do skutecznośc pozostałych uczestników to T.Harris - 40,2%, K.Lowry 38,9%, D.Booker 38,3 % oraz B.Beal 37,0%. Jeśli chodzi o doświadczenie w takich konkursach to przewagę na pewno ma Klay Thompson - brał udział już w 3 konkursach, K.Lowry ma za sobą 2 wystepy, po jednym wystepie mają B.Beal, E.Gordon, D.Booker, P.George, a debiutować będą T.Harris oraz W.Ellington. Wiadomo statystyki to jedno, nie zawsze się na nie powinno patrzeć, ważna jest też dyspozycja dnia, każdy z tych zawodników jest dobrym shooterem i myślę, że zobaczymy wyrównaną walkę, ja osobiście upatruję zwycięzcy spośród trójki: Thompson, George, Ellington.
Jeśli chodzi o konkurs wsadów, chyba każdy lubi oglądać efektowne dunki. Rywalizować między sobą będą Dennis Smith Jr., Victor Oladipo, Donovan Mitchell oraz Larry Nance Jr. Uważam, że obsada konkursu bardzo fajna i nastawiam się na dobre show. Ten konkurs może wygrać każdy z nich, bo na końcowy wynik będzię się składać wiele czynników ale o nich nie będę się rozpisywał. Z tej czwórki tylko V.Oladipo miał okazję brać udział w konkursie wsadów i było to w 2015 roku (w tym czasie reprezentował barwy Orlando Magic), zajął wtedy drugie miejsce. Larry Nance Jr. - tutaj pojawia się trochę historii a dlaczego? Już wyjaśniam - jego ojciec Larry Nance w 1984 roku brał udział w konkursie wsadów i go wygrał, teraz szansa przed synem, trzeba przyznać, że w świecie NBA świetnie by się sprzedała taka historia. No i dwóch debiutantów D.Mitchell oraz D.Smith Jr. Osobiście będę właśnie trzymał kciuki za tych dwóch chłopaków, nazwisko Mitchell w ostatnim czasie jest na topie, mówi się o nim że zgarnie nagrodę Rookie of the Year, w meczach nie raz efektownie kończy akcję dunkami więc na pewno stać go na dobre show. No i Dennis, ten chłopak potrafi latać więc nie bez powodu jest uznawanay przez wielu jako faworyt. Co bym polecał? Polecam odpalić kilka filmików o każdym z tych 4 uczestników i zobaczyć na własne oczy co potrafią zrobić pod koszem.
U mnie będzie to wyglądać tak:
W.Ellington + D.Smith Jr. - ako: 25.65 (sts)
P.George + D.Mitchell - ako: 21.00 (sts)
Powodzenia i dobrej zabawy! ????
Ogolnie fajne typy, jak najbardziej mozliwe ale tutaj tak naprawdę trzeba sie pobawic nie ma co stawiac niskich kursow. Tylko ten Ellington mi nie pasuje by mial wygrac reszta jak najbardziej mozliwa. Ja tez podam swoje typy bez usadnienia bo mysle ze to nie ma sensu. Dodam tylko ze Oladipo juz występował w dunk contest i chyba zajal drugie miejsce za Zachem Lavine, ktorego dziś nie ma,Victor ma bardzo dobry sezon i jest dobrym lotnikiem i atletą, niech cos w tym roku wygra. A Gordon to bardzo dobry, seryjny strzelec, jak dobrze wejdzie to moze pozamiatac, tak jak zamiata w Houston, najlepszy rezerwowy ligi od kilku lat. Zaszaleje wiec za 5 dyszek ????
Victor Oladipo (5,15)
Eric Gordon (6.20)
Ako: @31.93 fortuna
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Pobawić się można, ale szkoda kasy i czasu na rozpisywanie się w analizach dotyczących konkursu wsadów, trójek czy skills challange...co to da że ktoś napisze skuteczność z sezonu, to naprawdę nic nie zmienia bo tutaj liczy się show jak to w Ameryce. Konkurs 3 to tak samo loteria, kto wytrzyma presje, kto będzie trafiał, każdemu może wyjść. Zresztą nawet dobrze, że tego nie rozpisują w Unibecie bo pewnie jeszcze bym się skusił i sam pograł xD
 
jacuskrzynowek 90

jacuskrzynowek

Użytkownik
Jesli ktokolwiek stawia powazny hajs na mecze podczas All Starow to jest zwyklym hazardzista i nie zarobi dlugoterminowo ani grosza. Ten weekend to od kilku lat cyrk i nie da sie wytypowac NICZEGO. Jesli juz to mozna sobie pyknac za drobne pieniazki np. taki konkurs trojek. Wiadomo - loteria jak wszystkie inne wydarzenia podczas ASW, ale jak komus brakuje emocji po prostu z ogladania to smialo ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
RAPORTUJE CIĘ !!! To jest obraza użytkownika!!!
zaśmiecasz temat i jeszcze śmiesz pisać że kogoś raportujesz. Powinieneś dostać ostrzeżenie już dawno.
Nie ma co pisać analiz do tego konkursu jak co roku loteria komu siądze ten wygra co do konkursu wsadów dla mnie rozegra się to pomiędzy Nance a Oladipo. Z Lekkim wskazaniem na tego pierwszego. Co do trójek totalny strzał i skłaniałbym się ku Gordonowi wygrał rok temu w tym roku może to powtórzyć. Tu nie kierujmy się żadnymi statystykami to kompletne strzały niczym losowanie grup LM. ale dla zabawy czemu nie
Nance 3,8@
Gordon 6@
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ja wczoraj podczas konkursów 1/3. Mitchell, którego jestem fanem mega fajnie siadł, Markanen przegrał we finale, a Goerge się skompromitował. Dzisiaj zmarnuje nockę i obejrzę mecz gwiazd choć pewnie potem będę żałował. Ktoś widział zakłady na MVP dzisiejszego meczu oraz jakieś linie punktowe czy coś? Unibet jedynie zakłady na DD i H2H między zawodnikami. Jakieś info Panowie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom