>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Development League 2018/19

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Brakuje mi jeszcze takiego tematu wiec zakładam. Może ktoś gra to będzie jak znalazł. Fajne kursy bywają.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
No cóż na rozkręcenie tematu
Maine Red Claws - Raptors 905
Typ: 2 Kurs: 1.70 ✅
Kursiwo idealne do dubelka. Zaplecze Raptorsów idą jak burza.Póki co tylko jedna porażka i raczej nie zapowiada się dzis aby to miało się zmienić.Jak dla mnie dziś pewne zwycięstwo ekipy z Kanady.
Gospodarze całkiem po drugiej stronie barykady.Dziś liczba porażek powinna sie powiekszyć.
Na dokładke kursik w sam raz.Ja pobieram!
Wynik: 104:108
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Tym razem proponuje dubel
Erie Bayhawks - Westchester Knicks
Typ: 2 Kurs: 1.75 ✅
Maine Red Claws - Fort Wayne Mad Ants
Typ: 2 Kurs: 1.70 ⛔
Westchester to jedna z najlepszych ekip tej ligi. Raczej marne szanse aby Erie mogło tu coś namieszać. Niby u siebie póki co 2 winy ale nie z taką drużyną jak Knicks. To się nie może udać.
Wynik: 121:127
CO do drugiego meczu to jak dla mnie jeszcze większy pewniak.Całkiem niedawno grali ze sobą i Fort Wayne wygrał 133:105 tak więc i tym razem licze na win.Może nie być aż tak przekonywujący z racji meczu away ale i tak jak dla mnie innego wyniku nie będzie jak zwycięstwo gości.
Wynik: 109:105
Mam jeszcze w głowie mecz niepokonanych Long Island Nets ale tu akurat boje się,że passa może się skończyć(jak będzie przekonamy się w nocy)
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
NA dziś taki oto dubelek
Westchester Knicks - Wisconsin Herd
Typ: 1 Kurs: 1.35 ✅
Windy City Bulls - Long Island Nets
Typ: 2 Kurs: 1.55 ✅
Westchester to dla mnie taki pewniaczek. Podbudowani zwycięstwem nad Netsami tym razem nie zlekceważą rywala(Erie Bayhawks) i mam nadzieje wygrają dość pewnie.
Co do Netsów to pierwszą porażke mają za sobą. Tak więc pora wrócić na ścieżkę zwycięstwa.
Windy jak na swoje siły to i tak mają już zbyt długą serie zwycięstw.Tym razem powinni uznać wyższość rywala.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Lecimy dalej z tematem.Na tą noc taki oto dubelek
Greensboro Swarm - Raptors 905
Typ: 2 Kurs: 1.75 ✅
Grand Rapids Drive - Long Island Nets
Typ: 2 Kurs: 1.55 ⛔
Raptors ostatnio coś sie pogubiło.Dwie porażki z niezbyt mocnymi ekipami więc czas najwyższy się otrząsnąć.
Dzis licze na normalną ich grę i pewne zwycięstwo nad rywalem.
Co do Netsów to cóż wszystko wróciło na swoje miejsce.Dzis równiez widze pewny ich win.
Jesli macie w ofercie Westchester ✅ to również można dodać. Dziś wygrali z Wisconsin 131:75 więc i rewanżyk powinien być formalnością
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik

Erie Bayhawks - Greensboro Swarm
Typ: Erie Bayhawks (łącznie z dogr)
Kurs: 1.53 ✅
1xbet


Dzis znów Development League i typ bez zbędnego kombinowania.Jak dla jeden faworyt tego spotkania zresztą podzielam zdanie buków. Koszykarze Erie Bayhawks w ostatnim czasie przegrywali tylko z najlepszymi ligii.Dwukrotnie musieli uznać wyższość Raptors oraz Westchester choć drugie spotkanie już wygrali.Poza tym wszystko co im przyszło grać zwyciężali bez zbędnych problemów.
Z dzisiejszym rywalem grali całkiem niedawno w spotkaniu wyjazdowym i wygrali go wysoko(116:133) tak więc tym bardziej na własnym terenie licze na pewny win.
Wynik: 125:112
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom