>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Grudzień 2016

Status
Zamknięty.
Z 25

zakoon

Użytkownik
Spotkanie : LA Lakers - LA Clippers
Typ: LA Clippers -7 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs 1,94
Do Lakers wraca Randle, w Clippers nie zagra Griffin, a Chris Paul pod znakiem zapytania. Jednak patrząc na ostatnie mecze Lakers (Charlotte, Miami, Orlando) to mieli słabszych przeciwników od LAC i mimo tego nie zdołali im dać rady. Randle to na prawde spore wzmocnienie pod koszem, ale w Clippers czeka na niego Jordan.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Clevaland Cavaliers vs Golden State Warriors @ 1 2,45 Bet365 ✅
Na szybko, bo zaraz mecz. Bez wątpienia spore value na Cavs. Dwie obecnie najlepsze drużyny w NBA, więc jak to możliwe, że na aktualnych mistrzów jest taki kurs? Grają u siebie, najważniejsi zawodnicy zdrowi, są liderami wschodu. Skład na papierze może i trochę gorszy, ale tym składem grają od bodaj trzech sezonów a GSW od trzech miesięcy. Jak dla mnie to Cavs są faworytami i nie rozumiem za bardzo tego faworyzowania GSW.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Również składam się ku Kawalerzystach ✅✅✅. GSW to drużyna strasznie spięta, która posiada wielki talent, ale nie można powiedzieć tego o psychice (widać to było chociażby niedawno z Brooklyn). Parkiet również za nimi nie przemawia. Kurs poleciał w górę i nie zdziwię się jeśli po to aby buki troszkę zarobiły na święta. W zeszłym sezonie też GSW byli faworyzowani a jak się skończyło wszyscy wiemy ????
 
A 97

analyst

Użytkownik
Mecz trwa, miałem obstawiać gości ale nie zdążyłem. Może na live uda się coś zaatakować. Open - właśnie dlatego, że ostatnio na parkiecie CLE gospodarze wygrali ze sporą przewagą bedąc dogiem i biorą to pod uwagę że buki mimo tego faworyzują dość wyraźnie GSW to skłaniam by się na nich.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
zrozumcie - to dla LBJ i reszty tylko kolejny, nic nie znaczący mecz regular seasons
poprzedni rok niektorych niczego nie nauczyl, Cavs przegrali w christmas day 83:89, potem zostali wrecz zmiazdzeni u siebie i co z tego? NIC, kazdy zna dalszą historię
ogolnie w swieta nie spinajcie sie z graniem, zawodnicy to tez ludzie - rzadko kiedy ogladamy w ten dzien mega zaciete mecze, ktore na koniec sezonu mozna wrzucic do top 10 meczy RS , dlatego też lepiej po prostu delektować się najlepszą liga swiata , ktora robi uklon w strone kibiców i daje nam mozliwosc ogladania fajnych meczów, granych w &#39;swiatecznym czasie&#39; w normalnych godzinach (jak na czas PL) , to tyle i aż tyle
ps. ale osobiście jestem pozytywnie zaskoczonym poziomem tego dzisiejszego spotkania , szczegolnie widac zaangazowanie w obronie w przypadku obu druzyn (jak na RS) i warto było poswiecic kolejne swiateczne obzarstwo/pijnastwo ,aby w spokoju sobie ten meczyk obejrzec, wesolych!
 
M 18

martak123456

Użytkownik
3 kwarta +1.5 Cavs @1.70
Wyjda z szatni zmobilizowani i skupieni. Jak puszcza te kwarte to juz po meczu, wiadomo jak to z Warriorsami - kilka akcji GSW i druzyna przeciwna moze sie pozegnac ze zwyciestwem. Moim zdaniem kwarta jak najbardziej do wygania, patrzac po tym co sie dzialo w drugiej. Jest szansa, ze utrzymaja poziom z poprzedniej.
Celuje jeszcze w handi +4.5 Cavs @1.83
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina koszykowka
Godzina 23-00
Mecz San Antonio spurs - Chicago bulls
Typ spurs -12.5
Kurs 2.80
Buk unibet
Analiza
Sporo się dzieje w ten niedzielny świąteczny wieczór w koszykarskiej nba. Zakończył sie już mecz knicks z celtics, trwa szlagier między cavs a warriors. A juz za chwilę w Teksasie dojdzie do pojedynku spurs z bulls. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem sa ostrogi. Pierwszym aspektem który przemawia za gospodarzami to z pewnością forma. W samym grudniu gospodarze przegrali zaledwie dwa z dwunastu meczy, natomiast byki wygrali zaledwie cztery z trzynastu... i co ciekawe oba zespoły mierzyły sie dwa tygodnie temu i wtedy niespodziewanie gora byli koszykarze z Chicago. Dziś zapewne spurs beda chcieli sie za wszelką cenę im zrewanżować, wkoncu spurs nie sa przyzwyczajeni do porażek (zaledwie sześć w całym sezonie). Ostatnio wygrywają bardzo pewnie (wygrana dwudziestoma punktami z Portland, trzynastoma z New Orleans, pietnastoma z Phoenix, trzydziestoma z Brooklyn). Bulls natomiast ostatnio zanotowali sporo wpadek - z Charlotte, Washington, Minnesota oraz dwie z Milwaukee, gdzie w jednym z meczy zdobyli zaledwie sześćdziesiąt dziewięć punktów. A spurs maja zdecydowanie lepsza defensywe niz Kozły więc butler i spółka raczej nie przeskocza tej przeszkody. Moim zdaniem pewne zwycięstwo gospodarzy stanie sie faktem
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina koszykowka
Godzina 23-00
Mecz San Antonio spurs - Chicago bulls
Typ spurs -12.5
Kurs 2.80
Buk unibet

Analiza
Sporo się dzieje w ten niedzielny świąteczny wieczór w koszykarskiej nba. Zakończył sie już mecz knicks z celtics, trwa szlagier między cavs a warriors. A juz za chwilę w Teksasie dojdzie do pojedynku spurs z bulls. W moim odczuciu zdecydowanym faworytem sa ostrogi. Pierwszym aspektem który przemawia za gospodarzami to z pewnością forma. W samym grudniu gospodarze przegrali zaledwie dwa z dwunastu meczy, natomiast byki wygrali zaledwie cztery z trzynastu... i co ciekawe oba zespoły mierzyły sie dwa tygodnie temu i wtedy niespodziewanie gora byli koszykarze z Chicago. Dziś zapewne spurs beda chcieli sie za wszelką cenę im zrewanżować, wkoncu spurs nie sa przyzwyczajeni do porażek (zaledwie sześć w całym sezonie). Ostatnio wygrywają bardzo pewnie (wygrana dwudziestoma punktami z Portland, trzynastoma z New Orleans, pietnastoma z Phoenix, trzydziestoma z Brooklyn). Bulls natomiast ostatnio zanotowali sporo wpadek - z Charlotte, Washington, Minnesota oraz dwie z Milwaukee, gdzie w jednym z meczy zdobyli zaledwie sześćdziesiąt dziewięć punktów. A spurs maja zdecydowanie lepsza defensywe niz Kozły więc butler i spółka raczej nie przeskocza tej przeszkody. Moim zdaniem pewne zwycięstwo gospodarzy stanie sie faktem
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Wow , ale meczycho , mega motywacja ze strony Lebrona i spółki , bedzie sie dzialo w tym sezonie jeszcze, teraz Curry i ekipa sa mega podraznieni.
 
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
New Orleans Pelicans vs Dallas Mavericks @2,60 bet365 ⛔

Witam. Na początku mojej analizy chciałbym zaznaczyć, że ostatnio jestem pod formą i wciąż jej szukam, dlatego proszę się dobrze zastanowić przed graniem tego.
Ale do rzeczy :
Dallas według mnie to po prostu lepszy i lepiej poukładany zespół. Przed sezonem na pewno nikt nie powiedziałby, że tak słabo będzie wyglądał ich rekord na ten moment - 9 wygranych , 21 porażek. Lider zespołu z Dallas Dirk Nowitzki jak wiadomo, nie jest już tym samym Dirkiem co w najlepszych latach, zresztą większość sezonu do tej pory był kontuzjowany i nie był w stanie za bardzo pomóc swoim kolegom. W zaistniałej sytuacji pałeczkę przejął sprowadzony z Golden State Warriors Harrison Barnes i to on stara się prowadzić grę Mavericks, moim zdaniem zresztą wychodzi mu to całkiem nieźle, szkoda tylko, że on jest u szczycie swojej formy, kiedy reszta zespołu raczej dołuje. Co do kontuzji w zespole z Dallas nie tyczy się to jedynie Dirka - często odpoczywał też Deron Williams, rozgrywający z którym kiedyś wiązane były wielkie nadzieje, jednak ten jakby nie potrafił wykorzystać w pełni swojego potencjału. Aktualnie kontuzjowani są : Andrew Bogut - center z s5, któremu nie odpowiada gra w zespole z teksasu, a szkoda, bo mógłby on być ważnym elementem swojego zespołu i ich rekord zapewne wyglądałby inaczej, gdyby Australijczyk choć trochę się zaangażował.
JJ Barea - portorykańczyk był długo kontuzjowany, dziś jednak jest szansa, że zagra i wesprze swój zespół, ale wiadomo, jakby tak się stało to nie liczyłbym na jakieś długie minuty.

Klucze do wygranej :
Dallas :
Harrison Barnes - świetna forma, można na nim polegać, ciągnie grę swojego zespołu
Wesley Matthews - Według mnie drugi najsolidniejszy zawodnik drużyny z teksasu - potrafi rzucić w ważnych momentach, dobry obrońca, zawsze zaangażowany w grę
Deron Williams - wierzę w tego gościa, on potrafi grać, tylko czasem jakby się zacinał, albo sam nie wierzył w siebie. Rzut za trzy jest u niego, zawsze jest w stanie zagrac dobry mecz, tylko chyba wszystko siedzi w jego glowie
Zawodnicy z ławki, młodzież : Ławka Dallas nie wygląda wcale źle - Seth Curry z tego co obserwowałem jest cały czas zaangażowany w grę, widać, że chce się pokazać, do tego ten niedoceniany podkoszowy Dwight Powell, trochę szalony Justin Anderson i potrafiący grać bardzo solidnie Devin Harris. Salah Mejri - też potrafi czasem zaskoczyć, ale nie jest to jakiś gościu, który będzie ciągnął grę zespołu, albo seryjnie zdobywał punkty.

I teraz fakt, który sam nie wiedziałem gdzie wrzucić :
Dirk Nowitzki - jak wiadomo jest gwiazdą, zawodnicy drużyny przeciwnej zwracają na niego większą uwagę, otwierają się innej opcje, poza tym Dirk dalej to świetny strzelec. Druga strona medalu - Dirk czasem potrafi za dużo brać na swoje barki i nie trafiać, przez co Mavericks nie zdobywają punktów, dodatkowo Dirk bywa miękki - nie chce mu sie za bardzo walczyc na tablicach, nie zawsze super zaangazowany w obrone, a to bedzie potrzebne na Davisa

Dlaczego mogliby przegrać :
To co wyżej napisałem + ewentualnie słabsza dyspozycja Barnesa, poza tym jest to mecz na wyjeździe, czyli teoretycznie ciężej

Pelicans:
-Jrue Holiday wraca do formy, jego współpraca z Anthonym Davisem układa się coraz lepiej, pamiętajmy , że Jrue to były uczestnik meczu gwiazd, na pewno wiązano z nim wielkie nadzieje i Jrue może w każdym momencie zaskoczyć
-Anthony Davis - ten gość może zdobyć masę punktów w meczu, największa gwiazda Pelikanów, jednak czasem potrafi popełniać głupie błędy i grać zbyt egoistycznie
-Langston Galloway - świetnie wchodzi z ławki w drużynie z Nowego Orleanu, pewny rzut za trzy, widać, że jest u szczytu formy
-Tyreke Evans - wraca do gry, ostatni mecz w jego wykonaniu słaby, jednak to zawodnik, z którym Pelicansi wiążą spore nadzieje, debiutant roku z sezonu 2009/2010 , jeżeli się odpali to może być naprawdę groźny
-Atut własnego parkietu - jak wiadomo, każda drużyna w NBA u siebie jest bardzo zaangażowana i stara się bronić swojego parkietu za wszelką cenę.

Dlaczego mogliby przegrać :
-Według mnie to trochę taki zespół &quot;na hurra&quot;, trochę chaotyczni, młodzi, czasem ze zbyt dużą fantazją. Dalej widoczny brak zgrania.

Ostatnie spotkania (oglądałem cały Dallas - Clippers i końcówkę Pelicans - Heat)
Dallas wygrana na wyjeździe z clippersami - Clippersi osłabieni, bo bez Paula i Griffina, jednak u siebie zespół z takimi graczami jak Jamal Crawford, DeAndre Jordan, JJ Reddick, Raymond Felton, czy Austin Rivers jest dalej ciężkim przeciwnikiem.

Pelicans - wygrana u siebie z Miami Heat - Miami jakoś na 6 minut przed końcem prowadziło około 10cioma punktami, żeby przegrać to spotkanie w fatalnym stylu. Heatsi to wciąż groźny zespół, jednak wciąż są troszke osłabieni i w tym sezonie ich rekord jest słabiutki - 10 wygranych, 21 porażek.


Podsumowując - oba zespoły na pewno będą zaangażowane w grę, jedni jak i drudzy potrzebują zwycięstw, żeby może jeszcze uratować sezon. Mavericksi wydają mi się zespołem inteligentniejszym, z lepszymi liderami i kurs 2,60 wydaje mi się w takim przypadku atrakcyjny. Spotkanie zostanie rozegrane w nocy o godzinie 2:00 czasu Polskiego. Powodzenia
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
@3.2 na Cleveland?
Chyba tylko dlatego, że grają dzień po dniu.
Choć ostatnio jak były podobne kursy z Memphis, to przegrali (grali z nimi dzień po dniu właśnie).
Kusi, chyba zarwę noc na LIVE.
 
brick 208

brick

Użytkownik
Toronto Raptors @ Portland Trail Blazers
Typ: Toronto -5.5 @ 1.68 - bet365

Dziś celuje w wysoką wygraną Raptors. Wczoraj żadna z tych ekip nie grała, jutro również mają wolne, a więc obie ekipy rzucą dziś wszystko na szale żeby wygrać. Dodatkowo w Blazers prawdopodobnie nie zagra Lillard, a więc ich lider. Dodatkowo za 2 dni Raptors grają na wyjeździe z Warriors i z pewnością to mecz z Blazers będzie łatwiejszy do wygrania niż ten drugi. Raptors w tym sezonie spisują się naprawdę dobrze. Dodatkowo są najlepiej spisującą się drużyną na wyjazdach w konferencji Wschodniej. Na 13 meczów wyjazdowych przegrali zaledwie 3 razy. Raptors jeśli już rzucają ponad 100 punktów w meczu to rzadko kiedy rozgrywają. Blazers tracą ich aż 112.8! Myślę, że to Raptors wygrają ten mecz.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina koszykowka NBA
Godzina 23-00
Mecz Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers
Typ Cavs -2.5
Kurs 3.00
Buk unibet
Analiza
Skad ten kurs na Cavs to ja nie wiem. Przecież Kawalerzysci jada do Detroit podbudowani zwycięstwem z Warriors po świetnym meczu, gdzie przez większość meczu gonili wynik, a samo zwycięstwo wyrwali w ostatniej akcji meczu w wykonaniu Irvinga. Zresztą kto widział mecz to san dobrze wie jak takie spotkanie wpływa na zespol. Świetnie zagrał James i Irving, nieźle Love. Najbardziej zaskoczyl mnie doświadczeny Jefferson, który może nie byl skuteczny (zaledwie 2/11 z gry) ale jak trafial to juz byly to efektowne power slum dunki na najwyższym poziomie, ktore naprawdę zroboly piorunujące wrazenie główna na Greenie. Dziś co prawda będzie zupełnie inny mecz, ale tez Tłoki to zupełnie inny zespół jak Warriors. Tu trzeba będzie przeciwstawić się przede wszystkim Drummondowi pod koszem, walka pod tablicami jego i Thompsona z pewnością będzie bardzo interesująca. Rozumiem ze Cavs graja trzeci mecz w ciągu czterech dni ale nie zmienia to faktu ze Pistons sa daleko od optymalnej formy i przegrywają mecz za meczem i wątpliwe by nagle obudzili w meczu z mistrzami. Moim zdaniem porażka Cavs będzie sporą sensacją, fo której moum zdaniem nie dojdzie
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Cavs olewaja regural season.pierwzse miejsce na wschodzie maja zaklepane odgógnie. Czy beda miec ew. przewage nad gsw czy nie to zaden problem bo w czerwcu nie mieli a wygrali. pokonali Warriors bo to byl mecz prestizowy, pokazali, ze bez jr czy mo potrafia ograc gsw wlaczajac turbo dla dwoch liderow w koncowce. ten mecz dzisiaj to loteria i nie zdziwie sie jak go oleja po co maja sie tutaj ladowac ostro? moim zdaniem lepiej poczekac do ogloszenia skladow, chociaz jezeli sie okaze, ze nawet jeden z dwoch liderow zagraja to kurs na Cavs poleci do ok 1,5
moim zdaniem warto dzisiaj isc w strone memphis, ktorzy mimo mega kryzusu jezeli chodzi o kontuzje pokazywali sie fajnie. Zagraja, ze slabymi magic w pelnym skladzie a kurs w okolicach 1,65 zacheca. Jeszcze gdyby Fournier nie zagral bo jest gamne time decision to bedzie miodzio.grizzlies okrzesali klilku rezerwowych a Gasol jest w wielkiej formie szczegolnie w crunch time gdzie ma jedna z najwyzszych skutecznosci w nba sposrod liderow zespolow&gt;50%
 
D 40

deps83

Użytkownik
Magic vs Grizzlies
Wizja: Grizzlies -3 pkt.
kurs: 1.9 Pinnacle⛔

Nie które osoby chciały żebym powrócił do działu. Więc to czynie.

Miśki złapały rytm wygrana w Detroit na ich parkiecie oraz z Houston u siebie. Conley powrócił do gry po kontuzji i odrazu widać efekty. Nawet bez niego zespół dawał rade po mimo że kilka razy był skazywany na pożarcie. Orlando to dla mnie zlepek cyrkowców. Za wyjątkiem Ibaki, Greena oraz Furniera, którzy ewidentnie w tym zespole się męczą. Trener próbuje wystawiać różne pierwsze piątki, ale Payton to dla mnie jakieś nie porozumienie. Powinien wracać zbierać banany do Afryki.
 
M 18

martak123456

Użytkownik
W kwestii dzisiejszych nieobecnosci:
W Cleveland prawdopodobnie odpoczywa i LeBron i Irving
Clippers - Griffin, Paul i Redick wypadaja z kontuzjami.
Atlanta - do skladu wracaja Howard i Hardaway Jr.
PTB - Ezeli na pewno out, GTD sa Lillard (tu nie wiem o co chodzi), Turner i Aminu.
Zrodla: rotowire i nba.com
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Minnesota vs Atlanta
Typ: 2
Kurs: 1.96
Buk: Unibet
Nie mogę przejść obojętnie wobec Atlanty. Wilki u siebie są drugą najsłabszą drużyną w całej lidze 4-11, Jastrzębie na wyjazdach dość solidnie 8-8. Gospodarze b2b po przegranej w Oklahomie z Thunder, a goście odpoczywają od 24.12. Co prawda 22.12 Atlanta przegrała z Wilkami, jednak głównie ze względu przegranej walki na tablicach - nie było Howarda, który dziś ma grać (Howard (back) is now expected to play Monday against the Timberwolves after originally being ruled out, Chris Vivlamore of the Atlanta Journal-Constitution reports). Dla mnie Hawks to zdecydowanie lepsza drużyna, o bardziej wyrównanym składzie, który dziś powinien pokazać moc i ograć słabe Wilki.
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
????????????
Charlotte Hornets @ Brooklyn Nets

Hornets (-6,5) @ 1.92, Pinnacle, 4/10
⛔⛔

W Barclay’s Center rewelacja sezonu z Charlotte podejmie najgorszą drużynę całej ligi. Nets wygrali tylko siedem z dwudziestu dziewięciu spotkań i są na samym dnie tabeli nawet biorąc pod uwagę wszystkie 30 zespołów. Obie ekipy wyjdą dziś w zupełnie odmiennych nastrojach. Gospodarze w piątek przegrali swój piąty mecz z rzędu, tym razem ulegli Cavs 119:99, a Hornets dość łatwo ograli Bulls 103:91.
Szerszenie pewnie kroczą po czwarte zwycięstwo z rzędu. W poprzednich meczach pokonali między innymi swoich bezpośrednich rywali z Dywizji Południowowschodniej, Atlantę Hawks, czy Bulls, którzy przecież też walczą o postseason. Przeciwko Bulls świetny mecz zaliczył lider zespołu, Batum, który popisał się pierwszym triple-double w sezonie. I to na niego dziś szczególnie liczę, w poprzedni meczu przeciw Nets(wygranym przez Hornets 95-99) zaliczył 18 punktów i dziewięć zbiórek.
Nets wciąż wyglądają tragicznie, a dzięki pięciu porażkom z rzędu zrównali się bilansem z 76ers. Cóż tu mówić - drużyna tankuje, a dobrych zawodników ciężko by było policzyć na palcach jednej ręki. Dziś Szerszenie nie mają wyjścia i powinni zgarnąć łatwe zwycięstwo, linia zdecydowanie zachęca do gry.
????????????
Atlanta Hawks @ Minnesota Timberwolves

Hawks @ 1.87, Pinnacle, 6/10
⛔⛔

Bardzo ważna wiadomość na początek - Howardowi i Hardaway&#39;owi zmienił się właśnie status z niedostępnych na branych pod uwagę przez trenera. Wiadomo, że polecieli z drużyną do Minnesoty i szczególnie ten pierwszy może dostać minuty.
Timberwolves są back-to-back i to może być dla nich nie lada wyzwanie. Wczoraj nie dali rady w Oklahomie, gdzie Thunder zebrali więcej piłek pod koszem, więc wolę nie wiedzieć, co się będzie działo dziś, szczególnie jeśli wróci Howard. Tydzień temu obie ekipy grały a Atlancie i wygrali tam Timberwolves, ale w tamtym meczu Hawks radzili sobie bez właśnie Dwighta czy Hardaway&#39;a.
O dziwo Timberwolves zdecydowanie gorzej radzą sobie w meczach u siebie niż na wyjeździe. Mało tego, w spotkaniach domowych to prawie najgorsza drużyna ligi, ustępują tu tylko 76ers. Hawks wygrali wszystkie cztery ostatnie mecze wyjazdowe. W dodatku mieli kilka dni na odpoczynek i zapewne chcą jednak odbić sobie porażkę sprzed tygodnia.
????????????​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom