>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2016

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Ja wczoraj też pograłem NBA za drobne, dziś myślę że nie ma za wielu opcji,ale ciekawi mnie czy Lakers przegra 13 spotkanie z rzędu z zespołem Mavericksów, nie wygrali z nimi od 2013 roku tak w swojej hali jak i na wyjeździe, kurs dobry na gości , ja pogram nawet handi a na dole kupon motywacyjny z dnia wczorajszego. Pozdrawiam !

https://imageshack.com/i/pnn2mZIyj
 
Z 25

zakoon

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka NBA
Godzina: 2:00
Mecz: Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder
Typ: Westbrook over 52,5 pkt+asysty+zbiórki
Kurs: 1.81
Buk: betsson

Analiza:
Gram w ciemno Russella już od dłuższego czasu i powiem szczerze ze bardzo rzadko się zawodzę. Trudno temu się dziwić, skoro Westbrook jest po prostu w tym sezonie fenomenalny. Regularnie zalicza triple-double, a co najważniejsze jego Oklahoma wygrywa kolejne mecze. Po odejsciu Duranta to na nim ciąży cała odpowiedzialność za grę zespołu i temu zadaniu podołał wyśmienicie. Ostatnie mecze w wykonaniu Russa również muszą budzić podziw bo jak nie zdobywa ponad trzydziestu punktów, to zalicza ponad dwadziescia asyst, a w ostatnim meczu w Miami zaliczył siedemnaście zbiórek, choć pod tablicami teoretycznie powinien rządzić center gospodarzy Whiteside, który zaliczył zaledwie osiem zbiórek. Największym atutem Westbrooka jest zatem uniwersalność. Dzis bukmacherzy wystawili moim zdaniem dość niską linię na zdobycze pkt+ast+zb dla Russella. W ostatnich dziesięciu meczach tylko trzykrotnie nie pokryłby tej linii, a że w Memphis zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie to lider OKC na parkiecie spedzi z pewnością sporo minut. Moim zdaniem Westbrook znów powinien być pierwszoplanowa postacią w swoim zespole jak i w całym meczu
Po pierwsze naucz sie edytować posty, dwa nie dubluj postów. Robisz niepotrzebne zamieszanie w temacie i ciężej się odnalezc...

Phoenix Suns vs Toronto Raptors
typ: Toronto Raptors -8,5
kurs: 1,87
1j
 
K 166

khamilos

Użytkownik
Ja wczoraj też pograłem NBA za drobne, dziś myślę że nie ma za wielu opcji,ale ciekawi mnie czy Lakers przegra 13 spotkanie z rzędu z zespołem Mavericksów, nie wygrali z nimi od 2013 roku tak w swojej hali jak i na wyjeździe, kurs dobry na gości , ja pogram nawet handi a na dole kupon motywacyjny z dnia wczorajszego. Pozdrawiam !
Witam, ja nie gram za drobne a konkretnie zaspokoję swoją ciekawość ;-). Przechodząc do meczu LAL-Mavs to jak nie dzisiaj to kiedy ? H2H dramatyczne dla Lakersów- ale kiedyś trzeba się przełamać,grają u siebie,pokazali już w tym sezonie solidny basket i z aktualnym Dallas- zespołem wciąż z problemami powinni sobie poradzić. Kurs sugeruje close i nie będę zaskoczony jak Lakers to wygra a Mavs pokryje handi...Proponuję Lakers ML 1.66 Marathonbet Pozdr.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Dyscyplina: koszykowka NBA
Godzina: 2:00
Mecz: Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder
Typ: Westbrook over 52,5 pkt+asysty+zbiórki
Kurs: 1.81
Buk: betsson
Analiza:
Gram w ciemno Russella już od dłuższego czasu i powiem szczerze ze bardzo rzadko się zawodzę. Trudno temu się dziwić, skoro Westbrook jest po prostu w tym sezonie fenomenalny. Regularnie zalicza triple-double, a co najważniejsze jego Oklahoma wygrywa kolejne mecze. Po odejsciu Duranta to na nim ciąży cała odpowiedzialność za grę zespołu i temu zadaniu podołał wyśmienicie. Ostatnie mecze w wykonaniu Russa również muszą budzić podziw bo jak nie zdobywa ponad trzydziestu punktów, to zalicza ponad dwadziescia asyst, a w ostatnim meczu w Miami zaliczył siedemnaście zbiórek, choć pod tablicami teoretycznie powinien rządzić center gospodarzy Whiteside, który zaliczył zaledwie osiem zbiórek. Największym atutem Westbrooka jest zatem uniwersalność. Dzis bukmacherzy wystawili moim zdaniem dość niską linię na zdobycze pkt+ast+zb dla Russella. W ostatnich dziesięciu meczach tylko trzykrotnie nie pokryłby tej linii, a że w Memphis zapowiada się bardzo wyrównane spotkanie to lider OKC na parkiecie spedzi z pewnością sporo minut. Moim zdaniem Westbrook znów powinien być pierwszoplanowa postacią w swoim zespole jak i w całym meczu
Ide w troche innym kierunku:
R.Westbrook - triple double NIE
@ 2.15
✅✅ betano / pełen luz, Russell jak i cała oklahoma nie istniała w tym meczu (21 pkt , 5 zb i 0 ZERO asyst) i nawet jego wyrzucenie z boiska tego typu by nie położyły, over pkt zapewne by zrobił ale nie dobił do TD z asystami
Widzialem interesujacy stat, ze Memphis posiada serie az 190 meczy ; w ktorej nie pozwola jakiemukolwiek zawodnikowi druzyny przeciwnej na zdobycie TD....ciekawe ; nawet biorac pod uwage nieziemska forme Russella - warto sprobowac bo kurs jest jak na niego w tym sezonie bardzo dobry na to zdarzenie.
Licze ;ze drobna kontuzja Conleya pozwoli Miskon przypomniec sobie jak dobrze grali jeszcze przed chwila gdy byl on poza gra i powalcza dzisiaj o wygrana (@ 1.91 betano)✅✅ od powrotu Conleya przegrali 5 z ostatnich 7 spotkan dzisiaj jest on OUT z powodu kontuzji palca u stopy
Powstrzymanie wyczynow Westbrooka oczywiscie jest tu kluczem do sukcesu
 
ph93 7

ph93

Użytkownik
Puściły mu nerwy bo wiedział, że Miski ich leją jak chcą. Umieć przegrywać to także element gry na tak wysokim poziomie.
 
j.will 150

j.will

Użytkownik
Hej, dawno mnie nie było chłopaki ale duchem tutaj z wami często jestem mimo, że się nie udzielam tak mocno.
Godzina: 22:00
Mecz: Indiana Pacers - Chicago Bulls
Typ: Wade over 25,5 pkt+asysty+zbiórki
Kurs: 1.86
Buk: Betsafe
Chciago totalnie zatraciło swoja jakość w defensywie i straciło balans miedzy defensem i ofensem. Po odejściu Thibidoeu drużyna właściwie nie jest już z niczego znana - wcześniej wiemy, że ich najmocniejszą stroną była świetna defensywa. Obecnie chicago potrafi rzucić 110 pkt i 110 spokojnie stracić. Najlepszym strzelcem drużyny jest Butler jednak Wade to ciągle wielka firma choć bukmacherzy powoli (sądząc po liniach) wieszczą jego schyłek. Ja w dzisiejszym meczu przeciwko słabo broniącej Inidianie zagram własnie na over Wade 25,5 pkt zb asysty.
W ostatnim spotkaniu z Indianą wade zdobył w sumie 29 (pkt zb asysty)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom