>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Co do dzisiaj to na pewno wygrane Cleveland, Boston, Denver, i bardzo możliwe że wszystkie wejdą z handicapem. Portland - Milwaukee bardzo ciekawy może być mecz do oglądania. W takich wyrównanych starciach jak to uważam że jest value w stawianiu na Bucks. To sobie zostawiam do obejrzenia a wchodzę śmiało w Utah Jazz.
Zespół LA Clippers rozsypał się już zupełnie przez kontuzje. Kto tam właściwie został do rzucania punktów, z graczy na poziomie NBA? Rivers i Lou Williams, bo Jordan sam sobie nic nie wykreuje, co najwyżej zapewni obronę pod koszem i zbiórki. W Utah też kilka nieobecności, ale jak widać ostatnio, całkiem solidnie sobie radzą tym składem który mają. Wróciła ich największa siła, czyli obrona. Są już w top-5 ligi pod względem efektywności defensywnej i traconych punktów. Ostatnio też wyborna forma, trzy poprzednie mecze u siebie z Nuggets, Bucks i Bulls, wszystkie wygrane wysoko, średnio różnicą aż 27,3 punktu (!). Średnie z tych trzech zwycięstw to 112,3 pkt zdobywane, 88,3 tracone. Budzi respekt. Nie jestem zwolennikiem nadużywania statystyk, ale to dobitnie pokazuje że Jazz są w świetnej formie. Na co należy zwrócić uwagę to fakt, że na wyjazdach bilans jedynie 1-7, i niepewna sytuacja z Rodneyem Hoodem. Mimo to uważam taki kurs na nich za nieporozumienie i grzechem byłoby nie skorzystać. Dzisiaj idealna okazja żeby poprawić bilans spotkań wyjazdowych, wierzę że to się uda, a rozbici Clippersi nie postawią dużego oporu. Powodzenia.
Utah Jazz
1.76 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Na moje wydaje mi się, że lepiej ugryźć Denver-Bulls od strony undera na sumę pkt. Bulls, którzy są niemalże żałośni i swoją drogą nie wiem jak oni to zrobili, że oddali wszystkie gwiazdy i nie nabyli na dobra sprawę żadnego klasowego gracza.
Chicago under 98.5 pts @1.85 sta
Odnośnie Boston 76ers osobiście idę w stronę punktów gracza i Tatum to moj wybór. Bardzo przyjemna linia do tego jest on bardzo wszechstronny. Z osobistych na oko pudluje ze 2 na 8. Nie boi się wjechać i jest w stanie tez strzelić 3ke. Do tego nieobecność Embiida (rest)ułatwi mu trochę życie. Może to i rookie, ale jak dla mnie prawdopodobnie to na chwile obecna material na ROTY. Dodatkowo 76ers grają wyjazd b2b.
J.Tatum over 13.5 pts @1.8
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Atlanta Hawks - Cleveland Cavaliers 2 1half (-3.5) @ 1.74
⛔ 67:63 (114:121)

Myślę, że warto iść w stronę Cavs bo handicap nie jest najwyższy. Zwykłe zwycięstwo po kursi w okolicach 1.35 też nie wygląda najgorzej do dubla. Cavs po fatalnym początku w obecnej chwili chyba są najlepszą ekipą w lidze (razem z Rockets). Notują najdłuższą serie 9 zwycięstw. Najważniejsza informacja to poprawa gry w obronie i dzięki temu wygrywają mecz za meczem. W obecnej serii plasują się na 3 miejscu w defensive rating, więc widać ogromną różnicę. Oczywiście nie tylko def się poprawiła. Znacznie lepiej rzucają za 3, ławka rezerwowych bardziej efektywna pod wodzą Wada, no i LBJ w trybie MVP, Calderon świetnie sprawdza się na PG. Gra Cavs w obecnej chwil wygląda bardzo dobrze. Hawks potrafią czasem zadziwić jednak ostatnio poniżej &quot;swojego poziomu&quot;. Ostatni na własnym parkiecie zostali zniszczeni przez Raptors. Dzisiaj wystąpią bez Dedmonda i jest to poważna absencja. Razem z Collinsem byli w ostatnich meczach jednym z najsilniejszych punktów w rotacji Hawks. Oboje dostawali po równo czasu na parkiecie, teraz pewnie Collins dostanie nieco więcej minut ale nie ma zmiennika. Nie miał jeszcze sprawdzianu jak sobie poradzi w dłuższym czasie. Cavs doskonale pamiętają u siebie upokarzająca porażkę z Hawks nie tak dawno więc będzie szansa na rewanż. Zagrałem na 1 połowę bo wydaje mi się pewniejsza, niż cały mecz -6.5 (chociaż i tak powinno wejść na luzie).
Los Angeles Clippers - Utah Jazz 2 @ 1.72
✅ 107:126

lax wszystko praktycznie opisał odnośnie tego spotkania. Utah po utracie Goberta przeżywała trudny okres i jakoś wyszli z tego i odnaleźli swoją grę. W ostatnich 5 meczach 4 zwycięstwa i to w bardzo imponujący sposób. Favors rewelacyjnie spisuje się na pozycji Goberta, odnaleziono strzelców Hooda i Mitchella. Ten pierwszy questionable i niewątpliwie ogromny plus byłby jeśli zagra. Póki co nie ma żadnej informacji konkretnej więc 50/50. Do tego wróciła obrona w ataku jest skuteczność i są pewne zwycięstwa. LAC po fatalnej serii 3 zwycięstwa z rzędu i gdy już myślano, że kryzys zażegnany wypada Griffin. Nie oszukujmy się jednak że te zwycięstwa były imponujące Hawks, LAL i Kings, więc sam dół a mimo to wymuszone. W składzie nie ma 4 graczy z tego 3 byłoby w podstawowej S5. Nie ma głębi w składzie, rezerwy słabe, więc teraz już nie ma komu tam grać. Jedyny Williams będzie groźny ale czuje, że dużo wymuszonych rzutów będzie oddawał. Rivers ceglarz, Johnson potrafi odpalić ale on jest od obrony, Jordan bez dobrego podania w ataku nic nie zrobi i co kogo dalej szukać ? Thornawell ? Dekker ? Ciężkie czasy przed LAC i chyba o PO mogą już zapomnieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Zaczynamy kolejny miesiąc z ogrywaniem buka i rozpoczniemy go o 4.00 w Portalnd, gdzie miejscowi Blazzers zagrają z Bucks. Dla mnie to najlepiej zapowiadające się spotkanie tej nocy ze względu na ciekawy pojedynek Lillarda i Giannisa. Obu zawodników cenię i uważam, że mogą oni nam dzisiaj zaprezentować fantastyczną koszykówkę. Osobiście odbijam od grania na wygraną jednej z drużyn choć widzę delikatne value po stronie gości ze wschodu. Kurs troszeczkę zawyżony, ale nie o tym tutaj mowa. Czysto statycznie w meczach Bucks poza własną halą pada średnio 213pkt na spotkanie. W meczach Portland we własnej hali kibice średnio widzą 200pkt. Linia moim zdaniem troszeczkę za niska, bo wystawiona na poziomie 200.5. Bucks odkąd przyszedł Bledsoe to poprawili troszeczkę swoją obronę choć nadal tracą sporo trójek. Gospodarze zaś żyją głównie z akcji duetu obwodowych Lillard/McCollum. Do tego dochodzi Nurkić, który świetnie potrafi rozrzucać na piłki i podwojenia Bucks mogą znów się dla nich stać obusieczną bronią. Kozły również mają czym straszyć, ponieważ w ostatnim czasie rozbujał się Bledsoe, który powoli wchodzi na swój poziom z Pheonix. Lepiej zza łuku rzuca Middleton, a te prawie 10pkt co mecz również dokłada Snell. Na to wszystko dochodzi Giannis, który praktycznie co spotkanie rzuca 30pkt i moim zdaniem klaruje nam się tutaj overek. Do tego dochodzi fakt moim zdaniem wyrównanego spotkania i nerwowa końcówka z osobistymi i rzutami za 3 na remis? To już tylko wyobraźnia, ale linia wystawiona conajmniej 5 pkt za nisko.

Over 200.5pkt - 1.83/unibet ⛔
Straszna 4 kwarta. Cegły przeplatane złymi gwizdkami. Szkoda drugiej połowy, bo po 1 to wyglądało bardzo dobrze.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Boston Celtics- Philadelphia 76ers
Boston Celtics - 8.5 @ 1.91 William Hill
W ostatnim meczu długa seria zwycięstw Celtics u siebie (8) została zakończona. Niespodziewana porażka z Detroit była drugą na TD Garden w tym sezonie. Uważam więc, że przystąpią do dzisiejszej potyczki z Philą podwójnie zmotywowani po tym ostatnim wyniku. Zwycięstwo z 7 wschodu, dobrze prezentującą się Philadelphią na pewno kibice docenią i zapomną o porażce z Pistons, a dla samych zawodników to doskonała okazja na odgrywkę. W Bostonie wszyscy gotowi na mecz. Philadelphia będzie miała problem bo nie zagra Embiid, dodajmy do tego znakomitą obronę Bostonu i już wiadomo, że Phila pod koszem nie poszaleje. Dodatkowo jeśl chodzi o grę z dystansu to Phila słabiutko w ostatnich meczach. Trójki nie wchodzą.
Boston natomiast w każdym elemencie gra bardzo dobrze, wszyscy zdrowi a i ławka szersza. Nawet jak wynik będzie ustalony to wejdzie np Rozier i będzie sypał tróje na zawołanie.
Gospodarze potrafią grać z Philadelphią, a jeśli chodzi o same spotkania w Bostonie to
Philadelpia wygrała ostani raz w TD Garden 5.04.14 !
Dodam jeszcze, że dziś Philadelphia rozegra pierwszy mecz w delegacji od długiego czasu (mieli serię 6 meczów domowych), także jadąc do Bostonu są dziś jak kot wrzucony na głęboką wodę...

PS: Panowie, nie chcę negować typu na Utah, ale wydaje mi się, że 1.74 jak na ekipę domową, tracącą dużo na wyjazdach to mało. Ponadto LAC 3 winy z rzędu, po czarnej serii i będą walczyć, by pokazać, że bez Griffina też mają wartość. Jak kolega powyżej wkleił Utah też osłabione...jeszcze się będę zastanawiał i patrzył na kursy, jak ludzie będą brać Utah, kurs na LAC trochę napuchnie to chętnie zagram Clippers
W skrócie boję się, że głośno o kontuzji Griffina, ludzie już krzyżyk na nich postawili i mogą na przekór wszystkim powalczyć i obić Jazz, czuć smród, albo ja już przez NBA taki zjedzony :p
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Boston Celtics- Philadelphia 76ers
Philadelpia wygrała ostani raz w TD Garden 5.04.14 !
Myślę, że to nie jest zbyt znaczące biorąc pod uwagę jak wyglądała politykę 76ers w ostatnich sezonach, dopiero w tym sezonie zobaczymy na co stać tę ekipę, a myślę że Play-offy spokojnie, w każdym razie typ prawdopodobny
 
aaandrzej 210

aaandrzej

Użytkownik
Boston -Philadelphia
2 drużyna poniżej 99,5 pkt. @2,17
Świetnie opisał już to spotkanie MFL bo obrony Bostonu nikomu przedstawiać nie trzeba ja jednak spróbuję ugryźć to z innej strony. Właśnie dlatego że Boston defens to kawał dobrej roboty i jeśli potwierdzi się absencja Embiida to będzie gościom grało się ciężej. Myślę że tak jak w październiku dzisiaj po raz trzeci w rywalizacji z Bostonem nie wyjdą z 100pkt
Edit: 108-97 ✅✅✅????
 
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Interesuje się wynikami w NBA zaledwie od jakichś dwóch lat, więc można powiedzieć, że jestem żółtodziobem w tej dziedzinie, ale wydaje mi się, że brak lidera-gwiazdy zespołu jest czasem aż zbyt nadto odczuwalny. Wystarczy spojrzeć na drużynę z Chicago. Odszedł Butler, który &quot;ciągnął ten wózek&quot;. Odszedł Rondo, który jak był zdrowy to też coś grał i wyniki były o niebo lepsze. Dobry przykład to również ostatnia porażka Golden State z Sacramento. Dlatego uważam, że Utah są słusznie uznawani przez bukmacherów za faworytów. Mają też swoje kłopoty kadrowe, o czym była już mowa, ale wydaje mi się, że wygrają ten mecz.
Los Angeles Clippers - Utah Jazz 2 @1.75/forBet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dzisiaj zespół Philadelphii 76ers zmierzy się na wyjeździe z liderem konferencji Wschodniej czyli Boston Celtics. Goście zagrają dziś w b2b po zwycięstwie w swojej hali nad Wizards. Zagrają też w okrojonym składzie bo Joel Embiid dziś odpoczywa. Pod nieobecność 1 punktującego, zbierającego i blokującego gości gram dzisiaj na &#39;&#39;rookie&#39;&#39; Bena Simmonsa. Wczoraj career night dla niego. Najwięcej pkt w karierze, najwięcej zbiórek w karierze a także zapisał się w nba history jako zawodnik który oddał najwięcej rzutów wolnych w jednej kwarcie(24) Poprzedni rekord należał do Ben&#39;a Wallace&#39;a i był z 2005 roku. W miejsce Embiida dzisiaj zagra Amir Johnson więc zawodnik wyłącznie defensywny, który dobrze broni ale jest jednocześnie kiepskim zbierającym. Ben Simmons tak jak się spodziewano może odmienić tą ligę. Póki co wygląda świetnie. 18,7 PPG 7,2 APG i 9,5 RPG przy 51% z gry. Stylem gry bardzo przypomina LeBrona. Nie rzuca trójek, póki co 8 oddanych - wszystkie spalone. Ale myślę, że to przyjdzie z czasem, ma problemy także na linii osobistych bo 55% to słaby wynik. Świetnie potrafi czytać grę co jak na tak młodego zawodnika jest dużym atutem, 2.6 SPG też o czymś świadczy. Gram cały pakiet na niego, bo uważam, że dzisiaj weźmie ciężar gry na siebie, odda trochę więcej rzutów niż normalnie, a Boston też nie ma jakichś tuzów pod koszem więc tych zbiórek powinien natłuc trochę. Phila ma całkiem niezły backcourt także porozrzuca im piłki Simmons i powinien zaliczać asysty. Linia nie wydaje się, za duża zwłaszcza że McConell też out jest więc na dobrą sprawę Phila dziś zostaje z 1 rozgrywającym. Polecam, mimo, że aż 41 minut wczoraj na parkiecie spędził Simmons.
Ben Simmons over 35,5 pkt + zbiórek + asyst @ 1,85 -&gt; BetTilt 28
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Wczoraj Minnesota wydymała mnie bez mydła,chociaż śmiem twierdzić , że gdyby Davis nie wyleciał to NOP ogarneliby ten mecz ( ponadto Dieng 19 pkt -what the fuck oraz Wiggins 28 pkt najwiecej w sezonie i tylko 1 strata , tak właśnie było wszystko im siedziało, a jeszcze Jones 16 pkt też bym nie powiedział-tyle w temacie.
Dzisiaj powinno być prosto- Bronek i spółka pojadą Atlante, Boston to samo zrobi z Philadelphia,i te dwa mecze mam pograne w dubelku.
Ale na singla biore mecz Clippers-Utah
Nie wiem kto wygra,czy ławka LAC czy niezła obrona Utah(sytuacje w obu ekipach świetnie opisane w poprzednich postach).Ja zamierzam jednak pograć under w tym spotkaniu-no bo kto tam ma zdobywać te punkty?
Nie lubie grać underów ale dzisiaj tak właśnie widze ten mecz
LAC - UTAH under 204,5 1,67@ fortuna
 
M 4

mega3siek

Użytkownik
Witam co myslicie o takim ako :Hawks-Cavs
Love ponad 18,5 punktu 1,80 sts(w ostatnim meczu 32 wiec mam nadzieje jest w ogniu)do tego wygrane Bostonu z oslabiona Phila i wygrana Denver
Wypatrzylem tez typ na Jokicia z Denver over i chyba wqrto sprobowac choc moja analiza to tylko opinia innych stawiajacych ten typ graczy&quot;more than 20 serbian beast&quot;wiec nizsza od 20 linie mam nadzieje pokryje
Edit:eh koniec pierwszej kwarty Jokic 0 ten bet jednak byl tragiczny
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Dzisiaj podaje swój typ wcześniej bo kursy mogą polecieć
Gram zdecydowanie w stronę Detroit , chociaż 21.10.grali oni z Wizards i polegli 115-111.W tamtym meczu trio z Washingtonu zdobyło 80 pkt ( Wall 27 , Beal 25 i Porter 28) , dzisiaj jak wszyscy wiemy bez Walla. Detroit bez większych osłabień.Mecz tak naprawdę 50/50 , ale Detroit gra ostatnio bardzo fajny basket,gram często na nich zwłaszcza kiedy są dogiem.We wspomnianym ostatnim meczu bardzo słabo zagrał Drummond tylko 9 pkt,dzisiaj na przeciwko nasz rodzynek Gortat,Który ostatnio obniżył loty(może dlatego,że nie ma z kim grać pick and rolli).
Detroit na wyjazdach bilans 6-4 , nie tak dawno ograli Boston wcześniej Oklahome,Goldenów oraz Minnesote więc czemu nie mieliby pyknąć dziś Gortata.Gdzieś tam wyczytałem , że Beal ma problemy z okiem i może nie zagrać , ale ja w to nie wieżę ,według mnie to ściema.Gdy popatrzyłem w staty okazało się, żę Detroit nie wygrało
w stolicy ostatnich 7 spotkań ! Lubie takie mecze na przełamanie,zwłaszcza kiedy ekipa gra ostatnio dobrze,a rywal poważnie osłabiony.
Detroit win 2,03 @ fortuna
Dla odważnych jakieś handi
A.Drummond over 14,5 pkt 1,82@ fortuna
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Typ powyższy mi się podoba, chyba też zagram. Mało co widziałem Pistons w tym sezonie ale coś jest w tym zespole. Stali się solidni, twardo grają i powinni ograć Wizards bez Walla. Fajnie to wygląda na papierze, zobaczymy jak będzie na boisku.
Poza tym w meczu tuzów Bulls vs Kings widziałbym jednak wygraną gości. Sacramento potrafi spiąć się nieraz i zagrać przyzwoity mecz, czego nie można powiedzieć o Chicago. Do tego Bulls dopiero co zeszłej nocy nabiegali się w zaciętym spotkaniu w Denver i teraz w nocy przelot do siebie do Chicago, czyli gdzieś z 1500 km. Nie widzę tu ich wygranej.
No i jeszcze po tym co widziałem dziś jak Utah męczyli się w trzy kwarty z LAC, kusi mnie żeby zagrać przeciwko nim w b2b z Nowym Orleanem. Po prostu takie przeczucie, a Pelicans w tym sezonie naprawdę mi się podobają. Nawiasem mówiąc chciałbym ich zobaczyć w PO, oby tylko nie trafili na GSW czy Houston to wydaje mi się że mogą namieszać.
Im dłużej myślę, tym bardziej jestem skłonny wejść jednak w tych Pistons. Chyba najlepszy bet na dzisiaj.
 
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Tak sobie przegladałem jeszcze raz oferte i stwierdziłem , że jeszcze sobie coś zagram.Moją uwagę przykuł mecz
Toronto-Indiana.Obie ekipy są B2B ale Indiana w gorszej sytuacji.Niecały tydzień temu grali ze sobą i Indiana wygrala 107-104 był to wyrównany mecz,ogólnie na ostatnie 8 spotkań tych drużyn zawsze wygrywali gospodarze.Dzisiaj powinno być tak samo..GTD M. Turner(z houston zagrał dobre zawody 15 pkt i 10 zb) jeśli potwierdzi się ,żę nie zagra w s5 wyjdzie Sabonis i dojdzie do ciekawej litewskiej rywalizacji z Valenciunasem.
Startrzy pacers zagrali odpowiednio Oladipo 34,Young 31 ,Bogdanovic 31 Turner 31,Colison 32 , a wcześniej wspomniany Sabonis 19 min (bardzo słabe zawody 4pkt)Może to nie dużo ale doliczam do tego podróż z teksasu do Toronto.Czekam jeszcze na info ws Turnera i próbuje zagrać handi na Raptory,które są u siebie 7-1.
Toronto - 5,5 1,57@ fortuna
jak zagra Turner to zamieniam na over 213,5 1,57@ fortuna
I tak po prostu dwie ekipy które ostatnio uwaliły mi kupony wiec licze , że oddadzą
NOP win 1,78 @ fortuna ( według mnie kluczowa będzie tablica a tą zdominuje NOP)
 
eszkej 43

eszkej

Użytkownik
Co myślicie Panowie nad zagraniem Sacramento win + Detroit win ako wychodzi 3.33. Sacramento mieli 2 dni odpoczynku i zresztą pokazali, że umieją grać z lepszymi ekipami, jeśli się zmotywują to czemu nie mieliby pyknąć kiepskich w tym sezonie Bulls? Za Detroit nie mam zbytnio argumentów ponieważ nie śledzę ich, ale Washington ogólnie na swojej hali gra przeciętnie. Myślicie, że jest w tym spore value? Również absencja Walla daję + na stronę Detroit.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Chicago Bulls- Sacramento Kings
Chicago @1.95 William Hill
Obydwie ekipy to dno swoich konferencji. Non stop porażki, od czasu do czasu trafi się jakiś win. W tego rodzaju meczach o 6 pktów własny parkiet to atut tym bardziej jak rywalem są Kings. Ja już ich dawno zaszufladkowałem. O ile u siebie potrafią powalczyć i zwyciężyć o tyle na wyjazdach są dostarczycielami punktów w NBA. Wygranej z osłabionymi GSW nie traktuje poważnie, jakby wojownicy chcieli to by wygrali, ale w regular season oni nic nie muszą. Chicago aktualnie seria 7 porażek i dziś dostają Kings na przełamanie.
Już potrafili we własnej hali wygrać z Hornets, doprowadzić do dogrywki z NOP.
Jeśli chodzi o obecną formę to wczoraj nieźle , porażka 111-110 na gorącym terenie w Denver!
Prawdopodobnie już nigdy nie ujrzymy tak wysokiego kursu na Chicago w spotkaniu tych drużyn.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Denver Nuggets - Los Angeles Lakers 2 @ 2.65
Denver po utracie Millsapa gra straszny piach. Podajże w meczu z LAL właśnie nabawił się kontuzji. Wtedy ten mecz w pełnym składzie przegrali 127:109, a dzisiaj są bez Millsapa i Jokic i questionable jest Chandler. Od kontuzji wygrali tylko z Kings, Grizzlies i Bulls. Wygrana u siebie 1 punktem z Bulls w ostatniej akcji i to szczęśliwym trafem bo Barton oddał mega ciężki layup w stylu Irvinga. Dostali łomot od Rockets i Jazz. Lakers potrafią w tym sezonie zadziwić. Gdyby nie amatorska skuteczność rzutów Balla bilans byłby zdecydowanie lepszy. Skład na prawdę niezły, przyszłościowy. Kuzma z Ingramem mogą wiele namieszać w swoim primie. Skład zbilansowany przez co wcale dużo nie tracą przy grze rezerwowych. Nuggets już pokazali jak dużo tracą pod nieobecność Millsapa a nawet Chandlera, teraz jeszcze zabraknie najwszechstronniejszego zawodnika Jokica. Grzechem byłoby nie skorzystać z takiego kursu.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans 1 (-5.5) @ 1.72
Według mnie eksperyment w NO nie wyjdzie. Brakuje czegoś tej drużynie. Mam wrażenie że Davis traci przy Cousinsie i więcej oczy jest skierowanych na DeMarcusa. Owszem nadal notuje bardzo wysokie cyferki, jednak bardziej podobał mi się w jego pierwszych latach kiedy był zdecydowaną jedynką w drużynie. Co by nie pisać to i tak go dzisiaj nie zobaczymy. Nie jest to główny powód dla którego to gram. Po prostu NOP mi się nie podoba, nie ma tego czegoś i w dodatku jest b2b po wczoraj meczu przegranym z Jazz, które też wczoraj było b2b. Wczoraj 40 minut Cousina i Holidaya a to oni muszą wziąć większy ciężar gry na siebie pod nieobecność Davisa. Do tego daleka podróż 1500km. Portland póki co z świetnym bilansem jednak trzeba przyznać szczerze, że łatwy terminarz. Mimo to na początku sezonu pokonali NOP u siebie 103:93, zatrzymując atak poniżej 40% i niszcząc ich na tablicy. Defensywa Portland w tym roku zadziwia. W zeszłym roku była 21 w lidze w tym roku póki co jest 2 tylko ustępując Bostonowi. Do tego po długiej przerwie wrócił ostatnio Aminu teoretycznie najlepszy defensor. W ataku jednak nie idzie tak kolorowo jak w ostatnich latach, jednak widać zdecydowanie co raz lepsza grę niż na początku sezonu. Nie daję szans gościom.
@ może któryś z moderatorów połączyć oba posty. Dzięki i sory
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom