>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Wczoraj Towns nie poszalał w przeciwieństwie do Butlera, więc moje typy tutaj wyglądają 1/2 jak na razie. 50 % nie jest źle ???? jest parę ciekawych spotkań to fakt i moją uwagę przykuwa spotkanie w Memphis. Znów zobaczymy drużynę z Minnesoty w starciu z Grizzlies, którzy notują fatalną serię 11 porażek. Już w starciu z Cavs, którzy nie wiem, czy zlekceważyli przeciwnika, czy przeciwnik faktycznie stanął na wysokości zadania, sprawili gospodarzom wiele kłopotów. Myślę, że dziś jest okazja na przełamanie, bo Minnesota nie zachwyca. I taki typ podaje na dziś:
Memphis - Minnesota 1 @2.15 ✅✅
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie Charlotte Hornets vs Orlando Magic
Typ Orlando Magic
Kurs: 3,55
Bukmacher Unibet
Witam ja tutaj nowy i dopiero się wdrażam w dyskusję. Widzę, że temat NBA żywy co mnie bardzo cieszy bo jest to moja ulubiona dyscyplina i można śmiało powiedzieć, że znam się, obstawiam i oglądam. Dzisiaj w nocy mamy 3 fajne mecze moim zdaniem do obstawienia. Wizards, Detroit i właśnie Orlando. Zdziwił mnie bardzo kurs 1,32 na Charlotte w tym meczu. Wiem, że Kemba wraca i Orlando jest back to back, ale jednak moim zdaniem ten mecz będzie wyrównany. Tak wiem Charlotte u siebie ma bilans 7-3 a Orlando ostatnio cieniowało i generalnie grali słabo. Na wyjazdach mają bilans 5-9. Jednak widzę ich szanse w tym meczu, dużo lepiej rzucają za 3 pkt. Tutaj obrona Hornets wiadomo będzie im utrudniała sprawę, ale Kemba, główny egzekutor i strzelec w Hornets też jest po kontuzji i różnie to bywa z takimi meczami. Generalnie Charlotte zawodzi w tym sezonie i grają w kratkę, a nawet słabo. Ich atak oparty na rozgrywającym, defensywie i zbiórkach Howarda moim zdaniem może mieć problemy gdy Orlando &quot;siądzie&quot; 3 a jest to możliwe bo ostatnio zaczynają powiedzmy coś grać. Jak dla mnie typ ciekawy do obstawienia, szczególnie że buk stawia Hornets w roli zdecydowanego faworyta, a ciermiężna gra gospodarzy do mnie nie przemawia. Liczę na niespodziankę i zachowanie sił przez drużynę Magic.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Ja na dzisiaj widzę cztery mecze w których powinni wygrać murowani faworyci, mianowicie Cavs, Warriors, Pacers i Hornets. Ale kursy małe, a żeby wyszło cośkolwiek sensownego trzeba by było skleić co najmniej ze trzy na kuponie. Wiadomo jak się kończą triple w NBA, więc tego nie zrobię ;)
Co innego za to mecz Mavs vs Nuggets. Niby dlaczego Dallas tu jest stawiane w roli faworyta? Nic ciekawego nie pokazali do tej pory, zgoda potrafią powalczyć ale Denver mają spory potencjał w ataku i nawet pod nieobecność swojego lidera Jokica i drugiej gwiazdy Millsapa maja power żeby rzucić sporo punktów. Są lepszą drużyną koszykówki, po prostu. Mavs to przeciętna obrona, jeszcze słabszy atak i powinien być to szybki mecz a w takim gracze Nuggets będą mieli przewagę. Jak dla mnie kursy wystawione odwrotnie i warto spróbować.
Nuggets
2.18 1xbet
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ostatnie mecze Denver na wyjeździe to blowoutowe porażki 106-77 z Utah czy 125-95 z Houston. Ogólnie na wyjeździe cieniują i mają bilans 3-7 do tego może nie zagrać Chandler oprócz Jokica i Millsapa. Mają spore osłabienia a Mavs u siebie są groźni i potrafią wygrywać. Wiadomo jest szansa na przełamanie dla Denver, jednak ciężko jest tutaj ich stawiać w roli faworyta.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nie no to racja pełna zgoda, warto zaryzykować. A widzę że stawiasz jako zdecydowanych faworytów Hornets w meczu z Orlando. Ja tutaj uważam że mecz powinien być wyrównany i Charlotte wcale nie jest dla mnie takim zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Tu też biorę pod uwagę to co widziałem wczoraj vs NYK ???? A postawiłem na Magic i mocno się denerwowałem patrząc na to jak grają, mimo że weszło. Zero dyscypliny taktycznej, ile bezsensownych zagrywek i strat. W b2b ze zdyscyplinowaną ekipą Hornets w ich hali nie widzę szans, najzwyczajniej. Nie gram tego jednak a Nuggets bo NBA nauczyła mnie tego że zawsze warto grać wyższe kursy.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Pare postów wyżej Moderator Brodaty Zółw napisał wyraźnie:
Nie usuwam waszej dyskusji, bo moim zdaniem jest ona merytoryczna i każdy ma w jakimś stopniu rację.
Wczoraj włączyłem się do dyskusji i dodałem dość kulturalny post- został usunięty. Chcę parę rzeczy wyjaśnić więc próbuję na nowo.
Kolega ATP_open wkleił wczoraj tabelkę z rozliczeniem typów grudniowych, czyli z 2 dni.
Chciał pokazać, że słabe typery tu przebywają, nie to co on, a dział nie do zarobku co pokazuje jego statystyka (tabelka którą wstawił).
Jako, że znalazłem się na celowniku (jestem w tabelce) pragnę sprostować tą nieprawdę, którą głosi ATP_open. Mówisz o statystykach? Oto moje statystyki z oficjalnych typów z kursem które podaję tutaj od początku tego sezonu NBA:
MFL STATS NBA 2017-2018
czas: 27 pażdziernika- 3 grudnia (38 dni)
kalendarz:
Milwaukee Bucks- Boston Celtics 2 @ 2.70
Charlotte Hornets- Orlando Magic 1 @ 1.59

Utah Jazz- Dallas Mavericks, Dallas +7.5 @1.91
Charlotte Hornets- Milwaukee Bucks over 203 @1.91
New York Knicks- Houston Rockets, Rockets -5.5 @1.87

Detroit Pistons- Milwaukee Bucks, Bucks+2 @1.91
Utah Jazz- Toronto Raptors 2 @ 2.05
New York Knicks- Charlotte Hornets 2 @ 1.77
Orlando Magic- Utah Jazz 2 @ 3.10
Minnesota Timberwolves- Detroit Pistons @ 3.00

Memphis Grizzlies- Portland Trail Blazers 1 @ 2.10
Philadelphia 76-ers- Orlando Magic, Orlando +6 @1.91

Charlotte Hornets- San Antonio Spurs 2 @ 1.95
New Orleans Pelicans- Minnesota Timberwolves 2 @ 2.80

Los Angeles Lakers- Golden State Warriors, GSW-12 @ 1.91
Boston Celtics - Philadelphia 76-ers, Boston - 8.5 @ 1.91
Chicago Bulls - Sacramento Kings 1 @1.95
wszystkich zdarzeń 17
wygrane: 10
przegrane 7
średni kurs wygranych zdarzeń 2.29
przy grze płaską stawką 100j na zdarzenie:
1290(zysk)- 700 przegrane zdarzenia = +590j , co stanowi 34.7 % wkładu w kupony (1700j.)
Gdybyś wszedł za 100j. i grał do dziś moje typy dziś miałbyś 690j.
Więc proszę nie farmazonić i nie oceniać innych swoją miarą. Jestem przekonany, że skuteczność utrzymam do końca sezonu, bo to nie pierwszy mój sezon w NBA. Z każdym dniem bedę obalał wasze tezy o tym, że się nie da, że to nie ma sensu. Pozdrawiam serdecznie.
PS:Może to wygląda jak przechwalanie się, ale należy się szanować. Przeznaczam dużo czasu by tu na forum dodawać rozsądne typy a ktoś przyjdzie i dyskredytuje nie znając wartości moich typów. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Ja dzisiaj również postanowiłem przyjrzeć się bliżej spotkaniu w Dallas.
Szczerze mówiąc nie wiem kto wygra.Wiem natomiast,że ciekawym betem jest to,że Nowitzki rzuci dzisiaj przynajmniej 12 oczek.W obliczu absencji Jokica zagra Plumlee więc Dirk powinien mieć łatwiej.Mimo,że ma swoje lata wciąż rzuca średnio 11,2 pkt na mecz . W ostatnich 5 meczach odpowiednio:16,10,11,18,13pkt.
Fortuna wystawiła linie 11,5 ,uważam , że spokojnie w zasięgu leciwego niemca.
Nowitzki over 11,5 1,82@ fortuna
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Może nie piszę tego z własnego doświadczenia, bo dla mnie NBA to jedynie dodatek, ale ogólnie NBA jest ciężkim wyborem do typowania. Jeden z dwóch najpopularniejszych marketów bukmacherskich obok Ligi Mistrzów. Jest to na tyle dobrze rozpromowany produkt, że przyciąga nawet ludzi, którzy się na tej lidze nie znają. Tylko dlatego, że jest bardzo popularna, mecze są codziennie, jest sporo stron internetowych poświęconych NBA, można poczytać. Problemem jest natomiast oglądanie meczów, ze względu na ich porę, dlatego jestem pewien, że zdecydowana większość typujących ogląda w najlepszym wypadku skróty, a częściej pewnie ogranicza się jedynie do suchego wyniku + ewentualnie box score lub opis spotkania na jakimś polskim portalu o NBA. Stąd potem jak jeden zobaczy dwie dobre akcje Miami z kontry, to pisze &quot;Miami gra dobrze z kontry&quot;, ktoś inny zobaczy akurat inne dwie akcje i jest odmiennego zdania.
Ze sportowego punktu widzenia sezon zasadniczy nie znaczy nic. Po co więc grać aż te 82 mecze? To jest robione tylko dla komercji, dla publiczności, a co za tym idzie, dla bukmacherów. Bukmacherzy mają zdecydowanie najlepszą wiedzę na temat tego jak będzie wyglądał dany mecz. Wiedzą jakie warianty przygotował trener, wiedzą który zawodnik ostatnio oszczędzał się na treningu. Wiedzą prawie wszystko i mylą się bardzo rzadko. Dlatego NBA jest bardzo trudne do przewidzenia, bo jeżeli kurs na Golden State przeciwko Brooklynowi jest 1.50 a nie 1.05, to nie oznacza, że jest to value, tylko oznacza, że bukmacher coś wie, co spowodowało taki wzrost kursu. Nie zawsze chodzi o kontuzje. Czasem jest to po prostu rozprężenie zawodników. Przecież to sezon regularny, można sobie czasem odpuścić. I jeżeli kurs na Nets to 3.00 a nie 12.00, to nie oznacza, że od razu na 100% będzie w tym meczu niespodzianka. Nie, to oznacza dokładnie, że Nets w takich konkretnych warunkach wygrają raz na trzy mecze. Nie ma value, ciężko o value w NBA. Nie jest przypadkiem, że nie ma praktycznie na tym forum tematu, w którym użytkownik w długim okresie zarabiałby na NBA, grając handicapy, overy lub ML. Był kiedyś na forum temat użytkownika lukascash , przez chwilę był to temat w dziale VIP. Zdarzały się również tematy o NBA, gdzie użytkownicy grali typy na zawodnikow - punkty, asysty, zbiórki, wszystko. Na tym prędzej można znaleźć value, zarobić, ale jest to już bardzo utrudnione, bo tylko w nielicznych bukmacherach takie typy występują a jeśli nawet, to kursy są na poziomie 1.83-1.83, czyli zawierają ogromny % marży bukmachera. Dla porównania na handicapy hursy są nawet w granicach 1.97-1.97. Wiadomo dlaczego...
Zaraz zapewne się zlecą znawcy, którzy trafili 5 typów i już rzucają pracę, żeby żyć z obstawiania NBA, albo tacy którzy wrzucą sfabrykowane screeny z trafionym kursem 20 na jakiś mecz. Oczywiście po fakcie, wcale nie dodając, że stawiali takich typów 30 różnych a akurat jeden wszedł i go wrzucili. Ale nie widzę nadal tu żadnego tematu w którym ktoś przez np. 10 kolejnych miesięcy jest do przodu ze stawiania NBA. Co więcej nawet na zagranicznych stronach typu blogabet nie ma takich profili, które osiągałyby zysk na NBA.
Jeden z lepszych postów w tym dziale, a także na całym forum. Specjalnie zostawiam cytat w całości, bo warto, żeby każdy jeszcze raz przeczytał. Zwłaszcza młodsi wiekiem, którzy - co normalne jak się ma 20 lat - często myślą, że jeśli wykupią sobie League Pass, zarwą kilkadziesiąt nocy, a wcześniej cały wieczór będą odświeżać roto, twittery czy forum, a obok tego wybiorą optymalny system stawkowania, to już na pewno będą wygrywać.
Niestety, w przypadku NBA to tak nie działa. W tej chwili, kiedy przy trenerskich time-outach sobie to piszę, w okienku obok Pelikany masakrują mistrzów z GSW. Pelikany bez swojego najlepszego zawodnika - Davisa. Na razie to &quot;tylko&quot; 69:49 ???? Zobaczymy jak się skończy (dla tych, którzy połapali wyższe kursy na GSW w 1 Q czy 1. poł. to bez znaczenia, bo już wtopili z kretesem). Ale takich sytuacji w ostatnim miesiącu mieliśmy na pęczki. Dwa dni temu potentat z Cleveland gra z żenującymi Grizzlies - i co? I na minutę przed końcem jest remis, a poniewierane przez wszystkich Miśki rzucają rekordową liczbę punktów. O jakieś 20 więcej niż nas przyzwyczaili. A 27 wciska Gasol, który aż do pierwszego gwizdka wisi na roto jako niedoleczony/niepewny ???? Równolegle solidni Bucks grają z równie śmiesznymi na wyjazdach (i zmęczonymi) Kings. I co? I na chwilę przed końcem jest 102:101. Jakieś dwa tygodnie temu rozpędzone Houston podejmuje Knicksów. A właściwie to, co przyjechało pod szyldem Knicks, bo nowojorczycy grają bez najlepiej punktującego Porzingisa i najlepszego zbierającego Kantera. Jak się zaczyna mecz? Od 7:27 dla gości i trwającej 3 kwarty pogoni Brodatych. Oczywiście faworyci w każdym z przypadków wygrywają tymi kilkoma punktami (Houston ostatecznie nawet kilkunastoma), ale w żadnym przypadku to absolutnie nie oddaje linii wystawionych na te mecze. Mimochodem, wspominanych tu często meczów GSW - Kings czy POR - NOP nie oceniałbym tę samą miarą, co ww. spotkań - GSW nie miało obu największych gwiazd, a Portland w ofensywie to w tym roku patologia niewiele mniejsza od Miśków czy OKC (z ręką na sercu odstąpiłem od tego typu, pamiętając, jak umierałem ze śmiechu, śledząc ich mecz z King&#39;s, kiedy ostatnim rzutem przekroczyli 80 punktów. A za dwa dni rzucili 81 Philadelphii. Doceniam Lillarda, kibicuję Nurkowi, ale sorry, to dla mnie nie jest przypadek, a czerwone światełko. Co najmniej).
To teraz pytanie kluczowe, do którego - jak sądzę - zmierzał także cytowany titan : jak te cholerne mecze typować? Czym się kierować? Przecież olać roto, kontuzje, absencje, bek2beki i tłitery, to niepoważne. Podasz typ zgodny z logiką i wiadomościami o składzie (typu: &quot;panie i panowie, oto ja, wybitny ekspert, wieszczę wam, że CAVS wygra z MEM 15-oma&quot;)... ale wynik mamy jak wyżej. Podasz na przekór logice, że będzie wyrównany mecz do końca... a tymczasem na parkiecie CAVS trzepną ich 30-oma. Bo przecież są drużyną o klasę lepszą (o klasę to mało powiedziane). Wtedy następnego dnia kilku harcowników nazwie cię &quot;Januszem&quot;, bo przecież &quot;to było oczywiste&quot;.
Ja odpowiedzi nie znam. Mam jedynie swoje wieloletnie obserwacje i przemyślenia. Są one takie, że... chyba tak już musi być w lidze, w której:
1. Mecz goni mecz,
2. Regular season guzik znaczy,
3. Liczy się show, show i jeszcze raz show,
4. Mobilizacja na każde spotkanie jest nierealna,
5. Nie mamy gwarancji, co do uczciwości wszystkich zagrań (najdelikatniej jak umiem to napisałem)
BTW: kilka dni temu w meczu LAL wynik oczywisty (ok. 12-13 pkt różnicy), ostatnie sekundy, jeden kozłuje, wszyscy stoją... a jeden człowieczek wyrywa się, biegnie przez pół parkietu, żeby sfaulować tego kozłującego na 2 sek. przed końcem. Czyli przegrać o 2 pkt wyżej. No, bohater.
Na pewno jednak obrażając się wzajemnie (ci wierzący, że da się wygrywać z tymi już niewierzącymi) do tej odpowiedzi się nie zbliżymy. Fajnie, że pojawiła się dyskusja na ciekawe - momentami - spostrzeżenia i argumenty. Jest wartościowsza niż część podawanych na siłę typów. Pomijając już wielonickowego chłopca, który obrabiał w paintcie swoje wielotysięczne wygrane (raz tak się zagalopował, że pomyliły mu się liczby na screenie z owej &quot;wygranej&quot;). Mam nadzieję, że moderator będzie usuwał posty zaniżające poziom, ale sama dyskusja będzie trwać. Bo temat nie zniknie, do play-off daleko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Wczoraj Towns nie poszalał w przeciwieństwie do Butlera, więc moje typy tutaj wyglądają 1/2 jak na razie. 50 % nie jest źle ???? jest parę ciekawych spotkań to fakt i moją uwagę przykuwa spotkanie w Memphis. Znów zobaczymy drużynę z Minnesoty w starciu z Grizzlies, którzy notują fatalną serię 11 porażek. Już w starciu z Cavs, którzy nie wiem, czy zlekceważyli przeciwnika, czy przeciwnik faktycznie stanął na wysokości zadania, sprawili gospodarzom wiele kłopotów. Myślę, że dziś jest okazja na przełamanie, bo Minnesota nie zachwyca. I taki typ podaje na dziś:
Memphis - Minnesota 1 @2.15
Memphis 95 :92 Minnesota ✅ ✅ ✅ Brawo!!!! ???? i o to chodzi. Typy na plus.
Kazdy kto zagral powinien dac reputke DrWitt.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Podliczenie Nocki NBA:
Drwitt@ Memphis @ 2.15 ✅ ✅ ✅
Lax @ Nuggetts @ 2.18 ⛔ ⛔ ⛔
Elvisinho @ Over 11.5 Nowitzkiego @ 1.82 ⛔ ⛔ ⛔
MatBie @ Orlando @ 3.55 ⛔ ⛔ ⛔
Ogolny Bilans 8:18(30.76%)
Wielkie brawa dla DrWitt!! jakis progres jest po moich postach ???? Ciesze sie.
messi777 , dlatego rozliczam 4 typy w jednym poscie ????
 
messi777 0

messi777

Użytkownik
Podliczenie Nocki NBA:
Drwitt@ Memphis @ 2.15 ✅ ✅ ✅
Lax @ Nuggetts @ 2.18 ⛔ ⛔ ⛔
Elvisinho @ Over 11.5 Nowitzkiego @ 1.82 ⛔ ⛔ ⛔
MatBie @ Orlando @ 3.55 ⛔ ⛔ ⛔
Ogolny Bilans 8:18(30.76%)
Wielkie brawa dla DrWitt!! jakis progres jest po moich postach ???? Ciesze sie.
W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w listopadzie.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Czytam ten dzial i sie ucze, dzieki wszystkim.
Moj glos w dyskusji: chcialbym przypomniec, ze sport i logika nie zawsze ida w parze (gracze maja lepsze i gorsze dni, zmiennik moze grac lepiej niz starter, itp). Wiec jest jakis procent przypadkowosci w sporcie (wnoski wyciagnijcie sami)
Wszedzie padaja kursy i 5 i 10. Moim zdaniem najrzadziej w siatkowce, koszykowce europejskiej i pilce(?) Wcale nie wydaje mi sie, ze w NBA dzieje sie to o wiele czesciej, ale nie badalem tego dokladnie. Wydaje mi, sie, ze takie wygrane jak Suns wczoraj przyciagaja uwage ale nie zdarzaja sie zbyt czesto bo w koszu ciezko jest o wypracowanie przewagi przez gorszy zespol (duzo punktow = mniej przypadkowosci). Jestem ciekaw waszego zdania.
Na dzis ciekawe moze byc Jazz jezeli kursy wyjda ponad 3.. Druzyna widac sie zazebila. B2B ale nie przesadzajmy z tym wskaznikiem, zeby faceci nie mogli zagrac 2och meczow po sobie. Wazniejsze jest czy jest drive chyba zeby wygrywac. OKC cos tam nie do konca gra w tej druzynie, ja bym ich nie przecenial tak.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Mezus, moze sie myle ale nie siejesz troche postrachu? ???? To, ze nie udawalo Ci sie pociagnac nie znaczy ze na 100 nie ma kogos komu sie udaje. Sa handicaperzy w USA ktorzy dorobili sie milionow (podobno).
Mowisz: &#39;Codziennie w NBA sa pewniaki..&#39; Wiem co mozesz rozumiec, dobre typy? Bo pewniakow nie ma.
Ja nie uwazam, ze codziennie sa tez dobre typy. Sa kiedy sa, jak nie ma to sie nie cisnie.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
sorry za spam ale czy ktoś może z użytkowników zna kurs jaki był na Goldenów w meczu z Pelicanami po połowie ? (pózniej do usunięcia) Z góry dzięki.
Handicap ????
Jesli kursy poczatkowe to 4.25 vs 1.23 i handicap -9 na Goldenow. Oznacza to ze Pelikany przy prowadzeniu 9 pktami, kursy powinny byc na styk tudziez 1.91 vs 1.91
A wiec 9 pkt przewagi to 1.91 vs 1.91. Kolejne 9 pkt( a wiec 18 pkt przewagi) oznacza kursy 1.23 na Pelikany i 4.25 na GSW. Dodajac jeszcze brakujace 2 pkt, to kurs na Goldenow powinien byc w granicach 4.75 na Goldenow przy porazce 20 pkt z Pelikanami do przerwy. Granie na GSW wszystko powyzej kursu 5 to value w takim przypadku.

Ta metoda, nastepnym razem mozesz sie pobawic w typowanie kursow widzac tylko wynik i bedziesz zaskoczony ze masz racje:p Jesli cos Ci sie nie bwdzie zgadzac z powyzszymi kalkulacjami odnosnie meczow, to bedziesz mogl wywnioskowac ze kursy sa zanizane. Np w innym meczu, tez 20 pktowym, kursy bylyby 9 np...a to jest value ???? kurs 4.75(prawdziwy) a 9 naprzyklad to sporaaaa roznica.
https://www.wyniki.com/mecz/S4Verb36/#zestawienie-kursow;powyzej-ponizej;koniec-po-dogrywce
Dla przykladu, to samo z over/under. Jesli linia jest 176 po 1.91, to 9 pkt od niej w gore(185 over) powinin byc kurs 3.2. Odwrotnoscia kursu 3.2 jest 1.3, a wiec 9 pkt nizej(167) powinien byc kurs 1.3 na over 167 ???? Mozesz sprawdzic czy mam racje na innych meczach koszykowki:p
P.S. kiedys Williams i Unibet oferowali kursy 4.5 w jedna i druga strone, teraz juz tylko max 3.5 ????
a co do meczu Partizanu, to jakby ktos byl ciekaw skad ten -12 handicap....to Lietuvos na 27 spotkan u siebie, 14(14/27 = 51%)z nich konczylo sie wynikiem wiekszym niz 12 ???? Buki daly -12 i powiedzieli (bijcie sie gracze), bo w tym handicapie nie ma zadnego odzwierciedlenia ze Partizan na wyjezdzie lub brak jakiegos zawodnika. Handicap i tak bylby -12 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 143

tdulko

Użytkownik
Mezus, nie ja nie mowie o jakichs naciagaczach z youtube. Jest gosciu znany w kregach pokerowych, dla ktorych inni robili nawet bety (teraz jest historia, ze jeden nie chce mu jeden oddac kasy za wygrane). Pokazal swoja chate na youtube w LA. Gosc ma glowe na karku i raczej na tym nie przegrywa. Podejrzewam, ze nie robi betow codziennie i nie za 100 dolcow.. O takich ludziach mowie.
Co prawda nie wiem czy jeszcze gra.
Haralabos Voulgaris
 
drwitt 76

drwitt

Użytkownik
Szkoda, że nie umieściłem swojego typu w dziale Typy Dnia, bo kurs był naprawdę niezły jak na drużynę, która zbiera cięgi za cięgami. Jak już liczymy to u mnie jest 66,6 % trafionych typów, co przy 3 próbach nie jest jakimś powalającym wynikiem, ale jeżeli tendencja się utrzyma na tym poziomie przy powiedzmy 20 typach to będę zadowolony, bo oznaczałoby to, że częściej niż co drugą noc jest szansa na wygraną ???? a tak serio to można liczyć różne rzeczy, badać statystyki, sprawdzać roto, ale nikt mi nie powie, że nie ma czegoś takiego jak intuicja typera. Swego rodzaju szósty zmysł ????
 
H 733

hajs_enberg

Użytkownik
usuwanie postów widzę jest standardem w dalszym ciągu, jak i dawanie banów za pierdoły na 2 tygodnie, po czym sie okazuje, że po miesiącu konto jeszcze nie aktywne... ???? forum jednak żyje, za znawce się nie uwazam, ale mysłe, ze kilka moich postów z analizami więcej dobrego przyniosło jak strat moralnych po moich czarnych zartach wsrod odwiedzajacych forum., zaraz pewnie kolejnego bana uświadcze za zły stosunek do nadzorujących ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
usuwanie postów widzę jest standardem w dalszym ciągu, jak i dawanie banów za pierdoły na 2 tygodnie, po czym sie okazuje, że po miesiącu konto jeszcze nie aktywne... ???? forum jednak żyje, za znawce się nie uwazam, ale mysłe, ze kilka moich postów z analizami więcej dobrego przyniosło jak strat moralnych po moich czarnych zartach wsrod odwiedzajacych forum., zaraz pewnie kolejnego bana uświadcze za zły stosunek do nadzorujących ????
Dział tematyczny jest od dyskusji merytorycznych na temat spotkań, a nie od personalnych przepychanek. Kto tego nie potrafi zrozumieć mimo wielokrotnych ostrzeżeń niestety będzie kończył banem. Jeśli macie do siebie coś to zapraszam na PW, tam będziecie do woli mogli dyskutować o tym, kto za ile gra i kto się już wykazał, a kto jeszcze nie. Ten dział służy do czego innego i dlatego pyskówki są kasowane. I to się tyczy wszystkich, nieważne czy ktoś prowokował, czy został sprowokowany. Polecam się też zapoznać z opcją ignoruj użytkownika, jeśli niektórzy nie potrafią utrzymać emocji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom