>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Grudzień 2017

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
dzisiaj bez oglądania bo na bal trzeba iść, ale coś można puścić by potem na kacu mieć lepszy humor ????

OKC mocni u siebie i dzisiaj po wpadce z Milwaukee wygrają solidnie z Dallas. Fakt, goście fajnie zagrali w Nowym Orleanie, ale to za sprawą fatalnej obrony jak i obecnie formy Pelicans. Ostatnio mi wchodzą te mecze dla &quot;odbudowania formy&quot; i dzisiaj też tak próbuje. Na pewno skończą się prezenty w formie trójek z zupełnie nie krytych pozycji jak to miało miejsce w Nowym Orleanie to i punktów zabraknie gościom w ogólnym rozrachunku. Wystarczy dodać, że Oklahoma u siebie pokonała Houston, Toronto bardzo pewnie, SAS czy nawet GSW 108:91.
Kursów na handi jeszcze nie ma co prawda, ale liczę na -4.5 na spokojnie powinno wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
luksus777 - Stary, serio tak jak pisał kolega jacuskrzynowek trochę chłodnej głowy by się przydało ;) Nie mam zamiaru się tu kłócić czy coś, ale muszę się do tego odnieść bo trochę przesadzasz jeśli twierdzisz, że lepiej stawiać patrząc na kursy. Z tego co ostatnio widziałem przez parę dni dawałeś jakieś propozycję na Toronto po kursie ponad 2, Utah ponad 3 czy też Orlando 3.50 z czego była klapa ;d Jeszcze pisałeś o Chicago też z kursem ponad 3 (tu akurat siadło). Nikt o zdrowym zmyśle nie będzie stawiał pieniędzy na takie underdogi bo nie ma szans żeby takie noce się zdarzały tak często, akurat w grudniu taki okres się zdarzył, że dość często obserwowaliśmy dziwne wyniki, ale bez przesady żeby mówić o tym, żeby stawiać pieniądze nie patrząc na formę, skład w jakim ma wystąpić zespół czy też inne czynniki, które mają wpływ na końcowy wynik. Po za tym im będziemy bliżej fazy playoff to tym mniej będzie takich cudów jak z poprzednich dwóch nocy.
&quot;Z typów na dzisiaj Houston rozniesie Lakersów więcej niż 20 pkt, naprzegrywali się już, teraz zaczną wygrywać - ot taka analiza.&quot; &quot;I jeszcze Minnesota rozjeżdza Indianę&quot; - błagam nie nazywaj czegoś takiego analizą, dodaj jakieś argumenty za lub przeciw jednym lub drugim bo moim zdaniem takie wpisy nic nie wnoszą, jedynie widzimy jakie masz przeczucie co do tych meczów, ale nikt nie postawi pieniędzy na Twoje przeczucie.
 
L 44

luksus777

Użytkownik
luksus777 - Stary, serio tak jak pisał kolega jacuskrzynowek trochę chłodnej głowy by się przydało ;) Nie mam zamiaru się tu kłócić czy coś, ale muszę się do tego odnieść bo trochę przesadzasz jeśli twierdzisz, że lepiej stawiać patrząc na kursy. Z tego co ostatnio widziałem przez parę dni dawałeś jakieś propozycję na Toronto po kursie ponad 2, Utah ponad 3 czy też Orlando 3.50 z czego była klapa ;d Jeszcze pisałeś o Chicago też z kursem ponad 3 (tu akurat siadło). Nikt o zdrowym zmyśle nie będzie stawiał pieniędzy na takie underdogi bo nie ma szans żeby takie noce się zdarzały tak często, akurat w grudniu taki okres się zdarzył, że dość często obserwowaliśmy dziwne wyniki, ale bez przesady żeby mówić o tym, żeby stawiać pieniądze nie patrząc na formę, skład w jakim ma wystąpić zespół czy też inne czynniki, które mają wpływ na końcowy wynik. Po za tym im będziemy bliżej fazy playoff to tym mniej będzie takich cudów jak z poprzednich dwóch nocy.
&quot;Z typów na dzisiaj Houston rozniesie Lakersów więcej niż 20 pkt, naprzegrywali się już, teraz zaczną wygrywać - ot taka analiza.&quot; &quot;I jeszcze Minnesota rozjeżdza Indianę&quot; - błagam nie nazywaj czegoś takiego analizą, dodaj jakieś argumenty za lub przeciw jednym lub drugim bo moim zdaniem takie wpisy nic nie wnoszą, jedynie widzimy jakie masz przeczucie co do tych meczów, ale nikt nie postawi pieniędzy na Twoje przeczucie.
Nie do końca zrozumiałeś o co mi chodzi. Nie piszę, że trzeba atakować każdy kurs powyżej 2.0 przed meczem. W Nba 80% meczy wygląda tak, że 1 kwartę wygrywa drużyna x, 2 kwartę drużyna y. Załóżmy, że drużyna x zrobiła blow w 1 kwarcie i wygrała ją 15 pkt. Zaczyna się panika buków i proponują na zespół y kurs powiedzmy 5 czy tam 6 (zleży oczywiście od zespołu). Warto w tym momencie postawić na zespół y, bo mamy dobry kurs, a rzadko się zdarza (nawet bardzo rzadko), że zespół y nie odrabia strat - typując w ten sposób podwoiłem budżet w miesiącu listopadzie i grudniu. Stawianie przed meczem - buki często podnoszą kurs na drużynę x, a zaniżają na drużynę y bo idzie tak zwana masówka na y - czy w Waszej opinii obniża to szanse drużyny x? Oczywiście, że nie, wstajemy rano i mamy zonk &quot;ale jak to...&quot;. Jasne, że jest istotne kto gra, kto nie gra itd, ale dla mnie istotna jest cyfra jaką oferuje bukmacher na dany mecz i ocena czy ta cyfra mi się opłaca. Jeżeli dają kurs 10 na Lakersów w meczu powiedzmy z Golden State to uważam, że taka cyfra mi się opłaca i tyle. Stawianie taśmy typu 1.3+1.6+.1.4 - uważam za idiotyzm w przypadku NBA. To jest moje prywatne zdanie. Dla mnie jest istotne, że jestem po tych 2 miesiącach na dużym +. Kolego wyżej nie sugeruj się moimi 4 ostatnimi typami. Typuje znacznie więcej a opisuje może z 10% wszystkiego.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dałem tylko przykłady Twoich ostatnich typów, które pamiętałem bo nie mam zamiaru przeglądać tego wątku strona po stronie i szukać innych Twoich typów ???? Każdy ma swój styl i myślenie, ja nie raz tu już pokazywałem, że typy po niższych kursach również wchodzą. Po za tym granie na live NBA jest dla większości osób niemożliwe z tego względu, że mecze rozgrywane są w nocy, dlatego też idą takie masówki dużo wcześniej na daną drużynę przez co lecą kursy. Nie ma co dalej dyskutować na ten temat bo zaśmiecamy tylko wątek a nie po to on tu jest. Przed wieczorem postaram się jeszcze wrzucić jakąś małą propozycję ode mnie na wieczór lub na noc, żeby dobrze zakończyć ten rok bo niestety ostatnie kilka dni było dość mocno pechowych.
 
T 143

tdulko

Użytkownik
Jak dzisiaj wygraja Lakersi to pojde do fryzjera ;) Jak przegra OKC to sie zdziwie ale nie jest to dla mnie niemozliwe przy braku Georga.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Minnesota Timberwolves ML @1.92

Indiana skonczyla wczoraj spotkanie okoo 4:30 polskiego casu, powinni to odczuc bo graja dzis o 23, a Minnesota miala dzien wiecej odpoczynku to raz. Dwa nie zagra lider Pacers Oladipo, z tego co widzę zarówno KAT jak i Butler w Wilkach grają, co prawda Wiggins jest uncertain (ale huj tam z nim, to jest gracz tak naprawde minusowy, nabijacz cyferek poki co w tej lidze, poza tym chyba zagra), nie zagra na pewno Teague, ale to tez nie jest gracz niezbedny, jego asysty i rzuty moga w Wolves przejąc inni, mimo wszystko brak jednego Oladipo to jednak większa strata, co widac w ostatnich spotkaniach Pacers, gdzie przegrywali z miernotami. Victor bardzo czesto w tym sezonie ciagnal Indianę, i niemal w pojedynke odrabial dwucyfrowe straty w drugich połowach. Jego brak jest bardzo widoczny, nie ma kto ciagnac poki co tego wozka. Po trzecie Wilki moim zdaniem są po prostu lepszą druzyną, maja lepszy bilans, ostatnio forme rowniez, Butler gra super sezon, Towns poza obrona rowniez, przede wszystkim KATowi procenty poszly do gore, i bardzo dobre jak na centra 40% za 3. Ci dwaj gracze beda moim zdaniem overowi dzis.
Ogolnie na nowy rok chciałem puscic cos takiego, troche grubszy kurs.
Wolves
Boston
Washington
OKC
@ 4,5 w 1xbet

Jakies opinie? Wiem, ze trzy niskie kursy, ale wczoraj byla noc niespodzianek, dzis nie chce mi sie wierzyc zeby ktos z trojki contenderow mial przegrac, no Wash to taki wschodni contender ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Niestety dzisiaj jednak brak czasu na analizę, ale chcę się podzielić i gram takiego dubla:
Los Angeles Clippers - Charlotte Hornets
typ: zwycięstwo Los Angeles Clippers
kurs: 1.65
+
Indiana Pacers - Minnesota Timberwolves
typ: zwycięstwo Minnesota Timberwolves
kurs: 1.65
łączny kurs: 2.72
Gdybym miał szukać w dzisiejszych i nocnych spotkaniach jakiś &quot;niespodzianek&quot; to myślę, że Chicago Bulls i Dallas Mavericks mają szansę ugrać swoje mecze.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Hmm NBA to jest taka liga, że w każdej kolejce pada jakaś niespodzianka. Generalnie poprzedniej nocy był ich wysyp...praktycznie same niespodzianki i weź tu coś traf. Taki urok jest tej ligi co zrobić. Teraz przeczuwam, że Dallas i Chicago mogą sprawić niespodziankę. Obie drużyny grają coraz lepiej, Chicago bilans ostatnich 12 meczy to 10-2 i grają z Wizards którzy lekceważą takich rywali. Wiadomo Wall ostatnio powiedział prawdę i mają zacząć przykładać się do słabszych no ale Chicago gra naprawdę fajnie i tutaj może być różnie.
Podobnie jest z Dallas. Mają teraz serię 3 wygranych z rzędu w tym dwa spotkania na wyjeździe. Podbudowali się i mają pełny skład praktycznie. OKC bez Georga jest skazane na indywidualne popisy Westbrooka, który w pojedynkę będzie próbował rozstrzygnąć spotkanie. Większe szanse tutaj daje nawet Dallas.
Harden jest questionable z uwagi na prawą stopę. Może już wrócić Capela. I tak wydaje się, że Houston powinni spokojnie się przełamać, Lakers bez Balla, Lopeza i KCP. Musi tu być wysoki wynik (to znaczy nie musi, sorry to NBA : D)
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja myślę, że dzisiaj drużyny nie będą bardzo forsowac tempa i raczej powinno być underowo dlatego dzisiaj w Bostonie gralbym Brooklyn under 101,5 @1.60 forbet
Chicago under 104,5 @1,60 Forbet

Wydaje mi się, że obrona gospodarzy w obu spotkaniach będzie szczelna bo zarówno jedni jak i drudzy potrafią bronić i mogą spokojnie wygra swoje mecze małym nakładem sił, nie wydaje mi się aby Chicago mogło dzisiaj wygrać, raczej Wizards będą chcieli zakończyć dobrze ten rok i jeśli nie będą im zostawiać dużo miejsca wezmą ten mecz i Bulls nie nie rzuca więcej niż 104pkt.
Celtowie też nie powinni mieć problemów i jeśli dobrze ogranicza Nets to mecz zakończy się spokojnym zwycięstwem zwłaszcza, że są naładowani zwycięskim meczu z Houston w, którym druga połowa w ich wykonaniu była świetna.
Do tego wydaje mi się, że Timberloves win @1,65 Forbet.
Nie napisalem za wiele bo czasu brak ale widzę to tak jak wyżej ????
Szczęśliwego Nowego roku! ;)
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
cztery spotkania po 1.60 mniej wiecej Sacramento, LA Clippers i Minnesota oraz Phili i kogo wybrać? co uważacie? ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Celtics win i under 210,5 @ 2,3 Unibet
Boston wyraznym faworytem i tutaj na razie niespodzianek wystarczy. Oni swoje mecze maja wygrywac defensywą a Brooklyn przycisniety gra żałośnie. Dochodzi do.tego aspekt sylwestra i powinno być troche ceglenia w takie specyficzne dni;)

Rockets win/over 225,5/-13,5 @ 3,85
Unibet
Tutaj sprawa prosta. Trzeba zakonczyc pasmo.porazek i okazja idealna. LAL ostatnio słabiutko i do.tego kilka osłabień. Mam nadzieje, ze Harden zagra ale i bez niego sa szanse na wysoki win i over. Obrona Lakers dziurawa jak.sito. Dzisiaj Houston beda chcieli nawrzucac bardzo duzo.pkt zeby sie odkuć.
Bez opisu Phila win @ 1,67 Unibet
Bez Embilda sie udało pokonać Nuggetswiec czemu nie Suns razem z nim?Chociaż to NBA także wszystko sie może zdarzyć.
Wysokich wygranych w Nowym Roku!
 
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
Dzisiejsza noc utwierdza jedynie, że jak mamy kurs 1.3 i kurs 3.8 to bierzemy zawsze 3.8, jak obstawiamy na żywo i zespół przegrywa 20 pkt to stawiamy na jego wygraną po kursie 10 czy tam 15 - 1 raz się nie uda, postępujemy tak samo, 2 raz się nie uda konsekwentnie to samo i zawsze mamy zysk. Aha i najważniejsza rzecz jak na forach piszą, że na bank dzisiaj ta drużyna wygra, widzimy spadek kursów - to zawsze, ale to zawsze stawiamy przeciwnie. Przykład z dzisiaj - Denver - no jak to nie wygrają, a dostali wpier..l. Moja dziewczyna jak to kobieta nie kieruje się logiką więc wytypowała że wygra: Utah, Atlanta i Miami - wyśmiałem ją. Dzisiaj rano przeprosiłem ...
Zwróćcie uwagę jeszcze na jedną rzecz - linię jakie wystawiają buki, coś za często tym jednym punkcikiem nie wchodzi - dzisiaj Golden State - linia -13,5 przypadkowo wygrali 13 pkt. Gdybym policzył ile to razy o 1 pkt linia nie weszła, pewnie było by ferrari, dlatego zawsze przy typowaniu o ten 1 punkt odejmuje, bo już mnie to zaczęło wku...ać.
Z typów na dzisiaj Houston rozniesie Lakersów więcej niż 20 pkt, naprzegrywali się już, teraz zaczną wygrywać - ot taka analiza.
I jeszcze Minnesota rozjeżdża Indianę.
ja wczoraj miałem Orlando +5,5 handi, i co?! i na 1sek do końca, a nawet nie, na 0,7sek do końca jakiś debil z Orlando faul na kimś tam z Miami, kompletnie już to nic nie zmieniało mecz już był rozstrzygnięty.... ale oczywiście musiało się coś odjebać, pierwszego nie trafił, drugi trafił i Orlando przegrało 6pkt............. nie wierzyłem jak to oglądałem
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dzisiaj tak na szybko:
Indiana vs Minnesota win Minnesota -3,5 kurs 1,97
Phoenix vs philly under 220,5 kurs 1,92

No i takie coś na ryzyku: Clippers vs Charlotte Clippers -8,5 kurs 3,5
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Ludzie, nowy rok. Ale proszę Was. Jordan na przeciw Howarda, Griffin łatwo nie będzie miał. Ja idę w stronę Hornets. Co prawda kieruje się tez sympatia, ale bez przesady. Bez Rivers, Włocha będą mieć ciężko.
Przeprszam. Przerwa. Są jednak pizdami ; ) ⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom