>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Grudzień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Panowie przypominam, że filmiki itd. wstawiamy w temacie Dyskusje, pytania, ciekawostki. Przeniosłem dwa posty do tamtego tematu. Usunąłem też post jakiegoś kolegi który napisał &quot;Co myślicie o typie na...&quot;. Każdy post w tym stylu będzie kasowany. Jak ktoś będzie chciał się wypowiedzieć na temat meczu to na pewno to zrobi, może ktoś inny poda typ. Nie zadajemy takich pytań bo cały dział nie będzie akurat dla tej jednej osoby analizować i wypowiadać się co myśli na temat danego spotkania. Trzymajmy porządek ;)
matbie gratuluję rangi Znawcy NBA, zasłużyłeś.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tytuły i rangi nie mają znaczenia, liczy się zielony kolor. Nie staram się wyróżniać, zresztą nigdy tego nie lubiłem, ni mniej ni więcej teraz presja wzrasta ???? Dobra z racji tego że nie ma mnie później to coś takiego wymyśliłem:
Zach LaVine over 22,5 pkt kurs: 1,95 (Unibet) ✅ (24 pkt)
No cóż oglądając Chicago bez Zacha, szło to niemiłosiernie ciężko. Ostatni mecz przeciwko Minnesocie to jakiś dramat, powrót Zacha uratował drużynę przed totalną kompromitacją. Właściwie to w Chicago jest dwóch dobrych graczy, dwóch uzupełniaczy i reszta to ogórki. Grają z Wizards na wyjeździe po strasznym łomocie od Wilków, więc liczę że Zach grając od początku w wyjściowej piątce, co jest już potwierdzone, swoje zrobi. W ostatnim meczu w 26 min dorzucił 28 pkt i to nie był dla niego jakiś problem. Trójek pare powinno wpaść, do tego jego wejścia pod kosz są naprawdę dynamiczne i trudno go upilnować. Mam nadzieję, że trochę się zmobilizują bo na ostatnie ich popisy nie dało się patrzeć.
NOP vs Dallas
Typ: NOP win i over 229,5 pkt
Kurs: 3,05 (Unibet) ⛔ (114:112)

Pelikany są tragiczne, ale w końcu trzeba coś wygrać. Do tego to jest rewanż za porażkę sprzed 2 dni 122:119. Przede wszystkim grają z Dallas, które na wyjeździe ma bilans 2:14 to po pierwsze. Do tego sami mają 5 porażek z rzędu i to jest dobra pora żeby się przełamać. Generalnie są to mocno overowe ekipy. Pelikany u siebie taką linijkę przekraczały 7 razy na ostatnie 10 spotkań. W tym dwa razy ich zatrzymały dobre obrony Memphis i Miami. Teraz powinno być ofensywnie, zabraknie Matthewsa, także powinno być nawet łatwiej. Liczę na przełamanie i wysoki wynik. Pobieram trochę ryzykowniejszą opcję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ja gram w mojej opinii mocnego dubla
NOP - Dallas NOP @1.58 ✅
Tak jak kolega wyżej napisał co popieram słabe wyjazdy Dallas i motywacja do rewanżu, Davis, Holiday i Randle powinni załatwić zwycięstwo na swoim parkiecie.
LAL - LAC LAC @1.5 ✅
Lakers grali wczoraj w Golden 1 Center gdzie przegrali po męczącym meczu z Sacramento 1pkt, dalej będą na parkiecie bez LeBrona. Kuzma 40min na parkiecie, Ingram 38, Ball 37. Clippersi wrócili do dobrej gry, wczoraj odpoczywali i według mnie powinni wygrać to spotkanie w Staples Center.
zastanawiam się nad jakimiś handi ale czysty dubel wygląda fajnie. Kursy z eFortuny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 144

bombaaa

Użytkownik
Witam, ode mnie propozycje na dzisiejszą noc: (kursy Etoto)
Joe Harris ( Brooklyn Nets) over 13.5 pkt @ 2.00 4pkt. bez komentarza
w ostatnim meczu z Charlotte 27 pkt ( w tym 5 -trojek )
Poprzednio 13 (3 trójki) 13 (3 trójki ) 11 oraz 19 .
Liczę że podtrzyma dobrą passę z ostatniego meczu.
Indiana Pacers -6.5 1.84 easy 125:88
Dla mnie Indiana jest o wiele lepszym zespołem niż przeciętne Detroit , gdzie Griffin bierze się za rozgrywanie (dobrze ze nie Drummond ) Indiana ? w ostatnim meczu 8 zawodników zapunktowalo w meczu powyżej 10.5 pkt , także team spirit jest. Nie widzę tutaj szans po stronie Pistons.
Cleveland under 96.5 pkt 1.85 94pkt
Jeżeli chodzi o Miami Heat , grają bardzo dobrze w obronie, a Cleveland cieniutko w ataku , nie sądzę by przekroczyli tą linię.
D,Rose over assist 7.5 @ 2.10 8 - przed rozpoczęciem dogrywki
Doncic over assist 5.5 @ 1.66 3
Denver vs San Antonio under 214.5 1.92 102:99
Suns vs Thunder over 226.5 1.92 220 pkt
Oraz Pewniak Nocy : 107-118
Clippers -5.5 1.95
w Lakers dość duże straty jak James , McGee oraz Rondo , Clippers są on fire , więc powinni tą linię pokryć.
oraz Clippers over 117.5 pkt 1.86 clippersi grają bardzo szybki basket i ich ostatnie 5 meczy to ta linia była kryta 127 129 132 125 127
over w meczu 230,5 pkt 1.90

Good luck ( na spokojnie bede musial rozbic na single i drobne ako ) owocnej nocy!
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A ja się zastanawiam, gdzie szukać lekkiej niespodzianki. Co uważacie? Sporo spotkań typu 1.50-2.50 i gdzieś dog na pewno ugra.
Właściwie zastanawiałem się nad Netsami, Chicago Bulls i SAS. Ktoś coś doradzi? ????
 
B 144

bombaaa

Użytkownik
A ja się zastanawiam, gdzie szukać lekkiej niespodzianki. Co uważacie? Sporo spotkań typu 1.50-2.50 i gdzieś dog na pewno ugra.
Właściwie zastanawiałem się nad Netsami, Chicago Bulls i SAS. Ktoś coś doradzi? ????
Moim zdaniem Denver są pod formą , są na 1miejscu ale trochę na wyrost. Więc San Antonio jak najbardziej.
Może Dallas? Doncic jest w kapitalnej formie.
Nets poprzedni mecz przez pierwsze 3 kwarty wygrywali , prowadzili grę. Charlotte frajersko zagralo koncówkę , gdzie mieli wygrany mecz.
Walker nie trafil 1-osobistego i sfaulowal na ich polowie carrolla. Takze tu raczej w stronę Nets +dodatni handicap easy
Bulls - odpuszczam , ciężko coś grać w ich kierunku nie widząc ich żadnego meczu . Lavine coś tam gra , Markanen chyba jeszcze bez formy.
Dla mnie rewelacją jest to jak wygląda Phoenix Suns , i tutaj upatruję kandydata do zwyciestwa. Booker , Warren i kot pod koszem Ayton plus przeblyski Oubre.
także jezeli o niespodzianki jako takie to : San Antonio , Nets i Suns ???? Good luck ????
 
K 19

karolexmiami

Użytkownik
Moim zdaniem Denver są pod formą , są na 1miejscu ale trochę na wyrost. Więc San Antonio jak najbardziej.
Może Dallas? Doncic jest w kapitalnej formie.
Nets poprzedni mecz przez pierwsze 3 kwarty wygrywali , prowadzili grę. Charlotte frajersko zagralo koncówkę , gdzie mieli wygrany mecz.
Walker nie trafil 1-osobistego i sfaulowal na ich polowie carrolla. Takze tu raczej w stronę Nets +dodatni handicap easy
Bulls - odpuszczam , ciężko coś grać w ich kierunku nie widząc ich żadnego meczu . Lavine coś tam gra , Markanen chyba jeszcze bez formy.
Dla mnie rewelacją jest to jak wygląda Phoenix Suns , i tutaj upatruję kandydata do zwyciestwa. Booker , Warren i kot pod koszem Ayton plus przeblyski Oubre.
także jezeli o niespodzianki jako takie to : San Antonio , Nets i Suns ???? Good luck ????
Zdecydowanie odradzam. Phoenix rewelacja? Przecież oni prezentują jedno wielkie zamieszanie. Co z tego, ze Doncic jest w kapitalnej formie skoro Dallas słabo gra na wyjazdach, a Pelikana jak zacznie wpadać trója to są nie do zatrzymania. Hornets będą 2x zmotywowani żeby wygrac. Grali dużo lepiej i przegrali tylko przez glupote
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
ile razy trzeba wam powtarzać i jak sama nazwa tematu wskazuje tutaj mają być typy i analizy a nie pytanie co grać, chyba problemy z czytaniem są ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Moje typy na dzisiejszą noc. Wszystko single na pinnacle.

Luka Doncic DAL
over 20,5 pkt - 1,84
Niedawno Doncic wykręcił 21 pkt przeciwko Pelikans, a tym razem będzie miał jeszcze więcej okazji rzutowych, bo w Dallas nie zagra Wessley Matthews (kontuzja stopy).
✅

LaMarcus Aldridge SAS
under 8,5 rebounds - 1,769
Jokic będzie skutecznie odciągał LaMarcusa od obręczy. Aldridge taką linię przekroczył 2 razy na 10 meczów przeciwko Jokerowi, w dodatku ostatni raz 8 meczów temu.
✅

Brandon Ingram LAL
over 19,5 pkt. - 1,751
Pod nieobecność LeBrona, Kuzma przejął pierwsze skrzypce w ataku. W meczu z Sacramento widać było, że Ingram stara się go odciążyć (19 oddanych rzutów) i myślę, że dystrybucja rzutów między nimi może się wyrównywać. Jeżeli tylko Ingram delikatnie poprawi skuteczność, spokojnie będzie rzucał po 25 pkt. pod nieobecność Jamesa. Do tego dodam, że Obrona Clippers ostatnio schodzi na psy (najgorsza w lidze defensywa w ostatnich 5 meczach).
⛔

Lonzo Ball LAL
over 7,5 asyst - 1,680
W zasadzie mógłbym skopiować analizę z dnia poprzedniego: brak Jamesa, brak Rondo - dużo minut Lonzo i klepania piłki. 7,5 asysty to moim zdaniem skandalicznie niska linia.
⛔
Hassan Whiteside MIA
over 11,5 zbiórek - 2,01
Stawiam tutaj na żelazną obronę Heat. Przy takiej grze dużo piłek powinno wypadać z obręczy po rzutach Cavs.
⛔
Steven Adams OKC
over 18,5 pts. - 1,982
Paul George out. Oczywiście większość rzutów przejmie Westbrook, ale jest ostatnio w tak fatalnej formie (35% z gry w ostatnich 10 meczach), że zapewne będzie mocno uruchamiał Adamsa, który dla odmiany stał się trzecią siłą w ataku OKC.Do tego radosna obrona Suns.
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Wizards-Bulls goście+poniżej 213,5pkt kurs 4,8 ✅ ????
Wall out Morris out Beal ma zagrać więc przewidywany jego over ja natomiast spróbuje odważniej wejść w gości z underem punktowym
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 14,5 pkt @ 1,91 Padddypower - Over 5,5 zbiorki @ 1,73 Skybet
Trevor Ariza (Washington) (slaby mecz pod wzgledem skutecznosci)
Czarodzieje sa dzisiaj dosc mocno oslabiona druzyna, dzisiaj na oucie sa John Wall i Markieff Morris,a Ariza powinnien stawic czola druzynie bulls jest obecnie przewidziany na 38 minut w kilku fantasy game wlasnie potym jak druzyna jest oslabiona i bedzie grala na malej rotacji.
Ariza ma średnio 14,0 punktów i 6,0 zbiórek od kiedy dolaczyl do Czarodziejów, a on dotego zwieksza swoja efektywnosc kiedy Wall jest po za parkietem, na dzisiaj jest przewidywany na okolo 18pkt i 9 zbiorek , wiec bedzie ciekawie.
Linie sa ustawione na 14,5 i sie narazie nie zwiekszyly od czasu kiedy wiadomo juz ze Morris nie gra na zbiorki widzielm linie 6,5 ale w skubecie wisi jeszcze 5,5
ps Nie zdziwie sie jak dzisiaj Chicago wygra + Beal jest przewwidywany na ponad 30 pkt ciekawe ile walnie bo napewno bedzie musial sporo a bez jego pkt to Washington nie wygra.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Beal over 24,5 (1,8)
Jak wiadomo Wall nie gra, zresztą nawet i z nim dużo wyższe liczby osiągał , będzie ciągle pod grą także powinien zdobyć powyżej 25 pkt.

Westbrook over 20,5 (1.5)
George nie gra, tu też taka sama sytuacja jak powyżej, Russell ostatnio słaba skuteczność ale jak najbardziej powinien te 21 punktów zdobyć i gra będzie się głównie opierać na nim.
NOP (1.5)
Spodziewam się powtórki z 6 grudnia i pogromu ze strony gospodarzy. Dallas słabiutko na wyjazdach, Davis dziś over, wszystko przemawia za gospodarzami.

Luźne typy :
Walker powyżej 24,5 (1.8)
Charlotte powyżej 110,5 pkt (1.65)
Bogdanovic powyżej 15,5 pkt (1.8)
Gallinari powyżej 19,5 pkt (1.85)
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Bukmacher: STS
Mecz: Charlotte - Brooklyn
Typ: Brooklyn
Kurs: 2.55

Ekipa z Brooklyn na przestrzeni 24h będzie miała do rozegrania 2 mecze wyjazdowe, o 1:00 z Charlotte i o 23:00 z Milwaukee. Chcąc nie chcąc nie zregenerują się do meczu z Milw na 100%, w dodatku grają na wyjeździe z drużyną znacznie lepsza niż Charlotte. Charlotte następny mecz gra za dwa dni, na wyjeździe z Washington, powalczyć mogą spokojnie. I jakie przełożenie ma to na dzisiejszy mecz. Uważam, że Brooklyn dziś rzuci się na 100% kosztem meczu z Milwaukee. U siebie Charlotte przegrało z Lakersami (z Lebronem) i NY (dziwne) w ostatnim czasie, a wygrało z: 2x z Detroit i ekipą Cleveland. Brooklyn na wyjeździe przegrało z: Washington (w meczu nie grał Harris, w ogóle nie ch dzień), Dallas (nie grał Kurucs), wygrało zaś : Chicago, Philadelphia, i NY. Dziś gra cała paka Brooklyn, i uważam, że z 100% zaangażowaniem są w stanie wygrać z Charlotte. Tym bardziej, że stykają się z grupą playoffową, a ambicje mają.
⛔
Mecz: Indiana Pacers - Detroit Pistons
Typ: Indiana - 4,5
Kurs: 1.65

W Indianie dziś może nie zagrać: Oladipo, i Evans. Dość ważne postacie w ekipie Indiany. Zagrać ma m.in Collison, który do mnie za bardzo nie przemawia. Young, Turner, Bogdanovic, Sabonis grają za każdym razem na dobrym poziomie, no i pytanie co z resztą. Detroit na wyjazdach gra słabo, ale też trzeba przyznać, że ostatnio rywali łatwych nie mieli, chociażby Philadelphia, czy Milwaukee. Z Minnesotą po dogrywce nawet wygrali. Detroit gra 2 mecze w ciągu 24h kolejno z Indianą, a potem z Orlando, oba na wyjeździe. Z Orlando powinni mieć prościej, już raz w tym roku z nimi wygrali 103:96, i raz po dogrywce przegrali. Nie jestem jakoś przekonany, co do tego, że dziś rzucą całe swoje siły na Indianę, która u siebie gra dobrze i jest ekipą lepszą zdecydowanie od Orlando.
✅
Mecz: Orlando Magic - Toronto Raptors
Typ: Toronto
Kurs: 1.45

Pierwsza dość istotna sprawa, to to, że Orlando gra dwa mecze w 24h, drugi mecz z wspominanym już Detroit. Mecz na pewno prostszy niż dzisiejsza potyczka z Toronto, które ma dwa dni na regeneracje. W 2k18 Toronto wygrało już 4 razy, w tym 3 razy na wyjeździe. Dziś nie widzę innego scenariusza, ale gram bez handi.
⛔ Weird...
Mecz: Washington - Chicago
Typ: Beal over 24,5
Kurs: 1.70

Gra Kris Dunn, który dobrze rzuca, słabo broni. W meczach z jego udziałem drużyny lekko wrzucają ponad 110pkt… Ok, więc Washington narzuca ? No nie do końca, dużo kontuzji, i gra jednego aktora Beala, na którego dziś idzie masówa. Hehe na STS nadal jest mozliwośc obstawienia Walla, który dziś nie zagra ;) I do tej masówy się dołączę, bo nie wierze, że nawet dobrze kryty nie rzuci tych 25pkt, szczególnie pod nieobecność Walla.
✅
Mecz: Miami - Cleveland
Typ: Cleveland mniej niż 98,5
Kurs: 1.60

W ekipie Cleveland mnóstwo kontuzji. Do tego Miami broniące coraz lepiej. W ekipie z Miami oprócz Dragica, żadnych szczególnych absencji. W druzynie Cleveland m.in Kevin Love, Smith, Thompson. I jakoś nie widzę kto tam ma rzucać… Dodatkowo wątpliwy udział Zizica. Cleveland dodatkowo gra dwa mecze w ciągu 24h. Ostatnie mecze Clevelandu na wyjazdach to 4 przegrane i 1 wygrana z Indianą, ale grał: Hood. Wygrana jednym punktem. Uważam, że Miami dziś nie da sobie porzucać ekipie Cleveland.
✅
Mecz: Minnesota - Atlanta
Typ: Minnesota over 117,5
Kurs: 1.65

Słaby atak Atlanty, dośc szybka i chaotyczna gra z wieloma błędami i przechwytami drużyn przeciwnych. W drużynie Minnesoty nie gra nadal Teague. Drużyna rzuca bardzo dużo, a Atlanta im tego nie utrudni, wystarczy popatrzyć na ich ostatnie wyniki, poza Detroit które kosza niezbyt overowego gra. 107,144,129,114. Uważam, że Minessota dziś wrzuci spokojnie 120pkt.
✅
Mecz: New Orleans - Dallas
Typ: New Orleans over 115,5
Kurs: 1.80

Czyżby rewanż za ostatnią przegraną ? Orleans u siebie, mocno overowe. Pojedynki obu zespołów mocno overowe. Dallas na wyjazdach dostaje mocno overowo. Obie drużyny grają szybką koszykówką, Orleans ma jedną z najlepszych ofensyw w lidze. Idę w over dla Orleans.
⛔ znów 2pkt :/
Mecz: Denver - San Antonio
Typ: Denver
Kurs: 1.50

Denver mocne u siebie, Antonio słabe na wyjazdach. Denver takim samym składem na dziś ostatnio ograło Oklahomę, Toronto, czy Dallas. Obie ekipy grają w ciagu 24h po dwa mecze. SA ma trochę trudniej, grają na wyjeździe z Clippesami. Liczę na rewanż z ostatnią przegraną w SA 27 grudnia, gdzie Jokic odegrał jakiś marny teatr.
✅
Mecz: Phoenix - Oklahoma
Typ: Westbrook over 20,5pkt
Kurs: 1.50

W Oklahomie nie zagra Paul George. Więc Westbrook będzie musiał przejąć główne skrzypce. Myślę, że spokojnie rzuci ponad 20pkt.
✅
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Też zagrałem na Netsów właśnie kierując się ich następnym terminarzem. Uważam, że dzisiaj zagrają na 100% a mecz następny sobie odpuszczą. w Dodatku są nadal w gazie 9-1 ostatnie 10 spotkan mowi samo za siebie.
Hornets 5-5. Zobaczymy, ja idę w kierunku ekipy z Brooklynu.
Brooklyn Nets @2.55
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Nie wiem co jest grane ale w William Hill - Devin Booker rzuci 22 pkt lub więcej i Suns wygrają @ 9.00 !.
Nie gra George po stronie OKC. Mecz na parkiecie Phoenix. Suns ostatnio ładnie grają. Booker, Warren, Ayton.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Masowka zdecydowana poszła na Beala, chyba dlatego STS nie wycofywal tego &lt;śmiech&gt;
Dziś gdzie powinien zdecydowanie pokazać wszystkie swoje atuty to zawodzi, zreszta ładnie się porozrzucali w pierwszych dwóch kwartach :cwl:
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
crisardooo Nie da sie tego ogladac cegla na prawo i lewo , chicago za trzy do obreczy nie potrafi do rzucic ???? jak pozazali skutecznoc to pod koniec pierwszej polowy jedni i drudzy po 33% i 36% smiech
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom