>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Grudzień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Sempre grałem to najpierw na over 20,5 potem under 21,5 jak siadał do zmiany po 8 min i potem likwidowałem 20,5 over (cashout) jak znów siadał po 3pf - blowout zadecydował o jego minutach i faule - ale live pozwalał na pełna kontrole nad tym betem - polecam jesli oczywiście masz mozliwość śledzenie , tu mozna było przewidzieć w trakcie i wyjść fajnie na tym becie . Nie kumali tez kontuzji Holisa i mozna było nawet 3 linie zagrac na niego na under jak siadał 13,5 potem 12,5 i 10,5 . Najlepsze, ze jak tylko zakumali, ze jest w szatni to jeszcze podczas 2qw rozliczyli jako trafione undery - więc ten mecz dawał spore mozliwości live.
PS: teraz widze , że grałeś asysty - tu niestety nie było mozliwości kontroli ???? lekki off z mojej strony ???? ale najlepsze to , ze ja na podstawie Twojej wczorajszej analizy wziąłem jednak jego punkty
Nie moge się z Tobą zgodzić. Złapanie 2 i 3 faulu w 3q nie miało żadnego znaczenia bo więcej na parkiet nie wszedł. Nie można mówić że na tym etapie meczu to jakieś grube foultrouble. Od tego momentu przesiedział na ławce ubrany w gruby dres. Podobnie zreszta jak Kurucs, Allen, Harris czyli defacto reszta starterów. Ostatnie 20 minut na boisku przebywali zmiennicy i bynajmniej nie przez blowout. Bo przecież w 4q zbliżyli się nawet na 7pkt. Tak sobie to coach wykombinował i postanowił ich oszczędzić.
 
K 19

karolexmiami

Użytkownik
Podobnie jak wczoraj, nie mam czasu na uzasadnianie typów. Gram w STS.
Orlando - Detroit
over 201,5
1.70
Miami - Minnesota
Minnesota
2.33
Toronto - Chicago
Toronto over 111,5
2.15
Dallas - Oklahoma
under 228,5
1.70
Portland - Philadelphia
Portland
1.90
Lakers - Sacramento
under 238.5
1.50
Jakie argumenty za Minnesota? Bo czysto sportowych to nie maja dziś zadnych
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Nie moge się z Tobą zgodzić. Złapanie 2 i 3 faulu w 3q nie miało żadnego znaczenia bo więcej na parkiet nie wszedł. Nie można mówić że na tym etapie meczu to jakieś grube foultrouble. Od tego momentu przesiedział na ławce ubrany w gruby dres. Podobnie zreszta jak Kurucs, Allen, Harris czyli defacto reszta starterów. Ostatnie 20 minut na boisku przebywali zmiennicy i bynajmniej nie przez blowout. Bo przecież w 4q zbliżyli się nawet na 7pkt. Tak sobie to coach wykombinował i postanowił ich oszczędzić.
Sempre , tak 100% zgody z tym co piszesz - to nie było ftrouble - zmiennicy po prostu grali lepiej niz starterzy(odrobili z -20 na te -7) i po kontuzji (zapewne lekkiej) Hollisa trener ......na moje oko (to tylko moja opinia) wolał zatankować niż powalczyć o wygraną zwłaszcza , że bodaj z 10-6 zrobiło się coś około -20 bodaj w momencie kiedy zdejmował Spencera (swoja drogą otworzył swoja firmę produkującą buty ....Spencer).
Chodzi mi o to , że przy asystach wiadomo, nie miałeś mozliwości kontrolowania tego - natomiast przy punktach tak jak się akurat ułozyło spotkanie i Odds długo wszystko trzymał i słabo(przewidywalnie) zmieniał (potem na Houston juz o niebo lepszy typ prowadził live) była mozliwość wyjścia na fajny plus z Dini pomimo złego betu wyjsciowego - a zmiany na Dinviddie do momentu zmiany po 3pf były szablonowe tak jak je robi w każdym meczu . Dziwne było to , ze w 4 qw nawet nie spróbował wypuścić nikogo z pierwszej piątki i cisnał ile się da rezerwami.
Ale patrząc na to co grali Caroll i Faried to ja nie rozumiem jak on tam wybiera tą s5
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ten manewr rotowania mocno składem to domena tych &quot;tankujących&quot; którzy potrafią nawet cały skład sadzać na ławie, jak coś nie idzie, albo jak doganiają ???? Brooklyn to też nie wiadomo o co gra właściwie i trudno pojąć ich filozofię. Mnie cieszy powrót zza światów Mannimala!
Dobra panowie bo znowu robi się syf, też mógłbym sobie popisać co nie co, ale skoro jest temat dyskusje itd to nie rozumiem czemu tam nie piszecie, a właściwie czemu tam nie piszemy. Wiem że wszyscy piszą tutaj i potem nikt nie chce tam zaglądać, ale uwierzcie mi że można podyskutować i zawsze ktoś odpowie w tamtym temacie. Chyba nawet to dodam do sygnatury żebyście mieli łatwiej ????
A żeby nie spamować to przejdę do rzeczy.
Toronto over 109,5 pkt kurs: 1,89 (Unibet) ⛔ (95:89 o_O)
Wczoraj wszelkie moje analizy poszły do piachu, bo to jest NBA, czasami lepiej za dużo nie kombinować. Dzisiaj szczerze powiedziawszy nie ma nic co by mi wpadło w oko, więc biorę się za Toronto. Według mnie będą chcieli się zrewanżować za tą wstydliwą porażkę z Orlando w ostatnim meczu. Dalej bez Lowrego, więc ruch piłki trochę kuleje, ale nie wydaje mi się żeby Chicago stanowiło aż taką przeszkodę żeby gracze z Toronto nie wrzucili im u siebie przynajmniej 110 pkt. Miałem iść w over, ale z racji dziwnych wyników ostatnio, wybrałem teoretycznie bezpieczniejszą opcję. Statystycznie podpieram się ostatnimi 7 pojedynkami h2h i widzę że Toronto im wrzucało bardzo dużo punktów, zdecydowanie przekraczając tą linijkę. Myślę, że to jest dobry pojedynek na przełamanie, a o ile Chicago się trochę postawi to wynik powinien być wyższy. Nawet pomimo tego, że coś tam goście zaczęli bronić to dalej siła ofensywna w Toronto, razem z ławką rezerwowych, zdecydowanie przewyższa możliwości Chicago.

DYSKUTUJEMY W TYM TEMACIE -------------dyskusje, pytania, ciekawostki
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Orlando - Detroit over 203.5 pkt @ 1.92 betsson
Linia bardzo nisko bo też Pistons kompromitowali się w ostatnich meczach. Niby kurs na Magic kusi bo w domu grają naprawde fajnie, no ale znając nba to Pistons dziś to weźmie. Nie mają aż tak nędznego składu , żeby wszystko dostawać jak leci. W końcu musi przyjść jakiś mecz na przyzwoitej skutecznosci. Magicy w obronie nic specjalnego nie prezentują, myśle że to powinno być otwarte spotkanie. Miesiąc temu pomiedzy nimi linia była na 212.5 , ale tam akurat ostatnia kwarta to same cegły i wynik wyhamował. Moim zdaniem obie drużyny przekraczaja tutaj 100 pkt. Podobnie myślą również inni typerzy bo zauważyłem bardzo dużo gry na overy Griffina , Vucevicia czy nawet Gordona. Linie też lekko w górę poszły, więc coś jest na rzeczy. Powodzenia.
Pobrałem ???? wielkie dzięki, bo już chyba formalność to jest
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Wiggins over 20.5 pkt @ 2.80 ⛔ 1xbet
Nie graja Teague i Rose. Duzo wiecej pilki w rekach Kanadyjczyka. Sredni usg% Wigginsa w tym roku to ok 23% a w 3 meczach, w ktorych nie gral Rose sporo wiecej, bo 29, 26 i 29%.
Rowniez ilosc oddanych rzutow w tych meczach wieksza niz zwykle (20, 16, 22) co latwo przelozylo sie na zdobycze punktowe powyzej sredniej z sezonu (30, 17, 23).
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Wiggins over 20.5 pkt @ 2.80 1xbet
Nie graja Teague i Rose. Duzo wiecej pilki w rekach Kanadyjczyka. Sredni usg% Wigginsa w tym roku to ok 23% a w 3 meczach, w ktorych nie gral Rose sporo wiecej, bo 29, 26 i 29%.
Rowniez ilosc oddanych rzutow w tych meczach wieksza niz zwykle (20, 16, 22) co latwo przelozylo sie na zdobycze punktowe powyzej sredniej z sezonu (30, 17, 23).
betsson daje linie 17.5 po kursie 1.83 , pograne grubo i polecam typ
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Już pomijam styl Twojej wypowiedzi &quot;karolexmiami&quot;, ale dlaczego Miami powiedz mi ? Dlatego, że w ostatnich meczach grają dobrze w obronie ? Ale popatrz na skuteczność w ofensywie, już nie wspomnę, że wystarczyło poprawić obronę w szeregach Minnesoty i mecz był do wygrania. Wiem, że ten wpis nie jest typami, ale wczoraj kolega zadał pytanie, i nie byłem w stanie mu odpowiedzieć (jak pisałem w pierwszym zdaniu, miałem mało czasu żeby uzasadniać analizy).
 
jareckibjj 473

jareckibjj

Użytkownik
Ostatni grudniowy mecz. ???? kurs z pinnacle
NBA 31/12 Myles Turner (IND Pacers) Rebounds
over 7,5 @ 1.606
Turner bywa nierówny jeżeli chodzi o zbiórki, ale kiedy chce, potrafi zdominować deskę. Naprzeciwko będzie miał centrów, za którymi nie będzie trzeba wybiegać poza pomalowane. Poza tym turbo-szybkie tempo i słaba skuteczność Atlanty będzie sprzyjać zbiórkom.

8 ✅
 
H 6K

hdrmc

Użytkownik
Mecze gram w STS.
Mecz: Indiana - Atlanta
Typ: under (111.5) - 1 połowa
Kurs: 1.75
⛔ Dziwnie wysoka skuteczność Atlanty ;)
Mecz: Charlotte - Orlando
Typ: Charlotte (-5.5)
Kurs: 1.60
✅
Mecz: Houston - Memphis
Typ: over Capela C. (HOU) (15.5)
Kurs: 1.80
✅
Mecz: San Antonio - Boston
Typ: under (219.5)
Kurs: 1.70
⛔ 74pkt w 3 kwarcie hehe ;) pierwsza kwarta 40pkt ;)
Mecz: New Orleans - Minnesota
Typ: Minnesota (+5.5)
Kurs: 1.85
⛔ Nie wiele zabrakło
Mecz: Oklahoma - Dallas
Typ: under (230.5)
Kurs: 1.50
✅
Mecz: Phoenix - Golden State
Typ: over (227.5)
Kurs: 1.85
✅

Może tym razem szczęście dopisze i kupon nie wybuchnie przez jeden mecz ;)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra coś na sylwestra trzeba wrzucić:
Clint Capela over 14,5 pkt kurs: 1,62 (Unibet) ✅
Generalnie nie stawiam takich niskich kursów, jakoś one do mnie nie przemawiają, no ale ta linijka jest naprawdę niska na Clinta. Po słabszym występie przeciwko Pelikanom, gdzie nie był zbytnio wykorzystywany i jego poczynania zostały ograniczone, tym razem jego możliwości u siebie na pewno się przydadzą i odciążą trochę strzelców. Wiem, że grają z Memphis i do tego nie zagra Gordon, ale dalej jest komu straszyć zza łuku, a Miśki nie mogą tak po prostu się skupić na pomalowanym i odpuścić krycia trójek. Jest tam komu rzucać, z G League wezwany Knight, także pewnie dostanie trochę minut. Niedawno grali między sobą i w Memphis Houston wygrało 97:105 a Capela miał wtedy 26 pkt i 10 zbiórek. Nie udało im się go ograniczyć, chociaż dobrze zastopowali Gordona, który w 31 min zdobył 4 pkt, ale rzucali inni. Zza łuku mieli 13/37. Pomimo osłabień Houston to powinno wziąć, a oprócz brodacza, Capela powinien być drugim strzelcem zespołu.
DeMar DeRozan over 22,5 pkt kurs: 1,68 (Unibet) ⛔ (dubelek na minus)
Dorzucam to do dubelka bo niskie te kursy. San Antonio ostatnio naprawdę dobrze sobie radzi w ofensywie i w ogóle ich gra sie poprawiła. To kolejny trudny wyjazd dla Bostonu i znowu będzie ciężka walka. Ostatnio Boston wygrał w San Antonio w 2011 roku. Pomimo przetasowań w składzie to nie jest dla nich łatwy teren. Sporo punktów traci Boston i gdzieś ta obrona nie funkcjonuje tak jak powinna. Przy pewnych wygranych nie przekraczał takiej linijki, a więcej podawał. Tutaj stawiam na wyrównany mecz do końca. Nie jest przesądzone czy zagra Rudy Guy, który trochę by odciążył LaMarcua i DeRozana. Ni mniej ni więcej największe gwiazdy potrafią się mocno zmobilizować na te mocniejsze zespoły. Liczę na ciekawy mecz i sporo punktów dla lidera San Antonio.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Zrobiłem małe podsumowanie grudnia i ku mojemu zdziwieniu - cały dział wyszedł na plus.
142/278 co przy założeniu płaskiej stawki dało 4,23 na plusie.
Nie brałem pod uwagę suchych typów bez analizy oraz kilku postów, gdzie nie było podanych kursów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom