>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Dobry komentarz, bo wciąż zbyt rzadko ludzie biorą pod uwagę dalekosiężne plany klubów, czyli głównie draft. To że są tankujące ekipy nie jest tajemnicą, pytanie tylko jak wyczuć, kiedy takie &quot;specjalnie przegrywające&quot; Cleveland wygra - tak jak ostatniej nocy z NYK, gdzie rywal wyszedł na prowadzenie w końcówce, mogli odpuścić, a gryźli parkiet. Ostatnie dni to także młócka, jaką sprawili WAS oraz wygrana na wyjeździe w Brooklynie. W obu tych meczach kursy na ich zwycięstwa oscylowały pomiędzy 3-4.
PS. A co wg Ciebie dzieje się złego (czy &quot;patologicznego&quot;) z GSW? Ten wczorajszy &quot;mecz&quot; przeciw Toronto to całkiem dobry moment na takie pytanie. Tak żenującej gry GSW jak obecnie nie było już dawno.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dlatego NBA się obstawia od playoffów, bo RS to ruletka. Przynajmniej ja tak robię i nie narzekam. Bo wtedy każdy gryzie parkiet i nie ma mowy o jakichś zlewkach. No i chyba drużynom jednak zależy na wygranych w domu, żeby kibice przychodzili i oglądali fajne mecze. Dlatego z Knicksami walczyli, a eLki można zbierać na wyjazdach.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra ludziska tak gadacie i wielu już takich tu było, a gdy przyszło co do czego to w fazie PO siedzieli cicho. Generalnie jak ktoś uważa że ekipy tankujące specjalnie przegrywają to Ameryki tym nie odkrył. Tyle że te ekipy i tak wygrają te 20 kilka spotkań (no może oprócz Suns) więc to nie jest do końca takie biało czarne. Loteria się zmienia i za niedługo te pokrętne zasady utrudnią takim przegrywaczom ich plany. A poza tym podchodząc do draftu też trzeba mieć to coś. Clevland miało 3 razy numer 1 w przeciągu 4 czy 5 lat i gdyby nie przyjście Lebrona to dalej byliby w d... tymczasem faza PO to wcale nie jest jakaś autostrada do zarabiania. No chyba że przeczuwaliście że Boston tak daleko dojdzie, albo że Pelikany łykną Portland 4:0 to szacunek. Tymczasem pora na typy:

Harden zdobędzie 31 pkt lub więcej i Houston wygra kurs: 2,6 (Etoto) ✅ (126:111 Harden 50 pkt)
Kolejny typ specjalnie przygotowany przez Etoto. Szczerze powiedziawszy to nie mam przekonania co do tego typu, ale próbuję za niewielką stawkę. Nie lubię obstawiać na Houston i ogólnie ich oglądać. Grają jak się uda. Jak trójka siedzi to są groźni i jak im się chcę pograć w obronie. Dla Hardena pojedynek prestiżowy tak więc powinien się spiąć i poprowadzić swoją ekipę do zwycięstwa.
DeRozan over 6,5 asysty kurs: 2,15 (Unibet) ✅ (7)
Dobry kurs i są szanse na trafienie. Ostatni mecz w ogóle nie rzucał, a tylko podawał, no ale to było z Suns. Wcześniej z Utah u siebie 8 asyst. Oprócz dobrej ilości punktów DeMar stara się fajnie kreować akcje. Przyda się jego dynamika i penetracje. Myślę, że te 7 asyst jest w stanie wykręcić. Mecz do łatwych należał nie będzie, a Clippers powinni się postawić.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
C.Paul over 28.5 pkt+reb+as @ 1.83 betsson 25 ⛔ do przerwy było 18, ale Harden sie podpalił na 50tke i Paul w drugiej połowie już piłki nie powąchał
Paul średnia z sezonu 16.4pkt , 8.0 as, 4,6 reb, więc linia wydawać się może wystawiona prawidłowo. Ale zawsze jest jakieś ale. Grają z Lakersami , ktorzy nie wiem jak zrobili taki bilans jak co ich oglądam to to wszystko tam krawi. Lebron się zajeżdża od początku bo chce wyrobić dobry bilans, żeby odpocząć przed PO. Przyjście Chandlera na pewno wzmoniło obronę która była dramatyczna. Teraz jest lepiej ale szału nimo. Houston wystartowali jeszcze gorzej i konuzje troche namieszały w składzie. Teraz jest czas żeby mocniej zapunktowali i weszli do górnej części w tabeli. Moim zdaniem dużo stracili na tym, że tak łatwo pozbyli się Arizy. Jednak on dobrze sklejał tą grę po obu stronach parkietu a i trójkę z narożnika potrafił sypnąć. Z jednej z najszybciej atakujących drużyn stali się jedną z najwolniej. No ale dziś grają z LAL którzy wolno organizują się w obronie i licze że spotkanie będzie miało dobre tempo. Wiadomo pojedynek prestiżowy Hardena z LBJ, ale Paul też powoli wchodzi na obroty. Ostatnio triple double, też jakieś +20 pkt sie zdażyło, ogólnie to ta linie może nabić samymi pkt+as. Z LAL w ostatnim meczu linijka ladna 28/7/10 w tylko 30 minut na parkiecie. Spodziewam się wyrównanego meczu i koło 35 minut CP3. Swoje rzuty odda, nawet na 30% skuteczności śmiem twierdzić , że linia jest do pokrycia.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Spurs @1.7 betsson

Mam takie przeczucie, że dzisiaj Spursi zleją Clippersow, co najmniej jak Lakers. Generalnie trzeba zneutralizowac łuk, jednak to Poppovich umie wdrożyć. Jak dla mnie na pewno Spurs tez są lepsi zza łuku w kwestii skuteczności, chociaż głównie dlatego, że nie cisną na sile po tę 3ki. W kwestii kontuzji nic nowego w zasadzie nie ma. Spurs zawsze byli o wiele mocniejsi u siebie i liczę, ze mimo wszystko to pokażą dziś w nocy. Nie oszukujmy się starpower tez po ich stronie, bo Clippers grają solidnie w tym sezonie, ale mimo wszystko nie mają oni nikogo takiego kto sam poskłada przeciwników.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Szkoda, że tak padła oferta w Unibecie. Przez pierwszy miesiąc rozgrywek mnóstwo było zakładów łączonych pkt + zb + as, do tego bloki, liczba trójek... obecnie już tylko standardowe punkty, zb. as. Szybko im się odechciało. A wystarczyło choćby kopiować z innych buków.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Dobry komentarz, bo wciąż zbyt rzadko ludzie biorą pod uwagę dalekosiężne plany klubów, czyli głównie draft. To że są tankujące ekipy nie jest tajemnicą, pytanie tylko jak wyczuć, kiedy takie &quot;specjalnie przegrywające&quot; Cleveland wygra - tak jak ostatniej nocy z NYK, gdzie rywal wyszedł na prowadzenie w końcówce, mogli odpuścić, a gryźli parkiet. Ostatnie dni to także młócka, jaką sprawili WAS oraz wygrana na wyjeździe w Brooklynie. W obu tych meczach kursy na ich zwycięstwa oscylowały pomiędzy 3-4.
PS. A co wg Ciebie dzieje się złego (czy &quot;patologicznego&quot;) z GSW? Ten wczorajszy &quot;mecz&quot; przeciw Toronto to całkiem dobry moment na takie pytanie. Tak żenującej gry GSW jak obecnie nie było już dawno.
Widziałem kilka filmików z treningów GSV z ostatniego miesiąca (Youtube co jakis czas) - oni ze soba prawie nie rozmawiaja , jakies grupki stoją po kilku zawodników często na pewno nie z usmiechem patrzące na np.Duranta - on słuchawki na uszach i przez godzinny trening potrafi z nikim nie zamienić nawet słowa - nie wygląda to na pewno na druzynę - wiesz, to jest kwestia interpretacji zawsze takiej sytuacji - rozumiem skupienie nad tym co się wykonuje i koncentrację .....ale bez przesady , godzinę bez jednego słowa . Nie przypominają grupy kolesi z zeszłego sezonu &quot;cieszynki Curry&#39;ego&quot; po punktach - zbijanie piatek itd ...nie widze tego tak jak to wygladało przed rokiem i to zdecydowanie .
Do tego te krążące plotki , że dla Cousinsa to sezon przejściowy ( wiadomo juz , że nie bedzie ich stać na niego w przyszłym sezonie)....jesli nie odejdzie np.KD
Niektórych rzeczy nie widac potem na boisku ....ale wczorajsza deklasacja przez Toronto np - możliwe, że te wszystkie sytuacje jednak mają jakiś wpływ na wyniki zespołu później
Jesli Steve nie ogarnie tego nie potrząśnie szatnią .......tylko ja nie wiem czy można jeszcze odwrócić sytuację z rzucaniem stołami - czy to nie jest tak , ze KD kręcić sobie będzie tylko cyferki do końca sezonu i tyle . Ale druzynie będzie dawał np 75% w obronie zamiast 120%
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
J. Holiday under 20.5 pkt @ 1.83 betsson 20pkt ✅
J. Randle over 21.5 pkt @ 1.85 etoto
22pkt ✅ na styk ale weszło
nie żebym się czepiał bo mam kilka userów których typy obserwuje ale linie na Holiday&#39;a podawałeś na u20 czyli zwrot, a z Randle miałeś over 22, także troszkę dopisałeś przy edycji tego posta ::zoltakartka: (zdziwiłem się właśnie że dałeś typy bez tych 0.5 tylko takie jakby azjany)
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
nie żebym się czepiał bo mam kilka userów których typy obserwuje ale linie na Holiday&#39;a podawałeś na u20 czyli zwrot, a z Randle miałeś over 22, także troszkę dopisałeś przy edycji tego posta ::zoltakartka: (zdziwiłem się właśnie że dałeś typy bez tych 0.5 tylko takie jakby azjany)
Holidaya miałem tak cały czas, Randle bylo 22 w betsson, ale znalazłem w innym buku niższa linie wiec zedytowałem. Nie szukaj dziury w całym. W betsson typy z końcówkami pełnymi i z 0.5 sie mieszają, sprawdź sobie choćby na przykładzie meczu Dallas co będzie za chwile.
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Co nie zmienia faktu ze napisałeś tutaj inaczej i wg tego te zdarzenia nie sa plusami. To ze cos postawiłeś inaczej u siebie u Buka a tu wpisałeś inaczej nie znaczy ze wszystko masz plus...
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Co nie zmienia faktu ze napisałeś tutaj inaczej i wg tego te zdarzenia nie sa plusami. To ze cos postawiłeś inaczej u siebie u Buka a tu wpisałeś inaczej nie znaczy ze wszystko masz plus...
Ludzie ale robicie gównoburze. Gdybym każdy typ miał sprawdzać w kilkunastu bukmacherach, gdzie lepszy kurs i linia ,to zanim bym jeszcze wyskrobal pare zdan to te kursy i linie by sie pozmieniały, a w tamtym tygodniu juz mi cisneli ze za pozno typy wstawiam. Wiec wstawiam po kursach gdzie gram najczęściej, potem patrze po innych bukach jeżeli jest oferta korzystniejsza to zedytuje buka kurs lub linie. Ale wam narzekaczom sie nie dogodzi nigdy.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Dlatego NBA się obstawia od playoffów, bo RS to ruletka. Przynajmniej ja tak robię i nie narzekam. Bo wtedy każdy gryzie parkiet i nie ma mowy o jakichś zlewkach. No i chyba drużynom jednak zależy na wygranych w domu, żeby kibice przychodzili i oglądali fajne mecze. Dlatego z Knicksami walczyli, a eLki można zbierać na wyjazdach.
Nie mogę się z Tobą zgodzić Gucci Mane. Dla mnie prawdziwe betowanie co roku kończy się wraz z rozpoczęciem Playoffów. Oczywiście playoffy też coś pogram ale zdecydowanie w Regular Season są prawdziwe żniwa i robię kapitał.
Trzeba być w grze, obserwować, oglądać mniej lub więcej ale na bieżąco by czuć trendy, zrozumieć specyfikę ligi co jest tematem głębokim i wypracowuje się latami. Do tego trzeba umieć liczyć. Praktycznie codziennie valuebety, kursy pozawyżane lub linie punktowe źle wystawione. Czasem ich błędy są naprawdę rażące a można to dostrzec dzięki doświadczeniu które masz.
Przy ostrej selekcji, graniu tylko to co się opłaca lub to co się wyjątkowo czuje to NBA to żyła złota. Już któryś raz tu reaguje, bo zdarzali się wcześniej pesymiści. A prawda jest taka, że wszystko przychodzi z czasem. Im więcej pracy włożysz tym większe profity. Nie ma drogi na skróty. Jak ktoś jest graczem niedzielnym to za rozrywkę się płaci tak jak za kino czy koncert. Jeśli ktoś gra piłkę nożną i od czasu do czasu zagra NBA po kursach bo nie znając ligi gra się po kursach to nie ma szans w dłuższej perspektywie.
Podsumowując, gdyby regular sezonu nie było straciłbym wszystko na czym żeruję, nigdy playoffy mi tego nie dadzą.
PS: Nie wiem jak jest Gucci Mane w NFL ale myślę, że podobnie. Tak przy okazji dzięki za ostatni superbowl, zagrałem Twój typ, fajne value, o to chodzi. Mam w pracy gościa kibica Dallas Cowboys i podkręcał mi jakiś czas temu, że czeka na mecz z Nowym Orleanem, że hit. Oglądałem , pograłem na live Dallas po 3.30 ???? pozdrawiam
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Ludzie ale robicie gównoburze. Gdybym każdy typ miał sprawdzać w kilkunastu bukmacherach, gdzie lepszy kurs i linia ,to zanim bym jeszcze wyskrobal pare zdan to te kursy i linie by sie pozmieniały, a w tamtym tygodniu juz mi cisneli ze za pozno typy wstawiam. Wiec wstawiam po kursach gdzie gram najczęściej, potem patrze po innych bukach jeżeli jest oferta korzystniejsza to zedytuje buka kurs lub linie. Ale wam narzekaczom sie nie dogodzi nigdy.
Zaraz Ci żyłka pęknie. Edytuj sobie dowoli, byle by było zielone ????
 
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
Nietegie mozgi tu stawialy, komentowaly, argumentowaly, nie od wczoraj, nie od niedzieli...MFL. Dzis... ich nie ma. Uważam, ze nie ma zasady, byl rok, gdzie wygrywalem na życzenie przed play-off, siedziałem od pon do sob. , gralem sezon zasadniczy. Wiedza, statystyki... zawiodly. Ha ha , intuicja...
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Analizy są bo muszą być, taki to jest dział i często są pisane na szybko. Typy najlepiej się daje na wyczucie i tyle. Niekiedy świetnie rozpiszesz spotkanie, przeanalizujesz match upy, kto na kogo gra, H2H, atuty własnej hali, historyczne starcia a i tak jest ceglenie i dupa z tego wychodzi. Tak naprawdę to typy trzeba by podawać co ileś dni żeby to miało jakiś sens. Jak się gra codziennie to trudno jest pisać wyczerpujące analizy bo nie każdemu się chce, ma ochotę i chęci do tego. Jak ktoś piszę pierwszego posta i zwraca uwagę na analizy to nawet nie ma o czym gadać. Ja np NHL w ogóle nie oglądam, tylko przeglądam suche statystyki i czasami lepiej na tym wychodzę niż na NBA, którym się mocno interesuje ???? a typy same się nie dodadzą!

Wizards win kurs: 2,02 (Unibet) ⛔ (125:118)
Sytuacja wygląda następująco, Brooklyn zanotował teraz 3 zwycięstwa z rzędu, w tym dwa naprawdę trudne mecze z Philla (ich druga porażka u siebie!) oraz wygrana z Toronto po dogrywce. Tak sobie myślę, że aż tyle zwycięstw im nie potrzeba i pora coś przegrać. Kurs już spadł wcześniej na Wizards było 2,15 więc bardziej się opłacało. Nie ogarniam stylu ekipy gości i właściwie nie wiem o co oni grają. Typ coś jak na Utah albo Rockets rosyjska ruletka. Nie ma tutaj co za dużo analizować, mam po prostu nadzieję że goście zagrają tak jak w ostatnim meczu z Bostonem to powinni to wziąć.
Memphis -4,5 pkt kurs: 1,96 (Unibet) ⛔ (97:100)
Gospodarze grają z nieprzewidywalnymi Miami. Wraca do składu Whiteside i sam nie wiem cz to jest atut czy przekleństwo. Pod koszem się przyda, bo fizycznością to Memphis ich przewyższa. Kurs całkiem całkiem, a według mnie miśki są zdecydowanym faworytem tego starcia. Wade chory, zagra na pewnoe Johnson i Winslow. Trudno będzie Miami prowadzić grę bez rozgrywającego. Może być problem z pozycjami do rzutu. Mam nadzieję, że Memphis ich stłamszą i nie pozwolą rozwinąć skrzydeł.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 4,5 Zbiorki @ 2.2 Paddypower (konto przybralo ale szkoda ze typy dnia jednej zbiorki zabraklo)
Brook Lopez (MIL)
Zaczne od tego ze Khris Middleton w meczu z CLE jest OUT na 85% on ma srednio ostatnio po 7-8 zbiorek na mecz ale jego beneficjentem moze sie stac a nawet powinnien Brook Loopez ktory ma srednia 4,5 zbiorki na mecz i taka jest linia , grajac na centrze bedzie o jednego dobrego zbierajacego mniej On gra blisko 30 minut i jest wstanie 9 zbiorek , owszem ostatnio mial jedna w Toronto ale wiemy jak gra Toronto ,ma tez dwie , czy trzy ale to jest spowodowane tym ze w MIL jest kilku zbirajacych a teraz jeden odpada a drugi argument to taki ze CLE jest 23 pod wzgledem zbiorekek Mysle ze linia jest do przelamania i te 5 zbiorek zrobi minimum paddypower jest 2,2 z limitem do 500 funtow wiec spoko.
Update: Nie powinno byc oszczedzania jak bylo Turner-em (IND) MiL jutro nie gra meczu - widze tez ze Lopeza atakuja na pkt bo podniesli mu linie wiec mozliwe ze to dobry sygnal.
P.s Dwa typy jakie podalem jeden na NHL to jeszcze ale ten co podalem w Typach dnia na NBA , to sorrka za ten typ , znaczy typ jak typ mozna nie trafic lub trafic ale ta analiza to byla kompromitacja (sam jestem zly na siebie ze taka maniane odwalilem), tak jest jak sie daje na szybko i chyba na sile , wiecej sie to nie powtorzy. przepraszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
V.Oladipo over 18.5 pkt @ 1.83 betsson ⛔ 14 pkt straszne ceglenie z jumperów chyba miał 2/9
Oladipo wraca po kontuzji, ostatnio prawie 30 minut z Bucks i 12 pkt. Z Bucks guardzi mają ciężko więc nie dziwne, że na świeżo po krótkim rozbracie meczowym nie poszalał. Dziś czuje że będzie odwrotnie. Oglądałem Phile z Nets i to co grają bez Butlera w obronie to jest śmiech. Mega kłopoty na zasłonach i nie ma komu bronić obwodu, ani Redick ani McConnel tego po prostu nie potrafią. Butler oficjalnie out więc wchodzę w ten bet śmiało. Tutaj pole do popisu dla Bogdanovicia i Oladipo. Liczę jednak bardziej na Victora bo linia nie dużo wyższa. Przed tą 11 meczową przerwą seryjnie zdobywał ponad 20 pkt. Nie doczytalem sie by dzis mial jakis limit minut. Mecz powinien być wyrównany więc licze na przynajmniej pół godziny na parkiecie z jego strony.
S. Dinwiddie over 17.5 pkt @ 1.82 efortuna ✅ 27 pewniak
Spencer jest hot w ostatnich meczach 39, 25,17,17,18. Jest mega pewny siebie skoro mówi, że jak trafi dwie drójki to czuje sie jak Curry i już nic go nie powstrzyma. Dziś wychodzi w s5 co Crabbe ma stłuczenie i odpoczywa. Zapewne kilka minut więcej i razem z Russelem będa ciągnac ten wózek , bo z Wizz mogą spokojnie powalczyć.
Memphis @ 1.58 ⛔Miśki przeczłapały 3 kwarty mając pewność że dojadą rywali ostatniej odslonie, bo Miami nic specjalnego nie grało. A tu, dwie kontrowersyjne decyzje sedziow w koncowce i nara. Troche frajersko dostali w pape.

SAC-GSW under [email protected]
ako 2.15 unibet

MatBie już mnie uprzedził z typem na Memphis. W zupełności się z nim zgadzam. Dodam ,że oficjalnie Dragic out ,a ak to wygląda bez rozgrywającego widać było z Jazz, którzy gdyby nie wpuscili na 4 kwarte głebokiej rezerwy pojechaliby ich 50+ imo Whiteside to żadne wzmocnienie, robi sporo błędów, których nie zamasuke paroma dunkami.
Nie pamiętam kiedy GSW tracili powyżej 120 pkt jak niebylo dogrywek. Wiem,że Sacto gra mega szybko, ale bez przesady. Wrócił Green który daje troche obrony i dorzuca cegły w ataku więc nie szarżowałbym w jakąś grubą linie. Pewnie skończy sie na ok 220-230 pkt.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Spencer Dinwiddie over 18 kurs 1,83 betsson
Spencer wskakuje do pierwszej 5 pod nieobecność Crabbe. Jest w gazie po rekordowym swoim występie z Philą. Linia do zrobienia.
Bledsoe over 16,5 kurs 1,55 unibet
Spadają kursy na graczy Bucks pod nieobecność Malcolma i Khrisa trzeba coś wybrać z tego. Brook też dobrze wygląda over 12,5
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
mjaurvcein cos z NBA?
Frank Ntilikina over 20 pkt, rebs, as @ 5.00 1xbet ⛔
Na pierwszy rzut oka szalenstwo. Ale jak spojrzec blizej...
Mimo sporej niecheci ze strony mapeta Fizdale&#39;a, dzieki kontuzji Burke&#39;a, Frank wrocil do rotacji Knicks. W pierwszym meczu po serii DNP-CD zrobil na sumie 11 pkt, zbiorek i asyst w 15 minut. W drugim juz 19 w 20 minut a ostatnio 23 w 23 minuty. Francuz dobra gra chce chyba wzbudzic wieksze zainteresowanie swoja osoba na rynku, bo te 3 mecze po powrocie to byl zdecydowanie inny Ntilikina, glownie w ataku, gdzie trafial ponad 50% z gry i az 7/12 za 3.
Dzisiaj nie ma dalej Burke&#39;a a na dodatek wypadaja Trier i Dotson. Rotacja pozycji 1-3 waska i Fizdale musialby chyba strasznie nienawidzic Francuza zeby nie dac mu dzisiaj pograc grubo ponad 20 minut, co przy ofensywnej agresji jaka prezentuje ostatnio Frank daje spore value w tym kursie.

Dowcipnis z tego Fizdale&#39;a. Cala 1 minuta na parkiecie w 2 polowie. Pewnie na dniach jakis trade z Ntilikina sie pojawi, jak juz kluby moga wszystkimi handlowac od dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom