>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Grudzień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
B 144

bombaaa

Użytkownik
Przeglądam forum od x czasu , chciałbym coś dodać od siebie :
Brooklyn win 1.76 (bet365) 125:118

Wątpliwy występ Walla oraz Portera. Być może zagrają ale mogą nie być mocno eksploatowani , podoba mi się dwójka graczy Russell i wchodzący z ławki Dinwiddie , powinni to pociągnać. Wash w tym sezonie mnie nie przekonuje. Małe derby ze wskazaniem na gospodarzy. Jeżeli chodzi o statystyki w tamtym sezonie dwukrotnie górą byli gospodarze. GO NETS
Indiana Pacers win 2.30 (bet365) 101:113

Indiana wraz z powrotem Oladipo , konkretny team Oladipo, Turner , Bogdanovic zachecaja mnie do zagrania w ich stronę. Passa 5 wygranych in row nie powinna zostac przerwana dzisiejszej nocy. Philadelphia dostać powinna większe bęcki od nets, lecz coś tam porzucal pod koniec Schamet , bez Butlera , nie widzę tu szans dla Phil.

luźny typ
Sacramento Kings win 3.75 (bet365)
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Over 5,5 Asyst @ 1,62 Unibet
Bucks PG Eric Bledsoe
Ta linia i ten kurs to nie sa jakies value ale ma pewna wartosc.
Bledsoe ma średnio 5,8 asysty na mecz w tym sezonie i rozdał co najmniej piec asyst w każdym ze swoich trzech ostatnich meczy. Bucks są również w doskonałym miejscu, aby zdobyc punkty przeciwko Cavaliers, ktorzy w tym sezonie zajmuja ostatnie miejsce w obronie. Całkowicie zgrana drużyna Bucks, zdobywajaca 118 pkt na mecz jest dosc znaczaca przewaga aby nabic troche asyst.
Bucks powinien być w stanie nabic sporo punktów w tym meczu, co oczywiscie zwieksza mozliwości asyst Bledsoe, licze tez ze Middleton ktory ma zazwyczaj te trzy asysty na mecz to ta jedna lub dwie skapna dla Bledsoe. Wszedzie linie podniesli na 6,5 a w Unibecie widze 5,5.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Piękna ta uroczystość 30-lecia Muggsy&#39;ego Boguesa w Charlotte. Piękne wspomnienia z lat 1988-97. Niby najbardziej komercyjna liga świata, a tam jak nigdzie potrafi się doceniać wierność klubowym barwom. No i teraz rozumiem, dlaczego zależało im, żeby wcisnąć Knicksom aż 72 do przerwy ????
PS. Za to po przerwie... Wrócić z 21-punktowej momentami straty. Szacun dla NYK.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Myślę, że dzisiaj Utah spokojnie ogra Orlando. Próbuje z handi -5.
Utah rośnie, mimo czasami porażek to jednak Utah w górę, a Orlando w dół jeśli chodzi o gre.
No i chyba nie będzie olewania bo to jednak nba global games to zawsze trochę bardziej zależy by się pokazać.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Orlando Magic - Utah Jazz
Magic + 6 @ 1.95 William Hill ✅✅✅
Faworytem Jazz i nie ma co tu dyskutować. Ja jednak próbuję coś w stronę Magic.
Dlaczego?
Myślę, że kursy pozawyżane na Magic(3.20) i nawet jak nie wejdzie, będę zadowolony, że postąpiłem właściwie. Bo tu moim zdaniem właściwe postępowanie to gra coś w stronę stronę Orlando.
Mecz z cyklu NBA Global Games w Mexico City. Nie będę sprawdzał dokładnie ale kilka takich pojedynków widziałem. Parę lat temu przypomina mi się Indiana- Denver w Londynie, wygrał dog Denver, chyba w tamtym roku Oklahoma w Meksyku spotkała się z Netsami i znów dog z NY górą.
Tego typu mecz ma nieco inną otoczkę i atmosferę i wszystko się może zdażyć. Orlando ma lekką przewagę, gdyż wczoraj już mieli okazję poczuć halę w meczu z Bulls. Do tego wczoraj wygrali więc na pewno morale ok, a jeśli dziś wygrają znowu to fajnie wypromują się w Meksyku. Z tego co widzę to Orlando bez kontuzji więc nie wiem skąd takie mieszanie z błotem Magików (3.20). Z czystym sumieniem właśnie pobieram asekuracyjny handicap +6. @ 1.95. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Donovan Mitchell over 21,5 pkt i Utah win kurs: 2,75 (Etoto) ⛔ (89:96 Mitchell 24 pkt)
No cóż ja spróbuję coś takiego. Mecz za niedługo, więc trzeba się spieszyć. To jest zakład w Etoto Plus. Takie mecze Global Games różnie wyglądają. Tym razem ekipy spotykają się w Meksyku. Krótko mówiąc Utah to taka niewiadomo. Powinni przed meczami informować jak to tym razem będzie wyglądało. Ja to podbieram bo jak Utah ma wygrać to Mitchell ich pociągnie. Orlando łatwo nie odda i Vucevic na pewnoe im w tym dopomoże. Mecz mam nadzieję, że będzie w miarę wyrównany i Donovan dostanie sporo minut. Oby mu trója siedziała w tym Mexico City.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
R.Gobert over 26 pkt+reb @ 1.83 betsson
Już wcześniej zamierzałem się na Goberta, ale odpusciłem i przyglądałem sie temu jak to będzie wyglądało. Był szybki blowout z Miami i grał króciutko , ale mimo to liczby miał całkiem całkiem jak na 25 minut 10/11. W global games chetnie poszukam overów, Mitchella też pogram z chęcią za drobne. A wracając do Goberta z Vuceviciem mu idzie świetnie. W ostatnich dwóch spotkaniach wykrecił 21/17 i 19/19. Liczę na wyrównany ofensywny mecz i dobre staty Goberta
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Zach wypada więc ktoś będzie musiał te punkty zdobywać dla Byków
na over Justina (13pkt) płacą 1,83 w betsson tak więc pobieram.
Dokładam under 102,5 pkt Byki - będą mieli duże problemy ze zdobywaniem punktów dzisiaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik



Lebron over 28.5 punktów @ 1.83 forbet⛔
Za kilkanaście minut mecz, więc nie będę się rozpisywał. Lebron numer jeden w ofensywie Lakersów obok Kuzmy. Dzisiaj starcie w Charlotte czyli Lebron wpada do Jordana i z całą pewnością będzie chciał się pokazać. Lebron tradycyjnie świetna forma, statystycznie wypada bardzo dobrze przeciwko Hornets. Wypada przedłużyć passę, a kto ma zdobywać punkty jak nie Lebron w Los Angeles.​
 
B 15

buszujacy-w-koszu

Użytkownik
Hornets - Lakers
Hornets 2.05
bet365

Hornets mimo b2b nie powinni chyba miec tutaj problemu ze slabymi Lakers, nie wiem skad takie pospolite ruszenie na faworyzowanie Lakersow, Lebron a potem dlugo dlugo nic, zwlaszcza w obronie są strasznie zalosni, mysle ze jak zagraja dzisiaj na pelnej po wczorajszej dziwnej porazce z NYK, i dzisiaj spokojnie wygraja z LeBronami. Za bardzo nei widze tutaj argumentow bo Hornets graja bardzo szybką koszykowkę a wtedy Lakers w D nie ogarniaja tematu, zwlaszcza pan Kuzma, mysle ze sila ofensywna Szerszeni zrobi tutaj robote,

Memphis - Rockets
over 200.5 pkt
1.9

bet365
Troche niska linia, rozumiem ze Memphis b2b game, ale bez przesady, mecz po meczu sprzyja rozluznieniu w obronie i mysle ze przy takich okolicznosciach i ekipach ktore w tym sezonie potrafią swoje rzucic mimo niskiego pace ( obie ekipy topka najwolniejszych w lidze) mysle ze to blad buka i trzeba go wykorzystac.
Po wczorajszej dziwnej porażce , dzisiaj wygraja z Lebronsmi?
Czy Ty czlowieku siebie slyszysz???
I to jest argument? Aha. I dali dzis dupy, po wczorajszej dupowatej porażce z Lebronami.I to jest dwojeczka, którą wycofał sts, a którą mialem dawać... hahaha .Dalej. Nikt nie daje na Houston? Choc Memphis gra padake, a Houston pomeczylo sie u siebie z... dupowatymi Lakersami ? hahhaa...A ja mowie, ze Lakers to play offy a Charlotte niekoniecznie, a po przegranej z Houston, trzeba sie z okuć z Charlotte, ktore w dupowate sposob przegrywa z New York. Smieszy mnie taka ...Merytoryka? Z dupy.
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Brooklyn Nets - Atlanta Hawks
Hawks ML @3.75 1xbet ⛔
Coś mi się widzi, że dzisiaj będzie wywrotna na pysk u Nets bo za dobrze im to idzie. Oni tutaj obok Kozłów topka jeśli chodzi o ilośc oddawanych rzutów i mega dobra skuteczność w tych ostatnich meczach: vs Raptors 50% za 2 i 31 trójki, vs Knicks i Sixers mieli 50% trafionych trójek, z WW też całkiem nieźle 35%. Hawks przed tripem ograli Nuggets, a później te dwie porażki z Mavs i Bostonem czyli mieli dość ciężkich przeciwników teraz przed powrotem do domu ostatni mecz z Nets i te kursy jak dla mnie to za duże na Hawks, bez przesady żeby tutaj była taka różnica, Nets dobrze idą ale to dalej drużyna z cienką defensywą i jak rzut z dystansu im przestanie siedzieć na dobrym procencie to Hawks mogą tutaj powalczyć i ja to pobieram.

Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers
Sixers -4 HT @1.9 1xbet ✅
Występ Butlera dalej wątpliwy ale nawet bez niego Sixers powinni spokojnie rozbić Cavs, nie dość, że Love i Smith nie grają i brakuje strzelb z dystansu to ostatnio wypadł im jeszcze Thompson i teraz pod koszem ten zerowiec Nance Jr., został, a z takimi zawodnikami to dla Embiida jak gra z przedszkolakiem. Sixers mają tutaj lepszych zawodników na każdej pozycji i pasuje wygrywać takie łatwe mecze bez większych problemów żeby powalczyć o ten lepszy seed przed PO.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
Cleveland Cavaliers- Philadelphia 76-ers
Phila over 112.5 @ 1.91 William Hill ✅✅✅
Wiadomo jak wygląda gra Cavs i jak wyglądają mecze w Cleveland overowo. Phila do meczu przystępuje po dwóch wtopach na własnym parkiecie kolejno z Nets i z silną Indianą, więc mobilizacja będzie na wynik po ich stronie.
Dodatkowo obydwa teamy mają rachunek do wyrównania. Nie aż tak dawno temu spotkali się w Philadelphi i nieoczekiwanie górą Cavs. Na pewno zostało to zapamiętane.

Do listy kontuzjowanych nie dawno dołączył Thompson, a Cleveland ma nie tyle dziurę co wyrwę pod koszem.
W ostatnim meczu chociażby vs. Milwaukee wykorzystali to Giannis (44 pkty) i Brook Lopez (19pktów).
A wiadomo kto dziś będzie katem po stronie Phili.
Podsumowując Philadelpia ma trochę bodźców by dzisiaj zagrać mecz z animuszem i wbić trochę pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Indiana Pacers - New York Knicks
Victor Oladipo over 23.5 pts + reb @1.83 1xbet ✅ Bez problemów.
Już bodajże trzy mecze Dipo grupo po niżej średniej od powrotu i czas żeby w końcu rzucił przynajmniej te 20 punktów do tego średnio robi ponad 6 zbiórek więc linia tutaj nie jest wysoka. Hardaway to nie jest zawodnik tego kalibru w obronie żeby go tutaj zatrzymywać więc nie powinien mieć dzisiaj ciężkiego matchupu. Victor to jest jeden z tych zawodników co lubią zapierdzielać i ciężko harować żeby trzymać wynik więc czas żeby znowu pokazał swój niestrudzony skill.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 144

bombaaa

Użytkownik
Lakers -2.5 1.90 (bet365)
Lakers na fali , bardzo fajnie rozmontowali charlotte przy triple-double Lonzo Ball&#39;a. Dziś liczę na podtrzymanie tej passy. Za duże zawirowania w Washington by iść w ich kierunku.

Denver 1.76 (bet365)
Prawdopodobny brak Siakama i Lowry&#39;ego w Toronto to dość duże osłabienie , nie wspominająć o braku Valanciunasa. Easy Bet na Denver
Sacramento Kings 3.00 (bet365)

Dallas maksymalnie zawiodło z Suns , które są bądź co bądź latarnią ligi . Kings o mało nie wygrali z GSW. Go Kings!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Tutaj takie fajne propozycje ,co myślicie o tym? Co ma największe szanse powodzenia?
Bogdanovic powyżej 15,5 pkt
James powyżej 28,5 pkt
Doncic powyżej 17,5 pkt
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kawhi Leonard over 27,5 pkt kurs: 1,7 i ponad 7,5 zbiórki kurs: 1,7 (Unibet) ✅ ✅ (29/14)
Ibaka over 18,5 pkt kurs: 1,87 i ponad 8,5 zbiórki kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ ⛔ (14/7)

Dobra krótko i na temat. W Toronto nie gra Lowry, Siakam, Valenciounas i niepewny występ Freda. Kawhi i Ibaka to będą główne strzelby na ten mecz. W Denver nie gra się łatwo pomimo sporych absencji gospodarze. Na tej wysokości jakoś wszyscy tracą skuteczność. Ja jednak liczę na przełamanie tej hali. Toronto niedawno przegrało z Denver u siebie, więc teraz pora na rewanż. Leonard swoje powinien wrzucić. W pierwszym meczu miał 27 a większość była dostępna. Ibaka powinien również double double zrobić spokojnie. Myślę, że zbiórki są pewniejsze w jego przypadku. Tam nie będzie komu rzucać, więc Ci dwaj panowie powinni spokojnie dominować w drużynie Toronto. Jedyne czego można się obawiać to dobra defensywa w Denver, bo ostatnio każdego zatrzymują poniżej 100pkt a bez rozgrywającego w Toronto może być problem z kreowaniem akcji.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik

Kyle Kuzma powyżej 20.5 punktów @ 1.90 etoto⛔20 pkt

Dwóch zawodników stanowi fundament ofensywy Lakers w tym momencie - Lebron i Kuzma. Grając z Wizards można spodziewać się spotkania z większym naciskiem na ofensywę niż obronę. Waszyngton średnia punktów około 113 punktów na mecz, a pamiętajmy że Lakers również podkręcają tempo dość często. Obie drużyny nie spotkały się jeszcze w tym sezonie. Wielu stawia na Lakers po niedzielnym blowoucie na Hornets i po częsci można się z tym zgodzić. Ja jednak traktuje ten mecz jako zagadkę. Kuzma natomiast powinien pokazać się z dobrej strony. W takim spotkaniu nastawionym na atak poczuje się jak ryba w wodzie. Dodatkowo spodziewam się lepszego spotkania pod względem punktowym ze strony Wizards niż Charlotte, więc jest szansa że mecz nie zostanie rozstrzygnięty do połowy czwartej kwarty. Brak Portera też na pewno ułatwi sprawę w sprawie overa Kyle&#39;a Kuzmy.
Dallas ML @ 1.40 totolotek⛔
 
K 19

karolexmiami

Użytkownik
Indiana Pacers - New York Knicks
Victor Oladipo over 23.5 pts + reb @1.83 1xbet
Już bodajże trzy mecze Dipo grupo po niżej średniej od powrotu i czas żeby w końcu rzucił przynajmniej te 20 punktów do tego średnio robi ponad 6 zbiórek więc linia tutaj nie jest wysoka. Hardaway to nie jest zawodnik tego kalibru w obronie żeby go tutaj zatrzymywać więc nie powinien mieć dzisiaj ciężkiego matchupu. Victor to jest jeden z tych zawodników co lubią zapierdzielać i ciężko harować żeby trzymać wynik więc czas żeby znowu pokazał swój niestrudzony skill.
Jestem od dawna na tym forum i ciagle bezsensowne, mylące typy tu podajesz. Oladipo to zupełnie inny zawodnik po kontuzji. Boi się przyjąć ciężar gry na siebie i nie gra już na poincie, koledzy również rzadko go szukają także ciesz się jeżeli on wgl 10 pkt rzuci
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Jestem od dawna na tym forum i ciagle bezsensowne, mylące typy tu podajesz. Oladipo to zupełnie inny zawodnik po kontuzji. Boi się przyjąć ciężar gry na siebie i nie gra już na poincie, koledzy również rzadko go szukają także ciesz się jeżeli on wgl 10 pkt rzuci
&quot; Jestem od dawna na tym forum&quot; - użytkownik dołączył wrzesień 2018 :cwl: tak off top musiałem napisać, do usuniecia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom