>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Kwiecień 2013

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP


W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w kwietniu.
Nie podajemy &quot;suchych typów&quot; bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Jeśli podajemy typ na zdarzenie poboczne, to koniecznie podawajcie nazwę bukmachera skąd go pobraliście.
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Kevin Garnett (ankle) is not expected to play in Monday&#39;s game against the Wolves.
Updating a previous report, Doc Rivers said that he will &quot;probably&quot; rest Paul Pierce (ankle) for Monday&#39;s game vs. the Wolves.
Wczoraj obyło się bez niespodzianki i gracze NYK spokojnie poradzili sobie z Celtami. Kolejny świetny występ pod nieobecność Garnetta zaliczył Jeff Green ale i to nie wystarczyło aby powalczyć z Knicks. Imo podobnie będzie dzisiaj a jeśli w/w informacje się potwierdzą to nie widzę za bardzo zwycięstwa Celtów w Minnesocie. Boston chyba po raz pierwszy w tym sezonie może zagrać bez The Big Three. Nie wiem jak, w takim wypadku, mogą być faworytem tego meczu. Na pewno kursy jeszcze polecą do wieczora. Nie wiadomo czy zagra Pekovic ale sądzę, że i bez niego Wilki mogą dać radę. Na pewno więcej piłek pójdzie do Derricka Williamsa. Brak centra Wolves może być prędzej widoczny na deskach ale Boston też w zbiórkach nie błyszczy - każde z ostatnich 5 spotkań (w których nota bene byli bez Kevina) przegrali na deskach. A zbiórki to klucz do pokonania ekipy Adelmana - tak wygrało z nimi np. Chicago. Dzisiaj przewaga parkietu powinna o sobie dać znać. Poza tym Wilki dobrze odbijają sobie porażki we wcześniejszych meczach:
Timberwolves are 4-0 ATS in their last 4 games following a ATS loss.
Timberwolves are 7-0 ATS in their last 7 games following a S.U. loss.
Ja łapię kurs na gospodarzy póki jeszcze jest warty gry ;)
Wolves @ 2,04 Marathon

Jest też absolutny pewniak z tego meczu w Milenium. Linia 15.5 na Jeffa Greena ? Uważam że spokojnie do gry. Takie 9/10. Jeff będzie dzisiaj liderem Celtów, powinien zagrać długo i oddać mnóstwo rzutów. W innych bukach linia podchodzi pod 20 pkt. Nie wiem czy aż tyle wyrobi ale 16 pkt to z zamkniętymi oczami zrobi. Bardzo polecam.
Jeff Green over 15.5 @ 1,85 Milenium hahaha ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Witam wszystkich w kwietniu. Końcówka marca w końcu na ✅ i liczę na przedłużenie serii w marcu. Wszystkim typujących życzę samych ✅, tym bardziej, ze PO tuż tuż...

Zaczynam dziś od

Ersan Ilyasova over 15,5 za 1,85 w milenium. ✅

Dziwna ta linia, czyżby prezent świąteczny ?. Niby w sezonie 13ppg, niby przeciw Bobcats ledwie 12,5, ale ostatnie 10 meczy w wykonaniu Ersana to.. 21,1 ppg. Ostatni mecz to 29 punktów z OCT, a wiadomo, że pod koszem Oklahomy to stoją ciekawsi gracze niż Biyombo. Idę w kierunku overka i szczerze mocno na to liczę.
Powodzenia !

Pod wieczór jeszcze z dwa typy dorzucę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kilka ciekawych propozycji w Milenium.

Green over 15.5 (1.85) Milenium ⛔ miał być prezent a tymczasem gość nawet nie podejmował akcji rzutowych, absurd

Nie ma Pierce&#39;a i Garnetta, u innych buków linia na to wynosi 19.5 tutaj jedynie 15. Ostatnie trzy spotkania to 21, 27 i 27 punktów a przecież w nich grał Pierce, dziś go nie ma i linia to jedynie 15.5? :grin: Miodzio.

J. Smith over 18.5 (1.85) Milenium ⛔

Występ Horforda jest niepewny, ale nie sądzę aby wrócił akurat dziś bo rywal wymagający nie jest i nie ma sensu go chyba forsować. Jak nie ma Dominikańczyka to wszystko w tej drużynie bierze na siebie Josh, ostanie dwa mecze to 18 i 21 punktów Smitha, ale w jedynym oddał 14 rzutów i 9 razy stawał na lini rzutów wolnych a w drugim oddał aż 23 rzuty. Dziś mecz z bardzo overowymi Cavs, którzy za bardzo obrońcy na Smitha to nie mają. W Marathonie linia 20.5.

Irving over 22.5 (1.85) Milenium ▶

Irving wrócił, ale ciągle nie ma Waitersa, jak to się skończyło? skończyło sie tym, że Kyrie rzucił wczoraj 31 punktów przy jedynie 29 minutach gry! to praktycznie oznacza, że w co drugiej akcji oddawał jakiś rzut :grin: . Dziś powinno być podobnie, linia jest mała.

Duncan under 18.5 (1.85) Milenium ▶

SAS gra b2b, to tak naprawdę główny argument aby zagrać dziś na under Tima. Duncan dostaje małe minuty kiedy Spurs grają dzień po dniu, swoje lata już ma i nie ma sensu go przemęczać w sezonie zasadniczym, bo PO już za chwilę. No i jakby tego było mało San Antonio gra dziś z Miśkami którzy strefę podkoszową mają mega mocną, Randolph i Gasol powinni się zaopiekować Duncanem.

Parsons over 15.5 (1.85) Milenium ▶

Być może znów nie zobaczymy dziś Hardena, jeśli go zabraknie to over Parsonsa jest praktycznie pewny. Rakiety grają z ciapciakami z Orlando przetrzebionymi przez kontuzje i z katastrofalną obroną, jak nie nabiją im ze 115 punktów to będzie to dziwne.

Henderson over 18.5 (1.85) Milenium

Tytaj nie ma sensu po raz kolejny pisać tego samego, buki dalej zamierzają dawać prezentowe linie na tego zawodnika to ich strata :]
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Indiana Pacers
Typ:
- Clippers@1,50


Wracając samolotem z Texasu, aż zakrztusiłem się kawiorem, gdy zobaczyłem, jaki prezent wystawili oddsmakerzy na nocną ofertę NBA. Wygrana Clippers jest lokatą, co oczywiście oznacza, że stawkuję ją całym swoim okazałym bankrollem.
Mecz popularnych &quot;Scyzoryków&quot; z &quot;Tempakami&quot; z Indiany (od angielskiego słowa Pace, czyli tempo) ma za mocnych faworytów tych pierwszych. Zespół Vina del Nigro pewnym krokiem zmierza po tytuł NBA, nic w tym dziwnego. Pozostałe zespoły z konferencji wciąż goją rany po stratach, jakich doznały w ostatnich latach. Odejście O&#39;Neala z Lakers, Davida &quot;kaprala&quot; Robinsona z San Anotnio czy wreszcie Stoudemire&#39;a z Phoenix sprawiło, że konkurencja w tej konferencji znacznie się osłabiła. Popularne &quot;Flop City&quot; z bilansem 49-25 zalicza historyczny sezon, ostatnio jednak przytrafiły się 2 porażki. Najpierw pechowa przegrana ze wspomnianymi &quot;Ostrygami&quot; z San Antonio, następnie porażka z Houston Rockets. Podejrzewam jednak, że było to spowodowane faktem, iż Clippers, którzy jak wiadomo walczą o prym w Los Angeles, po prostu puścili spotkanie zawodnikom Houston, by ci nie oddali miejsca na korzyść &quot;Jezioraków&quot;. Dziś jednak o podobnych występkach nie może być mowy. Clippers przed własną publicznością (choć może jest to też publika Lakers) miażdżą większość napotkanych rywali, i to dosłownie. Ostatnio doszło bowiem do tragedii, kiedy to DeAndre Jordan wbił w parkiet Brandona Nighta, zabijając go na miejscu. Niemniej jednak efektowna paczka została zaliczona a Clippers dopisali wtedy jedno z wielu zwycięstw na własnych śmieciach.
Pacers to drużyna własnego parkietu i ich wygrana w odległym Los Angeles byłaby szokiem, zwłaszcza, po tak długiej i męczącej podróży. Zespół na pewno przeżywa traumę, po tym jak okazało się, że w dalszej części sezonu nie pomoże im Danny Granger, najlepszy koszykarz drużyny. Pacers póki co jeszcze się trzymają, wygrywając kolejne mecze, jednak ich zjazd w ligowej tabeli jest nieunikniony. Ostatnią dobrą passę goście zawdzięczają łatwemu kalendarzowi, można powiedzieć także, że limit wygranych wyjazdowych w tym sezonie już wyczerpali. Mając w składzie tak nieobliczalnych zawodników jak Lance Stephenson, czy Tyler Hansbrough, czyli Pscyho-T (ksywka mówi sama za siebie) zespół ten nie może być odbierany jako realne zagrożenie dla idealnie ułożonych Clippers, gdzie dyrygentem jest sam Chris Paul, określany przez niektórych jako mieszanka Michaela Jordana, Magica Johnsona i Jameera Nelsona, czyli zawodnik kompletny niczym wytrawne wino. Krążą także słuchy, że Pacers mogą puścić gospodarzom spotkanie. Ich sytuacja w konferencji wschodniej jest stabilna, natomiast ogólnie wiadomym jest, że pieniądze coraz bogatszych Clippers przydałyby się w skromnej kasie &quot;Tempaków&quot;. Niemniej jednak nawet w normalnej sportowej rywalizacji los gości jest przesądzony. Do usłyszenia po wygranej Clippers, tymczasem udaje się na popołudniowego golfa, elo!

PS: analiza jak i typ jest małym primaaprilisowym żartem, mam nadzieję, że nikt się burzyć nie będzie ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 17

daniellah

Użytkownik
W sumie to sam myślałem nad obstawieniem Cllipersów, ale później nie będę miał przyjemności z oglądania znając wynik. Jeśli potwierdzi się nieobecność Gerelda Greena z Indiany, to można stawiać. Albo może jakiś over na Gryffina jak dadzą coś kolo 17,5 to łyknę. Narazie czekam na linie
fajny meczyk byl, ale LAC wtopili
Sam postawie na Toronto - Detroit. Raptorsi to fajna drużyna , 3 mecze u siebie przegrali, teraz czas na rehabilitację. A przeciwnik wymarzony bo cienkie jak barszcz Detroit. Dodatkowo wątpliwy jest wytęp w Pistonsach Byuma i jakiegoś drugiego typa. to już wogóle tragedia. Czekam na kurs ale myślę że będzie kolo 1,45. To to lokata ???? Ciekawostką będzie powrót Calderona do Kanady gdzie spędził wiele lat. Kibice na pewno dobrze go przyjmą , a on sie odwdzięczy i odpuści mecz żeby Raptorsi wygrali ;)
Toronto - Detroit 1 1,4 bet365 ⛔
No i jeszcze Toronto grało w Detriot 30 marca, to pogrom był na korzyść Raptorsów.
ale lipa
 
N 196

nicks

Użytkownik
La clippers nie jest żadna super zorganizowana drużyna.jak grają z leszczem dopiero w tedy są wstanie narzucić swój styl gry.Oni aktualnie nie potrafią dwóch pojedynków wygrać po kolei
Nie są wogóle zorganizowani itp a ich generał Cp3 jak ma słabszy dzień ta są w dup...
Czy Indiana zachowa się dziś jak &quot;wiesniaki &quot; nie sądzę i będzie walka
To żadna lokata. Nie widzę żadnych argumentow w żadna stronę.mecz tkzw 50/50
Nie zachęcaj ludzi do czegoś takiego iż to bankier
Ps odnośnie postu wyżej. Gerard Green Indianie wogóle nie jest potrzebny chyba że do grzania Ławy
On gra tylko że słabszymi. A prawdopodobnie Mat Barnes nie zagra w Clippers a to jest ważne osłabienie
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Co do Duncana za rotowtorld

Tim Duncan hinted that he&#39;d have to fight off Gregg Popovich in order to play on Monday against the Grizzlies.

Oznacza to, że jeżeli coach się nie da jednak przekonać by Timi zagrał, to dziś nie zagra, a jego punkty powinni przejąć Parker oraz Leonard. Jeżeli są gdzieś konkretne linie na ww. to warto się zastanowić...

but Tony Parker and Kawhi Leonard would be asked to carry the load.

Co do Paula Pierce, to w sumie niewiadomo ( wg. rotoworld ) czy jednak nie dostanie kilku minut dziś z Wolves
 
N 196

nicks

Użytkownik
Minesota win 1.95 vs Boston
Efortuna
Tu widzę lokatę i wygraną dość pewnie Minesota nad Bostonem .Wolvs traktują poważnie pojedynki i swoich kibiców.Boston gra mecz po meczu.nie zagra dziś Pirce a na Garneta tak bardzo nie liczę że da tak duże wsparcie .To Minesota narzuci wysokie tempo i zajezdzi dziś Boston.To jest dla mnie oczywiste pomimo Pekovic z Wolvs pod znakiem ?
Polecam także minesote także z -linią -4.5 pkt co oferuje willam hill
Pozdr
Ps odnośnie meczu Memphis Sas polecam grę na win Memphis także swobodny
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 10

hutnik14

Użytkownik
Radzę grać jak najszybciej Miśki. San Antonio zagra dziś bez Tima Duncana, Kawhi Leonarda, oraz wcześniej kontuzjowanego Manu Ginobliego. Podobna zagrywka była po meczu z Oklahomą, gdzie w kolejnym spotkaniu liderzy Spurs nie grali, tak jest i tym razem. Wtedy skończyło się to pogromem. Dziś jednak gra Parker.
Memphis -5.5 1.91

I mój typ poboczny, to zakład na over punktowy rozgrywającego Ostróg. Powód wymieniony wyżej. Myślę, że powinien zdobyć ponad 20 punktów.
Parker Over 20 Points 1.85

Drugi typ to under w meczu Houston. Typ grany z dwóch powodów. Absencje – w ekipie gospodarzy NAJPRAWDOPODOBNIEJ nie zagrają James Harden oraz Chandler Parsons. W ekipie Orlando nie zobaczymy Glena Davisa oraz Arrona Afflalo , którzy wypadki do końca sezonu. Oprócz nich nie zagrają również Jameer Nelson, który doznał kontuzji w piątek, oraz Hedo Turkoglu. Drugi powód, to ostatnie mecze Houston, którzy w ostatnich 8-u spotkaniach, tylko raz pokryli dzisiejszą linię. Linia była kilka godzin temu wyższa, ale myślę że ta jest jeszcze do grania.
202.5 Under 1.91
Wszystko w Tobet!
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
w Milenium jest caly czas zaklad na Pierca ov 19,5, jakby wyszedl dzisiaj w meczu to nie ma szans na przekroczenie tej linii tak wiec warto cos postawic na undera, najwyzej bedzie zwrot.
 
sajmon2010 7

sajmon2010

Użytkownik
w Milenium jest caly czas zaklad na Pierca ov 19,5, jakby wyszedl dzisiaj w meczu to nie ma szans na przekroczenie tej linii tak wiec warto cos postawic na undera, najwyzej bedzie zwrot.
W Tobet under Paul Pierce 20,5 @1,95 jest. Warty jest ten under gry, wczoraj rzucił 24 wiec co jest nie tak że under teraz? :razz:
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Napisał: DawidBarca -&gt;

Duncan under 18.5 (1.85) Milenium

SAS gra b2b, to tak naprawdę główny argument aby zagrać dziś na under Tima. Duncan dostaje małe minuty kiedy Spurs grają dzień po dniu, swoje lata już ma i nie ma sensu go przemęczać w sezonie zasadniczym, bo PO już za chwilę. No i jakby tego było mało San Antonio gra dziś z Miśkami którzy strefę podkoszową mają mega mocną, Randolph i Gasol powinni się zaopiekować Duncanem.
Typu nie neguję, ale chyba wyssałeś z palca pogrubione zdanie. Duncan w meczach b2b w tym sezonie: 9 spotkań, średnio nieco ponad 30 minut gry, minimalnie dłużej, niż w meczach z jednym dniem odpoczynku, które stanowią większość sezonu (29,7), do tego trafia średnio w takich meczach 17,7 pkt przy 17,2 dla jednego dnia odpoczynku. Duncan rzeczywiście najlepiej gra powyżej 1 dnia przerwy, jednak nie przesadzajmy, że w b2b jest jakoś szczególnie oszczędzany. Tak więc trzymajmy się faktów. Argument z mocnymi podkoszowymi Grizzlies prędzej tu pasuje, choć warto pamiętać, że na 3 mecze z Grizzlies w tym sezonie Duncan zrobił 2 overy.
e: Duncan out dziś, więc nie ma o czym mówić ;-) 9 meczów nie 6, ale w sumie racja, że większość minut nabił w pierwszej części sezonu.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Typu nie neguję, ale chyba wyssałeś z palca pogrubione zdanie. Duncan w meczach b2b w tym sezonie: 9 spotkań, średnio nieco ponad 30 minut gry, minimalnie dłużej, niż w meczach z jednym dniem odpoczynku, które stanowią większość sezonu (29,7), do tego trafia średnio w takich meczach 17,7 pkt przy 17,2 dla jednego dnia odpoczynku. Duncan rzeczywiście najlepiej gra powyżej 1 dnia przerwy, jednak nie przesadzajmy, że w b2b jest jakoś szczególnie oszczędzany. Tak więc trzymajmy się faktów. Argument z mocnymi podkoszowymi Grizzlies prędzej tu pasuje, choć warto pamiętać, że na 3 mecze z Grizzlies w tym sezonie Duncan zrobił 2 overy.

Racja, przesadziłem z tymi małymi minutami. Aczkolwiek w meczach dzień po dniu Popovich bardzo często w ogóle nie wystawia Duncana (chociażby ostatnio nie grał z Wolves b2b), więc o czymś to jednak świadczy. Bardziej o to mi chodziło .

Co do średniej pkt to nie żartujmy, że w tym kontekście warto to przytoczyć. Duncan grał w tym sezonie b2b całe 9 razy i tak naprawdę wyciąganie średniej z tak małej ilości spotkań jest bez sensu, bo np. taki jeden mecz z Nuggets który mu się udał i zdobył tam 31 punktów zatarł kilka jego bardzo słabych meczów b2b.

Z resztą nawet dzisiaj wątpliwie jest czy zagra, najprawdopodobniej znów Pop go oszczędzi o czym pisał już Cibeles.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bej 178

bej

Użytkownik
pora rzucić paroma peffkami z rękawa ;)

Generalnie wcześniej skupiałem się na jednym typie i dosyć obszernie starałem się go opisać. Dziś betów będzie kilka a uzasadnienie w kilku zdaniach - nie oznacza to jednak, że zostały one gorzej przeanalizowane ;)

Na pierwszy ogień idzie

Ilość punktów + asyst
Brandon Jennings poniżej 24 ⛔ 25 ????
1.85@ Betsafe

Szopka z Brandonem w roli głównej trwa w najlepsze. Nie mam pojęcia co mu w głowie siedzi ale takie zachowanie nie przystoi, zupełny brak profesjonalizmu. A o czym mówię? Tutaj możecie przeczytać
Rozumiem, że może mu się nie podobać w Bucks ale ... zresztą, nie będę tu się rozpisywał (w końcu miałem omówić typy w kilku zdaniach ;) ) Brandon olewka ostatnio totalna, nie będę przytaczał jaki ma % rzutów ostatnio ale to jest coś około 30. Dziś może być podobnie pomimo tego, że match-up ma z Walkerem. Dodatkowo Ilyasova jest hot ostatnio, co przy słabym frontcourcie Bobków może poskutkować tym, że to on będzie dziś liderem w swojej drużynie jeśli chodzi o zdobywanie punktów.


Monta Ellis (Milwaukee Bucks) Points over 20.5 ⛔ 19pkt ????
1.85@ Tobet

Jeżeli Ellis to tylko trzeba w over uderzać. Obrona bobków wiadomo jak wygląda, a raczej nie wygląda wcale ;) Match-up z Hendersonem więc jest dobrze. Monta lubi wykręcać wysokie cyferki, a ostatnio troszeczkę słabiej to wyglądało. Rzutów oddaje zawsze dużo więc dziś pora na przełamanie bo rywal do tego idealny. Henderson w obronie ponad 1PPP co jest jednym z najgorszych wyników w lidze. Powinno być dobrze ;) Imo dziś głownymi strzelbami Bucks będą Ellis i Ilyasova. Na tego drugiego niestety żadnej linii nie widziałem.


Jeremy Lin powyżej 13.5 ✅ 19
1.85@Betsafe

Prosta sprawa, jeżeli będą Harden i Parson out to over trzeba pograć. Lin to trzecia strzelba Houston, a pod nieobecność ww graczy powinien wziąć ciężar gry na siebie. W Orlando szpital i nie będzie dzisiaj Nelsona. Match-up z Udrihem wygląda b.dobrze. Ba, nawet lepiej niż Ellisa z Hendersonem ;) Pora na Linsanity!


Paul Millsap (Utah Jazz) Points Over 15 ✅ 16
1.85@ Tobet

Po raz kolejny na Paula, po raz kolejny z tego samego powodu - absencji Aldridgea, który nie poleciał z drużyną do Utah. Hickson będzie osamotniony w walce z Big Alem i Millsapem. Na Jeffersona linia 20 więc wybieram tą niższą i biorę Paula.


dzisiaj słabiej bo 2/4 ale jak widać bardzo niewiele zabrakło żeby wszystko weszło. Najważniejsze, że Lin dał radę :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 3

rafciu166

Użytkownik
Skad wiadomo ze Parsons nie bedzie grał?? Bo over na niego 15.5 wyglada bardzo atrakcyjnie biorac pod uwage absencje Hardena ???? . I mam pytanie jeszcze czy cos wiadomo o Horfordzie zagra czy nie?
 
bej 178

bej

Użytkownik
Skad wiadomo ze Parsons nie bedzie grał?? Bo over na niego 15.5 wyglada bardzo atrakcyjnie biorac pod uwage absencje Hardena ???? . I mam pytanie jeszcze czy cos wiadomo o Horfordzie zagra czy nie?
nie wiadomo ;) napisałem, że jeżeli Harden i Parsons out to wtedy warto uderzyć na Lina ;)
I would say James probably won’t play and Chandler, we’ll see how he feels this afternoon,
o Horfordzie nic mi nie wiadomo
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Nieporozumienie z tym Jeffem Greenem, ładnie otworzył kwiecień :-| Dobrze ze Minnesota i Memphis ogarnęło ????
Mam nadzieję, że nie będzie takiej samej wpadki z overem Dirka bo taki typ rzucił mi się w oczy z dzisiejszych spotkań. Nowitzki ewidentnie ciągnie grę Dallas, oddając w każdym z trzech ostatnich spotkań po około 20 rzutów. Dzisiaj nie powinno być inaczej bo matchup szykuje się dla Dirka genialny. Gasol wyraźnie nie daje rady w defensywie, podobnie jak sami Lakers są beznadziejni w bronieniu w pomalowanym. W spotkaniu z Bucks Ilyasova na lekko zrobił over rzucając 20 pkt, w Sacramento Thompson również nie miał problemów z rzuceniem overa a grał tylko 24 minuty. Warto przytoczyć to co pisał portal gwiazdybasketu po meczu Bucks - Lakers:
Pau Gasol rusza się wolniej niż metabolizm Ryszarda Kalisza, na pick and rollu nie próbując nawet stawać na drodze mniejszym rywalom. Nie wróży to niczego dobrego jeśli jesteś fanem Lakers. Pole trzech sekund jest otwarte dla każdego gracza Milwaukee.
oraz drugi cytat:
Nie mogę patrzeć na Gasola, jest całkowicie pozbawiony charakteru, miękki w ruchach, stojący na prostych nogach przez cały czas, zagubiony, pogodzony z rzeczywistością. Nie oceniam faceta, nie wiem jak to jest zarabiać 18 milionów dolarów za sezon i równocześnie prosić by koledzy podawali ci piłkę.
Dlatego sam gram i polecam over Dirka. Dla Mavs jest to bardzo ważny mecz, jeśli wygrają to zachowają szanse na awans do PO dlatego Dirk będzie się dziś dwoił i troił. Rick Carlisle wie gdzie leży pięta achillesowa Lakers i będzie chciał to wykorzystać, spodziewam się sporo akcji drive ze strony Niemca i wielu rzutów wolnych. Linia w Milenium jest niższa niż u innych buków więc warto skorzystać.
Nowitzki over 20.5 @ 1,85 Milenium

wtf :?:
 
ajax123 7

ajax123

Użytkownik
Dziś tylko 3 mecze, gdzie cholernie ciężko będzie wytypować zwycięzce:
Washington-Chicago
Nie wiadomo jak interpretować ostatnie mecze obu drużyn.. Chicago oddało wygrany mecz w dallas, ale to można zrozumieć, bo Mavs mają nóż na gardle i takie cuda zdarzały się też przed laty. Niestety męczarnie z detroit nie przekonywują przed meczem z rozpędzonymi wizzardsami..Z kolei ci drudzy dali d*** w orlando, ale z kolei roznieśli toronto, KTÓRE to z kolei przegrało z Detroit u siebie...TOUGH GAME
jednak bliżej do zwycięstwa bullsom (ze względu na możliwe absencje u Magików)
Miami-NYK
Nyk w gazie, ALE miami też... Ci drudzy wygrali NA WYJEŹDZIE ze spurs bez 3 podstawowych zawodników..Niby 3 Bosha to fart, ale prawdą jest że z pełnym składem Spursów grali jakby absencja Lebrona,D-Wade&#39;a,Chalmersa nie stanowiła dla nich żadnego problemu.. Wynik meczu zależeć będzie od tego czy w Miami wrócą do gry starterzy..Póki co jakiś dodatkowy handi w strone NYK można by pograć (albo overek)

LA-Dallas
Mecz loteria. Wiadomo o co grają.. Jeśli wygrają lakersi to dallas żegna się z PO, jeżeli wygra dallas to wyścih będzie trwał dalej.. Ekipa Dirka kolejny raz ma nóż na gardle i jestem ciekaw co pokażą. Nie chce używać określenia, którego sam nie cierpie (MUST WIN) ale coś takiego na pewno chodzi po głowie podopiecznym Carlise&#39;a..Wynik jaki można przewidzieć to jedynie close game i kosz za kosz i under bo tu będą się spinać w obronie i to mocno..
 
M 14

macilius

Użytkownik
Bizon nie popisales sie (a spisałes całą karte paieru ???? ), stawki były ustawione tak by grac handi w stone Indiany, trzeba podziekowac Nicksowi ???? W koncu to forum ma słuzyc innym, po to podaJEMY TYPY I OSTRZEGAMY a nie wprowadzaniu w błąd. Indiana nie pierwszy raz gromi,-patrz. Dallas na wyjedzie i handi wydawało sie oczywiste, tudziez wygrana ????
Waszyngton- skłaniam sie ku nim, ich hala, chicago kolejny mecz z rzedu, potrafia zaskoczyc,mecz 60-40 dla WASZYNGTON
New York -graja ostatnio na gazie ,są na fali, są w stanie zrobic niespodzianke na Miami, typ handi mysle ze bardzo realny,a nawet win, liczę też na zmęczenie Miami,słabszy mecz, w końcu mają za soba małe tournee - grają chyba tez niepełnym składem? Wygrali z San Antonio,ale tamci grali tez bez błysku kolejny mecz. Jak uważacie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom