>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2013

Status
Zamknięty.
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Russell Westbrook poniżej 23 @ 1.85 Betsson ⛔
Russell ostatnio nie kręcił wyników powyżej tej linii. Dopiero wczoraj osiągnął over rzucając 27 pkt ze Spurs. Dziś lepsza obrona przed OKC i sądzę, że nie przekroczy 23 oczek. W grudniowym pojedynku i to we własnej hali Westbrook rzucił 21 pkt, a prym wiódł głównie Durant. Dziś widzę podobny scenariusz.
S. Curry powyżej 24 @ 1.85 Betsson ⛔
Stefan przeplata wyniki wysokie z niskimi. Dziś przypada na ten wyższy. Zapowiada się overowy wynik bo Suns mimo bardzo słabej postawy czasami potrafią się przeciwstawić i tym samym nie ma za szybkiego odjazdu. W takim wypadku liczę na Curry&#39;ego przy troszeczkę słabszej postawie Lee.
 
jojek 4

jojek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Indiana Pacers - Oklahoma City Thunder
Typ: Indiana (-3 pkt) h
Kurs:1,91
Bukmacher: Bwin
OKC b2b po wygranym meczu ze spurs .Ogólnie to że są b2b nie mialo by jakiegoś większego znaczenia ponieważ gracze NBA są bardzo dobrze przygotowani fizycznie , ale w tym prypadku jest trochę inaczej , bo żeby wygrać z Pacers na ich parkiecie trzeba na pewno rzetelnie popracować i napocić się w defensywie.Nie chodzi mi tu o zły defense OKC ale o to jaką taktyke przyjmą na dzisiejszy mecz bo jednak po wczorajszym meczu graczą z Oklahomy w nogach coś tam napewno zostało.W perspektywie jutrzejszego meczu OKC z Knicks (umówmy się bardziej prestiżowego) nie spodziewam się z ich strony agresywnej i zaciekłej gry w obronie ponieważ taka gra strasnie męczy.Inaczej jest kiedy latasz sobie z pilką niż kiedy musisz za nia biegać. Dlatego spodziewam sie raczej szybkiej i otwartej gry z nastawieniem overowym dryżyny OkC czyli tak jak to mają w zwyczaju grać na codzień. A tak grając będzię cięzko wygrać z Indianą bo Pacers są wypoczęci mają bardzo mocną obronę oraz bardzo dobrze grają z kontry.
Lider OKC Kevin Durant dzisiaj za przeciwnika ma Paula Georga który napewno bedzię chciał powiedzieć po meczu w szatni swoim kolegom że Durant to wcale taki dobry nie jest.Po za tym George to bardzo dobry obrońca. Drugi z liderów OKC Rusell Westbrook w mojej opini będzie miał cięzko z wjazdami pod kosz co ma w zwyczaju robić. W ogole w tym meczu spodziewam się okazałej zdobyczy punktowej tego zawodnika na niskim % ponieważ może sie próbować przełamać po serii nieudanych rzutów.
OKC napewno w tym meczu bedzię chciała wygrać w sumie jak każda drużuna ktora ma ambicje i wysoko stawia sobie poprzecke oraz cele .Na korzyć wygranej Indiany Pacers przemawia włany parkiet i styl gry .OKC w końcówce mogą troche opaść więc INDIANA (-3) h
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Koncowka sezonu widze, ze sie zaczyna robic cholernie underowa. Poza kilkoma zawodnikami typu Melo, Durant czy Hibbert spokojnie innych mozna uderzac w undery. Nikt juz nie bedzie sie forsowal, wszyscy graja bardzo zespolowo.
Idac typ tropem ode mnie na dzisiaj M. Ellis under 19,[email protected] Milenium ⛔
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Wczoraj katastrofa, dawno nie miałem takiej nocy z NBA ( 1 / 5 ).
Próbujemy się odkuć, ale delikatnie bo oferta taka sobie, a i rzeczywiście im bliżej PO, tym będzie trudniej.

Nets - Bobcats under 200,5 za 1,61 w bet 365 ⛔ 201......

Ten under powinni głównie załatwić Bobcats. Ich strzelcy, tzn. Kemba i Henderson ostatnio częściej under niż over, co się przekłada na cyferki drużyny ( 79 , 88 ) i liczę, że dziś też 90 nie przekroczą. Nets stać spokojnie na 110, ale w mojej ocenie będzie blowout i rezerwy na parkiecie, co spowoduje dziś wynik w granicy 180-190 punktów. W tym sezonie grali dwukrotnie i tablica zamykała się cyferkami 178 i 177. Zapas 20 punktów, solidny kurs - ja wchodzę. Dla odważnieszych można linię nawet pomniejszyć.

H2H - Pekovic - Monroe ( h +1,5 ) za 1,80 w milenium ✅

Wilki zabrały mi wczoraj naprawdę sporo kasy, więc dziś czas na rewanż. Biorę na tapetę Pekovica, bo jest w ostrym gazie. Oglądałem wczorajszy mecz i gdyby taki Barea rozumiał, to co pojął już Rubio, że trzeba maksymalnie grać do olbrzyma, to wczoraj roznieśliby te Toronto z 15 punktami. Niestety, gdy znikał z parkietu Rubio, znikała przewaga wilków, a wkoncówce Gay załatwił sprawę. Nie sądzę , zeby się wiele dziś zmieniło, ale na te 20-25 punktów centa miejscowych liczę. Monroe ostatnio pod nieobecność Maxiella gra dużo i fajnie punktuje, ale dziś sądzę, że na Nikoli złapie trochę fauli i ograniczy to jego pobyt na boisku. Do tego w Detroit w pierwszym meczu było 20-11 dla Nikoli. Będzie pewnie gdzieś na styk, ale liczę na olbrzyma Wilków.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Hibbert over 15.5 (1.92) ✅ Etoto &amp; Wall over 19.5 (1.92) ✅ Etoto

Na Hibberta linia promocyjna. Center Pacers ostatnio wręcz miażdży a tutaj jedynie 15 punktów do pokrycia? ostatnie 7 spotkań to 22,26,20,16,28,17 i 18 punktów :] Ciężko sobie wyobrazić aby dziś miał jakikolwiek problem z przeskoczeniem tej linii. Co do Walla to On jak gra dużo to overy pokrywa bez najmniejszych problemów, podkoszowych Pacers mają znakomitych więc pchać się przez Nene chyba nie ma sensu, w takim wypadku Wall powinien być najlepiej punktującym Czarodziejem.

Lopez over 19.5 (1.92) ⛔ Etoto &amp; Henderson over 17.5 ✅ (1.92) Etoto

Brook jest w znakomitej formie, ostatnio ostro przećwiczył Byki, dziś ma za przeciwników dramatycznych podkoszowych Bobków i powinien się zabawić. Jeśli tylko Charlotte nie da się jakoś masakrycznie zbić to linia powinna pęknąć na luzie. Co do Hendersona to jego trzeba grać bo średnio 3 na 4 takie overy pokrywa, czasem zdarzają się wpadki, ale ogólnie to warto go cisnąć cały czas.

Harden over 25.5 (1.92) ⛔ Etoto

Jak dla mnie bomba. Nuggets - Rockets, jedne z najbardziej ofensywnych drużyn ligi, punktów dziś będzie bardzo dużo. Oba zespoły grają up tempo, błyskawiczna koszykówka i bardzo krótkie akcje. Brodacz świetnie się w tym odnajdzie i ze 30 oczek powinien spokojnie nabić.

Pekovic over 18.5 (1.92) ✅ Etoto

Center Wilków w kapitalnej dyspozycji, dopóki dają na niego takie linie to trzeba korzystać bo z reguły nie ma najmniejszych problemów aby coś takiego przeskoczyć. Jest zdecydowanie najlepszym strzelcem Minnesoty i podejrzewam, że podobnie jak ostatnio 18 oczek to będzie miał już przed ostatnią kwartą.
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
J.Holiday. Total Points over 16.0 @ 1.91 marathonbet ✅✅ e:18 pkt
Typ trochę na przełamanie dla Holidaya bo ostatnio rozgrywający Sixers jest lekko pod formą. Linia ustawiona nieco niżej ze względu na ostatnie mniejsze zdobycze punktowe. 3 ostatnie mecze to :
14 pkt. z Bobcats w Filadelfii (6/17 z gry)
5 pkt. z Bobcats w Charlotte (2/24 :roll ????
9 pkt. z Hawks w Atlancie (3/14)
Tak więc cienko, ale dziś Sixers przyjeżdżają do Miami i Jrue może odnajdzie się w meczu przeciwko mistrzom. Wade i LBJ prawdopodobnie znowu usiądą na ławce, więc może łatwiej będzie się grało dla młodego lidera Phily. A przeciwko Heat nieźle sobie radził do tej pory Jrue. Dwa razy po 21 punktów i raz tylko 9. Jeszcze pare meczów temu linie na niego były w granicach 19,5 nawet 20,5 pkt. Teraz 16 pkt więc próbujemy. Tym bardziej że Chalmers demonem defensywnym nie jest.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Hibbert over 15.5 (1.92) Etoto &amp; Wall over 19.5 (1.92) Etoto
Na Hibberta linia promocyjna. Center Pacers ostatnio wręcz miażdży a tutaj jedynie 15 punktów do pokrycia? ostatnie 7 spotkań to 22,26,20,16,28,17 i 18 punktów :] Ciężko sobie wyobrazić aby dziś miał jakikolwiek problem z przeskoczeniem tej linii. Co do Walla to On jak gra dużo to overy pokrywa bez najmniejszych problemów, podkoszowych Pacers mają znakomitych więc pchać się przez Nene chyba nie ma sensu, w takim wypadku Wall powinien być najlepiej punktującym Czarodziejem.
Lopez over 19.5 (1.92) Etoto &amp; Henderson over 17.5 (1.92) Etoto
Brook jest w znakomitej formie, ostatnio ostro przećwiczył Byki, dziś ma za przeciwników dramatycznych podkoszowych Bobków i powinien się zabawić. Jeśli tylko Charlotte nie da się jakoś masakrycznie zbić to linia powinna pęknąć na luzie. Co do Hendersona to jego trzeba grać bo średnio 3 na 4 takie overy pokrywa, czasem zdarzają się wpadki, ale ogólnie to warto go cisnąć cały czas.
Harden over 25.5 (1.92) Etoto
Jak dla mnie bomba. Nuggets - Rockets, jedne z najbardziej ofensywnych drużyn ligi, punktów dziś będzie bardzo dużo. Oba zespoły grają up tempo, błyskawiczna koszykówka i bardzo krótkie akcje. Brodacz świetnie się w tym odnajdzie i ze 30 oczek powinien spokojnie nabić.
Pekovic over 18.5 (1.92) Etoto
Center Wilków w kapitalnej dyspozycji, dopóki dają na niego takie linie to trzeba korzystać bo z reguły nie ma najmniejszych problemów aby coś takiego przeskoczyć. Jest zdecydowanie najlepszym strzelcem Minnesoty i podejrzewam, że podobnie jak ostatnio 18 oczek to będzie miał już przed ostatnią kwartą.
Miałem po wczorajszym nic nie wrzucać, ale dodam coś od siebie. Nie będę się powtarzał, bo wszystko to, co opisał kolega zagrałem już wcześniej i w pełni się zgadzam, ale oprócz tego spróbuję jeszcze raz na Ilyasovę. Ersan wczoraj przeszedł obok meczu, wszystko brał na siebie Jennings i nie dał pograć nikomu ze swojej drużyny. Ilyasova miał swój moment, kiedy w krótkiej chwili zdobył 7 pkt i zgasł. Toronto to nie ta klasa co Knicks i dziś myślę, że Ersan będzie miał dużo łatwiej i tym samym odda dużo więcej rzutów. 17 pkt spokojnie dziś zrobi
Ilyasova over 16,5 1.85 Milenium
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
@DawidBarca
Ja bym bardzo uważał dzisiaj na over Hardena. Wiadomo, kto go będzie krył. Andre Iguodala jest świetnym defensorem, i po to go sprowadzono do Denver. Zważywszy na fakt, że w 76ers musiał robić wszystko: walczyć na deskach, inicjować akcje zespołu poprzez penetracje, okazjonalnie wyprowadzać piłkę spod własnego kosza, tutaj jest skoncentrowany wyłącznie na defensie, takie zadanie powierzył mu Karl. Andre Iguodala to zawodnik który może odgrywać różne role na parkiecie. Jeśli nie wychodzi mu rzut, to podaje do partnerów, a w kluczowych akcjach może wziąć ciężar gry na siebie i wtedy rzadko się myli. Harden w tym sezonie grał 3 razy z Denver i ani razu nie przekroczył tej linii. Typu strasznie nie neguję, ale uważałbym ze stawką. Iguodala świetnie go bronił na dystansie ;)


Washington Wizards - Indiana Pacers(-4) -&gt; 1,90 -&gt; Bet365


Dzisiaj gram na gości z handicapem. Pacers wedle mojej opinii są dużo lepszym zespołem od graczy z Waszyngtonu i dzisiaj powinno się to potwierdzić. Wczorajsza przegrana 75:97 z zespołem Scotta Brooks&#39;a czyli OKC to raczej wpadka, niż kryzys formy. Zespół gości w pełnym ustawieniu, nie ma żadnych osłabień po stronie Indiany( Granger ale on to cały sezon nie gra, z wyjątkiem kilku meczy, gdzie dostał po kilka min.). Po stronie ekipy ze stolicy, zabraknie ważnego gracza, mianowicie młodego rookie Bradley&#39;a Beal&#39;a, który w debiutanckim sezonie ma notowania 14 PPG oraz 31 MPG. W jego miejsce gra Temple, który nie dość że oddaje mało rzutów, to jest dosyć kiepskim obrońcą, i Stephenson dzisiaj trochę pkt powinien zdobyć. Tak naprawdę, porównując pozycje obu ekip po stronie przewagi Waszyngtonu widzę tylko PG - John Wall w ofensywie jak się rozpędzi, to moim zdaniem Hill może go nie powstrzymać. Resztę pozycji po stronie Pacers. Ciekawe rywalizacja również będzie na pozycji silnego skrzydłowego gdzie West zmierzy się z Nene, który jest nominalnie Centrem. Tutaj widzę w miarę wyrównany pojedynek. Hibbert powinien wgnieść w parkiet Okafor&#39;a, a Paul George Webstera. Ogółem gram handicap na Indiane Pacers -4 i jestem o ten bet w miarę spokojny.

Denver Nuggets - Houston Rockets over 212,5 -&gt; 1,90 -&gt; Bet365
Linia 210,5 w B365 grać 23:37. :]

Mecz na który dawno czekałem, ponieważ będę mógł go zobaczyć w telewizji na Canal + Sport. 2 mega ofensywne ekipy, których poziom defensywy odbiega od innych znacznie. Przynajmniej ekipy Kevin&#39;a McHale&#39;a. Dzisiaj po stronie gospodarzy nie zagrają: Danilo Gallinari oraz Ty Lawson, czyli 2 zawodników z starting line up. Po stronie gości prawdopodobnie zabraknie Chandler&#39;a Parsons&#39;a. Mimo wszystko gram dzisiaj over. Linia 212,5 jak najbardziej do przyjęcia. Dlaczego? Obie ekipy grają szybko, z polotem, spodziewam się dzisiaj meczu run &amp; gun, dużo trójek, dużo wolnych. Na pewno dzisiaj więcej minut gry dostanie Javale McGee który wraz z Kenneth&#39;em Faried&#39;em na pewno stworzą fajną paczkę podkoszową grając( high-low) czyli współpraca wysokich. Asik dzisiaj łatwego zadania miał nie będzie. Iguodala vs Harden, również ciekawy pojedynek brodacza z jednym z najlepszych defensorów na backcourt. Dzisiaj frontcourt, na pewno dla Denver. Spodziewam się emocjonującego meczu. Transmisja już o 3:00 czasu polskiego w Canal + Sport. Życzę owocnych typów. Pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Tim Duncan powyżej 18.5 @ 1.85 Betsson ✅
Kawhi Leonard powyżej 13.5 @ 1.85 Betsson ✅

Tony Parker has a sore neck and will not play Saturday night against the Hawks.
Z tego właśnie powodu warto dziś zagrać na over Tima i Leonarda. Sam jestem bardziej przekonany do Duncana ale proponuję ich dwóch. Razem pociągną dziś w nocy wózek Spurs. Stracili pierwsze miejsce, ale mogą sobie wyrobić psychologiczną przewagę przed konfrontacją OKC z Knicks wygrywając dziś z Hawks. Leonard wystrzelił w meczu z Thunder i tym razem powinno być podobnie. Nie liczę na 24 punkty ale 14 jest jak najbardziej w zasięgu. W dalszym ciągu brak Ginobiliego więc ktoś musi zdobywać punkty a że wynik SAS będzie pewnie oscylował w granicach 95-105 to jest co przydzielić w/w graczom.
Podzielam zdanie @alex.bp na over Ilyasova. Niestety Betsson wystawił tylko linię na Ellisa i Jenningsa. Ten pierwszy jakoś do mnie nie przemawia zaś Brandon po wczorajszej nocy powinien oddać trochę punków komuś innemu (patrz typ). ⛔
e: The Hawks will play on Saturday without Josh Smith (knee), Al Horford (hamstring), Devin Harris (foot) and DeShawn Stevenson (rest). (rotoworld)
San Antonio Spurs - Atlanta Hawks typ: -8.5 @ 1.91 Betsson ⛔
W czasie pisania z mienili na 11-sto punktowy handi cap
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

super-bet

Użytkownik
Los Angeles Lakers at Los Angeles Clippers
Kobe Bryant (LAL) Over/Under Points
Over 27,5 1,85

nie grają Metta World Peace oraz prawdopodobnie Nash więc tą cześć punktów pewnie rzuci Kobe
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
LAC - LAL 1 za 1,57 w bwin ✅

Derby miasta aniołów..
Clipersi ostatnio grają jakby troszeczkę słabiej, co pewnie spowodowane jest jakimś mikrocyklem pod PO. Lakers takiego luksusu nie mają bo pomimo iż walczą o miejsce 7, to ciągle muszą patrzeć za siebie, by im 8 pozycja nie uciekła. Do tego pojawiły się dość poważne kłopoty kadrowe, które wyeliminowały MWP i Nasha, a do tego Koby i Dwight grają z niewielkimi urazami. To wszystko powoduje, że Mike ma w rotacji 7-8 graczy i nie wyglada to za różowo. Lakes są po wojnie w Memphis, który wygrali ( szacun ) w meczu mocno underowym. Sądzę, że gdzieś to muszą mieć w nogach i dziś będzie podobnie underowo. Przewaga LAC jest przede wszystkim na ławce, gdyż są teamem zbilansowanym i na takiego Crawforda czy Barnesa z ławki, to Lakers odpowiedzi nie mają. Był problem z Griffinem i Jordanem, ale rotoworld podaje, że są do dyspozycji trenera. Biorąc pod uwagę prestiż meczu, Del Negro z nich skorzysta napewno.
Do tego wszystkiego dochodzi ostanie h2h ( 4-0 dla LAC ) - nie wydaje mi się, że dzisiejszy wieczór da przełamanie tej serii.
Mecz na nowym tworze C+Family2....
Powodzenia !
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ostatnimi czasy mozna bylo niezle zarobic stawiajac przeciwko moim typom, bo kompletnie nic nie chce wejsc, na szczescie w innych dyscyplinach idzie znacznie lepiej, tak wiec probuje dalej, kiedys przelamanie musi nastapic.
Na dzisiaj dwa typy:
Los Angeles Lakers @ Los Angeles Clippers / K.Bryant. Total Points - Under 27 @ 1.90 ✅
LAL bez NASHA KB8 rozgrywa, a wiadomo, rozgrywajac zdobywa sie punkty znacznie ciezej niz dostajac pilke od rozgrywajacego majac czysta pozycje, czy otwarta droge do kosza. Na przeciwko Kobego, Paul mozna powiedziec gracz kompletny, porownywany do Jordana, z niezla obrona. W ostatnich derbach Kobi zdobyl 20 punktow, po krotkim szalenczym okresie, gdzie zaczal punktowac overy znowu sie uspokoil i wiecej gra zespolowo na swoich zawodnikow. Mysle, ze dzisiaj bedzie podobnie, mocno powinien byc wykorzystywany Dwight, jest tez Gasol, Antawn, powinno byc zespolowo o ile LAC nie odskoczy i nie wybije LALkom gry o zwyciestwo.
Kibicuje LAL ale rozum podpowiada, ze jednak ponownie LAC
Dallas Mavericks @ Portland Trail Blazers / S.Marion. Total Points - Over 11.5 @ 1.85 ✅
Marion musi pomagac Dirkowi i ostatnio nawet niezlo mu to wyszlo 25 punktow, nie mowie, ze dzisiaj bedzie podobnie ale linia 12 punktow na Portland jest na tyle niska, ze grzechem by bylo tego nie zagrac. Shawn niezle sobie ostatnio radzi, po kontuzji jakby aktywniejszy, wiecej rzutow, wieksza motywacja. Powinno byc dobrze.
buk: Marathon
@nicks
nastepnym razem sie dobrze zastanow zanim zaczniesz kogos obrazac publicznie na forum
 
N 196

nicks

Użytkownik
Brayant gra na poz nr 2 a paul kryć go nie będzie

Brayent gra z pilka podaje a i sam gra dużo.nikt nie musi mu pomagac
Piszesz głupoty.Brayant może być dziś osamotniony.więc nie szukaj w nim poz nr 1. Hehe
To co piszesz jest z du....dlatego tak typujesz.po co na co?

Dzisiaj clippers ✅ są 10/10 i Dallas 1.65 ✅ a nie jakieś overy czysta ruletka w tych spotkaniach
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Oklahoma City – New York
Typ: OKC – 6,5 pkt
Kurs: 1,76⛔⛔⛔
Bukmacher: bet365


Zagram to dzisiaj , oglądem spotkanie OKC z Indianą i wspaniale zagrali w spotkaniu z Indianą, pozbywając ich szans na zwycięstwo już na 5 min przed końcem .Świetna przede wszystkim 2 połowa spotkania i powstrzymanie jednego z najlepiej pkt. w Indianie czyli George (8 pkt.). Drużynie za zależy na 1 miejscu w konferencji i są wstanie tego dokonać , pokonując dzisiaj trudnego rywala z Nowego Yorku. O personaliach OKC nie ma co pisać świetny duet Westbrook- Durant + uzupełniający i dorzucający sporo liczbę pkt. Ibaka, Martin, Sefolosha + zawsze groźny weteran Fischer.
Przeciwnik New York notuje świetną serie 11 zwycięstw pod rząd. Dla mnie dzisiaj ta seria się zakończy bo przyjeżdżają na parkiet do jednej z najsilniejszych ekip, która notuje świetne wynik u Siebie. Patrząc na to kto zdobywa pkt w New York , to od razu rzucają się 2 nazwiska Anthony i Smith.
Zadaje OKC powstrzymać któregoś ,żeby nie rzucił na poziomie odpowiednio 35 + i 25 +. Myślę ,że Sobie wstanie z tym poradzić i co za tym idzie wygrać ten meczy zdecydowanie.
Anthony 3 ostatnie spotkani 40 pkt. i więcej , takiego poziomu na pewno nie będzie utrzymywał cały czas, dzisiaj pewnie będzie mocno poniżej 40.Stawka 7/10.

Ciężko zawsze idzie z typami w Niedziele wczesnym wieczorem. Na dokładke pewnie dzisiaj Lakersi wygraja ...
 
N 196

nicks

Użytkownik
Oj żebyś się nie zdziwił kurs na OkC zaniżony na maxa
Win w Indianie wynikł że słabej gry Pacers.
Dzisiaj w Oklahomię run&amp;gun .New York nie jest na straconej pozycji
Westbrook może za bardzo w siebie uwierzyć.A Durant nie jest już taki super.
Aha widziałem już grę Oklahomy o tak wczesnej godz u siebie i bez rewelacji.mogą zostać wystrzelani
New York Win ✅ 4.09 Etoto
4/10 ✅
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
No własnie Indiania nie grała słabo do 35 min spotkanie szło pkt za pkt z ewentulanie kilku pkt przewagą. To zasługa dobrej gry obronnej OKC i jak już wyżej pisałem wyleminowanie szczególnie George. Grasz Sobie New York graj po 21 zobaczy to miał w typie racje.
Argumetny typu : &quot;Durant już nie jest taki super&quot; są bardzo słabe.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Wszystkie punkty zawodnika
Kevin Durant powyżej 29.5 1.85 ⛔
Betsafe
Wg mnie typ dnia. Dlaczego? Ano dlatego, że mecze między sobą takich klubów jak Thunder, Heat, Knicks, Lakers, Clippers ze względu na strzeleckie ambicje liderów zawsze kończą się wyścigiem zbrojeń. Każdy z superstarów chce pokazać, że jest mocniejszy niż &quot;ten drugi&quot;. Popatrzmy na osiągi Duranta w meczach na szczycie w tym sezonie:
vs. LAC 3 mecze, 34.0PPG (Paul, Griffin)
vs. LAL 4 mecze, 34.8PPG (Bryant, Howard)
vs. MIA 2 mecze, 36.5PPG (James, Wade, &quot;bij mistrza&quot;)
vs. NYK 1 mecz, 34.0PPG (Anthony)
Linia, gdzie 30pkt załatwia sprawę to serio atrakcja wieczoru. Dla porównania w Betsafe na Anthonego jest linia 32 z overem po 1.80.
Polecam!
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
To może tyle, żeby odpuścić czytanie sobie wpisów tego osobnika... ???? + to pisanie, że OKC 10/10 ????

Nie powiem, sam na nich stawiam jednak uważać, że to peffa dnia to zakrawa na kpinę. EloPeja - wróć, tęsknię. Przy nim toś Ty skarbnica wiedzy NBA ????

Co do meczu w LA: Clippersom przytrafił się dołek jednak mobilizacja na ten mecz jest na pewno ogromna. Bezapelacyjnie, w tym sezonie są zespołem lepszym od odwiecznych rywali. Jeśli mogą uniemożliwić albo chociaż utrudnić wejście do PO Lakers, na pewno będą walczyć do końca ???? Do tego dochodzi fakt utrzymania 4 miejsca w Konferencji, by mieć przewagę parkietu w pierwszej rundzie - Misie są tuż tuż, a Denver chyba są za mocni by ich gonić. Na najważniejsze spotkania potrafią się zmobilizować i tak też dziś być powinno. Kurs niestety dosyć niski jednak myślę, że do grania. Co do overu Kobiego - dziś pewnie weźmie się trochę za rozgrywanie jednak jak zespołowi nie będzie szło powinien wziąć na siebie ciężar zdobywania punktów. Kto go będzie kryć? Chyba najbardziej odpowiedni powinien być Barnes ew. Butler bo ani Crawford ani Green a tym bardziej Paul ???? się do tego nie nadają.

Z dalszych betów na dziś widzę over 20,5 Wall&#39;a, który gra jak All Star ???? Nie miałem wczoraj czasu na pisanie analizy ale dałbym typ na Wizards (+ under Brodacza) - kto był w HP ten wie :cool: 20,5 to niewiele jak się spojrzy na jego ostatnie występy. Oczywiście wydaje się, że przeciw Celtom będzie mu trudniej, jednak ostatnimi występami pozbawia mnie wątpliwości i wiem, że ją przeskoczy ????

Propozycje:
Clippers ML/-5 @1,57/1,97
John Wall over 20,5 @1,9


 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 14

macilius

Użytkownik
oklahoma raczej gra dobry basket skoro ogrywa san antonio to nie przypadek,ale fakt tez ,ze Indiana wczoraj dostała!!! od Waszyngtonu,czyli nicks ma racje,ze wysoka wygrana Oklahomy z Indiana to tez zasługa słabszej ostatnio gry Indiany. A to że New York gra ostatnio to wszyscy mysle widzą. Dla mnie wynik kazdy mozliwy, 2 nieobliczalne druzyny, kwestia dyspozycji dnia, czy New York zagra słabszy mecz? Bo z pewnoscia na dzien dzisiejszy graja lepiej od Indiany, faworytem jest Oklah bez watpienia,ale mnie ten typ nie przekonuje po tak smiesznej stawce, value po stronie New York.
LAC , Dallas , Miśki
- druzyny lepsze, jedno ale - derby,a Lakersi ostatnio cos zaczeli grac, a Clippersi nie zachwycają, no, chyba ze te kontuzje u Lakersów, choc to nie do konca argument
Waszynton - Boston 1?
waszynton jak gra kazdy widzi ( u siebie zwlaszcza) boston kiepsko na wyjazdach, chyba dalej maja ograniczoną ławke?
New Orlean mysle jednak wygra z Phoenix, no tu 55 do 45 dla Orleanu hm
Goldensi ...wcale dzis nie musza wygrac, Utah gorsze mecze przeplata lepszymi
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
C.Anthony. Total Points Under 33.0 @ 1.93 marathonbet ⛔ e:36 pktJa wiem, że Melo jest w ostatnich meczach w kosmicznej formie. 50 punktów z Miami, 40 przeciwko Hawks, 41 z Bucks, ale dziś wydaje mi się że nie będzie miał tak łatwych punktów w Oklahomie. Na przeciw siebie będzie miał Ibake który jest dobrym defensorem i może skutecznie mu uprzykrzyć grę. 33 punkty to jest bardzo duża linia, Ibaka swoim przeciwnikom, których kryje, rzadko daje zbliżyć się do granicy 30 punktów, a co dopiero ją przekroczyć. Dlatego bardziej niż over liczę na under i w dodatku po lepszym kursie.
A jak miałbym typować over w tym meczu to byłby to over 28.5 Duranta @ 1.85 betcity. ⛔ e: 27 pkt
Kolega Pasek fajnie to zauważył, że najlepsi strzelcy swoich klubów spinają się właśnie w takich meczach, tym bardziej że spotkanie będzie transmitowane w ogólnokrajowej telewizji ABC. OKC raz grali przeciwko NYK i wtedy KD rzucił 34 punkty, wczoraj też przeciwko dobrym defensywnie zespole Indiany rzucił 34 oczka. Dziś wydaje mi się że z 30 też powinien stuknąć.
Wiem, że pisząc o tym, że najlepsi strzelcy spinają się na szlagierowe mecze trochę dziwnie wygląda typ na under Melo, ale bardzie wierzę w over 28,5 Kevina niż over 33 Anthonego.
E: jestem załamany co zagrał Anthony w ostatnich sekundach, KD tez nie popisał się w ostatniej kwarcie, w ogóle nie wziął ciężaru gry na siebie..
I jeszcze jeden ciekawy typ się rzucił w oczy

Paul C. (L.A.Clippers) - Bryant K. (L.A.Lakers) Total Points over 45,5 @ 1.85 betcity
✅✅ e: 49 pkt
Typ wydaje się bardzo pewny. 46 punktów dla obydwóch liderów swoich zespołów ? Jak najbardziej.
W tym sezonie już 3 razy obydwa zespoły grały ze sobą i punkty CP3 i Bryanta wyglądały następująco:
15.02.13. : CP3 - 24 pkt, Kobe 20 pkt
05.01.13. : CP3 - 30 pkt, Kobe 38 pkt
03.11.12. : CP3 - 18 pkt, Kobe 40 pkt
Tak więc prócz ostatniego meczu linia ta była przekraczana zdecydowanie. Mecz bardzo ważny zarówno dla LAL jak i dla LAC i nie tylko ze względu na prym w mieście Aniołów, ale przede wszystkim Lakersi walczą o PO i na razie mają te 8 miejsce, a Clippersi na pewno woleli by mieć przewagę parkietu w prawdopodobnie bezpośrednim pojedynku z Memphis. Prym w zdobyczach punktowych powinni wieść właśnie Paul i Kobe. Szczególnie licze na tego drugiego bo jest w stanie w takim meczu rzucić ponad 30 oczek.
Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom