>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Kwiecień 2013

Status
Zamknięty.
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Memphis - Charlotte
Typ: under 186,5
Kurs: 1,97✅✅✅
Bukmacher: Pinnacle

Ciężko już tak na kilka kolejek do końca znaleźć dobry typ , bo nie wiadomo jak będzie podejście do gier , bo niemal wszystko jest wyjaśnione i gra wygląda czasami różnie.
Nie gram ,żadnych zwycięstwo czy handi, postanowiłem zagrać under w meczu Memphis z Bobkami.
Wystarczy spojrzeć na statystyki z całego sezonu . Memphis – 93,6 pkt. zdobywane na mecz tracone-89,7 Bobki – zdobywane – 93,3 tracone 103 . Nic nie wskazuje na to ,że w spotkaniu będzie inaczej niż wskazują na to statystyki. Memphis za wszelką cenę nie będzie rzucało pkt. ,żeby tylko wygrać z rywalem i trafić jak najwięcej, nie na tym polega gra tej drużyny, tam przede wszystkim obrona ,a potem zdobywanie pkt. Charolotte często mają problemy ze zdobywaniem pkt. gdy naprzeciw ma drużynę dobrze broniącą. W takich meczach ciężko jest im osiągnąć nawet 90 pkt.
Nie widzę tutaj żadnych szans by spotkanie mogło być mocno overove i nagle wynik oscylował w okolicach 100. Tym bardziej ,że to końcówka sezonu, patrząc na inne spotkanie wydaję mi się że to dobry typ.Statystyki przemawiają jak najbardziej.
Bardzo gładko :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Houston Rockets - Phoenix Suns
Typ: Houston Rockets (-19,5 pkt.) AH
Kurs: 3,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Przykro jest patrzeć na to co robi zespół Marcina Gortata w tym sezonie. Nie widać już w nich żadnej woli walki, szczególnie w meczach wyjazdowych, gdzie czesto dostają solidny łomot. Phoenix Suns na pięć ostatnich wyjazdowych spotkań aż trzy razy przegrali różnicą 20 punktów lub więcej. Suns zostali upokorzeni przez: Los Angeles Clippers 101:126, Washington Wizards 105:127 oraz Houston Rockets 81:111. Jeśli chodzi o Rockets, to jest to bardzo ambitna drużyna, która uwielbia gromić swoich rywali jeśli jest ku temu okazja. Ich tempo gry jest błyskawiczne, więc jak mają dzień, to potrafią zdobyć ogromną ilość punktów deklasując słabszego rywala. Obie drużyny grały ze sobą niedawno na parkiecie Houston Rockets i Rakiety rozniosły Phoenix 111:81. Jeśli Phoenix Suns znowu zagrają bez ambicji i woli walki(a zapewne tak będzie), to wynik powinien być podobny co w ich ostatnim meczu. Widzę tutaj bardzo wysokie zwycięstwo gospodarzy.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Carmelo over 31.5 (1.92) ✅ + Wall over 20.5 (1.92 ✅) Etoto

Fajnie wyglądają oba typy. Linia na Melo zaniżona o dwa punkty, więc chyba warto to pograć. Anthony gra kosmos ostatnio i takie linie łyka na luzie, oby Wizards nie dali się zbytnio zbić to pewnie znów ogarnie spokojnie. Wall również jeśli tylko mecz jest stykowy over robi bez żadnych problemów, gwiazdor drużyny ze stolicy naprawdę gra na poziomie kosmicznym ostatnio.

Walker under 18 (1.92) ⛔ Etoto

Kemba wcale nie nabija jakiś niesamowitych cyferek ostatnio, nie jest w wielkiej formie. Ta linia to bardzo gruba przesada. Grizzlies to czołowa obrona ligi, zamkną Bobki w 80 punktach i pewnie ostro ich rozjadą. Nawet overa Hendersona sobie dziś odpuszczę czego z reguły nie robie ( ???? ) a co dopiero Walker.

Brook Lopez over 19.5 (1.92) ✅ Etoto

76ers mają tragiczną strefę podkoszową, z reguły większość klasowych Centrów się z nimi bawi na deskach. Cały sezon nie ma Bynuma i nie ma go kim zastąpić. Brook jest w bardzo dobrej dyspozycji, Netsi będą go szukali pod koszem bo Phila ma tam dziurę.

Howard over 18.5 (1.92) ✅ + Bryant under 28 (1.92) ⛔ Etoto

Nie ma Nasha więc Bryant jest kreatorem każdej akcji Lakersów, podaje bardzo, bardzo dużo a rzuca jak na siebie po prostu mało. Howard jest ostatnio w najlepszej formie od początku rozgrywek, Dwight nabija świetne cyferki, gra bardzo dobrze. Również Gasol zalicza dużo asyst szukając Howarda, ale na chwilę obecną wydaje się że to Center LA jest czołową postacią ofensywną w drużynie (zresztą defensywną również).
 
P 80

pididi

Użytkownik
Oklahoma City Thunder vs Utah Jazz
Typ: Total under 199½ kurs 1.97 marathonbet✅

Oklahoma City oraz Utah Jazz mają jeszcze dużo do ugrania pomimo że sezon zbliża się ku końcowi. Grzmoty? celują ciągle w 1 miejsce w swojej konferencji i nie liczę tutaj że będą kalkulować względem L.A. /Spurs/Jazz. Koszykarze z Salt Lake City walczą oczywiście o ostatnie miejsce premiowane pomiędzy L.A. więc każde spotkanie dla Utah jest istotne.
Oklahoma City jak wiadomo jest po meczu z Knicks w niedzielne popołudnie. Tamta gra pomiędzy obydwoma drużynami odbywała się jakby nie było defensywy ze strony OKC co zaowocowało zwycięstwem NYK 125-120. Sądzę że dziś w nocy będzie zupełnie inna gra w Utah, szczególnie kiedy Thunder przegrali swój ostatni pojedynek u siebie. Nie licząc tego spotkania Oklahoma na 8 rozegranych spotkań , siedem zakończyło się underem. 6/8 spotkań obrona OKC pozwoliła przeciwnikowi na 90 pkt. lub mniej. Gromy? zatrzymały Jazz na poziomie 97 pkt. lub mniej w 6 spotkaniach na 7 rozegranych.
Utah Jazz w swoich ostatnich dwóch spotkaniach spowolniła tempo rozgrywania akcji. W tych pojedynkach skończyło się to na poziomie 178 oraz 187 punktów. Jazzmani potrafią zatrzymać ofensywę z OKC w spotkaniu rozegranym w lutym pozwolili rzucić 94 pkt, natomiast w marcu OKC zatrzymało Utah na poziomie 90 pkt. Ofensywa Utah nie jest w najwyższej dyspozycji na chwile obecną, gdyż w swoich ostatnich 3 pojedynkach rzucili odpowiednio 97, 95 oraz 96 punktów. Myślę że dziś będzie twarda defensywna gra.​
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
New York Knicks - Washington Wizards over 198 -&gt; 1,95 -&gt; Sportingbet✅✅✅ 120 - 99 New York Knicks

Dzisiaj wybrałem over w Madison Square Garden gdzie będący ostatnio w kosmicznej formie New York Knicks podejmą graczy ze Stolicy. Gospodarze 12 zwycięstw z rzędu, lider Melo kapitalna forma, im bliżej PO tym wyższa forma i dzisiaj powinna się utrzymać. Nawet dziadek Kidd ostatnio trafia trójkę za trójką. Dzisiaj Tyson Chandler prawdopodobnie out, a Martin w defensywie jest dużo słabszy, więc stawiam że Okafor trochę punktów powinien zdobyć. John Wall przeżywa chyba najlepszy okres swojej gry w NBA, notując spotkania po nawet 30 i więcej punktów. Zdobywa punkty bardzo łatwo, w pomalowane przedostaje się z niebywałą lekkością, często notuje akcje and one. Dzisiaj stawiam na zdecydowany over, sądzę, że mecz będzie otwarty z obu stron, a zawodnicy którzy dzisiaj wystąpią będą rzucać na przyzwoitej skuteczności. Linia jest bardzo dobrze ustawiona, nie widzę value w żadną ze stron. Spodziewam się meczu w granicach 208 pkt ;) Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Boozer Carlos (Chicago) - Gay R. (Toronto) Total Points over 36.5 @ 1.85 betcity ✅✅ e: 38 pkt
Rudy Gay ostatnio gra trochę w kratke, dobre mecze przeplata bardzo słabymi. Zaledwie 4 puntky zdobyte przeciwko Bucks, gdzie z gry miał 1/10 i grał ledwie jak na niego 23 minuty. Z kolei przeciwko Timberwolves rzucił 26 punktów i grał 35 minut. Dziś myślę powinien spędzić na parkiecie także ponad 30 minut, gdyż Toronto nie jest dziś bez szans w starciu z Bykami. W Chicago mamy całkiem spory szpital. Dziś nie zagrają ani Deng, który odpowiadał by za krycie Gaya, ani Noah. Nie wystąpi również Gibson i kontuzjowany od dłuższego czasu Hamilton. Biorąc pod uwagę nieobecność tych graczy, całkiem logicznym faktem jest to, że to Boozer weźmie na siebie ciężar zdobywania punktów. Ostatnio Carlos notował bardzo dobre występy i trzeba powiedzieć, że poniżej pewnego poziomu nie schodzi. 19 punktów z Wizards, 12 z Orlando, 29 z Nets i ostatnio 21 z Detroit. Grywa też blisko 40 minut w każdym spotkaniu, a dziś coach Thibodeau nie będzie miał przecież do dyspozycji naturalnego zmiennika Booza czyli Taja Gibsona.
Na sucho jeszcze polecam :
N.Robinson. Total Points over 16.5 @ 1.90 marathonbet ✅
E.Ilyasova. Total Points over 14.5 @ 1.90 marathonbet⛔
J.Holiday. Total Points over 16.5 @ 1.85 betcity⛔
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą jeśli chodzi o Boozera. Jeśli nie on to kto ma ogarnąć punkty? Czas na odpoczynek był, dostanie zapewne wiele minut (liczę na 40, +/- 2-3 min) a co za tym idzie over punktowy. Ostatnio nawrzucał Raptors 36 pkt a grali wszyscy ci, którzy dziś pauzują. Na taki wynik końcowy jak w tamtym meczu nie liczę, ale przy wyniku około 90 obok Bulls ponad 20 oczek Carlosa to obowiązek.
Carlos Boozer powyżej 20.5 @ 1.85 Betsson ⛔

Utah dziś przed ważnym meczem będzie pewnie bardzo zmobilizowane. W końcu walczą dalej o PO więc stawka wysoka. Jednak OKC wcale nie położy się i nie odda pola manewru tak łatwo. Ostatnio porażka z Knicks i strata pozycji lidera na rzecz Spurs. Jak dla mnie mecz overowy i duże prawdopodobieństwo że po wspaniałym występie Westbrooka to Durant przejmie pałeczkę i wykręci dziś 30 oczek. Zauważyłem tez pewną zależność od trzech meczy, że to właśnie Kevin kręci lepsze wyniki na wyjeździe a Russell w domu. Czwarty pojedynek to wspomniany bardzo dobry występ tego drugiego z Knicks właśnie na własnej hali a kolejny mecz - wyjazdowy - to dzisiejszy...
Kevin Durant powyżej 28.5 @ 1.85 Betsson ⛔

Oprócz tego:
Brook Lopez powyżej 19.5 @ 1.85 Betsson ✅
S. Curry powyżej 23. @ 1.85 Betsson
✅ (Może w końcu przebije się przez tą linię a szansa na wysoki rezultat GS bardzo prawdopodobny...)
e02:23: pomyłka z Boozerem niesamowita. Chyba że się w końcu obudzi...
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA godz 3:00
Spotkanie: Utah Jazz - Oklahoma City Thunder
Typ: Utah Jazz/Utah Jazz
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dziś o 3:00 ciekawy mecz w NBA: Utah Jazz - Oklahoma City Thunder. Oba zespoły walczą o coś, Utah Jazz o 8 miejsce za zachodzie a Oklahoma City Thunder o wygranie konferencji. Ja widzę to następująco: Oklahoma nie będzie chciała być na 1 miejscu na zachodzie bowiem wtedy będą się mierzyli albo z Utah Jazz, albo z Los Angeles Lakers którzy w końcu odpalą, 2 miejsce z kolei to prawdopodobna konfrontacja w Play Off z Houston Rockets, którzy obecnie są 7 ekipą na zachodzie, dlatego według mnie motywacja po stronie gości będzie średnia, gospodarze za to muszą te spotkanie wygrać, bowiem tuż za plecami czai się Los Angeles Lakers, które dziś ma dość łatwy mecz z New Orleans Hornets i nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem, więc Utah Jazz dziś gra na pełnej zarówno w ataku jak i w defensywie. Oprócz większej motywacji po stronie gospodarzy są oni obecnie w lepszej formie niż Oklahoma City Thunder. Ostatnie 5 meczy Utah Jazz w NBA to 4 zwycięstwa, oraz 1 porażka: pokonali 112:102 u siebie Portland Trailblazers, 116:107 Brooklyn Nets również u siebie, kolejny mecz u siebie i tym razem zwycięstwo 95:83 z New Orleans Hornets, ważna wygrana na wyjeździe z Golden State Warriors 97:90 oraz porażka na własnym parkiecie z Denver Nuggets 96:113. Z kolei Oklahoma City Thunder ostatnie 5 meczy w NBA: 3 zwycięstw oraz 2 porażki, pokonali na wyjeździe Milwaukee Bucks 109:99, u siebie 100:88 San Antonio oraz wygrana na wyjeździe z ekipą Indiana Pacers 97:75, przegrali z kolei z Minnesota Timberwolves 93:101, oraz 120:125 u siebie z New York Knicks. Ostatnio Utah Jazz u siebie w formie, ostatnich 10 meczy przed własną widownią to 8 zwycięstw, oraz 2 porażki, ostatnie 10 wyjazdów Oklahoma City Thunder: 7 zwycięstw, oraz 3 porażki. Jak dla mnie to mecz będzie wyrównany, Utah Jazz na pewno ma większą motywację i atut swojego parkietu, na dodatek ostatnio Utah Jazz dobrze się gra u siebie z Oklahoma City Thunder, wygrali z nimi 3 ostatnie konfrontacje u siebie, na dodatek w każdym z tych meczy gospodarze wygrali również pierwszą połowę spotkania. Mój typ to Utah Jazz do przerwy i na koniec, gdyby Oklahoma grała u siebie to raczej bym dał na nich, a tutaj wszystko może się wydarzyć. Według mnie warto zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Hibbert R. over 16,5 @ 1,70 Milenium
I co z tej formy jak koleś dostaje tylko 22 minuty? Szkoda takich typów, bo dobrze zaczął i skończył grać. Kolejny raz trener kładzie kupon, ale teraz pewnie w większości meczów będzie oszczędzanie graczy na play offy. Opłaca się grac na takich kozaków jak Anthony czy Lopez albo Wall, którzy w swoich drużynach normę wyrabiają regularnie
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Na dzisiaj proponuje 3 overki kazdy po 1.85 w Milenium, bedzie dosc krotko, bo w kolko nie ma co walkowac tego samego:

Duncan T.(SAS) over 19.5 ⛔ posypuje glowe popiolem, jednak tylko sam Pop wie co mu w glowie siedzi ;)

SAS caly czas w grze, nie czas na odpuszczanie, walka o pierwsze miejsce konferencji zachodniej bedzie trwala do konca. OKC wczoraj spacerkiem przejechalo sie po Utah, dzisiaj Ostrogi moga miec ciezsze zadanie z Denver. Tim caly czas walczy o MVP sezonu zasadniczego, do tego jest ostatnio w niezlym gazie. Nie czas na odpuszczanie dzisiaj SAS bedzie potrzebowalo jego min 25 punktow.
Howard D.(LAL) over 18.5 ✅
LALki na razie zgodnie z planem. Jesli dzisiaj uda im sie wygrac bedzie juz bardzo dobrze, mysle, ze POR dzisiaj powalczy ale jednak polegnie, Dwight lubi grac w Rose Garden, pod koszem czuje sie dosc swobodnie srednio rzucajac 24.3 punktu w sezonie. Dzisiaj powinno byc nawet lepiej, bo LAL w dalszym ciagu musi grac na 110%
Marion S.(Dal) over 12.5 ✅
Nie ma Dirka, Dallas u siebie, kim tu grac jak nie Marionem, linia jak dla mnie z lekka smieszna, Shawn po kontuzji glodny gry mysle, ze trio Carter, Marion, Kaman lekko dzisiaj rozpyka slabiutkie PHX.
e: Dirk i Brand dzisiaj questionable, ale nawet jakby mieli zagrac, to i tak dzisiaj nie pociagna druzyny
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Duncan T.(SAS) over 19.5
SAS caly czas w grze, nie czas na odpuszczanie, walka o pierwsze miejsce konferencji zachodniej bedzie trwala do konca. OKC wczoraj spacerkiem przejechalo sie po Utah, dzisiaj Ostrogi moga miec ciezsze zadanie z Denver. Tim caly czas walczy o MVP sezonu zasadniczego, do tego jest ostatnio w niezlym gazie. Nie czas na odpuszczanie dzisiaj SAS bedzie potrzebowalo jego min 25 punktow.
Tim szanse na mvp? Na jakiej planecie, jedyna osoba ktora miala takie szanse w san antonio byl tony parker, ale w tym roku nie ma lepszych od LBJ, co do typu to nie radze przewidywac tego co zrobi Pop, dodatkowo niezle poobijani w san antonio sa prawie wszyscy, denver w miare dobre pod koszem i w pepsi center Timi moze nie dostawac &quot;star call&quot; do jakich jest przyzwyczajony.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Nie wiem na jakiej planecie ale wczoraj byla przeprowadzana sonda na nba.com podczas meczu Utah i dostal jakies 23% o ile dobrze pamietam. Jesli SAS wygra konferencje zachodnia ma prawo sie ubiegac o MVP jak kazdy inny. Proste.
A co ma zrobic POP posadzic Tima na lawce? Nie pisz farmazonow, SAS ciezko walczy o zwyciestwo konferencji i dla zespolow jest to rownie wazne jak zakwalifikowanie sie do PO.
 
B 146

bart1110

Użytkownik
kto tu pisze farmazony, faktycznie sprawdzone info sonda z nba.com, szkoda ze nikt sie tym nie sugeruje bo od 2 miesiecy nie znajdziesz wiecej niz 1.1 na lebrona to win mvp, a jeszcze ciezej w ogole kursy na duncana. A co do restowania graczy przez San antonio, to juz nie raz bylo powiedziane w amerykanskich mediach ze dla nich najwazniejsze bedzie zdrowie a nie 1 miejsce w wescie, bo wierzą ze zdrowi wygraja w oklahomie i tak i tak, do tego oklahoma ma tie breakera na swoja korzysc i latwiejszy terminarz. Tony juz pewnie nie zagra w regularze, to myslisz ze jakos mega timiego bedzie meczyc? Dodatkowo, nie raz pop odwalal numery z benchowaniem zawodnikow, timi juz z 3 razy w tym sezonie mial na twoim ulubionym nba.com wpisane DNP - OLD
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
1. Gdzie napisalem, ze Tim zdobedzie mvp? Jest brany pod uwage i to wystarczy, nie wiesz jak funkcjonuje nba, twoj problem i twoja sprawa,
2. Jesli Parker nie zagra to lepiej dla typu
3. Jesli sluchasz wywiadow i sie nimi sugerujesz to gratuluje, tam jest tylko standardowa paplanina pod publiczke
4. Oczywiscie, twoim tokiem rozumowania Greg zaraz wszystkich posadzi na lawce, niech odpoczywaja, co sie beda przejmowac, ze maja 0,5 punku straty do OKC, zapierniczaali caly sezon to 5 dni ich nie zbawi
5. Wez pod uwage kiedy i z kim jacy gracze graja malo lub w ogole
6. Wole moje ulubione nba.com niz twoj ulubiony dzial koszykowka na onecie
7. Zaproponuj cos od siebie, napisz chociaz krotka analize, postaw pieniadze i wtedy sie wymadrzaj
8. EOT dyskusja nie ma nic wspolnego z typami
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Chcesz konczyc, dyskusje a nie dasz mi odpowiedziec na twoje argumenty, wiec ja odpowiem i zakonczymy ja wtedy, a jest zwiazana z duncanem wiec ccos wspolnego z typem na duncana ma.
1. Napisałeś, że ma szanse, co jest absolutną bzdurą
2. Oczywiście, że tak jedna strzelba mniej, ale dużo też asystuje podając do timiego i chodziło mi oto że może również swoją 2 gwiazdę mniej eksploatować
3. Słucham wypowiedzi ekspertów i czytam blogi amerykańskich insiderów takich jak wojnarowski
4. Od początku chodziło mi oto, że ciężko przewidzieć kroki Popa i jego taktyke co do restowania graczy
5. Biore to pod uwage i np z orlando zagrał 13 minut a mecz w cale pod kontrolą taką spursów nie był, a z atlanta w trzecim garniturze zagrał ponad 35 mnut
6. Moim ulubionym źródłem informacji o NBA np jest rotoworld i programy produkcji ESPN
7. Myślałem że można tutaj podsyskutować na temat typow, jesli krytykowanie albo jakakolwiek opinia na temat typow jest niemile widziana to przepraszam
8. Prosze bardzo EOT
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Nets @ Celtics under 192.5
1.90 Bet365

Dawno już nic nie pisałem w dziale, dziś wydaje mi się że jeden typ nieźle wygląda. Spotkanie w Bostonie pomiędzy Celtics a Brooklyn Nets. Widzę tu mecz mocno underowy, obie drużyny nastawione raczej defensywnie. Na przestrzeni całego sezonu BKN na 5., natomiast BOS na 11. miejscu w lidze pod względem obrony. Końcówka sezonu jak można ostatnio zauważyć to bardziej undery niż overy. Do składu C&#39;s wrócił Garnett, ostoja defesywy, jest też Bradley. Ekipa Nets to twardo grający Evans, Lopez czy Wallace. Obydwie drużyny bardziej będą bronić swojego kosza niż przesadnie biegać w stylu Denver czy Houston. Myślę że wynik oscylował będzie w okolicach 180-185 pkt, nie więcej. O ile Brooklyn nie musi się przesadnie spinać bo raczej nie ruszą się już z czwartego miejsca na wschodzie, to Boston walczy o 6. miejsce i ew. uniknięcie Miami przez pierwsze dwie rundy, co wydaje się obecnie najlepszym startem do PO dla wszystkich ekip ze wschodu;)
Powodzenia!
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Howard over 18.5 (1.90) ✅ &amp; Bryant under 28.5 (1.90) ⛔ &amp; Lakers win regular time (1.47) ✅ Marathon

Jako, że moja analiza się skasowała przez problemy techniczne na forum, to jedynie :
J.J. Hickson (back) is questionable and Wesley Matthews (ankle) is out for Wednesday&#39;s game against the Lakers.
Howard wbije w ziemie Leonarda.

Oprócz tego.

Lopez over 20.5 (1.92) ✅ Etoto
Celtowie jedna z gorszych ekip na deskach w lidze, Brook kapitalna forma.

Wall over 21.5 (1.92) ⛔ Etoto
Nabije Heat jak Knicksów dzisiaj.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Boston Celtics - Brooklyn Nets
Typ: połowa/koniec meczu : Brooklyn Nets/Brooklyn Nets
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Analiza: W tym sezonie(biorąc pod uwagę też dwa mecze przedsezonowe) bezpośrednie mecze pomiędzy tymi drużynami wyglądają dość nietypowo. Na pięć rozegranych spotkań aż cztery razy górą była ta drużyna, która grała na wyjeździe, a jedyny mecz jaki wygrał gospodarz to zwycięstwo Brooklynu. Boston w TD Garden jeszcze nie pokonał w tym sezonie Brooklynu. Brooklyn Nets ma w składzie bardzo dobrze spisującego się w ofensywie centra Brooka Lopeza, na którego Boston za bardzo nie ma odpowiedzi. Celtics mają niby Kevina Garnetta, ale uważam, że biorąc pod uwagę niedawno zaleczoną kontuzję, to na 100% możliwości w tej końcówce sezonu zasadniczego raczej grać nie będzie. Ogólnie to widać, że Celtics teraz nie dają z siebie wszystkiego i wcale im się nie dziwię, bo kontuzje w tym sezonie ich nie omijały. Dla Celtics priorytetem jest to, by w fazie playoff wszyscy najważniejsi zawodnicy byli zdrowi i w pełni gotowi do gry na najwyższym poziomie. Widzę w tym typie value bo uważam, że Boston nie powinien być aż tak faworyzowany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 80

pididi

Użytkownik
San Antonio Spurs vs Denver Nuggets
Typ: Total under 204.5 kurs 1.97 marathonbet
✅

Ten mecz jest bardzo ważny dla San Antonio oraz Denver. Ostrygi walczą razem z Thunder o 1 miejsce na zachodzie, po wczorajszej wygranej Oklahomy można się spodziewać dzisiejszej nocy skoncentrowania przez ekipę Spurs. Denver Nuggets także celuje aby w play offach mieć przewagę własnego parkietu. Walczą o ten handi z clipersami oraz grizzlies, aby trzymać się z dala od 5 miejsca. Memphis wygrało ostatnie spotkanie natomiast clipersi są mocnymi faworytami dziś przeciwko minesocie. Siłą rzeczy dziś Denver musi wygrać żeby utrzymać przewagę w tabeli. San Antonio może mieć dziś w swoich szeregach Parkera ale jeżeli już wyjdzie na parkiet to raczej nie będzie w pełni sił. Spodziewam się tutaj wolnego tempa gry ze strony Spurs. Ostrygi na 10 spotkań w 8 nie pozwoliło rzucić przeciwnikowi więcej jak 100 pkt.
Denver przystępuje również dziś ze swoim point guardem Ty Lawson. Również w tym przypadku będzie grał limitowane minuty. Denver jak wiadomo straciło do końca sezonu Danilo Gallinari więc ofensywa jest nie wpełni kompletna. Denver swój ostatni pojedynek zakończyło 132-114 wygrywając z Houston, ale to było przeciwko drużynie która nie posiada obrony wogóle. Denver będzie dziś się mierzyło z totalnie inna drużyną która ostatnimi czasy wzmocniła formację defensywną. Myślę że będzie tu low-scoring.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Lillard D. (Portland) - Howard D. (L.A.Lakers) Total points over 34,5 @ 1,72 betcity ✅✅ e:58 pkt
W Portland dziś nie zagrają ani Matthews ani Batum. Nie wiadomo dalej czy zagra Hickson, który jest game-time decision (rotoworld). Wobec takich osłabień za zdobywanie punktów odpowiedzialni będą Aldridge i właśnie Lillard, który pewnie zmierza po tytuł Rookie of the year. Średnia punktowa młodego PG Blazers to 18,8 ppg. Ostatnio trochę mniejsze zdobycze punktowe dlatego też seria 8 porażek z rzędu ekipy Portland. Nie mniej jednak Lakersom ciężko się gra w Rose Garden i napewno gospodarze będą chcieli za wszelką cenę przełamać się właśnie na LAL. Jeśli chodzi o Howarda to ostatnio prezentuje niezłą formę. Jeżeli potwierdzi się że Hickson nie zagra być może łatwiej będzie mial DH.
W tym sezonie obie ekipy grały trzykrotnie i punkty obydwu graczy przedstawiały się następująco :
23.02.13 : Lillard - 19 pkt, Howard - 19 pkt
29.12.12 : Lillard - 11 pkt, Howard - 21 pkt
01.11.12 : Lillard - 23 pkt, Howard - 33 pkt
Jak widać Howard notuje fajne cyferki przeciwko Blazers i jeżeli Lillard zagra na swoim dobrym poziomie to typ powinien wejść spokojnie.

Vucevic N. (Orlando) - Ellis M. (Milwaukee) Total points over 34,5 @ 1,85 betcity ✅✅ e:51 pkt
Tutaj krótko, niech posłużą liczby. Dwa mecze grały obie ekipy między sobą.
Vucevic zdobył dwa razy po 20 punktów, Ellis natomiast notował 39 i 21 oczek. Młody center Orlando po kontuzji prezentuje się dość solidnie, dużo rzuca, gra również długo, Ellis natomiast raz zagra dobrze raz słabiej. Nie mniej jednak myśle że zakręci się koło 20 punktów w tym meczu, Nikola także z 16 oczek powinien dorzucić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom