>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2013

Status
Zamknięty.
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Sacramento - NOH
Typ: Sacramento -5,5 pkt
Kurs: 1,97✅✅✅
Bukmacher: Pinnacle

Spotkanie ekip sąsiadujących w tabeli na pozycjach 13 i 14 w konferencji. Z braku innych typów wybrałem spotkanie tych ekip. Sacramento po dobrym ostatnim spotkaniu z Memphis ( porażka 2 pkt) powinna Sobie poradzić z ekipą z Nowego Orleanu , tym bardziej że jest zdecydowanie w ich zasięgu i na własnym terenie powinni Sobie z nimi poradzić. W ostatnich 4 spotkaniach mierzyli się z silnymi ekipami i w każdym spotkaniu nie przegrali więcej niż 10 pkt ,wiec byli wstanie powalczyć ze znacznie silniejszymi ekipami niż oni . Hornets w ostatnim okresie grają kratkę , ich gra na wyjeździe wygląda kiepsko , szczególnie w ostatnich tyg. gdzie pokonali tylko słabe Phoenix.
W tym sezonie, drużyny spotkały się 2 razy w połowie stycznie i pod koniec lutego wiec dawno temu , wynik to 114-105 i 110-95 dla NOH mecze rozgrywane były w Orealnie.
Tak więc dzisiaj czas na rewanż i zdecydowane zwycięstwo gospodarzy i co za tym idzie pokrycie handi.5/10

Do tego polecam jeszcze over 201 (1,79 Pinnacle)✅✅✅

Patrząc na styl Sacramento, statystyki, dotychczasowe spotkania over jak najbardziej prawdopodobny, bo gra szczególnie gospodarzy nie opiera się na obronie, tak wiec stawiam że to oni narzucą swój styl i spotkanie będzie overove. 4/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Czemu kurs na Heat jest taki wysoki?? Nigdzie nie znalazłem info że James nie zagra. A nawet jeśli nie wystąpi to Heat nie są bez szans i kurs ponad 2 można próbować. Wizards z Knicks przegrali bardzo wyraźnie i mogą się pomęczyć trochę z Miami.
I druga propozycja over Dirka 17,5. Trochę niska linia. PHX jest słabe ale z Rockets się nieźle trzymali i jeśli uda im się utrzymać w grze to Dirk taką linię powinien ogarnąć bo słoneczka grają dość niskimi zawodnikami pod koszem.
 
jestemgraczem 50

jestemgraczem

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Denver Nuggets vs San Antonio Spurs
Typ: Denver - 3.5 ✅
Kurs: 2.07
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:


Wziąłem dzis pod lupe bardzo ciekawe spotkanie, Denver w domu ma passe 20 zwyciestw z rzędu, to naprawde imponujący wynik, moge jeszcze dodać ze na 38 mecze rozegrane na własnym parkiecie Denver wygrało aż 35 razy ulegając rywalom tylko 3 razy, to czyni z Pepsi Center prawdziwą twierdze. 20 wygranych z rzędu i są w stanie pobić rekord zwycięstw w domu od czasu dołączenie do NBA, 37 lat temu, aktualny rekord wynosi 36-5 z sezonu 1976/77, a dziś koszykarze Nuggets mogą ustanowić nowy rekord(36-3) i myśle że tak sie stanie. Na pewno bedą do tego dązyć, jestem pewny że chcą przejść do historii, bo takie rekordy nie bije sie co roku. SAS też mają passe na meczach wyjazdowych, lecz jest to passa porażek, 4 ostatnie mecze na wyjeżdzie Spursi przegrali co pokazuje w jakiej jest formie Parker i spółka. Myśle ze handicap -3.5 jak najbardziej bezpieczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Czemu kurs na Heat jest taki wysoki?? Nigdzie nie znalazłem info że James nie zagra. A nawet jeśli nie wystąpi to Heat nie są bez szans i kurs ponad 2 można próbować. Wizards z Knicks przegrali bardzo wyraźnie i mogą się pomęczyć trochę z Miami.
I druga propozycja over Dirka 17,5. Trochę niska linia. PHX jest słabe ale z Rockets się nieźle trzymali i jeśli uda im się utrzymać w grze to Dirk taką linię powinien ogarnąć bo słoneczka grają dość niskimi zawodnikami pod koszem.
LeBron, Haslem, Wade won&#39;t play Wednesday
Chris Bosh won&#39;t play Wednesday vs. Wizards
rotoworld.
Różnie może być w tym meczu...
 
B 146

bart1110

Użytkownik
Czemu kurs na Heat jest taki wysoki?? Nigdzie nie znalazłem info że James nie zagra. A nawet jeśli nie wystąpi to Heat nie są bez szans i kurs ponad 2 można próbować. Wizards z Knicks przegrali bardzo wyraźnie i mogą się pomęczyć trochę z Miami.
I druga propozycja over Dirka 17,5. Trochę niska linia. PHX jest słabe ale z Rockets się nieźle trzymali i jeśli uda im się utrzymać w grze to Dirk taką linię powinien ogarnąć bo słoneczka grają dość niskimi zawodnikami pod koszem.
Co do dirka to raport z roto: Rick Carlisle expects Dirk Nowitzki (foot) to play on Wednesday vs. Phoenix.
I ja myśle że coś jest na rzeczy, bo ogladałem go ostatnio i on nie wyglada na zawodnika do ktorego sie przyzwyczailem, to znaczy jak byl mecz z denver to nie dostawal, i nawet chyba nei chcial piłki w końcówce która była zacięta, ale wiadomo od kilku meczy overu nie było to może dziś odpali bo z kontuzja czy nie, to jeden z najlepszych ofensywnie graczy w lidze
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
@DawidBarca
Co z tego że Boston jest jedną w tym sezonie słabo zbierającą drużyną w lidze, skoro Lopez na deskach to też jest drewniany? Z Garnett&#39;em moim zdaniem może być ciężko i nie wiem czy tak łatwo sobie poradzi i mimo jak to powiedziałeś kapitalnej formy zdobędzie pkt na tego overa. Mecz może być underowy, a w Netsach i Deron i Johnson mogą zagrać dobre spotkanie. Należy pamiętać, co niedawno zrobił Joe z Pierce&#39;a :]

Denver Nuggets - San Antonio Spurs over 204 -&gt; 1,90 -&gt; Bet365

Na dzisiaj na tapetę i główny bet wrzucam sobie mecz w Denver gdzie podopieczni Karl&#39;a zmierzą się z &#39;&#39;Ostrogami&#39;&#39; z San Antonio. Nie zgodzę się z opinią mojego poprzednika, który typował under w tym spotkaniu. Obie ekipy mają bardzo silną ofensywę oraz zdobywają mnóstow punktów. Denver lubi narzucić zwłaszcza u siebie szybkie tempo meczu. San Antonio Spurs wyraźnie już inaczej broni niż robili to kilkanaście meczy temu. Teraz podopieczni Popovich&#39;a wiedzą że nie należy wszystkiego poświęcać defensywie gdyż można nabawić się niepotrzebnego urazu i doznać kontuzji, a play offy tuż tuż. Linia nie jest wysoko postawiona. Tony Parker jest questionable, Duncan ma grać. Po stronie gospodarzy ostatnio Wilson Chandler udowodnił, że spokojnie może być zmiennikiem Gallo i stać go na wiele. Andre Miller w miejsce Ty Lawson&#39;a radzi sobie świetnie. Mimo swojego wieku genialnie wchodzi w pole 3 sekund mijając rywali jak tyczki, co robił w meczu z Houston. Dzisiaj gram zdecydowany over. Dodam fakt, że San Antonio lubi dużo rzucać za 3, a że są w tym elemencie dużo lepsi od ekipy gospodarzy, to mogą dużo szans próbować rzucać za 3. Ławki rezerwowych też są zacne i powinno dzisiaj być overowo. Oprócz tego jeszcze 2 typy bez analizy ale też powinny wejść, jednak nie mam już czasu na pisanie kolejnych. Życzę owocnych typów. Pozdrawiam. Rambo

Boston Celtics(-3,5) -&gt; 1,95 -&gt; Bet365
Milwaukee Bucks(-5) -&gt; 1,90 -&gt; Bet365 ... tutaj stawka mniejsza, bo czuję że mogą odpuścić mecz.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
K.Durant. Total Points - Under 28.5 @ 1.90 Marathon ⛔
Dzisiaj gram przeciw Durantowi, ktory ostatnio lekko zwolnil z tonu i powoli chyba zaczyna sie juz szykowac do PO. Niby dzisiaj mecz z GSW, ktory sie zapowiada dosc overowo, ale mimo wszystko cos czuje, ze OKC nie bedzie sie dzisiaj angazowac na maksa. Mimo porazki dalej utrzymaja pierwsza pozycje, a GSW ma jeszcze o co walczyc, do tego Westbrook ostatnio szaleje dosc mocno, Kevin jakby w cieniu. Linia wysoka jak na koncowke sezonu, powinno byc dobrze.
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Golden State - Oklahoma / over 204.5 @ 1.85 Milenium (97-116) ✅✅✅
Oklahoma walczy o 1 w konferencji a Golden State broni 6 pozycji. W ostatnich 3 meczach odpowiednio 228, 203 i 217 punktów więc tylko raz over nie wszedł i to tylko 2 punktami. Obydwa zespoły w tym sezonie zdobywają średnio po ponad 100 punktów więc liczę na wynik w okolicy 210 - 220 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 4

skumbag-harhan

Użytkownik
Golden State - Oklahoma / over 204.5 @ 1.85 Milenium

Oklahoma walczy o 1 w konferencji a Golden State broni 6 pozycji. W ostatnich 3 meczach odpowiednio 228, 203 i 217 punktów więc tylko raz over nie wszedł i to tylko 2 punktami. Obydwa zespoły w tym sezonie zdobywają średnio po ponad 100 punktów więc liczę na wynik w okolicy 210 - 220 punktów.
Oklahoma może trochę odpuścić, Durant trochę odpuszcza(Nie to co Westbrook), dlatego over jest możliwy, ale nie ma pewności jak coach będzie wykorzystywać zawodników błyskawic. A tak wgl. Oklahomie jest na rękę 2 miejsce w ich konferencji.Taka moja mała dygresja.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Wydaje mi się że under Duranta to dobra opcja do gry. W Marathonbet linia skoczyła do 30 pkt . Najwyższy czas , żeby KD złapał oddeh przed PO . Mysle , napewno Durantowi zależy bardziej na pierścieniu i MVP PO niż sezonu zasadniczego. Pogra dzis pewnie koło 35 minut. To jest mecz dla Westbrooka który w koncowce sezonu wrzucil piaty bieg. A dzis rywal dla niego idealny. Troche sobie ,powjeżdża pod kosz , i z trojeczki sieknie . GSW troche wolno wracaja do obrony co jest woda na mlyn dla Westbrooka. Swoje dolozy Ibaka i Martin . Nie sadze zeby OCT dzis dyktowalo tempo tym bardziej ze GSW jeszcze nie moze byc pewne miejsca w PO i powinni troche zdecydowanie zbilansowac gre niz isc na wymiane ciosów. Durant pewnie zakreci sie kolo 20 moze troche wiecej , ale 30 troche za wysoko ustawiona linia. Zagrałbym też over Russela ale wiadomo jak to z nim bywa , ale to chimeryczny zawodnik i roznie moze byc . Procz tego gram jeszcze over Nate Robinsona bo ostatnio jest on fire . Powodzenia all !
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Linia wysoka, ale też GSW to ulubiony rywal Duranta.
&quot;Durant&#39;s 30.4 points per game in 20 career contests versus Golden State is his best average against any team&quot;. Gospodarze nie mają na niego specjalnie odpowiedzi, więc jeśli nie będzie się bawił w podawanie jak w ostatnim spotkaniu to spokojnie może to pokryć.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
To ja niespodziewanie poszukam jakiegoś typu w meczu Bulls-Knicks.

Deng under 18,5✅
1,85 Bwin

Średnio w sezonie zdobywa 16,7 a dodatkowo ostatnio żeby pokryć tą linię musiał grać ponad 40min. Dzisiaj z ławki tyle nie zagra,zwłaszcza że Butler jest w niesamowitej formie. Może trener będzie go oszczędzał nawet kosztem ewentualnego zwycięstwa.
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Dallas Mavericks vs Denver Nuggets @ 1.67 ⛔ ⛔ ⛔
Dallas Mavericks vs Denver Nuggets handi ( 2.5:0 ) @ 1.91 ⛔ ⛔ ⛔
Dallas Mavericks under 102 pts @ 1.86 all Betsson ⛔ ⛔ ⛔
@PO RAŻ KA, nie dość, że przegrana, to jeszcze under zepsuła dogrywka. A było już prowadzenie w 3ciej kwarcie 11 pktami.
Jako, że mam mało czasu zacznę od tego co pierwsze rzuciło mi się na oczy. Szczerze mówiąc musiałem je kilka razy przetrzeć, bo myślałem, że pomyliłem mecze. Spodziewałem się czegoś w granicach 1.3, a tu proszę 1.67. Mavericks już nie mają szans na PO, a ostatnia porażka u siebie z żałosnymi (nie chcę urazić ich kibiców, ale takie są realia) Suns przelała czarę goryczy. Co do spotkań domowych, Dallas nie jest żadną twierdzą (bilans 22-16 szału nie robi), do tego nie mają wyraźnego lidera, który mógłby wziąć ciężar na swoje barki. Wydawałoby się, że będzie nim Dirk, po serii kilku dobrych spotkań w końcówce marca, ale w kwietniu wyraźnie spuścił z tonu. Nie widzę żadnych argumentów przemawiających za Dallas w tym spotkaniu (wygrana dla kibiców, żeby zatrzeć przykry obrazek przegranej z Suns? Czemu nie, ale nie z tak dysponowanymi Nuggets). Myślę, że wystarczy o gospodarzach. Co do gości, Denver walczy o 3 miejsce z Memphis i Clippers (na pewno korzystniejszy dla nich byłby pojedynek z Warriors, niż z którąś z wymienionych drużyn). Nie ma Gallinariego (out for season), ale bez niego poradzili sobie z Houston i Spursami. Nuggets mają passę 20W 2L, przegrywając jedynie minimalnie ze Spursami i zaliczając wpadkę z New Orleans. Ostatnie 5 meczów wygrali. Co do underu Dallas, Denver poza meczem z preferującym szybką grę, overowym Houston (W132-114) nie traciło ostatnio powyżej 100pkt. Warto wspomnieć o niedawnym meczu obu drużyn (95:94 na korzyść Denver, gdy Dallas miało jeszcze szanse na PO). Spodziewam się wysokiego zwycięstwa przyjezdnych.
Oczywiście z typem nie trzeba się zgadzać, to tylko moja opinia.
Cleveland Cavaliers vs New York Knicks @ 1.55 Betsson 91:101 ✅ ✅
Knicksi są B2B po spotkaniu z Chicago, ale w ich przypadku nie powinno to mieć większego znaczenia, ponieważ wygrywając 13 spotkań z rzędu nie raz grali dzień po dniu (dla przykładu z niedalekiej przeszłości wygrana z Milwaukee na własnym parkiecie, by następnego dnia wygrać w Oklahomie). Nie mają jeszcze zagwarantowanego 2-ego miejsca po rundzie zasadniczej, czeka ich do tego spotkanie z bezpośrednim rywalem (Indiana). Na pewno będą zmotywowani po porażce z Bulls, gdzie przez większość spotkania prowadzili i mogli je zakończyć w regulaminowym czasie (pudło Melo w ostatniej sekundzie). Wspomniany Anthony wysforował się nawet na czoło najlepiej punktujących, a JR Smith wcale nie jest gorszy. Co do Cleveland, mimo powrotu Irvinga nic w tej drużynie nie drgnęło. Jedyne wygrane z przerzedzonym kontuzjami Orlando i grającym ostatnio w kratkę Bostonem. Tak jak w przypadku Dallas, sezon się dla nich kończy, zostało tylko kilka meczów &quot;do odegrania&quot;. Ciekawą opcją wydaje się również handi (4.5:0) @ 1.93. ✅ ✅
Detroit Pistons vs Charlotte Bobcast @ 1.30 113:93 ✅ ✅
Greg Monroe over 16.5 pts @ 1.85 all Betsson 12 pkt ⛔
Spotkanie dwóch drużyn z dołu tabeli, jednak według mnie z wyraźnym faworytem w osobie Detroit. Ostatnio pokazują się z na prawdę niezłej strony. Wygrane w Toronto i Cleveland, wysoka wygrana na własnym parkiecie z Chicago. Na końcówkę sezonu wyraźnie się zmotywowali, bo jeszcze niedawno koszmarnie długa seria porażek. Bobki o ile na własnym parkiecie potrafią sprawić niespodziankę, toczyć wyrównane pojedynki, o tyle na wyjazdach prezentują się fatalnie. Ostatnia ich wygrana na parkiecie Orlando 19 lutego. Na deskach nie są mistrzami, dlatego stawiam na over Grega, który na ostatnich 6 meczów 4 razy pokrył linię (raz zabrakło 1 pkt). W overy meczowe się nie bawię, bo w przypadku takich drużyn różnie to bywa.
Indiana Pacers vs Brooklyn Nets handi ( 0:5.5 ) @ 1.91 109:117 ✅ ✅ ✅
Brooklyn Nets over 91 pts @ 1.93 117 pkt ✅ ✅ ✅
Deron Williams over 19.5 pts @ 1.85 all Betsson 33 pkt ✅ ✅ ✅
Po wyjazdowym zwycięstwie z Clippersami wydawało mi się, że Indiana przed play offami zbudowała całkiem dobrą formę, jednak późniejsze wysokie przegrane z Thunder i Wizards po słabej grze odwróciły wszystko o 180 stopni. Ostatnia 5-pktowa wygrana z Cleveland (Wygrywając ostatnią kwartę różnicą 25 pkt!) wydarta wręcz w końcówce mnie nie przekonuje patrząc na rywali, którzy co tu dużo mówić do tuzów nie należą, a kompromitacja była blisko. Indianę czeka jeszcze bardzo trudne wyjazdowe spotkanie z Knicksami, wyjazd do Bostonu i mecz u siebie z Philadelphią. O ile z tą ostatnią powinni sobie poradzić bez problemu, pozostałe mecze pozostają sprawą otwartą. Brooklyn natomiast czeka wyjazd do Toronto i spotkania u siebie z Wizards i Detroit. Wszystkie z tych drużyn są w ich zasięgu. Dlatego Brooklyn może jeszcze spokojnie myśleć o awansie na 3-cie miejsce. Postawionym typom sprzyja fakt, że nie są oni drużyną typowo domową (24-15), gdyż na wyjazdach legitymują się bilansem (22-17) gorszym jedynie od Miami, San Antonio i Oklahomy. Ostatnie 5 spotkań to tylko 1 porażka z Chicago (92-90). Williams i Lopez to dwójka liderów, patrząc na dobrą grę Indiany na deskach stawiam na Williamsa, który ostatnio punktuje w pobliżu 30 pkt (wyjątkiem jest spotkanie z Phil, gdzie przy wysokim prowadzeniu grał mało). Ja sam zaryzykuję również czysty win Brooklynu po przesadzonym moim zdaniem kursie @ 2.85. ✅ ✅ ✅
Reggie Evans over 11.5 reb @ 1.50 Betsson 12 reb ✅ ✅ (Trzeba przyznać, że dużo szczęścia, bo niedługo po zebraniu 12-ej piłki Reggie otrzymał 2-gi techniczny faul ???? )-
Dopiero co wstawili ten zakład, dla mnie bomba. Reggie ostatnio dostaje spore minuty, co przekłada się na ilość zbiórek, w których po prostu miażdży (14, 24, 20, 13, 18, 16, 16, 26). Linia mocno zaniżona, a po takim kursie okazja. Zdarzyło się nawet, że pokrył ją samymi zbiórkami w ataku w meczu z Portland (12 off, 14 def).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
W 100% popieram kolegę wyżej więc ode mnie również:
Dallas - Denver / Denver @ 1.75 Milenium (108 - 105 OT..) ⛔⛔⛔
Dallas nie gra już o nic bo do PO i tak nie wejdą w tym sezonie, Dirk co mecz to słabiej z punktami więc nie ma kto pociągnąć zespołu. Denver na fali, walczy o lepszą pozycję w PO, ostatnie 5 meczy to 5 zwycięstw między innymi nad Spurs, Houston i właśnie Dallas. Denver niby bez Gallinariego który nabawił się dosyć groźnej kontuzji ale mimo wszystko jestem spokojny o ten typ.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
K.Bryant. Total Points - Over 29.5 @ 1.90
Minnesota Timberwolves @ Utah Jazz / Result - Utah Jazz @ 1.26
Ako: 2,394 Marathom
✅
Dwie ekipy na ktore trzeba grac, GSW wczoraj zagralo mega padake i zwyciestwo dzisiaj LALkow jest bardzo prawdopodobne, ja mimo wszystko gram na Kobego. Widac, ze zalezy mu jak nigdy, walczy do konca, oddaje mase rzutow, w ostatnich meczach z GSW rzucil 34, 32 punkty mimo, ze gral Nash, dzisiaj powinno byc lekko 30, zastanawialem sie nad overem Gasola, ale z nim moze byc roznie, Dwight tez osatnio gra glownie poza boiskiem robiac miejsce dla Kobiego. Mysle, ze niespodzianki nie bedzie. LAL wygraja, a Kobi rzuci jakies 34-38 punkty.
Dorzucam czysty win Jazzmanow, ktorzy wciaz maja szanse i dzisiaj zapewnie beda chcieli rostrzygnac mecz na swoja korzysc juz przed koncowka, by nie bylo nerwowki. Minesota z mega zmotywowana Utah grajaca we wlasnej hali nie ma praktycznie zadnych szans.
e: Fenomenalny mecz, szkoda Kobiego na maksa, lzy w oczach podczas ostatnich rzutow osobistych KB8 bezcennne
 
bej 178

bej

Użytkownik
Ode mnie na dziś krótko
Każdy ogląda się na walkę o wejście do PO między Utah i Lakers ale granie tych drużyn po tych kursach co oferują buki to dla mnie żadne value.
Osobiście przyglądam się walce o 3cie miejsce na Zachodzie i tym samym uniknięcie Clippersów w 1szej rundzie Playoff. Mowa tutaj o rywalizacji między Nuggets i Grizzlies.
Memphis Grizzlies @ Houston Rockets 2.34 ✅
Marathonbet.
Dla mnie kursy odwrócone i Miśki powinny być faworytem. Nieznacznym ale jednak. Parsons jest questionable, a Brodaty sam meczu nie wygra mając w dodatku naprzeciw siebie Allena. Już kiedyś o tym pisałem, jeżeli Memphis spowolnią tempo gry to zapiszą W w swoim bilansie. Muszę przyznać, że lubię tą drużynę ale tutaj staram się patrzeć jak najbardziej obiektywnie.
O Houston mówiłem tak:
The Rockets essentially have no playbook. Their game is run, run, and run some more.
Dziś dobry defense weźmie górę nad basketem typu run&#39;n&#39;gun. Jak to mawiają, mecze wygrywa się obroną a nie atakiem i to jest święta prawda.
Dobrym pomysłem jest zagranie na under Hardena ale póki co nigdzie nie widziałem na niego linii. Kiedyś polecałem jego under w spotkaniu z Pacers, kiedy to miał match-up z Georgem i było izi. Generalnie trudno mu się gra mając naprzeciw siebie dobrego obrońcę na obwodzie.

Denver Nuggets @ Dallas Mavericks 1.77 ⛔ wtf?
Marathonbet
Wyżej już koledzy opisali sytuację więc dosłownie dwa zdania.
Po pierwsze jak już wspomniałem Denver walczy o 3cie miejsce w konferencji, po drugie są w formie (co mnie martwi bo chciałbym żeby Miśki ich wyprzedziły ;) ) Po trzecie Dallas nie ma już nawet matematycznych szans na PO, a Dirk zdecydowanie obniżył loty. Po czwarte Denver świetnie zbierają piłki pod koszem rywali - Mavs pod względem zbiórek są na szarym końcu ligi. To chyba na tyle.
Gallinari jest out ale mamy Chandlera i Brewera czyli całkiem fajnych grajków także kontuzja Włocha nie odegra kluczowej roli w tym meczu.
edit:
Dorzucam wspomnianego Hardena:
J.Harden. Total Points - Under 26 1.90 ⛔
@ Marathonbet

Krótka piłka, polecę statystykami.
Dziś Hardena będzie krył Tony Allen, a co z tego wynika? Ano to, że Brodaty tylko raz pokrył linię 26punktów mając match-up z Allenem. Raz to mu się udało w grudniu ub. roku ale Tony grał tylko 18 minut. Dziś nic takiego nie przewiduje więc sporo cegieł powinno się posypać ze strony Hardena ;)
Średnia lidera Houston przeciwko Miśkom to 15punktów, a nie licząc meczu gdzie Allen grał mało minut to lekko powyżej 13 ;) Natomiast średnia z sezonu to 25.9 czyli i tak poniżej linii wystawionej przez marathon.
Jedyny problem jest taki - jeżeli Houston narzuci swoje tempo to Harden over może pokryć, a Rakiety wygrają. Wtedy dwa kupony w plecy, jestem jednak dobrej myśli ????
______________________
dodatkowe info o Nuggets
Finally, the Nuggets tonight will have the opportunity to set the all-time franchise record regular season win mark at 55. This team knows it is special, and being a part of the first group to set a franchise record has to be motivating.
e: Harden załatwił sprawę trójkami, a ostatnio pisałem że Miśki w tym elemencie bronią trochę gorzej. No nic gramy dalej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Hibbert over 14.5 (1.92) Etoto ✅

Krótko mówiąc linia to promocja. Roy jest w znakomitej formie, pokrył coś takiego w 8/9 ostatnich spotkań, nie pokrył jedynie w ostatnim spotkaniu z Cavs gdzie został trochę oszczędzony. U innych buków po 16.5 - 17.5 nawet, trudno sobie wyobrazić aby nie pękło to 14 punktów ze strony Hibberta.
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Dwight Howard / over 18.5 @ 1.85 Milenium 28 pkt ✅✅✅
Ode mnie typ na Centra Lakers, ostatnie mecze w jego wykonaniu to odpowiednio: 24, 24, 9, 25, 19 i ostatnio 20. Jak widać w 6 ostatnich grach tylko raz nie pokrył linii i to z Memphis którzy jak wszyscy wiemy są świetni w defensywie. PPG w sezonie Howarda wynosi 16.8 lecz w ostatnich 10 meczach rzuca średnio 19,5 PPG. W dotychczasowych 3 meczach z Warriors w tym sezonie zdobył tylko 28 punktów co moim zdaniem jest jedynym minusem tego typu lecz myślę że Dwight da radę dziś i z Kobasem pociągnął Lakers bliżej PO.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Golden State Warriors - Los Angeles Lakers

Curry over 22,5 pkt @ 1,85 tobet✅
Golden State +9,5 @ 1,72 marathonbet✅
over 204 @ 1,79 marathonbet✅
Wkroczyliśmy w końcówkę sezonu, a zarazem w okres w którym znaczna część zawodników znacznie odpuszcza i skupia większą uwagę na PO. Jednak jest jeszcze grupa zespołów walczących o jak najlepsze pozycje a niewątpliwie możemy zaliczyć do nich Lakersów i GSW. Los Angeles ma spotkanie przewagi nad Jazz i nie ma mowy o jutrzejszej przegranej, Warriors bronią swojej szóstej pozycji, znajdują się przed Rockets i w momencie porażki będą w nieciekawej sytuacji bo mogą spaść na 7 lokatę co spowoduje grę z Thunder albo Spurs czyli totalne niepowodzenie. W każdym bądź razie wolę się skupić na zawodnikach, Curry ma bardzo dobrą passę i jako jeden z nielicznych liderów nadal ma o co walczyć i widać jego prace na parkiecie. Match up z Nashem nie wygląda najlepiej dla Kanadyjczyka lecz pojawiły się informacje, że może nie zagrać więc tym bardziej Blake to jest gracz z którym każdy rozgrywający powinien sobie poradzić. GSW stracili Boguta, strefa pod koszowa osłabiona - zostają tylko z porządnym Lee dlatego backcourt to dla nich największa opcja. Thompson nie będzie najlepiej wspominał spotkania z Thunder, co prawda oglądałem tylko pierwszą połowę ale kompletnie wyłączył się z gry i dodatkowo tragiczna skuteczność. Z Lakersami będzie o wiele lepiej, no i nie należy zapominać o Jacku który notuje dobrą passę przeciwko LA. Oklahoma wykorzystała broń GSW czyli rzuty dystansowe, obecnie Warriors muszą wykorzystać ten aspekt przeciwko Lakers na czele z punktami Curry&#39;ego. Nie widzę innej opcji, nie bronią na najwyższym poziomie a Curry to jest zawodnik który potrafi trafiać z wielu pozycji zwłaszcza z dystansu więc nie widzę problemu, żeby w takim meczu nie przekroczył 20 punktów. Przed Golden State jeszcze kilka spotkań, Spurs u siebie jednak na pewno nie odpuszczą Lakersom, bo porażka bardzo skomplikuje ich sytuacje. Gram dodatkowo +10 i over - nie wydaje mi się, żeby był blowout a rzucać to obie drużyny potrafią, nie ma obrońcy na Bryanta więc i ten pokaże show.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom