>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Cleveland Phila. Mecz o nr 3 na wschodzie i gra z celtami w drugiej rundzie. Kursy w strone Phila 1.66 do 2.45 Cavs. Gdyby gral Embid to moze bym to zrozumial. Zespol traci Co najmniej 40% swej wartosci a trzeba grac Z Kawaleria. Szostki beda ciagnac gracze podobni do Clarksona, Hooda, Greena czyli lawki Cavs. Brak armat typu LBJ czy Love. Mozna pokusic sie o Zwyciestwo Cleveland badz handi w ich strone (+5.5 pkt kurs 1.62)
Dla mnie to najwiekszy No bet sezonu. Tylko idiota bedzie wolał grac z Bostonem w drugiej rundzie niz z Toronto, które jest słabe jak barszcz i ciągle uważam, ze ma najabardziej oszukany bilans w całej NBA. Przeniescie ich na zachód to by byli koło 7-8 miejsca a Celtowie za pewne 2-3. Boston teraz w koncowce ich o mało nie ograł drugi raz grając moze troche lepszym składem niz za pierwszym razem ale i tak bez Irvinga. Cavs ograli ostatnio 2 razy Toronto więc załoze sie, ze woleli by grac z Nimi w ew. półfinale. Phila ma fajny ale jeszcze niedoświadczony skład. Obawiam sie, ze Celtowie by ich rozniesli w serii grając swoja mega ułozoną koszykówke. Ten mecz wygra ten, który bedzie chciec mniej przegrac.
 
K 0

kamil24

Użytkownik
Zapewne wiesz ze Kyrie wypadl na 5 miesiecy? Wybacz Ale mam odmienne zdanie, dla mnie Boston bez Irvinga bedzie sie meczylo w pierwszej rundzie. Cavs tam pojechali ostatnio i zrobili im jesien sredniowiecza.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja uważam, że Cleveland raczej nie patrzy teraz na to czy zagra z Toronto czy Bostonem bo Ci drudzy bez Irvinga tracą 50% jakości i możliwości w ataku. A to, że Ty uważasz o Toronto tak a nie inaczej to nie znaczy, że Kawalerzysci maja takie samo zdanie ta ten temat. Wydaje mi się, że raczej będą chcieli dobrze zakończyć sezon zasadniczy po tym co działo się wcześniej i napewno będą chcieli przedewszystkim sobie coś udowodnić i wydaje mi się, że powinni sobie poradzić z 76ers, którzy bez Embiida jednak tracą na jakości.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dla mnie to najwiekszy No bet sezonu. Tylko idiota bedzie wolał grac z Bostonem w drugiej rundzie niz z Toronto, które jest słabe jak barszcz i ciągle uważam, ze ma najabardziej oszukany bilans w całej NBA. Przeniescie ich na zachód to by byli koło 7-8 miejsca a Celtowie za pewne 2-3.
Mam zupełnie odmienne zdanie na ten temat. Toronto bardzo dobrze grało przez cały sezon i zasłużenie są liderem na wschodzie. U Celtics wypada ich największa gwiazda Irving. Tak patrzę na skład Celtics i naprawdę nie wygląda to dobrze... Obecnie wyglądają kadrowo średnio, żeby nie powiedzieć słabo. Toronto jest zdrowe i zobacz sobie na ich pierwszą piątkę: DeRozan, Lowry, Ibaka, Valanciunas, ta czwórka ma wielki potencjał i Celtics kadrowo wypadają bardzo blado na ich tle po kontuzji Irvinga.
Dla Cleveland największym i moim zdaniem jedynym zagrożeniem na wschodzie jest właśnie Toronto. Nikt inny obecnie nie ma szans wyeliminować Cavs.
 
K 0

kamil24

Użytkownik
Ja uważam, że Cleveland raczej nie patrzy teraz na to czy zagra z Toronto czy Bostonem bo Ci drudzy bez Irvinga tracą 50% jakości i możliwości w ataku. A to, że Ty uważasz o Toronto tak a nie inaczej to nie znaczy, że Kawalerzysci maja takie samo zdanie ta ten temat. Wydaje mi się, że raczej będą chcieli dobrze zakończyć sezon zasadniczy po tym co działo się wcześniej i napewno będą chcieli przedewszystkim sobie coś udowodnić i wydaje mi się, że powinni sobie poradzić z 76ers, którzy bez Embiida jednak tracą na jakości.
Duzo racji. Podpisuje sie pod tym. Jednak stwierdzenie Kolegi &quot; tylko idiota wolalby by grac Z Bostonem niz z Toronto&quot; to dla mnie najwieksze dyletanctwo roku. Kim Celtics wyjda na play offy? Tatum Brown?? To gwiazdki ktore nie powachaly prawdziwego parkietu. Oni maja byc zagrozeniem dla Cavs? Nie ma takiej zaj...j mozliwosci. DeRoz Lowry zjadaja ich na sniadanie. I dlatego uwazam ze Cavs beda chcieli trafic na Boston
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Co ja czytam. Zaraz pojawią się wnioski, że Clevland w ogole nie powinno awansować do PO, zeby nie grać z Toronto czy Bostonem. To są Play offy, rozgrywanie po 4/więcej spotkań z przeciwnikiem, uważacie, że ktoś kalkuluje na kogo trafią w kolejnej fazie rozgrywki? To nie są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, gdzie można coś kombinować, tutaj liczy się jak najszybsze zwycięstwo w 1 rundzie PO bez zbędnego zmęczenia i cisniemy dalej. Nie wiem kto wygra dzisiejsze starcie między 76&#39;s, a Clevland, ale wiem, że te teorie opisane powyżej są nielekko naciągane.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Cleveland Phila. Mecz o nr 3 na wschodzie i gra z celtami w drugiej rundzie. Kursy w strone Phila 1.66 do 2.45 Cavs. Gdyby gral Embid to moze bym to zrozumial. Zespol traci Co najmniej 40% swej wartosci a trzeba grac Z Kawaleria. Szostki beda ciagnac gracze podobni do Clarksona, Hooda, Greena czyli lawki Cavs. Brak armat typu LBJ czy Love. Mozna pokusic sie o Zwyciestwo Cleveland badz handi w ich strone (+5.5 pkt kurs 1.62)
Z całym szacunkiem ale trochę namotałeś wg mojej opinii. 76ers mają przewagę parkietu, bardzo dobra forma w ostatnich tyg, jak nie najlepsza w tym sezonie. Wraca Sarić do rotacji, Hill u Cavs out, koszykówka to gra zespołowa a tutaj mocny argument po stronie Philladelphii. Wg mnie dziś biorą to Szóstki, lepsze dzielenie się piłką, skuteczność i jakby nie patrzeć kolektyw.
Bardzo niedoceniany jest Redick J.J., Ilyasova czy Włoch Bellinelli . Simmons, Covington , Amir w obronie, Fultz, Sarić, Holmes. Ogromnym atutem 76ers jest to iż tych 8-10 graczy zdobywa te 10 i więcej pkt na mecz. To ich broń i atut ogromny - coś o czym Cavs nie mają zielonego pojęcia.
76ers -4 pkt AH OT
1.85 1xbet
grubas lepiej się będzie oglądało ????
Co ja czytam. Zaraz pojawią się wnioski, że Clevland w ogole nie powinno awansować do PO, zeby nie grać z Toronto czy Bostonem. To są Play offy, rozgrywanie po 4/więcej spotkań z przeciwnikiem, uważacie, że ktoś kalkuluje na kogo trafią w kolejnej fazie rozgrywki? To nie są Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, gdzie można coś kombinować, tutaj liczy się jak najszybsze zwycięstwo w 1 rundzie PO bez zbędnego zmęczenia i cisniemy dalej. Nie wiem kto wygra dzisiejsze starcie między 76&#39;s, a Clevland, ale wiem, że te teorie opisane powyżej są nielekko naciągane.
oczywiście, że ekipy kalkulują - to NBA. Cavs woli wpaść na Boston bo teoretycznie Celtowie nie są tak silni co już kolega wyżej powiedział, sporo kontuzji i na bank Lebron James chce utrzeć nosa Irvingowi, trochę go poniżyć. To nie tylko będzie dodatkową motywacją ale się sprzeda - a czy nie o $$$ chodzi w NBA ?
Cavs do tego b2b - nie wiem czy wydolnościowo dadzą dziś radę z młodym zespołem Szóstek .
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers 1 1,62 1xbet 116:105 ✅✅
Spory ten kurs patrząc na okoliczności końcówki regular season i go traktuję jako spory prezent od bukmacherów. Portland już o nic nie gra, ma pewną trzecią pozycję, a podopieczni Popovicha wziąż walczą o przegonienie Utah (która ma dość ciężki terminarz - wyjazd do Lakers, Warriors u siebie, wyjazd do Portland) i przewagę własnego parkietu w serii playoffs, co dla nich ma kolosalne znaczenie bo dobrze wiemy jak tragiczni są w tym sezonie na wyjazdach. Zgoła odmienna sytuacja jest w meczach domowych, gdzie legitymują się trzecim najlepszym ligowym bilansem tj. 31-8. Portland przegrało ostatnie 3 wyjazdy, z tragicznymi Memphis i Dallas, a także Houston, więc jak widać nie mają wiekszej motywacji żeby się spinać na wyniki, myślami są już w playoffach. Reasumując widzę tutaj sporą szansę na odebranie wypłaty po meczu. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Denver Nuggets @ Los Angeles Clippers
Typ: Denver Nuggets ML @ 1.78 - Unibet ✅ ✅ ✅

Tak, wiem, że w Pinnacle można złapać fajniejszy kurs, ale gram w Unibet i kropka. Co do meczu, fajnie bo o 21:30, w dodatku na żywo na C+2. Ja tam wybiorę league pass, bo jednak amerykański komentarz to jest to co lubie, a Michałowiczowe &quot;uuua&quot; i &quot;serial&quot; tylko wkur..za. Ostatnio też widząc szefa ochrony Raptors uznał, że to ich nowy GM ???? Dobra, konkrety. Właściwie jeden argument, ale za to mega potężny. Sprawa jest następująca. Clippersi są już na rybach (no dobra, jest 0.01% szans) i ostatnie mecze pokazują, że już się z tym pogodzili. LAC w 5 ostatnich meczach 3 porażki, a ostatnio blowout w Utah. Nuggetsi natomiast uwierzyli, że mogą i dziko ruszyli po playoffy. 4 wygrane z rzędu i 1 mininalna przegrana na trudnym terenie w Toronto w ostatnich 5 meczach. Dzisiejsze spotkanie dla Nuggets w LA to mecz w stylu win-or-go-home. Wygrana pozwoli im wskoczyć do ósemki i przegonić Minnesotę. Tak więc chyba wszystko wiadomo o co grają goście. Czy Clippers się postawią? Być możę, ale tam jest spory problem z kontuzjami, no posypali się - Beverley, Gallo, Teodosić, Evans. Zostaje jeden PG w osobie Wallace&#39;a, przeciętego gracza. Liczę, że Nuggets zepną się konkretnie i zrobią ten najważniejszy póki co krok w stronę playoffs. Boję się takich &quot;oczywistych&quot; typów, no ale gram i to za podwójną stawkę.
Na noc mam 2 a może 3 typy z wyższymi kursami, jak wejdzie powyższy typ to wrzucę, jak nie to pójdę spać wkur..rzony i tyle ;)
xamon dobry chłopina jeśli chodzi o NBA i w pełni popieram jego typ. Sam też pogrywam to.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Westbrook powyżej 26,5 pkt @ 1,85 expekt⛔
Thunder wciąż nie mają zapewnionego miejsca w PO, zresztą jak kilka drużyn z dolnych miejsc gwarantujących grę po sezonie zasadniczym. Oklahome czeka ciężki wyjazd do Houston, gdzie wiadomo że każda ekipa ma problem. Liczę tutaj na Westbrooka, bo jako jeden z nielicznych w swoim zespole ciągnie ich do przodu. Owszem George ma statystyki, ale jego celność rzutu pozostawia wiele do życzenia, Anthony to wiadomo. Dlatego, w sytuacji kiedy lider jest potrzebny, tam i powinien być Westbrook. Ostatnio ponad 40 punktów z Warriors, porażka zespołu. Jutro nie wydaję mi się, żeby Rockets odpuściło ten mecz, ale jestem pewien że Westbrook będzie bardzo aktywny w ataku. Tym bardziej, że Houston gra raczej ofensywny basket, a zatrzymać lidera Thunder jest bardzo ciężko, to myślę, że granica 30 punktów jest jak najbardziej do zrealizowania. Pamiętam ubiegłoroczne Playoffy, w których Westbrook wykręcał niesamowite cyfry szczególnie grając w Houston. Tam nie było wtedy Anthony&#39;ego i George&#39;a, ale tak jak mówie dyspozycja obu zawodników nie jest za dobra. Jedno jest pewne - jeśli Westbrook nie zagra na maksimum swoich możliwości, a przy okazji nie zagwarantuje odpowiedniej liczby punktów w ataku, to Thunder nie mają większych szans na wyrwanie zwycięstwa z takim rywalem.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Houston vs OKC
Typ: Westbrook over 10,5 zbiórki ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,75 (Unibet)

Jakiś czas temu wam pisałem, że Russel potrzebuje walić po 14 zbiórek na mecz żeby dobić do średniej tripoule double w całym sezonie oraz 7,7 asysty. W ostatnim meczu miał 16 zbiórek pomimo porażki z GSW po słabym meczu. Dzisiaj kolejny ciężki pojedynek i Westbrook musi być wszędzie żeby narobić statystyk...znaczy żeby wygrywać ; D Moim zdaniem on będzie wszędzie i nie da sobie odebrać tej &quot;zaszczytnej&quot; nagrody i przejść znowu do historii.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Dzisiaj próbuję dubelka:
Houston Rockets - Oklahoma City Thunder
typ: Oklahoma City Thunder handicap +9,5 ✅✅ 102-108
kurs: 1.52 (unibet)
+
Golden State Warriors - New Orleans Pelicans
typ: New Orleans Pelicans handicap +9,5 ✅✅ 120-126
kurs: 1.50 (unibet)
Łączny kurs: 2.28 ✅✅✅
Nie będę się rozpisywał o formie, o tym kto gra, a kto nie, nie będę przedstawiał bilansów itp. Czym się kieruję? Chyba każdy się domyśla o co chodzi. Zarówno Rockets jak i Warriors już swoje miejsca na zachodzie znają i teraz mogą zluzować, nikt nie potrzebuję głupich kontuzji i urazów przed fazą PO. Natomiast OKC jak i Pelicans powinni robić wszystko, żeby wygrać spotkania, nikt nie chcę, żeby na samym finiszu regular season stała się katastrofa i któraś z tych ekip wypadła poza pierwszą ósemkę. Uważam, że nawet jeśli przegrają to nie będą to wysokie porażki dlatego zabezpieczam się dość mocnym handicapem w obu tych spotkaniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Oklahoma City Thunder @ Houston Rockets
Typ: Oklahoma City Thunder ML @ 2.95 - Unibet ✅ ✅ ✅
Oklahoma City Thunder @ Houston Rockets
Typ: Oklahoma City Thunder +7.5 @ 1.70 - Unibet ✅ ✅✅
Denver izi od początku do końca. Fajnie. Chodzi mi mocno po głowie ML na OKC. Nie wiemy póki co czy Rockets dadzą komuś odpocząć, no, ale oni swoją pozycję już znają. Teraz można pomyśleć o przeciwniku. Przegrana może być korzystna bo może sprawić, że Thunder pójdą trochę w górę i nie trafią na Rockets w 1. rundzie. A nie wydaje mi się, żeby Houston chciało na początek mierzyć się z nimi, którzy regular season biedny, ale playoffy to playoffy i to Big 3 z Oklahomy może odpalić i ta ewentualna seria byłaby pozornie groźna dla seedu numer 1.
Gdzieś tam wczoraj czytałem taką teorię spiskową, że liga nie może sobie pozwolić na to, żeby MVP zeszłego sezonu nie zagrał w postseason w tym. I ogólnie żeby tej ekipy zabrakło w playoffs. Nie siedzę w głowie D&#39;Antoniego, ale seria z Denver czy Wilkami chyba byłaby dla nich lepsza. Ale tak jak mówię, to teorie spiskowe.
Wracając znowu do aspektów sportowych. Rockets mają już swój upragniony pierwszy seed i ryzykowanie zdrowia CP3 czy Hardena jest tu po prostu bez sensu. Póki co są fajne kursy na OKC i ja pobieram handicap i zwycięstwo Oklahomy, którzy nadal walczą o wejście ponad &quot;kreskę&quot;. W momencie rozgrzewki albo dowiemy się, że Houston gra pełnym składem, albo, że rzeczywiście wystawiają drugi garnitur. Ale wtedy kursy całkiem się zmienią. Denver za podwójny bet dało zarobić więc ja zaryzykuję i zaufam gościom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Milwaukee Bucks @ New York Knicks
Portland Trail Blazers @ San Antonio Spurs
Typ: Dubel - Spurs ML + Knicks +12.5 @ 2.32 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔

1 pkt. zabrakło do handicapu, szkoda.
Jeszcze jedna moja propozycja na noc. O Spurs napisał już wyżej xamon . Podpisuję się pod tym i pobieram. Co do Knicks. Urzekli mnie ostatnią wygraną u siebie nad Miami. Radosny basket, rezerwy mogły poszaleć a takim czasem bardziej zależy na dobrej grze niż superstarsom. Bucks ostatnio słabizna, przegrana z Nets, przegrana po OT z Denver, męczarnie z Bostonem, a jak już wygrywali to skromną różnicą punktów. Faza preplayoffs to dobry czas żeby sobie poszukać takich nieoczekiwanych rozstrzygnięć, choć czy aż takiej niespodzianki tu potrzeba? Nie typuję wygranej Knicks, tylko walę DD handicap w ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Szkoda, że Pan Moderator się wcześniej tutaj nie udzielał prawda Panowie i Panie? ; D
Nie ma za dużego wyboru dzisiaj, a ostatnio kiepsko idzie, więc idę w stronę Philadelphi.

Philly vs Dallas
Typ: Philly i under 215,5 ✅ ✅ ✅ (Brawo Philly idziecie po swoje!)
Kurs: 2,08 (Unibet)

Miałem dać na zwycięstwo Philly -12,5 bo oni u siebie strasznie cisną. No ale idę w bardziej ryzykowny typ. Według mnie w tym meczu już się nie będą tak forsować. Ostatni pojedynek z Clevland kosztował dużo sił i dzisiaj trener ich powinien oszczędzić. Dallas raczej bez Dennisa, Powella, Nowitzkiego, McDermotta. Oni na wyjazdach raczej aż tak wiele punktów nie tracą, chociaż 76 to jest potwór teraz i jasne że mogą im nawrzucać ile będą chcieli, ale Dallas za bardzo nie ma kim pograć i spokojna porażka im pasuje. Mecz o wcześniejszej porze, który 76 powinni lekko wygrać, zrobić dużą przewagę i pograć rezerwami. Jak dla mnie under w tym meczu i win 76.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Detroit Pistons
typ: Detroit Pistons handicap -5,5 ⛔⛔⛔ ile razy bym na nich nie postawił to jak zwykle muszą to zepsuć..
kurs: 1.78 (unibet)
Nie przepadam za Detroit, nie lubię oglądać ich gry a także na nich stawiać ale dzisiaj dam im szansę ale to tylko dlatego, że będą grać z mocno okrojonym składem Miśków. Obie ekipy grają już o pietruszkę, Tłoki w ostatnich 10 meczach zanotowali bilans 8-2, gospodarze tego spotkania natomiast w ostatnich 10 spotkaniach zaskoczyli samych siebie dwukrotnie tzn. udało im się wygrać 2 spotkania i to jedno po drugim! Pewnie sami się łapali za głowę jak się to stało. W końcu z bilansem 21-58 zajmują drugie miejsce od końca i tak już pewnie pozostanie, są w serii 4 porażek z rzędu i pomimo tego, że Pistons na wyjazdach nie prezentują się najlepiej to uważam, że powinni spokojnie sobie z nimi poradzić. Ciężko mi sobie wyobraźić inny scenariusz tego spotkania.
 
mrblack10 25

mrblack10

Użytkownik
LA Lakers - Utah Jazz ✅✅✅
typ -5.5 handicap Utah Jazz
kurs 1.55 STS

Każdy kto śledzi tabele zachodniej konferencji wie że panuję tam ścisk jak w rozgrzanej puszce szprota z biedronki. Promocją tego całego zamieszania oczywiście awans do PO, a tutaj powoli szykujące wędki Lakers (bardzo okrojone) zmierzy się z najlepszą defensywą czyli Jazzmanami z Salt Lake City. Utah będzie cisnąć maksa do końca bo przecież po piętach depcze im kilka zespołów i to dosłownie depcze, a ten mecz moim zdaniem to must win aby walczyć o playoffs. Jazz w optymalnej startowej piątce poza kontuzjami drugoplanowców Neto, Sefaloshy, Crowdera natomiast w ekipie jeziorowców szpital i to na całego bowiem nie zobaczymy taki gości jak Ball, Ingram, Thomas prawdopodobnie Kuzma. Brook Lopez coś nawrzuca ale sam nie da rady tak mocno zgranej defensywie rywala i myślę że -5.5 w stronę Utah to bezpieczny bet.

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Randle over 11.5 rebs + as @ 1.76 by 1xbet
Nie ma Kuzmy, nie wiadomo co z Brookiem. Linia na punkty, a co za tym idzie pkt+rebs itd. dość wysoka, ale ruskie dały fajną linie na zbiórki i asysty. Praktycznie samych zbiórek może tutaj nabić tyle, a 3-4 asysty zawsze się trafią dodatkowo. Nie tak dawno w Salt Lake City 12 rebs + 9 asyst.

Ibaka over 20.5 pkt+rebs @ 1.76 by 1xbet
Prawie 18 pkt i 9 zbiórek na mecz notuje Serge w ostatnich 4 meczach. Dzisiaj nie ma Derozana i Litwina więc na papierze jest drugą opcją w drużynie.

Lowry over 24.5 pkt+as @ 1.72 by 1xbet
Nie ma Derozana, a nawet jakby był, to z kim jak z kim ale z Magic Kyle błyszczy (25+8 oraz 27+11 w tym sezonie).
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Panowie dzisiaj sensowne wydaje się być zagranie na win Pelicans. Fajnie wygląda też Oklahoma oraz Nuggets. Thunder grają w Miami ale.skoro.tamci kiedyś olali i dostali od NYK to znaczy, że nie mają zamiaru walczyć o szóste miejsce. Ekipa RW powinna spiąć poslady bo jest duża szansa na ominięcie Rockets oraz Warriors. Spurs i Pels grają ze sobą na koniec i ktoś tutaj straci więc wskoczenie na szóstkę jest mega realne. Nuggets też powinni ograc Portland. Blazers jak przegraja to się nic nie stanie a trzecie czy czwarte miejsce to nie ma zbytniej różnicy. Spurs i Volves mega pewniaki ale kursy żałosne a granie hc w NBA powyżej 10 to.loteria. Tak myślę jeszcze o Pistons. Ostatni mecz u siebie, Toronto.o nic nie gra w dodatku b2b a kursy w ok. 3 zachęcają.No jedynie być może o.ew. przewagę parkietu nad Warriors gdyby doszło do.takoego.finalu ale wątpię czy nad tym.rozmyslaja.
 
mrblack10 25

mrblack10

Użytkownik
Wczorajszy typ który sobie obrałem za cel do zarobienia poważnych pieniędzy siadł, jednak dobrany do tego meczu, mecz Miśków z Detroit sprawił że poranna jajecznica po zobaczeniu tego wyniku smakowała jak karton po odkurzaczu.
Heat - OKC ✅✅✅
typ. OKC
kurs 1.60 STS

Początkowo pomyślałem żeby lepiej odpuścić mimo że OKC walczą o playoffs i mają wahania formy mogą przegrać z każdy pokazując to już nie raz. Jednak patrząc w tabele wschodnia Heat mogą umyślnie przegrać ten mecz aby nie trafić na rozpędzonych 76ers z Simmonsem na czele, odpuszczając wówczas mogą trafić na zdziesiątkowany kontuzjami Boston bez Irvinga i reszty gwiazd zielonych. Myślę że West, George i Melo zdołają nawrzucać tej mocnej defensywie z Florydy aby ich ostatni mecz z Miśkami był już formalnością.
SAS - Kings ✅✅✅
typ. SAS handicap -9.5
kurs 1.40 STS

Dziadki z Texasu bez Leonarda mają na peryskopach tankowiec pod nazwą Sacramento Kings. Aldridge z resztą ekipy również będzie walczył na 110% aby ograć gówniarzy ze stolicy Californii, młodzi z Randolphem na czele pewnie będą się stawiać ale oczekuję tutaj trenerskiego kunsztu Popa i zimnej krwi zawodników Spurs, myślę że naskoczą już od pierwszej sekundy i bezpiecznie dowiozą wynik do końca zatrzymując Kings gdzieś przed setką.
LAC - Pelicans ✅✅✅
typ
. Pelicans handicap -5.5
kurs. 1.55 STS

Ta sama śpiewka co poprzednio, Pelikany o być albo nie być, zmotywowani ostatnią wygraną z GSW polecieli do słonecznego Los Angeles gdzie miejscowi koszykarze moczą kije pod Staples Center. Davis ostatnio przechodzi samego siebie aż się boję pomyśleć co by było gdyby Kuzyn nie złapał kontuzji. Clippers jedynie na czym pewnie będą się opierać to na alley oopach Jordana i trójce sweet Lou, oglądałem ich ostatnio z Denver, górnicy rozerwali ich jak stare kalesony, pod koniec bez pomysłów na grę na dodatek zdziesiątkowani kontuzjami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom