>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Kwiecień 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Sory za off top ale powinieneś dostać jakąś nagrodę za fajne sformułowania. Karton po odkurzaczu, górnicy i stare kalesony poprawiły mi humor na wieczór ????
Z handi na Spurs bym tylko.lekko uważał. Na horyzoncie arcywazny mecz z Pels i każda minuta oddechu dla emerytów jest na wagę złota.
Kto pograł rano na Pels czy Thunder to już jest zwycięzcą bo kursy stopniały jak śnieg w kwietniu
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra ja tak na szybko bo z komórki.
LAC vs NOP
Typ: Mirotic over 16 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,85 (Unibet)

Idę w stronę Miro tym razem. Odkąd zgolil brodę zaczął grać zupełnie inny basket, chyba tam coś w niei było ;) Ostatnie 3 mecz to odpowiednio 28 pkt przeciwko GSW, 31 przeciwko Suns czy 25 przeciwko Memphis. Chłopak ewidentnie odżył i notuje dobre rzuty, a selekcja również się poprawiła. Pelikany jak wiadomo cały czas muszą walczyć o Play Offy, zostały jeszcze dwie kolejki i nie ma czasu na odpuszczanie. Clippersi wystąpią bez Riversa, Lou Wiiliamsa czy Teodosica. Oni już odpuszczaja ewidentnie bo nie mają szans na Play Off. Fajny kurs i ja w to wchodzę. Ewentualnie można dać punkty + zbiórki ponad 22,5 kurs też 1,85. Powodzenia!
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Toronto Raptors @ Detroit Pistons
Typ: Detroit Pistons ML @ 2.90 - Unibet ⛔⛔⛔
Toronto Raptors @ Detroit Pistons
Typ: Detroit Pistons +6.5 @ 1.80 - Unibet ⛔⛔⛔
Lecimy szybko bo mecz już o 1:00. Przedostatni mecz regular season dla Toronto i przedostatni w całym sezonie dla Detroit. Pistonsi otarli się o playoffy, ale ostatecznie nie dali rady. Dziś grają ostatni mecz w swojej nowej wypasionej hali więc wypadałoby coś zaprezentować kibicom, którzy przez cały sezon chodzili i nabijali kabzę klubowi. Myślę, że zawodnicy Tłoków nie wyjdą do tego spotkania z myślą &quot;48 minut i wakacje&quot; tylko będą chcieli udowodnić, że powinni w tych playoffach jednak się znaleźć. Toronto ma już zapewniony seed nr 1. Trener parę dni temu powiedział, że nie będzie restował graczy, ale jednak w ostatnim meczu DeRozan i JV nie zagrali. Nie sądzę by w takim momencie ryzykował kontuzje kluczowych graczy i pewnie da pograć Lowremu, ale nie wydaje mi się żeby było to wiele minut. Czy Valanciunas czy DeRozan dziś zagrają nie wiadomo. W Pistons zabraknie Griffina, Drummonda więc głośnych nazwisk, ale Toronto też da pewnie dużo pograć rezerwom. Reggie Jackson miał tam jakieś małe problemy ostatnio z brzuchem, ale póki co nic nie wyklucza go z gry na dziś. Jakby nie patrzeć Pistons dobrze radzili sobie w ostatnich czasach, gdy po ciężkiej serii wyjazdowej wrócili do siebie to roznieśli w pył Bulls, Wizards, wygrali z Lakersami, potem przywieźli z Nowego Jorku 2 wygrane - z Knicks i Nets. Ostatnie 3 mecze - przegrana z rozgrzaną do czerwoności Philadelphią, ale tylko 7-punktami, wygrana po dogrywce z Mavs i przegrana w Memphis, które też grało o nic, ale jak widać spięło się, żeby pokazać się przed własnymi kibicami i dać im trochę radochy. Myślę, że podobnie będzie dziś w przypadku Pistons i liczę, że wygraną zakończą całkiem udany sezon, który niestety kończy się brakiem awansu do postseason, ale przyszłość maluje się w jasnych barwach. Pobiorę sobie ML na Detroit i mały handicap.
Oklahoma City Thunder @ Miami Heat
Typ: Oklahoma City Thunder ML @ 1.58 - Unibet ✅✅✅
Zgadzam się również co do OKC, po pierwsze muszą walczyć bo jeszcze mogą wypaść z ósemki, a po drugie grają z Heat, którzy mogą chcieć przegrać ten mecz. Miami na pewno chciałoby trafić na Celtics, choć tutaj karty ostatecznie mogą rozdać Bucks, ale pierwszym krokiem jest po prostu dzisiejsza przegrana przez Miami. Nie twierdzę, że się podłożą, choć nie takie rzeczy przecież w NBA bywały, bo się to po prostu opłacało, ale OKC walczy o playoffy i furiat Westbrook w takiej sytuacji myślę, że zapewni dziś wygraną swojej ekipie.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Miami Heat - Oklahoma City Thunder
typ: Oklahoma City Thunder i poniżej 212,5 pkt. ✅✅✅ 93-115 (208 pkt.)
kurs: 3.10 (unibet)
Dzisiaj próbuję trafić troszkę mocniejszy kurs. Jak wyglądają sytuacje obu ekip? Oklahomie potrzeba zwycięstwa żeby przypieczętować swój udział w fazie PO. Co prawda mają jeszcze mecz z Memphis przed własną publicznością co powinno być już tylko formalnością, ale uważam, że nie będą czekać i już w meczu z Heat potwierdzą swój udział w dalszej fazie. Miami natomiast ma już zapewniony awans pytanie tylko z którego miejsca, obecnie zajmują 6 ale myślę, że najbardziej chcieliby zająć 7 miejsce i mierzyć się w 1 rundzie z Bostonem. Oprócz dzisiejszego spotkania czeka ich jeszcze mecz z Toronto, jeśli przegrają oba spotkania to jest szansa że właśnie zakończą regular season na 7 miejscu. Kwestie dlaczego OKC powinno wygrać mamy już wyjaśnioną. Dlaczego więc idę w under? Ostatnio Miami na wyjeździe przeciwko NY Knicks straciło aż 122 pkt. Teraz wracają na własną halę a przed własną publicznością na pewno bardziej się przyłożą do defensywy do czego nas w tym sezonie już przyzwyczaili. W ich ostatnich 5 spotkaniach u siebie pozwolili rywalom na średnio 95,4 pkt. Gdy weźmiemy pod uwagę wszystkie spotkania u siebie to tracą średnio 102,1 pkt. Jeśli OKC chcą dzisiaj wygrać to także muszą się przyłożyć do obrony. Na koniec spójrzmy na historię bezpośrednich spotkań obu drużyn. Suma punktów w ostatnich 10 spotkaniach obu ekip w lidze wyglądała następująco: 210, 207, 184, 180, 168, 192, 173, 182, 200 i ostatnio 24 marca 204 pkt. W 7 z tych 10 spotkań wygrywali zawodnicy Oklahomy.
Alternatywa: Poniżej 212,5 pkt. ✅✅✅
kurs: 1.91 (unibet)
Udanej nocki!
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Bucks - Magic
Typ : Magic @6.50 Fortuna

Odemnie trochę ryzykowny? bet.. Tylko właśnie czy aby napewno.. Bucks maja pewne play offy i są też praktycznie pewni, że zagrają z kimś z dwójki Boston /albo ktoś kto będzie na 3 miejscu czyli 76ers albo Cavs więc raczej najbardziej pasuje im Boston a co zrobić żeby z nimi zagrać? No właśnie tu rodzi się pewien problem. Są tak naprawdę zależni od Heat, którym też na rękę jest Boston, no i Wizards, którzy maja ten sam problem, wiem, że to teorie spiskowe no ale prawda jest taka, że dla każdej z tych 3druzyn następna Runda play off będzie sukcesem... I jeśli Miami dziś przegra co jest wielce prawdopodobne to Bucks też muszą przegrać ale znowu jeśli Wizards wygrają jutrzejszy mecz to wyprzedza Bucks i wtedy sytuacja będzie tak samo skomplikowana... Ale popatrzmy na to z innej perspektywy.. Wizards grają ostatnio naprawdę słabo a MatchDay z Celtics czyli drużyna, która ma już swoje miejsce zapewnione ale będą grać bez swojego lidera, którego będzie można zobaczyć dopiero w przyszłym sezonie i jestem niemal pewien, że będą chcieli wygrać bo play offy tuż tuż i pewność siebie czy wiara we własne umiejętności bedzie potrzebna.. Sytuację komplikuje jednak jeszcze jeden fakt a mianowicie to, że Bucks grają ostatni mecz z Phila na ich parkiecie i napewno nie będzie to łatwy mecz bo 76ers są w niesamowitym gazie.. Ale ja jednak sproboje pograć w stronę Magic bo jednak co by nie było nic im też nie pozostało jak wygrać jakiś mecz na koniec sezonu a jescze jeden ważny aspekt jest taki, że Giannis dziś odpoczywa.
Kursy na Magic lecą więc może coś w tym jest... Oprócz tego chciałem wam zaproponować bet Raptors ht/ft ale już troszkę za późno a kurs w fortunie na to zdarzenie @1,95 ja zdążyłem pograc ale wy może coś na live zlapiecie.
Powodzenia!
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
O ile w tamtym sezonie cenilem sobie Westbrooka to jednak w tym gość jest cieniem samego siebie.. Ja rozumiem, że w tamtym byl sam i miał wszytsko na swoich barkach a w tym ma do pomocy PG I Anthonego ale kolejny mecz z udziałem Russella, ktory oglądam to jest jak narazie katastrofa bo co z tego, że będzie miał statystyki na poziomie TD jeśli drużyna nic z tego nie ma i to napewno nie jest droga do sukcesów jeśli gra się na tak fatalnej skuteczności, do tej pory ma 2/11 z gry ale to już kolejny tego typu mecz, który oglądam i teraz tak się zastanawiam czy ktoś ma takie samo zdanie czy jednak się myle...
 
K 0

kamil24

Użytkownik
Lakers Rockets typ 1- 4.55.
Rakiety bez spiny 1 na zachodzie. Gordon i Anderson drobne urazy. Mysle, ze nie beda zbytnio eksploatowani podobnie jak CP3 czy Harden. Nikomu nie jest potrzebna kontuzja ptzed kluczowymi meczami. Na roto tez wsrod LAL kilka brakow ale &quot;day to day&quot; wiec moze wystapia i godnie sie pozegnaja
 
mrblack10 25

mrblack10

Użytkownik
Witajcie, siedzę i rozkminiam jak by tu zagrać aby uszczęśliwić portfel kilku osób tej nocy bo po ostatniej trzy moje typy siadły ale standardowy typ zakulisowy który zadedykowałem dla siebie oczywiście zawalił kupon ????
Utah - GSW ⛔⛔⛔
typ. GSW handicap +8.5
kurs. 1.65

Moja &quot;ulubiena&quot; drużyna czyli Utah walczy dzisiaj z wojownikami bez Stefana, rozumiem że Jazz walczą jeszcze o trzecią lokatę z Portland ale kurs na 1.30 to lekka przesada mimo że ostatnio grają jak z nut to jednak taki kurs powinien być gdy grali z GSW ostatnim razem, a absencjemieli Curry, Thompson, Durant, Green czyli pierwszy skład jak by to ująć w piłce kopanej. Dzisiaj na parkiet wybiegną ci trzej ostatni i będą robić z obwodu poważne zagrożenie dla Jazz chociaż nie wykluczam że wojownicy polegną dzisiaj w Salt Lake City, stąd taki właśnie fajny fikuśny typ gdyby czasem przyszło do głowy wygrać zawodnikom trenera Kerra.
LAL - Rockets ⛔⛔⛔
typ. Rockets handicap -6.5
kurs. 1.60 STS

Miałem grać Hawks - Phila ale Ben Simmons ponoć dostał sraczki i chyba nie zagra hehe. Więc wypatrzyłem oto ten mecz i nie wiem co się święci za tym kursem na rakiety ale jak Harden wejdzie na 20min z Gordonem i może Krzychem to powinni przyszłych rybaków z Los Angeles odprawić z kwitkiem na 10 punktowym deficycie. W obozie Lakers praktycznie te same kontuzje może zagra tylko Kuzma, u Rakiety tylko Anderson kontuzja reszta raczej zdrowa, ale pewnie DiAntoni pewnie będzie oszczędzać gwiazdorów na playoffs
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kochany, Utah walczy o trójkę ale.tutaj równie dobrze mogą skończyć na szóstce albo piątce. Warriors można powiedzieć ostatni miesiąc to tak jakby ich nie było. Wiemy jak.lamliwy jest KD więc zdziłbym.sie jakby Kerr kazał mu napier.... w takim meczu zwłaszcza, że Utah to nie jest drużyna gdzie głaskaja rywali po.pupciach ????
Phila nawet bez Bena i Embilda.powinna to ogarnąć ale w hc nie ma się co bawić. Pięknie będzie skończyć.regural bez porażki.przez miesiąc. Za to można kochać NBA. Ekipa co była pośmiewiskiem przez kilka lat teraz idzie młodymi po takie streaki.
Ciekawe co wizards zrobią. Mogli by sobie o te siódemkę.powalczyc. Może znowu padnie jakiś remis, w końcu już 2 razy w tym sezonie te ekipy miały ot. Za 10zl to można by może.i to obstawić ????
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
O ile w tamtym sezonie cenilem sobie Westbrooka to jednak w tym gość jest cieniem samego siebie.. Ja rozumiem, że w tamtym byl sam i miał wszytsko na swoich barkach a w tym ma do pomocy PG I Anthonego ale kolejny mecz z udziałem Russella, ktory oglądam to jest jak narazie katastrofa bo co z tego, że będzie miał statystyki na poziomie TD jeśli drużyna nic z tego nie ma i to napewno nie jest droga do sukcesów jeśli gra się na tak fatalnej skuteczności, do tej pory ma 2/11 z gry ale to już kolejny tego typu mecz, który oglądam i teraz tak się zastanawiam czy ktoś ma takie samo zdanie czy jednak się myle...
melo to chyba nie ma co liczyć, bo to cień gracza którym był. cegli na potęgę i nie potrafi grać &quot;catch and shoot&quot;. pg13 od all star weeku też spadł w statach. russell jak to on, próbuje bo chce wygrywać, a że czasem próbuje głupio? cały on. albo sie go kocha, albo nienawidzi ;) imo w playoffach odpadają z gsw
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Indiana vs Hornets
Typ: Hornets ✅ ✅ ✅ (Zbili ich ostro 93:119!)
Kurs: 2,28 (Unibet)

Ostatni mecz tych drużyn w tym sezonie. Pojedynek o przysłowiową pietruszkę. Indiana zostanie na 5 miejscu, a Hornets na 9. Idę w stronę gości ponieważ trener Indiany daje odpocząć 3 podstawowym zawodnikom Oladipo, Young oraz Bogdanovic. Czyli główne strzelby. Dalej w grze będzie Turner czy Coliison, ale oni nie powinni się jakoś specjalnie forsować. Dla Hornets był to nieudany sezon i zawodnicy powinni w tym ostatnim meczu sezonu sobie pofolgować i porzucać z dobrą celnością. Ostatni mecz i wakacje, więc trzeba się pokazać szefom i udowodnić swoją przydatność do zespołu. Ja idę w stronę gości, chociaż jest to pewne ryzyko bo nigdy nie wiadomo jak mecz sie potoczy. Powodzenia!
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Przed nami ostatnia nocka w NBA z regular season, sporo spotkań i jest z czego wybierać.
Portland Trail Blazers - Utah Jazz
typ: zwycięstwo Utah Jazz ⛔⛔
kurs: 2.32 (unibet)
Jak dla mnie value dnia, czy jak kto woli nocy. Bezpośredni pojedynek sąsiadów na zachodzie, obie ekipy z takimi samymi bilansami 48-33. Zwycięzca tego spotkania zapewni sobie 3 miejsce co ma bardzo spore znaczenie. Jazzmani są w dużo lepszej formie, są w serii 6 zwycięstw z rzędu, poprzedniej nocy bez problemu ograli Golden State i na pewno będą chcieli zakończyć regular sesaon w dobrych nastrojach ogrywając zawodników z Portland którzy przegrali swoje ostatnie 4 spotkania, a w ostatnich 10 meczach zanotowali bilans 4-6. Nie będę się bardziej rozpisywał o grze obu ekip, na pewno zarówno jednym jak i drugim mocno będzie zależało na zwycięstwie ale nie spróbować zagrać na Utah Jazz po takim kursie to dla mnie grzech. Co da ewentualne 3 miejsce zwycięzcy? Rozstawienie w 1 rundzie, przewagę parkietu i gdyby się udało przejść 1 rundę to uniknięcie Houston Rockets i gra z 2 lub 7 ekipą RS. A jak dobrze się domyślimy na drugim miejscu mamy GSW a Utah Jazz w tym sezonie już pokazało, że potrafią z nimi wygrywać (wygrali 3 z 4 spotkań przeciwko mistrzom). Jeszcze warto dodać, że w obecnym sezonie Jazzmani dwukrotnie ograli Blazers w tym raz na parkiecie w Portland.
Dla odważnych: Utah Jazz handicap -4,5 pkt. ⛔⛔
kurs: 3.15 (unibet)
Im bliżej meczu tym prawdopodobnie kursy będą spadać.
Powodzonka!
 
B 0

baqu21

Użytkownik
Philadelphia -3,5 1,46 fortuna
Wizards -2,5 1,57 fortuna
Cleveland -9,5 1,33 fortuna

Ciekawie do obstawiania zapowiadają się mecze głównie w Konferencji Wschodniej gdzie na miejscach 3-4 i 6-8 może dojść do rotacji. Wg mnie Philadelphia idzie pewnie po 3 miejsce i nie będzie chciała go oddać a że jest drużyną lepiej grającą od Milwakuee to wygra swój pojedynek(a Bucks mogą liczyć na 7 pozycje po wygraniu Miami). To nie znaczy że Cleveland nie będzie chciało wygrać swojego meczu licząc na ich wpadkę -stąd typ na ich wygraną. Wizards nie mają interesu w przegrywaniu bo 8 miejsce i Toronto nie jest optymalne w 1 rundzie a mogą liczyć na zamieszanie i pozycje 7. Trochę pokrętna analiza opierająca się na kombinowaniu jak dostać najabrdziej pasującego przeciwnika w 1 rundzie playoffow ale wybieram drużyny którym przegrana nic nie daje i jednak są lepszymi drużynami obiektywnie od swoich przeciwników.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets 1 1,68 1xbet 112:106 ✅✅
A więc mamy ostatni dzień sezonu zasadnicznego i tym samym mecz o życie dla obu zespołów. Kto by się spodziewał jeszcze jakiś czas temu, że Wilki które swojego czasu zajmowały nawet 3 pozycję na zachodzie zostaną postawieni w sytuacji win or go home. Chyba nikt albo jedynie antyfani Soty. Wg mnie głównym odpowiedzialnym takiego stanu rzeczy jest sam Tom Thibodeau, który nie jest zbyt skłonny do rotacji i po prostu zaharowywał swoich najlepszych graczy i często w meczach gdzie wynik był już rozstrzygnięty na parkiecie była cała pierwsza piątka (jak widać nie wyciągnął żadnych wniosków z kontuzji Derricka Rose&#39;a, ale cóż...) co jest dla mnie nienormalne. To jest drugi rok byłego szkoleniowca Chicago Bulls i jeżeli w pierwszym nikt o zdrowych zmysłach nie oczekiwał wielkich rzeczy, w tym patrząc na ruchy na rynku włodarzy Wilków, sam awans do playoffs był formalnością. Przybyli - Butler czyli superstar o którego walczyło pół ligi, Jeff Teague czyli gość pod którego wodzą Atlanta kilka sezonów temu biła rekordy zwycięstw a także sięgała po tytuł najlepszej drużyny konferencji wschodniej, Taj Gibson - walczak dobry znajomy Toma z wspólnej pracy w Chicago a także przez lata wielbiony w Los Angeles Clippers trzykrotny sixth man of the year, siejący smiertelne zagrożenie zza łuku Jamal Crawford. Bardzo lubie Denver i im kibicowałem od początku sezonu, ponieważ jest tam wielką jakość, polot, fantazja i możliwości szczególnie w ataku a oni sami w ostatnich tygodniach wykonali naprawdę kawał dobrej roboty, wygrywali wydawałoby się mecze nie do wygrania, a to wszystko jak widać po to aby te drużyny spotkały się pomiedzy sobą i bezpośrednio załatwiły sprawę awansu. Nuggets bronią najgroszej w całej lidze ale ich ofensywa od jakiegoś czasu jest numerem jeden jednak Thibodeau jest uznawany za trenera od obrony, więc myslę że znajdzie sposób aby ich zatrzymać. Nie mam tutaj żadnych złudzeń co do tego ze brak awansu będzie jedną z największych klęsk w historii całej organizacji Timberwolves, zawodników których rozwój zostanie wstrzymany, trenera, sztabu szkoleniowego i wszystkich kibiców. Dwa lata ciężkiej pracy zostaną zmarnowane i pójdą w niepamięć, nie chce mi się wierzyć aby do tego doszło. Wilki na awans do playoffs czekają od sezonu 2003/2004, więc szmat czasu, dzisiaj jednak nie będą sami bo kibice, którzy przyjdą do hali Target Center zrobią prawdziwy kocioł i będą zdzierać gardła aby tylko wspierać swój ukochany zespół. Po marzenia T&#39;Wolves ! Piszcie historię ! Mecz do obejrzenia o 2 w nocy na Canal + Sport HD. Powodzenia. Xamon.
edit:
Denver za rok to wy wrócicie do playoffs, wierzę w was. Dziś było blisko, oby to była cenna lekcja na przyszłość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Co do meczu Utah z Portland to zastanawiam się jak ugryźć ten mecz bo raczej jedni i drudzy będą chcieli zająć 3 miejsce a jeśli by chcieli kalkulowac, które miejsce zająć by mieć łatwiejszego przeciwnika w pierwszej rundzie to nawet nie ma na to szansy bo jutro może zdarzyć się wszystko...mysle nad jakimś łamaniem bo wczorajszej nocy Pogralem skromnie dwa łamaki i jak nigdy oba siadły.... Tu sądzę, że może Utah prowadzić do przerwy ale potem Portland powinno ogarnąć, Utah b2b Więc naprawdę może być różnie
 
mrblack10 25

mrblack10

Użytkownik
Wczoraj poleciałem z tymi typami jak Robert Mateja niegdyś w Planicy, może dzisiaj polecę jak Adaśko albo Kamil mam nadzieje ;)
Portland - Jazz
typ. Jazz
kurs. 2.22 STS

Wiem, back to back Utah jednak mając chwile w pracy obejrzałem sobie highlights i powiem że ta drużyna namiesza w fazie pucharowej, zresztą wiedziałem to już wcześniej ale po tym meczu jestem już całkiem pewien. Donovan Mitchell pewnie dzisiaj znowu odpali bo do końca z Simmonsem będzie walczył o ROTY a jednocześnie z całym zespołem o trzecią lokatę z Portland, ciężko mi tu doszukać słabych punktów u jazzmanów świetna obrona, znakomity ball movement, mocni na obwodzie w penetracji, dobra zmiana z ławki i chemia w zespole, mimo zmęczenia gości z GSW zawodnicy Blazers będą mieli cieżko tej nocy, na dodatek patrząc ostatnio na CJa McColluma jest zajechany jak maszynka polsilwera po dziesięciu goleniach u szesnastolatka, a sam Damianek nie przesunie tak ciężkich wagonów jakie będą stać na przeciw niego więc liczę tutaj na wygraną Utah.
Sacramento - Rockets
typ. Rockets
kurs. 1.60 STS

Nie wiem czy spowodowany jest tak wysoki kurs na Rakiety ale grzechem było by tego nie wykorzystać, rozumiem że Kings u siebie i że Rockets mogą przejść obok meczu bo w głowie już im siedzi playoffs jednak powtórzę to co napisałem wczoraj Hardenowi, Krzychowi wystarczy 15/20min z takimi drużynami i ławka dokończy dzieła zniszczenia, grają sobie na luzie co pokazali w meczu z Lakers ośmieszając wysokich zawodników jeziorowców, a jeśli grasz na luzie i jesteś w formie to robisz wszystko bez problemów i gra idzie po twojej myśli. W Sacramento szpital, pewnie już chcieli by zapomnieć o tym sezonie i jak najszybciej upolować kogoś w drafcie z drugiej strony pewnie chcieli by jakoś przyzwoicie zakończyć sezon we własnej hali ale mam nadzieje że za rok im się uda ????
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Houston Rockets @ Sacramento Kings
Typ: Sacramento Kings ML @ 2.25 - Unibet
Houston Rockets @ Sacramento Kings
Typ: Sacramento Kings +3.5 @ 1.86 - Unibet
Ostatni mecz sezonu dla Sacramento, do którego przyjeżdża się Houston Rockets. Meaningless game, nie decydujący o niczym. Uważam, że gospodarze, będący dogiem więc mamy tu fajny kurs, wygrają ten mecz. Kings grają twardą koszykówkę i to może być podstawa dla trenera, żeby ograniczyć minuty gwiazd Rakiet którzy nie potrzebują kontuzji przed samym startem decydującej fazy rozgrywek. Kontuzja Hardena czy Paula w takim meczu byłaby dramatem i trener zebrałby ostre baty od mediów i kibiców. Wiem, parę postów wyżej podobnie myślałem o meczu Toronto @ Detroit i tam gwiazdy Toronto zagrały. Ale tu, jak wspomniałem wyżej mamy do czynienia z grającymi twardy basket Kings. I drugi bardzo ważny aspekt. Przecież pierwsza piątka na pewno nie zagra normalnego wymiaru czasu, więc coś pograć będzie musiała ławka. A ta w Houston jest tragiczna - 26 miejsce. Kings na pewno będą chcieli zakończyć sezon wygraną, a, że to ostatni mecz, to rzucą wszystko to co mają najlepszego. Biorąc pod uwagę kiepską ławkę Rockets i mam nadzieję małą liczbę minut gwiazd przyjezdnych, stawiam ML na Sacramento i mały handicap.
Kminię sobie jeszcze typ na dzisiejszy megahit - Denver @ Minnesota. Jak zbiorę trochę myśli na analizę to wrzucę za jakiś czas. Pamiętajcie, że ten mecz na C+ na żywo. A żeby nie zasnąć to o 1:00 na TVP Sport start playoffów w NHL ;)
edit
A wchodzę w Denver Nuggets ML @ 2.35
Mecz 50/50 właściwie, duża presja na Wilkach jako gospodarzach + pozycji faworyta. Spotkali się niedawno i Denver u siebie wygrało, niewysoko, ale Jokić zagrał słaby mecz, dziś powinno być lepiej. Biorę rozgrzanych do czerwoności Nuggets, którzy chyba polubili wyjazdy.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
OKC vs Memphis
Typ: Westbrook under 15,5 zbiórki
Kurs: 2,9 (Unibet)

No dobra jest bogata oferta i ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w NBA. Ja idę trochę na przekór, a nawet bardzo na przekór. Tutaj mamy taką sytuację, że Westbrook potrzebuje przynajmniej 16 zbiórek żeby osiągnąć średnie tripoule double na koniec sezonu. Ostatnio pisałem, że dla niego jest to ważne itd i dawałem na overy. Tyle, że Memphis już nie musi przegrywać i moim zdaniem nie oddadzą łatwo skóry. Mogą sobie powalczyć bo będą grali na luzie i mam nadzieję, że zagrają w miarę normalnym składem. Kurs na to, że Westbrook będzie miał over 15,5 zbiórki jest 1,35...jak dla mnie to gruba przesada. Memphis pod koszem nie jest takie słabe. Chociaż wiem, że zawodnicy Thunder zrobią wszystko żeby ich lider osiągnął jak najwięcej zbiórek to mam nadzieję, że nie doprowadzą do komicznej sytuacji i nie będą się odsuwali od piłek...dziwna sprawa wiem i sam ryzykuje, ale po takim kursie to zagram. Średnia zbiórek dla Russela to 10, więc naprawdę musi się postarać żeby to przebić. Powodzenia!
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Over 40.5 (Jokic, Nikola)48✅
Punkty, zbiórki i asysty według gracza – wliczając dogrywkę
Jokic jest w takim gazie w ostatnich tygodniach, że ręce same składają się do oklasków jak się patrzy na jego grę. Dzisiaj elimination game, jak będzie trzeba to i z 42 minuty zagra. Normalnie brałbym punkty, ale dzisiaj będzie pełne zaangażowanie w obronie, więc biorę to combo, bo w razie czego punkty może nadrobić zbiórkami. Ostatnie 10 meczy w jego wykonaniu to 23.1 punkty, 11,8 zbiórki, i 7,1 asyst. ale to tylko w ramach ciekawostki, bo zwyczajnie nie wierzę, że po takiej grze, dzisiaj da ciała w najważniejszym spotkaniu sezonu. To jest lider pełną gębą, i on ich tam dzisiaj rozerwie na szczępy.
A Russel nabije te zbiórki na bank. Niestety przegapiłem, i po 1,3 olewam.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Philadelphia -3,5 1,46 fortuna
Wizards -2,5 1,57 fortuna
Cleveland -9,5 1,33 fortuna

Ciekawie do obstawiania zapowiadają się mecze głównie w Konferencji Wschodniej gdzie na miejscach 3-4 i 6-8 może dojść do rotacji. Wg mnie Philadelphia idzie pewnie po 3 miejsce i nie będzie chciała go oddać a że jest drużyną lepiej grającą od Milwakuee to wygra swój pojedynek(a Bucks mogą liczyć na 7 pozycje po wygraniu Miami). To nie znaczy że Cleveland nie będzie chciało wygrać swojego meczu licząc na ich wpadkę -stąd typ na ich wygraną. Wizards nie mają interesu w przegrywaniu bo 8 miejsce i Toronto nie jest optymalne w 1 rundzie a mogą liczyć na zamieszanie i pozycje 7. Trochę pokrętna analiza opierająca się na kombinowaniu jak dostać najabrdziej pasującego przeciwnika w 1 rundzie playoffow ale wybieram drużyny którym przegrana nic nie daje i jednak są lepszymi drużynami obiektywnie od swoich przeciwników.
Na forbet masz na Cleveland z tym sami handi kurs 1,90. Sam uderza w to grubiej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom