>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2013

Status
Zamknięty.
rijo 407

rijo

Użytkownik
Cleveland Cavaliers vs. Chicago Bulls, 01 XII 2013
vs.

Początek w niedzielę o 01:30!
Jutrzejszej nocy w Ohio &quot;Kawalerzystom&quot; przyjdzie się zmierzyć z viceliderem Dywizji Centralnej na Wschodzie. Drużyna z Cleveland słabo sobie radzi i ma nikłe szanse na play-offy. Czuję, że i &quot;Byki&quot; do ostatnich chwil będą walczyli o wejście do pierwszej ósemki Konferencji Wschodniej. Ostatnio dowiedzieliśmy się o kontuzji Dericka Rose&#39;a, który ponownie opuści sezon.
Ofensywa Bulls jest w opłakanym stanie. Na lidera wyrasta Luol Deng, który jak na razie rzuca średnio 17,5 punkta na mecz. Trzeba jednak też wziąć pod uwagę jego czas gry, bo średnio co mecz na boisku przebywa... prawie 40 minut!
Cleveland w Quicken Loans Arena pokonywało już Philadelphię 76ers czy Minessotę Timberwolves. Czemu dziś nie mieliby pokusić o wygraną? Czas na przełamanie!
Propozycje typów:
Cleveland Cavaliers ML OT@ 2.37, STS ✅
1X @ 2.25, STS ✅
Cleveland(+4,5) @ 1.85, STS ✅
 
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Co do meczu Cavs-Chicago co powiecie na over punktowy Irvinga, na bet365 granica 19,5pkt, według mnie warte spróbowania.
Dzisiaj day-to-day pojedynek Phoenix-Utah, zeszłej nocy górą były słońca, dzisiaj myślę, że będzie podobnie, ale kursy nie zachęcają. Mi w oko wpadł under 195,5pkt, Utak wiadomo ze gra dośc wolna koszykówke, Burke nie forsuje tempa ekipa z Salt Lake, do tego zmęczenie wczorajszym meczem, czuję że nie będzie takiej strzelaniny jak wczoraj.
Na deser oczywiście SaS-Huston, sam jestem ciekawy jak obrona Spurs poradzi sobie z szybką koszykówką rakiet. Mimo wszystko stawiam z małym handi na ekipe Popovicha.
Irving over 19,5pkt 1,83
Utah-Suns under 195,0 1,9
Huston-Spurs 2 (-3) 1,54
 
P 0

piotrkiewlak

Użytkownik
San Antonio - Houston
Po pierwsze z pewnych źródeł (od samego coach&#39;a Popovicha- wywiad dla ESPN) Parker dziś będzie grał, mimo wszystko myślę że będzie to wyrównane spotkanie. Można pograć albo handi + 6,5 bądź Total under 205. Myślę że ekipa z San Antonio będą świadomie spowalniać grę i mocno bronić i tylko pytanie o skuteczność Rakiet pod koszem i na dystansie ???? Spurs swoje punkty powinni zdobyć sam pogram handi +6,5.
Mecz w C+ Sport.

Houston-Spurs under 205 1,91 BWIN
Houston-Spurs 1 (+6,5) 1,91 BWIN
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom