>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2017

Status
Zamknięty.
oxioxi 2

oxioxi

Użytkownik
Fajny kurs i moim zdaniem value dzisiaj na Hassana Whitesaide&#39;a.
W tym sezonie 16,3 PPG ale na skromne 28 MPG ktore grywa.
Ostatnie mecze w jego wykonaniu:
22 PKT z WIzards
14 PKT z Wizards
20 PKT z Pistons
8 PKT z Utah (Dobrze broniące i spowalniające gre Utah)
23 PKT z Suns
21 PKT z Clippers
13 PKT z Nuggets
Tak wiec w 4 z 7 meczy linia pokryta a Hassan rozkreca sie z kazdym meczem i grywa wiecej minut.
Naprzeciwko niemu w Indianie pojawi sie Domantas Sabonis, ktory od kilku meczy pod koszem radzi sobie zdecydowanie slabiej, niz jeszcze 5-6 meczy temu, mysle,ze dzisiaj Dragic bedzie wykorzystywał Hassana i linia zostanie pokryta juz w 3 kwarcie.
Miami Heat - Indiana Pacers
Ilość pkt. (lacznie z dogr.) Whiteside H. (MIA) 16.5 OVER @1.82⛔
22 minuty i 15 punktow, niby zabraklo tylko 2 punktow.. gdyby tylko zagral tyle ile grywa zazwyczaj,ale po co go przemeczac kiedy przegrywa sie 20+ pkt do 4 kwarty. ????

Bukmacher: Millenium​
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Toronto Raptors - Washington Wizards
B. Beal over 26.5 @ 1.85 ✅ 27
Miałem nie tykać tego meczu ale pod nieobecność Walla decyduje się na to. Beal maszyna do punktów, świetny shooter. Nie ma Walla to ktoś te punkty musi przejąć a zazwyczaj on to robi. Ławka bardzo mało produktywna, nowy rozgrywający Fraizer nie rzuca dużo za to dobrze podaje. Sytuacja identyczna jak ostatnio grali, też out był Wall i Beal wtedy w 40 minutach 38 punktów. Fakt grał na świetnej skuteczności, ale to jest zawodnik, że gdy jest w rytmie potrafi trafiać seryjnie. Myślę, że dzisiaj też koło 40 minut powinien zagrać, bo jak już pisałem ławka mało produktywna, więc S5 musi nadrobić, a nie tylko punkty po Wallu trzeba przejąć ale minuty też. Mecz powinien być szybki, obie druzyne bardziej nastawione na atak. Przy dobrej skuteczności nie powinno być problemów.
Phoenix Suns - Chicago Bulls 1 @ 1.70 ✅ 113:105
Absolutny pewniak na dziś. Zdecydowania najgorsza drużyna w lidze, najwięksi ceglarze. Ograli Charlotte i co z tego ? Rzucali ponad 50% z gry , 17 trójek na 50% i to niby 2 raz z rzędu ma się zdarzyć ? Bo pęknę ze śmiechu. Holiday zanotował 10/15 i ma zielone światło do rzucania, często rzuca przez ręce z nieprzygotowanych pozycji, zazwyczaj cegli strasznie, jak dzisiaj będzie miał z 40% to będzie dużo. Phoenix po zmianie trenera gra całkiem nieźle jak na niżowe standardy, na takich ogórków pokroju Bulls czy Kings wystarczy leciutko.Booker co raz lepszy, po niemrawym początku z meczu na mecz się rozkręca. Ma wsparcie Warrena który już miał kilka monster gameow w tym sezonie. Całkiem silni pod koszem z Lenem i Chandlerem. Nie wiem właśnie co z Chandlerem bo opuścił dwa meczy z powodu choroby więc dzisiaj powinien być gotowy ale nigdzie nie ma informacji. Szybka gra Suns wykończy Bulls, bo z takimi ceglarzami w zespole nie będą seryjnie zdobywać punktów. Najpewniejszy mecz dzisiaj.
@ Beal ledwo, ledwo ale zero stresu było, do przerwy już miał 22 punkty i szybko w 3 kwarcie osiągnął 27 później już zaczął ceglić, chyba z 7 albo 8 rzutów z rzędów pudło. Co ciekawe ani razu nie rzucał wolnych. Najważniejszy plus i to bezstresowy.
Pisz bukmacherów /// Rambo
Ok będę pisał, ale w 90% to jest albo unibet albo pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Knicks - Clippers 2 kurs 1.91 Unibet
8 porażek z rzędu kto by się spodziewał że taka seria dopadnie Clippersów. Zmiana na pozycji nr 1 musiała nadejsc i odbija się czkawką. Wraca Beverly więc Doc będzie miał jakieś rozegranie. Liczę że Blake i DeAndre zdominują spotkanie. Kurs spadł z 1.98 ruch na rynku widoczny. Hardaway T pod znakiem zapytania jeżeli nie zagra to na obwodzie powinno się wyrównać, a to da szanse wspomnianej dwójce zdominować strefe podkoszową.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Popieram typ powyżej, Clippersi nie grają aż tak tragicznie żeby przegrywać po 10 meczów z rzędu, a Knicksi to przeciwnik jak najbardziej w ich zasięgu. Kurs smakowity, oceniam wysoko szanse powodzenia. W ogóle dzisiaj fajnie to wygląda, jest dużo moim zdaniem całkiem kuszących typów. Clippers, Wolves, Cavaliers, Blazers, może Thunder - te ekipy na pewno stać dzisiaj na zwycięstwo. Boston? Powinni łatwo ograć Mavericks, San Antonio z Hawks to chyba stuprocentowy pewniak jak na NBA, a Denver podrażnieni pogromem w LA będą chcieli roznieść Kings. Coś na pewno wybiorę, najbardziej chodzi mi po głowie właśnie Clippers bądź handi na Nuggets. Wrzucę później do swojego tematu jak będę miał chwilę na przemyślenie.
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
To ja się nie zgodzę z poprzednikami.
&quot;We realized this game that the energy we get from the home crowd, we&#39;re not going to get that on the road,&quot; Kristaps Porzingis told reporters after the loss.
Nie tajemnica jest ze knicksi to inna druzyna w domu inna na wyjeździe.
Clippersi grają 3 mecz w przeciągu 4 dni co nie działa również na ich korzyść. Przegrali 5 ostatnich meczy wyjazdowych i 10/11 w ogóle. Mysle ze i tej nocy sobie nie poradzą w hali ny.
@2.1 toteklotek, Knicks win
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
elvisinho 116

elvisinho

Użytkownik
Witam wszystkich
Obserwuje ten temat od chyba 2 lat,w końcu postanowiłem dodać coś od siebie.
Dzisiaj masa meczy więc jest w czym wybierać
Miałem grać handi na Denver ale w sytuacji kiedy pewne jest,że nie zagra Milsap odpuszczam
Drugą opcją jest Phila ale czekam na potwierdzenie czy Embiid zagra jeśli tak to wjadę grubiej bo Utah jest słaba poza domem a dodatkowo Gobert out,ostatnio wygrali w Orlando i to powinno im wystarczyć,drugi raz nie wygrają, tymbardziej w Phiadelphi .
Dodatkowo polecam zagrać na:
Oklahoma-muszą zacząć grać(w SAS przegrali wygrany mecz,dziś będzie win) kurs 1,7@
Orlando - Indiana over 214,5 1,52@ szybki basket z obu stron, Orlando po blamażu z Utah powinno porzucać
Podsumowując:
Phila -3,5 kurs 1,62@ (jeśli zagra Embiid)
Oklahoma win 1,7@
Orlando over 214,5 kurs 1,52@
Według mnie należy omijać mecze Clippers i Detroit (chociaż Bronek i reszta mogą to wziać)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mfl 439

mfl

Użytkownik
Memphis Grizzlies- Portland Trail Blazers
Grizzlies @ 2.10 William Hill ⛔⛔⛔
Grizzlies na własnym parkiecie ostatni raz odnieśli zwycięstwo 29.10, w meczu z Rockets.
Od tego czasu minęło już 9 spotkań, (w tym 4 domowe, które przegrali). Na Fedexforum wszyscy czekają na wina i wierzą, że przychodząc dzisiaj na mecz go zobaczą.
Zamykam oczy na absencję Conleya, zamykam oczy na niepewny występ Evansa (myślę, że gra). Memphis to marka i im ten win się poprostu należy. Goszczą dziś pogubione Portland, co wnioskuje po dwumeczu z Kings.
W pierwszym spotkaniu na Sacramento w żenującym stylu przegrali 86-82, w drugim wydawało się, że będą fajerwerki i smutny dla Sacra rewanż a tu 102-90, ledwo handi pokryli. Dobrze, że dorzucali do tych 100 bo byłby już na prawdę wstyd.
Widziałem bodajże 1 lub 2 kwartę i bryndza. Spojrzcie w staty, chociazby Lillard 1 celna trójka na 7 prób.
Dziś w Fedexforum będzie radość, polecam
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
luksus777
Tutaj trzeba czekać na info odnośnie Ściany. Wall to ich motor napędowy, bez niego raczej nie wygrają z podrażnionymi Bucks którzy odpoczywali po kompromitacji z Mavs on road. Frazier to PG bez rzutu, samymi dobrymi passami tego nie pociągnie, a Bucks to fajna, zbilansowana mniej więcej drużyna która powinna to wykorzystać. Wizards b2b S5 grała po 36-37 min, Beal sam tego nie wygra raczej, a frontcourt dzisiaj z Giannisem może mieć kłopot. Tutaj czekamy na info odnośnie Johna Walla.
Tak jak koledzy wyżej pisali fajnie wyglądają te mecz dzisiaj. Generalnie można by zrobić ako, ale jestem więcej niż pewien że niespodzianki tej nocy będą. Na Clippersów robi się powoli masówka. Nie dziwię się, mają lepszy roster, a wyjściowe ponad 2@ co było to przegięcie. Myślę, że wygrają, ale fakt faktem że NYK u siebie to zupełnie inna drużyna. Więcej potencjału jednak jest w Clippersach. Ktoś coś pisał o Minnesocie wyżej. Nie wiem, teoretycznie powinni wygrać ale Charlotte u siebie to też bardzo trudny rywal. Co do Oklahomy pełna zgoda, dzisiaj wygrywają. Na Zachodzie ciasno, a gra Nowego Orleanu na 2 wysokich powoli zaczyna być nudna ale o tym za chwilę. OKC must win. San Antonio też must win, Pop to nie coach który lekceważy nawet czerwoną latarnię ligi. Z Sacramento wypada dziś Hield więc będą mieć ciężej, ale oni u siebie potrafią zaskoczyć. Jednak mimo wszystko Denver. To tak określam 1x2 mniej więcej na dzisiaj. Ale wybieram inne typy na dzisiaj:

Andre Drummond over 34,5 pkt + zbiórek + asyst @ 1,85 -&gt; BetTilt ⛔ Demolka ze strony Cavs i Andre długo nie pograł. 8 pkt + 8 zbiórek + 3 asysty uzbierał.
Szukałem tego betu w internetach i znalazłem. Cleveland ma problem w post up i na desce, odkąd nie ma Tristana Thompsona. Nie ma co ukrywać, że Kevin Love to klasyczny PF, kot po ofensywnej stronie ale w obronie przez całą karierę był słaby, aczkolwiek robi postępy cały czas i lepiej broni. Frye z ławki to również już za stary gracz, żeby walczyć na desce z Drummondem. Andre w tym sezonie wygląda bardzo dobrze. Widać, że lato przepracował ciężko. Przede wszystkim poprawił znacznie wolne. Z 39% na 64% to widoczna zmiana. Dalej potrafi bardzo dobrze zbierać. Jest liderem jeśli chodzi o rebounding prawie 16 zbiórek na mecz. 14 PPG czyli porównywalnie ale Van Gundy widać, że idzie wraz z NBAowskimi trendami i nauczył swojego centra podawać. Środkowy gospodarzy przez całą karierę miał koło 1 APG, w tym miesiącu ma już średnio 4 asysty na mecz, a w sezonie 3,4 APG. Jeszcze jedna ważna rzecz in plus. Drummond nie popełnia głupich fauli, i tylko 1 raz w tym sezonie opuścił parkiet z powodu fouled out. Wydaje mi się to sensownym betem, zwłaszcza, że to wg mnie nie będzie spacerek dla Cleveland i close game realny.

Nikola Jokić over 18,5 pkt @ 1,85 -&gt; 1xbet⛔ 16 pkt. Skuteczność dobra 7/12 niewiele zabrakło.
932687758874722305. Paul Millsap out z powodu kontuzji lewego kciuka więc Jokic weźmie na siebie ciężar gry. Dodatkowo wczoraj usunięty z parkietu więc zechce się zrehabilitować a jednocześnie pokazać, że bez PM też Denver potrafią grać. Relacje tych 2 wysokich panów nie są najlepsze. Dodatkowo Chandler jest questionable więc te pkt ktoś przejmie. Jeśli ktoś z Was znajdzie pkt reb ast to również polecam, jeszcze lepsza opcja. Ja póki co nie widzę.

NOP - Oklahoma overyyyy 114 - 107
Over 214,5 @ 2,1 -&gt; 1xbet✅
Over 229,5 @ 5,5 -&gt; 1xbet⛔
Over 234,5 @ 8,5 -&gt; 1xbet⛔
Druga połowa to jakaś masakra. Oklahoma mimo, że Pelikany bez Cousinsa nie istniała.

Myślę, że to będzie strzelanina. 5 all starów. NOP gra bardzo szybko, Oklahoma też ma szybkich zawodników a co najważniejsze dobry backcourt. Ciekawe jak dzisiaj zaprezentują się Davis oraz Cousins. Coraz więcej plotek głosi że AD latem opuści zespół z Nowego Orleanu. Mi się styl Gentryego nie podoba, bo bazuje tylko na swoich 2 all starach. Czasem Holiday się włącza ale to rzadko. Dzisiaj dosyć niskie linie i ja próbuję tych większych bo jesteśmy świadkami coraz wyższych wyników i efektowniejszej gry drużyn NBA niż jakakolwiek obrona. Tyle ode mnie. Polecam i pozdrawiam. Rambo.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Juz wiesz dlaczego takie kursy były, zwyczajnie przejechali się po Sacto ????
Po fakcie to wiesz. Mecz pozniej Kings pykli sobie Portland. Takze typ nietrafiony ale kursy byly i tak zawyzone na Kings.
Na dzisiaj proponuje spotkanie Orlando z Indianą. Orlando ostatnio w słabej formie, 4 przegrane z rzędu, w tym przegrana bardzo wstydliwa i deprymująca z Utah Jazz i to bez Goberta, aż 85:125. Mam nadzieję, że w głowach zawodników Orlando, tamto spotkanie zostanie, bo doznali aż tak wysokiej porażki dodatkowo grając w niemal pełnym składzie (zabrakło tylko rookiego Isaaca), gdzie rywal był mocno osłabiony (zabraklo rowniez Exuma czy Joe Johnsona), a sami Jazz to zwykle przeciętniaki w tym sezonie. Po fajnym początku sezonu coś siadło w Magic. Ostatnie spotkanie wygrali dawno, 11.11.17 i było to z Suns, z którymi wygrywa każdy, nic specjalnego, 09.11 wygrali z Knicks co tez osiągnięciem nazwać nie można. W listopadzie grają słabo bilans 3-6, z sensownych drużyn wygrali tylko z Grizzlies, gdzie tez wygrali głównie dlatego, że zabrakło Conleya i również przydatnego JaMychala Greena. Z kolei Indiana ostatnio gra bardzo dobrze i notuje niezłe wyniki. Wygrali ostatnie 3 mecze, w tym wczoraj imponująco bo aż 25 punktami wygrali z Heat. Mieli również małą zapaść w listopadzie gdy przegrali 4 mecze z rzędu, ale jak widać już się otrząsneli i chcą być w PO w tym roku. Mimo tej zapaści Pacers są 6-5 w listopadzie. Ogólnie skład czy poziom obu drużyn jest wyrównany, jedni powiedzą że wolą roster Orlando drudzy ze Indiany, ale aktualna forma obu drużyn nie pozostawia mi wyboru i przekonuję się do dzisiejszej wygranej Indiany. Mam nadzieję, że Orlando nie przerwie serii i przegra 5 spotkanie z rzędu, a Indiana wydłuży serie wygranych do 4. Orlando gra u siebie, gdzie czują się troszkę lepiej, mają minimalnie lepszy bilans, ale tez bez szału, 40-takiem z Jazz dostali właśnie w hali Amway Center. Dla mnie z powodu właśnie ostatniej formy faworytem, choć nie zdecydowanym jest Indiana i myślę, że przy tych okolicznosciach i seriach obu druzyn kurs na Pacers powinien byc w granicach 1,8-1,9. Kurs wystawiony przez 1xbet na czystą wygraną Pacers to 2,50, a ja próbuję bezpieczniej czyli wygraną Pacers włącznie z dogrywką. Według mnie kurs jest za wysoki. Indiana co prawda grała wczoraj swoje spotkanie, ale nie jest to typowy b2b bo rozpoczeli je o 23 polskiego czasu, więc mieli całą dobę na regenerację, gdzie czasami trzeba grać po 18 godzinach od zakończonego spotkania. Niemniej grali również 18.11 z Pistons (i to wlasnie w meczu wczorajszym z Heat mieli okolo 18h na odpoczynek a mimo to wygrali i to blowoutem) i jedyne czego się obawiam to siły i paliwo w baku u Oladipo i spółki. Rozważałem pójść też w over punktowy Oladipo i wygraną Thunder, ale chciałem sobie wybrać tylko jedno zdarzenie na dziś, Thunder po 1,8 troche slaby kurs, dlatego Go Pacers!
Orlando Magic - Indiana Pacers
1xbet @2,38
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
New York Knicks - Los Angeles Clippers
Courtney Lee over 12.5 @ 2.00
⛔ 10 LVBET
Chciałem początkowo grać na LAC, ale odpuszczam bo to 50/50. Jednak nie gra Tim Hardaway. Ok nie ma nigdzie informacji o jego stanie, jednak grał z tą nogą i tylko pogorszył jej stan. Wczoraj nie trenował. Więc skoro sam zawodnik mówi, że nie brał tego na poważnie i pogorszył tylko stan jej przez grę to będzie ryzykował dzisiaj grać ? Mają reale szanse na awans do PO więc nie będą ryzykować straty go na dłuższy czas. Jak wiadomo jeśli wypada zawodnik ktoś musi przejąć jego rzuty, zazwyczaj najlepszy strzelec, lider. Dzisiaj nie musi tak być. Porzingis ma też swoje problemy z łokciem co zresztą widać w ostatnich meczach. Rzuca mniej i na niższej skuteczności. W takiej sytuacji Lee dostatnie więcej rzutów. Ostatnio jest w formie. Co prawda w ostatnim meczy zaledwie 3 punkty (1/9). Wcześniejsze trzy mecze to 18 punktów na mecz. Lee słynie z dobrej postawy obronnej i to jego główne zadanie jednak co raz więcej daje z siebie w atak. Rzuca dużo trójek na dobrej skuteczności i to może dzisiaj być klucz. Porzingis ciężki matchup z Griffinem, Kanter z Jordanem. Czuje, że dużo będzie rzucania na obwód i trójek a w tej grze Lee się odnajdzie.
Orlando Magic - Indiana Pacers 2 (+5.5) @ 1.73 ✅ 97:105 Unibet
Dwa zaskoczenia ze wschodu, tylko oba w innych nastrojach przystępują do tego spotkania. Magic 4 porażki z rzędu a Pacers w ostatnich 5 meczach odniósł 4 zwycięstwa i raz przegrał z Rockets. Mecz bardzo ważny gdyż kto wie czy te drużyny nie będą biły się o awans o PO, więc zwycięstwa zyskuje tutaj 2 punkty za win i porażkę sąsiadującej drużyny. Magic po świetnym starcie już dołuje. Gra w obronie nie poprawiona a póki wpadało w ataku to nie było problemu. Teraz niestety już nie wpada tak chętnie. Zdecydowana obniżka formy Vucevica i Gordona. Fournier też już nie notuje systematycznie wysokich liczb, Payton po kontuzji jeszcze chyba dochodzi do siebie. Ostatnio porażka u siebie z Jazz 40 punktami (!). Pacers co prawda są b2b, ale praktycznie po 3 kwarcie już było po zawodach i fantastyczne zwycięstwo 120:95 w Miami. Indiana zadziwia i nikt już nie tęskni za PG bo Oladipo z Sabonisem świetnie się spisują. Indiana ma dużo bardziej zbilansowany skład. Bogdanovic, Collinson, Young, Oladipo, Sabonis, Turner czy nawet Joseph i Stephenson potrafią narzucać sporo punktów. Grają na prawdę przyjemnie dla oka. Jest znacznie większa głębia składu, przyjemniejsza i bardziej efektywna gra, są w gazie a gra Magic już została rozszyfrowana i spadek formy dwóch liderów. Przeczuwam, że Pacers to wygrają ale nie warto ryzykować jak się dostaje całkiem spore handi po dobrym kursie.
San Antonio Spurs - Atlanta Hawks 1 (-7.5) @ 1.72 ✅ 96:85 Unibet
Całkiem mały handicap jak na takie zdarzenie. Atlanta po świetnej pierwszej kwarcie z Bostonem 35:20, została zniszczona i Celtics w pozostałych 3 kwartach wygrali 90:64. Uważam, że Atlanta jest jedną z lepszych drużyn w dołu tabeli, coś na równym poziomie z Phoenix, jednak to wciąż dół daleko za resztą zwłaszcza za czołówką jak SAS. Bardzo dużo grają na wyjazdach, będzie już to 11 spotkanie. Udało się wygrać 2 razy z Mavs i Cavs. Pozostałe mecze to znaczne porażki, poza NOP ale ich to nie można rozszyfrować. W pozostałych 7 meczach przegrywali średnio 12 punktami, w tym takie drużyny jak Nets czy Bulls (!). SAS nadal bez Parkera i Leonarda ale nie ma potrzeby popędzania ich skoro gra się układa. Bardzo dobrze bronią 6 miejsce w lidze. Więc dodatkowe utrudnienie dla Hawks, zwłaszcza, że nie ma zawodnika który będzie seryjnie zdobywał punkty. Lider Schroeder ciężki matchup z Murrayem i Millsem. Dobrze bronią 1 na 1 i są szybcy co na pewno zneutralizuje atut Niemca. Może ograniczą go jak to zrobił Wall i Wizards. Nie widzę argumentów dla których Hawks mieli by nawiązać walkę. Odpuścić nie odpuszczą ostatnio Bulls u siebie 40 punktami rozbili. Handicap wydaje się mały więc na luzie powinien wejść.

EDIT: Po zagraniu i napisaniu okazało się, że Hardaway gra. Będzie ciężej ale nie znaczy, że nie wejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jo0hny 44

jo0hny

Użytkownik
czaiłem się czaiłem ale widzę że Wall gra dzisiaj normalnie, Bucks z Wizards uważam na 50/50 w tej chwili, ciężki bet
 
C 0

czarny3213

Użytkownik
czaiłem się czaiłem ale widzę że Wall gra dzisiaj normalnie, Bucks z Wizards uważam na 50/50 w tej chwili, ciężki bet
Trener wspominał że nie wpuści go na dłużej niż na 30 minut. Niemniej jednak ja również rezygnuję z Milwaukee
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Trzeba by juz zaczac polowac na porazke celtics w Miami;)
To jak z progresją na remisy w piłce. Musi paść... bo wiadomo, że kiedyś musi paść ???? A tymczasem równie dobrze najtrudniejszy mecz przed Świętami mogli mieć ubiegłej nocy, kiedy na 1:30 przed końcem mieli 91:96, a potem przy 96:96 w ostatniej akcji rzucał Barnes, wszystko zrobił idealnie i dość niefartownie piłka wyślizgnęła się z kosza. Jeszcze na początku dogrywki zaczęli od 96:100.
To nie jest przypadek, że Boston z każdej z takich sytuacji wychodzi obronną ręką. Mają fajną, mądrze zbilansowaną drużynę, mają jednego prawdziwego lidera, którego pozycji nikt nie kwestionuje, ani nie robi kreciej roboty wewnątrz teamu. Miami miewa niezłe mecze, na pewno zmobilizują się, żeby zostać pogromcami Bostonu, ale to jest też drużyna, której jak nie idzie, to rzuca 8 pkt. w kwarcie. A to nie jest GSW, które ma potencjał, żeby w kolejnej kwarcie zrobić 45:15 w drugą stronę.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Co dzisiaj, pewnie wolne wszyscy? Ja również nie zamierzam grać na siłę. Raczej Lakersi ograją Bulls u siebie, ale 1.40 to bez sensu grać, bo jednak to nie jest stabilna drużyna. Może jakiś over? Szukanie czegoś na live gdyby gospodarze zanotowali słaby początek?
A propo tej serii zwycięstw Bostonu. 16 meczów z rzędu, szacunek. Na pewno ta wyczekiwana przez wielu porażka zbliża się. Nie powiem, sam często patrzę na serie drużyn przy analizie spotkań. Długie serie porażek u drużyn, powiedzmy, średnich nieraz dawały zarobić. W takich sytuacjach podrażniona ambicja daje o sobie znać. Bądź co bądź grają tu profesjonalni sportowcy na najwyższym światowym poziomie, zarabiający grube pieniądze. Nie wątpmy w to że np. Clippers mający aktualnie 9 porażek z rzędu nie są podwójnie zmotywowani, zostaje tylko czekać na wygraną. Myślę że w ciągu dwóch najbliższych spotkań, z Hawks lub potem Kings uda im się,
W podobnej sytuacji znajdują się ostatnio też np. Magic (L5) i Grizzlies (L5). Na te drużyny też już patrzę przychylniejszym okiem, powinny dać zarobić wkrótce.
Jeśli chodzi o to na co ja zwracam uwagę przy analizie NBA, takie serie to dla mnie istotny aspekt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 166

khamilos

Użytkownik
Co dzisiaj, pewnie wolne wszyscy? Ja również nie zamierzam grać na siłę. Raczej Lakersi ograją Bulls u siebie, ale 1.40 to bez sensu grać, bo jednak to nie jest stabilna drużyna. Może jakiś over? Szukanie czegoś na live gdyby gospodarze zanotowali słaby początek?
A propo tej serii zwycięstw Bostonu. 16 meczów z rzędu, szacunek. Na pewno ta wyczekiwana przez wielu porażka zbliża się. Nie powiem, sam często patrzę na serie drużyn przy analizie spotkań. Długie serie porażek u drużyn, powiedzmy, średnich nieraz dawały zarobić. W takich sytuacjach podrażniona ambicja daje o sobie znać. Bądź co bądź grają tu profesjonalni sportowcy na najwyższym światowym poziomie, zarabiający grube pieniądze. Nie wątpmy w to że np. Clippers mający aktualnie 9 porażek z rzędu nie są podwójnie zmotywowani, zostaje tylko czekać na wygraną. Myślę że w ciągu dwóch najbliższych spotkań, z Hawks lub potem Kings uda im się,
W podobnej sytuacji znajdują się ostatnio też np. Magic (L5) i Grizzlies (L5). Na te drużyny też już patrzę przychylniejszym okiem, powinny dać zarobić wkrótce.
Jeśli chodzi o to na co ja zwracam uwagę przy analizie NBA, takie serie to dla mnie istotny aspekt.
Witam,
Seria Bostonu piękna ale spokojnie mogą ją jeszcze długo kontynuować, na 7 najbliższych spotkań- 6 grają na wschodzie + goszczą u siebie Phx więc okazja żeby zrobić &gt; 20 kusząca :) Nie od dziś wiadomo że w Nba gra się &quot; na serię W&quot; a nie przeciwko :) . Patrząc wstecz to w wielu match&#39;upach buki wystawiały bardzo podobną linię ok 6-7 pkt (nieważne czy home/road czy lepszy team czy gorszy) taki kurs prowokuje do &quot;grania na przełamanie&quot;, a fakt jest taki że Celtics biorą mecz za meczem i idą do przodu. W Miami gra się ciężko wiadomo,ale bez przesady- Boston jest hot i przy takiej serii nie powinni się już nikogo obawiać. Natomiast &quot;serie L&quot; to trochę inna bajka. Akurat Lac, Grizzlies czy Magic mają duży problem z pozycją nr 1 i jak na dłoni widać że brak porządnego rozgrywającego to wielki problem. Clippers stracili Paula,Teodosić przyjeżdżał jako gwiazda euroligi ale parkietu nie zdąrzył powąchać bo złapał kontuzję, z problemami też Beverley i Rivers i zespół się posypał...z pewnością coś lada dzień wygrają ale na dłuższą metę będzie kiepsko,póki co jadą na wyrobionej opinii z ubiegłych lat więc na kursach można zarobić :). Z kolei w Memphis moim zdaniem Conley to 50% wartości zespołu.Gość kreuje grę,zwalnia przyśpiesza,jak trzeba sypnie 3pts, uruchomi Gasola itd. Z nim w składzie są w stanie wygrać praktycznie z każdym- bez niego zespół nie istnieje. Na jedynce nie ma dla niego zmiennika i widać to od razu po wynikach. Pozdr
 
A 0

alneri

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Chicago Bulls
ilość punktów 208.5
Typ: powyzyej
Kurs 1.70 totolotek.pl
Jedyny mecz dzisiaj w NBA dosyć ciekawy zreszt. Faworytem sa gospodarze aczkolwiek nie spodziewał bym się łatwego ich zwycięśtwa ponieważ Bullsi mieli początek sezonu słaby za sprawą wykluczenia jednego z najlepszych zawodników oraz kontuzji drugiego MIrotic i Portis. Teraz wrócili do kadry natomiast wypadł z powodu kontuzji LaVine. Teraz po powrocie Chcicago zaczeło grać nieco lepiej i rzucają wiecej punktów niż na początku sezonu. Lakersi sa offensywna druzyna i regularnie rzucaja ponad 105 punktów w meczu. Dzisiaj uważam ze spokojnie pokryją ten nie wysoki próg.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom