>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Listopad 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Anthony Davis over 28.5 pkt @ 2.56 1xbet
Anthony Davis over 39.5 pkt i rebs @ 1.82 1xbet
To jest jego match-up. Przeciwko Horfordowi, od kiedy ten jest centrem Bostonu notuje:
34 + 11
45 + 16
36 + 16

Bojan Bogdanovic over 20 @ 3.60 expekt
Tak jak MatBie pisal. Liczac mecz, gdzie Dipo zagral kilka minut i zlapal kontuzje Bojan kreci bez niego 22, 21 (z Utah), 20 i 21.

Otto Porter over 14 &amp; Wiz win @ 4.80 1xbet
Ostatnio w koncu zagral jak na najlepiej oplacanego zawodnika w druzynie przystalo. Pod nieobecnosc CP3 licze na wygrana gospodarzy. Otto w ubieglym sezonie, gdy wygrywali z Hardenami w Stolicy rzucil prawie 30 pkt.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Miami - Atlanta(+8.5 pkt)
typ: Atlanta win @ 1.83 betsson ✅ 113-115
Richardson over 20.5 pkt @ 1.95 PZBUK✅ 22 pkt mimo fatalnej skuteczności

W Miami nie ma dalej Dragicia i Johnsona. Waiters poza grą od dłuższego czasu. Wade ostatnio super mecz i dużo minut, nie wierzę aby znowu to powtórzył, lata robią swoje i z &quot;flasha&quot; mało co zostało. Richardson musi ciągnąć grę dziś i to będzie robił. W ostatnich meczach pod nieobecnosc w/w zawodników 19,27,16,28 pkt. Już raz w tym sezonie Miami przerżnęło z Hawks i zaliczył 32 punkty. Handicap na Atlante pobieram bo Miami gra strasznie słabo. Oglądałem ostatnio ich dwa mecze i gra zupełnie sie nie klei bez Dragicia. Whiteside jest za bardzo pompowany na gwiazde a nie rozwija się jak oczekiwano. Wydaje mi się, że po sezonie zaczną szukać jakiegoś trade&#39;a z nim w roli głównej. Atlanta potencjał kadrowy mizerny ale perspektywiczny, tyle że grają bardzo nierówno. Liczę że po ostatniej wygranej w clutch time z Hornets trochę się uskrzydlili i dzisiaj zawalczą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra dwa typy na noc:
Bojan Bogdanovic over 21,5 pkt, zb i as kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ (15,5)
Wczoraj już dawałem typ na jego punkty i zabrakło jednego...rzuca na bardzo dobrej skuteczności i dobrze mu idzie zza łuku. Z Suns powinno być spore miejsca na dystansie, także liczę że zachowa regularność. Ostatnie 6 meczów to 6 razy pokryta taka linijka. Oladipo dalej poza grą.
McGee over 11,5 pkt kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ (pkt)
JaValle dalej niedoceniany. Ostatnie 3 mecze to po 12 pkt zdobywał ???? teraz są po porażce z Orlando i grają z ekipą gdzie McGee powinien się dobrze odnaleźć pod ksozem, bo Denver słabo broni pozycję centra. Jokic jest trochę niezdarny w defensywie. W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami JaValle miał 21 pkt. Myślę, że dostanie sporo szans, bo fajnie też robi bloki ostatnio. Liczę że dorzuci te 15 pkt około.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Lakers over 106.5 pts @1.60 sts
Jak dla mnie dobre value. Brak jedynie Rondo albo aż Rondo, jednak bardziej razi to kreatywność zespołu niż skuteczność. Lakers są generalnie overowi i jak lubią szybka grę, natomiast Nuggets mulą niesamowicie w kwestii zbierania piłki przy szybkiej grze, a i Javale i Chandler dają z siebie dużo. Dodatkowo praktycznie co 2gi gracz z rotacji dysponuje trójką. No i jeszcze ich X Factor w postaci Lebrona zapewniajacy minimum te 15 punktów, a górna granica zależy w znacznej mierze od niego. Z tego co wiem to zabraknie Murraya w Nuggets, który może jakimś królem defensa nie jest, ale jest dość upierdliwy, wiec nie zaszkodzi temu overowi jego absencja.
 
judy 0

judy

Użytkownik
JaVele over 18,5 (pkt+z+a) 1.95 Unibet albo
JaVele over 2,5 (bloku) 2.15 Unibet

Chłopak ostatni mecz odrodził się po dwóch słabszych. W szybkim ataku powinien swoje 12 pkt rzucić i 7 zbiórek zliczyć. W poprzednim meczu niszczył pod koszem (7 bloków) i dziś raczej tego nie powtórzy, ale swoją średnią powinien wyciągnąć jak go Jokic za daleko od kosza nie będzie wyciągać. Jak dla mnie dobre kursy.
Tim Hardaway Jr over 21,5 pkt - 1.65 UniBet
Tu z pewną dozą niepewności, ale nie widze zbytnich szans NY pod koszem chodź Kanter gra dobrze, więc ktoś musi rzucać z dystansu a Tim dość równo punktuje.
Kawhi Leonard over 1.5 steal - 1.87 UniBet
Nie widzę tu większych problemów (chodź ten sezon jest delikatnie mówiąc DZIWNY) i kurs ładny.
Myśle jeszcze nad Drummondem over 16,5 zb
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ogarnij slownik i roznice miedzy &quot;chodź&quot; a &quot;choć&quot;.
Myslalem, ze literowka, ale skoro kilka linijek dalej napisales znowu to znaczy, ze tak chciales.
Do usuniecia oczywiscie ????
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Czyli nie tylko mi się wydaję , że Whiteside to zwykły cienias - ufffh , a już myślałem że tylko ja go tak odbieram . Jesli nie liczyć super gwiazdy Portera za 26 mio za sezon !! (nie wiem kogo popierd.... aż tak w Waszyngtonie) - robienie z Whiteside gwiazdy to kolejna rzecz , która w tej lidze niesamowicie mnie wkurza.
Ale coś merytorycznego - gdyby ktokolwiek chciał grać jakiegokolwiek zawodnika Nowego Yorku na linie pun ktowe (dziś miałem Mudiaya 10,5 - ma 9 po 30 minutach i już do końca nie pojawia sie na boisku) .
Trener Nowego Yorku to najrzadszy pacjent jakiego widzę w tej lidze - naprawdę większej tragedii na ławce żadnej z drużyn nie ma - oglądam ich 6/7 mecz w tym sezonie i zmiany jakie ten człowiek robi , brak czegoś takiego jak podstawowy skład - wiecznie ten sam tragiczny szablon zmian , nie reagowanie w ogóle na sytuacje na boisku (zawodnik trafia on go zdejmuje - zawodnik pudłuje jak potrzaskany to dalej gra aż się przełamie ) i mega dużo innych sytuacji - odradzam zarówno granie Hardawaya , Kantera czy kogokolwiek z NY .
Możliwe , że ja jestem zwyczajnie debilem i nie rozumiem logiki tego człowieka - wiem , że władze Phoenix (lub Dallas - było o tym głośno tydz/dwa temu ) bodaj mają duże pretensje do swojego trenera , że zamiast ogrywac młodych on wygrywa mecze i chcą go zwolnić bo chcieli mieć wysoki numer w przyszłorocznym draft - ale to co odstawia trener NY przechodzi moje zrozumienie już wybitnie.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Chodzilo o Vivka i Divaca w Sacramento ????
A co do reszty to dobrze kombinujesz. Niektorym druzynom wygrywanie nie jest na reke. Oczywiscie zawodnicy chca wygrywac ale zarzad nie. I sa trenerzy, ktorzy podporzadkowuja sie zarzadowi, jak chociazy Fizdale, ktory czesto w crunch time zabiera pilke z rak Hardawayowi i daje ja Trierowi czy Knoxowi. Malo logiczne z punktu widzenia wygrywania. Ale z punktu widzenia dlugofalowych planow (kulki w drafcie) czy rozwoju mlodych zawodnikow ma to juz wiecej sensu.
Z podobnego powodu grajacy sezon zycia Kanter wyladowal na lawce, bo za rok juz go w NY nie bedzie i nikomu jego dobre cyferki nie sa na reke wiec lepiej zeby mlody Robinson gral wiecej i zbieral nauke ????
 
L 6

lusia

Użytkownik
Panowie do usunięcia będzie jakby co bo nie w temacie,ale potrzebuje pomocy na szybko.W nocy postawiłem jakiś kupon w Fortunie.W sensie przygotowałem go sobie.Idę do punktu.Zamknięty.Teraz mam problem ,bo nie pamiętam co tam stawiałem. Mam tylko zdjęcie nr kuponu przygotowanego.Jest możliwość zobaczenia co tam miałem postawione? Bo widziałem ,że jest możliwość wpisania nr kuponu,ale to już puszczonego.Co robić pany? Fajny kupon był.To pamiętam
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Idz do innego punktu - byłoby najłatwiej - albo próbuj z tym wpisaniem numeru kuponu
mJaUrVcEin - Masz racje już wklejam to , bo zapewne kilka osób stawiało na Kings a potem byli zdziwienie dlaczego dobrze grający klub nagle wygrywa ????

W Sacramento wszystko powoli wraca do normy. I to wcale nie dlatego, że po serii zwycięstw, teraz przegrali trzy z czterech spotkań. Nadal pozostają bardzo pozytywnym zaskoczeniem początku sezonu. Po 16 meczach nadal nie są na minusie. Już dawno nie było tak dobrze, ale to Sacramento Kings, więc nie może być za dobrze… W weekend przypomniał o tym Chris Haynes z Yahoo Sports, donosząc o niezadowoleniu władz klubu z trenera, który za mało czasu daje młodym zawodnikom. Cztery lata temu po bardzo udanym starcie zwolnili Mike’a Malone’a, bo drużyna nie grała w ofensywnym stylu, jakiego oczekiwał właściciel. Historia się powtórzy? Tak byłoby takie Kings.
Nie mogą po prostu cieszyć się z dobrych wyników, które wreszcie przyszły. Nawet w tej sytuacji muszą się do czegoś przyczepić, bo nie jest to zgodne z wyobrażeniami władz klubu. Gdyby Marvin Bagley był poza rotacją i tylko śladowo pojawiał się na parkiecie można by się tego czepiać, ale gra regularnie i średnio ponad 20 minut. Czy rookie od razu musi dostawać rolę startera, po 30 minut i zaliczać puste cyferki w porażkach, żeby wyrosnąć na gwiazdę? Dla jego rozwoju lepiej, że jest częścią drużyny, która walczy i coś wygrywa, a on musi zapracować na swój czas gry. Większych minut jeszcze doczeka się w drugiej części sezonu, kiedy już rzeczywistość Konferencji Zachodniej wyrzuci Kings z wyścigu o playoffy. To samo dotyczy Harry’ego Gilesa czy Skala Labissiere’a. Oni na razie grają niewiele, ale Giles wraca po straconym roku, więc też trzeba dać mu czas i powoli go wprowadzać, a Skal miał już swoje okazje w poprzednim sezonie i skoro teraz nie jest w stanie wywalczyć miejsca w rotacji, widocznie musi bardziej się postarać.
Poza tym, po coś Vlade Divac podpisał Nemanję Bjelicę, więc dlaczego trener miałby z niego mniej korzystać, skoro pomaga on drużynie? Już Zach Randolph siedzi na ławce, żeby nie przeszkadzać. Generalnie dobrym pomysłem jest wymieszanie weteranów z młodzieżą, a teraz też to wreszcie działa tak jak powinno. De’Aaron Fox jest liderem zespołu, Buddy Hield drugim strzelcem, ale ważne rolę odgrywają też Bjelica i Iman Shumpert. W poprzednim sezonie George Hill był nieporozumieniem, nie chciało mu się grać i wtedy można było mieć pretensje, że niepotrzebnie zabiera minuty Foxowi. Albo, że Willie Cauley-Stein musi dzielić parkiet z Z-Bo, przez co brakuje mu przestrzeni pod koszem. Teraz ten zespół wreszcie nabrał sensownych kształtów i Kings powinni czuć dużą satysfakcję, że nie tankują dla Celtics, tylko budują młody zespół, który pokazuje charakter.
 
L 6

lusia

Użytkownik
XXXL -tu nie ma innego punktu ???? A z wpisywania nr kuponu nici ,bo trzeba też podać kod kuponu zagranego. Czyli chyba dupa... Ale dzięki za odp.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
XXXL -tu nie ma innego punktu ???? A z wpisywania nr kuponu nici ,bo trzeba też podać kod kuponu zagranego. Czyli chyba dupa... Ale dzięki za odp.
Czas zacząć grać przez sieć - jeszcze w pre sezonie mogłeś w Profku wbijać overy po trójkach i przechodziły , więc może zacznij ich robić online skoro i tak i tak tam grasz - a odpowiedziałem bo moja kotka wabi sie Lusinda ????
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Mój kuponik na dziś :
Portland win✅✅✅
Pelicans win✅✅✅
Dallas +10,5✅✅✅
Tak na sucho nie mam ostatnio czasu. Ledwo go znalazłem na skrobanie tego ;)
 
D 2

dvvorniok

Użytkownik
Miami - Atlanta(+8.5 pkt)
typ: Atlanta win @ 1.83 betsson ✅ 113-115
Richardson over 20.5 pkt @ 1.95 PZBUK✅ 22 pkt mimo fatalnej skuteczności

W Miami nie ma dalej Dragicia i Johnsona. Waiters poza grą od dłuższego czasu. Wade ostatnio super mecz i dużo minut, nie wierzę aby znowu to powtórzył, lata robią swoje i z &quot;flasha&quot; mało co zostało. Richardson musi ciągnąć grę dziś i to będzie robił. W ostatnich meczach pod nieobecnosc w/w zawodników 19,27,16,28 pkt. Już raz w tym sezonie Miami przerżnęło z Hawks i zaliczył 32 punkty. Handicap na Atlante pobieram bo Miami gra strasznie słabo. Oglądałem ostatnio ich dwa mecze i gra zupełnie sie nie klei bez Dragicia. Whiteside jest za bardzo pompowany na gwiazde a nie rozwija się jak oczekiwano. Wydaje mi się, że po sezonie zaczną szukać jakiegoś trade&#39;a z nim w roli głównej. Atlanta potencjał kadrowy mizerny ale perspektywiczny, tyle że grają bardzo nierówno. Liczę że po ostatniej wygranej w clutch time z Hornets trochę się uskrzydlili i dzisiaj zawalczą.
Jakiś pomysł na dziś?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Harden over 33,5 pkt i Houston win kurs: 2,4 (Etoto) ⛔ (108:128 Harden 25 pkt ale padlina)
Harden ostatnio sam to ciągnie i średnio wychodzi. CP3 ma podobną kontuzje do tej z finałów z GSW więc jego występ dalej wątpliwy, mogą nie chcieć ryzykować. James z takim Dallas dalej powinien kontynuować swoją serie punktową, dobrze mu to wychodzi ostatnio. Houston 3 porażki z rzędu i jest szansa się przełamać w derbach Teksasu. Ostatnio przegrali z Dallas 7.04.16 roku.
Charlotte win i under 231,5 pkt kurs: 2,2 (Unibet) ✅ (108:94)
Teoretycznie dwie mocno overowe drużyny. Grali ze sobą 3 dni temu i było 124:123 dla Atlanty. Tyle że goście rozegrają już 3 mecz w ciągu 3 dni, a teraz prosto z Miami udają się do Charlotte, a to wcale nie jest tak blisko. Atlanta za dużo tych meczów ostatnio wygrywa, więc pewnie pora wrócić na właściwe tory...Charlotte będzie żądne rewanżu, ale jak trochę odskoczą to powinni kontrolować spotkanie. Może i lepsze tu by było jakieś handi, ale ja coś czuję, że to będzie underowe spotkanie i tak obstawiam.
Jabari Parker over 26,5 pkt i zb kurs: 1,87 (Unibet) ✅ (24,8)
Chicago gra z Miwaukee na wyjeździe i pewnie zbyt dużych szans nie ma, ale to jest NBA i silne ekipy się tak nie spinają na te słabsze. Zresztą w 1 meczu pomiędzy tymi ekipami Chicago prowadziło bodajże ok 20 pkt żeby przegrać prawie 20...3 kwarte przegrali 46:17 czy jakoś tak. Także tak to wygląda. Parker ostatnie 4 mecze takie statystyki: vs SAS 18/10, vs Minnesota 27/7, vs 23/10, vs 20/13. Ostatnio też dawałem statystyki Bogdanovica i akurat jak na niego postawiłem to przerwał serię...no ale próbujemy dalej.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
O.Porter over 12.5 pkt @ 1.80 betsson ⛔ kolejny, który dzis postanowil nie rzucać..ehh co za noc
Pelicany nic nie bronią i szykuje sie mecz na +230 pkt. W takiej sytuacji dużo zawodników powinno overy pokryć. Beal gra nierówno, sam chyba jeszcze nie wie czy chce zostać w Wizz czy będzie domagał się wymiany, ale pewnie z Wallem to 20+ zrobią. Porter dostał maksa co jest smiechem na sali i musi pokazywac ze nie jest tylko uzupełnieniem składu. Porter na cienkim Johnsonie taką linie musi zrobić. Kilka dni temu grali ze sobą i 29 rzucił, z Houston 14 z Toronto 17. Przeważnie zwykł taką linie pokrywać. Na radosną obronę NOP 13 punktów to obowiązek.
Ma.Williams over 9.5 pkt @ 1.86 PZBUK ⛔przeszedl obok meczu, nawet osobistych nie trafił
Tutaj też linia malutka. Dzisiaj szerszenie biorą rewanż za ostatnią porażke. Atlanta dzien po dniu, po dwóch zwyciestwach , dzis czuje wysoką porażkę. Marvin średnia 8.6 pkt na mecz ,ale Atlanta chyba jest jego ulubionym przeciwnikiem bo dwa razy w tym roku grali i dwa razy skończył z 20 pkt. W ostatnich meczach też punkty ponad średnią więc jakaś zwyżka formy jest. Potrafi zmierzyć zza łuku czy wejść agresywnie pod kosz. Dynamiką ich Charlott dojedzie dzisiaj.
Jazz win @ 2.3 lvbet ✅ 101-91
Nonono lvbet pojechał grubo z tym kursem u innych buków jest na odwrót. Nie zaszkodzi zagrać najwyżej zwroty polecą. Iforbet daje 1.77 co i tak ejst o 0.2j wiecej niż u innych buków. Jazz są po beznadziejnym meczu z Indiana. Początek sezonu nie taki sobie wymarzyli i grają grubo poniżej swojego potencjału. Dziś propable jest Mitchell więc duże wzmocnienie Jazzmanów, poczekam do składów i jak zagra to ja również pogram. Utah powinno całkowicie zdominować tablice a Rubio i Mitchell będą odpowiednio napędzać gre. Bez Mitchella klepią w miejscu, a z nim wyglada to zupełnie inaczej. Nets jak to Nets, nic specjalnego w dodatku niedawno stracili Leverta co jest sporym oslabieniem. Z takim kursem nie zaszkodzi zagrać na gości.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
New Orleans - 5,5 @ 1,82 Pinnacle
Washington @ New Orleans | 11/29 | 1:00
Washington ostatnio pokonal Nowy Orlean usiebie po zacietym meczu , wygrana przyszla w ostatnich szesciu minutach a podkreslic trzeba ze NO gral bez Lidera(Davisa). Teraz lider wraca a Washington jest mizerny na wyjezdzie, osiogajac 2-7 ATS plus majac jedna z najgorszych obron w lidze , a na wyjezdzie jeszcze gorzej, traca 122 pkt na mecz.Pelicany zajmuja drugie miejsce w lidze zdobywajac w domu 122 pkt/m. Pelicany po ostatnich porarzkach beda glodni zwycieztwa z Davisem na czele a dziurawa obrona bez Howarda bedzie woda na mlyn dla zdeterminowanych pelikanow.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
O.Porter over 12.5 pkt @ 1.80 betsson

Pelicany nic nie bronią i szykuje sie mecz na +230 pkt. W takiej sytuacji dużo zawodników powinno overy pokryć. Beal gra nierówno, sam chyba jeszcze nie wie czy chce zostać w Wizz czy będzie domagał się wymiany, ale pewnie z Wallem to 20+ zrobią. Porter dostał maksa co jest smiechem na sali i musi pokazywac ze nie jest tylko uzupełnieniem składu. Porter na cienkim Johnsonie taką linie musi zrobić. Kilka dni temu grali ze sobą i 29 rzucił, z Houston 14 z Toronto 17. Przeważnie zwykł taką linie pokrywać. Na radosną obronę NOP 13 punktów to obowiązek.
Ma.Williams over 9.5 pkt @ 1.86 PZBUK
Tutaj też linia malutka. Dzisiaj szerszenie biorą rewanż za ostatnią porażke. Atlanta dzien po dniu, po dwóch zwyciestwach , dzis czuje wysoką porażkę. Marvin średnia 8.6 pkt na mecz ,ale Atlanta chyba jest jego ulubionym przeciwnikiem bo dwa razy w tym roku grali i dwa razy skończył z 20 pkt. W ostatnich meczach też punkty ponad średnią więc jakaś zwyżka formy jest. Potrafi zmierzyć zza łuku czy wejść agresywnie pod kosz. Dynamiką ich Charlott dojedzie dzisiaj.
Jazz win @ 2.3 lvbet
Nonono lvbet pojechał grubo z tym kursem u innych buków jest na odwrót. Nie zaszkodzi zagrać najwyżej zwroty polecą. Iforbet daje 1.77 co i tak ejst o 0.2j wiecej niż u innych buków. Jazz są po beznadziejnym meczu z Indiana. Początek sezonu nie taki sobie wymarzyli i grają grubo poniżej swojego potencjału. Dziś propable jest Mitchell więc duże wzmocnienie Jazzmanów, poczekam do składów i jak zagra to ja również pogram. Utah powinno całkowicie zdominować tablice a Rubio i Mitchell będą odpowiednio napędzać gre. Bez Mitchella klepią w miejscu, a z nim wyglada to zupełnie inaczej. Nets jak to Nets, nic specjalnego w dodatku niedawno stracili Leverta co jest sporym oslabieniem. Z takim kursem nie zaszkodzi zagrać na gości.
Kursy na lvbet wystawiane są wzorem amerykańskim na drugim miejscu gospodarz, więc z kursami wszystko ok, zasugerowałeś się 2, a ona w tym przypadku odnosi się do Nets
 
L 6

lusia

Użytkownik
XXXL gram przez sieć w innym buku,ale jakoś kursy Fortuny były lepsze i chciałem tam zagrać,ale przegrałbym ,więc izi.Lusinda to chyba wzorem telenowel latynoamerykańskich.Lecimy z typami na nocke.Proponuje tak:
1.PHO ponizej 109,5 pkt. - żeby przerzucić tę linię musieliby grać bez obrony Clippersi,co jest możliwe,ale bardzo wątpliwe++++
2.L.Nance Jr.poniżej 9,5 zb.-Thompsonowi ustawiają już linie pow,10 zb. a to głównie on tam zbiera piłki,wątpię by w jego buty wskoczył już Nance. Stąd pomysł by zagrać go poniżej.Do tego ta wysoka linia.----
3.CHA poniżej 121,5 pkt- zgadzam się z przedmówcą.Moim spotkaniem mecz bd underowy i tak wysoka linia na Szarlotki aż kusi żeby zagrać poniżej.++++
Jak będę mieć 3 na 3 to dajcie mi medal .Pozdrawiam i powodzenia ????
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Kursy na lvbet wystawiane są wzorem amerykańskim na drugim miejscu gospodarz, więc z kursami wszystko ok, zasugerowałeś się 2, a ona w tym przypadku odnosi się do Nets
zasugerowałem się fashscorem, tam dalej wisi 2.3 na Jazz, więc to oni sie walneli. W takim razie 1.77 w forbecie trzeba pograć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom