>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2018

Status
Zamknięty.
blazen 2

blazen

Użytkownik
Średnia punktów w ostatnich 10 spotkaniach/zdobyte punkty w ataku:
233/117 Pelicans ( z czego 3 kończyły się dogrywkami)
216/100 Suns
Przy kiepskim ataku Suns, ciężko będzie przekroczyć tak zawyżoną linię ????
A porównując drugi mecz:
Średnia punktów w ostatnich 10 spotkaniach/zdobyte punkty w ataku:
208/99 Knicks
226/117 Warriors
W dodatku Knicks bez Porzingisa
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Dallas oficjalnie tankuje, pewnie cos tam raz na kilka spotkań wygrają ale Indiana takie mecze musi wygrywac jak chce walczyć o powiedzmy to 4 miejsce bo wystarczy sie chwilke zagapic i mozna spać na miejsca 6-8.
Indiana Pacers win @ 1,68 Unibet[/QUOTE.
Moze ja sie nie znam, ale to znaczy ze 20 000 ludzi kupuje bilet, po to aby przyjsc zobaczyc z gory zalozona porazke swego zespolu. Straszni masochisci ci Amerykanie... Napawde musza kochac swoj zespol.
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
Moze ja sie nie znam, ale to znaczy ze 20 000 ludzi kupuje bilet, po to aby przyjsc zobaczyc z gory zalozona porazke swego zespolu. Straszni masochisci ci Amerykanie... Napawde musza kochac swoj zespol.
W NBA tak jest od zawsze i to nie jest tajemnica. To, że ktoś &quot;chce przegrać&quot; nie znaczy że nie gra. Jest to ogrywanie nowych zawodników, gra na poważnie do 1/2 itp itd. Kilka lat temu po mistrzowsku Boston Celtics to robił. Zawsze grali na poważnie do 1/2, a później już na max 30% ... Był to bodajże sezon 2013/14 i hala zawsze pełna. Kibice to rozumieją i aktywnie uczestniczą w przebudowie drużyny, wspierają ją cały czas. Celowa wtopa w NBA to biznes, a nie frajerstwo!
Tak samo jak ludzie oglądali, czy nadal oglądają występy Harlem Globetrotters czy później popisy And1, wynik się nie liczy
Oczywiście z tym tankowaniem można się przejechać, bo takie drużyny też chcą czasami poczuć smak zwycięstwa, a przede wszystkim młodzi gracze muszą to poczuć, więc to nie może być główny powód do grania takiego spotkania. Czasami warto nawet stawiać na tankujacych, bo po wielu wtopach można wyczuć kiedy będą chcieli... + dodatkowe okoliczności występujące po stronie przeciwnika
 
blazen 2

blazen

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets U220.5 1.85 (48&#39;)⛔
Średnia punktów w ostatnich 10 spotkaniach/zdobyte punkty w ataku:
218/109 Cavaliers
220/106 Nets
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers U232.5 1.85 (48&#39;)⛔
Średnia punktów w ostatnich 10 spotkaniach/zdobyte punkty w ataku:
234/118 Nuggets
222/113 Clippers
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Miami Heat - Philadelphia 76ers
typ: zwycięstwo Philadelphia 76ers ⛔ 102-101
kurs: 1.80 (fortuna)
Bez wątpienia Philadelphia pnie się w górę, proces przebudowy ma się bardzo dobrze i nie ma wątpliwości, że będzie jeszcze lepiej. Świetnie się spisuje duet J.Embiid-B.Simmons do tego w nadchodzącym drafcie będa mieli dwa pierwszorundowe picki a jak do gry wróci M.Fultz to ta drużyna będzie piekielnie mocna. Ale wróćmy do teraźniejszości, nadchodzącej nocy Phila zagra mecz na wyjeździe z Miami Heat i będzie to zarówno trzecie spotkanie obu drużyn w obecnym sezonie jak i w obecnym miesiącu, w obu poprzednich spotkaniach górą byli zawodnicy Sixers, gdzie przed własną publicznością wygrali najpierw 3 lutego 103-97 a później 15 lutego 104-102. Patrząc na formę obu ekip gołym okiem widać, że w dużo lepszej dyspozycji są 76ers, którzy w ostatnich 10 spotkaniach polegli zaledwie 2 razy, Miami natomiast odwrotnie i z ostatnich 10 potyczek tylko 2 razy wygrywali. To prawda, że Phila lepiej radzi sobie przed własną publicznością jednak moim zdaniem są w stanie po raz kolejny pokonać zawodników z Miami tym razem na ich terenie. Zwróćmy uwagę na to spotkanie z 15 lutego, dlaczego do tego spotkania się bardziej odnoszę? Chodzi tu głównie o to, że to spotkanie miało miejsce po trade deadline, w składzie Miami był już D.Wade, Phila w swoich szeregach miała już M.Bellineliego, warto też zaznaczyć że w tym meczu w składzie Sixers zabrakło lidera J.Embiida, w Miami po za grą był K.Olynyk. (J.Embiid nadzchodzącej nocy będzie do dyspozycji trenera a występ K.Olynyka jest nadal niepewny). Patrząc na statystyki z tamtego spotkania widzimy jak mocno 76ers zdominowali Heat pod koszem, chodzi mi tu głównie o zbiórki: 20 zbiórek więcej w ofensywie i 11 zbiórek więcej w defensywie czyli 31 zbiórek więcej od rywali (bez Embiida, który jest obecnie w top6 zawodników z najlepszą średnią zbiórek na mecz). Jedyne co w tamtym spotkaniu troszkę szwankowało u Philly to skuteczność, liczę na to że w tym spotkaniu to poprawią i po raz trzeci wyjdą zwycięsko z tej batalii.
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Apropo indiany to :

Hornets myślę ze dziś to spokojnie biorą, gram mały handi choć pewno skończy się to różnicą około 15 punktów.
Hornets - 7.5 1.60 Unibet✅
I można dorzucić jeszcze
Wizards win 2.25 Unibet✅
Moje niedopatrzenie, w takim razie stawiam na zwycięstwo wizards których śmiało mogą zapewnić sobie play offy nawet i z 3 miejsca co jest według mnie bardzo realne. Gdyby grali b2b stawiałbym na Bucks. W tym wypadku nie widzę tutaj gospodarzy i liczę że wypadną z 8semki na korzyść Hornets ???? !
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Mój błąd, zmieniam koncepcje w takim razie i tylko i wyłącznie zwycięstwo wizards. Dzięki, pozdro
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Philadelphia 76ers vs. Miami Heat
wygrana Philly + 8,5
1,28

Nie będę pisał dwa razy tego samego co zostało wyżej napisane - 76ers grają solidny basket, powinno być dobrze.
Denver Nuggets vs. LA Clippers
wygrana Denver + 5,5
1,28

Denver są dobrze poukładaną drużyną, Clippers mają wg mnie ograniczony atak - Sweet Lou kręci ładne cyferki, Tobias lubi odpalić zza łuku ( oj, odpukać, może być niebezpieczny ), jednakże reszta nie wygląda już tak dobrze.
Rivers + Jordan nie pokryją moim zdaniem różnic jakie powinna stworzyć ławka Kryształków. Liczę również na to, że Jordan będzie miał problemy z Jokerem, DeAndre asem w obronie nie jest, natomiast JOK dysponuje naprawdę solidnym warsztatem. Mają jeszcze Bradleya w obronie, myślę jednak, że atak Denver jest stosunkowo wszechstronny co powinno zneutralizować świetną pracę topowego defensora NBA. A! Denver gra u siebie.
Charlotte Hornets vs. Bulls
wygrana Hornets - 4,5
1,30

Szerszenie przeżywają renesans w ostatnim czasie. Wygrywają. Walczą o PO. I to mi się podoba!
Ładnie dopracowana ofensywa, trybiki pracują ostatnio jak trzeba. Byki są b2b, mieli piękny okres w grudniu, ale po odejściu MVP Mirotica, absencji Krzyśka Dunna wyszło jak wyszło. Po zliczeniu wygranych i przegranych wyszło, że Chicago z bilansem 20-40 okupuje miejsce 12 na wschodzie i może rozpocząć walkę ... jeno o piłeczki draftu, jak już było wyżej mądrze napisane, starterzy grają mniej, zespół się nie stara. No bo i po co?
Tankujcie chopoki śmiało! Wraca LaVine po regeneracji, jednakże myślę, że Charlotte to ugra.
POWODZENIA!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Denver vs Clippers
Typ: Over 229,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,89 (Unibet)

Pomimo absencji Gallinariego czy Bradleya, którzy potrafią swoje trafić, idę tutaj w over punktowy. Denver powinno się odkuć za porażkę z Houston, tym bardziej, że Millsap jest game time decision, czyli może wrócić na ten mecz, a jakby nie patrzeć to ważny gracz w całej układance. Clippery podobnie jak drużyna z Denver preferują szybką koszykówkę, od kosza do kosza. Akcja przenosi się raz z jednej raz z drugiej strony, trwa to zazwyczaj krótko. Będzie sporo rzutów i wolnych pozycji, kontr i wymiana ciosów, na to liczę. LAC nie są bez szans i potrafili postraszyć silnych Warriors na wyjeździe, więc liczę że łatwo skóry nie sprzedadzą. W tym sezonie raz już grali między sobą i górą byli zawodnicy z Los Angeles 109:104. Obie drużyny cały czas walczą o Play Offy i nikt nie będzie odpuszczał. Defensywa nie jest ich mocną stronę, więc mam nadzieję, że utrzymają skuteczność! Powodzenia!
I tak bardziej na czuja
Clevland vs Brooklyn typ: Brooklyn +10,5 pkt, kurs: 1,94 ✅ ✅ ✅
Clevland pewnie trochę zlekceważy gości z Brooklynu i wydaje mi się, że są w stanie powalczyć siatki nawet o zwycięstwo...
Charlotte vs Chicago typ: Charlotte over 113,5 pkt, kurs: 1,86 ✅ ✅ ✅
Tankowiec z Chicago wraca na właściwe tory! Bo tankować trzeba umieć!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ciku182 182

ciku182

Użytkownik
#1 Miami - Philadelphia Typ: over 200.5 Kurs: 1.51 Bukmacher :Fortuna ✅
#2 Bucks - Wizards Typ: over 102.5 Wizards :Kurs: 1.60 Bukmacher: Fortuna ✅
Ode mnie dzisiaj takie coś. Wahałem się nad drugim typem nad overem lub po prostu Wizards win, ale jakoś ten pierwszy wydaje mi się pewniejszy.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Hornets- Bulls
Kemba - Lavine -kto wiecej pkt - Kemba @1.75 unibet ✅
over 14.5 pkt Portis @1.85 unibet ⛔
Kemba ostatnio 2 mecze na słabszej skuteczności ale i tak 24 i 17 pkt zdobył, wcześniej mecz w mecz ponad 30pkt. Bulls są do rozstrzelania. Walker to zawodnik który potrafi seriami zdobywać punkty. Dziś pewnie Zacha przejmie Batum i nie będzie miał chłopak łatwo. Do tego wczoraj zza światów wrócił Markanen i może to on wziąść więcej na swoje barki. Widzę tutaj gruby win gospodarzy. Wiecej powinna pograć ławka , dlatego też over 14.5 Portisa pobieram @1.8 w unibet, który jest pierwszą opcją byków z ławki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom