>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Luty 2018

Status
Zamknięty.
dannybpt 0

dannybpt

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Godzina: 01:30
Mecz: Toronto Raptors vs Milwaukee Bucks
Typ: G.Antetokounmpo under 27.5 pkt
Kurs: 1.80
Stawka 10/10

Wczoraj over druzyny z Cleveland nie po mojej mysli.. Trzeba wyciagnac wnioski i zaczac grac zawodnikow, ktorzy bardzo dobrze szli w pierwszej fazie seoznu zasadniczego.
Jeden typ, ktory wpadl mi dzisiaj w oko, a bardziej wysoka linia wystawiona na gracza podanego wyzej. Giannis to zawodnik &quot;kozlow &quot;. Wiadomo, ze jest to ich aktualna gwiazda i nie ma sie co dziwic, poniewaz prezentuje sie swietnie w tym sezonie i to dzieki niemu druzyna jest tak wysoko w konferencji.
Dzisiaj jednak ide w strone undera punktowego Anteto.. Dlaczego ?
Wrocmy troszke do weekendu All-Stars.. W jednym z wywiadow Giannis udzielam odpowiedzi na temat jego obecnej sytuacji i formy. Powiedzial wtedy, ze czuje sie bardzo zmeczony i gra za duzo minut. Wspomnial, ze jesli druzyna chce aby nadal prezentowal tak swietna gre ( zwlaszcza w play-off) to potrzebuje odpoczynku.
Mam nadzieje ze trener Bucks wzial troszke to pod uwage i ograniczy minuty greckiego zawodnika w dzisiejszym spotkaniu, ktore napewno bedzie arcytrudnym zadaniem, poniewaz gracze Milwaukke stocza pojedynek z swietnie grajaca ekipa z Toronto.
Fakt, iz jest to spotkanie na wyjezdzie jest rowniez plusem, jesli chodzi o nasz zaklad z racji ze Giannis zdobywa srednio 2,4pkt mniej w grach wyjazdowych niz domowych.
Nastepnym waznym argumentem, jest powrot Parkera, ktory wraca po kontuzji i powinien zaczac dostawac wiecej minut na parkiecie, co pozwoli na ograniczenie Anteto.
Podsumowujac dodalbym rowniez to, ze Raptors to bardzo dobra druzyna ofensywna jak i defensywna. Znajduja sie oni w Top5 druzyna z najlepsza obrona w lidze. Giannis w tym sezonie rzucil przeciwko nim 24 i 26 punkty, ale byly to bardzo szybkie mecze gdzie wyniki wtedy byly w granicach 240 i 260 punktow .
jestem pewien ze dzisiaj sie to nie wydarzy z racji bardzo dobrej defensywy druzyny gospodarzy.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
J.Nurkic ponizej 13.5 pkt @ 1.75
Portland ponizej 102.5 pkt @ 1.82
Ja dzis swoje typy kieruje w spotkanie Jazz z Portland. Zaznaczam ze to tylko moj punkt widzenia.
Nie bedzie to obszerna analiza. Swoje typy opieram na jakosci defensywy gospodarzy. Snyder potrafi genialnie ulozyc druzyne pod wzgledem taktycznym. Po dodaniu do kadry Jae Crowdera Jazz maja szanse aby stac sie obrona numer jeden w calej lidze. Nurkic bedzie mial wielkie problemy by rzucic ponad 10 punktow. Jazz swietnie bronia pomalowane. Kapitalna prace przy obreczy wykonuje para Gobert/Favors. Pod koszem jest naprawde ciezko o wiecej miejsca. Uwazam ze spotkanie moze miec podobny przebieg do tego sprzed przerwy na ASG gdzie Nurkic za wiele nie ugral majac problem z faulami. Jedyna szansa gosci jest wysoka forma swoich obwodowych. Jesli oni nie uciagna to bedzie im ciezko przekroczyc 100 pkt
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Clippers @ under 229,5 @ 2,8 Unibet
LAC sa b2b po spotkaniu w Oakland, gdzie zaprezentowali sie niezle.Wszyscy po weekendzie sa jednak wypoczcęi i póki co granie b2b nie powinno miec znaczenia. Suns sa żałośni ostatnio i juz poszli w pełne tankowanie. Clippers na pewno mają ambicje zeby powalcyzc o PO a szansa jest bo sa na styku z Pels.Jakościowo sa ekipą o wiele lepszą i wygrana dla mnie jest bardzo prawdopodobna.Dorzucam jednak under bo linia wydaje mi sie za wysoka. Rozumiem, ze słonca w ostatnich spotkaniach traciły mase pkt, a LAC z kole sporo rzucali ale jednak to jest NBA i trzeba tutaj pójść na przeciw i zagrac czasem na czuja. Zwłaszcza po takiej strzelaninie jak była dzisiaj w nocy przeciwko GSW to wątpie czy zdarzy sie drugi taki overowy mecz. To spotkanie rownie dobrze moze sie skonczyc liczba pkt w okolicach 200 bo Suns potrafią zagrac żałośnie w ataku i nie wyjsc z 90pkt.
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Lakers i Dallas to zespoły, którym obecnie nie pozostaje zbyt wiele jak walka o dobry numer draftu . Nie stawiałbym tu na pewną porażkę Dallas, wypowiedział się na ten temat też Nowitzki, który stwierdził że nie zamierzają grać aby przegrać(mimo że są chujowi ale to inna kwestia), nie zdziwie się jak zawodnicy zrobią na przekór temu pierdol*niu Cubana i dziś wygrają z Lakers, ale to takie moje spostrzeżenie, ogólnie nie stawiałbym w tym meczu na nikogo, może być łatwa kasa ale w błoto
Lakers, to o nic nie walczy, bo swój pick przehandlowali. http://www.tankathon.com
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
New York Knicks - Boston Celtics
typ: Boston Celtics handicap -2,5 ✅✅ 112-121
kurs: 1.65 (sts)
Nie oszukujmy się, NY Knicks bez K.Porzingisa nie jest w stanie ugrać zbyt wiele (ich lider doznał kontuzji więzadeł krzyżowych i w obecnym sezonie już nie zagra), pozostaje więc im tylko walka o dobry numer draftu. Co prawda ostatnio w końcu się przełamali i przerwali serię 8 porażek z rzędu wygrywając z Orlando Magic ale różnica pomiędzy Magic a Celtics jest ogromna (i nie chodzi tu tylko o to, że Orlando tankuje a Boston walczy o 1 miejsce na wschodzie) i będzie to widać w nadchodzącym spotkaniu. Boston posiada obecnie najlepszą defensywę w lidze i ciężko mi uwierzyć w to aby Knicks mieli sobie z tą defensywą poradzić, ich offensive rating plasuje się dopiero na 22 miejscu. Dużą różnicę w tym meczu na pewno też powinna zrobić ławka rezerwowych, minionej nocy rezerwowi Bostonu zdobyli przeciwko Pistons aż 65 pkt. Jakie argumenty są za tym, że Knicks może coś ugrać? Własna hala? Niby bilans Knicks przed własną publicznością nie wygląda źle (16-12) ale według mnie ten bilans będzie już wyglądał co raz gorzej, ostatnie 8 spotkań na własnym parkiecie to 7 porażek. To jeśli nie hala to może to, że dla Bostonu będzie to mecz dzień po dniu i będą zmęczeni po spotkaniu z Detroit? W to też wątpie ponieważ Brad Stevens świetnie rozdzielił minuty dla swoich zawodników i raczej żaden z nich się nie przemęczał.
Philadelphia 76ers - Orlando Magic
typ: Philadelphia 76ers handicap -7,5 ✅✅ 116-105
kurs: 1.60 (sts)
Tak jak wspominałem w poprzednim typie, Orlando będzie tankować. Philadelphia natomiast walka o PO, u siebie są bardzo mocni (bilans 18-10), wygrali ostatnie 9 spotkań rozgrywanych przed własną publicznością. Magic na wyjazdach słabo - na 30 wyjazdowych spotkań wygrali zaledwie 7. Do składu wrócili Gordon i Vucevic ale w ostatnim spotkaniu przeciwko Knicks nawet to nie pomogło. Szóstki są w dobrej formie, notują serię 6 zwycięstw z rzędu i uważam, że ta seria zostanie przedłużona. Embiid i spółka bez problemu powinni sobie poradzić z Magic.
Utah Jazz - Dallas Mavericks
typ: Utah Jazz handicap -5,5 ✅✅ 97-90
kurs: 1.60 (sts)
Obie ekipy są b2b, wczoraj wspominalem o tym, że właściciel Dallas publicznie przyznał się do tankowania. Minionej nocy polegli z LA Lakers, Jazzmani natomiast po serii 11 zwycięstw z rzędu doznali porażki przed własną publicznością z Portland. Przerwa na ASW wybiła ich z rytmu, głupio tracili dużo piłek - aż 20 strat po czym rywale zdobyli 22 pkt. Uważam, że w meczu z Dallas tych piłek nie będą tak tracić i zwyciężą w końcu caly czas mają szansę na PO i takie mecze jak z Dallas trzeba wygrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
GSW vs OKC
Typ: OKC + 9,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,84 (Unibet)

Znowu Buki idą mocno w stronę GSW. Oglądając mecz z Clippersami dalej widzę formę daleką od perfekcji w Warriors. Nic nie grają w obronie i dają sobie wrzucać łatwe punkty. Ostatnio przewidywałem, że w meczu z Clippers będzie under, ale mocno się zawiodłem, bo LAC nie mieli problemów ze zdobywaniem punktów i to z łatwych pozycji. Do Oakland przyjeżdża Oklahoma, która w tym sezonie już 2 razy pokonała mistrzów. Raz u siebie zdecydowanie 108:91, a drugi raz na wyjeździe też przekonująco 105:125. Na pewno gospodarze będą chcieli się zrewanżować drużynie z Oklahomy. Mecz ma swoje podteksty, najlepszy gracz GSW, Kevin Durant, do niedawna reprezentował drużynę Oklahomy i zawsze bardzo mu zależy na pokonaniu swojego dawnego &quot;kolegi&quot; Russela Westbrooka. Według mnie mecz będzie na styku, ewentualnie z przewagą gospodarzy, ale nie wydaje mi się że w takiej formie i z taką defensywą uda im się odskoczyć gościom na więcej punktów. Ciekawy kurs i ja to biorę! Powodzenia!

Minnesota vs Chicago
Typ: Over 217,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,91 (Unibet)

Szczerze powiedziawszy to Chicago to może wygrać, spokojnie. Bez Butlera, większe role przypadną Wigginsowi i Townsowi. Wiggins powinien natrzepać sporo punktów. Mecz moim zdaniem będzie overowy, Wilki dalej nic nie bronią, Chicago też nie stawia na defense. Szykuje się strzelanie, tak mi się wydaje.
Phoenix vs Portland
Typ: Over 220,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,91 (Unibet)

Jakoś wolę iść w overy teraz. Drużyny pomimo sporej przerwy nieźle rzucają. Suns w ofensywie radzą sobie dobrze, Portland jest dzień po dniu. Wydaje mi się, że Suns swoje rzucą a przy ich kiepściutkiej grze w obronie Portland nie powinno mieć problemów ze zdobywaniem łatwych punktów. Dwa razy między sobą grali i dwa razy były wysokie wyniki, Portland wygrywało 118:11 i 114:107, mam nadzieję że podtrzymają te overy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dannybpt 0

dannybpt

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Godzina: 23:00
Mecz: Philadephia 76ers vs Orlando Magic
Typ: Vucevic over 17.5 pkt
Kurs: 1,80 ( betathome)
Stawka: 3/10
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Godzina: 03:00
Mecz: Minnesota Timberwolves vs Chicago Bulls
Typ: K.A. Towns over 21.5 pkt (iforbet)
Kurs: 1.83
Stawka 10/10

Dzisiaj bez analizy bo zaraz wychodze, ale to nie oznacza ze typy sa wyssane z palca. Mam swoje w glowie i po prostu nie mam czasu tego napisac, uwazam ze Towns dzisiaj jest bardzo pewnym wyborem. Co do Vucevicia to srednio bo wraca po kontuzji ale raczej powinien sobie poradzic.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Witam ????
Na dzisiaj coś takiego :
Charlotte vs. Pistons
wygrana Charlotte + 4,5 pkt ✅
1,30

Myślę, że będzie to ciekawe spotkanie, oba zespoły walczą bowiem o PO. Detroit tuż za 8, moim zdaniem będą mieli znaczne problemy na dostanie się do niej. Dlaczego? Brakuje im rozegrania, rasowego playmakera
( Jackson kaj żeś jest :O ?! ). Eksperyment Andre + Blake nie działa wg mnie. Charlotte zaś na ten moment prezentuje się lepiej, większa siła rażenia, lepszy ruch piłki. Detroit ma obronę, jednak ofensywa nie wygląda najlepiej. Duże znaczenie tutaj będzie miała tutaj również przewaga parkietu. Spodziewam się zaciętego meczu, wyrównanej walki, jednak faworytami wg mnie są Szerszenie.
Clevland vs. SAS ⛔
wygrana Clevland + 3,5 pkt
1,32

Niebezpieczny typ trochę jednak moim zdaniem powinien się sprawdzić. Clevland wyglądają dużo lepiej po zmianie, liczę właśnie na wsparcie z ławki głównie. George Hill gra solidny basket, Clarkson ma jakoś więcej energii. Duże znaczenie będzie też miał mecz SAS z Denver wg mnie, bo był bardzo zacięty, jednak gdyby nie piękne granie Aldrige&#39;a ( 38 pkt ) komandosi Popa daleko by nie zajechali. Myślę, że energia Cavs powinna zrobić swoje. Pop ma to co chciał, bezpieczny wjazd do PO.
Rockets vs. Nuggets ✅
wygrana Houston + 4,5
1,28

Rakiety wyglądają naprawdę dobrze. Pięknie dzielą się piłką, kiedy oglądałem ich ostatnie spotkanie momentami wyglądało to tak, jakby grali w &quot;PIŁKA PARZY&quot; - tak grali po obwodzie, wyrastają na drugich Golden Stejtów wg mnie. Wprawdzie nie mają tak głębokiego składu, ale ... dzisiaj powinno być dobrze. Niebezpieczny jest Jokic, Capela może mieć z nim problemy, jest niby Murray, jest Barton czy też solidny ostatnio Chandler. Mimo wszystko myślę, że artyleria Houston zrobi swoje. Ciężko będzie Jokic&#39;owi ustać przy CP3 czy przyszłym MVP będąc szczerym. Do składu doszedł kolejny dobry zadaniowiec Joe Johnson, liczę na ławkę Rakiet.
2,20
POWODZENIA!
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Pop ma to co chciał, bezpieczny wjazd do PO.
Nie powiedziałbym, że taki bezpieczny. Na zachodzie jest mocny ścisk, San Antonio już spadło na 4 pozycję, w ostatnich 10 spotkaniach tylko 3 zwycięstwa więc są troche bez formy. Nie mają jakiejś dużej przewagi więc walka będzie do samego końca, nie mówie, że Spurs nie wejdą do PO, ale mówienie, że są bezpieczni to troszkę przesada - przynajmniej według mnie ????
 
dannybpt 0

dannybpt

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Godzina: 21:00
Mecz: Milwaukee Bucks vs New Orlean Pelicans
Typ: Milwaukee Bucks -3.5 handicap
Kurs: 1,85
Stawka: 10/10
Nastepna kolejke NBA zaczyna juz dzisiaj o godzinie 19:00 europejskiego a co to oznacza ? Wieczor przed telewizorami dla fanatykow tej ligi, poniewaz Ameryka proponuje Nam 3 niedzielne spotkania, a jeden z nich mozna nawet obejrzec na nc sport !
19:00 - Charlotte Hornets vs Detroit Pistons,
21:00 - Milwauke Bucks vs New Orlean Pelicans,
21:30 - Cleveland Cavaliers vs San Antonio Spurs.
Moim pickiem dzisiejszego dnia jest spotkanie drugie, pomiedzy kozlami a pelikanami z Nowego Orleanu.
Gracze Bucks pokazali piekna koszykowke w sobotnia noc, przeciwko bardzo dobrze grajacej druzynie Toronto Raptors, ostatecznie pokonujac ich po bardzo zacietej dogrywce 122-119.
Druzyne Milwaukee oczywiscie do zwyciestwo poniosl niezawodny Giannis ktory zanotowal 26pkt 6asyst oraz 12 zbiorek. Warto wspomniec jednak, ze jeszcze dwojka pozostalych graczy z tej ekipy zanotowala swietny wystep co potwierdzaja statystyki. Mowa tutaj oczywiscie o panach: Middleton ( 21/5/3 ) i Bledsoe (21/4/8 ).
Mialem przyjemnosc ogladac cale spotkanie i uwazam, ze byl to jeden z lepszych( jak nie najlepszy) mecz Kozlow w tym sezonie. Juz w drugiej kwarcie odskoczyli raptorsom, jednak pojedynek wygladal na bardzo rowny. Troszke slabsza 4 kwarta zadecydowala o dogrywce, jednak ostatecznie Bucks wygrali spotkanie.
Dzisiaj zmierza sie oni przeciwko Pelikanom na wlasnym parkiecie. Moim zdaniem dzisiaj beda miec oni duzo latwiejsze zadanie niz ostatniej nocy. Dlaczego ?
Obie druzyny zagraly ciezkie spotkania w sobote( dogrywki ), dlatego tez fakt o tym ze Bucks graja u siebie przekonuje mnie mocno o tym, ze powinni sobie poradzic duzo latwiej niz z Toronto.
Warto wspomniec oczywiscie, ze Pelikany nadal graja bez swojej drugiej wiezy - Cousinsa.
Biorac pod uwage fakt ze goscie ostatnio mieli latwiejszy terminarz nie dziwia mnie ich wyniki, jednak nie byly to latwe spotkania dla nich.
Widac jednak ze jak spotykaja sie z troszke lepsza druzyna niz Brooklyn czy Lakersami to zaraz maja ogromne problemy na parkiecie. Swiadcza o tym oczywiscie wysokie przegrane na 76ers czy Utaj Jazz.
Dzisiejszej nocy raczej spodziewam sie kontroli ze strony gospodarzy, dlatego tez wybralem taki typ zakladu.
Jesli chodzi o pozostale mecze to podam Wam moje luzne propozycje, jednak nie sa to zatwierdzone typy:
(Detroit Pistons) - A. Drummond under 15.5 pkt 1.80
(San Antonio Spurs) - L. Aldridge over 22.5 pkt 1.80
Denver Nuggets over 112.5 pkt 1.85
Washington Wizards vs 76ers - Over 211.5 pkt w meczu 1.80
Powodzenia !
 
supermariobros 358

supermariobros

Użytkownik
25.02.2018, 21:30
Koszykówka, NBA
Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs
Typ: San Antonio Spurs -3.50 pkt
Kurs: 3.45 ✅
Unibet
Stawka: 10j

Wynik:
San Antonio Spurs 110-94
Zysk: ✅ 24.50j

Obie drużyny bardzo zdeterminowane i będą walczyć jak o życie w tym starciu (duży przedsmak play off, a może już poziom gier posezonowych, kto wie ...)
Bardzo ciasno w obu konferencjach i dwie organizacje zaliczyły w ostatnim czasie duży regres, wiec czas na przebudzenie się!
Uważam, że główną rolę odegra dziś dyspozycja trzech rezerwowych graczy Cavs, tj Korvera, Hooda i Clarksona. To ich celownik na dystansie zdecyduję o ewentualnym zwycięstwie, bądź porażce. Jakoś nie dostrzegam wypracowanych sytuacji dla tych graczy, a jedynie improwizowany basket, czyli styl Cavs. Szybkie decyzje i prosta koszykówka to nie sposób na wygraną z takim przeciwnikiem. Nie spodziewam się dużej skuteczności po stronie Cavs, a ciężko będzie coś innego zorganizować, chyba że solo w wykonaniu James&#39;a ...
Główna przewaga Spurs to ich organizacja gry, jak i wykorzystywanie przewag, a raczej szybkie ich dostrzeganie. Gra do środka i na zewnątrz to jest coś prostego na pozór, ale trzeba mieć do tego odpowiednich wykonawców. Aldridge i Gasol + dobry obwód zapewniają dobrych ruch piłki. Spurs wiedzą co jest główną bronią Cavs po przebudowie i sami też muszą podjąć odpowiednie ryzyko. Tyle, że ich ryzyko będzie poparte jakością. Mimo, że to Cavs dziś są faworytem, to ja właśnie ich dostrzegam jako drużynę pod ścianą i dużą presją. Ponadto ostatnio przegrany dwumecz z Denver przez Spurs musi być w końcu odegrany, a dziś jest najlepsza okazja do tego. Mecz zaczyna się dość wcześnie, juz o 21:30, w niedzielę NBA gra dla Europy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Atlanta Hawks - Los Angeles Lakers
typ: Los Angeles Lakers handicap -2,5 ✅ 104-123
kurs: 1.90 (totolotek)
Na pierwszy rzut oka widzimy tutaj mecz w którym obie ekipy już o nic w tym sezonie nie grają, jednak nie do końca jest to prawdą - Atlanta Hawks nadal walczy o jak najlepszy pick w tegorocznym drafcie, obecnie z bilansem 18-42 są w trójce najgorszych drużyn tego sezonu. Los Angeles Lakers swój pick przehandlowali do Philadelphi więc u nich nie powinniśmy widzieć tankowania, oni na spokojnie mogą dograć sobie sezon do końca bez żadnej presji. Sytuacja kadrowa o wiele lepiej wygląda w ekipie Lakers, jedynym zawodnikiem, który będzie po za grą jest C.Frye, który musiał przejść operację wyrostka robaczkowego. W kadrze Atlanty wygląda to o wiele gorzej ponieważ po za grą będą T.Cavanaugh, M.Delaney a niepewny jest występ D.Bembry&#39;ego oraz E.Ilyasovy, ten ostatni prawdopodobnie już nie zagra w barwach Jastrzębi, Atlanta dąży do wykupienia jego kontraktu a sam zawodnik ponoć już wybrał zespół w którym będzie dalej kontynuował swoją przygodę z NBA, ma to być drużyna Philadelphia 76ers, gdzie w przeszłości Turecki koszykarz już miał okazję wystepować w sezonie 2016/2017. W obecnych rozgrywkach obie ekipy już raz miały okazję się spotkać i miało to miejsce 8 stycznia na hali Staples Center w Los Angeles gdzie górą byli zawodnicy z miasta Aniołów, wygrali dość pokaźnie 132-113. Co prawda skład nieco różnił się od obecnego (podczas trade deadline doszło do wymiany z Cleveland Cavaliers, do zespołu Lebrona Jamesa dołączyli J.Clarkson oraz L.Nance Jr. W drugą stronę natomiast powędrowali C.Frye oraz I.Thomas) a Jastrzębie też przed własną publicznością grają o wiele lepiej niż na obcych parkietach ale mimo wszystko uważam, że ekipa z Los Angeles pójdzie za ciosem i wygra swój trzeci mecz z rzędu.
Dallas Mavericks - Indiana Pacers
typ: zwycięstwo Indiana Pacers ⛔ 109-103
kurs: 1.65 (sts)
Według mnie Indiana powinna sobie poradzić z Dallas, obecnie prezentują świetną formę - w ostatnich 10 spotkaniach wygrywali 8 razy, umacniają swoją pozcyję w tabeli i z pewnością zobaczymy ich w fazie playoff. Mavericks natomiast jedyne o co walczą to o jak najlepszy wybór w drafcie, kilka dni temu nawet sam właściciel klubu z Dallas - M.Cuban powiedział to publicznie, że lepiej dla jego zespołu będzie jeśli będą przegrywać swoje spotkania - &quot;Pewnie nie powinienem tego mówić, ale parę dni temu byłem na kolacji z grupą naszych graczy, którzy dobrze wiedzą, że nie walczymy o playoffy. Powiedziałem „Popatrzcie, przegrywanie jest teraz dla nas najlepszą opcją”&quot;. Czy zawodnicy wzieli to sobie do serca? po tych słowach Mavericks rozegrali dwa mecze i oba te spotkania przegrali. Dallas są obecnie w serii 4 porażek z rzędu a w ostatnich 15 spotkaniach tylko 3 razy wygrali. Atut własnego boiska? nie ma tutaj o czym mówić, przed własną publicznością notują bilans 11-19 a w ostatnich 10 meczach na własnym parkiecie zanotowali aż 7 porażek. V.Oladipo i spółka powinni ograć gospodarzy i przedłużyć swoją serię zwycięstw.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Witam co powiecie aby zagrac dziisaj sobie na zawodnikow wiecej pkt
La Vine 20.5
Ingram 16.5
Oladipo 23.5
J.Holiday 21.5
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Boston Celtics vs. Memphis ✅
wygrana C&#39;s - 5.5
1.30

Celtowie po słabszym okresie wygrali ostatnie 2 spotkania. Wprawdzie nie były to potęgi, mowa bowiem o Detroit i NYK, ale myślę, że Miśki też się do potęg ligi nie zaliczają. Mają słabą ofensywę, obrona jakoś wygląda, mimo wszystko mają braki na atakowanej połowie, które w połączeniu z tym jak na bronionej połowie gra Boston powinno stanowić znaczny argument na rzecz C&#39;s.
GSW vs. NYK ✅
wygrana Warriors - 5.5
1.30

Nie ma się za bardzo co rozpisywać. Nowojorczycy bez Jednorożca grają co najmniej słabo. Wojownicy grają nonszalancko, tak, aczkolwiek nie samą nonszalancją Nowojorczycy wygrywają. Okej, mają jeszcze Madison Square Garden, jednak i to wg mnie nie wystarczy. Wojownicy mają dobrą obronę ( 2 miejsce ) i nie najgorszy atak ( 1 miejsce ). Powinno być dobrze.
Toronto Rapotors vs. Detroit ✅
wygrana Raptors - 4.5
1.30

Tłoki b2b, eksperyment z Blejkiem wygląda co najmniej średnio. Liczę na głębie składu Toronto, dysproporcja przede wszystkim w ataku pozycyjnym, brakuje Detroit rozgrywającego. Nie wiem co się dzieje z DeMarem, krążą ploty mówiące o depresji, sam zawodnik daję sygnały, że najlepiej nie jest, liczę jednak, że się nie podda chopaczyna. Kanada wygląda dobrze, najlepiej od kilku lat - North need you, DeRozan!
POWODZENIA!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Utah Jazz vs Houston Rockets
Typ: Houston -3,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 2 (Unibet)

Nawet wysokie te kursy na Houston. Nie lubię na nich grać, bo nie za bardzo za nimi przepadam. Dzisiaj dali trochę wygrać po fajnym kursie z overem, więc trzeba iść w stronę mocy. Rakiety dowodzone przez Hardena i sędziów leją każdego aż miło. Harden wymiata, chociaż to co mu gwizdali dzisiaj w nocy w Denver to było straszne. Chłopaki idą jak burza i moim zdaniem Utah ma za mało argumentów na ten pojedynek. Dzień po dniu to nie powinno mieć znaczenia. Na 3 pojedynki pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie Rakiety wygrywały 3 razy. 137:110 i 120:99 u siebie oraz 101:112 na wyjeździe. Trzeba im przyznać, że dobrze się wzmocnili przed trade deadline i nawet przy braku Gordona, dobrego strzelca odprawiają rywali z kwitkiem. Ławka gra fajnie, w obronie jak im się chcę coś tam pograją, ale siła ofensywna przerasta wszystkie ekipy. 12 zwycięstw z rzędu i prawie 115 punktów zdobywanych średnio to powinno wystarczyć za argument. Utah u siebie gra fajnie i pewnie mają nawet szanse, ale nie dysponują nawet w połowie taką siłą. W houston każdy może odpalić i jest pozamiatane, a Utah bazuje na strategii i taktyce pod rywala. Jasne mieli passe 11 zwycięstw z rzędu i ostatnio Portland im ją przerwało gdzie przegrali u siebie 83:100. Brakuje trochę siły ognia, trójka już tak nie wpada i gra trochę siadła. Opierają atak na młodym rookie Mitchelu, a to nie zawsze dobrze wróży. Niech ta passa jeszcze potrwa! Powodzenia!
Brooklyn vs Chicago
Typ: Brooklyn -4,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,9 (Unibet)

Nie no Chicago odpuszcza ewidentnie te mecze. posadzili Holidaya i Lopeza, że niby mają odpoczynek czy jakieś tam drobne urazy. Nie ma za badzo komu tam grać i płynność się posypała. LaVine coś tam próbuję, Dunn na razie słabo po miesięcznej absencji, a z Markannena jakby uleciało powietrze. Do tego Brooklyn ma 8 porażek z rzędu i do składu wracają Rondae Hollis-Jefferson oraz Caris LeVert. Trzeba się w końcu przełamać, a z racji tego że Brooklyn dalej nie ma swojego picku to nie po drodze im tankowanie! Właśnie poszło info, że nie zagra LaVine, tak więc jak niby mieli by to wygrać?! No dobra to jest NBA wiem...dlatego nie napiszę, że to jest pewniak.
Poszło info, że w Houston nie zagra Gordon i Wright, a Questionable są Anderson i Capela...Czyli to oznacz, że dalej idę w stronę Houston xD
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nikt jeszcze o Indianie nie wspomniał. Dallas oficjalnie tankuje, pewnie cos tam raz na kilka spotkań wygrają ale Indiana takie mecze musi wygrywac jak chce walczyć o powiedzmy to 4 miejsce bo wystarczy sie chwilke zagapic i mozna spać na miejsca 6-8. Moze nie są tytanami na wyjazdach ale gdzie wygrywac jak nie u obecnych Dallas.
Indiana Pacers win @ 1,68 Unibet
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Idzie zarobić na takich wywodach, gdzie to grasz i czy to same single ?
na unibecie pewnie bo tam są takie linie jak podaje, chyba to w ako wpakował bo wcześniejsze posty takie miał ;)
undertaker_tsw była mowa o Indianach stronę wcześniej przedostatni wpis ;)
Też mi się wydaję że to dobra opcja do dubelka jakiegoś ;)
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Nets- Chicago
S.Dwinwiddie over 13.5 pkt @ 1.82 efortuna ⛔ 5pkt bawił sie w asysty (9) oddał kilka rzutów, nawet nie rzucal z czystych pozycji, szkoda
Lavine odpoczywa , Holiday za niego w s5. Mecz jak najbardziej do powalczenia. Holiday w ataku troche szumu zrobi ale na swojej połowie nie istnieje. w ostatnich meczach jako starter Hezonja rzucił mu sprzed oczu 27 a Satoransky 25 niemilosiernie wykorzystujac jego braki w defensywie i kompletnie odpuszczony łuk. Hezonja i Sator , nikt wielki a wypucowali swoje najlepsze staty w karierze. Dziś na przeciwko Dinwiddie powinien sobie troszke poszaleć. Mecz pewnie będzie na styk więc sporo minut i sporo walki. Linia nie szczegolna zagram śmiało.
Hawks - Lakers
K.Bazemore over 12.5 @1.82 efortuna ⛔ 12, powinno być 14 i na plus ale drewniak Plumlee zrobil goaltending jak pilka juz wypadała z siatki ????
Kolejny mecz, gdzie nie powinno byc blowoutu, więc spore minuty starterów. Strasznie kusiło mnie na Hawks zagrać, ale odpuściłem bo walczą z Magic o ostatnie miejsce (kwestia 1 meczu) . Lakers zapewne skończy na tym 14 miejscu bo tam sytuacja bardziej klarowna. Bazemore jest solidnym obrońcą. Dość uniwersalny grajek. Potrafi rzucać trójki seriami ale często zdarzają mu się mu sie ceglane mecze, dobrze biega do kontry. Te lepsze spotkania to w 80% przed własną publiką. Ostatnio oddaje więcej rzutów pod nieobecnosc Ersana i ta linia nie jest wymagająca. Zagra na ok 40% z gry to złamie ją bez problemu. Szykuje sie overowy szybk mecz. Lakersi ustawią się pod Schroedera, na czym Kent tylko może skorzystać. W styczniu jak grali rzucił 15 w 25 minut na słabej skuteczności. Dziś powinno być lepiej.
 
blazen 2

blazen

Użytkownik
New York Knicks - Golden State Warriors U229.5 1.75 (bez dogrywki)⛔
New Orleans Pelicans - Phoenix Suns U229.5 2.45 (bez dogrywki)⛔
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
New York Knicks - Golden State Warriors U229.5 1.75 (bez dogrywki)
New Orleans Pelicans - Phoenix Suns U229.5 2.45 (bez dogrywki)
Żadnego value, w obu meczach może równie dobrze paść ponad 240 pkt. A w meczu Suns po tym co widziałem z Clippers to może byc grubo powyzej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom