>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Luty 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
K. Middleton over 27.5 ( pkt + zbiórki + asysty) 2.00 1xbet
M. Brogdon over 23.5 ( pkt + zbiórki + asysty) 1.80 1xbet
E. Bladsoe over 26.5 (pkt + zbiórki + asysty) 1.80 1xbet

Właśnie poszło info, że wypada na dzisiejsze spotkanie G. Antetokounmpo, który juz wczoraj miał problemy i jego występ stał pod znakiem zapytania. Grek średnio kręci koło 50 pkt, zbiórek i asyst, dzisiaj ktos to musi przejąc, a Ci panowie do tego nadają się idealnie. Brać poki buki śpią, jeszcze wisi linia na Greka ;)

Aldridge &amp; DeRozan over 50 pionts 3.60 @melbet ❌ (było warto i tak po takim kursie spróbować)

„No Gay, no Walker, no White v Jazz today.”
Najważniejsza informacja to brak Rudego Gay’a w składzie Spurs, który w każdym meczu dostaje średnio 30 min i rzuca koło 18-20 pkt. Ktoś dzisiaj musi to przejąc, tym bardziej, że nie ma mowy o blowoucie ze strony Spurs, grają z faworyzowanym i silnym Utah.
Zastanawiałem się w stronę, którego zawodnika pojsc czy Aldridge czy DeRozana, linie odpowiednio 20.5 i 25.5, wybieram jednak świetną moim zdaniem opcje łączoną po fajnym kursie na to spotkanie..

M. Chriss under 13.5(pkt,as,zbiorki) 1.93 dafabet ✅✅✅( 12 )
M. Dellavedova under 14(pkt,as,zbiorki) 1.88 dafabet ✅✅✅( 13 )
D. Nwaba under 17(pkt,as,zbiorki) 1.93 dafabet ✅✅✅( 6 )

Próbuje za mniejszą stawkę, te typy, ponieważ właśnie poszło info ze strony Cleveland, że Ci zawodnicy dzisiaj dostaną ograniczone minuty. Myślę, że warto w takim wypadku.

 
pato07 224

pato07

Użytkownik
Middelton ov 17.5 pkt @1.88 melbet ⛔ nie zagrał na swoim poziomie

Trafione rzuty za 3 pkt
Bledsoe ov 1.5 @1.74 melbet ✅
uff
Giannis out, Kris wczoraj odpoczywał więc będzie na parkiecie dzisiaj dłużej, spokojnie do ogarnięcia jeśli zagra na swoim poziomie.
Bledsoe też pewnie będzie próbował rzucać częściej, wczoraj z Giannisem weszły 4 trójki. Dzisiaj wystarczą dwie.
Powodzenia ;)
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
02:00 Memphis - New Orleans
Pelicans 2 w z rzedu, Grizzlies po porazce z OKC. Memphis bez Valanciunasa, Noaha, wymienionego Gasola, Andersona i od dawna bez Parsona, Brooksa, Dorseya (ktorego wymienili za Macka co tez bylo oslabieniem). W NOP zagra Davis, Holiday i Randle to sa najwazniejsze informacje. Powinni takze zagrac pozyskani Zubac czy Johnson. Payton, Moore czy Okafor to pomniejsze oslabienia. Mimo ze sa w b2b Pels powinni dac rade Memphis, ktorzy imo oslabili sie ostatnimi wymianiami i maja pare kontuzji w tym glownie Jonas i Anderson.
New Orleans Pelicans @2,3⛔⛔
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Skąd wy bierzecie tr kursy z melbeta ? Ja dzisiaj zaatakowałbym Atlantę. Fajne chłopaki grają i są solidni. Memphis zawsze połowa składu a z nimi się walczy do ostatnich sekund wiec uważałabym
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
Skąd wy bierzecie tr kursy z melbeta ?
Wszystko podane od razu jak było wiadomo że Giannis nie zagra. Buk troche zaspał ale wiadomo że po takim info z czasem pozmieniają się kursy i linie na zawodników . Przecież to normalne zjawisko :highhive:
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Skąd wy bierzecie tr kursy z melbeta ? Ja dzisiaj zaatakowałbym Atlantę. Fajne chłopaki grają i są solidni. Memphis zawsze połowa składu a z nimi się walczy do ostatnich sekund wiec uważałabym
Imo Memphis bez Gasola to juz bedzie zuupelnie inna druzyna. A to co za niego przyszlo czyli Valanciunas dzis nie gra. Zobaczymy ale imo na papierze to tu Pelikany duzo lepiej wygladaja, glownie samo to ze Davis wrocil i wymiata od razu. Chyba ze nie zagra albo mi zlimituja minuty bo back2back ale chyba nie.
 
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
Imo Memphis bez Gasola to juz bedzie zuupelnie inna druzyna. A to co za niego przyszlo czyli Valanciunas dzis nie gra. Zobaczymy ale imo na papierze to tu Pelikany duzo lepiej wygladaja, glownie samo to ze Davis wrocil i wymiata od razu. Chyba ze nie zagra albo mi zlimituja minuty bo back2back ale chyba nie.
Davis wczoraj tylko 24 minuty, ale liczby skręcił strasznie też mam zagranych Pelicanów
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dokladnie, gra kosmos, staty kosmos, jakby cos chcial udowodnic kibicom a jesli wczoraj gral tylko 24minuty to jest duza szansa ze dzis jednak pogra troche dluzej. Tylko zarowno na roto: http://www.rotoworld.com/recent/nba/1967/anthony-davis
jak i tu: https://www.thebirdwrites.com/2019/2/9/18218143/nba-preview-jrue-justin-holiday-mike-conley-memphis-grizzlies-new-orleans-pelicans-anthony-davis
jest cos o tym ze Davis moze dzis w ogole nie zagrac. Zobaczymy, oby zagral. Imo te kursy sa warte ryzyka, nawet jakby mial nie zagrac.

edit: Davis gra, takze powinno byc dobrze ????
 
joj 12

joj

Użytkownik
Dzisiaj Portland da radę czy ma jakieś braki i przeciwskazania?
edit Gucci Mane / Kolego regulamin działu przeczytaj... Ostrzeżenie leci
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
B. Hield over 7.5 (zbiórki+ asysty) 1.86 dafabet
Ja ponownie gram w stronę Hielda, mam nadzieję, że znowu da zarobić. Można też pograć w Melbecie over 27.5 ( pkt+ zbiorki+ asysty) po kursie 1.80 jak ktoś chce, też moim zdaniem warto.

Cały czas nie rozumiem tej linii, ale ponownie korzystamy. Będzie znowu podobna analiza.
Hield na ostatnie 10 meczów przekraczał ten próg 9x, nie udało mu się tylko tego dokonać w spotkaniu z Atlantą, gdzie po prostu było szybkie prowadzenie Sacramento, blowout i trener posadził Hielda na ławkę. Zagrał wtedy 10 minut krócej niż zawsze, a i tak zbliżył się do granicy 6 zbiórek i asyst.

Sacramento jest mega silne u siebie( kapitalna seria 8/9 domowych meczy wygranych), głownym motorem napędowym jest Hield, a jeśli chcą coś ugrać to właśnie jego muszę zatrzymać. Może być tak, że po prostu zostanie mu tylko dogrywanie piłek do partnerów, przy dobrym kryciu ze strony Phoenix, co pomoże w nabijaniu asyst. Hield obecnie w kapitalnej formie i to on ciągnie całe Sacramento, które przypominam cały czas walczy o playoffy, więc odpuszczania nie ma.
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Ponad 18,5 punktu @ 1,83 Skybet
Dennis Smith (Knicks) (10)

Odkąd został przejęty przez Knicksów, Smith grał pełne minuty w trzech z czterech meczy,a w nich:
  • Trafial 11-25 z pola, zdobywajac 25 punktów w 39 min przeciwko Detroit w domu.
  • Trafial 9-15 z pola, zdobywajac 31 punktów w 34 min z Detroit na wyjezdzie.
  • Trafial 4-17 z pola 13 punktów w 30 minut z Toronto ale tu byla 11 w Defensywa ligi wiec i tak zle nie bylo.

Średnio zdobywal 23 punkty na mecz, przy 19 rzutach w ciagu 35 minut na mecz. Ma także wysokie wskaźniki wykorzystania na poziomie 32.1% w Knicks, podczas gdy średnio zdobywa 21 punktow w ciagu 36 minut w dzisiaj w projekcji ma oszacowane srednio 33 minuty a teraz staje przeciwko Cleveland Cavaliers, którzy zajmuje ostatnie miejsce w NBA ze skutecznością defensywną.
Co ciekawe Oni pozwalają na zdobycie 25 punktow na mecz majac piaty najwyższy wskaznik w lidze przeciwko PG w tym sezonie. Innym slowem że w Cavaliers rozpoczynającym defensywnym PG jest Colin Sexton, zajmujacy 94 miejsce w rankingu na 95 w defensywie rzeczywistym plus minus (DRPM), podczas gdy główny rezerwowy, Jordan Clarkson zajmuje 93. miejsce. Pozostałe dwie grupy, Brandon Knight i Matthew Dellavedava, zajmują 47. i 56. miejsce w tej kategorii. - co by tu juz nie dodawac wiecej, tam niema dobrych obroncow czy nawet srednich wiec Smith nie powinnien miec problemow ze zdobywaniem punktow.
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
L. Nance pow 11.5 pkt @1.93 forbet ✅ 15pkt ????
L. Nance pow 14 pkt i Cleveland win @4.5 melbet ✅✅ :champagne::hp: 15 pkt i win Cavs 107-104
Dzisiaj możemy być świadkami dziwnego meczu, ale idę w over centra Cleveland. Thompson i Zizic nie są zdolni do gry, Nance pogra pewnie dluzej a ostatnie 16 pkt z Indianą napawa mnie optymizmem.
Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pato07 224

pato07

Użytkownik
T.Gibson ov 8.5 pkt @1.72 melbet ✅ W 9 minut ogarnął :angel:
Towns pow 25.5 pkt @1.87 forbet ⛔ Tylko 27 min na parkiecie a i tak 24 pkt rzucił, miał nawet piłkę w rękach w ostatniej akcji, ale że przeciwnik już nie bronił to trzymał do końca.
Nie gra Wiggins, drugi najlepiej punktujacy zawodnik wilków, myślę że Towns na tym &quot;skorzysta&quot;.
Pobieram póki linie nie są pozmieniane.
Gibson średnio ponad 10 pkt. Te 9 oczek powinien dzisiaj rzucić.
Powodzenia ;)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Phila vs Boston
Typ: Phila win i over 225,5 pkt ⛔
Kurs: 2,7 (Unibet)

Biorę na tapetę mecz dwóch mocnych drużyn na wschodzie, w sumie to jednej mocnej i jednej nie wiadomej. Boston właściwie nie wiadomo co może odwalić w meczu. W tamtym sezonie słynęli z odrabiania dużych strat i niesamowitej walki, w tym idą w drugą stronę i tracą bardzo duże przewagi, przegrywając mecze. Boston naprawdę bardzo słabo broni i coś niedobrego się z nimi dzieje. Ofensywnie to jeszcze źle nie wygląda, ale obrona to dramat. Ostatnie dwa mecze u siebie to bardzo kiepska postawa w obronie przeciwko drużynom z Los Angeles. Do tego trzy ostatnie mecze u siebie to praktycznie 125 pkt straconych średnio. Atmosfera taka sobie panuje w szatni i każdy gra pod siebie, zamiast być jednością to wszyscy chcą się pokazać. Do tego mecz jest w Philadelphi gdzie powstał ofensywny potwór, którego trudno będzie zatrzymać. Statystycznie nie ma się czym podpierać bo taka linijka właściwie nigdy nie padła w Philadelphi w h2h. Czasy się zmieniają i drużyny też, także wiele wskazuje na to że tutaj zobaczymy sporo punktów w tym meczu, nawet pod nieobecność Irvinga. Boston mam nadzieję, że łatwo nie odpuści i mecz nie będzie aż tak jednostronny. Dalej jest tam komu grać. Pod koszem trochę dziura, więc Embiid będzie robił swoje, a strzelców 76 mają sporo. Liczę na ciekawe widowisko z dobrą skutecznością i kiepską obroną. Nie wyobrażam sobie żeby gospodarze tego nie wygrali, ale biorę pod uwagę wszystkie scenariusze. Powodzenia!
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
W lutym jest 5/5 a na dzisiaj proponuje dwa zdarzenia.

Marcus Morris powyżej 14,5 pkt (1.8)
17 pkt +++

Dziś jak wiadomo Kyrie out, Marcus dużo wyższe liczby osiągał nawet z Irvingiem także uważam że zdobędzie w takim niezwykle ciekawym spotkaniu powyżej 15 pkt.

Mike Conley powyżej 20,5 pkt (1.8)

Zwrot

Mike dużo minut na parkiecie spędza, wchodzilem w wyższe linie już na niego i jestem przekonany że w dzisiejszym meczu mnie nie zawiedzie i uzyska powyżej 21 pkt.

6/6
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
&quot;Mike Conley powyżej 20,5 pkt (1.8)&quot;
Conley jest chory, dzisiaj nie zagra jakby co :victory:
Horford suma zbiórek i asyst pow 11.5 @2.0 melbet ✅ (13) ????

Nie gra Irving a Williams jest Questionable gdyż ma problem z plecami. Myślę że Horford będzie miał dziś sporo pracy co przełoży się na jego statystyki, linia spokojnie do pokrycia
Powodzenia ;)
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Na dzis bez jakichs wiekszych rozkmin. LAC graja u siebie z Suns ktorzy nie wygrali z nikim od 15 spotkan... Cleveland jest slabe i jeden win z jeszcze slabszymi Knicks nic nie zmienia, Nets walcza o PO i sa duzo lepsi. Z kolei Denver u siebie to najlepsza ekipa w lidze (bilans 24-4) i tez uwazam ze jednak sa sporo lepsi niz Kings a oni musza takie mecze brac by utrzymac 2 miejsce. Stawiam pewnie, bez dogrywki, kursy z 1xbet.
Los Angeles Clippers - Phoenix Suns✅
Denver Nuggets - Sacramento Kings✅
Cleveland Cavaliers - Brooklyn Nets⛔
ako @2,55⛔
haha to mi sie zachcialo grac bez dogrywek, a tu Nets win po 3 dogrywkach
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gealmonfils 18

gealmonfils

Użytkownik
Dallas @ 1.66
Bet365
⛔
Gram dzis na Luke i jego rumaki. 19 latek, bialy na dodatek wchodzi do ligi i robi cała grę Mavs. Przeciez on da mistrzostwo Mavs napewno i to nie jedno. Porza sie podleczy i biali będą rzadzic w NBA. Pogonili Jordana i Smitha Jr i jest tylko lepiej. Miami to gorące głowy, Winslowy i Wadey nie maja szans, nie w tej hali....
 
C 334

copper

Użytkownik
Dallas @ 1.66
Bet365
Stawka: Grubas
Gram dzis na Luke i jego rumaki. 19 latek, bialy na dodatek wchodzi do ligi i robi cała grę Mavs. Przeciez on da mistrzostwo Mavs napewno i to nie jedno. Porza sie podleczy i biali będą rzadzic w NBA. Pogonili Jordana i Smitha Jr i jest tylko lepiej. Miami to gorące głowy, Winslowy i Wadey nie maja szans, nie w tej hali....
Geal czy Gael co Ty gościu za herezje wypisujesz w tych działach to poezja...odstaw te narkołyki albo bierz chociaż pół dawki!
 
E 10

embiid

Użytkownik
Witam drogich forumowiczów, wchodze dziś z wysokiego C na forum, i mam nadzieje, ze szybko zaskarbie sobie tutaj przychlność swoim doradztwem.
Zaczynamy:
Dallas Mavericks - Miami Heat
typ: Miami Heat
kurs: 2.10 ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
bukmacher: bet365

Granie na Dallas w tym momencie nie ma za wiekszego sensu, tak jak granie Maxi Cleberem na centrze, ogladalem mecz Dallas z Rockets, i jesli chodzi o Luke Doncica co tam jakis user wspomniał wyżej, to nie sadze by Spoelstra nie zastosował taktyki podwojen która bardzo ogarniczyła poczynania jegoż mościa w ostatnim spotkaniu, gdzie kompletnie wypadł z rytmu, i musiał oddawać contestowane rzuty. Dallas po trejdzie nie ma &quot;flow&quot; w grze i nie za bardzo to widze, jesli chodzi o ich atak przeciwko Miami w dzisiejszym meczu, które pomimo ostatnich slabych wyników powinno tutaj być faworytem, zwlaszcza pod koszem. Dodać warto bardzo silny unit ławki, który potrafi wrzucic bardzo dużo punktów. Polecam dziś gorąco, i mam nadzieje, ze zabawie tutaj na dłuższy czas, życze wszystkim dziś owocnej nocy, samych wysokich wygranych.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom