>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2017

Status
Zamknięty.
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Tak jak powyżej, dzisiaj idę w stronę Minnesoty. Jeśli chodzi o h2h to Warriors wygrali ostatnie 10 spotkań w Minneapolis, więc dzisiaj czas aby skończyć ten streak i są na to duże szanse. Wilki są 2.5 gry do tyłu względem Nuggets i młodzy gniewni są wciąż w walce o PO, a chętnie by w nich zagrali. Mają Wigginsa, który jest niemal kompletnym graczem, do pomocy Rubio, który niesamowicie pomaga rozprowadzać piłkę no i w dodatku Towns, który zawsze coś tam robi. Nie jestem akurat fanem tego ostatniego i nie śledzę jego poczynań, ale jeśli Wiggins ma gorszy dzień, to Towns wyciąga zespół, a jeśli oboje mają dobry dzień to dzieją się cuda. Są ambitni, więc na pewno będą walczyć z Warriors, dodatkowo osłabionymi jeśli chodzi o skład i formę. Gospodarze ostatnio wygrali z Clippers, byli blisko wygranej ze Spurs, ostatnie 10 spotkań to 6 zwycięstw, a terminarz nie był łatwy. Goście mają identyczny bilans, z tymże forma raczej zniżkowa. Od czasu spotkania z Waszyngtonem i utraty KD nie radzą sobie i wygrane nie są takie pewne. Mogą sobie dzisiaj nie poradzić z natarciem wilków, których gra ostatnio mi się podoba i w nich wierzę. Dodatkowo jutro dużo bardziej prestiżowe spotkanie Warriors ze Spurs, więc albo cisną dzisiaj, aby dostać lanie od Ostryg, albo odpuszczają dzisiejsze spotkanie, aby zebrać się na jutro. Ja mam nadzieję na trzeci scenariusz, czyli lanie i tu i tu ????
Minnesota - Warriors 1 @2.9✅✅✅ lub bezpieczniej +5.5 @1.9✅✅. Do boju Wilki!!
103-102✅✅✅
Wilki!! Cóż za mecz, 12 punktów przewagi po 3 kwarcie i zwycięstwo jednym punktem!! Tak jak mówiłem, trójka wyżej wymienionych nie zawiodła. W pierwszej połowie Tows, w drugiej Wiggins, oraz Rubio z double-double. Golden kolejny raz obsrani, słaba skuteczność za 3 plus nietrafiony strzał na 2 sekundy przed końcem przez Curryego. Wielki mecz, wspaniałe widowisko i zarobione pieniążki. Polecam Minnesotę i życzę wszystkiego najlepszego ???? :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ph93 7

ph93

Użytkownik
Ludzie szybko póki wycofają... Obstawiać na Golden State Warriors - kurs prawie 6.0!! Jasne GSW zagrają bez Greena, Stephna, KD i Klaya... Ale Spurs zagrają bez Leonarda, Aldridge&#39;a (właśnie wyleciał na 2 tygodnie około), Manu i Toney. Dalej faworytem minimalnym wydaje się SAS ale taki kurs na GSW to przesada i spokojnie z handi możecie sobie nawet postawić.
Ja dałem symboliczne 10 zł.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Ludzie szybko póki wycofają... Obstawiać na Golden State Warriors - kurs prawie 6.0!! Jasne GSW zagrają bez Greena, Stephna, KD i Klaya... Ale Spurs zagrają bez Leonarda, Aldridge&#39;a (właśnie wyleciał na 2 tygodnie około), Manu i Toney. Dalej faworytem minimalnym wydaje się SAS ale taki kurs na GSW to przesada i spokojnie z handi możecie sobie nawet postawić.

Ja dałem symboliczne 10 zł.
Przeciez GSW kompletnie brak formy...a Spurs to nie tylko Leonard i Ald, ze juz nie wspomne ze GSW gra na wyjezdzie, back to back, i to az z Minessoty do Texasu. Granie na spursow po 1.14 tez nie warto.
 
ph93 7

ph93

Użytkownik
Przeciez GSW kompletnie brak formy
Zwróć uwagę, że kompletnie bez formy są zawodnicy którzy grać dzisiaj nie będą. Ławka GSW w mojej opinii trzyma się niezle. Poza tym SAS po raz pierwszy będzie grało w tak eksperymentalnym składzie więc na pewno to nie będzie takie miłe i łatwe &quot;przejechanie&quot; się po GSW.

EDIT: Dostałem telefon od znajomego z ESPN i potwierdził, że SAS się dziś podkłada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ludzie szybko póki wycofają... Obstawiać na Golden State Warriors - kurs prawie 6.0!! Jasne GSW zagrają bez Greena, Stephna, KD i Klaya... Ale Spurs zagrają bez Leonarda, Aldridge&#39;a (właśnie wyleciał na 2 tygodnie około), Manu i Toney. Dalej faworytem minimalnym wydaje się SAS ale taki kurs na GSW to przesada i spokojnie z handi możecie sobie nawet postawić.

Ja dałem symboliczne 10 zł.
A jakby grali tym składem co zagrają tylko zespół nazywałby się np. Philadelphia 76ers to też byś to grał? Między czterema graczami którzy nie zagrają w dzisiejszym meczu a resztą, jest przepaść jeśli chodzi o poziom a GSW jakiejś super ławki nie ma, do tego są bez formy.
 
F 0

fifimaniak

Użytkownik
Pau Gasol over 16.5 pkt @1.71 bet365

Krótka piłka, nie gra dzis w SAS Leonard, Aldridge (dłuższa przerwa), Parker, Murray i Anderson więc ktoś ten rezerwowy skład będzie musiał trzymać w ryzach. W ostatnim spotkaniu z OKC zdobył 18 pkt więc myślę ,że tutaj spokojnie rzuci 20+
 
mireck 33

mireck

Użytkownik
Ja dziś próbuję Orlando +9.5 z GSW które jest bez formy, kto wie może nawet wygrają, a jeśli przegrają to na styku.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Miami Heat - Minnesota Timberwolves 1 1,54 123:105 ✅✅

Najbardziej z dzisiejszych spotkań podoba mi się to w Miami gdzie miejscowi zmierzą się z Wilkami. Powiem tak: Miami od drugiej częśći sezonu mnie zachwyca. Wszystko w tym zespole funkcjonuje niemal idealnie, każdy wie co ma robić i wywiązują się ze swoich obowiązków fenomenalnie. U siebie są niczym forteca nie do zbobycia. Wystarczy, że napiszę iż na ostatnie 15 meczów przed własną widownią przegrali zaledwie raz !! Bardzo im kibicuję, ponieważ przed sezonem byli jednym z główych kandydatów do tankowania a tutaj taka niespodzianka. Minnesota mimo ostatniego delikatnego progresu to nie ta sama para kaloszy, nie mają trójek i zostaną tutaj zmiażdzeni przez Miami, których to śmiertelna broń. Wchodzę w to grubiej. Polecam. Xamon.

edit:

Takie mecze to się ogląda ! Pełna kontrola od samego początku spotkania. Doskonała obrona Żaru nie pozwoliła praktycznie na nic Socie. Było trochę nerwówki w trzeciej kwarcie, ale generalnie Miami nie przegrywało w tej potyczce nawet przez sekundę. 58,8% z gry ???? Thx Heat !
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Denver Nuggets - Houston Rockets 2 1,71 105-109 ✅✅
Podoba mi się Denver jednak Gallinari, Chandler a także Arthur to bardzo ważne ogniwa tej układanki Mike&#39;a Malone&#39;a a dzisiaj oni nie zagrają. Houston jest fantastyczne w tym sezonie i w porównaniu z ubiegłym gdzie do ostatniego spotkania walczyli o ósemkę jest to zupełnia inna drużyna. Przyjście Pringlesa tchnęło nowego ducha w Rakiety co zresztą widać bardzo wyraźnie w ich bilansie - aktualnie trzeci w całej NBA. Swoimi trójkami sieją smiertelne zagrożenie a pozyskanie w lutym marnującego się w Lakersach Lou Williamsa, jeszcze bardziej zwiększyło siłę ognia a także znacząco wzmocniło ławkę. Denver to trudny teren zgadza się, jednak 3 miesiace temu Denver grające w pełnym składzie Rakiety były bardzo łatwo w stanie ograć (grając 3 mecz na przestrzeni 4 dni), więc dzisiaj wobec chwilowych problemów Bryłek liczę na powtórkę z rozrywki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina koszykówka NBA
godzina 23-00
spotkanie New Orleans Pelicans - Minnesota Timberwolves
typ: Antonio Davis over 40.5 pkt/zb/as
Kurs 1,75
Buk betsson

Analiza:
Pojedynek dwoch ekip z zachodu, ktore juz nie licza w walce o pkay off. Trudno czasami to zrozumieć, jak ekipy ze sporym potencjałem graja zdecydowanie poniżej tego co powinni. A tak moim zdaniem wlasnie wygląda sytuacja z Pelikanami. Zespół tworzony jest wokół Davisa, który akurat ze swojej roli wywiązuje się znakomicie. W ostatnich dniach wymian do Nowego Orleanu trafił z Sacramento Cousins i choć koszykowka za oceanem zmierza w kierunku small ball to pelikany stawiaja na dwie wieze, jak Jeszce kilka lat temu z powodzeniem grano w san antonio. Dziś występ Cousinsa stoi pod znakiem zapytania, więc znów ciężar zdobywania punktów spocznie na barkach Davisa. A on z reguly nie zawodzi, często przekracza 30 pkt w meczu. Dziś również powinien nieźle nawrzucac, bo Minnesota nie należy do najlepiej broniacych zespółow w lidze wiec spodziewać można się overowego spotkania. Nie mozna tez zapomniec o jego swietnej pracy pod tablicami, gdzie również jest jednym z najlepiej zbierajacych graczy w całej lidze. Moim zdaniem osiągnięcie czterdziestu punktów i zbiórek przez Antonio nie powinno dziś sprawić żadnego kłopotu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Nie miałem czasu napisać wcześniej, więc łapcie live jak coś. Gdyby odblokowali mi Kupony na Żywo, to pisałbym tam. XD
Mam czutkę na Blazers dziś. Po prostu. Heat piszą fenomenalną historię i zapewne awansują do playoffs - w stu procentach na to zasługują (chociaż moim zdaniem im się to nie opłaca, w tym sezonie powinni wszystko poświęcić i tankować, wówczas Pat mógłby zyskać franchise playera na kolejne 10 lat, jak dostali to z Wade&#39;m, no ale to inny temat), niemniej jednak ich seria na własnym parkiecie trwa zbyt długo. Bilans 15-1 w ostatnich 16 meczach (!!!). W pokonanym polu zostawili takie superteamy, jak Cavaliers, Warriors, a nawet potencjalnych kontenderów, jak Raptors czy Rockets. Ale co zauważalne - przegrali w meczu, w którym przegrać nie mieli prawa - z dogiem z Orlando (@3,75; dziś na Blazers wyjściowo @3,7). Blazers turbo motywacja, muszą wygrywać tu i teraz, bo jest ogromna rywalizacja o 8. seed na zachodzie. Naładowani wyjazdowymi zwycięstwami z Spurs czy Hawks - dlaczego więc mieliby nie wygrać dziś? Lillard fenomenalnie wszedł w mecz, będzie ciągnął wynik. Jest value, moim zdaniem kurs przeszacowany na Trail Blazers.
Portland Trail Blazers @ 3,00 teraz i ja grałem po tym samym kursie w połowie kwarty
Bet365
✅
115:104
Jak ktoś zagląda tutaj w trakcie spotkania to cisnę w North Carolina Tar Heels z NCAA Basketball March Madness teraz -3,5 @ 1,8 365 ✅
Straszna połowa Tar Heels, mnóstwo strat, ale mnóstwo rzutów Razorbacks było contested, chociaż tyle. Doświadczenie i wzrost wygrały. Ale przyznam, że miałem ciepło w pewnym momencie, zwłaszcza, że dograłem ML @ 2,3. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Oklahoma -Golden State 1 @ 2.05 b365⛔

Pisze z telefonu wiec krotko.
Oklahoma w bardzo dobrej formie. U siebie to top3 zachodu. W zespole bardzo duza motywacja na ten mecz. Do tej pory nie szlo z wojownikami, ale teraz wypada Durant wiec szanse na win wzrosly. Westbrook w tym sezonie osiaga niesamowite statystyki na poziomie tripple double. Do pomocy ma bardzo dobrych obroncow Gibsona i Adamsa, oraz dobrych graczy ofensywnych Oladipo i Kanter. Roberson potrafi uprzykszyc zycie najlepszym strzelcom. U rywali bardzo widoczny brak Duranta. Curry nie ma formy z dwoch poprzednich sezonow i potrafi ceglic na potege. Slaba lawka to duzy problem druzyny. Dzis widze bardzo ciekawe spotkanie ze wskazaniem na Thunder.


G.Hill powyzej 16.5 pkt @ 1.80 sportingbet⛔

G.Hill wraca do Indianapolis. Wraca do klubu w ktorym spedzil ladnych kilka lat i chyba nie zostal odpowiednio doceniony. W Utah rozgrywa swietny sezon, najlepszy w karierze. Doskonale wspolpracuje z Haywardem i Gobertem. Zespol z Indiany bardzo slabo spisuje sie w obronie, co Jazzmani powinni wykorzystac. To drugi mecz miedzy tymi zespolami. W pierwszym z nich Hill rzucil &quot; skromne &quot; 30 punktow. Dzis linia wystawiona kuszaco, a sam zawodnik powinien pokazac kibicom kogo stracili
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Isaiah Thomas over 36,5 pkt + zbiórki + asysty @ 1,95 -&gt; Betsson⛔ 25 pkt 4 ast 4 rebs

Rozgrywający Bostonu wraca po 2 meczowej przerwie spowodowanej kontuzją kolana. Uczestniczył w treningu na pełnych obrotach, a coach Stevens zapowiedział, że będzie grał normalne minuty, bez żadnych ograniczeń. Bardzo dobrze to dla gospodarzy, bo Celtics bez niego nie potrafią funkcjonować. Filigranowy rozgrywający biało-zielonych rozgrywa świetny sezon, do pewnego momentu był jednym z kandydatów do MVP, jednak Harden &amp; Russ w tym sezonie są nie do zdarcia. Szczególne potrafi przejmować mecz. W 4 kwartach zdobywa ponad 10 pkt na mecz, co czyni go najlepszym scorerem w całej lidze, jeśli chodzi o ten etap meczu. Thomas w tym sezonie średnio over 29 pkt 6 ast i 2,6rebs. Z zespołem Waszyngtonu te średnie są dużo lepsze, bo w 3 pojedynkach 28,7 PPG 9 APG i 4 RPG. W 3 pojedynkach na tej linii 3 razy over w tym sezonie. Biorąc pod uwagę fakt, że to nie były wielkie mecze Thomasa, moim zdaniem ta linia to value. Mecz powinien być szybki bo obie ekipy lubią i potrafią grać up tempo co daje okazję do pkt, asyst czy rebsów. Polecam i pozdrawiam. Rambo.
 
siema. 62

siema.

Użytkownik
Witam,
są jacyś specjaliści od NBA?
chodzi mi konkretnie o mecz Portland z Milwaukee Bucks, moim zdaniem kurs 2,70 na gości delikatnie zawyżony.
Portland przynajmniej w mojej ocenie nie wygląda przekonująco na całym dystansie meczu, natomiast Bucksi podrażnieni po porażce z GSW.
Warto w to brnąć?
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
@Siema, absolutnie nie. Rip City dzisiaj świetuje.
Portland Trail Blazers - Milwaukee Bucks 1 1,52 90-93 ⛔
Portland tej nocy stanie przed ogromną szansą dogonienia Denver i jestem niemal w 100% pewien że ją wykorzystają. Ostatnio są w niesamowitym gazie a ostatnie trzy wyjazdowe wygrane z (UWAGA) San Antonio Spurs, Atlanta Hawks i Miami Heat sprawiają, że ta drużyna może aktualnie niemal chodzić po wodzie. Nie mogły przyjść one w lepszym momencie niż ten kluczowy moment sezonu. Forma Blazers ewidentnie idzie w górę. Jestem pewien iż te dwie ostatnie przegrane Denver dały im kopa do jeszcze mocniejszej pracy i wiary, że końcowy sukces jest jak najbardziej realny. U siebie nie przegrali z Milwaukee od 4 lat. Wszyscy dobrze wiemy jaką Smugi mają siłę na dystansie i jeżeli wpadną w swój trans to najzwyczajniej w świecie nie będzie czego z Bucks zbierać. Portland wie o co idzie gra i porażki przed własną widownią z takimi ekipami jak Kozły po prostu nie wchodzą na tym etapie rozgrywek w grę. Warto zaufać Lillardowi i spółce. Polecam !
edit:
pomimo najgorszej pierwszej polowy w historii klubu w ktorej zrobili 12 strat w 12 minut, wrocili na +3 w koncowce zeby przegrac. niebywałe. ręce opadają. Dwa punkty przez ostatnie 4 minuty. DWA. Portland Serio ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
1 16

1337player

Użytkownik
Również pobieram typ na Portland. Jednak kurs nie jest wielki, a mecze dzisiaj są konkretne. Wypadłem jakiś czas temu z obiegu.
Proszę o zanegowanie typu jeśli coś się nie zgadza ale czy Detroit nie jest czasem drużyną o 3 klasy lepszą od Nowojorczyków? Dla mnie kurs 1,42 na Bet365 to mega value, co prawda Nets potrafią zaskoczyć na własnym boisku, jednak w tym sezonie mam wrażenie, że grają jeszcze słabiej niż w poprzednim a aktualnie Detroit ciągle myśli o play offach na które wciąż mają realną szansę. Jest to drużyna lepsza oraz grają łatwy i ważny mecz. Czy mógłby ktoś merytorycznie ocenić szanse gości w tym meczu bo jak już pisałem nie jestem ostatnio na bieżąco zwłaszcza z drużynami z dolnej połowy tabeli.
Edit: po przejrzeniu H2H jednak nie zaryzykuję Detroit (4-1 na 5 dla Nets jako gospodarze), za to polecam
PORTLAND-PORTLAND (HT-FT) bet365 @ 1,95
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
Czy ktoś widzi value na Memphis i czy sa jakies wieksze absencje są których nie widze?
Westbrook goni miśki,warto by się spiąć. Nie miałem okazji ogladac cousina z davisem czy chłopaki sie już zgrali? Widzę dwa domowe zwyciestwa, moze czas na porażke?
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
No to dzieki przyjacielu, jednak czlowiek nigdy sie nie nauczy zeby ufac przede wszystkim swojej ocenie, nawet jesli typ to w wiekszosci &quot;na czuja&quot;
I po co te teksty teraz, co Ty chcesz sobie animuszu dodać takim cwaniakowaniem czy co ?? Jak jesteś taki mądry to się nie pytaj innych o zdanie a najlepiej sam zacznij pisać analizy, żeby jeszcze inni mogli zarobić na Twoich fenomenalnych typach. Kto mógł się spodziewać, że Portland które sypie normalnie w połowę ponad 50 punktów tutaj dostanie raka mózgu i rzuci 35 no kto? Kto mógł się spodziewać, że Bucks rzuci dwa razy więcej trójek a Blazers będą mieć oszałamiające 19% (!!) czyli 4-21 skuteczności na dystansie ? Kto mógł się spodziewać, że notorycznie będą tracić w nierozozumiały sposób piłkę, albo że Lillard w najważniejszym momencie meczu zagra akcję totalnie z dupy i rzuci sobie od tak za trzy prawie z połowy bo mu wolno i jest gwiązdą pełną parą? Przedmeczowe analizy to jedno a realia to drugie, do tego dochodzi jeszcze &quot;siła wyższa&quot; co dla mnie było tutaj widoczne aż nadto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
siema. 62

siema.

Użytkownik
Moja wypowiedź w 100% na pełnym luzie, chyba nie myślisz, że gdybym miał jakieś solidne podstawy do zagrania czegoś to sugerowałbym się opinią znawców ???? ale widzę, że zabolało, więc proponuję 10 przysiadów, pełne skupienie, zapięcie pasów w fotelach i odrabiania $$$, pozdrowienia ślę i kłaniam się gorrrąco
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom