>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2017

Status
Zamknięty.
1 16

1337player

Użytkownik
I po co te teksty teraz, co Ty chcesz sobie animuszu dodać takim cwaniakowaniem czy co ?? Jak jesteś taki mądry to się nie pytaj innych o zdanie a najlepiej sam zacznij pisać analizy, żeby jeszcze inni mogli zarobić na Twoich fenomenalnych typach. Kto mógł się spodziewać, że Portland które sypie normalnie w połowę ponad 50 punktów tutaj dostanie raka mózgu i rzuci 35 no kto? Kto mógł się spodziewać, że Bucks rzuci dwa razy więcej trójek a Blazers będą mieć oszałamiające 19% (!!) czyli 4-21 skuteczności na dystansie ? Kto mógł się spodziewać, że notorycznie będą tracić w nierozozumiały sposób piłkę, albo że Lillard w najważniejszym momencie meczu zagra akcję totalnie z dupy i rzuci sobie od tak za trzy prawie z połowy bo mu wolno i jest gwiązdą pełną parą? Przedmeczowe analizy to jedno a realia to drugie, do tego dochodzi jeszcze &quot;siła wyższa&quot; co dla mnie było tutaj widoczne aż nadto.
Panowie trochę dystansu. Takie rzeczy się po prostu zdarzają. Typ który podałem (oraz xamon) był value nie tylko jeśli chodzi o statystyki. Chłopaki taki mieli dzień i 35 punktów w pierwszej tak słabej połowie to wypadek przy pracy. Xamon wyczówam dużą irytację, przecież nic nie stracisz jak kolega przestanie Cię słuchać, a analiza była dobra i tak trzymaj. Portland zagrało w końcu mecz trochę łatwiejszy po morderczej jak dla nich serii zwycięstw na wyjeździe i wyluzowali się odrobinę za mocno. Jestem pewien, że nadal będą walczyć i w mecz z knicksami wjeżdżam z uśmiechem na twarzy. Będą chcieli pokazać, że mam rację i potrafią grać nie tylko z ciężkimi rywalami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Ja powiem tak kto stawia nba po małych kursach to mało co zarobi . Lepiej brac takie value dzisiaj typu Bucks lub tez czychac na live bardzo dobry kurs byl na Spurs to mozna zarobic .Panowie nie grajcie kursow 1,1-1,6 w nba bo to nie oplaca i kazdy powienien o tym wiedziec.Dzis mysle ze warto stawiac jakies handi na Millwaukee znow bo graja w Kings.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 64

popeye.

Użytkownik
I po co te teksty teraz, co Ty chcesz sobie animuszu dodać takim cwaniakowaniem czy co ?? Jak jesteś taki mądry to się nie pytaj innych o zdanie a najlepiej sam zacznij pisać analizy, żeby jeszcze inni mogli zarobić na Twoich fenomenalnych typach. Kto mógł się spodziewać, że Portland które sypie normalnie w połowę ponad 50 punktów tutaj dostanie raka mózgu i rzuci 35 no kto? Kto mógł się spodziewać, że Bucks rzuci dwa razy więcej trójek a Blazers będą mieć oszałamiające 19% (!!) czyli 4-21 skuteczności na dystansie ? Kto mógł się spodziewać, że notorycznie będą tracić w nierozozumiały sposób piłkę, albo że Lillard w najważniejszym momencie meczu zagra akcję totalnie z dupy i rzuci sobie od tak za trzy prawie z połowy bo mu wolno i jest gwiązdą pełną parą? Przedmeczowe analizy to jedno a realia to drugie, do tego dochodzi jeszcze &quot;siła wyższa&quot; co dla mnie było tutaj widoczne aż nadto.
Najważniejsze pytanie jest takie kto się spodziewał, że po tak dobrych ostatnich meczach Portland, zagrają taki piach
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers 1 2,35 126-113 ✅✅

Portland wczoraj przegrało, więc teraz piłeczka po stronie Bryłek. Trzeba powiedzieć sobie szczerze, że te dwie przegrane z Rakietami były mega pechowe bo równie dobrze oba mecze mogły paść na korzyść Nuggetsów. Dla mnie Denver to największe odkrycie tego sezonu i w życiu się nie spodziewałem, że na ostatniej prostej będą na pole position w walce o najlepszą 8 zachodu. Z ogromnym zaciekawieniem i podziwem ślędzę rozwój Nikoli Jokicia, który w wieku 22 lat już jest jednym z najlepszych wysokich tej ligi. Will Barton, Gary Harris czy Jamal Murray mają przed sobą także świetlaną przyszłość, potrafią być tyle szaleni w swoim baskecie co efektywni i efektowni. Warto zarywać nocki dla tej drużyny. O Cavs nie ma co pisać wiadomo co potrafią, jednak chciałem zwrócić uwagę na ostatnie wymagające wyjazdy Kawalerzystów i ich wyniki: Clippers, Houston, Detroit, Miami, Boston, Oklahoma - wszystko porażki. Ostatnia cenna wyjazdowa wygrana zespołu LeBrona to 7 luty i skalp w Waszyngtonie - jednak bardzo ale to bardzo szczęśliwy a i motywacja wtedy była ogromna, żeby przerwać serię Carodziejów. Do czego zmierzam, James wie iż spotkania sezonu zasadniczego dla nich tak naprawdę niewiele znaczą i nie ma sensu wylewać siódmych potów aby za wszelką cenę wygrywać wszystko jak leci. Nie tędy droga o czym przekonali się rok temu gracze Warriors. Lepiej oszczedzać siły na playoffy bo wtedy gra zacznie się na poważnie. Denver natomiast takiego komfortu nie ma, dodatkowo terminarz nie jest zbyt sprzyjający ze sporą dawką spotkań wyjazdowych, także u siebie muszą walczyć jak lwy żeby ogrywać nawet takich gigantów jak Cavaliers.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
mgkoks 266

mgkoks

Użytkownik
Clippers - Mavs 1 -5.5 2,05
Clippersi bez kontuzji, z mocną ostatnio ławką i trzema zwycięstwami z rzędu grają z przeciętnymi Mavericksami.
Argumenty za typem: Clippers trzy ostatnie zwycięstwa wygrywali różnicą 30, 9, 24 punktów. Są w gazie, Cris Paul stwierdził, że są najsilniejsi defensywnie w swojej historii. Walczą o 4 miejsce w konferencji zachodniej, mavsi są na 10/11 miejscu. Ekipy grały ze sobą w tym sezonie dwa razy, bilans 1/1, jednakże gdy Clippers grali na wyjeździe (tak jak teraz) wygrali dwudziestoma punktami. U Mavsów kontuzjowany jest Seth Curry, a niepewne jest czy nowy Norlens Noel zagra w tym meczu, trzeba to obserwować.
Podsumowując: uważam, że spotkanie zakończy się pokaźnym zwycięstwem ekipy z Los Angeles, sam zagram większego handi niż podałem w typie. ;)
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Indiana Pacers vs Denver Nuggets
Typ - Indiana Pacers 1.80 bet 365
Swietny kurs na Indiane , rzadko kiedy grywam NBA ale dzis sie zdecyduje , Pacers to fajny zespol z Paulem Georgiem, na czele , dzis w nocy graja u siebie z Denver I dla mnie sa tu wyraznym fawortyem tego meczu , jest to dobrze zlozona druzyna ktora osiaga dobre wyniki, bukmacherzy wystawili taki kurs byc moze dlatego ze Nuggets ograli dosc wysoko Cavaliers w ostatnim czasie, dla mnie dzis George I spolka zgarniaja ten mecz I w nich inwestuje pieniadze po bardzo fajnym kursie.
 
R 19

rdr

Użytkownik
Czy uwazacie ze Cavs obronia dzis handicap +6.5 po kursie 1.5, z czarodziejami bez Lebrona? Pograne mam to w ako z kuznetsovem.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
James moim zdaniem zagra w tym meczu za blisko jest Boston w tabeli. Za ważny mecz dla cavs, ja zagrałem -2 Cleveland
Ty tak serio? Jaki ważny mecz? Cavs już dawno mają wywalone na sezon zasadniczy, a im to raczej nie robi żadnej różnicy czy będą pierwsi czy drudzy.
 
V 0

virtuso

Użytkownik
San Antonio Spurs (-20.5) @ 3.75
lub
San Antonio Spurs (-15.0) @ 1.91

Dziś trochę zaryzykuję i wybieram 1 opcje co wy na to?
Edit: Jak dla mnie to Knicks już odpuścili sobie ten sezon i na 100 % ten mecz zostanie wygrany przez Spurs teraz tylko pytanie jaki będzie wynik tego spotkania...
Z informacji wynika że kilku podstawowych zawodników Knicks nie zagra w spotkaniu jak Melo czy Rose... Spread jest dość wysoki osobiście nie lubie takich grać, lecz jak dla mnie Spurs wytrze dziś podłogę przeciwnikami... Mniej odważni zawsze mogą zagrać San Antonio Spurs (-15.0) @ 1.91.
Pozdrawiam.
 
H 0

hitman88

Użytkownik
San Antonio Spurs (-20.5) @ 3.75
lub
San Antonio Spurs (-15.0) @ 1.91

Dziś trochę zaryzykuję i wybieram 1 opcje co wy na to?

Edit: Jak dla mnie to Knicks już odpuścili sobie ten sezon i na 100 % ten mecz zostanie wygrany przez Spurs teraz tylko pytanie jaki będzie wynik tego spotkania...
Z informacji wynika że kilku podstawowych zawodników Knicks nie zagra w spotkaniu jak Melo czy Rose... Spread jest dość wysoki osobiście nie lubie takich grać, lecz jak dla mnie Spurs wytrze dziś podłogę przeciwnikami... Mniej odważni zawsze mogą zagrać San Antonio Spurs (-15.0) @ 1.91.
Pozdrawiam.
-15 prawdopodobne jak nie zagrają Rose z Anthony i jak Spurs nie odpuści 2 części gry a w szczególności 4 kwarty.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Dawno mnie tu nie było, pomyślałem, że nie zaszkodzi rozprostować trochę palce i skrobnąć małą analizę ;-)

Atlanta Hawks - Brooklyn Nets

Typ:

-Dennis Schroeder over 25,5 pkt+asyst@1,67
✅✅✅ 24+8 (xbet - większość powinna mieć kurs 1,77 na to)

W Hawks wciąż ważne osłabienia, przede wszystkim out dalej Paul Millsap, zdobywający 18 pkt przy 8 zbiórkach i 4 asystach, poza nim Bazemore (śr 11 pkt i 2 asysty) i Sefolosha, ten ostatni akurat gracz stricte defensywny i jego brak dodaje dla formalności.

Bez Millsapa najlepszym graczem w talii Hawks zostaje zdecydowanie Schroeder, grający najlepszy w karierze sezon z 18 punktami i 6 asystami na mecz przy niezłym procencie.

Nets to najszybciej grająca i tracąca najwięcej pkt ekipa w lidze, tak więc idealny grunt pod wszelakie overy. Jedynym poważnym zagrożeniem typu wydaje się pogrom drużyny z Brooklynu, jednak nawet i w takim przypadku linia możliwa do pokrycia.

W poprzednich meczach z Nets w tym sezonie, rozgrywający Hawks notował 31 pkt i 5ast (8 marca), a także 19 pkt i 10 asyst (10 stycznia), tak więc dosyć pewnie pokrywał linie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:30
Spotkanie Toronto-Orlando Magic
Typ: over 216.5
Kurs 3.10
Buk Unibet
Analiza: Na jutro z racji iż nie potrafiłem się zdecydować na żadne spotkanie z piłki nożnej postanowiłem zagrać spotkanie pomiędzy ekipami Toronto Raptors oraz Orlando Magic . Gospodarze oczywiście są tutaj zdecydowanym do zdobycia kompletu punktów, ostatnio na swoim terenie grają nieźle,ale czasem miewają głupie wpadki jak na przykład porażka z niżej notowanym zespołem Oklahomy oraz Washington, poza tym grali w miarę dobrze i wygrywali róznicą sporej ilości punktów, do tego rzucali dosyć sporo oczek , ostatnie 10 spotkań to tylko 2 spotkania poniżej 100 punktów dla Toronto. Goście natomiast radzą sobie znacznie lepiej na swoim terenie aniżeli na wyjazdach, poprzednie 10 kolejek wyjazdowych i aż 8 spotkań przegranych ,ale nie można im odmówić woli walki bowiem rzucali często sporo punktów, problemem jednak była gra w obronie i fakt iż praktycznie w każdym spotkaniu potrafili stracić ponad 100 punktów . Ogólnie Orlando na tym ternie mówiąc delikatnie nie idzie zbyt dobrze, do 2012 zagrali tutaj 8 razy zanotowali zaledwie 1 zwycięstwo oraz aż 7 porażek, moim zdaniem tutaj gospodarze spokojnie powinni pokryc jakieś handi , oczywiście również poszukałbym tutaj overa bowiem w tym spotkaniu linia jest ustawiona na lekko ponad 200 punktów, co moim zdaniem obie ekipy spokojnie powinny przerzucić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 19

rdr

Użytkownik
Witam. Na dzisiejsza noc znalazlem dwa ciekawe mecze do typowania i w obu widze faworytow. Chce pojsc nieco dalej bo chce grac na favourite teams. Mam na mysli pogranie meczu Indiana-Minnesota (Indiana -4.5) oraz Charlotte - Milwaukee (Charlotte -3,5). Co o tych typach myslicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Indiana-Minnesota
Typ: Indiana -9.5
Kurs 3.00
Buk Unibet
Analiza: Na jutro znów pogram NBA , Indiana która jeszcze w tym sezonie nie jest w 100% pewna udziału w fazie Play-Off w swojej hali podejmowała będzie drużynę Minnesoty, która chyba już ten sezon postanowiła całkowicie odpuścić. Gospodarze są w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, dalej mają o co grać , poza tym na swoim parkiecie ostatnimi czasy radzili sobie bardzo dobrze, 6 zwycięstw i zaledwie 1 porażką z Denver , porażka , którą można uznać za wypadek przy pracy, poza tym goście nie potrafią grać z zespołem Indiany na ich terenie , poprzednie 10 spotkań i tylko 1 wygrana oraz aż 9 spotkań przegranych nie napawa zbyt wielkim optymizmem przed tym spotkaniem. Dodam jeszcze iz goście zanotowali 7 kolejnych porażek na wyjazdach , więc szczerze powiem iż nie sądzę że w tym spotkaniu momentalni cokolwiek się zmieni dla drużyny przyjezdnych, liczę tutaj na sporo punktów, oraz na wygraną zespołu gospodarzy, można również spróbować pograc over druzyny przyjezdnych bowiem pomimo porażek w poprzednich kolejkach dosyć czesto przekraczali oni granicę 100 punktów.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Indiana dzis bez Jeffersona i Robinsona a Stuckey jest GTD. Jesli nie zagra to rotacja robi sie krotka, bo z wartosciowych zawodnikow na lawce zasiadzie Miles i Allen. Reszta slabo wyglada. Uwazam jednak ze trzeba mimo wszystko pojsc w strone Indiany. Na wschodzie ciasno. Miejsca 6,7,8 z takim samym bilansem. Z tylu czuc oddech Miami. Patrzmy dslej. Trminarz Pacers maja trudny, bo nastepne mecze graja z Memphis, Toronto, Cleveland, Toronto. Jak widac latwo nie bedzie i dzis trzeba obowiazkowo wygrac.
Minnesota po okresie swietnej gry obnizyla loty. Byl czas kiedy swietnie bronili a Rubio,KAT i Wiggins byli nie do zatrzymania. Wilki juz nie graja o nic, a do tego powinni ogrywac Dunna kosztem minut Rubio.
Moje typy

Indiana to win @ 1.58⛔
Indiana -4.5 @ 1.90⛔

365

Jeszcze na 3 minuty przed koncem ind wygrywala, nawet handi kryla, ale koncowka fatalnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP



Dziś w Toyota Center 3 z 4 zaplanowanych spotkanie sezonu zasadniczego pomiędzy Houston Rockets a Golden State Warriors. Póki co jest 1-1. Miejscowi po zmianie trenera na Mike&#39;a (D)&#39; Antoni&#39;iego swoją taktykę opierają wyłącznie na szybkim ataku. Przesunięcie Hardena na pozycję klasycznego rozgrywającego sprawdza się znakomicie, czego efektem 3 miejsce Rockets w Western Conference, a Harden liderem w wyścigu po MVP regular season. Co do kontuzji, po stronie gości dalej nieobecny jest Kevin Durant zaś po stronie gospodarzy ze składu wypada Ryan Anderson. W jego miejsce zagra świetny strzelec Eric Gordon - który wygrał ostatnio konkurs rzutów za 3 przy okazji Weekendu Gwiazd. Gospodarze średnio prawie 15 trójek na mecz, goście równo 12 co daje 1 i 3 miejsce w całej lidze. Jeśli chodzi o zdobywane pkt tutaj także czołówka: 1 i 2 miejsce w całej lidze z różnicą o 0,1 lepszą na korzyść GSW. Houston wszystko kieruje w stronę ataku, o czym świadczy pozyskanie Lou Williamsa, w ofensywie jest kotem, ale po drugiej stronie parkietu jest 1 z 10 najgorszych obrońców NBA. Chyba się nie mylę tak twierdząc. Uważam, że to będzie bardzo dobry mecz, i raczej wymiana ciosów, niż twarda obrona, zresztą obie ekipy bardziej nastawione na atak, aniżeli defense.


Over 233,5pkt @ 1,91 -&gt; Betsson⛔
Over 26,5 rzutów celnych za 3 @ 1,85 -&gt; Expekt⛔
James Harden over 51,5 pkt + zbiórki + asysty @ 1,83 -&gt; Bet365⛔



Los Angeles Lakers(+9,5) - Washington Wizards @ 1,91 -&gt; Betsson⛔ 4 kwarta przegrana 24 pkt przez Lakers a mecz 117-106

Spotkanie ostatniej drużyny konferencji Zachodniej z 3 drużyną East Conference zapowiada się dosyć jednostronnie. Ja uważam, że nie będzie to łatwy mecz dla drużyny Marcina Gortata, a kursy oferowane przez bukmacherów to dla mnie jakieś nieporozumienie. Uważam, że ten najlepszy okres drużyny Polaka już minął, co pokazują ostatnie wyniki. Wygraną w Quicken Loans Arena traktuje z przymrużeniem oka, bo ciężko na ten moment coś powiedzieć o Cleveland Cavaliers. Wygrane z Atlantą, Chicago bez Wade mnie nie przekonują, przegrali w Bostonie i Charlotte. Myślę, że większość drużyn traktuje mecze z Lakersami na pół gwizdka, bez większej obrony, ale swoje trzeba wybiegać, bo potencjał w tych młodych chłopakach ze Staples jest. Zauważyłem też, że gospodarze lubią grać z rywalami z konferencji Wschodniej, w całym sezonie przegrali tylko 6 razy różnicą 10 lub więcej pkt. Pobieram bo handi wygląda fajnie. Dodam, że jutro Washington spotka się w tej samej hali z Clippersami, potem Utah W Salt Lake City, i GSW w Oracle. Road trip dla Washingtonu zaczęli od wygranej w CLE, teraz odpuszczą defense, wygrają po bólach, bo bronić to trzeba z Utah a na koniec jeszcze GSW. +9,5 dla gospodarzy myślę że będzie dobry handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:30
Spotkanie Toronto-Charlotte
Typ: over 210,5
Kurs 3.15
Buk Unibet
Analiza: Już jutro kolejne spotkanie najlepszej Ligi Koszykarskiej czyli NBA, w którym ekipa Toronto w swoim parkiecie podejmowała będzie ekipę Charlotte. Gospodarze w tym spotkaniu według bukmacherów sa zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, Toronto juz zapewniło sobie udział w dalszej fazie play-off , jednak dalej gospodarze tempa nie zwalniają , ostatnie 10 spotkań przed własną publicznością i 8 razy pokonana granica 100 punktów, ogółem gościom w tej hali do tej pory nie grało się za dobrze , ostatnie 9 spotkań to aż 7 porażek i zaledwie 2 wygrane zespołu przyjezdnych, Charlotte również mnóstwo punktów traci na wyjazdach, dlatego cięzko im wygrywać tam spotkania i bardzo często grają w kratkę , tu jak wspomniałem wcześniej gospodarze spokojnie powinni sobie poradzić z niżej notowanym rywalem, ale myśle że warto w tej konfrontacji postawić na over w punktach bowiem linia ustawiona jest niezwykle nisko jak na spotkanie z udziałem zespołu Toronto , który pod względem rzuconych oczek na swoim parkiecie jest na 2 pozycji w konferencji wschodniej, stawiam na bardzo interesujące widowisko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom