>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Odemnie na szybko kilka betow, nie zdaze nic więcej napisać bo muszę iść spać by wstać o 5 rano ..
Westbrook under 27,5 @1,80✅✅
Wade Over 14,5 @1,80⛔⛔
Nowitzki under 13,5 @1,80✅✅

edit Gucci Mane - Jak nie masz czasu to nie podawaj typów, nie ma takiego obowiązku. W dodatku wypadałoby podać skąd brane kursy.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Solidne 15/16 w ostatnich dniach, sporo dzisiaj spotkań - myślę, że warto znowu zaryzykować i postawić aż 4 wydarzenia, ten na końcu będzie dla tych, którzy grają rozsądniej - będzie on, moim zdaniem, najbardziej ryzykowny z tych, które tu wystawię, także możecie go pominąć, jeśli 3 typy wam odpowiadają :
kursy z Unibeta
Kuriera, chyba pora zacząć grac bardziej ofensywnie, bo 3 bety siadły na lajcie, tylko GSW odwalili manianę roku, mniejsza
Toronto vs. NYK ✅
wygrana Toronto - 4,5 pkt
aktualnie jest za 1,40 ale wątpię niestety, żeby się utrzymało do czasu, aż wystawią kursy na pozostałe spotkania

Jedyna przewaga Rycerzy to przewaga parkietu - wszystko dziać się bowiem będzie w Madison Square Garden. Nie licząc Tima Hardawaya Jr&#39;a i ewentualnie Kantera nie ma za bardzo kto ofensywy u Nowojorczyków ciągnąć wg mnie. Defensywa Raptorów ładnie wygląda, piękny roster, głęboki skład as fuck. Powinni ugrać.
Houston vs. Dallas ✅
wygrana Rockets - 3,5
1,30

Nie ma się myślę co rozwodzić. Dallas b2b rzuceni na pożarcie Rakietom.

Golden Stejty vs. Minnesota ⛔
wygrana GSW + 3,5 pkt
1,32

Wymiana ognia. Właśnie na tym polu Wilki ustępują Wojownikom moim zdaniem najbardziej.
Czy Big 3 ( no chyba nie :rolleyes: ) w postaci Townsa, Wigginsa i Jeffa jest w stanie nawrzucać więcej niż Big 3 Golden Stejtów w postaci KD, Klaya i Stefana ?
Odpowiedzcie sobie sami.
O ile pierwszych dwóch w miarę się pokrywa tak rozgrywający Soty nie ma podstrzału do Currego wg mnie.
Są jeszcze zadaniowcy wiadomo, ale tutaj też Warriors moim zdaniem górą. Grają też lepszy defense.
Minnesota będzie się bronić, bo też grają u siebie, ale powinni ulec perfekcyjnie działającej machinie wojennej GSW.

Denver vs. Kings ✅
wygrana Nuggets
1,13

No kurczę, kusi, oj kusi zagrać. Teoretycznie patrząc tylko na skład to ewidentnie przewaga po stronie Kryształków. ALE ... Do składu wrócił Paul Millsap, broń Boże, nie twierdze, iż jest to osłabienie Denver. Chodzi o to, że Millsap wypadł dawno temu ... Teraz wraca... No i trochę chłopakom namieszał. Myślę jednak, że już się zgrali i będzie dobrze.
Ofensywa zdecydowanie bardziej poukładana w Denver, grają u siebie, obrona też lepsza, partyzantka Kings nie będzie miała poparcia ludu, także powinno być dobrze.
POWODZENIA!
edit Gucci Mane - Podawaj skąd bierzesz kursy.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Panowie i panie. Ktoś coś wie co z Currym? Na flashscore informacja że być może nie zagra. Ktoś wie ocb?
Curry z tego co pamiętam chyba nie pojechał nawet z drużyną na trasę do Portland i Minnesoty.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
ło matko ale bęcki zebrało Wizards i Memphis. A nad Memphis tak myślałem, że iść w under czy dać im trochę punktów. Jednak to jest tragiczna drużyna. Generalnie same wtopy ostatnio bo lepszej serii. Jestem już przyzwyczajony.
Dzisiaj Panowie i Panie trzeba iść moim zdaniem w zwycięstwo i over ileś tam pkt, na tą chwile 225,5. Unibet mi na razie nie daje takiej opcji, mam nadzieję że to zmienią. Nawet bez Currego i reszty powinni ograć Minnesote bo oni dwóch meczów z rzędu nie przegrywają. Wilki są naprawdę tragiczne w obronie, więc tam powinno być sporo przestrzeni do rzucania. Durant i Thompson powinni sprawę załatwić.
 
todonothing 27

todonothing

Użytkownik
Dziś w nocy odniosłem pierwszą porażkę na tym forum. Przyznaje się bez bicia, że zupełnie nie trafione mecze. Spurs zawiedli po całej linii, najprawdopodobniej w play-off nie zagrają z taką grą. Drużyna Miami rozgromiła Washington Wizard. Wiem, że w tym meczu faworytem według bukmacherów była drużyna z Miami, jednak nie przypuszczałem, że zakończy się takim pogromem (różnica 27 punktów!)
Na dzisiaj przygotowałem jeden typ:
New York Knicks +9,5 - Toronto Raptors typ 1 kurs: 1.8
edit Gucci Mane - Jaki buk?
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Minnesota vs GSW
Typ: GSW i over 224,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 3,25 (Unibet)

Nie będę się rozpisywał bo nie mam czasu za bardzo. Pomimo osłabień moim zdaniem GSW to wygra. Minnesota to nie jest poważna ekipa teraz i wieszcze im problemy z wejściem do PO.
Pelicany vs Utah
Typ: Utah i ounder 212,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 3,6 (Unibet)

A tutaj idę w under. Davis moim zdaniem zostanie mocno ograniczony, Gobert mu nie pozwoli na wiele. Utah ostatnio zatrzymuje wszystkich w obronie jak leci. Nie ma na nich mocnych. Pelikany będą miały duży problem w ataku. Defense! I like it!
 
J 3

jiggy-pete

Użytkownik
Los Angeles Lakers vs. Cleveland Cavalliers
Typ: Cleveland
Kurs: 1,9 (Totolotek)
Co tu dużo mówić, Lakersi u siebie dość mocni, ale sądze że Cleveland tego wieczora to weźmie, już za dużo przegranych mają ostatnio by pozwolić sobie na kolejną, ponadto jesli chodzi o bezposrednie pojedynki w ostatnich latach, to przeważnie Cleveland wygrywalo, myślę że tego wieczora nie będzie inaczej ????
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Krew zalewa, jaki sens ma pisanie o bezpośrednich pojedynkach jak jeden team tankuje a drugi bije się o mistrzostwo, to jest argument?
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
KURSY Z UNIBETA ????
Bucks vs. Memphis
wygrana Bucks - 2,5 pkt
1,43

Duże value tutaj wg mnie. Bucks mają stosunkowo ładnie poukładany atak, myślę, że Miśki walczyć to powalczą, ale nie powinni tego wygrać. Kto jest w stanie zatrzymać tam Antka po pierwsze? Myślę, że mogą mieć z tym problem. Dość ładne rozegranie Bucks w porównaniu z Grizzlies to już w ogl. Nie ma kto u Miśków robić punktów wg mnie. Powinno być dobrze.
OKC vs. Sacto
wygrana OKC - 5,5 pkt
1,27

Thunder dali nam próbkę tego, jak niebezpieczni są kiedy ich ławka gra dobry basket. Myślę, że ugrają, Królowie b2b, grają jeszcze na wyjeździe powinno być dobrze. Dobra defensywa OKC w połączeniu z naprawdę dobrą ofensywą powinna zrobić swoje. Thunder są na 6 pozycji, niby bezpieczni, ale mecze tego typu ... powinni wygrywać.
POWODZENIA !
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kurde ale slabizna ostatnio. Będę musiał przystopowac. Jednak cieszy mnie postawa Utah. Chłopaki trochę przesadzili z punktami : D ale to co robią takim składem to jest rewelacja. Cieszy mnie również fatalna postawa Clevland, pomimo tego iż stawialem na under, to każda porazka kawalerii mnie cieszy. Wydaje mi sie że Indiana, Washington czy nawet Miami mogą ich spokojnie lyknac. I nikt mi nie wmowi, że oni dalej są faworytem na finał konferencji.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
WAŻNE
Parę dni temu przyjąłem propozycję zostania moderatorem. &quot;Siedzę&quot; dość mocno w amerykańskich sportach, nie tylko w NFL, więc zadeklarowałem się, że poprowadzę dział NBA. Powiem tak - sprawy tutaj wymknęły się już dawno spod kontroli i to wszystko zaszło za daleko.
W pierwszym poście każdego tematu na nowy miesiąc jest regulamin działu. Ma on tylko kilka punktów i chyba nie jest problemem przestrzeganie ich dla dorosłych osób? Dlatego przypominam o najważniejszych, z którymi niektórzy cały czas mają problem by je zrozumieć.
1. Tematy na typy i analizy np. &quot;NBA Marzec 2018&quot; NIE SĄ czatem. Podajemy w nich jak można się domyśleć TYPY i ANALIZY. A więc nie pytamy &quot;co warto dziś pograć&quot; - jeśli ktoś będzie miał jakąś propozycję to pewnie sam ją przedstawi. Nie robimy z tematu czatu komentując mecze czy wylewając żale po przegranych. Jak najbardziej można dyskutować, ale niech to ma jakiś poziom.
2. Nie podajemy suchych typów. I argument &quot;nie mam dziś czasu na analizę&quot; nie jest tu wytłumaczeniem.
3. Zawsze podajemy bukmachera u którego zagraliśmy dany typ - kurs brany z Fortuny a kurs brany 365 to duża różnica.
Miejscem na dyskusje, pytania czy ciekawostki jest TEN temat.
Od teraz każdy post niezgodny z regulaminem leci do kosza, a autor dostaje ostrzeżenie.
W swoich tematach z typami można robić co się chce, wolna amerykanka, tutaj trzymamy poziom i będziemy pracować żeby poziom tego działu poszedł w górę. Możecie wyklinać pod nosem, że zostałem moderatorem i robię cyrki, ale to dla naszego wspólnego dobra. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do moich uwag, to niech zobaczy najlepsze kwiatki tylko z tego miesiąca - KLIK, KLIK, KLIK, KLIK
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Widzę teraz wszyscy się boją pisać tutaj to będę pierwszy xD
Houston vs San Antonio
Typ: Houston -9,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,73 (Unibet)

Biorę na tapetę derby Teksasu. Wiem niby Houston back to back i takie tam. Tyle, że oni bez wysiłku z tymi Dallas zagrali, dodatkowo Harden sobie odpoczywał. SAS dostaje od każdego a dodatkowo wypada im na ten mecz jedyny solidny strzelec Aldridge. Dalej bez Manu czy Kawhiego nie mają podjazdu do Houston. Gospodarze powinni to spotkanie szybko rozstrzygnąć. Dziadki nie nadążą za tą zmasowaną ofensywną hybrydą. Nie wiem czy tu będzie under czy over tylko to mnie zastanawia...
Portland vs Miami
Typ: Portland -5,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,78 (Unibet)

Tutaj podobnie biorę pod uwagę formę gospodarzy i kontuzje w Miami. Nie zagra Wade i Whiteside. Trudno będzie ich zastąpić. Portland leje wszystkich równo i nie powinni brać jeńców. No i przede wszystkim Miami ma 7 porażek na wyjeździe z rzędu! To mi wystarcza do, moim skromnym zdaniem, spokojnej wygranej Portland. No ale jak to w NBA, wszystko się zdarzyć może!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 0

wianek

Użytkownik
Houston - San Antonio
Typ: Totals Houston over 113,5
Kurs: 2,16 (bet-at-home)
⛔⛔⛔ za łapczywie, skończyło się na 109 punktach
Generalnie przewiduje sporą ilość punktów w tym meczu. Houston w meczach u siebie dużo rzuca i również sporo traci (średnia ponad 220 pkt. na mecz). W Houston wraca Harden co jest sporym wzmocnieniem siły ofensywnej, jednocześnie w San Antonio odpada ich najlepiej punktujący gracz Aldridge.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dziwny to może być mecz rakiet że spurs. Masowka na gospodarzy idzie, aldridge out, kawhi wiadomo. Ginobili chyba zagra ale on tu nic nie pomoże. Z logicznego punktu widzenia to łatwy win rockets z pokryciem handicapu jednak Pop na pewno coś wymyśli bo dla nich w tym momencie każdy mecz jest ważny. Wyobrażacie sobie play offy bez Spurs? Dla mnie to niemożliwe. Uważalbym tutaj na over rakiet. Popovich wie że jak pójdzie na wymianę ciosow to przegra. Up tempo będzie dla nich zabójcze. Spurs to są mistrzowie defensywy. Ja ten mecz odpuszczam. Dobrym typem imo jest spurs nie wyjdą z 100,5 po 1,85 w rivalo. Nie wiem kto tam miałby nabić tyle pkt. Parker Mills Bertans czy Murray? Jakoś tego nie widzę. Oklahoma - Sacramento Kings. Tutaj idę śmiało w over ale też handicap w stronę gości wydaje się być dobra opcją. Oklahoma walczy o PO, Sacramento nic w tym sezonie nie osiągnie, gra sobie wesołą koszykówkę. Gospodarze podbudowani zwycięstwem nad Spurs jednak ja w nich nie wierzę i nadal twierdzę że w PO szybko odpadną. Model na 3 all starów nie wypala póki co i ja nie widzę dla nich przyszłości. Anthony to zawsze był typ scorera a nie zawodnik do catch and shoot, teraz to wszystko wychodzi. Russella można kochać ale w głowie poukładane dobrze to on nigdy nie miał i już tak zostanie. Kiedy trzeba wejść pod kosz i droga otwarta to ten szuka tych swoich triple double i odwrotnie. Jeszcze dopóki był Roberson on trzymał cała obronę w ryzach. Teraz jest kontuzjowany, bodajże szybko nie wróci. Donovan sprowadził corey brewer&#39;a i dobrze to dla gospodarzy. Jednak to jest zadaniowiec a nie defensor z krwi i kości. Dla typu to lepiej bo potrafi zagrozić trójka w przeciwieństwie do robersona. Piszę z komórki także tyle ode mnie. Przepraszam że nic nie napisałem o Kings. Życzę Wszystkim owocnej nocki.

Under 100,5 Spurs ✅
Over w meczu OKC 211,5 grałem ⛔
Handicap na Kings ✅
Tak jak pisałem w poście, grałem tylko over w meczu Oklahomy. Po fantastycznej 1 kwarcie gdzie padło 35 pkt zagrałem ponownie over na linii 195,5. Fajnie, że to weszło. Zagrałem też Dragic&#39;a over 17,5 kilka min przed meczem. Zobaczymy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
A ja odniosę się do spotkania Portland Trail Blazers - Miami Heat, jak ja to widzę?
typ: Miami Heat handicap +7,5 ⛔ 115-99
kurs: 1.78 (unibet)
Podopieczni Terry&#39;ego Stottsa notują obecnie serię 9 zwycięstw z rzędu, są w bardzo dobrej formie i są zdecydowanym faworytem ale łatwej przeprawy mieć nie powinni. Pierwsze co się rzuca w oczy to gra Miami na wyjazdach, w ostatnich 10 spotkaniach na obcych parkietach wygrali zaledwie 2 razy. Ale jak się dobrze przypatrzymy to widzimy, że te spotkania nie są oddawane bez walki, często zdarza się tak, że Miami je przegrywa minimalnie, ostatni raz kiedy na wyjeździe przegrali większą różnicą jak 7 pkt. był mecz z 23 stycznia na hali w Houston - porażka różnicą 9 pkt. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że poza grą będzie H.Whiteside oraz D.Wade, teoretycznie są to znaczące osłabienia ale nie zapominajmy, że trenerem Heat jest E.Spoelstra a bez wątpienia jest to na tyle dobry i inteligentny coach, że będzie w stanie ustawić zespół tak, że bez wcześniej wspomnianej dwójki również będą w stanie powalczyć o dobry wynik w Portland.
Pomimo osłabień Heat i dobrej formy Blazers widzę tutaj wyrównany mecz, który według mnie może się rozstrzygnąć w ostatniej kwarcie, a kto powinien przechylić losy meczu na korzyść swojej drużyny? Według mnie D.Lillard zachowa najwięcej zimnej krwi i dzięki niemu koncówka spotkania będzie należeć do gospodarzy, stąd też dodatkowy typ:
4 kwarta:
Portland Trail Blazers handicap -0,5 ⛔
27-27
kurs: 1.80 (unibet)
Udanej nocki!
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Toronto vs. Nets
wygrana Raptors ( Unibet )
1,21

Raps stoją klasę wyżej. Głębia składu - największy argument za ich wygraną.
Siatki. O ile w ataku coś są jeszcze w stanie chaotycznego stworzyć, tak w obronie nie wyrobią w ogóle wg mnie.
Zbyt dobra organizacja gry. Defensywa Raptorów też wysoki poziom.
La Clippers vs. Bulls
wygrana Clippers ( Unibet ) - 1,5 pkt
1,41

Byki tankują. Clippery natomiast są na pozycji siódmej. Jazzmani już ich gonią. Myślę zatem, że powinni powalczyć. Chicago ma problemy po obu stronach parkietu, LA gra zarówno niezłą ofensywę ciągniętą przez Sweet Lou, Harrisa jest też robiący swoje Rivers, defensywa stoi na niezłym poziomie.
Utah Jazz vs. Pistons
wygrana Jazz ( Unibet )
1,25

Utah jest w ogniu ostatnimi czasy. Grają świetny defense, a ofensywa stoi dalej na tym samym wysokim poziomie. Spotkanie będzie w Vivin Smart Home Arena. Poza tym w Pistons może zabraknąć Bullock&#39;a wg Rotoworld.
AKO : 2,13
POWODZENIA DZISIAJ PANIE i PANOWIE !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dużo tych meczów tej nocy, ale szczerze powiem, że miałem problem z wyborem...

Philladelphia vs Indiana
Typ: Indiana +8,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,64 (Unibet)

Moim zdaniem będzie to wyrównany mecz. Trochę ten kurs na 76 przesadzony, tym bardziej że bardzo prawdopodobna jest absencja Sarica, który jest chory. Jego miejsce powinien zająć Ilyasova. Indiana ostatnio fajnie sobie poczynia i właściwie to walczą o 3 miejsce w konferencji! Ważny pojedynek, obie drużyny już grały ze sobą, gospodarze do tej pory byli zdecydowanie górą. Philly w listopadzie wygrała 121:110, a Indiana u siebie w lutym pokonały 76 100:92. Tutaj wydawać by się mogło, że mecz będzie underowy i drużyny postawią na obronę. Jednak siła ofensywna 76 przerasta trochę Indianę, mają sporo możliwości w ataku i jest komu straszyć. Indiana po przerwie na ASG wygrała 6 meczów i tylko raz zdecydowanie przegrała, z Utah u siebie 20 pkt. Ja uważam, że goście dotrzymają kroku gospodarzom i znając falowanie Philly i wkradające się rozluźnienie przy dużej przewadze, uważam, że walcząca Indiana, nawet jeżeli będzie przegrywała to nie pozwoli sobie na jakiś blowout.
Atlanta vs OKC
Typ: Atlanta over 104,5 pkt ✅ ✅ ✅ (Atlanta robiła wszystko żeby to nie weszło xD na 6 min do końca było 103:103 a potem nagle run OKC 16:0...w ostatniej minucie zdobyli te punkty)
Kurs: 1,88 (Unibet)

Tutaj ciekawy typ. Atlanta wiadomo tankowiec, woli przegrywać itp. Do tego teraz wypada Bazemore. Prince ostatnio 38 pkt, odpalił pod nieobecność Schroedera. Niemiec teraz wraca do składu, a OKC jest dzień po dniu i raczej z urazem przegra Adams, coś z biodrem. Oklahoma już miała problemy z Atlantą u siebie i ledwo wygrali w grudniu 120:117. Generalnie OKC ma problemy ze słabszymi, a w obronie to już nie mówię, tym bardziej teraz w takich okolicznościach. Atlanta u siebie w ostatnich 10 meczach tylko raz nie przekroczyła takiej linijki gdzie zdobyli z Dallas 104 pkt! Tak więc widzę tutaj spore szanse na powodzenie! Aha byłbym zapomniał. Przy powrocie do gry Schroedera, wypadnięciu Bazemore i ostatnim wystrzale Prince to niemiec powinien nastrzelać punktów. Ciekawy bet na niego Dennis over 18,5 pkt, kurs 1,9 (Unibet) ⛔ (brakło punktu)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom