>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Marzec 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
San Antonio Spurs - New Orleans Pelicans
New Orleans Pelicans +4 @ 1.95 1xbet
98-93 mi-ni-mal-nie
Spurs od stycznia przechodzą ciężki okres w swojej grze, pokonali tylko dwie drużyny Playoffowe, Nuggets i Cavaliers (obie po dwa razy). Jeszcze inna statystyka, na 19 ostatnich spotkań z Playoffową drużyną wyrobili handicap tylko raz. Problemy przytłaczają Spurs, bo ta drużyna zbudowana jest wokół Kawhi Leonarda, który miał zanotować powrót na dzień dzisiejszy ale raporty były zbyt optymistyczne i skrzydłowy jeszcze nie zasili sił gospodarzy. San Antonio też nie radzą sobie już tak dobrze w końcówkach meczy jak robili to przez lata, to niebywałe ale o Spurs mówimy w kategorii &#39;czy dostaną się do PO&#39;s&#39; a nie na którym miejscu zajdą do PO. Jako fan Spurs łatwiej mi o spread +4, bo to jeszcze nie zamyka szans na zwycięstwo ale te końcówki... Pisałem o tym na swojej stronie.
Problem zaczyna się w sytuacjach na koniec meczu, w kluczowych minutach. To zawsze dużo szczęścia i przypadkowości w crunch-time ale Spurs dotychczasowo radzili sobie naprawdę dobrze w takich sytuacjach ze względu na swoją egzekucję i ciągłości gry.
The Spurs&#39; numbers in &quot;clutch situations&quot; (within 5 points with under 5 mins to go) this season...
In 2017: +34.6 net rating, 12-3 record
In 2018: -14.4 net rating, 3-10 record
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Co uważacie o SAS - NO Pelicans?
Pelikany mogą to zgarnąć?
Spursi ostatnio notują same porażki natomiast Pelicany zaczynają dobrze grać na wyjazdach i wszystko wygrywają ???? podoba mi sie ich gra i jak dla mnie oni to dzisiaj biorą. Dla mnie to bet dnia! ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nie no ja rozumiem, że SAS jest cienkie i grają straszny piach. Tyle, że oni będą teraz cisnęli na maksa i nie ma przelewek. Nie chcę mi się wierzyć żeby pierwszy raz od bodajże 21 lat nie awansowali do PO! Takie mecze jak ten są dla nich jak o życie, grają u siebie i ich defensywa powinna powstrzymać ofensywne zapędy Pelikanów. Doświadczenie w takich meczach jest po stronie Popovica i on i jego old school team moim zdaniem to wygrywają. Pelikany już raz wygrały w San Antonio 116:121 i po prostu nie wierzę, że zrobią to ponownie. W ciągu ostatnich 8 lat wywozili stamtąd tylko 1 zwycięstwo nie licząc tego w tym sezonie! Dla mnie to będzie underowy mecz i gospodarze skupią się na powstrzymaniu trójek rywala i przystopowaniu Davisa, bo zatrzymać się go nie da ; )
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Powiedzenie, że dwa razy się nic nie zdarza w NBA to chyba zły przykład matbie ale rozumiem jakby przekazywany tok myślowy. Pelicans wzięli już dwa mecze w tym sezonie ze Spurs, pomijając to, że u siebie mają jakiś ukryty patent na pokonywanie Spursów. Są dla nich mega niewygodni. San Antonio mają jeszcze szansę tutaj na tie-breakera (0-2, ale możliwe 2-2 jeśli oba wygrają). Ja widzę +4 do Pels i zacięty mecz, może jakiś buzzerbeater przeważający szalę zwycięstwa na korzyść SAS i +2? ;-) Good luck z wyborami!
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Nie macie wrażenia, że ta cała sytuacja z Leonardem jest podejrzana ? Na początku sezonu był ustalony termin powrotu, później out identifiely, później Pop mówi, że spodziewają się powrotu szybciej niż na początku, później, że nie wiadomo kiedy. Później wrócił na 9 meczy podajże i znowu out. Informacji, że już w tym sezonie nie zagra, później, że powróci w marcu, teraz, że dzisiaj będzie gotowy jednak nie zagra. Nie wiem dla mnie to wszystko jest dziwne. Wiadomo, że od Popovica, żadnych sensownych informacji nie usłyszymy w wywiadzie ale wydaje mi się, że Kawhi chce odejść i trochę się o tym ostatnimi czasami mówiło. To jest drużyna &quot;światowa&quot;, skład w połowie obcokrajowcy i w połowie amerykanie może to dzieli zespół. Do tego old boy&#39;e. Coś ewidentnie nie gra w tym sezonie w drużynie. Ja osobiście odpuszczam ten mecz ale bliżej mi do grania na NOP.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ja od siebie coś takiego:
Houston vs Clippers
Typ: Liczba punktów i zbiórek over 29,5 Deandre Jordan ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,85 (Unibet)


Skupiam się na DeAndre &quot;the Giant&quot; Jordanie. Gość ostatnio notuje niesamowite liczby, jakby odżył, chociaż wielu wróżyło mu popadnięcie w niełaskę po odejściu CP3. Jego 6 ostatnich spotkań to takie cyferki punkty/zbiórki: przeciwko Chicago 29/18, przeciwko Orlando 9/18, przeciwko Clevland 20/23, przeciwko Pelikanom 10/20, przeciwko Brooklyn 17/15, przeciwko NY 19/20. Wiadomo, że większość z tych ekip nie należy do potentatów, ale facet miażdży na tablicach i swoje potrafi wrzucić. Kolejnym argumentem jest brak podstawowego centra Houston, Clinta Capeli. Pewnie za niego zagra Nene, powinno się zrobić trochę więcej miejsca na zbiórkę i te kilka wsadów na pewno będzie. Spod kosza moim zdaniem Clippers powinni dominować w tym starciu, liczę też na to że goście postawią się Houston i swoje wrzucą. Dobrze im idzie ostatnio, wygrali 5 z 6 spotkań i ciągle się liczą w walce o czołową 8. Trudny teren, jednak powinno wpaść sporo punktów. Powodzenia! (właśnie poszło info, że Capela jednak jest probable...ehh ale zostawiam to)
SAS vs Pelicans
Typ: Under 220,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,85 (Unibet)

Typ na przełamanie dla SAS. Bardzo ważny mecz, oprócz Kawhiego wszyscy zdrowi i wszystkie ręce na pokład! Pora zawalczyć o PO i to tak na serio. Pelikany im sporo punktów nawrzucały, a ten mecz będzie z gatunku tych twardych, typowo play offowy. Ja osobiście uważam, że San Antonio to wygra i zatrzyma rywali w defensywie. Różnie to może być, ale system i doświadczenie powinien zwyciężyć.
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Denver Nuggets - Detroit Pistons
1 (-7.5) @ 1.78 Unibet
120:113
Ameryki nie odkryje ale Nuggets muszą wygrać ten mecz. Póki co sytuacja Denver jest najgorsza jeśli chodzi o PO jednak praktycznie to jest różnica 1-2 meczy i wszystko może przewrócić się do góry nogami. Mimo wszystko Nuggets czeka ciężki road trip i to na dużej intensywności podajże 6 meczy w ciągu 10 dni. Nie od dziś wiadomo, że Denver to dwa różne zespoły gdy grają u siebie i na wyjeździe. Pierwsza &quot;5&quot; jest na prawdne imponująca, Chandler, Jokic, Murray, Harris i Millsap. Są fajne nazwiska na ławce bo jest Barton, Plummlee czy Lyles. Szkoda mi bardzo Farieda, że go tak w tym sezonie zlimitowano. bo to jest bardzo niedoceniany zawodnik w mojej opinii, a skoro nie chcą go wpuszczać to powinni go wymienić w tradzie. Wszystko by było fajnie jednak obrona pozostawia bardzo dużo do życzenia. Jeśli chodzi o offensive rating to wysokie 6 miejsce ale niestety defensive 25 wyprzedzając tylko takie tuzy jak Magic, Bulls, Kings, Suns czy też Cavs (jeśli chodzi o obronę to trzeba ich porównywać z najsłabszymi). Mimo wszystko są zdecydowanym faworytem w dzisiejszym spotkaniu. Pistons po rewelacyjnym starcie i spekulacjach czy namieszają w wschodzie bo długo prowadzili kompletnie spadek formy. Światełko w tunelu pojawiło się po wymianie Griffina gdy wygrali chyba 4 pierwsze spotkania jednak im dalej w las tym ciemniej. Obecnie nie grają już kompletnie o nic i kiepsko im to wychodzi. Ostatnie 15 spotkań to zaledwie 4 zwycięstw i 11 porażek. Jednak te zwycięstwa to z Bulls, Hawks, Nets i Bucks którzy też przeżywają kryzys. W tych 11 porażka średnia punktów wyniosła blisko -15 punktów. Ostatnio zostali kompletnie rozbici przez Jazz 110:79 które też walczy jak Nuggets o PO. Wydaje mi się, że gra Pistons posypała się z utratą Reggie Jacksona. Jest to fajny rozgrywający i bardzo fajnie kreował grę Tłoków i co ważniejsze wygrali. Niestety Ish Smith jest jeźdźcem bez głowy. Griffin stara się brać atak na siebie ale też nie przypomina tego sprzed wcześniejszych lat. Dużo statycznych jumperów no i te trójki to jest pomsta do nieba. Przepracował jedno lato i nagle oddaje 5.5 rzutów na mecz przy skuteczności mizernej 30%. Podsumowując nie ma szans by Nuggets przegrało to spotkanie. Pistons muszą liczyć na jakiś cud, błysk geniuszu Andre i Blake a i wtedy może to być za mało.
Utah Jazz - Phoenix Suns
1 (-12.5) @ 1.83 Unibet
116:88
W drugim meczu również stawiam na zdecydowanego faworyta. Miałem tylko dylemat czy grać handicap na cały mecz czy do przerwy, ostateczni zdecydowałem się na cały mecz. Jazz to obecnie razem z Rockets i Blazers zdecydowanie najgorętsze zespoły. Wygrali 19 meczy z ostatnich 21. Nie przypadkowo przegrali te 2 spotkania z ww drużynami. Będzie to duża niesprawiedliwość jeśli nie wejdą do PO, jednak przy obecnej formie jest to mało prawdopodobne. Jedna z ostatnich drużyny, która nie dała się porwać &quot;nowoczesnej&quot; koszykówce a wciąż jej największą siłą jest defensywa. Gdy w składzie jest Goberta, to jest to zdecydowanie najsilniejsza drużyna defensywna. Do tego obudzili się w ataku. Rubio najlepszy sezon w karierze, przypomina tego Rickiego którego obserwowaliśmy w Barcelonie gdy w Europie nie miał sobie konkurencji. Do tego trafi znacznie lepiej niż we wcześniejszych sezonach, nigdy nie był typem strzelca więc cudów nie można się po nim spodziewać w tym elemencie, ale zdecydowanie lepiej to wygląda. Do tego ten niesamowity Mitchell. Nikt chyba nie wierzył, że ktoś wydrze ROTY Simmonsowi a teraz w sondażach są ustawiany praktycznie na jednym poziomie. Ingles trafia rewelacyjne 45% zza łuku, Favors świetny two way player no i &quot;nowy&quot; nabytek Crowder zdecydowanie odżył. No nadaje się zdecydowanie lepiej do systemu gry niż Cavs. W Bostonie słynną z bardzo dobrej obrony więc w Salt Lake CIty czuje się jak ryba w wodzie. Na przeciwko drużyna z przeciwległego bieguna, która jak równa z równym walczy z Grizzlies o pierwsze miejsce w tank ranking. Ostatnie 20 meczy to tylko 2 zwycięstwa z Mavs i Grizzlies ???? to dopiero musiał być bolesny mecz dla oczu. Gra typowa podaj do Bookera i patrzmy co zrobi. W tym roku troszkę jeszcze do gry dołącza się TJ Warren ale dalej to daleko, daleko i jeszcze dalej nic. O tym jak są słabi najlepszy świadczy rating off i def. W obu wypadkach jest to najgorsza drużyna i 30 miejsce. Najgorszy atak kontra najlepsza defensywa (nie w rankingach przez długą nieobecność Goberta) i najsłabsza defensywa kontra rozgrzani do czerwoności gospodarze. Szykuje się tutaj pogrom i uważam, że również za mniejsze stawki warto zagrać Jazz -20.5 @ 3.70 i fajny typ w 1xbet znalazłem, że Jazz wygra wszystkie kwarty po kursie 4.96. Myślę, że za drobne warto to pograć bo kursy bardzo dobre.

@ co to Denver zrobiło to ja nie wiem. Praktycznie cały mecz wysoko prowadzili grali bardzo dobrze i na 3 minuty przed końcem 3q prowadzili 26 punktami (!!!). Nagle stanęli a Pistons zrobili run 27:6 ::zoltakartka: i ostatecznie o 1 punkt za mało. Co do Jazz to zgodnie z oczekiwaniami. Szkoda tylko tej 1q trochę przysnęli ale później już całkowita dominacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
również idę w under w San Antonio. Greg wie, że obrona będzie kluczem do zwycięstwa. Dla nich to bardzo ważny mecz
Do dubla dorzucam Memphis, 18 przegranych z rzędu czas zakończyć tę niechlubną serię. O motywację się nie boję,oby wystarczyło umiejętności na Byki
under Sas-NO 219 kurs 1,91
Memphis win kurs 1,78
grane w Betsson
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Grizzlies win @ 1,82 Unibet
Miśki maja zacną serię 18 porażek z rzędu. Pięknie przytankowali(chociaż kontuzje tez swoje zrobiły) i pora by w końcu dać troche funu kibicom na hali. Okazja w końcu nadarza sie swietna bo Chicago to obecnie ten sam poziom. Wazna informacja, ze wraca Evans ( 19,4p, 5,8a), najbardizej pozytywna postać Memphis w tym sezonie. Nie można przejść obojętnie obok takiego spotkania i ten mecz raczej wypada wygrac. W nastepnych dziesięciu meczach Memphis ma raczej niewiele szans na jakąkolwiek wygrana (jedynie moze Nets na wyjezdzie) a tak to same mecze z ekipami o wiele lepszymii i z walczącymi o PO i najlepsze pozycje. Także jeśli nie chcą dobić do jakiejś mega niechlubnej serii ponad dwudziestu albo i być może zakręcić sie koło rekordu porazek z rzedu to taki mecz jak ten z Chicago trzeba wygrac. Wchodze grubo w Memphis.

Pacers win @ 2,45
Unibet
Zapowiada sie ciekawy meczyk i dla mnie 50na 50 a więc biore o wiele wyzszy kurs. Raptors mają juz raczej pierwsze miejsce w kieszeni i można coś tam odpuścić. indiana z kolei walczy o 3seed a ostatnio graja na prawde dobrze. Toronto nie słynie z dobrej defensywy na obwodzie i widze tutaj duze szanse bo Indiana lubi przysiać z dystansu i dalekiego półdystansu. Raptors już ostatnio omal nie oddali meczu Brooklynowi wracając do kontroli dopiero w końcowce 3kw.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Oj dużo dzisiaj spotkań w NBA, jest w czym wybierać. Na początek biorę na tapetę spotkanie Houston Rockets. Podopieczni Mike D&#39;Antoni&#39;ego podejmą u siebie zespół Los Angeles Clippers. Z tego spotkania wybrałem 2 bety do gry. Większą stawką gram over w meczu na linii 223,5 który uważam za niską linie, gdyż obie ekipy dysponują potężnym atakiem oraz obie niespecjalnie lubią grać twardo w obronie, poza tym obecne trendy to możliwie jak najkrótsze akcje oraz więcej rzutów za 3 niż midrange czy z pomalowanego. Drugi typ to center gości DeAndre Jordan over 30,5 w pakiecie. Idealny mecz dla środkowego gości. Wszyscy znamy jego możliwości i wiemy że jest to typowy off screen player, i liczy wyłącznie na podania od kolegów ale taki mecz to dla niego idealna okazja by zaliczył dużo zbiórek w tym offensive rebounds, zrobił kilka wsadów czy też kilka pkt z linii rzutów wolnych. Gabarytami też Jordan wyraźnie przewyższa Capelę oraz jest bardziej doświadczony niż młody szwajcar. Jedziemy dalej ;-) Ciekawy zakład znalazłem na Expekt. Mianowicie na połączone pkt LaMarcusa ze zwycięstwem Spurs. San Antonio Spurs w tej chwili są poza PO. Każde zwycięstwo dla nich jest na wagę złota, zwłaszcza teraz gdy grają u siebie. Wyobrażacie sobie PO bez Spurs? Dla mnie to jakaś abstrakcja. Popovich to mistrz defensywy i koszykówki systemowej. Znajdzie dzisiaj patent żeby ograniczyć Davis&#39;a. Dla mnie Pelicans i tak grają za dobrze i notują o wiele więcej zwycięstw niż się spodziewałem po kontuzji Cousins&#39;a. Spurs dziś must win, a bez pkt podkoszowego Spurs tego zwycięstwa nie będzie. Poza tym dobra, równo forma LA przez cały sezon, jestem w stanie mu zaufać. Ostatni mecz mojej drużyny w Portland. Uff, ciężkie to będzie starcie. LeBron z kelnerami vs wchodzący w swój prime Dame Lillard oraz Cj McCollum.
974367356737634304 - Miałem grać Nurkic&#39;ia przeciwko Larremu, a tutaj on wypadł co daje jeszcze większą przewagę. Ante Zizic pierwszoroczniak, 5,5 MPG, 21 gier zagranych w NBA vs Jusuf Nurkic - ograny doświadczony zawodnik. Na pewno dzisiaj w pomalowanym będzie dominował, bo i fizycznie jest dużo silniejszy niż zawodnik gości. Moim zdaniem dzisiaj na Nurkicia trzeba zagrać. Cleveland pod koszem ma straszną dziurę, nie ma Tristana Thompsona, Kevin Love też kontuzjowany, Larry Nance dziś wypadł z gry. Zizic nie da rady, poza tym Cleveland bardzo słabo broni na deskach szanse na ponowienia będą. Tyle ode mnie. Życzę Wszystkim owocnych typów.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Spurs - Pelicans
San Antonio under 111.5 pkt @ 1.95 unibet 98pkt ✅

No piękna linia. Spowodowana chyba ostatnim wynikiem pomiędzy tymi zespołami gdzie było 116-121. Dziś przewiuję dużo bardziej defensywne spotkanie. W lutym i marcu linia ta nie została przekroczona przez ostrogi w 11/15 meczach. Powyżej było z Phoenix, Denver, Lakers i właśnie Pelicans. Pierwsza trójka to zrozumiałe bo grają najszybciej w lidze. Pelicans dziś też nie gra o frytki. Dla nich to również bardzo ważny mecz, będzie spina w obronie po obu stronach parkietu idużo brudnej gry sie zapowiada. Mecz powinien być na styku, jeżeli nie będzie dogrywki to ja nie widzę tutaj 112+ dla Spurs. Pozycja nr jeden do oglądania dzisiaj. Powodzenia.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
WSZYSTKO Z UNIBETA
Ciężko, serio ciężko dzisiaj coś wybrać, takie moje propozycje :
Boston vs. Magic
wygrana Magic + 13,5 pkt
1,29

Cóż, Marcus Smart, Irving i Jaylen Brown OUT. Magicy grają stosunkowo niezły basket, obawiam się trochę Horforda bo robi zawsze solidną robotę i ma wrócić po przeziębieniu także może być różnie. Mimo wszystko sądzę, że spotkanie będzie stosunkowo wyrównane. Mają Magicy Gordona, Vucevica ( który przeciwko Alowi pewnie nie wiele zrobi, no ale ... ), jest też Hezonja i Simmons. W dużym stopniu liczę na tych dwóch ostatnich. Po stronie Bostonu jest też Tatum, Rozier, Monroe ewentualnie. No nie wiem, liczę też na przewagę parkietu Armway ... Powinno być dobrze.

GSW s. Sacto
over 202,5 pkt
1,30

Dużo za mało punktów tutaj wystawili moim zdaniem. Wiem, że GSW osłabione jednak, KD powinien zagrać, Sacto też nie słyną z niesamowitej defensywy. Myślę , że linie pokryją ...

76ers vs. Nets
wygrana Philly
1,27

Philly wprawdzie b2b, ale myślę, że swoje ugrają. Liczę na ławkę rezerwowych przede wszystkim, który w 76ers wygląda serio nieźle. Grają też przed własną publicznością, 6 miejsce Bucks im raczej nie zagrażają, ale zawsze statystyki jest mieć lepsze, nie ? Powinno być dobrze.
POWODZENIA FERAJNA !
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
O fuck Durant wypada teraz na mecz z Sacramento ; D co prawda wraca Green i West...Tyle, że Sacramento już raz ograło GSW w tym sezonie na wyjeździe i nie wiem czy to był wypadek przy pracy czy olewka Warriors. Kursi mnie żeby zagrać Sacramento +9 po kursie 1,9, bo jakoś nie wierzę w pogrom tutaj, Ewentualnie postawić na gospodarzy i na under 209, chociaż ta linijka nisko ustawiona. Kto tam punkty będzie rzucał Green?! West trochę pogra, Casspi i Young pewnie będą musieli przejąć rolę strzelców...Dziwny i intrygujący to może być pojedynek bo Sacramento to straszne słabiaki są.

GSW vs Sacramento
Typ: Sacramento +9,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,91 (Unibet)

Pewnie gospodarze i tak to wygrają, no ale moim zdaniem Kings będą chcieli powalczyć i jest to dla tych młodych weteranów ???? istotne starcie. Zresztą każdy w Oakland się spina nawet jeżeli tankujesz to w takim meczu musisz pokazać hart ducha i walkę! Właściwie to w Sacramento powinno być większość graczy gotowych do gry, oprócz Labissere. Ostatnie 2 mecze to fajna walka na wyjeździe z OKC no i wygrana z Miami po dogrywce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Wczoraj Dinozaury dały zarobić, liczę że dzisiaj będzie podobnie, tym razem z małą pomocą Dallas.
Toronto Raptors - Dallas Mavericks
typ: zwycięstwo Toronto Raptors i poniżej 211,5 pkt. ⛔
kurs: 2.20 (unibet)
Do Kanady zawita wypoczęta drużyna Dallas Mavericks, D.Nowitzki i spółka mieli 3 dni wolnego w przeciwieństwie do Raptors dla których będzie to mecz dzień po dniu. Chłopaki z Dallas chyba zapomnieli o tankowaniu i w ostatnich 4 meczach zanotowali 3 zwycięstwa (z Denver Nuggets, Memphis Grizzlies i NY Knicks). Dzisiaj powinno wszystko wrócić do normy ponieważ grają na najtrudniejszym terenie w lidze, Raptorsi na własnym parkiecie przegrali zaledwie 5 razy do tego są w serii 10 zwycięstw z rzędu i trochę wstyd byłoby ją przerwać tym bardziej, że grać będą przed własną publicznością. Dlaczego under? Po pierwsze tak jak wspominałem wcześniej aspekt zmęczenia, Dinozaury nie powinny forsować tempa a Dallas jeśli mają zamiar powalczyć to muszą się przyłożyć w obronie, sporo odpoczywali więc siły będą by utrudnić zadanie gospodarzom. Po drugie Raptors w marcu na własnym parkiecie zagrało 3 spotkania a suma punktów w tych meczach wyglądała nastepująco: 201, 196 i 213 pkt. Dallas na ostatnich 3 wyjazdach: 187, 208 i 207 pkt. Po trzecie historia spotkań obu zespołów, ostatni raz kiedy linia 211 pkt. została przekroczona było to w 2013 roku na hali w Dallas i to dopiero po dogrywce. Od tamtego spotkania zespoły te spotkały się w lidze jeszcze 8 razy i każde z tych spotkań było underowe. Na hali w Kanadzie ostatni raz obie ekipy przekroczyły sumę 211 oczek w 2005 roku. 14 marca poprzedniego roku gdy Toronto podejmowało u siebie Dallas padł wynik 100-78. Podobno historia lubi się powtarzać więc nie obraziłbym się gdybyśmy byli świadkami powtórki z ubiegłego roku.
Alternatywa (bardziej bezpieczna):
typ: poniżej 213,5 pkt.
kurs: 1.75 (unibet)
⛔ Po 4 kwartach 212 pkt. Niestety potrzebna była dogrywka do wyłonienia zwycięzcy.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Lakers- Heat
J.Randle over 28.5 pkt +reb @ 1.85 unibet 25pkt +12reb = 37 ✅
Randle w marcu powyżej 23 punkty mecz. Gra najwięcej minut w zespole. Pod nieobecność Ingrama podnosi swoje średnie. Kuzma też wypada więc na niego Lopeza i IT rozłoży się większość punktów. Liczę na około minimum 15 prób w jego wykonaniu i że coś dołoży z osobistych( 8-10 na mecz ze śrenia skutecznościa 75%). Z gry rzuca na 62 procentach w tym miesiącu więc jest dobrze. Linia na same punkty 18.5 z kursem 1.6 srednio mnie satysfakcjonuje. 10 zbiórekk jest w zasięgu ostatnio 10,14,13 , więc jeżeli spędzi te 33 minuty na parkiecie to powinien coś pozbierać. Brak Whitesida tylko ułatwi sprawę. Grali ze sobą dwa tygodnie temu zanotował 25 pkt 6zb.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Lakers- Heat
J.Randle over 28.5 pkt +reb @ 1.85 unibet
Randle w marcu powyżej 23 punkty mecz. Gra najwięcej minut w zespole. Pod nieobecność Ingrama podnosi swoje średnie. Kuzma też wypada więc na niego Lopeza i IT rozłoży się większość punktów. Liczę na około minimum 15 prób w jego wykonaniu i że coś dołoży z osobistych( 8-10 na mecz ze śrenia skutecznościa 75%). Z gry rzuca na 62 procentach w tym miesiącu więc jest dobrze. Linia na same punkty 18.5 z kursem 1.6 srednio mnie satysfakcjonuje. 10 zbiórekk jest w zasięgu ostatnio 10,14,13 , więc jeżeli spędzi te 33 minuty na parkiecie to powinien coś pozbierać. Brak Whitesida tylko ułatwi sprawę. Grali ze sobą dwa tygodnie temu zanotował 25 pkt 6zb.
Kuzma gra.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Dużo spotkań dzisiaj, myślę coś takiego zagrać :
WSZYSTKO Z UNIBETA :
Portland vs. Pistons
wygrana Portland
1,22

Blazers w gazie, bilans 11-0 po All Star Weekend budzi szacunek.
Portland ma o wiele lepszą ławkę niż rok temu. Docinają się. Poza Damianem i McCollumem jest Harkless, Aminu, Nurkic oczywiście. Myślę, że Griffin z Drummondem, pomimo ładnego wolumenu ofensywnego nie podołają. Ostatnio ładnie im szły trójki i myślę, że to może być największe zagrożenie. Prawie dojechali Denver. Trail Blazers nie powinni jednak wykazać aż takiej nonszalancji - będą walczyć.
Utah Jazz vs. Sacto
wygrana Utah ( nie ma jeszcze wystawionych kursów )
-

Kings b2b po wygranym meczu w Oracle Arena. Jazzmani zwarci i gotowi w Vivint Smart Home Arena. Różnica przede wszystkim w defensywie. Królowie raczej w ofensywie nie poszaleją.
Ofensywnie Nutki też wyglądają naprawdę solidnie - jest Ingles, Mitchell, zwalisty Gobert no i spajający wszystko Ricky Rubio. Podoba mi się jak bardzo ten zawodnik rozwinął skrzydła w szeregach Utah. Widzieliśmy jak ważny jest, kiedy był kontuzjowany a playoffy stały pod znakiem zapytania. Powinno być dobrze.
Denver @ Grizzlies
wygrana Denver ( wiadomo )
-

Wprawdzie grają na wyjeździe, ale :
- Miśki mają problemy po obu stronach parkietu
- Denver ma dość ładną rotacje, po powrocie Millsapa, oby się bardziej z chłopem zgrali
- jeśli Kryształki chcą playoffów takie mecze muszą wygrywać.
Słowem ... Powinno być dobrze ???? .
THAT&#39;S ALL FOLKS - UDANEJ NOCKI WSZYSTKIM!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra nie ma na co czekać bo buki poszalały...

Chicago vs Clevland
Typ: Under 224,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,91 (Unibet)

Dawno nie widziałem takiej fajnej okazji. Zacznę od tego, że w Chicago wypada na ten mecz Dunn i Markannen, niepewne występy LaVine i Vonleha. Clevland bez Korvera, Larrego Nance, Hooda, Osmana, Thompsona i dalej bez Lova. Właściwie to wszystkie strzelby dystansowe powypadały w Clevland. Chicago też się nie specjalnie musi forsować. Nie powinno im zależeć na wygranej w tym meczu. Dla mnie ta linijka o 10 punktów zawyżona o ile nie więcej. Tak wiem, że oni mogą to przekroczyć, taki jest sport, szczególnie NBA. No ale trzeba korzystać.
Brooklyn vs Dallas
Typ: Brooklyn -3,5 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,91 (Unibet)

Obie drużyny są dzień po dniu. Dallas walecznie próbowało zwyciężyć w Toronto, jednak polegli po dogrywce. Teraz udają się na Brooklyn, więc trochę odczują w nogach ten pojedynek. Dodatkowo wypada Barnes, Finney Smith, Mejiri, niepewny występ Barei. W Brooklynie bez Canninghama, raczej też bez Crabbe. Brooklyn ostatnio bardzo słabo i pora w końcu przerwać tą kiepską passe. Tutaj też prawdopodobny under 214,5 kurs 1,83.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Brooklyn Nets - Dallas Mavericks
typ: Dallas Mavericks handicap +4,5 ⛔ 114-106 szkoda, że Dennis Smith Jr. skręcił kostkę w trzeciej kwarcie i nie powrócił już na parkiet bo na pewno czwarta kwarta wyglądałaby całkiem inaczej. Dennis do momentu urazu zdobył 21 pkt. - najwięcej z całej drużyny.
kurs: 1.88 (Unibet)
Dla odważnych:
zwycięstwo Dallas Mavericks ⛔
kurs: 2.48 (Unibet)
Rzucam monetą. Orzeł - Brooklyn, reszka - Dallas... nie no bez żartów, ja idę w stronę Mavericks (i to nie dlatego, że wypadła reszka). Brooklyn w sumie w obecnym sezonie o nic nie gra, nawet tankować im nikt nie każe (pick Nets jest w rękach Cavaliers i jeśli Brooklyn przegrywa to Cleveland cieszy się z tego najbardziej). Dallas natomiast swój pick mają i już jakiś czas temu było głośno jak właściciel klubu M.Cuban powiedział publicznie o tankowaniu ale jednak jego chłopaki nie za bardzo wzieli sobie to do serca i coś tam nawet ostatnio wygrywają, wczoraj byli bardzo blisko sprawienia sensacji w Kanadzie, gdzie przegrali z Raptors dopiero po dogrywce i właśnie ten wczorajszy mecz w Air Canada Centre spowodował, że w mojej głowie pojawiła się myśl o zagraniu na nich właśnie dzisiaj. Obie drużyny grają dzień po dniu. Jak wyglądały ostatnie spotkania obu ekip? W ostatnich 10 spotkaniach Nets wygrali zaledwie 2 spotkania (z Chicago i Charlotte), Mavs prezentowali się dużo lepiej i zantowali bilans 4-6, warto też dodać, że dwukrotnie zostali pokonani dopiero po dogrywkach najpierw z OKC no i wczoraj z Toronto. Oba zespoły są w top4 ligi jeśli chodzi o podejmowanie prób rzutów za 3 pkt. Pomimo tego, że więcej prób rzutów zza łuku oddaje Brooklyn to jednak ich skuteczność jest gorsza niż Dallas. O ile w ofensywie obie ekipy ostatnimi czasy spisują się podobnie to jednak w obronie jest większa różnica, D.Nowitzki i spółka w przeciwieństwie do rywali bardziej przykłada się do obrony. Defensive rating w ostatnich 10 meczach Dallas wynosi 104,5 (11 miejsce w lidze), ta sama statystyka Brooklynu - 113,0 (28 miejsce). O osłabieniach już wcześniej wspominał kolega wyżej, najbardziej szkoda, że w Mavs zabraknie H.Barnesa, który ostatnio dobrze grał, więc lekki handicap nie zaszkodzi. Podsumowując idę w stronę Dallas ze względu na ostatnią formę obu zespołów, na lepszą grę po bronionej stronie parkietu no i rzut monetą też mnie przekonał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom