>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Ostatnie dni pełne zawirowań, mniejsza, ważne, że znowu można obstawiać. Dużo spotkań dzisiaj, 3 propozycje + jeden luźny typ.
Utah vs. Hawks
under 219,5 pkt
1,30

Utah w ogniu. Grają pierwszą defensywę przeciwko co najmniej średnio zorganizowanym Hawks. Podziurawieni kolejnymi kontuzjami zaczynają nabierać wody, pozostaje im się dostosować. Wolę grać UNDER bo chociaż ostatnio Jazzmani pchali wózeczek do końca i mocno wygrali z Słońcami, mając dużą przewagę to - 7,5 pkt Unibetu to dużo. A taka faza sezonu, że wszyscy na jałowym biegu chcą dojechać do PO.
Dallas vs. NOP
wygrana Pelicans - 2,5 pkt
1,28

Dallas powinno walczyć o te picki, pod względem organizacyjnym stoją poziom niżej niż Pelikany. Głębia składu też na korzyść NOP. No i jest pan nazwiskiem Davis - kto go może zatrzymać ? Dobra defensywa + niezła ofensywa New Orleans + przewaga parkietu powinny zrobić swoje.

Rockets vs. Portland Trail Blazers
over 204,5 pkt
1,32

Ja rozumiem, że materiał może być już zmęczony po kilku miesiącach grania. Ale taka linia to chyba przesada. Obie drużyny lubią rzucać do kosza. Chociaż defensywa Rockets w tym sezonie lepsza, nie można jej uznać za elitarną, a w Portland to już w ogl nie bronią. W ostatnim spotkaniu padło 240 pkt. Powinno być dobrze.
AKO : 2,20

WSZYSTKO Z UNIBETA

UDANYCH ŁOWÓW !
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nie no z tym, że Portland nie broni to trochę poleciałeś, ale zganiam to tylko na brak spojrzenia w statystyki. Portland przy tej serii 13 zwycięstw z rzędu potrafiło zatrzymać rywali na bardzo niskim wyniku. Chociażby OKC zatrzymali na 100 pkt, Clevland na 105, GSW na 108 gdy jeszcze grał Durant i Thompson, ostatnio Clippers u nich gdzie zdobywają średnio około 120 pkt w ostatnich meczach. Defensive rating na poziomie 104 daje im 7 pozycje. Fakt jest taki, że mecze pomiędzy tymi ekipami obfitują w punkty. Tutaj trudno mi ocenić bo Portland u siebie naprawdę jest mocne, ale siła ofensywna Houston jednak ich zdecydowanie przewyższa. W ostatnich 7 meczach pomiędzy tymi ekipami linijka wystawiona na ten mecz 215 była przekraczana nawet z nawiązką. Tyle, że to jest ważny mecz, taki Play Offowy, a Portland będzie chciało pokazać, że jest w stanie się przeciwstawić najlepszym.
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Rockets vs. Portland Trail Blazers
over 204,5 pkt
1,32

Ja rozumiem, że materiał może być już zmęczony po kilku miesiącach grania. Ale taka linia to chyba przesada. Obie drużyny lubią rzucać do kosza. Chociaż defensywa Rockets w tym sezonie lepsza, nie można jej uznać za elitarną, a w Portland to już w ogl nie bronią. W ostatnim spotkaniu padło 240 pkt. Powinno być dobrze.
Typu nie neguje bo bardzo niska linia ale Portland gra bardzo dobrze w obronie. W tym roku zrobili niesamowity progres pod tym względem. 7 miejsce w lidze coś znaczy, co ciekawe 9 miejsce zajmuje Rockets. W ostatnich meczach potrafili zatrzymywać Jazz 81pkt, Wolves 99pkt, OKC 100pkt, Lakers którzy mają największy pace 103pkt, Pistons 97pkt czy też Cavs 105pkt. Te bardzo wysokie wyniki z wcześniejszych lata biorą się z tego, że obie ekipy wtedy nie wiedziały nic o obronie a w tym poczyniły niesamowite progresy nawet Rockets. Grali też wtedy już trochę zapomnianym system run&amp;gun. W ostatnich latach to obie ekipy miały defensive rating na poziomie 20 miejsca w lidze a pace top 10 ligi, Houston to nawet top3. Mimo wszystko potencjał w ataku mają jeszcze większy a linia na prawdę niska, jednak po takim kursie raczej nie ma co się pchać. Tylko tak by sprostować nie obeznanych w temacie. Powodzenia
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Lowry over 23 pkt+as @ 1.83 by Betsson ✅ 33
Linia idealnie wystawiona pod średnią z marca, gdzie Kyle notuje równe 15 pkt i 8 asyst na mecz.
Rywal dzisiaj jednak idealny żeby zagrać ponadprzeciętny mecz ofensywny. Orlando to jedna z najgorszych obron w całej lidze. Praktycznie we wszystkich ogólnych statystykach defensywnych w TOP 5 najgorszych drużyn. Gdy zagłębić się bardziej szczegółowo, okazuje się, że największy problem mają z bronieniem na pozycji PG.
Nie tak dawno, na koniec lutego Lowry zanotował przeciwko Magic 17 pkt i 11 asyst, gładko przekraczając dzisiejszą linię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Napisze tutaj bo chyba odpowiednie miejsce, jak ktoś chce dzisiaj zainwestować, i bez przerywania snu zrobić pare grosza to niech stawia domy, żony, i całe majątki i co tam ma na handicap punktowy +10.5 w strone Orlando Magic. Jestem stary zakapior w nba, i dobrze wiem, że Casey dziś swoich chlopaków nie będzie zajeżdzać. Jaki jest powód? Nazajutrz grają mecz na wyjezdzie również, przeciwko Cleveland Cavaliers. Buki ladnie wystawily linie i wiele osob sie nabierze na granie takiego wysokiego handi w strone Toronto.
Jestem tego typu pewny, jak tego, że również będziecie bogatsi razem ze Mną po tym meczu, stawiajac na Orlando +10.5, osobiscie postawilem naście tysięcy na ten zaklad, i czego również wam życze, to wysokiej wygranej. Powodzenia
Tylko że gra Orlando zwłaszcza w obronie stoi na tragicznym poziomie, że i bez forsowania tempa czy zawodników Tornto jest w stanie spokojnie wygrać z takim handicapem
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Casey już powiedział, że w meczu z Orlando albo z Clevland rozważa posadzenie swoich starterów i da im odpocząć. Piszą, że może nie zagrać DeRozan, Ibaka, VanFleet itp. Ciekawe ile w tym prawdy, ale raczej pojedynku z Clevland nie odpuści. Pewnie z Orlando starterzy dostaną wolne i wtedy rzeczywiście Orlando może powalczyć.

Pelikany vs Dallas
Typ: Mirotic over 12,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,7 (Unibet)


Teraz poszło info, że nie zagra Jrue Holiday, więc ktoś te punkty przejąć musi. Wiem, że może to nie ta pozycja i można też pokusić się o Etwaana Moora, że zdobędzie over 10,5 pkt. Pelikany grają u siebie więc powinni zrobić wszystko żeby to spotkanie wygrać. Ta linijka i tak nisko ustawiona jak na shootera Miro, który oddaje sporo rzutów na mecz, chociaż ze skutecznością ma problemy. Moim zdaniem powinien spokojnie przekroczyć taką linijkę.

Utah vs Atlanta
Typ: Utah i under 207,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2 (Unibet)

Tutaj nie wydaje mi się żeby Utah specjalnie się wysilało. Zatrzymują wszytkich poniżej 100 pkt, a ich defensive rating ostatnio wynosi 94 pkt...miazga gdzie następna drużyna to ponad 100. W atlancie trochę osłabień, więc nie wydaje mi się że będzie tam miał kto rzucać. Jazzmeni swoje zrobią i powinni spokojnie ten mecz wygrać, bez szarpania. Ja idę w under.
Portland vs Houston
Typ: Houston -4,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,79 (Unibet)

To chyba będzie koniec serii Portland. Bardzo im kibicuje i będę za nich trzymał kciuki, ale Houston tego nie puści. Ostatnio Paul mówił, że za bardzo się rozleniwili i dlatego ich Minnesota dogoniła, gdy już mieli 24 punktowe prowadzenie i nie powinni dopuszczać do takich sytuacji. Portland ostatnio na niesamowitej skuteczności z Clippersami, tutaj już tak łatwo nie będzie. Na pewno Lillard i spółka się postawią, ale jak dla mnie faworyt jest tylko jeden. Obym się mylił, ale rozum podpowiada win Houston i tak obstawiam.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
DeMar DeRozan out na dzisiejszy mecz... Także gospodarze spokojnie mogą powalczyć. Ale fajnie wygląda w takim przypadku zakład na Lowry over 15,5 pkt w milenium po 1.82. Sporo dziś porzuca jeżeli odpowiednią ilość minut dostanie, jak rzut będzie siedział to linia pęka na spokojnie.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jak dla mnie bardzo dobry kurs do jakiegoś ako lub dubelka jak ja. Boston to już nie ta sama drużyna co na początku sezonu gdzie dominowali, a to samo dotyczy się Oklahomie - tyle, że na odwrót. Pioruny grają od kilku miesięcy naprawde fajną koszykówkę. Widać, że każdy z big 3 czyli Westbrook, Goerge i Anthony dostosowali się do swoich roli i każdy z nich wie co mają robić. Bardzo fajna gra Adamsa na centrze. Boston bez big mana, który mógłby sobie z nim poradzic. Spodziewam się dużej ilości pick and rollow i wjazdów pod kosz. Kto ma wypunktować mocne OKC kiedy Boston gra bez Irvinga, Browna i wracającym po kontuzji Horfordzie? Tatum &quot;sam meczu nie wygra&quot; hehe i spodziewam się tu wygranej OKC - ich porażka na pewno byłaby lekką niespodzianką niezależnie od tego gdzie grają.
Boston jest jeszcze silniejszy niz na początku ale wiadomo sa kontuzje i tak czy siak oni sobie co drugi mecz grali na pół gwizdka. Młodzi sie docierają, teraz moga pograc rezerwowi podczas nieobecności najlepszych i zbieraja bezcenne doświadczenia. Wystarczy popatrzec na mecze z najsilniejszymi gdzie przewaznie pokazywali dużą siłe. Dla mnie to zdecydowany faworyt wschodu( no chyba, ze LeBron wlaczy jakiś ósmy bieg na PO) i jedyna ekipa, która potrafiła by zapewnić w miarę godne finały przeciwko GSW lub Houston narzucając swój styl i mając Irvinga, który jak ma dzien to potrafi zniszczyć każdego.Przeszli sobie sezon na spokoju, na wschodzie i tak nie ma znaczenia pierwsze czy drugie miejsce- i tak musisz sie spotkać z LeBronem. Hmm Boston bez big mana? Pod koszem to akurat oni maja sporo mięsa i siły. Celtowie sobie moga grac na lajcie a Thunder mają spine. OKC moze miec spore problemy jeżeli Boston właczy swoje mroczne oblicze, twardą i kontrolowaną do bólu koszykówke. Troche to smieszne. W niedziele OKC miała mecz w Toronto z równiez juz o nic praktycznie nie grającymi Raptors. Tam był kurs 2,5-3. Teraz mecz z rywalem równie silnym ( oczywiscie bez Kyrie) ale chyba bardziej niepasującym a kursy po 1,5 na bande Westbrooka. Ja bym tutaj próbował iść w over albo poczekał do początku spotkania co zaproponują Celtowie. Od nich zalezy jak sie ten mecz uloży jeżeli chodzi o liczbe pkt bo oni potrafią zaproponować rozne warianty. ALbo sie dostosuja do gry Oklahomy albo będzie underowo i powolnie chociaż akurat takiej potrzeby nie mają. Przed postseasonem trzeba chyba dać jeszcze kibicom troche fantazji. Od siebie w tym momencie proponuję
over 205,5 @ 1,68 Unibet
oraz
Portland + 7,5 @ 1,66 Unibet
Druzyny obecnie w najlepszej formie w całej lidze. Zapowiada sie fajny i pestiżowy mecz a na obwodzie będzie sie dziac oj bedzie. Trójeczki powinny sie sypać i wygra ten,kto bedzie miec lepsza dyspozycje z dystansu a to troche loteria. Houston na razie nie ma litości ale może coś przykręca kurek bo ile można ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Super dzieki za informacje, ale wiem na co stawiam krocie ( dowod w zalaczniku), i nie zycze sobie by ktos mnie tutaj pouczał, i to w taki sposob jak jakiegos ulonga z IQ na oddychanie, bo napisałeś rzeczy o których nawet laik wie. Spadam już i Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych.Dobranoc
Musisz mieć albo jakieś przecieki z USA, albo wykonałes jakąs tytaniczną prace, obliczenia i Bóg wie co tam jeszcze cos albo grasz na węcha za taką kase(nie wnikam w twój budżet moze dla ciebie 12k to jak dla mnie 120zł ???? ???? Powodzenia, tylko gorzej jak ktoś mniej obeznany wejdzie i uzna, ze warto walnąć taki bez za swojego maxa a rano będzie wallic głową o podłoge ????
Równie dobrze, można napisać, ze dzisiaj Toronto sie zepnie a oleje mecz przeciwko Cavs, zeby nie utrudniac im zajęcia trzeciego miejsca i zeby nie spotkac sie potencjalnie z nimi w drugiej rundzie ????
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers
Widze ze mecz nie jest poruszany w rozmowie , niewiedziec czemu , moze dlatego ze Butler nie gra z powodu kontuzji , mimo wszystko co by nie bylo ide w strone Minnesoty usiebie dosc solidnie wygladaja, sklad solidniejszy ma Minnesota i jest to bezposrednia walka o 8 miejsce premiowane gra w PlayOff dlaczego o tym pisze
uwazam ze czas na przerwanie zlej passy Lesnych wilkow w PO grali 13 sezonow temu i czas w koncu sie przelamac , LAC grali 6 sezonow podrzad w PO i czas zrobic sobie przerwe i nie z tym skladem . Byly czasy ze LAC obijali Minnesote jak chcieli ale Trend sie odwrocil ostatnie wygrane sa Minnesoty i powinno byc tak i teraz, poprostu czas na przelamanie.
Minnesota Timberwolves -2,5 HC @ 1,80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
NOP- Dallas
NOP win &amp; under 218.5 pkt @ 2.55 unibet 220pkt⛔ trójka RONDO w ostatniej akcji meczu i po underze.
Pelicany troche uspokoiły sytuację pokonując osłabiony Boston. Terazna rozkładzie Mavs, którym dzisiejsza wygrana będzie bardzo nie na rękę, bo Sacto ma tylko jeden win więcej a priorytety wiadomo jakie są. Kursy skoczyły bo wypadł Holiday, ale mimo wszystko nawet 1.3 na NOP do ako można zagać. Davis jest zażynany do granic możliwości na końcówce sezonu regualnego. Dziś plan zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił, bo jutro ciężki mecz z Indianą. Pels już nie grają tak radośnie w obronie , widać że trochę dzwignęli się do góry w tym elemencie. Dallas to mizeria wszędzie, perspektywy też nie najlepsze, ale o dziwo z tymi mocniejszymi nie padają jakieś mega overowe wyniki jak nie ma dogrywek. Potrafią też zagać taką padlinę że 90 pkt w meczu to spore wyzwanie. Kurs proponowany przez unibet mnie zadowala i pogam płaską stawką.
Do tego ako
Lowry over 15.5pkt @ 1.65 easy, pokyte w 1 połowie meczu ✅
Thunder win @ 1.5 ⛔ ha ha ha 6 pkt przewagi 24 sek do konca i w pałe. Melo parówa.
ako @2,48iforbet ⛔
Na szybko bo zaraz start. Nie ma Derozana i drugiego PG VanVleeta. Szykuje się sporo rzutów Lowrego, nawet jak nie dostanie dużo minut to linie powinien pokryć bo Orlando nie broni. Myślę jednak że zagra 30+ i odpocznie w nastepnym spotkaniu. Boston natomiast nie ma w tej chwili możliwości ofensywnych, żeby równać się z Thunder. Nawet jak zagrają super w defensywie i zatrzymają OKC na jakiś 100-105 pkt, to i tak nikłe szanse, że sami są w stanie tyle rzucić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Portland Trailblazers - Houston Rockets
1 (+6.5) @ 1.76 Unibet
111:115
Kusiło by zagrać na zwycięstwo Portland, kurs 2.80 kusi, kusi jednak wybieram bezpieczną opcję. Big rivalry Lillard vs. Paul, McCollum vs. Harden. Z pewnością ta 4 będzie dwoić się i troić i to oni będzie w centrum uwagi. Idę w stronę Portland z dwóch powodów. Grają u siebie gdzie spisują się kapitalnie i są stabilniejsi w obronie. Wyjściowe piątki wyrównane jednak nie ma co ukrywać gospodarzą brakuje wsparcia z ławki. Rockets możliwe, że troszkę złapali zadyszkę w ostatnich meczach, nie ma co się dziwić nie można grać całego sezonu na takiej intensywności. Ciężki bój z Clippers, którzy w 3q prowadzili już +12, później ciężki mecz z Pelicans, mimo dużego prowadzenia w 3q dali się dojść, do tego kontrowersyjny faul na Hardenie skutkujący 4 rzutami wolnymi pozwalający odskoczyć na 5min przed końcem, i ostatni z Wolves nie wiadomo czy rozluźnienie czy brak pary ale też dali się dojść w 4q i dać szanse powalczyć Wilkom. Te faule na Hardenie to też temat na rozprawkę, bo czasem to jest absurd i z tego względu nie chce żeby przyznano mu MVP. Specjalnie zmieniono na ten sezon odgwizdywanie fauli za sprawą właśnie Hardena. Na początku sezonu ostro go temperowano pod tym względem ale im dalej w las tym bardziej mu odpuszczano i teraz już normalnie mu odgwizdują jak zawsze, ręce wyrzuci w górę i osobiste. Niestety innych te reguły nie obowiązuje i mają odgwizdywane faule z boku. Ogólnie Harden dużo ma meczy w których strasznie cegli i wtedy nadrabiam to właśnie rzutami osobistym, przynajmniej statystki. Nie wiem każdy ma inne zdanie, ale jego gra do mnie nie przemawia, zdecydowanie bardziej doceniam grę CP3 gdzie jest on prawdziwym mózgiem zespołu. A wracając do meczu to jeszcze liczę na dużo przewagę Portland na tablicach. Blazers są jedną z lepiej zbierających drużyn, Houston zajmuję 17 miejsce w lidze w zbiórkach i często ma problemy ze zbieraniem piłek. Ciężko tutaj wytypować zwycięzce, zarówno za jedną drużyną jak i za drugą jest tyle samo argumentów. Dla mnie jest to mecz 50/50 więc handicap jak najbardziej mnie satysfakcjonuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Boston Celtics - Oklahoma City Thunder; S.Adams o13.5pkt @2 ✅
AKO: OKC-3.5 + NOP -2.5 = @2.41 ⛔

Jak już było powiedziane. Boston bezpieczne 2 miejsce, do tego kontuzje, plus wracający po kontuzji Al. Wszyscy wiemy jak wygląda duo westbrook+adams, ogląda się to niesamowicie, adams jest być może nawet najlepszy zawodnikiem na tej pozycji w lidze, przeciwnicy zawsze mówią że nie cierpią na niego grać i jest to bardzo trudny mecz zawsze. Ostatnio gdy gra tyle co zawsze czyli ok. 30min to linia jest pokrywana. Dziś też nie zakładam tutaj blowoutu więc nie powinien dostać ograniczonych minut. Do tego Aron Baynes czasem łapie szybko faule a z takim zawodnikiem jakim jest Adams to już w ogóle będzie mieć problemy. Po kursie 2.0 jak najbardziej warto spróbować, zwłaszcza że OKC wciąż musi walczyć bo przeciwnicy w tabeli depczą po piętach.
Stąd drugi typ, a w zasadzie ako. Tak jak wyżej. Tatum sam meczu nie wygra, no i nie zawsze będzie trafiał z mega trudnych pozycji.
Dokładam do tego pelicany, bo podobna sytuacja co okc. A do tego grają z tankującym zespołem dotkniętym dosyć mocno przez kontuzje, do tego grają u siebie. Nie wiem co by musiało się stać żeby ta linia nie siadłą albo co więcej żeby przegrali dzisiejszy mecz, biorąc pod uwagę te wszystkie okoliczności. Dlatego ako wygląda na całkiem przyzwoite i bezpieczne.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
muchomoor ten temat to nie czat, powtarzam to po raz n-ty. Już i tak w parę dni zrobiło się super, dużo ciekawych analiz, rzeczowej dyskusji, ale widzę dalej pojawiają się takie &quot;kwiatki&quot;. Nie daję ostrzeżenia, ale pamiętaj, że tutaj analizujemy, typujemy i dyskutujemy, a jakieś małe komentarze można pisać TUTAJ.
Ogarniamy się i od kwietnia robimy z działu NBA elitę FB, z super typami, dyskusjami i analizami, bez debilnych postów typu &quot;co dziś gramy&quot; czy &quot;ale ktośtam zwalił mi kupon&quot;.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Tak. Przyznaję, że stwierdzenie &quot;Portland już w ogl nie broni&quot; było mocno przesadzone. Tak jest jak się pisze ( PISZE, nie analizuję ) na szybko.
Co do tego czy się opłaca pchać czy nie opłaca to już zależy od systemu, system jest dobry, gdy na nim zarabiasz - każdy ma swoje patenty.
Na zegarze 43:18, Rockets na prowadzeniu czterema, wynik 104:100 także myślę, że linię pokryją ???? .
Mniejsza - typy na dziś - WSZYSTKO Z UNIBETA :
Na początek coś takiego :
SAS vs. Wizards
MATCH PARLAY Handicap gospodarzy - 4,5 i łączna liczba punktów 203,5
Goście i ponad
3,85

Zgadzam się, że SAS jako zespół spięli poślady ( 3 wygrane z rzędu ), gdyż groźba braku PO pierwszy raz od 21 lat dalej wisi w powietrzu. Zgadzam się, że grają przed swoją publicznością - kolejna motywacja do walki. Zgadzam się, że grają ostatnio świetną obronę, bo jak już w San Antonio wygrywać to w aktualnych warunkach raczej nie ofensywą, nie?
Wiadomo organizacja gry, kreowanie pozycji, egzekucja dalej in plus, ale D ważniejsza...
Mimo wszystko Wizards zespół młody, głodny sukcesów, ofensywa stoi na wysokim poziomie. Niby są na tym 5 miejscu, ale Philly jest gorsza tylko o jeden mecz także powinni walczyć ( obawiam się tylko nonszalancji w szeregach ekipy z DC, mają ją niestety jakoś we krwi ).
Nie mówię, że bet roku, jednakże myślę, że za jakąś symboliczną kwotę można - value, wg mnie, jest.
Charlotte vs. Nets
wygrana Nets + 8,5 pkt
1,30

Siatki grają u siebie. Nie będzie Batuma i możliwe że Zellera też nie. Charlotte oklapło, zwiędło coś ostatnio - zero energii, okropny defense, co w połączeniu z lubującymi trójki Brookliniarzami może się dla Szerszeni źle skończyć. Myślę, że walka będzie wyrównana, Howard powinien zrobić ładną robotę, Kemba, Lamb wspomogą, ale po stronie Brooklynu jest Hollis-Jefferson, Dindwiddie, jest też coś tam grający Dante, są Alleny.
Wg mnie, z takim handi, ugrają.
Grizzlies vs. 76ers
wygrana Philly - ( wiadomo )
-

Philadelphia gra u siebie. Ponadto grają z Miśkami. Chyba wystarczy ???? .
Na serio - Gasol może nie zagrać, a nawet jak zagra to będzie miał problemy z Embiidem.
Głębia składu, organizacja gry, obrona - wszystko na korzyść Philly.
To tak jakby porównać Ponitkę ( z całym szacunkiem bo robi dobrą robotę ) do generała CP3.
Powinno być dobrze.
NYK vs. Miami Heat
wygrana Heat
-

Rycerzy grają ostatnio nieźle, ale u siebie, w Madison Square Garden.
Myślę, że obrona Żarów, chociaż trochę gorsza niż wcześniej, zrobi swoje. Wade i Hassan powinni wrócić, także Kanter będzie miał utrudnione zadanie.
Jest też Tim Hardaway JR. ale myślę, że ofensywa Miami zrobi swoje ( Dragic, Olynyk, są Johnson&#39;y, jest Richardson no i snajper Ellington). Mam nadzieję, że już ozdrowieli po 2 dogrywkach z Denver. Powinni ugrać.
POWODZENIA WSZYSTKIM !​
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Przy 20 sekundach widziałem 6 punktowa przewagę Oklahomy 98-92
Potem jakoś mecz zniknął mi z liva bo chwile nie śledziłem. Bylem pewny wygranej, ale kuźwa rano wstaje i jestem bardzo zszokowany jak można być do tego stopnia frajerem zęby coś takiego przegrać ? Czyli co? zrobiło się 98-94 i musieli stracić odrazu piłkę przy wyprowadzaniu z pod własnego kosza, potem Melo nie trafia 2 wolnych i po 2 trojkach z rzędu przegrywaja jak największe frajery. No nie dowierzam. PATOLOGIA.
Napoczatku myslalem ze bukmacher zle rozliczyl kupon :eek:


 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Haha co to OKC zrobiło. Dobrze, że wcześniej mieli serie zwycięstw bo gdyby grali w kratkę tak jak cały sezon to tą porażką znacznie pogorszyli by swoja sytuacja do gry w PO. Ja oglądałem Por - Hou i zawiodłem się dosyć. Mecz dobry, jednak Portland trochę na własne życzenie przegrało. Dwa największe działa Lillard i McCollum 28 punktów ale przy słabiutkiej skuteczności 9/32 z czego 0/12 za 3 punkty o_O Lillard ponad 50 meczy z rzędu z przynajmniej jedną trafioną trójką a tu nic nie chciało wejść. Druga sprawa, że oddawał czasami bez sensowe rzuty, 3-4 feet jeszcze za obwodem, wiem, że często rzuca takie ale jak nie chciało nic wejść to mógł próbować czegoś innego. No i Hardenowi muszę zwrócić honor bo kapitalny mecz, jak na złość moim słowom. Robił z obrońcami co chciał. Jedno jest pewne playoffy zarówno na wschodzie jak i na zachodzie będą w tym roku jedne z najciekawszych w ostatnich latach. Mam jeszcze pytanie oglądał ktoś mecz Jazz - Hawks ? Bo aż się nie chce wierzyć, że to przegrali.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nie rozumiem po co wrzucacie te screeny i chwalicie się tym za ile gracie...jest to delikatnie rzecz biorąc granie na czyichś wyobrażeniach. Ktoś zobaczy &quot;o ja pitole gościu chce zastawiać dom pod ten typ albo go gra za 20 tys to ja też wezmę kredyt i pewna wygrana!&quot; Tutaj nie ma pewniaków dlatego nigdy mi się nie spodoba taka merytoryka, że ktoś wchodzi i piszę hello patrzcie na mnie jaki jestem cool. Więcej pokory i więcej typowania, a wyskakiwanie z jednym typem. Każdy oceni czy ktoś jest dobry czy nie po iluś tam typach dopiero.
Ode mnie trochę szybciej coś takiego:

Brooklyn vs Charlotte
Typ: Hollis-Jefferson, Rondae zdobędzie więcej punktów niż Dwight Howard ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 2,1 (Unibet)

Tutaj eksperymentuje. Głównie chodzi mi o to, że Howard to leń i spina się na ważniejsze mecze albo gdy gra przeciwko swoim byłym drużynom. Hornets to właściwie sami nie wiedzą o co grają i moim zdaniem nie ma w nich żadnej ikry ostatnio. Batum raczej nie zagra, Walker jakiś taki zrezygnowany, a Howardowi też już się nie chce. Gram w tej sytuacji na Hollisa-Jeffersona bo widze w nim fajny potencjał i to pokazuje w ostatnich meczach. Brooklyn nie odpuszcza i grają tyle na ile potrafią. Ostatnie jego mecze to 16, 23, 21, 19, 12pkt. Moim zdaniem wyskrobie więcej oczek.
Bucks vs Clippers
Typ: Over 223,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,95 (Unibet)

Co tu dużo pisać, Bucks po prostu są tragiczni w obronie. Taka linijka na luzie wchodzi w ich ostatnich 5 spotkaniach. Grają tragicznie wolno w obronie, wrzucają im trójki aż miło. Clippers muszą jeszcze powalczyć i to że będą dzień po dniu nie powinno mieć znaczenia. Jeżeli naprwadę chcą się liczyć w walce o PO to muszą to spotkanie wygrać. Powinni cisnąć od początku a gospodarze to tez nie są ułomki w ofensywie i jest komu tam trafiać. Jak dla mnie over w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Memphis Grizzlies
1 (1st half -6.5) @ 1.81 Unibet
58:44
Miśki przerwały fatalną passę i teraz już mogą przegrywać do końca. Wydaje mi się, że nie chcieli tylko przekroczyć 20 porażek z rzędu. Co o nich można powiedzieć ? Na pewno nic dobrego. Był optymistyczny prognostyk powrót Evansa. Fakt zagrał dwa dobre spotkania (jak na poziom co prezentują w tym roku Grizzlies) i znowu wypadł ze składu. Dzisiaj prawdopodobnie wróci Gasol ale nie przypomina tego sprzed ostatnich sezonów. Nie ma co się dziwić bo jest bardzo sfrustrowany tym co się dzieje w tym roku w Memphis i życzę mu bardzo zmiany klubu, bo gracz tego formatu powinien walczyć o mistrzostwa. Sytuacja jest taka kiepska, że niekiedy na parkiecie jest 5 w której żaden z graczy nie został nawet wybrany w 1 rundzie draftu. Phila mecz z typu must win, walczą o 5 miejsce by uniknąć Cavaliers w PO. Są pod każdym względem lepszą drużyną, zarówna w ataku jak i obronie, na tablicy atakującej i bronionej. Phila najlepiej zbierająca drużyna w lidze a Miśki daleko na dolne na 28 miejscu, daje to okazje Embiidowi czy Simmonsowi na punkty drugiej szansy. W którą by rubrykę nie spojrzeć to 76ers będą wyżej no ale to samo miejsce w lidze to nawet sugeruje. Gram na pierwszą połowę, gdyż Phila ma ciężki teraz terminarz 3 spotkania w ciągu 4 dni w tym jutro b2b z Magic. Na pewno będą chcieli osiągnąć dużo przewagę by w 2 połowie oszczędzać podstawowych zawodników, na pewno Embiid z tego powodu byłby zadowolony. Także przewiduje od początku mocne tempo by do przerwy była dwucyfrowa przewaga.
Brooklyn Nets - Charlotte Hornets
1 @ 2.02 Unibet
105:111
Nets nie biorą udziału w tanking racing więc można śmiało grać na nich. Pewnie nawet by chcieli jak najgorszy los gdyż pick mają oddany Cavs. Nie jest to żadne value ale kurs dobry i uważam to za bet dnia. Hornets po ASW gra fatalnie. Odpali z walki o PO i to ich dodatkowo dobiło. Zaczęli dobrze od 4 zwycięstw ale ostatnie 10 meczy to zaledwie 2W z Suns i Hawks. W przegranych meczach w większości nawet nie potrafili nawiązać walki. Ze składu wypadł Batum który był jednym z bardziej regularnych graczy Hornets. Walker podobnie jak Gasol jest już zażenowany tym sezonem i zdecydowanie obniżył lot a Howard jak to Howard, jak mu się chce to potrafi zagrać dobrze. Szkoda, że po opuszczeniu Magic, rzadko ma takie dni. Nets mają znacznie bardziej zbilansowany skład. Wynik zależy od całej drużyny a nie tak jak w przypadku Hornets od dyspozycji 2-3 graczy. Są Russell, Hollis-Jefferson, LeVert, Carroll, Dinwiddie, Harris, Crabbe czy też Cunningham. Każdy z nich potrafi odpalić zwłaszcza ten pierwszy miewa bardzo dużo dobrych meczy. Russel jest niezwykle dynamicznym rozgrywającym chciałbym go zobaczyć w dobrej drużynie, która walczy o coś a nie na dnie ligi. W drużynie jest 6 graczy którzy notują double-digit (7 z Bookerem ale gra już w Indianie). Grają znacznie bardziej drużynowo niż Hornets. Dodatkowo dwa tygodnie temu obie drużyny spotkały się w Charlotte. Nets nie dali szans prowadząc praktycznie całe spotkanie (w pewnym momencie 21 punktami), ostatecznie wygrywając 125:111. Byli pod każdym względem lepszy i to przy kiepskiej dyspozycji Russella. Dzisiaj widzę podobny scenariusz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Bucks - Clippers
D.Jordan over 12.5 pkt @ 1.82 efortuna ✅✅✅ ekspresowo pokryte w pierwszej kwarcie
Bucks pod koszem to jest jakieś nieporozumienie. Dopuszczają do ogromu ofensywnych zbiórek mimo że centymetry pod koszem są. Pamiętam jak Drummond do przerwy zaliczył 9 ofensywnych zbiórek, co przelożyło się na łatwe punkty. Jordan gracz o podobnej charakterystyce powinno być tak samo. Ogromne dziury, brak komunikacji i energii, kompletne odpuszczanie pomalowanego, Clippers muszą z tego korzystac. Argumentów na ten typ daleko szukać nie trzeba. Przedwczoaj ZIZIĆ wrzucił 13pkt w16 minut, a Love grając pierwszy mecz po kontuzji wyszedł w s5 na centrze i zaliczył18 w 25. Clippers dzis mecz o pozostanie w walce i danie sobie jeszcze szans na PO. Dla mnie bet dnia. Liczę ,że nie wyfauluje się za szybko o pogra to pół godziny minimum.
Spurs- Wizards jednak cegielnia ⛔
Wizards win @ 2.85 unibet
Wizz wypoczęci spokojnie mogą tu coś ugrać. Spurs ma ładną serię, ale jak to bywa każda sie kiedyś kończy. Aldridge gra od dechy do dechy, coś czuję że na PO będzie ugotowany strasznie. Oglądając Spurs ostatnio to bitwa z NOP gdzie wynik mógł isc w obie strony, pewny win z Wilkami które na wyjazdach grają tragicznie i ostatnio męczarnie przez 3 kwarty z drugim składem GSW , którym nic nie siedziało z dystansu kompletnie. Wizzards grają w kartke, strasznie falują dlatego nie lubie grać ich meczy. Tutaj się jednak skusze. Jest szansa na 3 miejsce, a z tyłu naciska Phila i moga skończyć nawet na 6. Beda grać na całego, jakby mieli odpuszczać i już kalkulować to daliby wygrać Pacers, które sa bezpośredni przed nimi w tabeli. Kluczowa sprawa to skuteczność na dystansie Otto i Oubre Jr, liczę że zagrają na przyzwoitym poziomie i Wizzards powalczy
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom