>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Mmmm.... Jak miło Miami brakło jednego punkta - kocham takie akcje, Żary zhypowane aż huczy przez Wade&#39;a, który w ostatniej akcji mógł odpuścić, jak nikt nie bronił -_- ale on nie odpuszcza i w sumie za to go szanujemy, nie?
Kursy jak je wystawią ;
Utah vs. Grizzlies
wygrana Utah

Przede wszystkim Miśki mają o niebo gorszą ofensywę. Drużyny dwóch światów - jedyna przewaga to własna hala Grizzlies.
Wizards vs. NOP
over
Obie drużyny świetna ofensywa, nie najlepszy defense. Dużo pkt im wpada, zobaczymy jaka bd linia.
GSW vs. Portland
over
Tak jak w/w.
 
P 991

parodia

Użytkownik
Mmmm.... Jak miło Miami brakło jednego punkta - kocham takie akcje, Żary zhypowane aż huczy przez Wade&#39;a, który w ostatniej akcji mógł odpuścić, jak nikt nie bronił -_- ale on nie odpuszcza i w sumie za to go szanujemy, nie?
Kursy jak je wystawią ;
Utah vs. Grizzlies
wygrana Utah
Przede wszystkim Miśki mają o niebo gorszą ofensywę. Drużyny dwóch światów - jedyna przewaga to własna hala Grizzlies.
Wizards vs. NOP
over
Obie drużyny świetna ofensywa, nie najlepszy defense. Dużo pkt im wpada, zobaczymy jaka bd linia.
GSW vs. Portland
over
Tak jak w/w.
Jedna uwaga techniczna ???? jak w pierwszej kolejności podajesz gości to nie piszemy vs. tylko @ (at).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
Heyo.
Pelicans 2.35 Unibet
Jakieś zatrzeżenia ? bo Davis wypada ale kurs przesadzony moim zdaniem, bo Wiz ostatnio średnio się prezentują
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jedna uwaga techniczna ???? jak w pierwszej kolejności podajesz gości to nie piszemy vs. tylko @ (at).
To, że Amerykanie stosują taki format, to nie znaczy że wszyscy muszą. W Europie stosuje się zapis &#39;vs&#39; i możn to rozumieć jak każdy inny sport.
Heyo.
Pelicans 2.35 Unibet
Jakieś zatrzeżenia ? bo Davis wypada ale kurs przesadzony moim zdaniem, bo Wiz ostatnio średnio się prezentują
A skąd jesteś pewny że wypada na pewno? Ja widzę tylko jakieś pogłoski, że &#39;league source&#39; podało takie info, więc mało wiarygodne póki co.
971875514532102149
Jak Davis wypada to nie ma co grać przeciwko Wizards. Oni jakiś tam poziom prezentują i już nie są wcale taką ekipą tylko wygrywającą w domu. Pelicans bez Davisa stracą bardzo dużo w kwestii punktowania, ale przede wszystkim jeśli chodzi o ofensywne zbiórki
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ode mnie tak:

Toronto vs Houston
Typ: Houston -2,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,9 (Unibet)

Jeżeli ktoś taki jak Houston ma taką serię zwycięstwa (17) to oznacza, że trzeba na nich stawiać cały czas. Jest to w tym momencie najlepsza ekipa w NBA. Pomimo absencji Andersona odprawiali z kwitkiem dobre i mocne teamy ostatnio. Nie widać tam żadnego odpuszczania, jakiegoś kryzysu, a chwile słabości trwają naprawdę krótko. Teraz jadą do zimnego i mało przyjaznego Toronto. Gospodarze u siebie mają bilans 27:5 i jest to najlepszy wynik w lidze. Zapowiada się kapitalny pojedynek, bo Toronto to lider na wschodzie, z aspiracjami na finał konferencji. Grają również bardzo dobrze i równo, ale nie dominują na parkiecie tak jak Houston. Wiadomo, że każda passa kiedy musi się skończyć, ale ja dalej twierdze że po takim kursie cały czas warto iść w stronę Rakiet. Przypomnę tylko, że Toronto wygrało z Houston i to na ich terenie 113:129 w listopadzie! Houston ma w pamięci takie momenty i Harden oraz jego kompania braci będą chcieli się odgryźć. Generalnie to tutaj powinien być over, ale nie decyduje się na takie ryzyko i idę w bezpieczniejszy kurs. Dla zainteresowanych win Houston i over 221,5 to kurs 3,45. Tylko pamiętajcie, że każda passa się kiedyś kończy! Powodzenia!

Denver vs Lakers
Typ: Lakers over 111,5 pkt ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,94 (Unibet)

Denver fatalne w obronie, Lakersi fajnie sobie poczynają. Przytoczę tylko statystykę po ASG. Denver u siebie w 4 meczach stracili kolejno 119, 119, 122, 113 pkt. Tylko raz w 7 meczach po ASG udało im się zatrzymać rywala poniżej tej linijki. Na 102 pkt zatrzymały się Memphis...ale to nie jest poważna ekipa. Powinien tutaj tez overek wpaść bo rzucać jest komu, a obie ekipy podrażnione. Over 229,5 możliwy po kursie 1,95

Sacramento vs Orlando
Typ: Orlando ⛔ ⛔ ⛔
Kurs; 2,25 (Unibet)

Mecz dwóch wyrównanych ekip z których każda stara sie przegrywać jak najwięcej. Ktoś tutaj musi wygrać...Skoro takie kursy ustalili, a w Sacramento spore problemy ze składem to stawiam sobie na Orlando i nawet nie przeszkadza mi fakt braku Gordona. To jak rzut monetą, a kto będzie chciał bardziej nie trafiać ten wygra, po takim kursie można zaryzykować za drobne.
Clippers vs Cavaliers
Typ: Over 229,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,9 (Unibet)

To będzie łupanka od kosza do kosza. Nie chce tutaj typować kto wygra, bo podobnie jak w przypadku Portland vs Warriors trudno wskazać faworyta. Clevland ostatnio u siebie wygrało 118:113. Clippers gra ofensywny basket, byle do przodu i rzucamy. Tylko raz w siedmiu meczach po ASG Clippery nie przekroczyły tej linijki i był to mecz z Houston. Reszta to duże wyższe wyniki i teraz liczę na podobny rezultat.
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
971618653085958144
Nie sądze by zagrał, więc faktycznie Wizards raczej to wygrają choć jakoś przeczucie mi mowi ze Pelicany to ogarną dziś, mimo wszystko faktycznie zagram na Wizards.
Moje propozycje na dziś:
Wizards - 3.5 1.97
Utah - 8.5 1.86
Bucks - Knicks under 214.5 1.87
Houston Rockets win 1.72
Jazzmani niepodważalnie tutaj wygrają pytanie tylko jaką różnicą, ale nie sądze by miśki walke nawiązali więc przynajmniej 9 pkt wydaje się dobrą opcją. Knicks słabi ofensywnie, grają bo grają, więc Bucks nie muszą się jakoś wyjątkowo spinać na to spotkanie i forsować tempa. I to co będe dziś w nocy oglądać czyli Toronto - Houston, aktualni liderzy swoich konferencji, w końcu fajny kurs na Rockets bo grają wyjazdowo z mega mocnym rywalem, w mojej opini jednak przy takiej grze mogą ograć każdego i na pewno to spotkanie potraktują prestiżowo, a Toronto nie raz musi gonić wynik, błędy w defensywie, a Houston to nie Pistonsy czy Hawks i tu błędy ich mogą sporo kosztować, szykuje się dobre overowe spotkanie. Można jakiś handi zagrać na rakiety nawet i -5.5 2.40 lub wyżej, albo też fajna opcja na unibet - Houston win -2.5 i over 221.5 3.80
Pozdro
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Indiana Pacers - Atlanta Hawks
typ: poniżej 210,5 pkt. ✅✅ 199 pkt.
kurs: 1.91 (unibet)
W obecnym sezonie oba zespoły spotykały się juz 3 razy i w trzech tych spotkaniach linia 210 pkt. nie została przekroczona. Uważam, że jest duża szansa na to aby znów tak się stało, wystarczy spojrzeć na ostatnie spotkania zawodników z Indianapolis: Suma punktów ostatnich 5 spotkań w meczach Pacers : 209 z Atlanta, 199 z Milwaukee, 193 z Washingtonem, 181 ponownie z Milwaukee i ostatnio 188 z Utah. Mocno underowe spotkania. Dokładając do tego historie bezpośrednich starć obu ekip (ostatni raz over 210 pkt. miał miejsce w 2013r.) twierdzę, że po raz kolejny zobaczymy mniejszą ilość punktów.
Memphis Grizzlies - Utah Jazz
typ: Utah Jazz handicap -8,5 pkt. ✅✅ 78-95
kurs: 1.86 (unibet)
Co tu dużo pisać.. Jazzmani w trasie, tym razem czas dać koncert na hali w Memphis. Miśki mocno tankują ich super seria 15 porażek z rzędu zostanie dzisiaj przedłużona. Utah ON FIRE. Jeśli dalej będą prezentować taką formę to na spokojnie powinni wjechać do fazy playoff.

Co do innych spotkań to uważam podobnie jak matbie , szczególnie odnośnie spotkania w Sacramento. Jak już miałbym grać to na Orlando bo kurs solidny (mimo wszystko najlepiej jednak odpuścić sobie ten mecz lub tak jak pisał kolega zagrać za drobne). Jeśli chodzi o mecz w Nowym Orleanie, to uważam że jest spora szansa, że Czarodzieje zakończą serię 10 zwycięstw Pelikanów ✅, kto widział jak wyglądał uraz A.Davisa wie, że nawet gdyby wystąpił w tym spotkaniu to na pewno będzie odczuwał dyskomfort, po za tym czy warto ryzykować? Według mnie nie bo istnieje szansa, że uraz się pogłębi, lepiej dla Pelicans jak i dla samego zawodnika jak dadzą mu odpocząć. No i hit w Toronto, lider wschodu vs. lider zachodu, rozum mi mówi, że Houston Rockets wygrają, serce jednak by chciało aby to Raptors byli górą w tym spotkaniu, na pewno warto będzie poczekać do tej 1:30 i obejrzeć ten mecz, trzymam kciuki za gospodarzy, którzy mimo obecnego miejsca są troszkę niedoceniani.
Brawo Raptors! Serce &gt; Rozum ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
todonothing 27

todonothing

Użytkownik
Clippers - Cavaliers
1 połowa remis nie ma zakładu Clippers kurs 1.90 ✅
Toronto Raptors +9,5 - Houston Rockets kurs 1.3 typ 1✅
Razem kurs 2.47
Pozdrawiam

Uważam, że mecz Toronto z Houston będzie bardzo zacięty. Nie stawiał bym ich z góry na straconej pozycji( co widać po kursach u bukmacherów). Grają u siebie gdzie ostatni raz przegrali z milwauke ( małe potknięcie 3 pkt różnicy) reszta z podajże 10-15 meczy to zwycięstwa. Jeżeli chodzi o Clippers to zwyczajne przeczucie. W ostatnich meczach u siebie co prawda nie popisywali się w 1 połowie ale tutaj czuję, że bedzie inaczej i tym razem zagrają konsekwentnie od początku.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP

Bradley Beal over 24,5 pkt @ 1,85 -&gt; Rivalo 16 pkt. Gdyby nie blow to pewnie by ogarnął, 6 pkt do HT tylko.

Gram dzisiaj na 1 punktującego Wizards i top scorera ekipy z Waszyngtonu. Podczas nieobecności Johna Walla to właśnie na swingman&#39;ie gości ciąży obowiązek zdobywania punktów. Myślę, że dzisiejszy mecz będzie wyrównany, ale jednak to Wizards wyjdą z tego pojedynku zwycięsko. Anthony Davis weźmie udział w rozgrzewce i zadecyduje czy zagra w dzisiejszym spotkaniu. Mimo wszystko ja uważam, że Pelicans i bez swojego PF/C mogą spokojnie dotrzymać kroku w dzisiejszym meczu. Gram dzisiaj na zawodnika gości z kilku powodów. Beal jest po świetnym meczu z Miami gdzie trafił aż 6/7 trójek i zdobył 30 pkt przy tylko 16 rzutach z gry. Pelicans grają bardzo szybko w lidze, na pewno jeśli chodzi o tempo gry są w czołówce co gwarantuje więcej posiadań dla obu stron. Cousins i prawdopodobnie Davis wypadają z gry, co spowoduje więcej luzu pod koszem, a Beal potrafi wbić się w pomalowane i zdobyć pkt. Otto Porter jest GTD, więc jeśli on też wypadnie to automatycznie Beal odda kilka rzutów więcej. W tym sezonie Beal raz grał z ekipą Pelicans. Zdobył 26 pkt na 46% z gry, wtedy był na parkiecie John Wall który oddał aż 18 rzutów. Satoransky to nie jest łowca pkt, nie ma co się oszukiwać. Boję się tylko, że Rondo przejmie krycie na Beal&#39;u zamiast na Satoranskym. Jednak Rajon Rondo to też najlepsze lata ma za sobą. Myślę że tą linie Beal dziś pokryje bez problemu. Życzę wszystkim powodzenia !
 
nuski 4,3K

nuski

Użytkownik
&quot;Pelicans grają bardzo szybko w lidze, na pewno jeśli chodzi o tempo gry są w czołówce co gwarantuje więcej posiadań dla obustron. Cousins i prawdopodobnie Davis wypadają z gry, co spowoduje więcej luzu pod koszem&quot; Po przeczytaniu tego naszła mnie myśl że trzeba spróbować zagrać:
Pelicans - Wizards over 250,5 19.50 forBet
 
P 991

parodia

Użytkownik
To, że Amerykanie stosują taki format, to nie znaczy że wszyscy muszą. W Europie stosuje się zapis &#39;vs&#39; i możn to rozumieć jak każdy inny sport.
W Europie podaje się gospodarza jako pierwszego... Skoro kolega stosuje zapis amerykański to powinien też odpowiednio używać vs i @.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
W Europie podaje się gospodarza jako pierwszego... Skoro kolega stosuje zapis amerykański to powinien też odpowiednio używać vs i @.
Spoko, nie zauważyłem, że faktycznie napisał gości jako pierwszych. Wtedy faktycznie powinien pisać &#39;at&#39;.

No i dziś niestety, Pelicans bez Davisa nie pokazali za wiele.
Za to mieliśmy dwa świetne mecze z wygranymi Portland i Toronto. Polecam obejrzeć ????
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Na dzisiaj coś takiego myślę :
Charlotte vs. Suns ✅
wygrana Hornets - 5,5 pkt
1,29

Wprawdzie Unibet nie wystawił jeszcze tego wydarzenia, ale myślę, że można zagrać Szerszenie z lekkim minusem.
Grają w Spectrum Centre, ofensywa wygląda nieźle, chociaż nie ukrywam jednostronna, ale liczę na Howarda, myślę, że za bardzo nie ma go kto pokryć w składzie z Arizony. Dochodzi jeszcze kwestia tankowania, i choć szanse Charlotte są niskie na dostanie się do PO sądzę, że dalej będą walczyć. No i możliwe, że TJ Warrena nie bydzie.
Mavericks vs. Memphis ✅
under 214,5 pkt
1,30

Świetną ofensywą te zespoły nie grzeszą, mało punktów zdobywają Miśki przedostatnie miejsce w lidze w tym względzie, Dallas zaś na ostatnim. Grizzlies są też b2b, ponadto ich defensywa stoi na 7 pozycji w ukochanej lidze, Dallas też o niebo lepiej OBRONA niż ATAK. Powinno się udać ???? .
OKC vs. SAS ✅
wygrana San Antonio + 12,5 pkt
1,32

Komandosi Popovicha prezentują się ostatnio naprawdę, naprawdę ładnie. Po troszeczkę gorszym okresie, grają o wiele lepszy basket. Okej, przeplatają zwycięstwa porażkami. Ale ostatnie kilka spotkań, które przegrali, przegrali różnicą 4,6 pkt. A wiecie dlaczego? Bo to są walczaki.
Mogłoby się to wydawać dziwne, ale OKC ma gorsze rankingi zarówno patrząc na defensywę jak i ofensywę.
Wprawdzie nie ma Gasola, ale Pop to Pop i pewnie ma na Oklahomę też inne patenty. Liczę, że ugrają.
Luźny typ :
LA Clippers vs. Orlando ✅
wygrana Clippers - 5,5 pkt
1,32

Obie drużyny b2b, jednakże Aaron Gordon i Fournier są OUT INDEFINITELY, co zapewne będzie znacznym utrudnieniem dla Magików.
Bez wątpienia bardziej poukładana ofensywa po stronie LA. Powinni ugrać.
POWODZENIA KAMRATY !
edit Gucci Mane - pamiętaj o podawaniu buka z którego bierzesz kursy
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Witam! Ostatnio całkiem dobrze idzie więc dzisiaj polecam:
Charlotte Hornets - Phoenix Suns
typ: Phoenix Suns handicap +12,5 ✅✅✅
kurs: 1.92 (unibet)
Dzisiaj jednak bez analizy, jestem poza domem a pisanie na telefonie nie jest zbyt komfortowe ;/ Typ jak najbardziej przemyślany, pozdrawiam i udanej nocki życzę!
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
Witam! Ostatnio całkiem dobrze idzie więc dzisiaj polecam:
Charlotte Hornets - Phoenix Suns
typ: Phoenix Suns handicap +12,5
kurs: 1.92 (unibet)
Dzisiaj jednak bez analizy, jestem poza domem a pisanie na telefonie nie jest zbyt komfortowe ;/ Typ jak najbardziej przemyślany, pozdrawiam i udanej nocki życzę!
Linia spora ale dzisiaj nie zagra Devin Booker.
Devin Booker (triceps) said he is unlikely to play against the Hornets on Saturday.
Ja dzisiaj atakuje under Phoenix 104,5 ⛔
Pozdro
Edit: ???? Charlotte , nie no dla mnie ta druzyna juz nie istnieje, trzeba byc tepa ciota aby tak grac, dali sobie rzucic 20pkt w 4 min o_O toz to jest patologia.
Wygrywac 22pkt i miec w koncowce noz na gardle z taka ekipa jak Phoenix to trzeba umiec. Ahh szkoda slow na to co te tepaki robia.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dallas vs Memphis
Typ: Memphis +9,5 ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,84 (Unibet)

Na dzisiaj spotkanie dwóch titaniców, czytaj tankowców. Dla wyjaśnienia, to takie ekipy w NBA, które udają, że chcą wygrywać, ale jednak lepiej im idzie przegrywanie i skupiają się na wyborach w drafcie. Trochę mnie dziwi ten kurs na Memphis ponad 4. Wiem, oni mają serię 16 porażek z rzędu, ale to bez znaczenia. Generalnie obie ekipy osłabione. Jakoś tak ostatnio się dzieje, że Ci słabsi mają coraz większe problemy ze składem...W Dallas Questionable jest podstawowy rozgrywający Dennis Smith Jr, niepewny występ Matthewsa, Noel Out. Memphis bez jedynego normalnego zawodnika, czyli Gasola, niby jest przemęczony. Poza tym reszta już dłużej nie gra. Według mnie będzie to &quot;zacięty&quot; pojedynek. Wcześniejsze mecze świadczą o wyrównanym &quot;poziomie&quot; tych ekip. Dallas przynajmniej coś tam próbuje wygrywać, ale umówmy się, z mizernym skutkiem. 3 razy te ekipy grały pomiędzy sobą. Dwa razy wygrywało Dallas. W październiku były 2 mecze raz Dallas wygrało u siebie 103:94, a raz przegrało na wyjeździe 96:91. Pod koniec listopada Memphis przegrało u siebie 94:95. Te mecze zazwyczaj są underowe, więc można też próbować zagrać np under 208,5 po kursie 1,84. Ja dodaje sporo pkt Memphis i nie chce mi się wierzyć w jakiś pogrom ze strony gospodarzy. Tutaj chodzi o przegrywanie! Powodzenia!
Do tego za grosze na pełnym ryzyku:
OKC vs SAS, typ: SAS +4,5, kurs: 1,92 ⛔ ⛔ ⛔
San Antonio musi walczyć o PO w tym momencie, już nawet nie o samo rozstawienie. OKC to samo, mają mecz dzień po dniu i wydaje się, że San Antonio nie jest na straconej pozycji. Grają lepiej z dobrymi, więc liczę na wyrównany pojedynek.
MIA vs WSH, typ: WSH +5,5, kurs: 1,85 ⛔ ⛔ ⛔
Podobnie jak wyżej, Wizards nie stoją na straconej pozycji. Miami wiadomo coś tam zaczęło grać, ale Czarodzieje wcale nie są tacy słabi i nie powinien im przeszkodzić pojedynek dzien po dniu. Z Pelikanami łatwo się rozprawili i są w stanie powalczyć z Miami.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Linia spora ale dzisiaj nie zagra Devin Booker.
Devin Booker (triceps) said he is unlikely to play against the Hornets on Saturday.
Ja dzisiaj atakuje under Phoenix 104,5
Pozdro
Bez Bookera, Warrena i Jacksona to Suns nie powinno z setki wyjść. Okropny szrot dziś tam wychodzi na parkiet. A w wyjściowej piątce: Shaquille Harrison. Może nie jestem ekspertem od NBA, ale koleś już w NCAA szału jakiegoś specjalnego nie robił, a jak przeszedł do NBA to ogólnie dramat. Hornets nawet rezerwami powinno dziś rozwalcować Słońca

@edit
no cóż, chyba jednak faktycznie się nie znam, bo Harrison zdobył póki co najwięcej punktów dla swojej drużyny, w pierwszej połowie
 
blum 70

blum

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Utah Jazz
typ: 2
1.80
efortuna
Jazz od dłuższego czasu gra bardzo dobrze. Mitchell jest all starem, Gobert wykręca imponujące statystyki a Crowder dobrze adaptuje się w składzie. Jednak wciąż drużynę z mormońskiego stanu dzieli od strefy PO minimalna odległość. W tej sytuacji muszą walczyć o każde zwycięstwo za wszelką cenę i liczyć na potknięcia Clippersów. Stawiam, że Jazzmani utrzymają tempo.
 
todonothing 27

todonothing

Użytkownik
Witam wszystkich. Ostatnie dwa dni a zarazem pierwsze tutaj było w NBA na prawdę owocne. Dwa kupony, puszczone na piątek i sobotę wchodzą gładko co bardzo mnie cieszy. Przepraszam, że tak późno wrzucam typy ale człowiek niestety (przynajmniej nie ja ???? ) z bukmacherki nie żyje. Nie mam czasu też pisać obszernych analiz, gdyż brakuje mi na to czasu. Typy opieram w dużej mierze na statystykach ale też i wiedzy o zawodnikach, które staram się uzupełniać na bieżąco. Dzisiejszej nocy gram:
San Antonio Spurs powyżej 101,5 punktu kurs 1.6⛔ San Antonio potrzebuję zwycięstw aby zakwalifikować się do play-off, niestety w tym sezonie zawodzą. Spodziewam się zaciętego pojedynku a zwyciężcy tego meczu nie potrafię wyłonić, dlatego decyduje się na over.
Miami Heat- Washington Wizard +11.5 kurs 1.30⛔
Kurs razem 2.08

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom