>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Marzec 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
D 0

dreddy

Użytkownik
Dużo tych meczów tej nocy, ale szczerze powiem, że miałem problem z wyborem...

Philladelphia vs Indiana
Typ: Indiana +8,5
Kurs: 1,64 (Unibet)

Moim zdaniem będzie to wyrównany mecz. Trochę ten kurs na 76 przesadzony, tym bardziej że bardzo prawdopodobna jest absencja Sarica, który jest chory. Jego miejsce powinien zająć Ilyasova. Indiana ostatnio fajnie sobie poczynia i właściwie to walczą o 3 miejsce w konferencji! Ważny pojedynek, obie drużyny już grały ze sobą, gospodarze do tej pory byli zdecydowanie górą. Philly w listopadzie wygrała 121:110, a Indiana u siebie w lutym pokonały 76 100:92. Tutaj wydawać by się mogło, że mecz będzie underowy i drużyny postawią na obronę. Jednak siła ofensywna 76 przerasta trochę Indianę, mają sporo możliwości w ataku i jest komu straszyć. Indiana po przerwie na ASG wygrała 6 meczów i tylko raz zdecydowanie przegrała, z Utah u siebie 20 pkt. Ja uważam, że goście dotrzymają kroku gospodarzom i znając falowanie Philly i wkradające się rozluźnienie przy dużej przewadze, uważam, że walcząca Indiana, nawet jeżeli będzie przegrywała to nie pozwoli sobie na jakiś blowout.
Atlanta vs OKC
Typ: Atlanta over 104,5 pkt
Kurs: 1,88 (Unibet)

Tutaj ciekawy typ. Atlanta wiadomo tankowiec, woli przegrywać itp. Do tego teraz wypada Bazemore. Prince ostatnio 38 pkt, odpalił pod nieobecność Schroedera. Niemiec teraz wraca do składu, a OKC jest dzień po dniu i raczej z urazem przegra Adams, coś z biodrem. Oklahoma już miała problemy z Atlantą u siebie i ledwo wygrali w grudniu 120:117. Generalnie OKC ma problemy ze słabszymi, a w obronie to już nie mówię, tym bardziej teraz w takich okolicznościach. Atlanta u siebie w ostatnich 10 meczach tylko raz nie przekroczyła takiej linijki gdzie zdobyli z Dallas 104 pkt! Tak więc widzę tutaj spore szanse na powodzenie! Aha byłbym zapomniał. Przy powrocie do gry Schroedera, wypadnięciu Bazemore i ostatnim wystrzale Prince to niemiec powinien nastrzelać punktów. Ciekawy bet na niego Dennis over 18,5 pkt, kurs 1,9 (Unibet)
Saric gra dzisiaj
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Washington Wizards - Minnesota Timberwolves
typ: Poniżej 218,5 pkt. ⛔ 227 pkt.
kurs: 1.83 (unibet)
Obie drużyny spotkały się ze sobą 29 listopada w Minnesocie, mecz zakończył się wtedy zwycięstwem Wizards 92-89, mocno underowe spotkanie i uważam, że dzisiaj jest szansa, że znów zobaczymy tych punktów mniej, może nie aż tak mało jak to miało miejsce w ich poprzednim meczu ale uważam, że 218 pkt. w tym meczu nie zobaczymy. Dlaczego? Po pierwsze obie ekipy nie forsują zbytnio tempa, im wolniejsze tempo tym (teoretycznie) tych punktów powinno być mniej. Publiczność na hali w Waszyngtonie w ostatnich 10 spotkaniach tylko 3 razy (w tym raz dopiero po dogrywce) była świadkiem meczu z większą ilością punktów niż 218. To prawda, że Wilki potrafią nawrzucać tych punktów więcej, ale mecz będzie rozgrywany w Waszyngtonie a na wyjazdach ekipa z Minnesoty nie radzi sobie tak dobrze i często ich zdobycze punktowe nie są tak okazałe. Warto jeszcze spojrzeć na historię spotkań, w ostatnich 10 bezpośrednich spotkaniach suma 218 pkt. była przekroczona tylko dwa razy. A bezpośrednie mecze na hali w stolicy jeszcze bardziej skłaniają mnie co do typu na under, na ostatnie 10 spotkań w Waszyngtonie tylko raz oba zespoły zdołały w sumie zdobyć tych punktów więcej i stało się to dopiero po dogrywce.
Brooklyn Nets - Toronto Raptors
typ: Toronto Raptors handicap -7,5 ✅ 102-116
kurs: 1.71 (unibet)
Kolejny przystanek na drodze Dinozaurów po pierwsze miejsce na wschodzie, patrząc na formę Nets jak i na ostatnie wyniki Raptors widzę tutaj pewne zwycięstwo podopiecznych D.Caseya.
San Antonio Spurs - Orlando Magic
typ: Orlando Magic handicap +11,5 ⛔⛔ mecz się jeszcze nie skończył ale przeceniłem Magic i to mocno..
kurs: 1.73 (unibet)
Z całym szacunkiem do G.Popovicha i jego zespołu ale według mnie chłopaki z San Antonio nie są w stanie wysoko pokonać drużyny Magic, wiadomo pali im się tyłek bo jeszcze chwilę a może się okazać, że Ostrogi nie wejdą do fazy PO więc muszą spiąć tyłki szczególnie z drużyną która tankuje, ale ich gra nie zachwyca, grają mecz dzień po dniu, ostatnio na własnym parkiecie musieli się sporo namęczyć z najgorszym zespołem ligi czyli Memphis - wygrali zaledwie różnicą 2 pkt. Magic mieli dzień odpoczynku więc liczę, że nie oddadzą meczu bez walki.
Powodzenia!
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Bradley Beal over 23,5 pkt -&gt; 1,85 @ Rivalo⛔
Idę po raz kolejny w over pkt najlepszego punktującego i pierwszej strzelby rzucającego obrońcy ekipy ze stolicy. Ostatnio mnie zawodził, ale w sumie to nie jego wina, bo najpierw wygrali łatwo z Pelicans gdzie Beal sobie długo nie pograł, a potem dostali lanie od Miami i też Beal krótko przebywał na parkiecie. Odpowiednio 27 i 29 min, gdzie średnia z jego sezonu to 36,4 min. Odpowiednio 14 i 16 pkt zdobył. Dzisiaj wszystkie znaki na niebie wskazują że to będzie wyrównany mecz pomiędzy Wizards a Minnesotą więc jego over trzeba grać, zwłaszcza, że nie ma Johna Walla w ekipie gospodarzy. Beal w tym sezonie 1 występ przeciwko Wolves i to fatalny 2/11 z gry, ale tutaj trzeba pamiętać że przede wszystkim w ekipie gości był na parkiecie Jimmy Butler a to TOP3 obrońców jeśli chodzi o pozycję SG w NBA. Teraz jest kontuzjowany, Minnesota bez niego na parkiecie dużo słabiej broni, nie bardzo widzę tutaj kto mógłby Beala dziś powstrzymać. Jeszcze jedno info odnośnie tamtego meczu. Bardzo niski wynik padł wtedy 92-89. Dzisiaj spodziewam się meczu w okolicach 220 pkt, także Beal powinien luźno linie wyrobić, bo to świetny strzelec, jednak lepiej jak się go kreuje niż sam wypracowuje pozycje. Życzę Wszystkim powodzenia.
Inne propozycje:
Over 231,5 Lakers - Denver -&gt; 1,91 @ Betsson⛔
Bradley Beal &amp; Otto Porter over 50 pkt -&gt; 4,90 @ Expekt⛔
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
T. Prince over 15.5 pkt @ 1.8 unibet 25 pkt ✅

Atlanta mocno przeorana przez urazy , sezon sie dla nich zreszta skończył nim się zaczął bo PO byłu poza zasięgiem z takim roosterem. Także Schroeder kreowany na lidera gra sobie poniżej 30 minut, nikt przesadnie się nie stara, każdy gra żeby dograć. Jedynym pozytywem w tej drużynie jest Prince i Dedmon. Bazemore nie zagra już w tym sezonie więc gre musi pociągnać ta dwójka bo w Dennisa ja nie wierzę. Prince ma dobre ostatnie tygodnie oprócz kosmicznego 38pkt ostanio miewał sporo meczy 20+. Na swoim parkiecie zawsze kręci lepsze liczby. Pod koszem powinno być luźniej pod nieobecność Adamsa, co Prince powinien wykorzystać, choć trójkę też umie sypnąć jak należy.
L.Ball over 11.5 @ 1.7 unibet 5 pkt (2/11) co mnie podkuśiło dać over na kolesia który rzuca osobiste na poziomie 47% to niewiem ⛔
K. Kuzma over 14.5 @ 1.7 iforbet 26 pkt ✅
Lonzo dużo rzuca i gra sporo minut. Kilka dni temu z Denver zaliczył 15 oczek mimo 1/8 za trzy. Ball mimo, że technika rzutu nie stworzy z niego takiego PG shootera jak np Curry, ciśnie dużo prób na mecz z dystansu. I tak sezon z głowy można poćwiczyć pod presją przeciwnika. Zawsze to coś lepszego niż wewnętrzna giera. Taka linia nawet przy slabiutkiej skuteczności wchodzi tym bardziej że zapowiada się szybki overowy mecz a w takich warunkach Lonzo potrafi się odnalezc. Nie ma też Ingrama to z urzędu trzeba krać over Kuzmy. Linia niższa o 1 pkt niż u innych buków. Też swoje minuty pogra, ostatnio mimo słabiutkiej skuteczności zaliczył 14 , cały czas krąży przy tej linni bądź znacznie ją przekracza. Tak jak pisałem liczę na dużo pkt z obu stron . Kuzma to kryje w 3 kwarty.
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Wczesna godzina jak na podawanie typów z NBA, ale wieczorem nie bardzo będzie na to czasu, poza tym trzeba się zrehabilitować za ostatnie dwa słabsze dni.
Orlando Magic - Milwaukee Bucks
typ: Milwaukee Bucks handicap -8,5 ⛔⛔ brak słów..
kurs: 1.98 (unibet)
Wczoraj mocno przeceniłem zespół z Orlando ale dzisiaj dzięki temu łatwiej jest mi wyciągnąć wnioski, Magic zagrali straszny piach w San Antonio i dzisiaj powinno być podobnie tym bardziej, że nie mieli nawet 24 godzin na odpoczynek a w dodatku stracili podczas podróży godzinę ze względu na strefę czasową. Ich już tylko interesuje jak najlepszy pick w drafcie, Milwaukee na pewno będą chcieli wygrać i powalczyć o lepsze miejsce na koniec sezonu regularnego, ich ostatnie dwa mecze pokazały, że nie lekceważą słabszych rywali, pokonali gładko Memphis a jeszcze wcześniej poradzili sobie z NY Knicks, dzisiaj czas na kolejne, pewne zwycięstwo.
Boston Celtics - Washington Wizards
typ: zwycięstwo Washington Wizards ✅✅
kurs: 1.78 (unibet)
Niedawno bo 9 lutego obie ekipy spotkały się ze sobą na parkiecie w Waszyngtonie, wtedy Boston wygrał dopiero po dogrywce. Dzisiaj Celtics będą musieli sobie radzić bez K.Irvinga, M.Smarta, D.Theisa, J.Browna i być może też bez A.Horforda. Mocno okrojony skład więc Czarodzieje nawet pomimo tego, że będa grać dzień po dniu są w stanie to wykorzystać i zwyciężyć. Atut własnej hali? O dziwo przed własną publicznością Boston doznał więcej porażek niż na wyjazdach. I warto też wspomnieć o tym, ze w obecnym sezonie Czarodziejom już się raz udało wygrać na hali TD Garden w Bostonie, miało to miejsce 25 grudnia, co prawda z J.Wallem w składzie ale bez niego też potrafią sobie radzić. Dla Celtics końcówka sezonu regularnego prawdopodobnie będzie już powoli odpuszczana, mają 4 mecze straty do Toronto Raptors i nie zanosi się na to aby ich mogli dogonić, spadek na gorszą pozycję też im raczej nie grozi. To idealny czas dla nich by mogli wypocząć i leczyć kontuzje na spokojnie bez żadnej presji, mają czas żeby się dobrze przygotować do fazy PO.
Golden State Warriors - Los Angeles Lakers
typ: Golden State Warriors handicap -1,5 ✅✅
kurs: 1.63 (superbet)
Dla Lakers będzie to 5 mecz w ciągu 8 dni oraz 3 mecz w ciągu 4 dni. Dodatkowo grają dzień po dniu. Zespół GSW miał dwa dni odpoczynku i jest mocno podrażniony po ostatnich dwóch porażkach a w końcu walczą jeszcze o 1 miejsce na zachodzie z Houston Rockets i na pewno nie będą odpuszczać. Jedyny problem gospodarzy w tym spotkaniu to kontuzje i urazy, poza grą będzie S.Curry, D.Green, P.McCaw a także niepewny jest występ K.Thompsona. W szeregach Lakers zabraknie C.Frye&#39;a, J.Harta i B.Ingrama. Lakers zmęczeni więc nie powinni być zbyt efektywni, GSW wypoczęci będą mogli się bardziej przyłożyć do gry w obronie co powinno być kluczem do sukcesu.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
GSW zagra bez Thompsona, Currego, Greena, Westa, McCawa i może Iguadali ; O trudny orzech do zgryzienia. Wiem, że Lakers mieli trudny tydzień, ale Durantula tam sam musi to ciągnąć. Chyba, że wezwą posiłki z G League albo Swaggy P to sam rozstrzygnie! Czyli podstawowy skład na tą chwilę to: Cook, Livingston, Durant, Bell, McGee chyba, że Iguadala zagra to on wskoczy do podstawy. Z ławki mamy Young, Casspi, Pachulia, Looney, no nie wygląda to za dobrze.
No dobra ten wstęp mnie zaintrygował do napisanie analizy:
GSW vs LAL
Typ: GSW under 115,5 pkt ⛔ ⛔ ⛔
Kurs: 1,87 (Unibet)

Jak wiadomo spore osłabienia, które już wymieniałem. Do tego zastanawiałem się nad underem w tym meczu, też ciekawa opcja poniżej 224,5pkt kurs 1,91✅. Niestety, ale Warriors musza już powoli trochę odpuścić walkę o 1 miejsce, kosztem zdrowia zawodników i kuracji ich na najważniejsza fazę rozgrywek. Thompson może wypaść na trochę dłużej, Curry już któryś raz w sezonie podkręca kostkę. Durant wiadomo swoje rzuci i na pewno mają szansę to wygrać jeszcze i nawet nawrzucać punktów. Tyle, że moim zdaniem łatwo o to nie będzie. Mobilizacja też już nie taka i nie ma sensu się forsować. Dodatkowo Lakersi dalej bez Ingrama i Questionable jest Kuzma, więc biorąc pod uwage ich zmęczenie i osłabienia w GSW, nie powinno tutaj wpaść zbyt wiele punktów.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Bardzo kusi zagrać na Lakers, którzy od ASW grają naprawdę nieźle - bilans 8-2. Oglądam ich prawie co mecz i sam jestem zdziwiony że idzie to aż tak dobrze. Po wymianie z Cavs rozkręcili się chłopaki, nie ma po co tankować i widać u nich jeszcze tą wolę walki. Randle walczy o nowy kontrakt na rynku w te lato, IT także. Będzie motywacja żeby pobić mistrza, w tym sezonie już trzy mecze zagrali między sobą, w każdym była walka ---&gt; klik
Z drugiej strony tyle argumentów przeciw GSW że aż podejrzane to jest. No ale gdyby rzeczywiście pół składu nie grało to jest duża szansa. A może być i tak że mają już w dupie regular i drugie miejsce ich zadowala, aby na PO być w formie i zdrowiu, bo jednak z którego miejsca by nie weszli to i tak są faworytem w serii z każdym. Czyżby mecz-pułapka? Ja chyba zagram delikatnie, typ powyżej też wydaje się bardzo fajny.
A, dodam jeszcze jedną statystykę, którą jak oglądam to naprawdę widać - Lakersi grają w najszybszym tempie w całej lidze - ponad 103 posiadania w meczu. To spory argument przeciwko zespołom w okrojonym składzie. Sporo tu przemawia za LA...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja osobiście uważam, że dzisiaj jest niepowtarzalna okazja zagrać przeciwko mistrzom po świetnym kursie i oczekiwać ich porażki. W tym sezonie ani razu nie grałem przeciwko nim bo poprostu nie było argumentów bo gdyby jeszcze 2,3 miesiące temu grali z Lakersami to nie odważył bym się zagrać na drużyne miasta aniołów ale tak jak pisałem dzisiejszej nocy naszego czasu jest na to niepowtarzalna okazja bo Warriors bez Currego, Thompsona i Greena to nie tak sama drużyna a nie wymieniłem jeszcze wszystkich bo taki Igoudala z ławki daje naprawdę dużo. Jescze kilka słów o drużynie Luke Waltona, po ASG grają naprawdę wyśmienicie i to co robi Randle to przechodzi ludzkie pojęcie a kto miałby go dziś zatrzymać jeśli niema jednego z najlepszych obrońcow w lidze czyli charakternego Greena czy też bardzo dobrego obrońcy jakim jest Igoudala. Zdaje sobie sprawę, że to nadal jest sezon zasadniczy i różne cuda jeszcze przed nami a dziś powinniśmy dyskutować na temat tego, której drużyny zwycięstwo będzie &quot;niespodzianka&quot; Warriors czy Lakers? Heh śmieszne to brzmi patrząc na ostatnie kilka lat ale jednak taka prawda i ja sądzę, że zwycięstwo Wojowników będzie lekka niespodzianka bo nie wydaje mi się aby nawet taki mistrz jak Durant pociągnął drużynę do zwycięstwa nad będącymi w gazie Lakersami bo chyba KD pierwszy raz będzie grał w aż tak eksperymentalnym składzie.. Czuję, że Lakersi dadzą radę dlatego wchodzę w ich czysty win i ludzia z tego forum też polecam.
Lakers @3,30 Totolotek ⛔⛔
Edit: No i się przejechałem.. Tego się właśnie obawiałem ale nie zmieniam zdania i dla mnie zwycięstwo Wojowników było niespodzianka i aż dziwne, że buki nie podniosły kursów na Goldenow bo przy takich osłabieniach wdg mnie powinno być między 1,60 a 1,80 a grać ich wczoraj za 1,30 nie miało sensu bo więcej argumentów było po stronie Lakers no ale gospodarze udowodnili, że mają naprawdę dobry i równy skład.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Iguadala oficjalnie jest dostępny do gry w tym meczu. Trudny typ, ale znając GSW i tak im wydra to zwycięstwo.
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Golden State Warriors - Los Angeles Lakers
2 (+7.5) @ 1.76 Unibet
117:106
Gram jak większość tylko podpieram się handicapem i uderzam mocniej. W zasadzie zostało powiedziane wszystko. Brak Curryego, Thompsona, Greena i Westa. Przed przyjściem Duranta pierwsza trójka była uważana za mistrzowską i to ona zdobyła pierwszy tytuł, więc to samo mówi za siebie. Z innych informacji, które nie zostały podane to GSW bez Currego w tym sezonie 11W 6L więc przeciętnie patrząc co bez niego mają w arsenale. Co ciekawe był jeden mecz w tym sezonie bez Curryego i Thompsona (Thompson tylko 1 mecz opuścił w tym sezonie), również z drużyną z Los Angeles ale tym razem Clippers. W Oracle gospodarze ulegli 106:125. Podsumowaniem słabości w ataku było 40 punktów Duranta i daleko daleko nic. Drugim strzelcem był uwaga..... Zaza Pachulia z 12 punktami reszta poniżej double digit. Durant dzisiaj może i z 50 punktów zdobędzie ale nie ma obok siebie strzelca. Jest jedynie Young ale musi mięć dzień by zdobywać seriami, poza tym nie ma żadnego strzelca. Zostają Igi, Zaza, Livingston, Looney, Javale czy Casspi. To ta śmietanka może zdobyć łącznie z 40 punktów i to na bardzo mizernej skuteczności. Do tego braki w obronie najlepszego w lidze Greena czy też solidnego Westa. Dużo się mówi, że GSW teraz oszczędza się na PO by nie zabrakło pary, więc kto wie czy Durant będzie starał się za wszelką cenę wygrać sam ten mecz. LAL gra najszybciej o czym wspominał lax więc przy małej rotacji GSW będzie to dla nich bardzo ciężki mecz fizycznie. Jedyny argument przeciwko LAL jest bardzo napięty terminarz. Nie tylko są w b2b ale jest to dla nich 3 mecz w ciągu 4 dni a co więcej 5 w ciągu 8 dni więc gorzej chyba być nie może. Mimo wszystko prezentują świetną formę po ASW. IT świetnie wpasował się do zespołu, pod wpływem rywalizacji Lonzo zaczął lepiej trafiać, Kuzma jeden z większych stelow draftu, Randale kapitalna forma. Szkoda, że tak późno zaczęli grać bo gdyby mieli lepszy początek sezonu to prawdopodobnie graliby w PO. O tankowaniu nie ma mowy więc nie będzie odpuszczania a zawsze podwójnie chce się pokonać mistrzów. Gram handicap tylko ze względu na obfitość meczów LAL w ostatnich czasach. Mimo wszystko uważam, że wygrają to spotkanie, ale za dużą stawkę bezpieczny zakład mnie w pełni satysfakcjonuje.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
G.Dragic over 27.5 pkt + zb + as @1.85 unibet 33pkt+2zb+3 as= 38 ✅

Miami wyjazdowo gra bardzo słabo. Brak panów W &amp; W to piła w ręce Gorana i niech komninuje. Musi na siebie wziąść odpowiedzialność za grę. Playoff pewne ale nikt nie chce grać z Toronto, które pokazuje wyciska maxa ze swoich możliwości. Jest szansa nawet na 5 miejsce ale trzeba spiąć poślady. Win z tankowcem wydaje się pewny ale ktoś musi zrobić wynik.Sacto barzo słabe na obwodzie i wolne na nogach , ale tablice może wziąść . To lubi Dragon, sporo miejsca na picku i luz na dystansie. W tej sytuacji jakie jest Miami szykuje sie jego mecz 20 +
Edit: Apropo meczu GSW-LAL. Kerr chyba nie chce grac w 1 rundzie z Jazz, czemu sie nie dziwię. 2 miejsce na zachodzie niezagrożone więc Clippers czy Wolves a nawet Pelicans to dużo lepszy przeciwnik na start. Czas ładować akumulatory, a nie biegać za szybkimi Lakers. Sam małą stawkę się skuszę na wygraną gości. Chociaż tam tak ciasno na dole , że kalkulacje raczej trzeba odstawić do przedostatniej/ ostatniej kolejki
Offtop: Apropo offtopu ???? . Admin (którego cenię za wiedze z NFL w szczegolnosci) wziął dział w swoje ręce. Nie wiem czy to przypadek, ale jest dużo mniej typów, dużo mniej aktywności. Praktycznie ucieła się dyskusja bo jest zagrożona banem. Ale przecież MERYTORYCZNA dyskusja wnosi wiele , dużo więcej niż typy. Rozumiem żeby nie robić z działu śmietnika , relacji live, wylewania żali bo coś nie weszło, ale wymiana spostrzeżeń , argumentów i punktu widzenia sprawia, że ten dział żyje najlepiej z pośród wszystkich sportów US. Czyż nie ?
#guccimane#dobrazmiana?#wiecejluzu
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Tak sobie zobaczyłem co sie wyrabia w Orlando i dochodze do wniosku, ze zaczyna sie powolny wyścig na wschodzie, zeby bezpiecznie spaśc na ósme miejsce. Tam pewnie kazdy woli trafic na Toronto niz Boston czy nawet LeBrona i to święta prawda bo Toronto ma kolejny sezon z przehajpowanym bilansem i to póki co dla mało kogo jest jakikolwiek contender.Nabili bilans nnie robiąc wpadek ze słabiakami a, ze tam ograli chociazby Houston ostatnio to ktos to musiał w końcu zrobic. Na pewno kazdy woli grac z Nimi niz z Bostonem, który na Irvinga, lepsza organizacje i lepsza defensywe. Dlatego dzisiaj zagram sobie na Kings z wyżej wymienionych powodów no i oczywiście Miami dalej osłabione bez dwóch z trzech najlepszych graczy. Moze troche naciągana teoria ale wydaje mi sie, ze jest tutaj sens i nie zdziwie sie jak Heat zafundują frajdę kibicom królów.To jest jednak NBA. Orlando 24godz temu niebywały oklep w San Antonio i śmiech na sali a dzisiaj sobie pykają na lajcie Bucks rzucając po trzech kwartach więcej pkt niz wczoraj w całym meczu,
Kings @ 2,9 Unibet✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Philly vs. NYK ✅✅
wygrana 76ers - 2,5 pkt
1,28 ( Unibet ) Haradaway może nie zagrać, mimo wszystko wolę pograć bezpieczniej

76ers mają wszelkie atuty do wygrania tego spotkania. Pod względem organizacyjnym to niebo i ziemia. Myślę, że pomimo tego, że lubią popełniać straty, a i nonszalancja się często wkrada to do tego meczu podejdą na poważnie i nie zlekceważą Rycerzy.
NYK ma o wiele gorszy atak i gorszą obronę. Nie ma kto tam ofensywnego wózeczka za bardzo pchać. Tim Hardaway Jr może się, odpukać, odpalić, ale tak poza tym to raczej średnio z punktami w obozie Nowojorczyków.
Pytanie kto zatrzyma Embiida? Ładna głębia składu po stronie Philly - mają Benia, Covingtona, Sarica, jest też Redick czy Belinelli. Myślę, że przewagę 10 punktów osiągną bez większych problemów.

Rockets vs. LA Clippers ✅✅
wygrana Houston - 4,5 pkt
1,27 ( Unibet )

Rakiety w ogniu. Grają wprost PRZEŚLICZNY basket, nie można się przyczepić, widać również chemię w zespole. LA Clippers idąc na wymianę ciosów, nie da rady moim zdaniem. Aktualnie nikt jeżeli chodzi o siłę rażenia nie jest w stanie im, wg mnie, dorównać, nawet GSW.
Grają u siebie, no i myślę, że będą chcieli umocnić swoją pozycję na PO. Powinno być dobrze.

Portland vs. Cavs ✅✅
over 211,5 pkt
1,30 ( Unibet )

Obie drużyny mają problem z defensywą. Obie drużyny lubią rzucić więcej punktów. Myślę, że linia jest do pokrycia. W starciu bezpośrednim z 3 stycznia zdobyli 237 pkt, w ostatnich meczach Trail Blazers notują odpowiednio 115 vs. Heat, 125 vs. Warriors i 111 vs. Knicks, ale w tym ostatnim już się nie żyłowali, duża przewaga - na jałowym biegu dojechali do mety.
Zaś najgorszy wynik Cavs to 102 pkt z Clippersami, którzy najgorszej obrony nie mają. Powinno być dobrze.
Luźny typ :
NOP vs. San Antonio ✅✅
wygrana NOP + 9,5 pkt
1,37 ( Unibet )

Myślę, że mocne value na Pelikany - kurs na wygraną z dogrywką 2,35.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Tak sobie zobaczyłem co sie wyrabia w Orlando i dochodze do wniosku, ze zaczyna sie powolny wyścig na wschodzie, zeby bezpiecznie spaśc na ósme miejsce. Tam pewnie kazdy woli trafic na Toronto niz Boston czy nawet LeBrona i to święta prawda bo Toronto ma kolejny sezon z przehajpowanym bilansem i to póki co dla mało kogo jest jakikolwiek contender.Nabili bilans nnie robiąc wpadek ze słabiakami a, ze tam ograli chociazby Houston ostatnio to ktos to musiał w końcu zrobic. Na pewno kazdy woli grac z Nimi niz z Bostonem, który na Irvinga, lepsza organizacje i lepsza defensywe. Dlatego dzisiaj zagram sobie na Kings z wyżej wymienionych powodów no i oczywiście Miami dalej osłabione bez dwóch z trzech najlepszych graczy. Moze troche naciągana teoria ale wydaje mi sie, ze jest tutaj sens i nie zdziwie sie jak Heat zafundują frajdę kibicom królów.To jest jednak NBA. Orlando 24godz temu niebywały oklep w San Antonio i śmiech na sali a dzisiaj sobie pykają na lajcie Bucks rzucając po trzech kwartach więcej pkt niz wczoraj w całym meczu,
Kings @ 2,9 Unibet
Buck dostali bo są &quot;miętcy&quot; max, nawet świetne liczby Giannisa na nic sie zdały, jak Magic zasypali ich trójkami. Taki sam mecz był ponad miesąc temu gdy Heat goscili Magików. Hezonja tam z trójkami sam siebie przechodził, Heat robili co mogli , ale mega flurstracja pod koniec bo dosłownie żarło im wszystko . Wątpię, żeby było kombinowanie pod Toronto. Jednak bilans domowy 28-5 nie bierze się z niczego. Nikt tam nie lubi grać. Wiem, że Dinozaury przyzwyczaiły do tego, że PO ich trochę przerasta mimo świetnego RG, ale jak kombinować to raczej prędzej pod Cavs
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Offtop: Apropo offtopu ???? . Admin (którego cenię za wiedze z NFL w szczegolnosci) wziął dział w swoje ręce. Nie wiem czy to przypadek, ale jest dużo mniej typów, dużo mniej aktywności. Praktycznie ucieła się dyskusja bo jest zagrożona banem. Ale przecież MERYTORYCZNA dyskusja wnosi wiele , dużo więcej niż typy. Rozumiem żeby nie robić z działu śmietnika , relacji live, wylewania żali bo coś nie weszło, ale wymiana spostrzeżeń , argumentów i punktu widzenia sprawia, że ten dział żyje najlepiej z pośród wszystkich sportów US. Czyż nie ?
Merytoryczna dyskusja nie jest zagrożona banem. Żaden post coś dobrego wnoszący do działu nie został usunięty. Tak jak napisałeś chodzi o to żeby nie robił z działu śmietnika więc posty w stylu: kto wygra, czy dany koszykarz zagra, czy będzie under/over są usuwane z miejsca bo nic nie wnoszą. Po to jest dział i wątek NBA żeby w tym pisać swoje spostrzeżenia nt danego meczu i wymianę poglądów z innymi userami. Gwarantuję Ci że nikt nie dostanie bana za niewinność. Nawet za spam to raczej jakieś kartki a nie wykluczenie od razu ;-) Pozdrawiam
edit Gucci Mane - napisałem w swoim poście, że dyskusje, rozmowy są mile widziane. Bo takie są tu prowadzone i nikt nie zamierza za nie karać, a wręcz cieszymy się, że dyskutujecie bo od tego jest forum. Przykład postu bukovina niżej, bez typu, ale konkretny, z refleksjami, które być może podłapią inni i odpowiedzą. Można? Można. Ale posty jednozdaniowe jak ten który przed chwilą usunąłem &quot;Zobaczcie co się dzieje w Bostonie ???? &quot; już nie przejdą. A jak niektórzy się nauczą jak funkcjonuje ten temat, to pojawi się więcej analiz. Ten dział nie upadnie semprebarca . Rozmowy luźne czy pytania można zadawać w temacie, który jest również w tym dziale, znalezienie go nie jest trudne. I tam możemy nawet podyskutować na temat poziomu działu NBA, bo wszyscy wspólnie go tworzymy. I na tym zakończmy offtopic o &quot;nowych porządkach&quot; ;) Rambo, wybacz, że wszedłem Ci w post.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wracając jeszcze do meczów, które odbyły się minionej nocy to dla mnie niebywale jest to jak bardzo jest to wyrównany sport bo nie oszukujmy się ale Wizards Nawet bez Walla powinni już po pierwszej połowie byc pewni zwycięstwa .. Co by nie było to jednak Celtowie w tak okrojonym składzie nie powinni mieć za wiele argumentow a jednak skuteczność Wizards pozostawiala wiele do życzenia i szczerze mówiąc od jakiegoś czasu zaczynam postrzegac ten sport w trochę inny sposób podobnie do nhl bo tam od dwóch miesięcy gram na drużyny, które albo przegrały ostatnie kilka meczy albo są niżej w tabeli od przeciwnikow lub w ostatnim czasie na tych, którzy walczą o awans do play off i moja skuteczność oscyluje na poziomie 70% czyli bardzo wysoko jak na ten sport..dla tego też nie pisze analiz w dziale nhl bo nie ma sensu kiedy jedynym argumentem jest to co wymieniłem wyże.. Ale Do czego zmierzam, w nba,zauważyłem, że też warto grać w podobny sposób czy nawet czasem na dogow, którzy są z góry skazani na porażke bo jednak ten sport jest tak samo nie przewidywalny i wiele zależy od dyspozycji dnia bo ktoś może rzucać &quot;trójki na poziomie 32% w sezonie a w danym meczu będzie mieć skuteczność 2/8,9 czyli bardzo słabo a tego jak ktoś będzie rzucał już nie przewidzimy.. Radzę się temu bliżej przyjrzeć bo czasem naprawdę warto oprócz singli czy dubli na dobrze przeanalizowane mecze zagrać ten symboliczną 100 na doga czy nawet na under/Over Punktowy zawodnika w zależności jak rzucał ostatnio bo jeśli w kilku meczach pokrył linie to warto zagrać under i w przypadku gdy nie pokrywal danej Lini a wiemy, że go na to stać to grać Over. Naprawdę warto ????
Powodzenia grającym! Pozdr
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nie wierze, ze mecz w Bostonie to nie była jakas mała ustawka. Najpierw mega oklep, potem Wizards dochodzą, przeganiaja Celtics, przegrywaja juz 4pkt w ost minucie a tutaj nagle dogrywka. No i tam najlepsze. 115-113 dla Wizards i strata Bostonu. Za chwile wznowienie z boku i Beal zalicza glebe tracąc piłke. Boston ma akcje, zdobywa pkt do tego Gortat fauluje. Tatum ma rzut wolny przy remisie na 3s do konca i rzuca jak cegłą (tak jak sie rzuca gdy chce sie zebrac pilke po wolnym w ofensywie). W drugiej OT Wizards juz maja 125-119 i nagle jakies straty robi sie 125-124 i w koncu Boston nie trafia meczowej trójki.
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Nie wierze, ze mecz w Bostonie to nie była jakas mała ustawka. Najpierw mega oklep, potem Wizards dochodzą, przeganiaja Celtics, przegrywaja juz 4pkt w ost minucie a tutaj nagle dogrywka. No i tam najlepsze. 115-113 dla Wizards i strata Bostonu. Za chwile wznowienie z boku i Beal zalicza glebe tracąc piłke. Boston ma akcje, zdobywa pkt do tego Gortat fauluje. Tatum ma rzut wolny przy remisie na 3s do konca i rzuca jak cegłą (tak jak sie rzuca gdy chce sie zebrac pilke po wolnym w ofensywie). W drugiej OT Wizards juz maja 125-119 i nagle jakies straty robi sie 125-124 i w koncu Boston nie trafia meczowej trójki.
A w którą stronę miała iść ta ustawka ? Nie sądzę, że gdyby mecz był ustawiony i postawione grube miliony to czekano by na rzut Meeksa za 3 punkty w ostatniej sekundzie ???? Boston bez połowy składu, Wizards od zawsze chaotyczni i to jest wyjaśnienie. Jedynie zastanawia mnie decyzja Wiz o wznowieniu piłki po stracie Bostonu. Zamiast blisko podbiec i dać się sfaulować to oni daleko i szeroko biegali tak jakby chcieli uciec w wolne pole i zyskać jeszcze parę sekund ale to zupełnie bez sensu taktyka. Co do wolnego Tatuma to myślę, że za bardzo się pospieszył. Oddał dwa kozły i szybki rzut. Rookie mistake. Zamiast się skupić to nerwy go zjadły ma mecz na linii więc pewnie spanikował, ale fakt przypomina to rzut cegłą po zbiórkę :p
 
pavlyuchenko 94,2K

pavlyuchenko

Użytkownik
Wczoraj 2/3, niestety Magic trafiali trójki w tym meczu jak nigdy wcześniej.. do tego J.Simmons się odpalił i zdobył najlepszą zdobycz punktową w swojej karierze - 35 pkt.
Indiana Pacers - Toronto Raptors
typ: Toronto Raptors handicap -3,5 ✅✅ 99-106
kurs: 1.90 (unibet)
Hala w Indianapolis czyli Bankers Life Fieldhouse nie należy do najłatwiejszych terenów, Pacers przed własną publicznością notują bilans 23-12. Po dwóch wyjazdowych zwycięstwach (w Bostonie i w Philadelphii) wrócą na własny parkiet aby podjąć najlepszą drużynę wschodu. Raptors są w serii 9 zwycięstw z rzędu i zapewne skończą regular season na 1 miejscu (Boston traci do nich 4,5 meczu, teraz doszły im kontuzję i tak jak wspominałem wczoraj, końcówke sezonu powinni sobie lekko odpuścić). Dlaczego stawiam na Raptors? Są w mega formie i nikt mi nie wmówi, że mają &quot;przehajpowany&quot; bilans. Ich gra w porównaniu do poprzedniego sezonu się znacznie zmieniła a do tego mają najlepszą ławkę rezerwowych w lidze - i właśnie w tym aspekcie powinno być widać różnicę pomiędzy obiema ekipami, weźmy pod uwagę 10 ostatnich spotkań rezerw zarówno Raptors jak i Pacers:
Raptors: Offensive Rating: 112,8 Defensive Rating: 95,3 Net Rating: +17,5
Pacers: Offensive Rating: 96,4 Defensive Rating: 106,0 Net Rating: -9,7
Różnica jest bardzo duża, wiadomo to są tylko statystyki i bywa czasami tak, że mecz meczowi nierówny a o tym się mogliśmy wczoraj przekonać oglądając spotkanie Magic z Bucks. V.Oladipo i spółka na pewno będą walczyć i próbować utrzymać 3 pozycję na wschodzie, jednak dzisiaj górą według mnie będzie zespół z Kanady.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom