>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik 2017

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w październiku.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Cleveland cavaliers - boston celtics 1 @1,55 1xbet ✅✅✅

Ja rozumiem że początek sezonu, może być sporo niespodzianek, ale uważam że kurs powinen być z w granicach 1,30. Będzie to cieakwa konfrontacja, gdyż drużyny wymieniły sie zawodnikami, Ciekawe będzie zoabczyc Thomasa w clev i Irvinga w celtics który dla mnie jest top 3nba, Boston dodatkowo fajny transfer w postaci Haywarda. Przyjdzie im sie zmierzyć z drużyną która aspiruje na mistrza NBA jak co roku, jednak w tym roku daje im większe szanse. Lebron,thomas,love,rose,wade robi wrażenie. dodatkowo znacznie lepsza druga piątka. Nie wierze żeby cavs pozwoliło sobie na przegranie 1meczu u siebie z odwiecznym rywalem z Bostonu. 1,55 to value, dodatkowo dla odważniejszych zauważyłem ze 1XBET zrobił bład i na wygranie cavs bez dogrywki jest kurs 1,77 gdzie powinien być max 1,60.
 
milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Kurs jest &quot;tak wysoki&quot; gdyz Thomas na parkiet wroci dopiero w styczniu (kontuzja biodra) a wystep Love &amp; James stoi pod znakiem zapytania. Nastepnym razem przed zagraniem takiej promocji posprawdzaj lepiej info o meczu ;)
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
No, bardzo fajnie będzie zobaczyć Izajasza, zwłaszcza, że celuje w styczeń. Ten odwieczny rywal to też fajna sprawa, opieranie się na &quot;nie wierzę&quot; i 1,55 value, gdy LeBron jest questionable. Dobra analiza, polecam tego allegrowicza.
Opening night zaczynamy od starcia wagi ciężkiej konferencji wschodniej. Cavaliers i Celtics, czyli dwie drużyny, które - można zakładać w ciemno - zajmą pierwsze dwa spoty na Wschodzie. Cavaliers bardzo fajnie wzmocnili ławkę podczas tego offseason zyskując Wade&#39;a, Rose&#39;a, Greena czy Crowdera, ale to Celtics dokonali bardziej znaczących wzmocnień, mogących realnie wpłynąć na losy serii (domniemam, że spotkają się w ECF w maju). To trochę starcie tego, co powoli mija (Rose, Wade) z tym, co ma prawo rządzić NBA w ciągu najbliższych lat (Tatum, Brown). Pierwsza piątka w postaci Kyrie - Jaylen - Hayward - Morris - Horford jest mega mocna i tworzy nieciekawy matchup dla Cavaliers, zwłaszcza, że w S5 (chociaż nie wiem jak tam z Jaylenem, nie wiem jak wychodzili w presezonie) mają dwóch obrońców na LBJa w postaci Morrisa i Browna właśnie. Mam również wrażenie, że Cavaliers poczynili ruchy, na które potrzeba będzie czasu, aby zatrybiły. LeBron to fenomenalny zawodnik, sprawia, że jego partnerzy stają się lepsi, ale tutaj potrzeba czasu i pierwsze miesiące bywają ciężkie, często gęsto bywało tak, że jego drużyny (mówię tutaj raczej o Cavs, bo w Heat od drugiego sezonu byli hegemonem) odpalały dopiero w okolicach nowego roku. Wracając jeszcze do różnic między drużynami - Celtics to ekipa, gdzie zawodnicy mają dużo więcej do udowodnienia. Hayward ekstra zawodnik, ale do tej pory wciąż nic nie wygrał i zaledwie raz grał w PO, jak będzie wyglądał Kyrie w potencjalnym kontenderze, w &quot;jego&quot; drużynie? Musi pokazać, że pierścień nie był zasługą tylko i wyłącznie LeBrona i samemu, bez pomocy gościa z TOP3 NBA jest w stanie triumfować. Koniec końców tutaj mamy duże value na Celtics. Jak już pisałem wcześniej - LeBron jest questionable, w presezonie nie grał, uczestniczył w lekkim treningu w poniedziałek, ale to typ, który w regularze nie musi nic nikomu udowadniać. Co mu po tym, że po urazie będzie się żyłował, zwłaszcza w pierwszym meczu sezonu, gdzie przed nim 81 kolejnych gier sezonu regularnego? Występ Love&#39;a jest również zagrożony i choć ostatecznie zakładam, że obaj zagrają - lekkie urazy na pewno nie pomogą w odniesieniu zwycięstwa dziś w nocy. Koniec końców uważam, że Celtics mają wszystko, aby już w tym sezonie zdetronizować Cavaliers, a na pewno w sezonie regularnym, gdzie wiele obecnych gwiazd Cavs jest bliżej niż dalej końca i taki Wade, Rose, LeBron mogą być w niektórych momentach sezonu oszczędzani. Kyrie w pierwszym meczu sezonu wraca do Quicken Loans Arena i sądzę, że będzie niesamowicie zmotywowany - spodziewajcie się fajerwerków. Jeśli otrzyma wsparcie od Haywarda i Horforda - istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że dziś w nocy Celtics zwyciężą.
Boston Celtics @ 2,6 ⛔
1xbet
99:102

W dalszej kolejności cisnę w Kyriego. On nie tylko dziś ma wiele do udowodnienia, ale wiadomo, opening night w Ohio jest dla niego czymś szczególnym. Irving to jeden z the clutchest players w NBA, topka również pod względem izolacji i generalnie nie pęka w najważniejszych meczach. Trafia niesamowite rzuty, dystans, póldystans, po zasłonie, ekwilibrystyczne layupy - ofensywnie zawodnik niezwykle wszechstronny, niewielu jest takich, jak Irving, na których w zasadzie nie ma obrońców, gdyż dzięki swojemu wachlarzowi w każdej sytuacji potrafi znaleźć drogę, aby zdobyć punkty. Jak pokazały mecze presezonu - Irving bardzo się rozwinął i potrafi rozgrywać, notując niewielką liczbę asyst. Póki co jest tylko linia na punkty, ale super zapewne będzie też wyglądać punkty + asysty. Spodziewam się dzisiaj występu 30+, zwłaszcza, że swoje na parkiecie spędzi, bo równo powinno być raczej do końca.

Kyrie Irving over 27,5 pkt @ 1,91 ⛔
1xbet
22 pkt
Falstart. Sprawę z Celtics mocno skomplikowała kontuzja Haywarda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
Boston +5,5
@ 1,65
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W końcu wraca najlepsza koszykarska liga świata. Na rozpoczęcie sezonu liga serwuje nam bardzo ciekawe spotkania, na pierwszy ogień idą ekipy z Cleveland i Bostonu. Idę tu w stronę graczy z Bostonu jest to pierwsze spotkanie w sezonie więc ciężko cokolwiek napisać. Jedno jest pewne na parkiecie będzie szalał Irving, który będzie chciał udowodnić swoje umiejętności co w Cavs było dla niego trudne. Kolega wyżej wspomniał już o Thomasie a co do LBJ na roto jest tylko taka informacja &quot;Cavaliers coach Ty Lue said he &quot;really doesn&#39;t know&quot; if LeBron James (ankle) will play in the season opener vs. Boston on Tuesday.&quot; więc nic tak do końca nie wiadomo. Według mnie warto tutaj pójść w dodatni HC na ekipę z Bostonu po dość ładnym kursie.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GSW - Rockets
Rockets +13,5
@ 1,44
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tutaj bardzo króto. O tym że ekipa GSW jest głównym kandydatem do wygrania ligi nie trzeba nikogo przekonywać ale dajmy spokój ograć Rockets +14 nie wydaje mi się to dzisiaj możliwe. Harden i Paul na pewno na to nie pozwolą. Ich współpraca wygląda dobrze a w trakcie sezonu na pewno się poprawi.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
1 @ 1.57 ✅✅✅ i over 209.5 @ 1.72 ⛔⛔⛔
102 - 99
Bardzo dużo myślałem o tym meczu. Mecz otwarcia i na pewno nas nie zawiedzie. Starcie potencjalnie dwóch najsilniejszych zespołów ze wschodu. Jak wszyscy wiedzą przed sezonem było bardzo głośno o wymianie pomiędzy tymi drużynami. Niestety przyjdzie nam poczekać do stycznia co będzie prezentował Thomas, jednak według mnie tą wymianę wygrało Cavs. Jestem fanem Irvinga i nie chciałem, żeby odchodził ale podjął taką decyzję, że chce tworzyć swoje &quot;legacy&quot; i trzeba to uszanować. Thomas nie jest dużo gorszym graczem od Kyriego a dodatkowo dostali Crowdera który jest zarówno dobrym atakującym jak i defensorem i młodego Zizica który może być opcją rezerwową dla Lova i Thompsona. Z atakiem u Cavs nigdy nie było źle a dokoptowanie jeszcze Wade, Rosa, Greena czy nawet Calderona na pewno wzmocni jeszcze ten atak. Dużo się mówi o tym, że gracze pod wodzą LeBrona stają się lepsi i dużo w tym prawdy jest.O Wade można być spokojnym, przyjaciele od wielu lat i może wrócić stary dobry Dwayne za czasów BIG3 w Heat. Uważam również, że DRose będzie takim czarnym koniem, że po tych kontuzjach w końcu wypali. Oczywiście nie ma tu mowy o formie z sezonu MVP ale na pewno będzie prezentował znacznie lepszy poziom niż w Knicks i to zarówno na parkiecie jak i poza nim. Głosy są, że LBJ z Lovem mogą nie zagrać. C&#39;mon man ! Love sobie żartował, że jest to jego 10 sezon i mogą mu wpisać &quot;old&quot; przy nazwisku pod nieobecność, tak jak kiedyś to zrobiono z Duncanem. Miał grać w ostatnim meczu pre season jednak w ostatnich minutach postawiona na Frya. Co do LeBrona to faktycznie ma jakieś problemy z kostką jednak więcej w tym pompowania balonika niż prawy, że nie zagra. Miałbym odpuścić season opener u siebie i to jeszcze gdzie przjeżdża Irving który chce udowodnić, że bez LeBrona też potrafi sięgnąć po pierścień. JR Smith również blisko związany z LBJ potwierdził już występ Brona w dzisiejszym meczu. Co do Bostonu to na pewno będzie ciekawy skład jednak póki co to oni będą musieli się zgrywać bo wymienili niemal cały skład. Została tylko 4 ze starego składu Horford, Smart, Brown i Rozier. Ściągnięto dwie strzelby Haywarda i ww Irving. Do tego jeszcze pozyskano Baynesa, Larkina, Marcusa Morrisa i 6 rookie. To jest drużyna na lata i mimo wszystko będzie potrzebowało czas na zgranie. O ile wyjściowa 5 będzie silnym zespołem tak rezerwowi niestety nie będą trzymać poziomu a na co debiutantów będzie stać to dopiero zweryfikuje sezon. Cavs zdecydowanie mają większą siłę rażenia w ataku i myślę, że to przechyli szale zwycięstwa. Co do overa to wiadomo Cavs potężny atak ale kiepska obrona. W każdym meczu pre season nawet tracili ponad 100 punktów. Boston pozbył się paru dobrych obrońców. Między sobą też duże wyniki, w zeszłym roku na 9 meczy rozegranych 7 razy over i średnia 222.5 punktu na mecz. Poza tym dzisiaj obrona zejdzie na drugi plan i będzie wymiana ciosów.
Golden State Warriors - Houston Rockets
1 (-9.5) @ 1.86⛔⛔⛔
121:122
W drugim meczu nie ma co kombinować. GSW po raz kolejny (mimo małej sympatii do tej drużyny) mocnym faworytem do zwycięstwa. Można powiedzieć, że kompletna drużyna. Bardzo silna w ataku, bardzo dobra w obronie, na prawdę bardzo mało słabych punktów. Udało się zatrzymać cały skład, odeszli mało znaczący Barnes, Clark i McAdoo. Za to pozyskanie Swaggy P czy Casspiego uważam za bardzo dobre posunięcia, zwłaszcza Young przyda się do tej rotacji. Warriors już w pre seaosn udowodniło, że celowniki są dobrze ustawione i 142 punkty Minnesocie zaaplikowali. O wyjściowej piątce nie ma co pisać bo każda ją zna i każdy wie na co ich stać. Co do Houston to obok OKC największa niewiadoma tego roku. Jest jedno zasadnicze pytanie czy CP3 dogada się z Hardenem, a raczej czy Harden z Paulem się dogada. Chris jest niepozorny ale bardzo wybuchowy gracz i potrafi pokazać swoje niezadowolenie i na pewno nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać. Wydaje mi się, że ten duet będzie potrzebował parę meczy by dotrzeć się. Tak to James holował cały czas piłkę i pokazywał się do gry, teraz będzie potrzebował nieco zmienić styl gdy i grać więcej na catch&amp;shoot i CP3 odpowiedzialny za rozegranie. Może to się sprawdzić ale jak mówiłem potrzebują parę meczy o stawkę. Co prawda Rakiety dostali Paula i jest to genialny gracz jednak nie możemy zapomnieć, że na jego rzecz pozbyli się Beverlyego i Williamsa a to są poważne dwa ciosy. Prawda jest taka, że to Beverley potrafił być lepszym lider niż Harden. On w ciężkich chwilach potrafił rzucić się na parkiet, postawić się przeciwnikowi i dać znak drużynie, że trzeba walczyć. Jak to zawsze u Rakiet obrony dobrej nie zobaczymy a na przeciwko bombardierów z Oakland nie będzie przebacz. Jestem przekonany, że GSW nie będzie chciało popełnić błędu z zeszłego roku gdzie na inaugurację sezonu przegrali ponad 20 punktami ze Spurs.
EDIT: Cavs-Celtics bardzo słaba skuteczność za 3 punkty zaledwie 13 trafionych na 54 próby. Warriors na własne życzenie przegrali. Praktycznie cały mecz dwupunktowe prowadzenie. Jednak mimo wszystko słabo grali, w ataku niechlujnie dużo strat (Durant sam miał 8), w obronie dziury wiele oddanych trójek gdzie w pobliżu paru metrów nawet obrońcy nie było.
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Napisałem że pierwsza piątka cavs robi wrażenie, a nie że Thomas będzie grał, więc również radze czytać ze zrozumieniem. co do lebronato na większosci us stron wyczytuje ze prawdopodobnie zagra, chdoz co prawda na rotoworld nie ma potwierdzenia, wiec najlepiej czekac z typem do godzin przedmeczowych.
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 1 1,58 1xbet 102-99 ✅✅
Nowy sezon i zupełnie inne oblicze obu zespołów niż przed rokiem. Celtowie pozyskując gracza o którym marzyli od dawna i wyrywając superstara swojemu rywalowi zza miedzy bez dwóch zdań są największymi wygranymi minionego offseason i będą bardzo groźni dla każdego. Szkoda tylko że musieli poswięcić Bradleya, który był Celtem z krwi i kosci i jedną z głównych twarzy tej organizacji. D. Rose, D. Wade i J. Crowder to nowe znaczące nazwiska zespołu z Cleveland. Szczególnie w tym ostatnim widzę gracza, który może decydować o wynikach w starciach z tymi najlepszymi zespołami. Dysponuje duża fizycznością, haruje w defensywie i ma dobrą trojkę, takiego człowieka Kawalerzysci potrzebowali. Oczywiście doświadczenie i zimnokrwistość Wade&#39;a może okazać się także nieoceniona. Starzy Przyjaciele znowu są w jedej ekipie i bedą się bawić grą. Niepewny jest niestety występ LeBrona, jednak z najnowszych informacji wynika że wziął udział w porannej sesji rzutowej i czuje się dobrze. Jego aktualny status to game-time decision. Nie chce mi się wierzyć aby LBJ nie zagrał w tym emocjonalnie naładowanym spotkaniu i nie chciał sprać tyłka gracza, którego sam ukształtował i wywindował na tak wysoką pozycję w lidze. Jest zbyt honorowym i ambitnym człowiekiem, który nigdy nie opuścił meczu otwarcia. Let&#39;s Get Ready To Rumble !!!
edit:
zrobili to ! ale z +18 doprowadzic do takiej nerwowki to troche przesada... no nic wazne ze punkty zostaja w Cleveland. Ta trójka Króla przy -4 :rolleyes:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Panowie wyżej, sprawdzajcie składy! Dziś Morris w szeregach Bostonu na pewno nie zagra. Co do &quot;obrońców na Lebrona&quot; - nie ma takiego, sam Draymond powiedział, że LeBrona nie da się zatrzymać. Co do Browna, chłopak może ma potencjał, jednak fizycznie Bronowi może czyścić że tak powiem buty, brak mu ogrania, doświadczenia oraz krzepy. Niemniej jednak przejdę do własnego typu na to spotkanie.
Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics over 103.5 pkt
Kurs: 1.81
Bukmacher: 1xBet
Zacznę od tego, że typ znajdziecie również na legalnych bukmacherach, tylko linia będzie o punkt większa.
Co do analizy, Boston wyraźnie wzmocnił się przed sezonem, Cavs również, jednak jedno co brakuje drużynie z Cleveland to defensywa, i tutaj będą pojawiać się problemy przez cały RS, nawet jeśli zagra LeBron to sam nie będzie bronił prawie całego parkietu, bo poza nim, i Crowderem niestety w S5 nie ma co szukać dobrego obrońcy, Rose i Wade niestety wolą skupiać się na drugiej stronie parkietu, Love nie jest zbyt mobilnym obrońcą i może sobie nie dać rady z Horfordem. Z drugiej strony mamy bombe w postaci Irvinga, Hayward który moim zdaniem w końcu będzie mógł pokazać swój potencjał ofensywny, bo w swojej dawnej drużynie, nawet jeśli patrzeć na to, że mieli jedną z gorszych formacji ofensywnych potrafił wykręcać po +/- 21PKT na mecz. Horford który w ataku jest bardzo dobrą opcją, Tatum i Brown również dorzucą swoje. A Cavs po prostu nie bronią, to tyle na temat tego betu.
-- niestety moim zdaniem kontuzja zawazyla o wyniku, niemniej fajnie Boston walczyl.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Boston Celtics @ Cleveland Cavaliers
Typ: Kyrie Irving over 26.5 pkt @ 1.70 - Unibet ⛔ ⛔ ⛔
Pięknie nam ułożyli terminarz, bo już w ramach Opening Night spotkają się Cavaliers i Celtics, drużyny o których w offseason było najgłośniej. Wszystko za sprawą wielkiej wymiany, w której Boston zyskał Kyriego Irvinga, a Cavs m.in Thomasa, bohatera zeszłego sezonu Celtów. Irving wygląda na spokojnego chłopaka, ale trzeba przyznać, że miał wielkie jaja by podjąć się takiej operacji. Nie chciał grać w Cleveland i z wielkim przytupem upomniał się o wymianę. Nie chciał być dłużej numerem 2, chciał być liderem. I dziś już w koszulce Celtów nim będzie. Podoba mi się bet na ilość punktów pana Uncle Drew, który z linią 26.5 punktów wystawia Unibet. Myślę, że będzie to over. Średnia Kyriego z zeszłego sezonu to 25.2 pkt. na mecz. Blisko dzisiejszej linii. Ale dziś warunki są zupełnie inne niż w poprzedniej kampanii. Dziś to on będzie numerem jeden na parkiecie, nie LBJ i jego zachcianki. Oczywiście, to nie znaczy, że nagle Irving będzie zaliczał po 30 punktów na spotkanie. Ale to jednak cholernie ważny mecz - po pierwsze otwarcie sezonu, po drugie mecz w The Q, gdzie cała hala będzie wygwizdywać swojego niedawnego bohatera, który swoją trójką zdobył jedyne mistrzostwo dla Cavaliers. Ta organizacja wyjątkowo musiała zajść mu za skórę, skoro latem podjął aż tak radykalne kroki, jak na przykład ignorowanie swoich teammeates gdy jeszcze był zawodnikiem klubu z Ohio. Kyrie Ivring dziś ma to czego chciał - jest numerem 1 w bardzo medialnym klubie jakim są Celtics. Dziś ma okazję zrobić uciszyć gwiżdżące trybuny i pokazać, że na Wschodzie to Boston będzie głównym faworytem do finałów, a nie Cavs. Sezon jest długi, ale już dziś można zadać poważny cios w psychikę całej organizacji z Cleveland. Myślę, że Kyrie wykorzysta tę szansę i nieźle zapunktuje w dzisiejszym meczu. Żeby pokryć linię Unibetu wystarczą 2 punkty więcej niż jego zeszłosezonowa średnia. Dziś gdy jest główną gwiazdą drużyny i nie musi patrzeć na minę kota srającego na puszczy i fochy Lebrona, uważam, że to zrobi. Wiadomo to NBA, ale dużo więcej znaków wskazuje na over punktowy tego zawodnika. Ewentualna dogrywka również &quot;gra&quot;. Ja w to wchodzę, a Wy - sami ocenicie. Oby udało się fajnie wejść w nowy sezon NBA, czego sobie i Wam życzę - no chyba, że ktoś pograł under Irvinga, wtedy to nie ;)
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Kyrie Irving over 27,5 pkt @ 1,91
1xbet
3/3u
Jeśli chodzi o wynik, to dla mnie 50/50, dlatego myślę, że warto zagrać na value Celtics.
Ale ten bet to dla mnie najlepsze co można wymyślić na to spotkanie. Oglądałem 3 mecze Bostonu w preseason no i szczerze powiedziawszy to 90% akcji będzie musiało opierać się na Irvingu. Jestem wielkim fanem Haywarda, ale z bólem serca muszę przyznać, że 7 lat w Salt Lake City, w underdogu, gdzie większość akcji przechodziła przez niego - bo musiała, a układanka jednego z najlepszych trenerów w NBA, to dwa różne światy no i Gordonowi zejdzie jeszcze trochę zanim wkomponuje się w zespół. W preseason czuł się jakby nieswojo, bardzo mało rzucał, brał na siebie czy wchodził w malowane, co jest wytłumaczalne, pierwszy raz gra z graczem takiego kalibru jak Kyrie.
W składzie dwóch rookie Brown i Tatum, którym talentu odmówić nie można, ale preseason preseasonem, dzisiaj zrozumieją co znaczy NBA i doświadczenie tak dobrego zespołu jakim są Cavs i weterani w składzie.
No a Irving jest właśnie kompletnym przeciwieństwem Haywarda, idealnie wkomponował się w zespół, w każdym meczu pokazywał to co w nim najlepsze - powiem nawet więcej, grał nawet jeszcze lepiej!
Kyrie jest w świetnej formie, mecz z Hornets to była poezja, no i czy chłopak może wyobrazić sobie lepszy start sezonu niż mecz z Cavsami, którym najprawdopodobniej ma coś do udowodnienia?
EDIT: w międzyczasie Gucci Mane też popiera ten typ - czego chcieć więcej?
Do tego zagram over 6 asyst Irvinga @ 1.85 2/3u
Hayward under 21,5 @ 1.75 1/3u
Zeszły sezon 5.8 AVG asyst, w preseason
Hornets - 19 min, 3 asysty
@76ers - 25 min, 3 asysty
i najświeższy mecz
@ HORNETS - 27 min, 10 asyst! - tu istny popis jego umiejętności, liczę dziś na powtórkę z rozrywki
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
mecz w The Q, gdzie cała hala będzie wygwizdywać swojego niedawnego bohatera
Nie sądzę aby był wygwizdany, na pewno nie na prezentacji zawodników, co więcej pewnie ludzie będą bić brawo. Jest lubiany, nie odszedł w tajemnicy jak LBJ tylko głośno powiedział, że chce odejść i uszanowano to. Nie było palenia koszulek, słów nienawiści w jego stronę a był smutek. Podczas meczu pewnie będą gwizdy ale o za sprawą &quot;dopingowania&quot; i będą one wymierzone w drużynę Bostonu a nie bezpośrednio do Kyriego (chociaż nawet myślę, że mogą przestać gwzdać gdy będzie w posiadaniu piłki). Od draftu był ikono Cavs póki nie wrócił LBJ. Jeśli kibice go wygwizdają to będą imbecylami skromnie mówiąc. Poniżej filmik po ogłoszeniu trade i najnowszy wywiad LBJ i DW w którym odnoszą się do gwizdów (3:30 minuta)
900137937496453120
920105150894825472
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Pierwsza noc z NBA i od razu sporo emocji. W dodatku jako zwolennik Cavs i hejter GSW pograłem na Cleveland + Houston, na farcie ale weszło ;)
Widzę na następne mecze sporo fajnych typów z dziwnymi jak dla mnie kursami:

Detroit - Charlotte @2,22 ⛔
Rozumiem, że ten kurs jest spowodowany kontuzją Batuma ale i tak jak dla mnie Hornets są faworytami. Przede wszystkim świetny Kemba Walker, dodany Howard, który może już nie jest takim wariatem ale liczę, że na tle Drummonda nie wypadnie źle. Pistons od lat grają baardzo słabo, w czasach gry small ball opieranie sie na spacing&#39;u i trójkach robienie drużyny pod ciężkiego powolnego kloca bez rzutu nie zdaje egzaminu. Dodali do składu Bradleya to na plus ale czuje tam tradycyjny chaos ale trudno o co innego jak na PG grają jeźdźcy bez głowy Jackson i Ish Smith...
Indiana - Brooklyn @2,18 ⛔
W sumie tu bardzo krótko.Mecz dwóch słabych ekip ???? Jak dla mnie mecz 50/50 i wole postawić na D&#39;Angelo, Lina, Mozgova czy Carolla niż Stephensona, Oladipo i Turnera
Memphis - New Orleans @2,05 ⛔
Zawsze bardzo lubiłem Memphis, bardzo niedoceniana ekipa potrafiąca sprawić problemy każdemu. Odejście Randolpha jest według mnie olbrzymią stratą plus bardzo solidny Tony Allen który przeszedł do.. Pelicanów. Goście muszą zacząć ten sezon mocno i wreszcie coś pokazać bo z dwiema gwiazdami jak Davis i Cousins a do tego Holiday i Rondo też są graczami bardzo ciekawymi ze swoimi atutami. Skład Pelicans jest po prostu lepszy.
Utah - Denver @2,02 ⛔
W zeszłym sezonie wynik byłby raczej jasny. Odejście Haywarda to olbrzymia strata dla Jazz i jak dla mnie ich czas się skończył. W Nuggets fenomenalny Jokić do tego wzmocnili się Milsapem i według mnie ta dwójka zagra lepiej od Goberta i Favorsa ;)

San Antonio - Minnesota @1,92 + under 203,5 @2.0 ⛔
Ja pograłem po kursie 3 od razu jak wyszło info, że nie zagra Leonard. Wolves mocno pozmieniany zespół ale jaki MOCNY. Teague, Butler, Wiggins, Gibson, KAT - jedna z najlepszych startowych piątek w lidze a do tego z ławki Dieng i oczywiście Jamal Crawford. Bez Leonarda gra Spurs za pewne oprze się na LaMarcusie, który rzekomo jest już w lepszych relacjach z Popovichem i system ma mu teraz bardziej odpowiadać ale jakoś nie widzę go jako lidera który wygrywa mecze zwłaszcza z dobrymi drużynami. Under ze względu na charakterystykę drużyn i trenerów. Tempo będzie wolne, do tego pierwszy mecz sezonu więc pewnie celowniki trochę rozregulowane a także liczę przede wszystkim na problemu gospodarzy przez brak Leonarda.
Phoenix - Portland @1,75 ✅
Jedyny minus to kontuzja McColluma ale według mnie Nurkic i Lillard wystarczą do pokonania bardzo słabych Suns, którzy tradycyjnie będą się bić o wysoki pick a nie playoffy.
AKO: @2,8
Orlando - Miami @1,6
Sacramento - Houston @1,25
Dallas - Atlanta @1,4
????
Tutaj bez rozpisywania, sami faworyci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dziki25 166

dziki25

Użytkownik
Utah Jazz - Denver Nuggets
Typ: Denver Nuggets
Kurs: 2.00
Bukmacher: forBet
Widzę tutaj spore value w tym typie. Denver to jedna z lepszych ekip na zachodzie, mają mnóstwo strzelb w zespole takich jak Murray, Millsap, Chandler, Harris - generalnie nie ma w składzie zawodnika który nie straszy rzutem z półdystansu/dystansu. W przedsezonowych sparingach była to jedna z najlepszych ekip, myślę że w tym sezonie może być to taki czarny koń na zachodzie który może bić się o TOP5 East. Po drugiej stronie osłabione troszkę Utah, Nutki straciły Haywarda i Hilla z pierwszej piątki, zastąpić ich mają Hood i Rubio, brakuje shooterów. Hood co prawda pokazywał w tamtym sezonie, że ma zadatki na gracza który może seryjnie zdobywać większą ilość punktów, jednak bardzo często dobrze mecze przeplatał tymi słabszymi, więc zdobywanie punktów pewnie spadnie na Goberta. Ciężki sezon przed drużyną z Utah, i moim zdaniem Denver weźmie ten mecz bez problemu.
⛔⛔ roztrwonili 15 punktów przewagi.
 
xamon 133,6K

xamon

Użytkownik
Boston Celtics - Milwaukee Bucks 1 1,68 1xbet 100-108 ⛔⛔
Boston dzisiejszej nocy pokazał mega charakter, po strasznej kontuzji Gordona Haywarda, która niewątpliwie miała wpływ na odjazd Cavs aż na 18 punktów, podnieśli się jak fenix z popiołu i pokazali, że nawet bez jednego ze swoich liderów będą pieknielnie groźni dla najlepszych. Jaylen Brown zaliczył kilka bardzo efekownych akcji (został liderem zespołu pod względem zdobytych punktów) i sądzę że w tym roku wraz z Jaysonem Tatumem będą bardzo ważnymi elementami układanki Brada Stevensa. Teraz Irving ma już pełne pole do popisu, nie podobały mu się izolacje to może kreować, grać tak jak nie mogł w Cavs, jest bez dwóch zdań liderem i ma drużynę podporządkowaną sobie, niech udowodni że jest &quot;w pojedynkę&quot; w stanie pociągnąć Celtów do wielkich rzeczy. Bostońscy kibice na mecz powinni przygotować jakieś wsparcie dla Haywarda, więc troszkę słabo by było jakby zawodnicy dali ciała i nie pokonali kiepsko prezentujących się w presezonie Bucks. C&#39;mon Celtics !!
edit:
Irving jak jest pierwsza opcja to ma pelne gacie i nigdy nie bedzie zadnym liderem. Smart i Brown maja dwa razy wieksze jaja. Jeszcze zateskni za LeBronem.
 
pizza-man 156

pizza-man

Użytkownik
Kolega MKL podał ciekawsze typy, myślę podobnie że można zaryzykować na Charlotte, Brooklyn, Denver czy Nowy Orlean. Co do typu na Minnesote to już bym się wachał bo Spursi nawet bez Leonarda są w stanie wygrać z Wilkami co nie znaczy że nie będzie niespodzianki. Dorzuciłbym jeszcze takie typy:
Washington - Philadelphia
Typ: handi Washington -7,5
Kurs: 1,92 efortuna
Wydaje mi się że Wizards z Marcinem i praktycznie niezmieninym składem powinni wygrać z Filadelfią 10 pkt. Ciekawym typem z tego meczu jest również over 216,5 pkt po kursie 1,86 (fortuna). Washington gra ofensywnie i lubi zdobywać dużo pkt a Phila często przegrywa mecze niewielką różnicą, dzielnie dotrzymując kroku.
Dallas - Atlanta
Typ: handi Atlanta +5,5
Kurs: 1,92 efortuna
Dallas to już nie ta sama drużyna a Atlanta jest zgrana, Schroder świetnie kreuje kolegów i zaryzykowałbym nawet czystą &quot;dwójkę&quot; po kursie ok 3
Sacramento - Houston
Typ: handi Sacramento +8,5
Kurs: 1,84 fortuna
Po bardzo ciężkim ale wygranym meczu na otwarcie w Golden State, zawodnicy Houston zapewne będą nieco zmęczeni ponieważ to początek sezonu i nie wpadli jeszcze w swój rytm. Natomiast Sacramento na otwarcie u siebie będzie chciało pokazać się z jak najlepszej strony. Pokusiłbym się o mniejszy handi lub nawet czystą 1 po kursie ponad 3.
Powodzenia ????
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dzisiaj dopiero zaczyna się na dobre, masa spotkań i jest z czego wybierać. Jakieś tam value się rzuca w oczy w kilku meczach, aczkolwiek trzeba jeszcze się rozeznać w pierwszym tygodniu, dwóch jak forma poszczególnych ekip.
Na pewno Nets i Hornets stać na wyrwanie zwycięstwa, tu się zgodzę chociaż nie gram tego bo wolę jeszcze poczekać z oceną takich słabych/średnich drużyn. Im zazwyczaj zajmie trochę czasu dojście do tego co chcą grać.
Pelicans to jest ewidentnie value, bo w spotkaniu z Memphis szanse są co najmniej równe. Skład mają chyba nawet troszeczkę lepszy i można śmiało grać na nich po niezłych kursach. Brałbym to gdyby nie fakt że moim zdaniem pewniak dnia to Rockets z handi. I absolutnie nie zgadzam się tu z kolegą wyżej który pisze że Kings mają jakieś szanse. Houston wczoraj grali pięknie, powinni roznieść ich kilkunastoma punktami. Przy takiej szybkiej i ofensywnej grze nie ma opcji żeby młodziaki z Kings dotrzymali im kroku. Weteranów jak Randolph czy Carter przemilczę. I mogą chcieć się pokazać w meczu otwarcia przed własną publicznością, ale te chęci to jedyne co im pozostaje w starciu z lokomotywą Houston. Pobieram zatem i polecam:
Rockets -7.5
1.89 Dafabet
 
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Wizards - 76&#39;s
76&#39;s +7,5
@1,76
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------​
Uderzam w tym spotkaniu w drugą stronę niż kolega wyżej. Według mnie warto pograć tutaj dodatni hendi w stronę graczy z Filadelfii. Trzeba jednak przyznać, że drużyna Wizards jest tutaj faworytem, skład ograny i bardziej doświadczony, przewaga parkietu. Ale czy to wystarczy aby stłamsić ekipę 76&#39;s? Według mnie nie. Drużyna z Filadelfii może w tym sezonie okazać się czarnym koniem na wschodzie, oczywiście jeżeli tylko zdrowie pozwoli. Simmons Embid Sarić Fultz mogą zrobić robotę na słabym wschodzie. Spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania i spokojne pokrycie hc. Trust the process.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kings - Rockets
Kings under 106,5

@ 1,67
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom