>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik 2017

Status
Zamknięty.
P 0

pandamonium

Użytkownik
Znalazłem dzis taka wypowiedz o orlando
&#39;nic dziwnego, ze pelikans sa faworytem. jestesmy w back2back i nie mamy zbiórki i problemy z obrona pod koszem woda na młyn dla cousinsa i davisa&#39;
Mógłby ktos sie do tego ustosunkować?
 
C 5

clelbj23

Użytkownik
Znalazłem dzis taka wypowiedz o orlando
&#39;nic dziwnego, ze pelikans sa faworytem. jestesmy w back2back i nie mamy zbiórki i problemy z obrona pod koszem woda na młyn dla cousinsa i davisa&#39;
Mógłby ktos sie do tego ustosunkować?
Magic są po ciężkim wczorajszym wyjeździe z Charlotte gdzie bili się o Win do połowy ostatniej kwarty. Dziś kolejny ciężki mecz w Nowym Orleanie gdzie przyjdzie im się mierzyć z jednym z najlepszych frontcourtów w lidze, jeśli nie najlepszym. Pelikany w formie, Magic w sumie też, ale kombo Davis-Cousins zrobią im tam dobrze pod koszem, a Vucevic i Gordon to raczej jeszcze nie ten poziom.
Mimo to skłaniałbym się za jakimś handicapem w strone Magic bo w tym sezonie ich basket wygląda na prawdę dobrze, a takie +8.5 kusi...
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Boston - San Antonio
P. Gasol over 11.5 @1.96 Fortuna (11...)
Pod nieobecność Leonarda główna pomoc dla Aldridge i ostatnio coraz lepiej klepie. Pokrył ta linie trzy ostatnie spotkania i wydaje się że dzisiaj 12pkt jest do zrobienia. Dodatkowo przegrali dwa ostatnie spotkania, wierzę że Pop dziś zmobilizuje chłopaków odpowiednio. Taka mini seria kontra mini seria bo Boston 4:0 a Spurs 0:2 i tutaj dobry mecz żeby zakończyć obie, ale nie gram w żadną stronę chociaż kursy na SA kuszą.
Houston - Philadelphia
J. Harden over 28.5 @1.82 Fortuna
Tutaj kieruje się brakiem Gordona, niby jakaś choroba być może zagra w ostatniej chwili ale nie wiem czy jest potrzeba wystawiac go z takim przeciwnikiem. Nawet jeżeli wyjdzie to i tak Harden powinien zrobić swoje u siebie w domu. Spotkali się bardzo niedawno tyle że na wschodzie i machnął 27 ale wtedy nie siedziały trójki 2/8 i bardzo mało wolnych jak na niego 5/5. Dziś jeżeli nie wyjdzie Gordon myślę ze pokryje linie gładko, w tamtym sezonie rzucił gościa 51 pkt we własnej hali także ten......
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Houston - Philadelphia
J. Harden over 28.5 @1.82 fortuna
Tutaj kieruje się brakiem Gordona, niby jakaś choroba być może zagra w ostatniej chwili ale nie wiem czy jest potrzeba wystawiac go z takim przeciwnikiem. Nawet jeżeli wyjdzie to i tak Harden powinien zrobić swoje u siebie w domu. Spotkali się bardzo niedawno tyle że na wschodzie i machnął 27 ale wtedy nie siedziały trójki 2/8 i bardzo mało wolnych jak na niego 5/5. Dziś jeżeli nie wyjdzie Gordon myślę ze pokryje linie gładko, w tamtym sezonie rzucił gościa 51 pkt we własnej hali także ten......
Gordon gra. Miał &quot;stomach virus&quot; więc podejrzewam, że dopadła go jakaś sraczka i to wszystko. Harden w tym sezonie rzuca mało osobistych bo przez niego sędziowie zmienili w tym sezonie odgwizdywanie fauli w shooting motion. Harden był mistrzem w tym, zarówno gdy wjeżdżał pod kosza jak i na obwodzie za 3 punkty. Tylko przy kontakcie wyrzucał ręce do góry i miał za każdym razem osobiste, teraz już tego nie odgwizdują tylko dają piłkę z boku. Oczywiście typ może wejść ale jak dla mnie linia za wysoka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Na dziś lecę tak :
1. Celtic vs Spurs
Tu się jednak decyduje na over na lv bet znalazłem typ over 192 za rozsądny kurs 1.76 no myślę że rzucą po 90 parę pkt. I gładko wejdzie ale też spokojnie można grać na Boston moim zdaniem. W Spurs nie gra Parker Leonard 99% ma odpocząć ginobli i do tego dwie porażki z rzędu i wczoraj grali, Boston powinien to wziąć
Over 192 lv bet 1.76 oraz Celtic -2.5 lv bet 1.77 ✅✅
2. Wolves vs Heat
Wszystko powiedziane jak wcześniej liczymy na butlera
Że zacznie być liderem z pierwszego zdarzenia. Ogólnie wilki wyglądają lepiej tutaj czysty wolves win
Minesota win lv bet 1.68 ✅✅
3. Nuggets vs Knicks
Wczoraj świetne zwycięstwo Knicks ale kosztowało to gry na pełnych obrotach dzisiaj znowu grają i nie będzie tak łatwo bo cavs wczoraj oddali mecz myślę że poczują wczorajsze zmagania w nogach no i nuggets u siebie ładnie grają
Nuggets -3.5 lv bet 1.79 ⛔⛔:eek:
Ogólnie stawial był dzisiaj jeszcze na clippers myślę że pociągnie to, grizzlies ale nie wiadomo jak z Gasol czy zagra
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Clippers - GSW
GSW -7,5 2,21 Fortuna✅✅✅

Ja idę dzisiaj zdecydowanie w stronę Mistrzów. Clippersi niby fajny start ale nie miał ich kto tak naprawdę sprawdzić. Nie grali jeszcze z topowymi ekipami Wschodu i Zachodu. Ciekawe że zarówno Clippers jak i Warriors ostatnie swoje mecze przegrali z Detroit. Co do GSW to wydaje mi się że wzorem Cleveland, doszli do wniosku że najważniejsze w sezonie jest mistrzostwo a nie śrubowanie rekordów. Nie ma sensu się zarzynać bo i tak najważniejsze są play offy. Dwa lata temu rekordowy bilans 73-9 a finał dla Cleveland, rok temu 67-15 i gdyby nie kontuzja Leonarda mogłoby ich nie być w finale. Zachód w tym sezonie dużo mocniejszy niż rok temu i trzeba się szanować przez sezon zasadniczy. Porażki będą a gdy trzeba będzie wygrywać to będą wygrywać. Po słabszym meczu z Detroit teraz wyjazd do LA. Tak jak kolega wyżej napisał Griffin sam meczu nie wygra. Myślę że ok 10 punktów wypracują.
 
kd35 156

kd35

Użytkownik
La Clippers - Golden State
Golden State 1.44 bet365

Golden State niespodziewana porażka z Detroit u Siebie, dziś b2b game w Los Angeles z Clippersami, polecam dziś grać na wygraną gości, kurs może nie za duży ale niestety h2h jest dla LAC bardzo brutalna rzeczywistością, 10:0 w ostatnich 10 spotkaniach na korzyść Wojowników. Nie chce mi się rozpisywać dzisiaj za dużo ale bo jaka przewage nad reszta ligi ma GSW to każdy wie, LAC ma bardzo mało atutów w ataku, jest Blake Griffin i długo długo nic.. a sam z nimi meczu niestety dziś nie wygra. i tak na marginesie Zawsze w tego typu grach b2b doszukuję się wątku pozasportowego, nie ogladalem meczu z Detroit i nie moge powiedzieć by się wczoraj oszczędzali specjalnie na dzisiejszy mecz, ale dziś grają w big market, LA , hollywood etc. Często zauważyłem jak drużyny maja b2b game i drugi mecz jest na wyjezdzie w LA,NY tudzież z &quot;ważniejszym&quot; rywalem to wypada im ten pierwszy slabiej, ale mowie to takie moje spostrzeżenie.
Mysle, ze masz troche racji co do tych b2b game z wazniejszymi rywalami ale balbym sie ruszac GSW po takim kursie patrzac na to jak graja w ostatnim czasie. Wydaje mi sie, ze zlapali zbyt duza pewnosc siebie (i wcale im sie nie dziwie) ale przez to w tym sezonie czesto wygladaja tak jakby im sie po prostu nie chcialo a mecze mialyby sie same wygrywac, no bo przeciez sa najlepsi. Najwiecej uwagi poswieca sie ich ofensywie bo tam w przeszlosci momentami grali na kosmicznym poziomie ale defensywa tez zawsze byla ich mocnym punktem a w tym sezonie kompletnie tego nie widac. W ataku duzo strat, mala intensywnosc w obronie i mamy taki poczatek sezonu jaki mamy...
4 wygrane w 7 meczach, z czego tak naprawde tylko mecz z Dallas mieli pod kontrola. Reszta to zacieta walka o zwyciestwo do ostatnich sekund. Ja bym sie na tym etapie rozgrywek wstrzymal z graniem w kierunku mistrzow NBA.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Golden State Warriors
DeAndre Jordan over 15.5 zbiórek @ 1.87 LVBET, UNIBET
Tak dużo dzisiaj meczy a w sumie nie ma co wybrać bo kursy nie rozpieszczają. Chciałem grać Boston ale za 1.55 ze Spurs ? Geniusz Popa może się objawić i będzie dupa. Grałbym również na win LAC gdyby kursy był ponad 3.00 ale są w okolicach 2.60-2.70 więc też nie warto ryzykować. Wybieram natomiast Jordana. Co prawda linia na zbiórki bardzo wysoka większa niż na punkty (10.5). Nie od dziś Jordan jest monsterem na tablicy ale w tym sezonie to już w ogóle niszczy. Z LAL 24, z Suns 13, z Jazz 18, z Blazers 18 i wczoraj z Pistons 14 co daję średnią 17.4 zbiórek na mecz. Z Suns walczył z Chandlerem, z Jazz z Gobertem, z Pistons z Drummondem a dzisiaj z.... Zazą Pachulia. GSW nie ma typowego zbieracza, największą średnią podajże notują Green z Durantem. Więc mały missmatch na tablicy się szykuje. LAC zajmuje 3 miejsce w lidze w zbiórkach, 50.4 na mecz. GSW ma ogromny problem z kryciem własnej tablicy oddają 13.1 na mecz w obronie, pod tym względem zajmują 29 miejsce w lidze. Davis 17 i Cousins 14, Gasol 14, Poeltl 14 (11 w ataku) i wczoraj Drummond 18 (8 w ataku). Jak widać mają problem z odcinaniem podkoszowych od zbiórek. Do tego mecz będzie szybki wymiana ciosów, więc dużo okazji do zbiórek.
 
M 5

meydey

Użytkownik
Witam, dziś kolejna porcja ciekawych spotkań w NBA. Oczywiście znajdą się też fajni strzelcy. Wczoraj 4/5, zobaczymy czy dzisiaj uda się coś ustrzelić. Typy na dziś:
- Aldridge over 23,5 – Lider San Antonio pod nieobecność Leonarda i Parkera. W tym sezonie 5/6 meczy pokrył tą linię. Myślę że LeMarcus zdobędzie te 24pkt mimo całkiem niezłej obrony Celtics. Jeśli SASi chcą ugrać coś z Bostonem to Aldridge musi być w świetnej dyspozycji. Wczoraj mimo fatalnej skuteczości i tak zdobył wymaganą ilość pkt więc myślę że dziś jest ona za nisko wystawiona. Na dodatek Ginobili prawdopodobnie dzisiaj odpoczywa. Trafiłem na zły dzień LeMArcusa. Nawet osobiste nie chciały wejść.
- Porzignis over 26,5 – Konsekwentnie gram na Łotysza, jego gra jest naprawdę imponująca. Wczoraj niezły mecz, tak jak jego koledzy. W NY uważam go za jedynego gracza zdolnego do takiej powtarzalności, do gry na wysokim poziomie przez długi okres. Hardaway wczoraj zagrał świetnie, ale myślę że dzisiaj będzie już gorzej i to Kristaps będzie wiodącą postacią , zwłaszcza że Nuggets nie imponuje w defensywie. Komentarz zbędny. Po 8 minutach miał 13pkt.
- Towns over 24,5 – Na roto widnieje informacja że Karl wystąpi mimo walki z chorobą. Myślę że Minnesota dzisiaj wykorzysta do bólu przewagę pod koszem i dlatego celuje w over KATa. Obawiam się tylko że nastąpi szybki blow i Karl będzie odpoczywał. Od początku sezonu gra lekko w kratkę jeśli chodzi o ilość pkt , ale mam nadzieję że dzisiaj wykorzysta swoje warunki do łatwych pkt. Niestety silny i wysoki center MIami zastępujący Hassana umiarkowanie poradził sobie z KATem
- Kemba Walkre over 22,5 – Dzisiaj naprzeciw Hornets ciężkie zadanie bo spotkanie z Memphis nie należy do łatwych zwłaszcza w hali przeciwnika. Kemba w ostatnich meczach imponuje ilością oddawanych rzutów, choć skuteczność jeszcze nie ta. Dzisiaj gra przeciwko Conley`owi, który warunków w defensywie zbyt wysokich nie postawi. Spoglądając w statystyki to każdy z zawodników grających na Conley`a zdobywał sporo pkt. Dzisiaj liczę na dużo celnych rzutów, a nie asyst. Kemba ostanio zaczął trafiać i to mi się podoba. Czekam na jego kolejne spotkania w poszukiwaniu overów.
- I pozostaje mi spory dylemat między trójką: Davis over 27,5 Cousins over 28,5 i Fournier over 21,5. Zaczynając od pierwszej dwójki to wiadomo że dziś pod koszem będą rządzić, tylko pytanie w tym momencie który z nich pokryje linię. Sięgając do statystyk DeMarcus częściej asystuje więc uderze jednak w over Davis`a. Co do Evana to na pewno imponuje skutecznością. W ostatnich spotkaniach gra bardzo dobrze i myślę , że dzisiaj w sytuacji gdzie Vucević i Gordon będą mieli ciężkie zadanie to Evan będzie musiał zdobywać pkt.
Davis rozegrał świetny mecz, oddał badzo dużo rzutów, a co ważne na bardzo dużej skuteczności. Cousins tak jak myślałem więcej asyst mniej pkt. Bardzo szkoda Evana. PO 24 minutach gry miał 20pkt i wystarczyło dołożyć dwójkę. NIestety się nie udało, ale jego ksuteczność rzutów za 3 pkt imponuje
Co sądzicie o tych typach? Jeszcze nie zagrane więc proszę o opinie.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
To co zrobiło Knicks przechodzi ludzkie pojęcie haha 30-6 w 3 kwarcie przegrywają ????
A skoro już tu jestem to szybki Typ odemnie
De Rozan Over 24,5 @1,70 Forbet
Demar w tym sezonie gra dobrze jego srednia oscyluje wokół tej linii ale dziś myślę, że spokojnie ja przekroczy bo w Toronto od jakiegoś czasu się sporo zmieniło, Lowry woli asystowac a Demar za to rzuca dużo ???? poprzednie starcia między nimi też przemawiają za tynm typem, więcej nie napisze bo zamykają mi się oczy, zaufajcie mi bo intuicja podpowiada, że to się uda i mam nadzieje, że z rana wstanę i zobaczę świetny wynik De Rozana
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
To co zrobiło Knicks przechodzi ludzkie pojęcie haha 30-6 w 3 kwarcie przegrywają ????
A skoro już tu jestem to szybki Typ odemnie
De Rozan Over 24,5 @1,70 Forbet
Demar w tym sezonie gra dobrze jego srednia oscyluje wokół tej linii ale dziś myślę, że spokojnie ja przekroczy bo w Toronto od jakiegoś czasu się sporo zmieniło, Lowry woli asystowac a Demar za to rzuca dużo ???? poprzednie starcia między nimi też przemawiają za tynm typem, więcej nie napisze bo zamykają mi się oczy, zaufajcie mi bo intuicja podpowiada, że to się uda i mam nadzieje, że z rana wstanę i zobaczę świetny wynik De Rozana
De Rozan rzucił 25 wiec z odrobiną szczęścia ale siedzi ???? ++++++
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Tak to już jest. Dzisiaj na linii 24,5 rzucił idealnie 25, a dwa dni temu na tej samej linii tego 1 punktu zabrakło, bo bez koncentracji ceglił osobiste w ostatniej minucie meczu.
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Dzisiaj na szybko bez analizy nie mam weny :rolleyes: moje typy na dziś
Pacers vs Kings
Pacers -4.5 lv bet 1.72 ✅✅✅
Suns vs Nets
Nets -3 lv bet 1.70 ⛔⛔⛔????
Dodam że typ wydaje się pewniakiem z suns wypad do knighta również bledose mocno są osłabieni
Bucks vs thunder ⛔⛔⛔
Bucks + 3 lv bet 1.72
Co sądzicie ??
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Ja dziś gram handi na Indiane -4,5 czysto Brooklyn i czysto Tłoki kurs 4,64
Myślę że duże prawdopodobieństwo jest iż ako wejdzie. Pacers grają bardzo fajny basket od początku sezonu i dziś rozprawia się z Kings.
Nets gra dobrze , ostatnio Denver rozbiło ich ich w 3q ale mecz stał na wysokim poziomie,lecz Suns to nie poziom Denver.
LAL gra dziś z Detroit ,którzy grają szybko i fajnie się na nich oglądać. Moim zdaniem mają więcej atutów niz Lakers,ale Jeziorowcy na pewno postawią opór i będzie co oglądać ????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Niesamowita jest liga na tym etapie. Detroit kilka dni temu jedzie do GSW i gra piękny mecz, rozklepując ekipę mistrzów, a dzisiaj to samo Detroit przez bite cztery kwarty jest bite w pysk od Lakersów (108:86 w poł. 4 Q). Tak jak ktoś wcześniej napisał, typowanie NBA to gra na &quot;czuja&quot; - wyczucie chwili, motywacji, dyspozycji dnia.
 
damcizarobic 5

damcizarobic

Użytkownik
Dzisiaj dużo fajnych meczy, zapowiada się na ciekawą noc.
Ciekawi mnie mecz Charlotte - Milwaukee. Myślę nad mocną 1. Prezentują dobrą formę u siebie na hali plus chęć zrewanżowania się za porażkę z Milwaukee sprzed tygodnia (94:103).
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Detroit kolejny raz zepsuło kuponik ,ostatnio jak dawałem przegrali z Philadelphia.. będę pisał kiedy na nich stawiam to grajcie na odwrót ;p
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Detroit kolejny raz zepsuło kuponik ,ostatnio jak dawałem przegrali z Philadelphia.. będę pisał kiedy na nich stawiam to grajcie na odwrót ;p
Ja tak samo miałem z Nets przegrali mi z Knicks i dzisiaj z słabym suns ehh:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom