>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
jimmypi 50

jimmypi

Użytkownik
Brooklyn Nets - New Yorki Kniks
Enes Kanter over 14,5pkt ✅✅✅
1,75

W Kniksach troszku szpital także Kanter wychodzi jako jedna z głównych opcji. To drugi mecz nowojorskich drużyn. W pierwszym Kanter zagrał aż 35min, dla porównania z GSW 18min, co pokazuje, że trener widzi go na boisku w takim match-upie. Zawodnik jednej strony (atakowanej), więc jeśli gra musi dostawać piłkę, żeby jego minuty miały sens. Brooklyn b2b co jest dodatkowym atutem. Kanter powinien być mocno zmotywowany. Miał rozmowę z trenerem o jego pozycji w drużynie, po niej podobno zagrał dobre treningi żeby coś udowodnić. Liczę, że trener odwdzięczy się dużą ilością minut.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Philadelphia 76-ers - Atlanta Hawks
do przerwy/mecz Philadelphia-ers 76/Philadelphia76-ers
1.40
+
Chicago Bulls - GSW
do przerwy/ mecz GSW/GSW
1.44
@2.02
bet365 ⛔

Dziś jak ktoś ma możliwość to polecam zagrać taki typ jak wyżej, nie sądze by tutaj było coś innego niż dominacja ww ekip od początku do końca, Atlanta w defensywie istny ser szwajcarski, a w Chicago mam wrazenie, że na parkiecie jest 5-ciu Hardenów w obronie, do tego szpital u byków nie napawa optymizmem. Nie bede przy tego typu becie pisał jakiejs wnikliwej analizy jak mam to w zwyczaju. Takie coś do gry i tyle.
Powodzenia.
e/Pieknie Phila zagrala koncowke 1 polowy by ich *** strzelil!!!!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Buki dziś trochę mnie zdenerwowały, bo poza uni nie ma nigdzie linii na zawodników. Giannis out, Leonard out, ale czy to znaczy, że spotkanie między dwoma najlepszymi drużynami w lidze musi być słabe? Nie wydaję mi się. Obie ekipy są w top10 jeżeli chodzi o zdobywane punkty, oddawane rzuty i jeszcze parę innych statystyk ofensywnych. Brak Giannisa powoduje, że każdy możliwy zestaw Bucks na parkiecie będzie potrafił siekać trójeczki z obwodu. Wydaję mi się, że pojawi się prawdziwy lider tej drużyny, którego nie wszyscy znają, a mianowicie Khirs Middleton. Trafia on średnio 4/7 trójek w tym sezonie i w każdym z większości spotkań pokrył tą linię mimo blowoutów. Dzisiaj wydaje się, że gra jeszcze będzie szybsza, bo prawdę mówiąc Giannis często spowalnia kolegów. Toronto również potrafi straszyć zza łuku i jestem pewien, że zobaczymy tutaj wymianę ciosów.
Powyżej 225.5 pkt - 1.8/unibet ✅
Khris Middleton powyżej 2.5 trójki - 1.8/unibet ✅
Bez analizy
Lakers - 1.83/unibet ⛔
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Phila/Atl under 231,5; Simmons over 13,5
Mia -
Sac (+11,5) (wiedzialem, ze mlodzi Kings sa dobrzy i sie postawia, ale az tak? Swietna ofensywa!)
Spurs (-5,5) - Dal (-5 :facepalm: btw ależ się Denisowi wolny wykręcił na koniec 4 kwarty..)
Ind ML - Portland
Bucks/Tor u223,5

Den/NOP u233,5
Z zawodnikow: (ktorzy nie do konca mi wchodzą xD)
Saric +12,5 ( :sweat: )
LeVert -20,5
Ingram +14,5
(czuje ze chlopak bedzie chcial sie zrehabilitowac za swoje wyczyny poniekad; powiedzial, ze nie zna jeszcze skladu, ale wychodzi w 1 piatce, bo nie ma zamiaru wchodzic z lawki - beda z niego ludzie, walczak, a linia niska przez brak gry)
Harris +18,5 (bedzie blowout, Gary ich rozrzuca!)
Edit:
Aaa, i linia na Wolves/Lakers jest przesadzona grubo, tam koło 240 chyba sie kreci..:cwl:Imo troche patologia, kolejny mecz, gdzie wystarczy jedna słabsza kwarta ktorejs z druzyn, a Lakers z meczu na mecz beda co raz lepsi w defensywie (ta, brzmi to absurdalnie, ale jednak).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Under 27,5 Lilliarda @1,86 etoto
Mecz się zaczyna więc krótko. Indiana nie forsuje tempa, grają wolno i to sprzyja mojemu betowi, do tego dochodzi fakt, że Lilliard wybitnych meczów nie grał przeciwko Pacersom.✅
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Heat - Kings under 227,5 @1,90 etoto⛔
No niezłe te linie w tym spotkaniu, przecież Heat ogólnie preferują wolną koszykówkę, a Kings raczej też nie szaleją, w ostatnich 5 latach tylko raz została pokryta ta linia. Nie wiem co mógłbym tu jeszcze dopisać.. W obu drużynach nie ma wybitnych shooterow, którzy seriami zdobywali by punkty, spodziewam się wolnego tempa i max 225pkt..
Nets @1,85 Fortuna⛔
Gram chłopaków z Brooklynu ponieważ jest tam więcej talentu i potencjału niz w Nowym Yorku.. Nawet brak Carolla i mecz b2b mnie nie odstraszy od grania tego betu. Knicks bez Porzingisa nie mają czego szukać w większości spotkań i myślę, że jeśli Nets zagrają dzisiaj na miarę swoich możliwości to powinni już rozstrzygnąć mecz na początku 4 kwarty.
Ibaka Over 13,5 @1,86 etoto✅
Hmm taka linia na Hiszpana, który zawsze przeciwko Bucks grał dobrze i bez problemów pokrywal ta linie można nazwać promocja. Wypad Kahwi i Antek więc brak pierwszego oznacza więcej kreowania Ibaki przez Lowrego a brak drugiego oznacza więcej miejsca dla Hiszpana. Ibaka potrafi grać tyłem do kosza jak i rzucać za 3 pkt. Z wolnymi też większych problemów nie miewa więc liczę, że pokryje proponowana linie dość szybko.
Z pobocznych typów proponuje :
Warriors - 9,5 @1,65 totolotek✅
Under 7,5 asyst Jokica @1,72 etoto⛔
Lakers @1,75 etoto⛔
 
sn0w_ 0

sn0w_

Użytkownik
Lebron James, over 8.5 zbiórki, kurs 1.80 unibet.

Myśle, ze kolejny mecz w którym LeBron postara sie pociagnac wynik, ma szanse pozbierać darmowe piłki z wlasnej tablicy. Licze nawet na cos podchodzacego pod triple-double.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
LaMarcus Aldridge double double NIE unibet 2.0 ✅ (20 pkt./6 zb./4 as.)
Dogrywka to zawsze niefart przy underach, ale tym razem bardzo spokojnie. Swoją drogą, jeżeli Dallas nie trafia nawet z wolnych na 2 sek. przed końcem regulaminowego czasu, to nie wiem kiedy i z kim oni wygrają...
Od świetnego meczu w LA (37 pkt/10zb) minęło kilka spotkań, LaMA spuściła nieco z tonu jeśli chodzi o zdobycze punktowe, było nawet 5/18 z gry z Indianą, ale poszaleli inni, jak choćby wczoraj DeRozan w rewanżu z Lakersami. W tym roku Aldridge zbiera z tablic średnio 11 piłek, stąd linia 9,5 zb. Wolę jednak spróbować opcji na brak double double z wyższym kursem 2.0, która - jeśli nie zdarzy się jakiś czarny dzień (co też trzeba brać pod uwagę) - sprowadza się do tego samego. Argument sportowy: przy DeAndre Jordanie tych zebranych piłek może być kilka mniej. Może też zdarzyć się odjazd od słabych ostatnio Mavs, a wtedy i minuty mogą być mniejsze.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Frajersko tej nocy zrobiła Mnie Phila która miala 47-41 na minute z hakiem do konca 1 polowy i nie dowiozła tego wyniku. No coż przegrane się zdarzają nawet i takie.
Dziś proponuje mocny bet, i słuchac się Mnie i brać w ciemno.
Oklahoma City Thunder - LA Clippers
LA Clippers 2.2
bet365
⛔

Oklahoma ssie, i ssać będzie jeszcze długo, dziś prawdopodobnie nie zagra jeszcze Adams, Noel w ostatnim meczu z Phoenix go dość godnie zastąpił w tamtym spotkaniu. Ogolnie to co gra OKC to jest dramat, obwód kompletnie nie istnieje, w meczu z Phoenix trafili zaledwie 7 trojek.. nie ma wsparcia z ławki. Granie tym Terrencem Fergusonem to jest debilizm, jak z ławki wchodzi Abrines to efekt mamy podobny tylko tyle, ze ten chociaz moze czasem coś trafić zza łuku, Ferguson - nie. Patterson z Phoenix się w koncu odnalazł na parkiecie ale jedna jaskóła wiosny nie czyni, i może dzisiaj zagrać znowu to co odwala od początku sezonu czy cały poprzedni - czyli też jedno wielkie nic. Westbrook- George widać jeszcze obaj nie sa w dobrej formie, każdego rodzaju występ nadchodzącej nocy jest możliwy. Ogolnie uważam, że Donovan powinen być wywalony za jakiś czas na zbity pysk, ta drużyna nie ma flow, a błedy decyzyjne podejmowane przez trenera w takcie meczu aż biją po oczach.
Dziś rywalem LA Clippers których powiem, nie doceniłem przed sezonem, bardzo imponujący start, zwłaszcza ofensywa bardzo płynna, i widać po zagrywkach, ze wiedzą co chcą grać. Obejrzałem ostatni mecz na zywo vs Washington i kapitalna gra zarówno w ataku (136 pkt) jak i w obronie, zwlaszcza Avery Bradley który grał jak za czasów gdy byl jednym z najlepszych niskich obroncow w lidze, mysle ze dzisiaj z Beverlym utrudnią mocno życie Westbrookowi. Świetnie grał Harris, bardzo skuteczne akcje. Dzisiaj OKC jak będzie tylko z Noelem pod koszem to moze ich mocno kosztować, LAC ma Gortata, energizera z ławki Harrela czy Bobana na te kilka minut w razie W. Clippersi ostatnio zarzucali Wizards na obwodzie 16/29 czyli ponad 50 procent za 3!Maja dzisiaj wszystkie atuty by wygrac głębie skladu, mocny obwod, i solidnych podkoszowych, po tym co widzialem (zwlaszcza fatalna oklahome) to polecam to bardzo ale to bardzo mocno do gry.
Powodzenia!
E/ PIEKNA 3 KWARTA NIE MA CO!
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dobrze kolega wyżej to wychwycił ale.ja zagram coś innego
Clippers over 109,5@1,7 totolotek
NBA póki co ciągle idzie coraz bardziej w.ofensywe i nawet tutaj ciężko szukać kogoś.kto gra jakiś under a jak już gra to go.trafia. Spotykają się dwie ekipy które z defensywa nie mają wiele.wspolnego chociaż na pewno Clippersi są tutaj lepsi. Goście do tej pory w tym sezonie na 6 spotkań przekroczyli ostro te linie a w pozostałych dwóch byli jej bardzo blisko. Jutro powinno być.piekne grzybobranie pod koszem Thunder bo tam Clippersi mają wielką siłę. Ogolnie mają ekipę.mega zorientowana do.przodu. Szacunek za to jak wykorzystuje się tam Bobana. Pop go wynalazł a teraz inni korzystają , gość jednak umie zagrać na picku. Wybaczmy ale jeśli ostatnio Suns wrzucają w Oklahomie 110 to grzech nie zagrać na over LAC.
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
Chciałbym poznać opinie na temat meczu Cavs z Atlantą, Love out co już wiemy. Czy jest jakaś duża różnica w roosterze i czy kursy na Atlante nie są przesadzone? Cavs jeszcze bez zwyciestwa, a @2.90 na Atlante to dużo.
 
jimmypi 50

jimmypi

Użytkownik
Miami Heat - Charlotte Hornets
Miami win
2,45

Do grania tego typu zachęca kurs, upatruję tutaj duże value. Miami Heat gra b2b po słabym meczu z Kings co z jednej strony działa na niekorzyść(zmęczenie) z drugiej chłopaki powinni chcieć się poprawić i wyjść zaangażowani. Charlotte oddaje bardzo dużo rzutów za 3pkt (chyba są nawet pierwsi w lidze pod tym względem jeśli się nie mylę), a Miami słynie z dobrej obrony linii 7,24 metra. Liczę na mocny, fizyczny mecz ze strony zawodników z Florydy co może się przełożyć na zwycięstwo, a kurs 2,45 uważam za warty pogrania.
Philadephia 76ers - Toronto Raptors
Jonas Valanciunas under 14,5pkt
1,85

W stronę underową idę ze względu, iż obstawiam ograniczone minuty tego zawodnika w pojedynku z Embidem. Do tego prawdopodobne złapanie szybkiego foul trouble. Wydaje mi się, że w tym meczu Litwin nie pokryje linii.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Wg mnie trochę loteriada CAVS vs. ATL. Ciężko stwierdzić, kto tu wygra, jak Hawks będą trafiać to zmiotą Cavs imo, bo to otwiera przestrzeń a Thomson sory obrońcą nie jest, co skrupulatnie wykorzysta Trae. Można iść w jego over chociaż trochę wysoko postawione wg mnie 18 - 18,5 pkt, 17,5 fortuna. Z drugiej strony jeszcze Young wydaje się być trochę niestabilny.
Vucevic and Hield over 36,5 pkt ✅
1,80
forbet

Hield wprawdzie gra b2b wczoraj 35 min, ale Fox jest QUESTIONABLE wg rotoworld.
Wczoraj udało mu się zdobyć 23, myślę, że dzisiaj poniżej 18 nie zejdzie. Jeżeli De&#39;Aron nie zagra to tym bardziej. Myślę, że oba zespoły będą parły na atak. Wiele punktów pada zarówno tu i tu, grają wesołą koszykówkę, bez spiny.
Liczę również na wsparcie Vucevica, który, nie licząc 2 pierwszych spotkań, gdzie grał stosunkowo mało minut, wygląda solidnie. Zdobywał 27, 24, 24 i 16 pkt ostatnimi czasy, ale to przeciwko Koziołkom, także ...
Już bardziej jako pierwsza opcja jawi mi się on niż Gordon :puke:... Cała rzecz będzie działa się w Orlando, dlatego tym bardziej liczę na zaangażowanie tego pana.
Conley and Beal over 41,5 pkt ⛔
1,75

Teraz w sumie zauważyłem wygląda solidnie. Myślę, że tempo będzie narzucone przez Czarodziejów, Beal stanowi ważny punkt żałosnej ofensywy ze stolicy. Wprawdzie ostatnio ze zdobyczami punktowymi gorzej, 23, 21, 20, widać tendencję spadkową. Sądzę, że mimo wszystko Bradley ma okazję ją przełamać. W trzech spotkaniach, w których notował powyższe zdobycze, Wizards przegrywali i to dużo, z GSW 22 i LAC 32. Wyjątek stanowi spotkanie środkowe, gdzie Beal faktycznie grał te 39 min. a w plecy Wiz byli tylko 5 z Sacto. Mimo wszystko liczę na przełamanie, spotkanie moim zdaniem będzie bardziej wyrównane niż sądzą buki.
Teraz Mike - jak na razie jego zdobycze punktowe wzrastają wprost proporcjonalnie do minut. Logiczne, że jak gra więcej to zdobywa więcej? No tak, tylko, że u Conleya szczególnie się to uwidacznia ;
- poniżej 30 min : 11, 16, 18 pkt
- poniżej 35 min : 23
- 36 min na placu sypnął 27.
Myślę, że dzisiaj trochę pobiega, bo w końcu przed własną publicznością wypadało by powalczyć, nie?
Liczę, że Mike poniżej 22 nie zejdzie, Brad powinien przy dobrym dniu dołożyć ok. 25 pkt.
No i value na Clippers też wygląda solidnie dzisiaj.
POWODZENIA!
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Witam, ja dziś na spokojnie.
Boston - Detroit +12,5 @ 1,52 ✅ 108:105
Memphis +6,5 - Washington @ 1,34 ✅ 107:95
AKO: 2,04 ✅

Memphis w swojej hali to przyzwoita drużyna. Nie grali co prawda z trudnymi rywalami ale bardzo pewnie rozprawili się z Atlanta i Phoenix, ogrywając ich ponad 20 pkt. W obliczu braku Howarda, Marc Gasol powinien spokojnie sobie radzić pod koszem. Czarodzieje nieźle czarują i z bilansem 1:5 zajmują przedostatnia pozycję w lidze, co więcej grają dziś swój ostatni mecz w serii 5 wyczerpujących wyjazdów gdzie przegrali 3 ostatnie spotkania. Drużyna raczej w rozsypce, niepewny występ Morrisa, trener na wylocie desperacko potrzebuje zwycięstwa i niestety Memphis to nie jest najlepsze miejsce na osiągniecie tego celu. Spread wystawiony na to spotkanie to Memphis -2 i wierze, że dziś go pokryją, ponieważ pokryli ostatnie 6 domowych meczy.
Jeżeli chodzi o mecz w Bostonie, to nie wierzę aby w kolejnym meczu Griffin zagrał na poziomie 2-13 z gry i 7 pkt. oraz cała drużyna na 18,9% za 3 pkt. Handi wystawione na ten mecz to Detroit +9 i co więcej, Pistons pokrywało handi w 6 z ostatnich 7 wizyt w Bostonie.
Jeżeli chodzi o mecz Clippers @ Thunder to widzę tutaj duże value w postaci:
Clippers - Thunder -2 @ 1,90 ✅ 110:128
Thunder desperacko potrzebują zwycięstwa. Westbrook wraca do pełnej dyspozycji i będzie to full speed mecz w jego wykonaniu. Dzisiejszy mecz, to kapitalna okazja na przełamanie złej passy i bilansu 1-4 spowodowanego złą grą w obronie i braku koncentracji. Wierzę ,że Westbrook zagra dzisiaj wielki mecz i poprowadzi gospodarzy do zwycięstwa.
E: Westbrock 32 pkt. 8 asyst, 3 przechwyty

Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Z mojej strony coś takiego:
Portland over 109,5 pkt kurs: 1,85 (Unibet) ⛔
Portland po ciężkim boju na wyjeździe z Indianą. Dobrze się pokazali chociaż skuteczność nie było dobra. Teraz lecą do Houston i faktycznie mogą być trochę zmęczeni bo grają dzień po dniu. Tyle, że przyjdzie im zagrać mecz z Houston. Każdy im wrzuca aż miło i dalej uważam że ten mecz będzie overowy. Portland jest mocne i dalej ma szansę nawet to wygrać. Houston nic nie gra w obronie, dalej będą bez Hardena i Ennisa. Czyli trzeba liczyć na Paula i Carmelo. Obrony tam nie ma i wydaje mi się że Portland nawet będąc podmęczone spokojnie jest w stanie przekroczyć 110 pkt. Póki co Houston u siebie traci średnio 118 pkt i mają bilans 0:3. Teraz mieli 3 dni odpoczynku, ale to wcale nie musi być ich atut. Niekiedy lepiej z marszu startować bo jest się w rytmie. Mecz według moich przewidywań znowu overowy, Houston mamy problem.

Nicola Vucevic over 17,5 pkt kurs: 1,8 (Unibet) ⛔
Dobry początek sezonu w jego wykonaniu w Orlando. Średnio zdobywa 19 pkt i ma 10 zbiórek. Ostatnie zawody w Milwaukee mu nie wyszły, teraz dobry moment na przełamanie. Sacramento stoczyło ciężko bój z Miami, wygrany na wyjeździe. Orlando na Florydzie, więc daleko nie mają, ale wypadło im dwóch grajków. Fox może nie zagrać i poza grą będą również Bogdanovic i Shumpert. Z racji tego że Sacramento zagrało bardzo dobrze tej nocy to teraz pewnie będą mieli spore problemy. Orlando może i powinno sobie tutaj postrzelać i liczę że Vucevic się dołączy do tego.
Jason Tatum over 1,5 trójki kurs: 2,55 (Unibet) ⛔
Cały czas mnie kusi ten Tatum. Ostatnie dwa mecz bardzo słabo jak na niego. Bodajże 6 i 9 pkt. A jego średnio to przecież prawie 17 pkt na mecz. Z tymi trójkami jest różnie. Generalnie trafia około 1 trójki na mecz przy 29% skuteczności, więc szału nie ma. Ja tutaj idę bardziej na wyczucie, więc bez szaleństw. Daje mu znowu szansę na przełamanie.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam jeszcze taki typ:
Oklahoma vs Clippers
Typ: Westbrook over 11,5 zbiórki
Kurs: 2 (Etoto) ⛔


Dobra na dzisiejszą noc wybieram Russela z Oklahomy i jego zbiórki. Kieruje się tym, że w OKC mogą nie zagrać Adams oraz Noel. Są to wysocy zawodnicy, dobrze zbierający. Adamsa zabrakło ostatnio, jakieś problemy z łydką, a teraz Noel podkręcił kostkę. Ich występ jest wątpliwy, ale to pewnie decyzja zapadnie przed samym meczem. Westbrook to jest gość od wszystkiego i w tak ważnym momencie musi mocno się starać żeby jego drużyna w końcu wygrała. Póki co mają bilans 0:5 najgorszy jeżeli chodzi o początek rozgrywek. Wszędzie go będzie pełno i myślę, że wiele linijek w nocy przekroczy. Musi bo wie że nie wygląda to za dobrze, a to bardzo ambicjonalny zawodnik. Według mnie są spore szanse na przekroczenie takiej linijki w tym meczu, a przy absencji tych dwóch panów nawet bardzo duże prawdopodobieństwo. Powodzenia!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
W tym sezonie ciężko o jakiekolwiek undery, bo obrony nie ma. Pokazało to chociażby wczorajsze spotkanie GSW-Bulls, gdzie mistrzowie mieli do przerwy aż 91 punktów! Pamiętam jak Memphis jeszcze z dwa, trzy lata temu potrafiło tracić po 80 pkt w całym meczu! Wynik jest porażający jednak bukmacherzy mogą przez to wariować z liniami. Jeżeli gdzieś ma być under to wydaję się, że w spotkaniu Bostonu z Detroit. Celtowie są na 29 miejscu jeżeli chodzi o punkty zdobyte na mecz, a Detroit zaledwie na 19. Obie ekipy grają dość wolna koszykówkę dzięki temu, że posiadają typowych centrów. Celtowie tracą ledwie 90 punktów na mecz we własnej hali i dziś również spodziewam się, że wygrają swoje spotkanie głównie dzięki obronie. Linia dość przyjemna choć nawet dla odważnych 205 jest do spróbowania na under.
Boston wygra i poniżej 211.5 pkt - 2.43/unibet
Już wczoraj miałem grać przeciwko Jonasowi jednak linia była tylko na 1xbecie, a tam ciężko żebym mógł coś zagrać. Dzisiaj na odwrotnym biegunie będzie Embiid czyli kolejny mobilny center, a z takimi niestety nie ma szans Center Raptors, który ewidentnie ma problem z ustawaniem na nogach jeżeli chodzi o bronieni. Wydaję mi się, że max 15 minut. W ataku potrafi upchnąć jednak wymieniony wyżej Kameruńczyk czy Amir Johnson to dość solidni obrońcy. Linia trochę za wysoko ustawiona, bo spodziewam się max 10 punktów. Do tego zagram, że Sarić będzie miał więcej punktów. W tym sezonie zaledwie 10 punktów na mecz i niska skuteczność jak na niego jednak to jest bardzo dobry gracz i spokojnie jest wstanie wrzucić 12 punktów przy match upie ze Siakamem czy Ibaką, którzy średnio lubią wychodzić na obwód. Gram głównie przeciwko Jonasowi.
Jonas Valanciunas poniżej 13 pkt - 1.91/unibet
Saric więcej pkt od Valanciunasa - 2/unibet

Na koniec leci becik na Houston. Nadal brakuję Hardena, ale Portland musi być zmęczone po ciężkim spotkaniu w Indianie. Ciężkie b2b i powrót ze wschodniej strony na zachodnią. To może odbić się na formie liderów, a co jak co ale Houston jeżeli chce mieć atut własnego boiska w PO to musi zacząć wygrywać spotkania we własnej hali ze zmęczonym Portland.
Houston - 1.57/unibet
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Na koniec leci becik na Houston. Nadal brakuję Hardena, ale Portland musi być zmęczone po ciężkim spotkaniu w Indianie. Ciężkie b2b i powrót ze wschodniej strony na zachodnią. To może odbić się na formie liderów, a co jak co ale Houston jeżeli chce mieć atut własnego boiska w PO to musi zacząć wygrywać spotkania we własnej hali ze zmęczonym Portland.
Houston - 1.57/unibet
Teksas to nie jest zachodnia strona tylko centrum ;) Z Indianapolis blizej do Houston niz chociazby z Houston do Los Angeles ????

Chris Paul over 22 &amp; Damian Lillard over 25 @ 3.45 1xbet
Chria Paul over 26 &amp; Damian Lillard over 29 @ 6.20 1xbet
Wymarzony match-up CP3, gdzie w 22 meczach przeciwko Lillardowi w karierze notuje srednio 24 pkt. Nie przez przypadek rozgrywajacy PTB uchodzi za czolowke najgorszych obroncow na swojej pozycji.
Sam Lillard wczoraj w Indianapolis sie opierdzielal wiekszosc meczu a i 32 minuty to nie sa wielkie meczarnie.
Od kiedy Paul reprezentuje Rakiety zdarzyly sie 3 mecze miedzy panami:
- 26 Paul / 35 Lillard
- 37 Paul / 29 Lillard
- 22 Paul / 20 Lillard
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Cavs (-4,5) - Atlanta; under 228,5
Sacramento under 109,5 (blisko było, Fox jednak grał; niemniej coraz bardziej podobają mi sie chłopcy z Sacramento, zobaczymy co z Toronto będą w stanie ugrac u siebie niebawem)
Charlotte - Heat (+4,5)
Raptors (-5,5) - Philadelphia
Memphis - Wizards ML (tym panom już podziękujemy)
Houston (-2,5) - Portland (tym również ???? brak Hardena (choć z nim bez Paula też był dziegieć), jednowymairowa ofensywa i szrot sprowadzony latem robią swoje.)
OKC (-1,5) - Clippers (cóż za 3. kwarta!!)
Poza tymi typami, skłaniam się ku Orlando -4,5 i Pistons +9,5, ale tutaj to raczej lekkie domysły. [jedna czutka nie weszła, druga weszła]
Z zawodników:
Vucevic + Hield +36,5 (forbet, super opcja)
Kemba +27,5 (a dziś ławka Charlotte popracowała pięknie)
Hood +13,5
Irving +19,5

Paul + Lillard +48,5 (za długo Dame nie musiał grać, świetna skuteczność; Paul zgola odwrotnie)
Conley + Beal +41,5 ( ;) )

Te łączone opcje z forbeta wygladają fajnie, podpisuje sie, bo u góry już kilka wzmianek padło o tych liniach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom