>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wariors -8,5 HT @1,9 unibet✅
Ciezko bedzie o kolejny mega pogrom jednak kompletnie nie widze szans na jakąkolwiek walke Lakers w tym meczu. Kerr chyba troche zmadrzał i w takich meczach powinien przyjmowac taktyke szybkiego odjazdu a potem odpoczynku najwazniejszych graczy no chyba,ze chce miecto co w zeszlym sezonie. Mysle, ze nie bedzie tutaj zabawy od poczatku tylko chec rozstrzygniecia tego spotkania do ok 30minuty. W dodatku w LAL nie zagraja Randle oraz Young czyli obok Clarksona oraz Williamsa najlepsi gracze. Po za nimi Kim tam maja straszyc? Calderon? Mozgov, ktory szybkosciowo wyglada komicznie przy grze Warriors czy tez Deng, ktory obecnie w ofensywie potrafi jedynie stanac w rogu i czekac na piłke? Poprzedni mecz w Staples to byla niespodzianka jednak teraz Warriors beda chcieli wygrac tam pewnie z osłabionymi LALkami. Szykuje sie chyba znowu solidny łomot bo jak inaczej typowac starcie 29 defensywy ligi z najlepsza ofensywą. Fakt, Lakers poprawili sie jeezeli chodzi o atak, Walton zrobil dobrą robote jednak brak tam klasowego obroncy na swingmanów rywali i kuleje rowniez powrót do obrony co przeciwko GSW jest śmiercią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 40

deps83

Użytkownik
Bucks vs Raptors
Wizja: Raptors -3,5
Kurs: 1,9 pinnacle✅

Dziś na tapete biore spotkanie dwóch drużyn które stawiają wyżej ofensywę aniżeli grę w obronie. Kluczem do sukcesu będzie to która drużyna postawi wyższe warunki właśnie w grze defensywnej. Wygranie ostatniego spotkania dinozaurów nad Houston na ich terenie i zatrzymanie tak mega ofensywnej drużyny na poziomie 102 pkt budzi uznanie. Najlepsze spotkanie w tym sezonie rozegrał DeMarre Carroll (20 pkt.). Trener często dawał mu odpoczywać i nie grał w niektórych spotkaniach. Dlatego dziś również w spotkaniu z Bucks powinien wzmocnić grę defensywna Toronto. Co do Bucks to odrazu nasuwa mi się spotkanie z Dallas, gdzie obrońcy z teksasu ciągle łapali Antetokounmpo i spółke na faulach ofensywnych. Oczywiście dziś Bucks nie są bez szans prócz wspomnianego wyżej Greka również mega robotę odwala Parker. Bucks mieli więcej czasu na odpoczynek no i oczywiście grają u siebie. Jednak moim zdaniem dziś górą powinni być gracze z Toronto właśnie przez wspomnianą lepszą grę obronną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
marian33 125

marian33

Użytkownik
Wczoraj zostałem podtopiony bramką w 93 minucie spotkania więc dzisiaj na spokojnie trzeba coś wybrać z NBA na tą chwile w oko wpadły mi dwa spotkania i zacznę od
Cleveland Cavaliers - Dallas Mavericks Cavs over 105,5 1.62 bah✅ 128:90
Planowo Cavs napędzali Wynik
Tak jak pisał wcześniej NalepOne w typ spotkaniu upatruję overka aczkolwiek sądzę że to gospodarzę będą dzisiejszej nocy nabijać wynik, Dallas w tym sezonie spisuję się bardzo słabo i tutaj wolę zaasekurować się grając na samych Cavs gdyż myślę Mavs mogą mięć kłopoty ze skutecznością.
Detroit Pistons - Los Angeles Clippers Over 200,5 1,85 bah ✅ 108:97
Clippers trochę zawiedli ale bardzo dobra gra Pistons w pierwszej połowie napędziła końcowy sukces
Clippers w tym sezonie odpalili i sądzę że są tutaj w stanie rzucić 110 a może i nawet 120 punktów, tłoki myślę że grają na miarę swoich możliwości ostatnio rzucili solidnej defensywie Heat 107 punktów i sądzę że dzisiaj są w stanie zakręcić się koło setki a może i nawet ją przekroczyć, linia może trochę zaniżona ze względu na dorobek punktowy gospodarzy w spotkaniu z Cavs ale na własnym parkiecie są skuteczniejsi i sądzę że linia 200 punktów z ofensywnie usposobionymi Clippersami jest zbyt niska i warto z tego faktu skorzystać.
Utah Jazz - Atlanta Hawks under 198,5 1,71 bah ✅
Dobra czutka i sprawdziło się ????
Tutaj krótko bo niewiele czasu zostało do meczu, w ostatnich trzech spotkaniach między tymi drużynami linia ta nie została przekroczona, jasne wszystkie trzy z tych meczy miały miejsce w tamtym sezonie aczkolwiek styl gry Jazzmanów nie uległ zmianie i jak wiadomo solidna obrona i długo rozgrywane akcje, Hawks na wyjazdach zazwyczaj kręcą się koło 95 punktów i sądzę że dzisiaj raczej będzie to niższy wynik w ich wykonaniu spodziewam się podobnego meczu jak miało to miejsce gdy to Salt Lake City przylecieli Bulls.
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Washington Wizards - San Antonio Spurs Bet365 100-112 ✅✅
San Antonio Spurs -4,5 1,55

San Antonio nie zwalniają tempa, wczoraj po raz kolejny pokazali klasę w starciu z Celtami. Zaczęli od -14 jednak doświadczenie zawodników i trenera wzieło górę, po odrobieniu tej straty czuć już było że tego nie wypuszczą. Leonard jest niesamowity, ten gość to istna perełka (już oszlifowana). Szczerze mówiąc nie wiem czy ma jakieś słabe punkty, w trudnych momentach piłka leci do niego i już wiadomo co się stanie dalej. W końcu odpowiedni wkład wniosła ławka rezerwowych: Lee 15, Bertans 15, Mills 19. Czarodzieje grają tragicznie (zaledwie 5 wygranych) i do tego hamsko. We wczorajszym meczu Wizards z Orlando przepłacony Bradley Beal, nie dość że jest w kiepskiej dyspozycji to jeszcze wdał się w przepychankę i złapał za szyję Evana Fourniera ... brak słów na tego gościa. Spurs powinni ich bez większych problemów poskładać.
Mecz do obejrzenia na antenie Canal+ Sport HD o 1 w nocy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
New York Knicks @ Charlotte Hornets -&gt; Powyżej 208.5 pkt @1.91 Betano ✅ 102-107 ✅
Obydwie drużyny mierzyły się ze sobą wczoraj, kiedy to po dogrywce Knicks wygrali w Madison Square Garden 113-111. Czas na zmianę hali, więc obydwie drużyny zamienią się rolami, ale linia punktowa na ten mecz pozostaje taka sama. Ja ponawiam typ na over w tym spotkaniu. Wczoraj oba teamy zagrały overowo w pierwszej i ostatniej kwarcie. W dwóch pozostałych zawodnicy Knicks i Hornets nie zdołali przekroczyć granicy 50 punktów. Jestem przekonany, że dziś Hornets zrobią wszystko, by zrewanżować się zespołowi z Nowego Jorku, ale mimo wszystko bardziej jestem pewien tego, że ten mecz będzie overowy. Wczorajsza potyczka obydwu teamów pokazała, że potrafią rzucić grając ze sobą ok. 60 pkt w jednej kwarcie. Fakt, wczoraj pomogła dogrywka, bo w regulaminowych 48 minutach padło równe 208 punktów, ale było wiele sytuacji, w których koszykarze się podpalali lub np. Porzingis ograniczył swoje minuty poprzez popełnienie kilku fauli, a ten zawodnik jest solidnym dostarczycielem punktów dla drużyny prowadzonej przez Jeffa Hornacka. Zresztą wątpię, żeby Hornets zagrają u siebie na tak fatalnej skuteczności zza łuku jak podczas wczorajszego meczu w MSG. Mam tu na myśli przede wszystkim Kembe Walkera (0-5 3PT), Nicolasa Batuma (1-7 3PT), czy Franka Kaminsky&#39;ego (patrz staty Batuma). Nie mam zbyt wiele czasu, więc nie zdążę zanalizować tego, tak jak starałem się to zrobić we wczorajszej analizie dotyczącej meczu Cavaliers z Mavericks. Wracając do tematu, to lepsza skuteczność zza łuku + trochę mniej przestojów w grze takich jak w kwartach nr 2 i 3 i 208 punktów pęknie tu bez problemu. H2H w Time Warner Cable Arena do tej pory wskazywały przeważnie mecze underowe. Jak będzie dziś? Jak na moje, znowu obydwie drużyny przekroczą 100 punktów. Wierzę, że Hornets podrażnieni porażką po dogrywce oraz Knicks którzy wciąż potrafią gubić krycie w defensywie, ale też nieźle punktują po drugiej stronie parkietu, znowu zrobią over. Tym razem bez OT.
U tego samego bukmachera
Detroit Pistons @ Oklahoma City Thunder -&gt; Oklahoma City Thunder powyżej 102.5 pkt @1.83 ✅
Minnesota T&#39;wolves @ Golden State Warriors -&gt; Golden State Warriors -13.5 pkt @1.97 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marian33 125

marian33

Użytkownik
Czołem Forumowicze dzisiejsza noc zrekompensowała niepowodzenia związane z ligą europejską więc w niedzielną noc idę za ciosem aczkolwiek z delikatniejszymi stawkami gdyż typy mniej przewidywalne a więc jedziemy ????
Oklahoma City Thunder - Detroit Pistons over 200,5 1.71 bah ⛔ 106:88
Szkoda liczyłem że Detroit rzuci koło 98 punktów ale poza drugą kwartą to wyglądało słabo pod względem punktowania
OKC kontra Pistons obie ekipy czeka podróż jak i oba teamy grały w nocy z piątku na sobotę trudne i wyczerpujące spotkania a mimo to uderzę w over ponieważ wierzę że Westbrick i spółka są w stanie pójść za ciosem i zacząć budować swoją serie zwycięstw mimo tego wyczerpującego spotkania w Denver myślę że Oklahoma będzie narzucać dość szybkie tempo i przekroczą tą setkę, dwóch takich gagatów jak Russel i Oladipo(którego uwielbiam oglądać) będzie nakręcać to spotkanie. Co do Tłoków wczoraj zagrali naprawdę fajne zawody i przez pierwsze 16-17 minut grali super basket aż przyjemnie się oglądało jak karcili Clippers szybkimi akcjami, dzisiaj sądzę że mogą zagrać trochę mniej skutecznie aczkolwiek są w stanie nawiązać walkę z ofensywnie grającymi gospodarzami więc spodziewam się close game i sądzę że Pistons pokręcą się koło sety.

Washington Wizards - San Antonio Spurs over 203,5 1,74 unibet
✅ 100:112
Wszystko zgodnie z planem obie ekipy nabiły setkę
Obie ekipy grały wczorajszej nocy aczkolwiek sądzę ze linia jak najbardziej do pokrycia czarodzieje u siebie zazwyczaj przekraczają barierę stu punktów, obie ekipy w podróży ale sądzę że na swoim parkiecie to gospodarzę narzucą swoje warunki a doświadczona ekipa Spurs się do nich dostosuje nawiązując wyrównaną walkę, widzę tutaj stykowe spotkanie oscylujące wokół setki rzuconej przez każdą ze stron.
Myślę że na dziś takie dwa typy ode mnie aczkolwiek bez szarżowania ze stawkami myślałem nad Overem w meczu miśków bo linie dość niskie aczkolwiek na 99,9% wolę to odpuścić
I szkoda bo siadło gładko a tak noc trzeba rozliczyć na ⛔
 
M 6

mateuszkolo

Użytkownik
NalepOne Typu nie neguję, ale trzeba zauważyć, że Batum nie poprawi tych statystyk z wczoraj, ponieważ najprawdopodobniej nie zagra w dzisiejszym meczu. M.Williams czyli kolejny z wyjsciowej piątki Hornets wczoraj nabawił się kontuzji kolana. Podsumowując polecam odważnym pójść w stronę Knicks po dobrym kursie 3,0. Mimo, że na wyjazdach grają piach, to przy takich osłabieniach jest to value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
devvon 88

devvon

Użytkownik
New York Knicks @ Charlotte Hornets
Typ: New York Knicks +5,5 @ 1.90

✅ 102 - 107 ✅
Na sam początek spójrzmy na absencje. Z Charlotte wypada Marvin Williams oraz prawdopodobnie (doubtful na roto) Nicolas Batum. Nieobecność tego pierwszego przede wszystkim zawęzi troszkę rotacje na pozycjach PF/C co biorąc pod uwagę wczorajszy mecz przegrany po dogrywce w Madison Square Garden może mieć lekki wpływ na dyspozycję w końcówce meczu tych zawodników. Przełoży się to również na obronę, Porzingis powinien poczuć więcej swobody. Batum wczoraj ciekawy mecz gdzie zdobył 18pkt (1/7 za 3) ale dołożył 9 Rb i 9 As. Mimo tego, że wskoczy za niego bardzo solidny Belinelli to i tak będzie to duże osłabienie. W Knicksach poza Thomasem nie braknie nikogo. Knicksi (3W streak) na wyjazdach mają bilans 1-5, Hornets (4L streak) u siebie 4-4. Jak widać obie bez szału. Co mnie za to przekonuje, kolejny ciekawy występ na przestrzeni kilku dni Melo Anthony&#39;ego, 35p/14r/5a. Coraz ciekawiej ogląda się ich mecze gdy widać, że Melo nie odczuwa już presji jaka na nim ciążyła przez te lata w MSG. Ma KP który może wziąć na siebie odpowiedzialność, ma Rose&#39;a który również już odpalał w tym sezonie. Co prawda to jeszcze nie jest to co fani by chcieli oglądać, ale w porównaniu z ostatnimi sezonami - big things are coming. W końcu pokazują charakter. Wracając do tematu Batum/Belinelli trzeba wspomnieć o Lee z NY który jest bardzo dobrym (przynajmniej w mojej ocenie) obrońcą na obwodzie także powinien ładnie na nich siąść. Do tego mamy Brandona Jenningsa który na prawdę jest pozytywnym zaskoczeniem, ostatnio nawet pobił rekord klubu w asystach. Widać, że chce mu się grać, dokładna fajne przechwyty, jest naprawdę groźny. Hornets prawdopodobnie nie zagrają na tak słabej skuteczności za 3 jak wczoraj przeciwko Knicks w meczu który przegrali na wyjeździe 111-113. Nie boję się tego jakoś bardzo ponieważ oprócz Anthonego (no i powiedzmy Rose&#39;a), Knicksi też zagrali średnie zawody i dzisiaj powinni pokazać o wiele więcej.
To chyba na tyle, już raczej nic nie dopiszę - za mało czasu do meczu.
Proszę o wyrozumiałość, jest to moja pierwsza analiza na tym forum, z każdym następnym razem powinienem coraz bardziej ogarnąć ten chaos.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
D 40

deps83

Użytkownik
Grzmoty vs Tłoki
Wizja: Grzmoty -4 pkt.
kurs: 1,9 pinnacle✅


Tzw. rewanż game za porażkę w Detroit 16 punktami. Jak już wcześniej wspominałem koszykarze z motor city dużo tracą grając na wyjazdach. Przykładu daleko nie trzeba szukać, wczoraj rozbili CP3 i spółkę u siebie, a jeszcze kilka dni temu w mieście aniołów dostali lanie od tych samych clipersów. Wracając do OKC a dokładnie do Westbruczka który jest w formie i nawet ślepy widzi doskonale jak ciągnie ten zespół. Zaliczył szóste triple double. Dziś gdzie obrona tłoków dużo traci na wartości na obcym terenie Russell powinien mieć ułatwione zadanie do robienia swoich firmowych wjazdów pod kosz przeciwnika. Jedynie co go może zatrzymać to on sam czyli ceglenie na maksa z czego czasami jest znany i nie zawsze lubiany. Od strony czysto statystycznej to grzmoty są 9-2 ATS w swoich ostatnich 11 spotkaniach gdzie starterzy zaliczyli łącznie ponad 160 minut, tłoki są 0-4 na wyjeździe bez dnia odpoczynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
marian33 125

marian33

Użytkownik
Phoenix Suns - Denver Nuggets Under 217,5 unibet ⛔ 114:120
mocna 4 kwarta i pozamiatane
Krótko bo do meczu zostało niewiele czasu, dzisiaj atakuję under linia wydaje się być stykowa aczkolwiek zazwyczaj niedzielne mecze rozgrywane o wczesnych porach są underowe, dzisiejszej nocy OKC mimo wyczerpującego spotkania przekroczyli setkę sądzę że Denver też to może zrobić aczkolwiek myślę że będzie to za mało żeby osiągnąć próg punktowy który na dzisiaj proponuję zwłaszcza że prawdopodobnie zabraknie Gallinariego. Suns mogą narzucać kilka punktów więcej i sądzę że dzisiaj powalczą o wygraną w tym jak mniemam stykowym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
@

Poniżej 220 pkt @1.90 ⛔

Pierwsze co zrobiłem, gdy zobaczyłem linię na to spotkanie? &quot;WOW!&quot;. Na początku byłem zdziwiony, potem z ciekawości spojrzałem na historię spotkań obydwu drużyn, a następnie przypomniałem sobie wyniki Nets oraz Kings z tego sezonu i doszedłem do wniosku, że idę w stronę undera. Tym razem wyniki bezpośrednich spotkań nie mają dla mnie zbyt dużego znaczenia. Twierdzę tak dlatego, że widziałem kilka meczów obydwóch zespołów w tym sezonie i jestem troszkę zaskoczony, a zarazem postanawiam z tego skorzystać. Jak na moje będzie to spotkanie, na które prawidłową linią byłoby 205-210 punktów. Zdaję sobie sprawę z tego jak fatalnie bronią gospodarze tego meczu, czyli drużyna z Brooklynu, ale po drugiej stronie nie mamy ekipy, która zawojowała NBA ofensywną grą. Mamy do czynienia ze średniakiem ligi z jakimiś-tam aspiracjami. Obydwie drużyny są na minusie, Nets 4-11, a Kings 6-10. To pokazuje miejsce w szeregu tych drużyn. Oczywiście, że Kings są &quot;na papierze&quot; lepszą drużyną i całkiem zasłużenie są faworytem tego spotkania. Niemniej jednak uważam, że buki troszeczkę zagalopowały się z główną linią na to spotkanie. Fajnie, że mecze obydwu drużyn pomiędzy sobą są overowe, ale jeśli spojrzymy na to, ile razy linia 220 punktów została pokryta przez te zespoły w obecnym sezonie - Nets 6/15, Kings 3/16(!) - to nie wiem jak wy, ale ja zaczynam wątpić w to, czy obydwie są w stanie zbliżyć się do linii wystawionej przez &quot;całorocznego&quot;. Mecz meczowi nierówny, wszystko to rozumiem, ale raczej uważam, że będzie to spotkanie podobne do tego, które miało miejsce kilka dni temu, kiedy to Pacers i Hawks zaledwie 181 punktów. Nawet nie śmiem prosić o drugie tak bardzo underowe spotkanie w przeciągu kilku dni, bo to po prostu jest anty-basketball. Nie uważam też, że obie ekipy zrobią aż tak niską linię, ale 220 punktów to naprawdę wysoka linia. Dla porównania troszkę wyższą mamy w starciu Portland z Houston (223.5 pkt, z tego co pamiętam). Potrzebna będzie wysoka skuteczność i średnia w każdej kwarcie ~55 punktów. Oczywiście, jest to możliwe, bo ten sezon jest fascynujący i trudno wiele rzeczy przewidzieć (w tamtym było moim zdaniem trudniej), ale nie sądzę, żeby było to spotkanie (aż tak) obfite w zdobycze punktowe, jak to często mówi pan Michałowicz. Co do składów obydwu drużyn, to po stronie gospodarzy wypadł Rondae Hollis-Jefferson, czyli jedna z opcji w ataku &quot;Siatek&quot;. Wciąż też nie ujrzymy na parkiecie Jeremy&#39;ego Lina, który pauzuje z powodu urazu, lecz ten powinien wrócić &quot;na dniach&quot;. Po stronie gości wszyscy zawodnicy z rosteru są do dyspozycji Davida Joergera. Dla mnie będzie to dosyć wyrównane starcie. Szczególnie, że Kings mają problemy z Nets grając w Nowym Jorku, więc liczę na close-match przez większy okres czasu. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Inne typy na noc
Pelicans @ Mavericks -&gt; Pelicans -5.5 pkt @1.90 Bet365 ⛔
Rockets @ Trail Blazers -&gt; James Harden powyżej 48.5 pkt + zbiórki + asysty @1.83 Bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
devvon 88

devvon

Użytkownik
New Orleans Pelicans @ Dallas Mavericks
Typ: New Orleans Pelicans -5.5 @ 1.95
bwin
⛔ 81-91 ⛔
Dallas dzisiaj bez JJ Barea, Harrisa oraz jak już zostaliśmy do tego przyzwczyajeni Dirka. Jest to dobra wiadomość, Barea to jeden z moich ulubionych strzelców także na plus, że Pelicans mają ten jeden problem z głowy. Zawęża to również rotację na PG/SG więc Williams powinien dostać większe minuty. Jest to malutki problem ponieważ zdarza mu się odpalić, ale biorąc pod uwagę to, że zagrał tylko w 7 meczach oraz zdobywa 11.3p/4.9a nie powinien być aż tak dominującą postacią. Daje to również duże pole do popisu Holidayowi i Gallo, ten matchup zdecydowanie na korzyść Pelicans. Orlean bez Evansa, Ajinci oraz Cunninghama. Kolejną pozycją na której powinni dominować jest silne skrzydło, gdzie nie widzę Powella zatrzymującego Davisa. To samo z Acym, lubię go, jest walczakiem ale bez centymetrów nie ma podjazdu. Ciekawym pojedynkiem będzie Asik/Bogut, jednak nawet przewaga tego drugiego nie powinna za dużo zmienić. Jedynym plusem jaki widzę w stronę Dallas jest Barnes (który notuje 20.7p na dobrej skuteczności) oraz to, że są na końcu tabeli i w końcu ich determinacja powinna im pomóc w wygranej. Czy to będzie dzisiaj? Mimo przewagi własnego parkietu - wątpie. Pelicans po miernym początku zaczynają grać coraz lepiej. Zaczęli od 0-8 (o ile mnie pamięć nie myli), a od tamtego momentu notują 6-3. Muszą wygrywać takie mecze - muszą je wygrywać pewnie i na to dzisiaj liczę.
Powodzenia!
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Hawks @ Warriors
Hawks +14 @1.91
bwin
Na chwilę obecną 84% ludzi ładuje w Warriors, największy public bet na dzisiaj, imo to typowy trap. Hawks dostali blowout od Lakers zeszłej nocy, są back to back, przeciwko nim najlepsza druzyna ligi na własnym parkiecie. Vegas już zaciera rączki. A co do meczu to Hawks oczywiście mają przewagę w postaci duetu Howard-Milsap, Warriors będzie brakowało cm pod koszem aby ich zatrzymać, oby tylko Dwight nie łapał głupich fauli. Nie sądze aby ATL ten mecz wygrało, ale spokojnie z pomocą sędziów są w stanie te +14 obronić.
edit. Wynik 100:105 ✅
 
farrenovvskyy 0

farrenovvskyy

Użytkownik
Hawks @ Warriors
Hawks +14 @1.91
bwin

Na chwilę obecną 84% ludzi ładuje w Warriors, największy public bet na dzisiaj, imo to typowy trap. Hawks dostali blowout od Lakers zeszłej nocy, są back to back, przeciwko nim najlepsza druzyna ligi na własnym parkiecie. Vegas już zaciera rączki. A co do meczu to Hawks oczywiście mają przewagę w postaci duetu Howard-Milsap, Warriors będzie brakowało cm pod koszem aby ich zatrzymać, oby tylko Dwight nie łapał głupich fauli. Nie sądze aby ATL ten mecz wygrało, ale spokojnie z pomocą sędziów są w stanie te +14 obronić.
Co znaczy te b2b?
 
dl13 435

dl13

Użytkownik
Co znaczy te b2b?
Że grają drugi dzień z rzędu, bez dnia odpoczynku.
Pytanie co znaczy pomoc sędziów? Bo dotychczas raczej sprzyjali GSW.
Tak przy okazji, próbuję dubelka NYK+Utah.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marian33 125

marian33

Użytkownik
Kolejna noc kolejne mecze, po wczorajszej wtopie dzisiaj przyatakuję dwa spotkania tak więc do rzeczy
New York Knicks - Oklahoma City Thunder Over 211,5 bah 1.70
✅ 215
W pierwszej kolejności atakuję w tym spotkaniu over ponieważ spodziewam się że obie drużyny nastukają setkę do tego spodziewam się wyrównanego spotkania zakończonego niewielką różnicą punktową, Knicks są w tym sezonie zespołem własnego parkietu aktualnie notują serie pięciu zwycięstw w MSG i w dzisiejszym spotkaniu będą się starali ją przedłużyć choc moim zdaniem rywal nie łatwy OKC wygrało dwa ostatnie spotkania i wydaje się że powoli wskakują na właściwe tory i zaczynają się piać w górę zachodniej tabeli.

Kristaps Porzingis Over 20,5 bettson 1,75
✅ 21
Spodziewam się overowego spotkania więc dorzucam typ na Kryśka, liczę że dostanie dzisiaj standardowo 30+ minut i odda przynajmniej to swoje 15 rzutów choć liczę na więcej ???? do tego może wpadnie kilka punktów z linii rzutów osobistych, na przeciwko dzisaj Litwin Sabonis i mam nadzieje że dzisiaj ulubieniec trybun przytemperuję Rookie.
Washington Wizards - Sacramento Kings Over 207.5 unibet 1.67
⛔ 196
Tutaj znów atakuje over i tak samo jak powyżej spodziewam się wyrównanego spotkania, obie ekipy mimo wszystko mają szanse powalczyć w tym sezonie o Play-offy Czarodzieje na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów idą w dół i są zdecydowanie słabszą drużyną ale Wall jest w stanie pociągnąć ten wózeczek, co Kings to każdy widzi jak wygląda teraz sytuacja w konferencji zachodniej siedem zespołów walczących o jak najlepszą pozycję i reszta bijąca się o ósmą lokatę którą to może wywalczyć ekipa ze stolicy stanu California o ile DMC nie będzie gwiazdorzył a reszta ekipy będzie trzymać poziom, aczkolwiek żeby liczyć się w walce o PO trzeba wygrywać mecze takie jak dziś nawet jeśli jest to dopiero początek sezonu. Liczę że gospodarze jak to mają w zwyczaju na własnym parkiecie przekroczą barierę 100 punktów a Królowie dotrzymają im kroku i zapewnią powodzenie tego zakładu.
⛔ 10
Typ może lekko patriotyczny, do zagrania mniejsza stawką aczkolwiek liczę że Polish Hammer mając na przeciwko siebie DMC który jak wiemy tytanem pracy w defensywie nie jest, będzie w stanie pokusić się o dwucyfrowy wynik punktowy liczę na to że dzisiaj Marcin odda trochę więcej rzutów i może stanie na linii rzutów osobistych jeśli tak będzie nie martwię się o jego skuteczność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Warrios - Hawks
Typ - Kto zdobędzie pierwszy punkt? : Hawks
@2.02 STS ✅✅✅

Analiza dość krótka ponieważ nie ma tu zbyt czego analizować bo to bardziej tym na czuja i w oparciu o zawodników, którzy będą walczyć o piłkę na początku czyli prawdopodobnie Pachulia i Howard, oczywiście wzrostowo są niemalże identyczni ale jestem zdania, że to Dwight ma większe szanse odbić piłkę na swoją połowę i pozwolić na rozpoczęcie akcji swojej drużynie, wiemy, że ostatnio plan Warrios na mecz jest taki żeby szybko odjechać i dziś pewnie będzie tka samo a oglądałem sporo ich meczy i często na początku nie rzucają tego pierwszego punktu i rozegranie się zajmuje im parę akcji, a Atlanta będzie chciała to wykorzystać i liczę na to, że od początku zrobią wszytsko by ich skuteczność była wysoka lecz jak pisałem na początku najwięcej zależy tu od tego czy Dwight wywalczy piłkę bo jeśli się uda to wiemy, że obrona Golden nie jest jakaś niesamowita i będzie spora szansa aby ten typ wszedł.
 
D 40

deps83

Użytkownik
OKC vs NYK
Wizja: OKC -1
kurs: 1,9 bet365 ✅✅

Edit: To jest mój ostatni post w tym dziale. Proszę podziękować osobom: Gucci Mane oraz wezsiee. Jeden tzw. znaFca nfl...czytałem twoje pseudo analizy na temat nfl. Te analizy to se możesz babci poczytać na dobranoc żeby miała lepszy sen...chociaż po ich wysłuchaniu może szybko zwymiotować od tych bzdur które tam wypisujesz. Drugi kozaczek to wezsiee zapomniałeś tylko w swoich analizach dodawać minusów zamiast plusów tak jak jest to u mnie. Chciałem tylko pokazać że można analizować inaczej nba, ale widze że tutaj boli to tych dwóch topornych plebsów.

Tak jak we wcześniejszej analizie dotyczącej Knicksów ich zwycięstwa zależą od skuteczności dwóch panów tj. C. Anthony oraz Porzingis. Jeżeli trafiają ich szanse na zwycięstwo rosną jeżeli coś się zacina wtedy są problemy. No bo raczej nikt inny nie zrobi różnicy. Z całym szacunkiem do D. Rosa to jednak nie to co kiedyś. O Noah nie wspomnę nawet bo znicze mi się już skończyły po 1 listopada. Obrona kuleje i tutaj widzę pole do popisu dla R. Westbruczka. Tym bardziej że lubi się spinać przeciwko zespołom albo może w tym przypadku widowni w MSG. Największym zagrożeniem nie powodzenia typu jest parkiet. Knicksi grają u siebie i mają drugi najlepszy rekord wygranych u siebie zaraz za Cavaliers. Kolejnym zagrożeniem jest zmuszenie lidera grzmotów do oddawania rzutów z pól dystansu i dystansu czyli w skrócie nie pozwolenie mu robienia wjazdów pod kosz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom