>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
shaquneal 150

shaquneal

Użytkownik
-​
Houston Rockets @ 1.83
Wynik: 120:101
⛔ ⛔

Na jutro wybrałem mecz pomiędzy Utah Jazz a Houston Rockets.
Tradycyjnie zacznijmy od gospodarzy. Jak już kiedyś wspominałem, miałem pre-season nadzieję, że Utah w tym sezonie co nieco pokaże i nie pomyliłem się. Po 18 meczach z dorobkiem 10W/8L zajmują 7 pozycję na Zachodzie, natomiast u siebie na 7 meczy 4W/3L
(6 miejsce).
Do składu wrócił Hill co zaowocowało 2 zwycięstwami nad Minnesota oraz Atlanta Hawks. Z meczu wylatuję Favors, zmiennik Lyles&#39;a.
Utah czekają oprócz tego trzy mecze u siebie (Denver, Heat), ten wydaję się być najtrudniejszy szczególnie, że Rakiety są w gazie.
W Houston natomiast jest świetnie. Harden wykręca kolejne cyferki oraz mówi, że drużyna się coraz lepiej zgrywa. Rakiety ten początek sezonu grają głównie na wyjazdach notując 7W/4L. To będzie ich 12 mecz na wyjeździe, potem mecz z Golden State Warriors i Denver Naggets również na wyjeździe.
Obydwie drużyny mierzyły się 19.11. gdzie górą na własnym parkiecie okazała się drużyna z Houston wygrywając 111:102. Głównie gram ten typ ze względu na ostatnie dobrze zagrane mecze Houston + Harden w gazie. Hill po kontuzji i Hayward jutrzejszej nocy będą mieli ciężkie zadanie zatrzymać rozpędzone Rakiety.​

Powodzenia! :spokodfhgfh:
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
@

Los Angeles Clippers powyżej 113.5 pkt @1.83 Betano ✅ 2OT pomogły
Czas na kolejny mecz w Barclays Center. Nets podejmą kalifornijskich Clippersów. Ja idę w stronę gości, którzy ostatnio złapali lekką zadyszkę. Poprzedni typ, który zagrałem z udziałem zespołu z Brooklynu mi nie wszedł i niestety brak dobrej defensywy w obydwu zespołach dał się we znaki. Teraz zmierzą się z o wiele lepszą drużyną, która ma w tym sezonie chrapkę na coś więcej niż finał konferencji. Drużyna Doc&#39;a Riversa przegrała dwa spotkania z rzędu, też były to mecze wyjazdowe. Najpierw ulegli Pistons w Detroit, a potem przegrali z Pacers w Indianapolis i to dosyć wyraźnie, gdyż ulegli drużynie Nate&#39;a McMillana 70-91. Uważam, że mecz z Nets, to idealna okazja na przełamanie złego streaku. Chyba nie mogli trafić lepiej z terminarzem, gdyż Brook Lopez i jego koledzy przegrali 7. spotkań z rzędu i nie zanosi się na to, by tej nocy miało się coś zmienić. Linia wystawiona dosyć wysoko patrząc na pojedynki obydwu zespołów, ale Clippers potrafią rzucać w tym sezonie dużo punktów, czego dowodem jest dziewięć meczów (w tym pięć wyjazdowych) z tego sezonu, w których LAC przekraczali linię 113,5 pkt. Są lepsi niemal na każdej pozycji. Mają świetnego rozgrywającego, którym jest CP3, Blake pod koszem rywala też powinien przeważać nad swoim match-up&#39;em, którym będzie najprawdopodobniej Trevor Booker. Problem może mieć DeAndre Jordan, gdyż Brook Lopez to dosyć wszechstronny center, ale samym graniem na niego przez cały mecz nic nie zdziała. Zresztą DeAndre to jedna z czołowych postaci, jeśli chodzi o walkę na tablicach i tak naprawdę wszystko zależy od tego, czy Jordan uniknie foul-trouble. Kilpatrick, Bogdanović i Lopez to za mało, by pokonać drużynę z Los Angeles. Clippers dysponują po prostu lepszym rosterem, mają też lepszych, bardziej doświadczonych zmienników (Rivers, Crawford, Speights), którzy także powinni dzisiaj punktować. Nie wiem czy spodziewać się tu blowoutu, gdyż Clippers popadli w jakiś-tam dołek formy, ale to wciąż czołowa drużyna w tym sezonie i powinni dziś tych punktów trochę narzucać. Czy starczy na linię wystawioną przez Betano? Tego dowiemy się w nocy. Mecz o 1:30.
Inne typy bez analizy IMO warte uwagi | Betano
Lakers @ Pelicans -&gt; Powyżej 217.5 pkt @1.87 ⛔ 88-105
Magic @ Spurs -&gt; San Antonio Spurs powyżej 103.5 pkt @1.95 ⛔ 83 pkt
Rockets @ Jazz -&gt; James Harden powyżej 47.5 pkt + zbiórki + asysty @1.87 ⛔ 26 + 5 + 7 = 38

Edit: W miejsce Blake&#39;a Pierce, ale to mojego typu nie zmienia, a mam wrażenie, że nawet szanse są większe.
@Undertaker_TSW, wiem, ale uważam, że dziś zrobią over. Dobrze im się gra z Magic na własnym parkiecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
brick 208

brick

Użytkownik
Detroit Pistons @ Charlotte Hornets
Typ: Hornets -2,5 @ 1,9 ⛔
Bet365
Dziś pod lupę biorę spotkanie pomiędzy Charlotte a Pistons. Obie ekipy mają różne aspiracje na ten sezon. Hornets nie są już ekipą która tankuje, widać że zależy im na wygranych oraz na udziale w PO, obecnie zajmują 5 miejsce w konferencji (10-7). W tej ekipie widać po prostu chęci do grania. Na 9 meczów Hornets na własnym parkiecie wygrali 5 spotkań. Fakt, że wygrywali z ekipami niżej rozstawionymi takimi jak: 76ers, Pacers, Jazz, Hawks i Knicks, lecz w tym meczu Pistons również są ekipą, która jest niżej rozstawiona. Hornets, którzy pokazują, że będą walczyć o PO takie mecze jak ten po prostu powinni wygrywać. Ekipa wyglada naprawdę solidnie, jest zbalansowana, są zawodnicy, którzy błyszczą w ataku jak Walker, Lamb czy Belinelli, są też goście od czarnej roboty jak Kidd-Gilchrist i Batum, ławka tez nie jest najgorsza. Hornets na własnym parkiecie wygrywali odpowiednio: +16, +22, +6, +4, i +5. Pistons natomiast na wyjazdach spisują się fatalnie. Na 9 spotkań udało im się wygrać zaledwie 1 z Denver Nuggets. Obecnie zajmują 10 miejsce w konferencji (8-10). Najmniejsza ilość punktów jaką przegrali to 3 punkty z Knicks. Pozostałe spotkania przegrywali raczej znacząca ilością punktów. Pistons w moim odczuciu to ekipa trochę chimeryczna. Ławka na pewno jest zdecydowanie słabsza niż u Hornets, tak samo wydaje mi się jest z s5. W moim odczuciu nie są to ekipy na tym samym poziomie i dla mnie zdecydowanym faworytem są tutaj Hornets. Na roto nie widzę żadnych osłabień w drużynach, więc zakładam że zagrają one w optymalnych składach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 166

khamilos

Użytkownik
Detroit Pistons @ Charlotte Hornets
Typ: Hornets -2,5 @ 1,9
Bet365
Dziś pod lupę biorę spotkanie pomiędzy Charlotte a Pistons. Obie ekipy mają różne aspiracje na ten sezon. Hornets nie są już ekipą która tankuje, widać że zależy im na wygranych oraz na udziale w PO, obecnie zajmują 5 miejsce w konferencji (10-7). W tej ekipie widać po prostu chęci do grania. Na 9 meczów Hornets na własnym parkiecie wygrali 5 spotkań. Fakt, że wygrywali z ekipami niżej rozstawionymi takimi jak: 76ers, Pacers, Jazz, Hawks i Knicks, lecz w tym meczu Pistons również są ekipą, która jest niżej rozstawiona. Hornets, którzy pokazują, że będą walczyć o PO takie mecze jak ten po prostu powinni wygrywać. Ekipa wyglada naprawdę solidnie, jest zbalansowana, są zawodnicy, którzy błyszczą w ataku jak Walker, Lamb czy Belinelli, są też goście od czarnej roboty jak Kidd-Gilchrist i Batum, ławka tez nie jest najgorsza. Hornets na własnym parkiecie wygrywali odpowiednio: +16, +22, +6, +4, i +5. Pistons natomiast na wyjazdach spisują się fatalnie. Na 9 spotkań udało im się wygrać zaledwie 1 z Denver Nuggets. Obecnie zajmują 10 miejsce w konferencji (8-10). Najmniejsza ilość punktów jaką przegrali to 3 punkty z Knicks. Pozostałe spotkania przegrywali raczej znacząca ilością punktów. Pistons w moim odczuciu to ekipa trochę chimeryczna. Ławka na pewno jest zdecydowanie słabsza niż u Hornets, tak samo wydaje mi się jest z s5. W moim odczuciu nie są to ekipy na tym samym poziomie i dla mnie zdecydowanym faworytem są tutaj Hornets. Na roto nie widzę żadnych osłabień w drużynach, więc zakładam że zagrają one w optymalnych składach.
Precyzyjnie opisałeś skład i sytuację każdej z drużyn-tekst pasowałby na stronę &quot;o nba&quot;. Jak się do tego ma bukmacherka ? Z opisem się zgadzam - z typem- nie. Wedle wszelkich prawideł Tłoki nie mają co szukać w Charlotte. Linia którą grasz (zaproponowana przez buki) kole w oczy i jest nielogiczna. Sam piszesz że jest duża różnica jakości miedzy zespołami, a wg ats jest to tylko jedno posiadanie...Charlotte praktycznie w pełnym składzie,Pistons ratują bilans tylko meczami domowymi,wyjazdy dostają praktycznie od każdego,ławka tam nie istnieje. Ostatnie 3 spotkania w Charlotte to był dwucyfrowy gwałt na tłokach, a linia -2,5.Moim zdaniem powinno być ok -7, -8 (jutro tyle dostaną w Bostonie).Hornets mają bilans domowy 5-4,potrafią oddać mecz. Albo buki się tu mylą i będzie szybki blow -20 (niewykluczone,ale wątpię),albo zobaczymy close i duże szanse dla Tłoków. Pozdr
Pistons +4 1.9 ✅ Marathonbet
Pistons ML 2.46 ✅ Marathonbet
Edit: Pozamiatali nawet bez Drummonda (flagrant foul w q2).
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
K 166

khamilos

Użytkownik
-​
Houston Rockets @ 1.83
Wynik:​

Na jutro wybrałem mecz pomiędzy Utah Jazz a Houston Rockets.
Tradycyjnie zacznijmy od gospodarzy. Jak już kiedyś wspominałem, miałem pre-season nadzieję, że Utah w tym sezonie co nieco pokaże i nie pomyliłem się. Po 18 meczach z dorobkiem 10W/8L zajmują 7 pozycję na Zachodzie, natomiast u siebie na 7 meczy 4W/3L
(6 miejsce).
Do składu wrócił Hill co zaowocowało 2 zwycięstwami nad Minnesota oraz Atlanta Hawks. Z meczu wylatuję Favors, zmiennik Lyles&#39;a.
Utah czekają oprócz tego trzy mecze u siebie (Denver, Heat), ten wydaję się być najtrudniejszy szczególnie, że Rakiety są w gazie.
W Houston natomiast jest świetnie. Harden wykręca kolejne cyferki oraz mówi, że drużyna się coraz lepiej zgrywa. Rakiety ten początek sezonu grają głównie na wyjazdach notując 7W/4L. To będzie ich 12 mecz na wyjeździe, potem mecz z Golden State Warriors i Denver Naggets również na wyjeździe.
Obydwie drużyny mierzyły się 19.11. gdzie górą na własnym parkiecie okazała się drużyna z Houston wygrywając 111:102. Głównie gram ten typ ze względu na ostatnie dobrze zagrane mecze Houston + Harden w gazie. Hill po kontuzji i Hayward jutrzejszej nocy będą mieli ciężkie zadanie zatrzymać rozpędzone Rakiety.​

Powodzenia! :spokodfhgfh:
Typowy mecz 50/50.Wejdzie albo nie wejdzie.Wygra jeden zespół albo drugi. Wybierasz Houston bo wygląda &quot;świetnie&quot; i jest &quot;w gazie&quot;? Nie zaprzeczam. Mają W2 (Utah W3),są w road tripie, wygrali z zespołami grającymi up-tempo,radosny basket (ptb,sac),to lubią,wtedy ciężko ich przerzucić. A teraz dzisiejsza rzeczywistość. Revenge game w Salt Lake City (o czym piszesz), bardzo trudny teren, Jazz moim zdaniem top 3 ligi pod względem obrony.Grają swój basket,do bólu kontrolowany,tu nie ma przypadku.W Rockets o zwycięstwie decydują %, grając z lepiej poukładanymi zespołami często mają problemy (spotkania z sas czy tor). W tym zestawieniu nie odważyłbym się na Houston, więcej plusów widzę po stronie Jazz i za drobne próbuję. Pozdr
Utah + 2,5 1.8 ✅ Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jazz win i under 204,5 @ 3,75 unibet⛔ Jazz win ale nie spodziewalem sie, ze tyle rzuca ????
Pau Gasol under12pkt@1,85✅
Jazz to solidna obrona,zwlaszcza podkoszem zbyc moze i najlepszym wysokim defensorem wlidze czyli Gobertem. Lubią spokojne tempo, schematyczna gre i stawiają na obrone, zwlaszcza u siebie. Do tej pory bedac gospodarzami tracili 68, 83, 85, 102, 100, 81, 89 pkt. Zwykle ciezko sie gra w SaltLake City, rowniez dzieki specyfice tamtejszego klimatu. Rzadko kiedy padaja tam jakies kosmiczne wyniki. Rakiety co prawda rzucaja duzo pkt jednak tam wszystko zalezy od dnia oraz ilosci oddawanych rzutow. Oczywiscie wystarczy pomieszac w glowie hardenowi i nie ma 50% ich siły. Skład tez maja dosyc waski. Zwykle w starciach szalonych ofensyw oraz solidnych defensyw wygrywają te drugie. Jezeli broda nie wykreci jakis cyferek w okolicach 40pkt/10as to Houston nie ma szans na rzucenie czegokolwiek w okolicach 100-105pkt.Mysle,ze Jazz wyprowadza z rownowagi teksańczykow swoją sila spokoju. Ogolnie wyzej oceniam potencjal Jazz nawet pomimo braku Favorsa. Z Nim zdrowym byla by to ekipa na 4-5miejsce w konfie. Obstawiam wygrana Jazz w okolicach 100-95
Atakuje tez under Gasola. Pau ostanie 3mecze slabiutko(8,0,9pkt).Slaba mobilnosc, czesto dostaje czapy nawet od graczy nizszych o 20cm.Dodatkowo dzisiaj pod koszem bedzie sie bląkał Ibaka czyli rowniez były kryptonit Duncana. Gasol bedzie miec bardzo trudno na przeciw Hiszpana, ktory jest mobilny i wszedzie za nim wyjdzie.Oczywiscie Pau to klasa jednak obecnie stac go na 1swietny mecz co 10spotkan

Magic @ Spurs -&gt; San Antonio Spurs powyżej 103.5 pkt @1.95
SAS jeszcze nie rzucili u siebie 100pkt w tym sezonie. Oczywiscie kiedys musi byc ten1 raz jednak cos to zawsze mowi. Do tego Magic nie graja szaleczego basketu i nie daja ogromnych ilosci posiadan rywalowi.
 
brick 208

brick

Użytkownik
Precyzyjnie opisałeś skład i sytuację każdej z drużyn-tekst pasowałby na stronę &quot;o nba&quot;. Jak się do tego ma bukmacherka ? Z opisem się zgadzam - z typem- nie. Wedle wszelkich prawideł Tłoki nie mają co szukać w Charlotte. Linia którą grasz (zaproponowana przez buki) kole w oczy i jest nielogiczna. Sam piszesz że jest duża różnica jakości miedzy zespołami, a wg ats jest to tylko jedno posiadanie...Charlotte praktycznie w pełnym składzie,Pistons ratują bilans tylko meczami domowymi,wyjazdy dostają praktycznie od każdego,ławka tam nie istnieje. Ostatnie 3 spotkania w Charlotte to był dwucyfrowy gwałt na tłokach, a linia -2,5.Moim zdaniem powinno być ok -7, -8 (jutro tyle dostaną w Bostonie).Hornets mają bilans domowy 5-4,potrafią oddać mecz. Albo buki się tu mylą i będzie szybki blow -20 (niewykluczone,ale wątpię),albo zobaczymy close i duże szanse dla Tłoków. Pozdr

Pistons +4 1.9 Marathonbet
Pistons ML 2.46 Marathonbet
Ty w tym meczu wyczuwasz pułapkę postawioną przez buków, ja natomiast widzę Hornets którzy dobrze grają w domu i Pistons którzy tragicznie spisują się na wyjazdach. Jutro rano okaże się kto miał nosa ????
 
T 13

trafimow

Użytkownik
Ty w tym meczu wyczuwasz pułapkę postawioną przez buków, ja natomiast widzę Hornets którzy dobrze grają w domu i Pistons którzy tragicznie spisują się na wyjazdach. Jutro rano okaże się kto miał nosa ????
Zapewne mój post zostanie usunięty, ale może obaj Panowie zdążą to przeczytać i się ustosunkować.

Każdy ma prawo do własnej analizy i typu więc jeżeli drogi użytkowniku Khamilos uważasz że ktoś inny się myli a Ty masz rację to napisz swoją analizę ale nie cytuj bez powodu kogoś innego bo to normalne że wywoła burzę i druga osoba nie zostanie bezczynna tylko Ci odpisze i robi się śmietnik...

PS. Drodzy moderatorzy dajcie troche czasu temu postowi aby to do obydwóch dotarło...
 
M 64

milfhunter

Użytkownik
Dzisiaj Griffin odpoczywa. W jego miejsce Paul Pierce do s5.
Część rzutów powinien przejąć DeAndre Jordan. Biorąc pod uwagę klasę rywala i to, że rzuca on ostatnio na niezłej skuteczności ten over wygląda interesująco.

Over [email protected] ✅
betano

edit: 21 pkt, z czego 7 w dogrywce.

earnfari ???? również pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 166

khamilos

Użytkownik
Zapewne mój post zostanie usunięty, ale może obaj Panowie zdążą to przeczytać i się ustosunkować.
Każdy ma prawo do własnej analizy i typu więc jeżeli drogi użytkowniku Khamilos uważasz że ktoś inny się myli a Ty masz rację to napisz swoją analizę ale nie cytuj bez powodu kogoś innego bo to normalne że wywoła burzę i druga osoba nie zostanie bezczynna tylko Ci odpisze i robi się śmietnik...
PS. Drodzy moderatorzy dajcie troche czasu temu postowi aby to do obydwóch dotarło...
Drogi użytkowniku Trafimow,jak dobrze że mamy rozjemcę,tylko o jakiej burzy piszesz? Nie napisałem że kolega Brick się myli, nie napisałem ze ja mam rację.Wyraziłem swój punkt widzenia odnośnie tego meczu.Czasami wrzucę tu jakąś analizę,ale akurat typ miałem odwrotny więc zacytowałem,to jest forum i konstruktywna dyskusja jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Nie uważam że to śmietnik. Napisz lepiej co Ty o tym meczu sądzisz,albo sam wrzuć jakąś analizę.
ps.W bukmacherce NIC nie jest pewne i każda analiza to tylko przypuszczenie.Pozdr
 
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
DeAndre Jordan
Over 11 Punktów
1,85 Betsson✅

Cześć, dawno nie podawałem typów w dziale wiec pora to nadrobić. Dzisiejszej nocy chciałem bliżej przyjrzeć się spotkaniu pomiędzy Brooklyn Nets a Los Angeles Clipers. Faworytem oczywiście w tym spotkaniu jest drużyna gości która po świetnym rozpoczęciu sezonu zanotowała 2 porażki z rzędu. Ekipa gospodarzy okupuje doły tabeli i będzie tak pewnie przez najbliższych parę lat ale nie o tym chciałem napisać. Moim typem na to spotkanie jest over pktowy DeAndre Jordana. Jako że Blake Griffin dzisiaj nie wystąpi (link) myślę że to właśnie dla Jordana będzie okazja aby zdobyć trochę więcej punktów. Ze świetnym kreatorem gry jakim z całą pewnością jest CP3 myślę że zobaczymy pare alley upów w wykonaniu jednego z gigantów Clipersów.


Dzisiaj Griffin odpoczywa. W jego miejsce Paul Pierce do s5.
Część rzutów powinien przejąć DeAndre Jordan. Biorąc pod uwagę klasę rywala i to, że rzuca on ostatnio na niezłej skuteczności ten over wygląda interesująco.
Over [email protected]
betano
W betssonie linia 11 za 1.85 ???? Uprzedziłeś mnie oby nasz typ był trafiony. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Z 25

zakoon

Użytkownik
Los Angeles Lakers vs Chicago Bulls
Jordan Clarkson over 16 @ 1.9
Marathonbet

Nick Young prawdopodobnie nie zagra (cos mu sie stalo we wczorajszym meczu), wiec warto sprobowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
forza_inter 83

forza_inter

Użytkownik
Raptors - Grizzlies
Grizzlies under 90,5
@ 1,90
-------------------------------------------------------------------------
Ciemne chmury zbierają się nad Memphis. Fatalna wiadomość po ostatnim spotkaniu z Hornets dla zespołu Grizzlies, kontuzji doznał Mike Conley lider zespołu jeżeli chodzi o zdobycze punktowe, asysty oraz skuteczność zza łuku.Możliwe że nie zobaczymy go na parkiecie nawet przez 8 tygodni. Jest to nie wątpliwie bardzo duże osłabienie ofensywy miśków. Conley podpisał maksymalny kontrakt i miał stać się jednym z filarów drużyny co potwierdził na początku sezonu. Po drugiej stronie parkietu mamy mocno ofensywną drużynę Raptors gdzie błyszczy DeRozan ostatnio ładnie pogrywa Lowry. Można zauważyć że Raptors po woli wracają na właściwe tory po których jechali z początku sezonu ostatnio dość pewnie wygrane 3 spotkania co kibiców napawa optymizmem. Obrona Raptors nie jest może najlepszą w lidze ale daje radę. Gracze z Memphis mieli już w ostatnim spotkaniu problemy ze zdobywaniem punktów rzucili Hornets 85 punktów słaba skuteczność zza łuku 7 trafionych trójek na 29 prób, 6/13 osobistych. Uważam że dzisiaj będzie bardzo ciężko poprawić wynik punktowy w wyjazdowym spotkaniu przeciwko dobrze dysponowanym Raptors. Bez Coley&#39;a będzie bardzo ciężko Grizzlies po stronie atakującej.
-------------------------------------------------------------------------
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
@

New York Knicks powyżej 104 pkt @1.90 ✅ 106 pkt
Nie mam zbyt wiele czasu, więc od razu przejdę do rzeczy. Jak dla mnie Knicks mogą w tym meczu pokusić się o zwycięstwo. Zespół Minny nie ma jeszcze takiej siły rażenia jaką niektórzy od niej oczekują. Sam spodziewałem się więcej, ale nie uważam, by Tom Thibodeau oraz tacy zawodnicy jak Wiggins, Towns, LaVine czy Dunn znaleźli na dłuższą metę wspólny język. Może ogarnie ich w defensywie, ale jakoś nie widzę tego po drugiej stronie tablicy. To wciąż młodzi, perspektywiczni zawodnicy, którzy mają przed sobą świetlaną przyszłość. Jedni i drudzy nie bronią wybitnie w tym sezonie. Knicks ciągle się zgrywają, a T&#39;wolves... tu w sumie można napisać to samo. Do tego mają o wiele młodszy zespół i mimo, że wg bukmacherów są nieznacznym faworytem tego spotkania, to uważam, że drużyna z Nowego Jorku spokojnie może pokusić się o wygraną, która nie będzie sensacją. Ponadto linia wystawiona przez bukmacherów na to spotkanie waha się między 211-212 pkt. Myślę, że obydwie drużyny mogą w tym meczu przekroczyć &quot;setkę&quot;. Wolę zagrać w stronę gości, gdyż dysponują bardziej doświadczonym składem i przy potencjalnej &quot;strzelaninie&quot; powinni poradzić sobie lepiej. Porzingis i Melo są w stanie poprowadzić ten zespół do zwycięstwa. Do tego jest Rose, który momentami stara się przypomnieć nam za co dostał nagrodę MVP kilka sezonów temu. No i wreszcie tacy zawodnicy jak Jennings (nie wierzę własnym oczom, ale on w tej... dosyć specyficznej koszykówce Hornacka radzi sobie całkiem dobrze), Lee, Hernangomez, Holiday też potrafią dołożyć kilka punktów. Wg RotoWorld przy Noah (skręcona kostka) widnieje &quot;game-time decision&quot;, jeśli nie zagra to jego miejsce zajmie prawdopodobnie Kyle O`Quinn, ale to już zależy od Hornacka, bo sposób na rotację ma on naprawdę różny. Minuty rozdziela swoim zawodnikom też w zależności od tego, &quot;co, kto, gdzie i jak&quot;, w zależności od wydarzeń meczowych, więc nie zamierzam wdawać się z tym w polemikę. Knicks przekraczali tę linię 12-krotnie na 17. rozegranych meczów. Mam nadzieję, że dziś też im się to uda. W przypadku zwycięstwa wyrównają swój bilans i będą mieli na koncie tyle samo zwycięstw i porażek - 9. Mecz rozpocznie się kilka minut po 2-giej w nocy w Target Center.
Bez głębszej analizy -&gt; Bet365
Detroit Pistons @ Boston Celtics -&gt; Detroit Pistons powyżej 96 pkt @1.76 ✅ 121 pkt
Washington Wizards @ OKC Thunder -&gt; John Wall powyżej 9.5 asyst @1.83 ✅ 15 asyst

San Antonio Spurs @ Dallas Mavericks -&gt; Powyżej 191 pkt @2.00 ⛔ 94-87
Co do powyższych typów. Wg mnie zapowiada się dosyć wyrównane starcie w TD Garden. Tłoki potrafią rzucać ponad 100 punktów z lepszymi drużynami, a myślę, że warto do takich zaliczyć Celtów. Nawet w przypadku odniesienia porażki 97 punktów jest w zasięgu gości.
&quot;Wall spent most of shootaround getting treatment on his surgically repaired left knee, but it doesn&#39;t sound like he&#39;s planning on missing Wednesday&#39;s game against his head coach&#39;s former team. We&#39;ll have official confirmation closer to tip-off, but owners in season-long settings can probably go ahead and just get him active.&quot; - wydaje mi się, że zamiast grać over/under punktowy Jasia, lepiej zagrać na jego asysty. Być może będzie czuć jakiś dyskomfort i nie będzie narażać lewego kolana. Linia optymalna, gdyż w tym sezonie Wall ma średnią asyst na poziomie 8.9/mecz. Jest w stanie zrobić 10 asyst, nawet przy zlimitowanych minutach. Po drugiej stronie Russ, więc zapowiada się ciekawy pojedynek.
Tu po prostu wypada grać nawet wyższe linie niż ta. To jest mecz dwóch ekip z Teksasu, ale na single&#39;a takie kursy się nadają. Z odpowiednią stawką można spróbować. Spurs wczoraj nie zbliżyli się nawet do 100 punktów, polegli na własnym parkiecie ze słabym - w tym sezonie - zespołem Orlando Magic. Natomiast Mavs u siebie poszukają drugiego zwycięstwa z rzędu. Wcześniej odprawili Pelikanów wygrywając 91-81. Mecze tych dwóch drużyn przeważnie są overowe, rządzą się swoimi prawami i trudno jest wytypować zwycięzce. Zamiast grać spread w stronę którejś z drużyn, ryzykuję z tą linią, która nie jest jakaś wysoka. Wiem, że obie grają underowo w tym sezonie i przejechałem się na Spurs, ale oni też wiecznie nie będą wygrywać meczów zdobywając 80-90 punktów. Tu moim zdaniem Mavs się postawią i obydwie drużyny mogą rzucić w okolicach 200 pkt.
 
brick 208

brick

Użytkownik
Indiana Pacers @ Portland Trail Blazers
over 207.5 @ 1.90
✅ 240pkt
Dziś naprzeciw siebie stają drużyny z Indianapolis i Oregonu. Blazers charakteryzują się tym, że lubi grać szybką koszykówkę, oddają sporo rzutów, lubią dużą intensywność, a co za tym idzie rzucają w meczu średnio 109.7 pkt, co daje nam 3 miejsce w całej lidze, natomiast tracą aż 113.7pkt (!) przez co są na 29 miejscu w całej lidze. Lecz chyba nic w tym dziwnego skoro mają backcourt składający się z Lillarda i McColluma, którzy są po prostu maszynkami do nabijania punktów. Lillard notują średnią punktów na mecz na poziomie 28.2 pkt. Myślę, że to właśnie Blazers będą narzucać swoje tempo w tym spotkaniu i zrobi nam się małe run and gun, bo taka właśnie koszykówka im odpowiada i spokojnie mogą sobie pozwolić na tego typu wymianę ciosów. Są ekipą, która żeby wygrać musi zdobyć ponad 100 punktów, ponieważ obrona u nich niestety kuleje. Mają o wiele więcej atutów w ataku niż w obronie. Pokazuje to chociażby pięć ostatnich meczów Blazers na własnym parkiecie, rzucali oni odpowiednio: 114, 119, 88 (Chicago), 112 oraz 122. Linia dzisiejszego overu w ostatnich pięciu meczach została pokryta czterokrotnie. Z drugiej strony natomiast ekipa Pacers, która zdobywa średnio 103.5pkt na mecz oraz traci 105.1. Nie jest to ekipa, która walczyła z Heat w finałach konferencji kilka lat temu, nastąpiły duże roszady, brakuje troszkę zgrania i chemii pomiędzy graczami Pacers, na pewno nie bronią już tak świetnie jak przed laty. Na przeciwko McColluma stanie dziś Ellis, który nie jest wybitnym obrońcom i z pewnością o wiele lepiej radzi sobie w ataku niż w obronie. Ogólnie rzecz biorąc obie ekipy słabo bronią, lepiej natomiast radzą sobie w ataku. Wydaje mi się, że w tym meczu nie ma innej opcji niż over. Wczoraj też byłem bardzo pewny swego, a mimo to Hornets przegrali aż 23 punktami. Mam nadzieję, że dziś już nie będzie wtopy!
A co myślicie o meczu Celtics - Pistons? Tłoki znowu zaskoczą?
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 01.12.2016 2-00
Spotkanie: Chicago Bulls - LA Lakers
typ: Bulls - 9.5
kurs: 1.91
buk: betsson
Analiza:
Po kilku dniach odpoczynku po sześciomeczowej delegacji do domu wracają chicagowskie Byki, by podjąć Jeziorowców. Bilans przywieziony niezły, bo cztery zwycięstwa i dwie porażki - z Clippers i Nuggets. W tej serii równiez potykali się właśnie z Lakers i wygrali 118-110, choć trzeba przyznać ze zespół z Kalifornii długo utrzymywał kroku zespołowi z Chicago. Dziś moim zdaniem Byki powinni zagrać lepiej i wygrać pewniej niż dziesięć dni temu. Przede wszystkim mają atut własnego parkietu, gdzie wygrali w tym sezonie cztery z pięciu spotkań. Ponadto ostatni mecz rozegrali w sobotę, więc na pewno są zdecydowanie bardziej wypoczęci niż LA, którzy od soboty rozegrali w sumie trzy mecze, w tym jeszcze wczoraj w Nowym Orleanie. Do tego w ekipie Jeziorowców zabraknie startera Younga, ktory w meczu z Pelikanami nabawił się kontuzji ścięgna Achillesa i wątpie by ryzykowano pogłębienie się urazu coraz lepiej grającego obrońcy z LA. Tym samym dołączył on do innego kontuzjowanego gracza pierwszej piątki, Russella. Brak tych dwóch graczy to spore osłabienie ekipy z La, która bardzo dobrze rozpoczęła sezon. Moim zdaniem dziś jednak nie będą mieli za wiele do powiedzenia w meczu z Butlerem i spółką. Stawiam na pewną wygraną Byków
 
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Bradley Beal over 21.5
1.85 Betsson✅



Witam, dzisiejszej nocy czeka nas aż 10 spotkań NBA. Na pewno nie jeden z forumowiczów zarwie nockę śledząc poczynania koszykarzy zza oceanu. Pomijając aspekty czysto sportowe, mnie osobiście zainteresowało jedno spotkanie. Jest to mecz pomiędzy Oklahoma City Thunder a Washington Wizards. Bukmacherzy wystawili na to spotkanie linie 215 pkt, więc zapowiada się szybki mecz. Moim typem na to spotkanie jest over Bradleya Beal&#39;a. Linia wystawiona jest na 23.5 pkt. Po krytyce jaka spadła na początku sezonu na tego koszykarza ostatnio widać poprawęw jego grze. W 5 ostatnich spotkaniach 4 krotnie zdobywał 24 pkt i więcej w tym ustanowił swój rekord kariery 42 pkt.
Do tego po cichu liczę, że John Wall dostanie ograniczone minuty (link) i to właśnie na niego spadnie ciężar zdobywania punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 166

khamilos

Użytkownik
Phoenix-Atlanta
Suns +5 1.9 ✅ Marathonbet

Mecz 50/50 więc biorę home doga + kilka pkt. Suns w tym sezonie wyglądają przeciętnie,mecze są bardzo szarpane,grają falami, mam nawet wrażenie że powoli tankują,ogrywają młodzież i niespecjalnie przykładają się do wyników. Ale u siebie wygrywać trzeba. W niedzielnym meczu z Denver zabrakło niewiele, głównie przez świetny występ Nelsona i przede wszystkim Chandlera którzy trzymali wynik. Suns dominowali gdy na parkiecie była para podkoszowych Chandler-Len.Gdy siadali na ławe robiła się dziura i był problem. Atlanta z kolei moim zdaniem to zespół przeciętny i na wschodzie będzie problem żeby ogarnąć PO. Brakuje tam stabilizacji,ale przede wszystkim jakości.Po dobrym początku przygasł Milsap (dzisiaj Quest),przebłyski ma Bazemore i to tyle. Chandler powinien dzisiaj zneutralizować Howarda, a trio Bledsoe-Booker-Knight zrobi swoje-Hawks nie mają kim się przeciwstawić na obwodzie,zresztą ten sezon mają słabszy % chyba wszyscy obwodowi. Hawks w road tripie,ostatnio pokryli co prawda handi w gsw,ale traktuję to raczej jako wypadek przy pracy.Jeśli Phoenix nie zrobi czegoś głupiego to powinni ten mecz wygrać.
Portland-Indiana
Pacers +7.5 1.9 ⛔ Marathonbet
Under 208 1.9 ⛔ Marathonbet

Mecz fajnie opisał Brick. Wszystko wskazuje na Portland,ale z czystej statystyki wynika że linia jest wyraźnie zaniżona. Blazers mieli już jedną wpadkę u siebie- z Bulls. Niższy total moim zdaniem promuje Pacers i ta linia jest do pokrycia. Indiana zaczyna powoli coś pogrywać, wbrew pozorom na dobre wyszła im absencja PG.Gość jak trafia jest ok, jak ma słaba skuteczność zabiera masę rzutów i jest problem dla drużyny,a tam ma kto grać i drużyna łapie balans.Ostatnio pokazał się Big Al i tu też liczę na przewagę pod koszem.Jestem ciekaw tego spotkania i myślę że typ ma szanse powodzenia.
OKC- Wizz Washington +6 - za drobne,jakaś szalona masówka na Russa i spółkę.
 
M 64

milfhunter

Użytkownik
Toronto Raptors - Memphis Grizzlies 120:95

Memphis trochę nabiło sobie zwycięstw ze słabszymi rywalami, a teraz zapowiada się dla nich ciężki miesiąc. Najgorsza informacja na około 6-8 tyg wypadł Conley, brakuje także Cartera i jeszcze dzisiaj nie jest gotów Randolph. Zagrają z czterema graczami na ławce. Jutro mecz z b2b z Orlando. Dodatkowo tracili ostatnio 104 z Hornets i 107 z Heat.
Nie będę owijał w bawełnę, że spodziewam się raczej znacznej przewagi Toronto, szczególnie pod nieobecność Conleya. Jeszcze ten jutrzejszy mecz b2b Miśków, może spowodować mniejsze minuty m.in Gasola i dość wesoły basket w drugiej już jak mniemam rozstrzygniętej połowie. Linia 103.5 to średnio 26 pkt na Q, gdzie można się spodziewać, że przynajmniej w jednej Raptors odpalą na powyżej 30. Fajna linia, u siebie sporo rzucają. Jutro s ami mają wolne. Przy takich osłabieniach często trudno o max mobilizacje.

Toronto Rapotrs over 103.5 @ 1.83 betano ✅

Miśki walczyły dzielnie jednak dłużej, co typowi na over wyszło tylko na dobre. Zastępca Conleya, Andrew Harrison godnie 21 pkt ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Indiana zaczyna powoli coś pogrywać, wbrew pozorom na dobre wyszła im absencja PG.Gość jak trafia jest ok, jak ma słaba skuteczność zabiera masę rzutów i jest problem dla drużyny,a tam ma kto grać i drużyna łapie balans.
Moim zdaniem jesteś w ogromnym błędzie. Paul George to superstar ligi, gracz świetny po obu stronach parkietu, w dodatku bardzo inteligentny. Zawodnik wokół którego spokojnie 10-12 drużyn chciało by budować zespół. Pacers bez George&#39;a w składzie radzą sobie gorzej praktycznie w każdej statystyce( jak znajdę fajną graficzną tabelkę to wrzucę bo ostatnio widziałem a nie mogę znaleźć) poczynając od skuteczności w ataku, poprzez obronę kończąc na przegranych meczach. Paul George to kręgosłup tej drużyny i to nie podlega wątpliwości. Niestety, ale cała organizacja Indiany funkcjonuje źle. Larry Bird wymyślił sobie swój system budowania zespołu. Zobaczymy, moim zdaniem nie zdziwię się jak Indiana nie awansuje nawet na słabym wschodzie do PO. Głupotą kompletną była zmiana świetnego taktyka Vogela, na McMillana który kompletnie zmienił oblicze drużyny. Przeszli ze swojej świetnej defensywnej gry( 3 obrona w lidze w poprzednim sezonie?) na bardzo szybkie tempo i jak najwięcej posiadań. Słabo to wygląda, obrony nie ma( no sorry, ale Indiana w dolnej części zestawienia najsłabszych defensyw pod względem OPPG ? Kpina. Nie wiem czy taki system jest dobry dla takich zawodników jak Myles Turner czy Tadzio Young.Dziwne, że coach Indiany który był swego czasu w 2 piątce najlepszych defensorów pozwala na takie zachowania w obronie. Oni raczej wolą statyczny basket, akcje 24 sekundowe, twarda, szczelna obrona. To co ja widziałem z Charlotte przeraziło mnie. Charlotte biło tam własne rekordy a Indiana bezradnie rozkładała ręce. Atak wygląda na jako taki, ale obrony nie ma kompletnie. &#39;&#39;Nie ma zaufania, nie ma chemii, nie ma przekonania. Po prostu nie jesteśmy jeszcze ze sobą związani. Pozwalamy rywalom, którzy grają u siebie bardzo łatwo wykorzystywać to, że mają przewagę parkietu&#39;&#39; - mówi niski skrzydłowy zespołu z Indiany. To tyle. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom