>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik/Listopad 2016

Status
Zamknięty.
K 166

khamilos

Użytkownik
Moim zdaniem jesteś w ogromnym błędzie. Paul George to superstar ligi, gracz świetny po obu stronach parkietu, w dodatku bardzo inteligentny. Zawodnik wokół którego spokojnie 10-12 drużyn chciało by budować zespół. Pacers bez George&#39;a w składzie radzą sobie gorzej praktycznie w każdej statystyce( jak znajdę fajną graficzną tabelkę to wrzucę bo ostatnio widziałem a nie mogę znaleźć) poczynając od skuteczności w ataku, poprzez obronę kończąc na przegranych meczach. Paul George to kręgosłup tej drużyny i to nie podlega wątpliwości. Niestety, ale cała organizacja Indiany funkcjonuje źle. Larry Bird wymyślił sobie swój system budowania zespołu. Zobaczymy, moim zdaniem nie zdziwię się jak Indiana nie awansuje nawet na słabym wschodzie do PO. Głupotą kompletną była zmiana świetnego taktyka Vogela, na McMillana który kompletnie zmienił oblicze drużyny. Przeszli ze swojej świetnej defensywnej gry( 3 obrona w lidze w poprzednim sezonie?) na bardzo szybkie tempo i jak najwięcej posiadań. Słabo to wygląda, obrony nie ma( no sorry, ale Indiana w dolnej części zestawienia najsłabszych defensyw pod względem OPPG ? Kpina. Nie wiem czy taki system jest dobry dla takich zawodników jak Myles Turner czy Tadzio Young.Dziwne, że coach Indiany który był swego czasu w 2 piątce najlepszych defensorów pozwala na takie zachowania w obronie. Oni raczej wolą statyczny basket, akcje 24 sekundowe, twarda, szczelna obrona. To co ja widziałem z Charlotte przeraziło mnie. Charlotte biło tam własne rekordy a Indiana bezradnie rozkładała ręce. Atak wygląda na jako taki, ale obrony nie ma kompletnie. &#39;&#39;Nie ma zaufania, nie ma chemii, nie ma przekonania. Po prostu nie jesteśmy jeszcze ze sobą związani. Pozwalamy rywalom, którzy grają u siebie bardzo łatwo wykorzystywać to, że mają przewagę parkietu&#39;&#39; - mówi niski skrzydłowy zespołu z Indiany. To tyle. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
Znam wartość PG i tego nie umniejszam.To świetny zawodnik,ale budowanie zespołu wokół all-stara to nie taki prosty temat i chęci nie zawsze wystarczą. Może źle to ująłem, ale nie miałem na myśli faktu że to on jest winny całej tej sytuacji w Indianie,tam problem jest dużo bardziej złożony o czym wspomniałeś.Chodziło mi ze bardzo często brak kluczowego zawodnika,niejako wymusza zmianę i jest impulsem do lepszej gry dla pozostałych. W tym sezonie były już mecze gdzie PG rzucał +25 a indiana i tak przegrywała.Spójrzmy co się dzieje z Monta Ellisem. Gość nie zagrał jeszcze ani jednego przyzwoitego meczu w tym sezonie.Stuckey, CJ Miles, nie raz decydowali o zwycięstwie w ubiegłych latach,dostali Teague&#39;a,przyszedł mega doświadczony Jefferson czy Turner- świetny materiał na all stara.Potencjał jest olbrzymi i aż dziw bierze że to nie funkcjonuje..Dzisiejszy mecz nie przyniósł &quot;przełomu&quot; na który liczyłem,ale ja bym ich jeszcze nie skreślał. Czasu do PO jest sporo.Pozdrawiam
 
michal5g 5

michal5g

Użytkownik
Joł! Mam pytanie do lepiej zorientowanych w realiach ligi NBA , wczorajszy mecz Philadelphia - Sacramento został odwołany i przełożony ze względu na zły stan parkietu.
Sytuacja dosyć nietypowa jeśli chodzi o realia NBA ; komentator mówił że od 23 lat zajmuję się NBA i nie widział podobnej sytuacji. Na stronie ligi jest tylko lakoniczny komunikat :
http://www.nba.com/kings/news/philadelphia-sacramento-game-postponed
Nie ma konkretnego info poza tym że mecz odbędzie się w innym terminie ; w związku z tym że postawiłem gruby bet na to spotkanie chciałbym się Was podpytać, kiedy potencjalnie ten mecz może się odbyć i czy nie zamroziłem sobie hajsu na kilka miesięcy ? Buk nie zrobił zwrotu ; jak myślicie długo trzeba będzie czekać ? Obie drużyny dzieli dystans prawie 4000 kilometrów.????
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
pewnie wcisną ten mecz w pierwszej nadarzającej się okazji, możesz też napisać do BOK buka i dopytać o ewentualny zwrot w tej sytuacji (o ile go nie dostaniesz automatycznie lada chwila) , w betano też nastąpił zwrot i zakład unieważniony , a miałem go na zakończenie łączonego - z trzech typów
spróbuj napisać do BOK, a mecz obstawiam ze wcisna w kalendarz w najbliższych tygodniach , musiałbyś sprawdzić jak tam obie drużyny stoją w najblizszych tygodniach z terminarzem, meczami b2b , 3w4 i coś można bedzie z tego wywnioskować , o ile zaraz sie gdzies info o tym nie pojawi kiedy powtórka
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
@ Rambo

Podpisuje sie pod kazdym slowem, ktore napisales odnosnie PG13 i calej organizacji.
Dla mnie jest rzecza calkowicie niezrozumiala jak mozna tak zepsuc druzyne w ciagu jednego okienka. Kadrowo teraz moim zdaniem mocniejsi, ale wychodzi na to ze coach jest z dupy. Przeciez za Vogela juz grali szybko a defense byl na bardzo wysokim poziomie. Wiem, ze to takie wrozenie z fusow, ale pomysl co by bylo gdyby byl Frank Vogel i mial tych zawodnikow. Jak na moje top3 wschodu izi.
PG13 jest zawodnikiem kompletnym. Swoja droga ciekaw jestem co wydarzylo sie na spotkaniu z zawodnikami, ktore zorganizowal. Po tej sytuacji byli bardzo waleczni przeciwko Clippers...
Mam nadzieje ze Bird pojdzie po rozum do glowy i zmieni trenera bo ja przyszlosci obecnie nie widze. Przy okazji jakiegos spotkania Indiany pisalem analize w ktorem powiedzialem ze widze dwoch nastepcow obecnego szkoleniowca. To Scott Skiles i Mark Jackson i zdania nie zmieniam.
Wybiegajac w troche dalsza przyszlosc. Jesli tak dalej pojdzie to Pacers w PO nie zagraja. Jak myslicie co zrobi George gdy bedzie wolnym agentem???
 
K 166

khamilos

Użytkownik
@ Rambo
Szanowny moderatorze, zapraszasz do dyskusji po czym mój post z odpowiedzią w ogóle nie pojawia się w temacie (wysłany rano) ? Cenzura ?
ps. Mamy już grudzień,piszemy tutaj czy pojawi się osobny temat jak do tej pory?
Pozdrawiam
edit : Dzięki za info. Bez emocji.pozdr
/// Nie masz odpowiedniej ilości postów dlatego Twoje wątki trzeba zatwierdzać ręcznie i tak robię. Temat na grudzień dzisiaj się na pewno pojawi. Nikt nie siedzi tutaj 24/7 na forum bo każdy ma jakieś inne obowiązki, więc się tak nie denerwuj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom