>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Październik 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi



Kursy od: iforbet
W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w październiku.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Po tym kursiwie ze screena Philadelphia jak najbardziej do brania ???? Teraz widzę kursy troche spadły do 2,5-2,7. Ciezko cos powiedziec na poczatku sezonu, na papierze wszystko pięknie wyglada, ale Boston z Haywardem i Irvingiem po kontuzjach wielomiesiecznych jest jak dla mnie niepewny na poczatku sezonu, jak to wszystko im sie zgra. Moze byc swietnie od startu, moze to zajac kilka spotkan, a rywal najpowazniejszy w konferencji jakby nie patrzec. Mecz jest jak dla mnie 50/50.
Co do drugiego spotkania, to bez Westbrooka i Robersona OKC moze pomarzyć o czymkolwiek; jedyne sensowne podejscie to jakis over punktowy Georga, nikt inny tam rzucac nie bedzie.
 
M 11,3K

mumin89

Użytkownik
Ja właśnie myślę sobie zagrać dzisiaj Irving mniej niż 21.5 pkt oraz myślałem Georga albo schrodera mniej pkt GSW dzisiaj Oklahome zmiazdzy bo kto tam ma grać
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Ja raczej myślałem o overach, bo ktoś musi wrzucić te 90-100pkt.
Jeśli chodzi o undery, to linia jest 222,5 na Fortunie - śmieszna. Under w GSW wchodził 10 na 11 ostatnich meczów, 13 na ostatnich 16. Do grania nawet under 220,5 po kursie 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Jak dla mnie te kursy trochę przesadzone w meczu GSW z Oklahoma. Przypominam że to pierwsze mecze czyli pierwsze koty za płoty. Też raczej trzeba mieć na uwadze under, ale to są tylko gdybania. Warriors pierwsze mecze sezonu gra bardzo przeciętnie. W preseason raz wyszła podstawa a tak to w kratkę sobie grali i krótkie minuty. Z celnością będą problemy, a OKC nawet bez Westbrooka to nie są ułomki.
Warriors vs OKC
Typ: OKC +12,5 ✅
Kurs: 1,82 (Unibet)

Trochę te kursy przesadzone na GSW. Przypomnę, że dwa lata temu dostali bęckie od San Antonia prawie 30pkt, rok temu od Houston w szalonym meczu minimalna porażka. Teraz Green będzie miał ograniczone minuty, starterzy mało grali, ławka też jeszcze może być &quot;sztywna&quot; Wiem, że są zdecydowanym faworytem i jak to oni mogą ich szybko rozstrzelać, ale to pierwszy mecz, także moim zdaniem wygrają, ale bez jakichś fajerwerów. Nie będzie Westbrooka, więc ta rywalizacja trochę ucierpi na atrakcyjności. Liczę że mecz się szybko nie skończy i OKC powalczy o fajny wynik, dalej jest tam komu grać i paczka wygląda fajnie.
Dorzucam staty punktowe, bez szaleństw:
Green Draymond under 9,5 pkt kurs 1,75 ✅
Schroder over 19,5 pkt kurs 2,2 (Unibet) ✅
Boston vs Philla

Z tym meczem mam problem i tak naprawdę trudno mi coś tu przewidzieć w którą stronę to pójdzie. Kurs na 76 za duży bo Boston też nie wiadomo jak wymiatał na początku nie będzie. Według mnie mecz 50:50. Pobawię się w statystyki pkt u zawodników i moje przewidywania. Generalnie uważam, że Hayward nie będzie zbyt produktywny. To jego pierwszy oficjalny mecz od roku, w sparingach wygląda to średnio, teraz presja trochę wzrasta itp Póki co ma mieć ograniczone minuty. Zastanawiam się jak Boston podejdzie do obrony. Jeżeli zagrają w miarę poważnie to Simmons znowu zostanie mocno ograniczony. Grają u siebie, więc zakładam że będą chcieli dać z siebie maksa. Plan powinien być jeden ograniczenie Simmons poprzez zablokowanie mu strefy podkoszowej, do tego pokrycie Embiida i niech dadzą mu pograć z daleka. Ostatni typ na Tatuma bo co to jest rzucić 2 trójki gdzie Boston w sparingach oddawał po 46 rzutów z trójek...będą rzucali dużo i często bo w taką stronę idzie NBA. Tak więc nawet na początku jest w stanie trafić te dwie trójeczki, po takim kursie można spróbować.
Simmons under 15pkt kurs 2,2 ⛔
Hayward under 13,5 kurs 1,55✅
Tatum over 1,5 trójki kurs 2,75 ⛔

Simmons under 15pkt kurs 2,2
Hayward under 13,5 kurs 1,55
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Simmons over 4 asyst &amp; Irving over 4 zbiorki @ 3.50 1xbet
Dla Bena linia 4.5 to smiech. W ubieglym sezonie 71 overow w 81 meczach na takiej linii. Linia zbiorek Kyriego o oczko wyzsza niz standardowa ale i tak przy odrobinie szczescia do zrobienia (6, 4, 6 w ubieglym sezonie przeciwko 76ers). Widze spore value w tym kursie.

Simmons over 6 asyst &amp; Saric over 6 zbiorek &amp; Embiid over 3 asyst @ 9.00 1xbet
Standardowe linie na Embiida i Saricia oraz o oczko nizsza niz standard na asysty Bena. W przedsezonowych projekcjach fachowcy szacuja srednio ponad 8 asyst per game Simmonsa, ponad 8 zbiorek per game Darko i ok. 4 asyst per game Joela. Value ladne, bo gdy zlepilem wczoraj w ako kazde z osobna to wyszedl mniejszy kurs.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobre spostrzeżenie, tylko przypominam że Saric dalej ma status Questionable, problemy z plecami. Może już teraz się coś zmieniło, chociaż i tak zakładam że zagra w tym meczu otwarcia, podobnie jak Adams w OKC.
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Jak dla mnie te kursy trochę przesadzone w meczu GSW z Oklahoma. Przypominam że to pierwsze mecze czyli pierwsze koty za płoty. Też raczej trzeba mieć na uwadze under, ale to są tylko gdybania. Warriors pierwsze mecze sezonu gra bardzo przeciętnie. W preseason raz wyszła podstawa a tak to w kratkę sobie grali i krótkie minuty. Z celnością będą problemy, a OKC nawet bez Westbrooka to nie są ułomki.
Warriors vs OKC
Typ: OKC +12,5
Kurs: 1,82 (Unibet)
Po ostatnim meczu z LA goldeni są na mojej czarnej liście, w dafa bet masz OKC +13,5 za 1,88 pozdro !!!
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Dobre spostrzeżenie, tylko przypominam że Saric dalej ma status Questionable, problemy z plecami. Może już teraz się coś zmieniło, chociaż i tak zakładam że zagra w tym meczu otwarcia, podobnie jak Adams w OKC.
To question jego to jakies stare bylo. Od kilku dni normalnie bral udzial w treningach. Na rotowire rano juz byl playable.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Warriors to będą się obijać w sezonie regularnym. Nawet się zastanawiałem czy znowu nie pograć na Houston, że zostaną zwycięzcami konferencji. Będą często dziwne mecze z ich udziałem, więc nie nastawiam się na jakieś szaleństwo tam. Zepną się na kilka ważnych meczów w sezonie i zaczną grać trochę lepiej w kwietniu. Możliwe też że jak wróci Cousin to trochę potestują ten skład i ustawienie. A tak to jedno wielkie odpoczywanie przed fazą PO.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Witam wszystkich w nowym sezonie NBA! Miejmy nadzieję, że zobaczymy piękny sezon, z wielkimi emocjami i sporymi przelewami od bukmachera! Ode mnie na dzisiaj trzy propozycję ze stawką mocną delikatną, bo to dopiero początek sezonu.
Boston (-4.5) - 1.86/unibet ✅ 105-87
Tytum więcej pkt od Simmonsa - 2.2/unibet ✅ 23-19

Nie rozumiem hura optymizmu w wierzę w zespół 76&#39;s. Moim zdaniem najbardziej przespali Off-Seasson, bo ich największym wzmocnieniem jest powtórne podpisanie JJ Redicka. Oczywiście jest to ekipa, której potrzeba przede wszystkim czasu, a rozwój Embida, Simmonsa czy Fultza może przynieść im Big Three pokroju tego w Miami parę lat temu jednak czy to stanie się już w tym sezonie? W poprzednich PO zabrakło im jaj i doświadczenia żeby pokonać świetna ekipę Stevensa, okrojoną ekipę, bo to warto podkreślić. Celci w tym sezonie startują z Irvingiem oraz Haywardem, który powinni wnieść ekipę z Bostonu na jeszcze wyższy poziom. Każdy wie jak genialnym trenerem jest Stevens i jeżeli kogokolwiek martwi wkomponowanie powyższej dwójki do i tak świetnego składu to dziś powinniśmy dostać odpowiedź jak to będzie wyglądać. Jeżeli buki dają dużo niższe kursy na GSW, które potrafi mocno odpuścić granie nawet przeciwko osłabionej Oklahomie to na Boston tez powinno być 1.3. 5 pkt przewagi w hali, która w poprzednich PO została zdobyta tylko przez Cavs myślę, że jest warte grania i to nawet dość pokaźną stawką. Dla Tytuma ten sezon powinien być odpowiedzią jak wysoko postawione jest jego ego (dziara własnej podobizny na nodze) do jego umiejętności. W PO pokazał prawdziwą klasę i jeżeli zacznie sezon regularny jak kończył PO to może stać prawdziwym liderem Bostonu odciążając niejednokrotnie Irvinga. Simmons wydaję mi się, że mimo poprawy rzutu nadal będzie skupiał się na rozdzielaniu piłki. Spore value w kursie, bo tutaj powinno być mniej więcej po równo mimo większej ilości minut dla gracza gości.
Green powyżej 7.5 zbiórki - 1.95/unibet ✅ 13 zbiórek
Westbrook out, Adams najprawdopodobniej też, więc gra OKC powinna się głównie opierać na trójkach. Dużo trójek=sporo zbiórek, więc taki ktoś jak Green mimo grania blisko obwodu powinien swoje zebrać. Linia dość niska, bo odkąd jest starterem to jego średnia jest wyższa niż linia wystawiona dzisiaj. Do tego jak mówiłem decyzja w sprawie Adamsa ma być podjęta przed meczem. Nawet jeżeli będzie grał to Green powinien z nim powalczyć i zebrać parę piłek. Na ofensywnej też swoje potrafi powalczyć, więc jestem zdania, że linia mogłaby zostać wystawiona o punkt wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
jozzy22 552,1K

jozzy22

Użytkownik
To i ja dołoże swoją małą cegiełke. Mój wybór padł na:
Saric D. under 14.5 pkt. ✅
W meczach przedsezonowych miał problem z przekroczeniem linii 10 pkt. Dodatkowo problemy z plecami o których piszecie mogą spowodować jego problem ze zdobywaniem pkt. Kto wie być może nie wystąpi odpowiedniej liczby minut aby uzyskać tak wysoki wynik jak dla niego. Średnia zeszłego sezonu dla Saricia to 14.6 pkt,a więc dokładnie to co dziś nam proponują. No cóż jak dla mnie jest to linia nie do przeskoczenia.A jak będzie okaże się już dziś w nocy.
Powodzenia wszystkim
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czy takie asy jak Paul George w preseason w ogóle coś grają/trenują? Czy mają generalnie na to wywalone, bo wiedzą, że metodą meczową do Świąt złapią formę, a ich kontrakty i tak zależą od II części sezonu? Pytam całkiem serio. Gość w 1. połowie zrobił 1/8 z gry, 0/5 za 3. Nawet z wolnych trafił w pierwszą obręcz - to pokazuje czucie piłki. Wygląda na zawodnika, którego undery można łapać w kilku najbliższych meczach bez analizowania przeciwko komu.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Czy takie asy jak Paul George w preseason w ogóle coś grają/trenują? Czy mają generalnie na to wywalone, bo wiedzą, że metodą meczową do Świąt złapią formę, a ich kontrakty i tak zależą od II części sezonu? Pytam całkiem serio. Gość w 1. połowie zrobił 1/8 z gry, 0/5 za 3. Nawet z wolnych trafił w pierwszą obręcz - to pokazuje czucie piłki. Wygląda na zawodnika, którego undery można łapać w kilku najbliższych meczach bez analizowania przeciwko komu.
Robią głównie siłę i wytrzymałość - ale nie możesz przy tej klasie zawodników brać później jako pewnik , że reka nie będzie na kilka meczy w przód nie &quot;siedzieć&quot; - prędzej będzie otre wahadło - raz 30 raz 8 ???? - bo jednak Curry , który zapewne podobny poziom treningu miał jednak dzis trafia bez większego problemu

Ale dzięki za zwrócenie uwagi !! ???? PG13 - over 20,5 live linia po 1 połowie złapany ????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Robią głównie siłę i wytrzymałość - ale nie możesz przy tej klasie zawodników brać później jako pewnik , że reka nie będzie na kilka meczy w przód nie &quot;siedzieć&quot; - prędzej będzie otre wahadło - raz 30 raz 8 ???? - bo jednak Curry , który zapewne podobny poziom treningu miał jednak dzis trafia bez większego problemu
Ale dzięki za zwrócenie uwagi !! ???? PG13 - over 20,5 live linia po 1 połowie złapany ????
Do usług ???? I gratulacje. Nie pamiętam, jaka była wyjściowa linia na jego punkty, bo wziąłem tylko łączoną opcję (pkt/zb/as), czując pismo nosem, że w tym pierwszym meczu może sporo ceglić. Wyszło dziwacznie. Pierwsze dwie kwarty - dno, trzecia - genialna, czwarta - też słabo, a co gorsze z wyrównanego meczu do okolic 85:85, nawet nie zbliżyli się do zwycięstwa. Ten spudłowany wolny w ostatnich sekundach pewnie zawalił niektórym kupony. Jak wróci Westbrook może ta gra im się bardziej poukłada, bo dziś nie wyglądało to najlepiej. Pewnie też PG13 będzie produktywniejszy (dziś tylko 2 zb i 5 as przy 5 stratach i aż -16 w+-).
Gratulacje też dla tych, którzy przewidzieli, że GSW wygra, ale jakiegoś srogiego łomotu nie będzie. +9,5 po kursie 2.60 weszło dość pewnie.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Charlotte Hornets - Milwaukke Bucks
Milwaukke Bucks
1,71
bet365
Po tym co widzialem w grach przedsezonowych to tutaj Kozły po dobrej cenie. Budenholzer ladnie poustawial wszystkie klocki, nie ma glupiej gry na dlugie izolacje, za to szybka i dynamiczna, poukladana koszykowka w ataku, zawodnicy dziela sie pilka az milo, widać reke trenera. W obronie nie ma tego glupiego trapowania zawodnika z pilka, tylko mocne solidne krycie one on. Mysle ze warto brac po takim kursie. Powodzonka
✅
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajsza nocka fantastyczna, bo żaden z typów nie był nawet przez chwilę zagrożony i weszło ładnie 3/3. Dziś skupiam się na zaledwie jednym spotkaniu jednak znalazłem na nie sporo betów z , których można wybrać coś naprawdę fajnego.
Giannis Antetokounmpo suma Pkt, Asyst, Zbiórek powyżej 44AH - 1.85/unibet ✅
Giannis Antetokounmpo uzyska Double-Double - 1.6/unibet ✅
Giannis Antetokounmpo powyżej 29.5 pkt i Bucks wygrają - 3.3/unibet ⛔
Khris Middleton więcej pkt od Erica Bledsoe - 1.5/unibet ✅
Khris Middleton powyżej 2.5 celnej trójki - 2.4/unibet ✅

O Giannisie i Bucks pisałem trochę podając swój typ długoterminowy jednak wspomnę jeszcze raz. Ekipa Kozłów oprócz wielkiego talentu w tym sezonie otrzymuję zdrowie, które pozwoli im od początku grać w najmocniejszym składzie oraz trenera przez duże T, który próbuję wprowadzić system wyciągający z tej ekipy jak najwięcej. Dużo mniej izolacji na Antka, szybszy ruch piłką oraz wiele rzutów za &quot;3&quot;, które wpadają do kosza. Dodany Brook Lopez, który świetnie będzie się spisywał w roli rozciągającego centra, a co za tym idzie da jeszcze więcej miejsca w pomalonym dla Greak Freaka, który swoim atletyzmem powinien zjadać każdego obrońcę. Ja dziś uderzam właśnie w różnego rodzaju zakłady dotyczące Antka, gdyż linie moim zdaniem są bardzo fajne. Wydaję mi się, że w tym sezonie powinien on mieć statystyki na poziomie 29/11/7, a to powinno pokryć DD oraz sumę P,A i zbiórek. Odstawienie Hensona na ławkę powoduje jeszcze więcej możliwości na zbiórki w obronie, gdyż Brook Lopez nigdy nie słynął z dobrej gry na tablicy, a koledzy na wolnych trójkach, gdy drugi obrońca będzie schodził do pomocy powinny dodać większą ilość asyst. O punkty się nie martwię, bo większość akcji będzie granych właśnie na niego, a ten powinien swoje kończyć, a nie wiem czy 10 oczek nie będzie wstanie zdobywać z linii osobistych. Wygrana Bucks i minimum 30 pkt Antka są wystawione na dość wysokim pułapie jednak kursy naprawdę zachęcają. Na koniec jeszcze słówko o Middletonie, który moim zdaniem będzie drugą strzelbą w ekipie Bucks. Świetne PO oraz 4 spotkania na bardzo wysokim poziomie z Hornets w poprzednim sezonie w tym rekord kariery na poziomie 43 punktów! Poza tym 31, 28 oraz 20 pkt. Poza spotkaniem gdzie rzucił 20 pkt w każdym z nich przynajmniej 3 celne trójki! W poprzednim sezonie Kozły nie oddawały aż tyle rzutów za &quot;3&quot;, a mimo to Middleton był wstanie pokrywać dzisiejszą linię. Moim zdaniem turbo value, które każdy musi zagrać. Do tego idę w jego H2H z Bledsoem, który może nie łapać aż tylu minut przy Brogdonie i rotacji na obwodzie, więc te 1.5 uważam za fajne do jakiegoś dubelka. U mnie idzie to z Indianą - 1.36, bo stawiam ich dużo wyżej niż Memphis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jozzy22 552,1K

jozzy22

Użytkownik
Typ z Sariciem trafiony więc próbujemy dalej.
Na tą noc wybieram sie na pojedynek Houston z New Orleans Pelicans.
Los padł na:
Gordon E. under 15.5 pkt Kurs: 1.8 ⛔
Średnia z zeszłego sezonu Erica to 16.7 pkt,a więc ciut wyższa niż linia założona przez bukmachera.
O ile Gordon był zawodnikiem pierwszej piątki to jeszcze jako takie wyniki osiągał.Gorzej to wyglądało jeśli wchodziło z ławki.
W meczach przedsezonowych również jakiegoś wyjątkowego szału nie robił jeśli chodzi o zdobycze punktowe.
Ani razu nie przekroczył powyższej linii. Dodatkowo Flashscore podaje iż z racji kontuzji występ wątpliwy(rotoworld milczy w tym temacie) więc licze,że jednak zagra,a że jakieś tam dolegliwości ma to być może wiele minut nie pogra co powinno skutkować łatwym zarobkiem.
e: nie mam pytań Eric najlepszy gracz na parkiecie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom